WEDSTRIJD
08.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Zita Kovacs | Andjela Sebrek | 6-2, 6-1 | W15 Prokuplje | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Serbia
02.07.98, 25 Jaar
02.07.98, 25 Jaar
Zita Kovacs vs. Andjela Sebrek - onderlinge wedstrijden
08.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Zita Kovacs | Andjela Sebrek | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Prokuplje | Clay |
Zita Kovacs form & Andjela Sebrek form
Zita Kovacs - laatste wedstrijden
W60 Szekesfehervar - Clay | ||||
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Szekesfehervar - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Eszter Meri | 6-4, 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Baja - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Izabela Gabriela Novac | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
09.07.19 Kwalif. | vs. Satsuki Takamura | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andjela Sebrek | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
03.07.19 1e ronde | vs. Rina Saigo | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Budapest - Clay | ||||
26.06.19 1e ronde | vs. Ipek Oz | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
05.06.19 1e ronde | vs. Barbora Miklova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
09.04.19 1e ronde | vs. Louise Brunskog | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
02.04.19 1e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
09.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
06.12.18 2e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.18 1e ronde | vs. Noelly Longi Nsimba | 2-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
02.11.18 Kwartfinale | vs. Tamara Curovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.11.18 2e ronde | vs. Indy De Vroome | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.10.18 1e ronde | vs. Alessia Truden | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
25.10.18 2e ronde | vs. Chiraz Bechri | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.18 1e ronde | vs. Sabrina Rittberger | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar - Clay | ||||
05.09.18 1e ronde | vs. Laura Radakovic | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
27.08.18 Kwalif. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Luca Nagymihaly | 1-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Iana Tishchenko | 6-71, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Baja - Clay | ||||
24.07.18 1e ronde | vs. Agnes Bukta | 6-74, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
Baja - Clay | ||||
19.07.18 2e ronde | vs. Cristina Ene | 2-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.07.18 1e ronde | vs. Eugenia Ganga | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
Hodmezovasarhely - Clay | ||||
10.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jovana Trickovic | 7-611, 6-1 | wedstrijd detail | |
Stare Splavy - Clay | ||||
04.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jenna Dean | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Katerina Vankova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kaposvar - Clay | ||||
08.05.18 1e ronde | vs. Yuliya Lysa | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Andjela Sebrek - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Elina Nepliy | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Natalie Augustinova | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Lys | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kaposvar - Clay | ||||
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Szabo | 6-4, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Curtea - Clay | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Ioana Gaspar | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.09.19 Kwalif. | vs. Anja Draskovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Vrnjacka - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Izabela Gabriela Novac | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Zita Kovacs | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
05.06.19 1e ronde | vs. Louise Lampla | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tucepi - Clay | ||||
08.05.19 1e ronde | vs. Justyna Malatinska | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.05.19 Kwalif. | vs. Andjela Jocovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lana Sipek | 3-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
03.12.18 Kwalif. | vs. Wiktoria Saska | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Yasmina El Sayed | 6-3, 6-72, 6-4 | wedstrijd detail | |
Arad - Clay | ||||
08.08.18 1e ronde | vs. Cristina Ene | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.08.18 Kwalif. | vs. Luca Fabian | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Claudia Cianci | 1-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
02.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Topcic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Kiev - Clay | ||||
25.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Martemyanova | 1-6, 1-5, - Andjela Sebrek - scratch | wedstrijd detail | |
Prokuplje - Clay | ||||
10.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Giorgia Di Muzio | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prokuplje - Clay | ||||
03.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Teodora Vancagovic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Tanja Grzan | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.07.17 Kwalif. | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Essen - Clay | ||||
05.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Ruppert | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Nis - Clay | ||||
29.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Giorgia Pinto | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
27.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Theiviya Selvarajoo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
20.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Jawairiah Noordin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bol - Clay | ||||
17.10.16 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Orlova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |