France
19.06.01, 22 Jaar
19.06.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Zoe Howard vs. Chantal Sauvant - onderlinge wedstrijden
28.09.20 | Kwalif. | Zoe Howard | Chantal Sauvant | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Zoe Howard form & Chantal Sauvant form
Zoe Howard - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
09.07.21 Kwartfinale | vs. Julia Riera | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.07.21 2e ronde | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.07.21 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 6-76, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Vilnius - I. hard | ||||
10.06.21 Kwartfinale | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.06.21 2e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.06.21 1e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
22.05.21 Halve finale | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.05.21 Kwartfinale | vs. Maria Sholokhova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.05.21 2e ronde | vs. Nastja Kolar | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.05.21 1e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.05.21 Kwalif. | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alina Trynkina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Jerusalem - Hard | ||||
12.05.21 1e ronde | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.05.21 Kwalif. | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Adi Gavish | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Ramat - Hard | ||||
06.05.21 2e ronde | vs. Alexandra Osborne | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.05.21 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.05.21 Kwalif. | vs. Stefani Sandoiu Shtein | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alian Zack | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
22.03.21 Kwalif. | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
15.03.21 Kwalif. | vs. Jenifer Anger | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lea Tholey | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Martynov | Diana Martynov - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
08.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.02.21 2e ronde | vs. Miyabi Inoue | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.02.21 1e ronde | vs. Mana Ayukawa | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.02.21 Kwalif. | vs. Sveva Mazzari | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Raphaelle Lacasse | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Chantal Sauvant - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Doga Turkmen | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 4-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-4, Ane Mintegi Del Olmo - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
23.02.24 2e ronde | vs. Marie Benoit | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Shiho Akita | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmine Ben Aba | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Marie Benoit | 0-6, 6-1, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Ruien Zhang | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Manuela De Lorenzo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Laura Samsonova | 4-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Martina Spigarelli | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Laura Samsonova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Oana Georgeta Simion | 1-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Nessa Pratt | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Ruth Roura Llaverias | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Cindy Langlais | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
03.12.23 Finale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-4, 6-710, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Maria Toma | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Caroline Werner | 1-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Claudia Ferrer Perez | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Nika Radisic | 7-63, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 7-61 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Tatu | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail |