WEDSTRIJD
17.06.19 | Kwalif. | Zoe Kruger | Amandine Cazeaux | 6-1, 6-3 | W25+H Montpellier | Clay |
STATISTIEKEN
Zoe Kruger | Amandine Cazeaux | |
1e Service % | 23/34 (68%) | 36/57 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/23 (96%) | 19/36 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/11 (91%) | 9/21 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/57 (51%) | 2/34 (6%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/91 (67%) | 30/91 (33%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Amandine Cazeaux | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zoe Kruger | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Amandine Cazeaux | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Zoe Kruger | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Amandine Cazeaux | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Zoe Kruger | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Amandine Cazeaux | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Zoe Kruger | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Amandine Cazeaux | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Zoe Kruger | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Amandine Cazeaux | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Zoe Kruger | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Amandine Cazeaux | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Zoe Kruger | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Amandine Cazeaux | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Zoe Kruger | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Zoe Kruger vs. Amandine Cazeaux - onderlinge wedstrijden
17.06.19 | Kwalif. | Zoe Kruger | Amandine Cazeaux | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W25+H Montpellier | Clay |
Zoe Kruger form & Amandine Cazeaux form
Zoe Kruger - laatste wedstrijden
W50 Pretoria - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Manon Leonard | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Manon Leonard | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Pretoria - Hard | ||||
30.03.22 1e ronde | vs. Timea Babos | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bendigo - Hard | ||||
09.03.22 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 7-5, 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bendigo - Hard | ||||
02.03.22 1e ronde | vs. Talia Gibson | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
18.02.22 Kwartfinale | vs. Arina Rodionova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.02.22 2e ronde | vs. Yui Chikaraishi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.22 1e ronde | vs. Naiktha Bains | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
22.11.21 Kwalif. | vs. Julia Grabher | 7-5, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alena Fomina | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Pretoria - Hard | ||||
03.10.21 Finale | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.10.21 Halve finale | vs. Amina Anshba | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.10.21 Kwartfinale | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.09.21 2e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 7-5, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.09.21 1e ronde | vs. Akiko Omae | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Johannesburg - Hard | ||||
23.09.21 2e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.09.21 1e ronde | vs. Lina Glushko | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Johannesburg - Hard | ||||
16.09.21 2e ronde | vs. Joanne Zuger | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.09.21 1e ronde | vs. Ingrid Martins | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.05.21 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 0-3, - Zoe Kruger - scratch | wedstrijd detail | |
26.05.21 1e ronde | vs. Beatrice Ricci | 6-73, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.05.21 Finale | vs. Cristina Dinu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.05.21 Halve finale | vs. Romana Cisovska | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.05.21 Kwartfinale | vs. Aurora Zantedeschi | 7-65, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.05.21 2e ronde | vs. Shuyue Ma | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.05.21 1e ronde | vs. Dia Evtimova | 4-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
06.05.21 2e ronde | vs. Elina Avanesyan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.05.21 1e ronde | vs. Barbora Matusova | 6-1, 1-0, Barbora Matusova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
01.05.21 Halve finale | vs. Elina Avanesyan | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.04.21 Kwartfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail |
Amandine Cazeaux - laatste wedstrijden
W15 Lousada - I. hard | ||||
22.11.22 1e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Saint - I. hard | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Battesti | 6-2, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
01.12.21 1e ronde | vs. Diana Martynov | 1-6, 2-3, - Amandine Cazeaux - scratch | wedstrijd detail | |
29.11.21 Kwalif. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-4, Magdalena Stoilkovska - scratch | wedstrijd detail | |
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Madalena Amil | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
24.11.21 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.21 Kwalif. | vs. Lidia Moreno Arias | 6-4, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
22.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Couto | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Aix - Clay | ||||
30.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Esther Bataille | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
01.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Karman Kaur Thandi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jillian Louise Roa | 6-2, 6-73, 13-11 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
24.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Helene Scholsen | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
02.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Marta Custic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Pastor Sancho | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Platja - Clay | ||||
27.10.20 Kwalif. | vs. Helene Pellicano | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Paula Sanchez Rodriguez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Karen Marthiens | 6-4, 3-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
15.11.19 1e ronde | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-1, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Guatemala - Hard | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Caroline Romeo | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Warona Mdlulwa | 6-0, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Romary Cardenas Rifka | 7-66, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Santarem - Hard | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Clermont - I. hard | ||||
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Schena Benamar | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sajur - Hard | ||||
05.09.19 2e ronde | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.09.19 1e ronde | vs. Nicole Nadel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.19 Kwalif. | vs. Hili Kronzon | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Corinna Dentoni | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.08.19 Kwalif. | vs. Sabrina Kalandarov | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ofer Kivity | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
23.07.19 Kwalif. | vs. Francesca Bullani | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |