Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

TENNIS LIVE TOERNOOIEN


TENNIS RANKINGS

Heren enkelspel Clay All Lower level sets 1 2 3 4 5
18.08.20
1e ronde
Maximiliano Estevez 2 1 6 10
Jean Thirouin 1 6 4 5
18.08.20
1e ronde
Antoine Escoffier 2 7 4 10
Stephane Robert 1 5 6 5
18.08.20
1e ronde
Marvin Netuschil 2 6 7
Marvin Moeller 0 2 5
18.08.20
1e ronde
Mircea-Alexandru Jecan 2 6 3 7
Ergi Kirkin 1 2 6 63
18.08.20
1e ronde
Elmar Ejupovic 2 7 6
Mats Rosenkranz 0 5 2
18.08.20
1e ronde
Tom Schonenberg 2 6 6
Benjamin Lock 0 4 2
18.08.20
1e ronde
Pawel Cias 2 6 6
Jan Zielinski 0 2 0
18.08.20
1e ronde
Gage Brymer 2 6 6 10
Nick Chappell 1 4 74 4
18.08.20
1e ronde
Ronald Slobodchikov 2 6 6
Buvaysar Gadamauri 0 3 3
18.08.20
1e ronde
Calvin Hemery 2 6 6
Skander Mansouri 0 4 3
18.08.20
1e ronde
Edan Leshem 1 6 5
Igor Smilansky scratch 0 3 1
18.08.20
1e ronde
Altug Celikbilek 2 7 6
Leopold Zima 0 5 3
18.08.20
1e ronde
Djurabeck Karimov 2 6 6
Reese Stalder 0 4 2
18.08.20
1e ronde
Daniel Mora 2 2 6 7
Juan Sebastian Osorio 1 6 3 64
18.08.20
1e ronde
Blake Ellis 2 6 6 10
Philip Sekulic 1 4 73 4
18.08.20
1e ronde
Nicolas Mejia 2 6 6
Evan King 0 2 2
18.08.20
1e ronde
Vladyslav Orlov 2 6 6
Karlo Cubelic 0 4 3
18.08.20
1e ronde
Vlad Andrei Dancu 2 6 6
Paul Valsecchi 0 3 3
18.08.20
1e ronde
Jordan Hasson 2 7 7
Sahar Simon 0 5 66
18.08.20
1e ronde
Yshai Oliel 2 6 1 6
Daniel Cukierman 1 4 6 4
18.08.20
1e ronde
Simon Carr 2 6 6 10
Nicolas Moreno De Alboran 1 73 3 2
18.08.20
1e ronde
Dusty H. Boyer 2 6 6
Felix Corwin 0 4 3
18.08.20
1e ronde
Lior Goldenberg 2 6 6
Alexander Gaponenko 0 3 3
18.08.20
1e ronde
Alen Avidzba 2 6 6
Stuart Parker 0 4 2
18.08.20
1e ronde
Nicolas Buitrago 2 7 3 6
Andres Urrea 1 61 6 3
18.08.20
1e ronde
Daniel Michalski 2 6 7
Pawel Cias 0 4 5
18.08.20
1e ronde
Daniel Michalski 2 6 6
Maciej Rajski 0 4 2
18.08.20
1e ronde
Max Wiskandt 2 6 4 6
Quentin Folliot 1 2 6 2
Heren enkelspel Clay Austria M25 Vogau sets 1 2 3 4 5
18.08.20
Kwalif.
Igor Sijsling 2 6 6
Lenny Hampel 0 2 1
18.08.20
1e ronde
Dimitar Kuzmanov 2 6 6
Maxime Hamou 0 2 4
18.08.20
1e ronde
Lucas Miedler 2 6 6
Tomas Martin Etcheverry 0 2 4
18.08.20
Kwalif.
Alexander Erler 2 6 4 10
Sebastian Prechtel 1 4 6 8
18.08.20
Kwalif.
Gijs Brouwer 2 7 6
Alexander Shevchenko 0 5 2
18.08.20
Kwalif.
Simon Beaupain 2 6 6
Karl Kiur Saar 0 2 2
18.08.20
1e ronde
Sandro Kopp 2 6 6
Tim Van Rijthoven 0 4 3
18.08.20
1e ronde
Kacper Zuk 2 7 6
Johannes Haerteis 0 5 3
18.08.20
Kwalif.
Thiago Agustin Tirante 2 6 6
Nicholas David Ionel 0 3 3
18.08.20
1e ronde
Juan Manuel Cerundolo 1 6 2
Pedja Krstin scratch 0 1 0
18.08.20
Kwalif.
Timofey Skatov 2 7 6
Alexander Weis 0 64 3
18.08.20
1e ronde
Holger Vitus Nodskov Rune 2 6 6 6
Lukas Neumayer 1 73 3 4
Heren enkelspel Clay Czech Republic Prague Challenger sets 1 2 3 4 5
18.08.20
2e ronde
Ernests Gulbis 2 7 5 6
Andrew Paulson 1 5 7 4
18.08.20
2e ronde
Yannick Maden 2 6 6
Arthur De Greef 0 3 4
18.08.20
2e ronde
Henri Laaksonen 2 6 3 7
Jan Satral 1 3 6 5
18.08.20
2e ronde
Aslan Karatsev 2 6 6
Jiri Vesely 0 3 4
18.08.20
2e ronde
Elias Ymer 2 6 2 6
Martin Klizan 1 2 6 2
18.08.20
2e ronde
Michael Vrbensky 2 7 6
Steven Diez 0 5 3
Heren enkelspel Clay Italy Todi Challenger sets 1 2 3 4 5
18.08.20
1e ronde
Facundo Bagnis 2 6 4 6
Hugo Gaston 1 4 6 1
18.08.20
1e ronde
Yannick Hanfmann 2 6 7
Viktor Galovic 0 4 5
18.08.20
1e ronde
Marco Cecchinato 2 6 1 6
Andrea Collarini 1 3 6 3
18.08.20
1e ronde
Roberto Carballes Baena 2 6 6
Jurij Rodionov 0 2 1
18.08.20
1e ronde
Bernabe Zapata Miralles 2 6 6
Roberto Marcora 0 3 1
18.08.20
1e ronde
Juan Pablo Ficovich 2 4 6 6
Marco Trungelliti 1 6 4 2
18.08.20
1e ronde
Giulio Zeppieri 2 6 7
Renzo Olivo 0 2 64
18.08.20
1e ronde
Lorenzo Musetti 2 7 6
Francesco Forti 0 64 3
Dames enkelspel Clay All Lower level sets 1 2 3 4 5
18.08.20
1e ronde
Dia Evtimova 2 7 7
Gianna Pielet 0 5 5
18.08.20
1e ronde
Cagla Buyukakcay 2 6 6
Luisa Meyer Auf Der Heide 0 2 2
18.08.20
1e ronde
Ekaterine Gorgodze 2 6 6
Anna Klasen 0 4 4
18.08.20
1e ronde
Barbara Bonic 2 2 6 10
Elizabeth Halbauer 1 6 2 6
18.08.20
1e ronde
Quirine Lemoine 2 6 6
Chantal Sauvant 0 2 4
18.08.20
1e ronde
Diana Marcinkevica 2 7 6
Anastasia Detiuc 0 67 2
18.08.20
1e ronde
Ganna Poznikhirenko 2 1 6 10
Carole Monnet 1 6 3 5
18.08.20
1e ronde
Elena-Teodora Cadar 2 4 6 6
Sophia Intert 1 6 4 1
18.08.20
1e ronde
Marianna Zakarlyuk 2 6 6
Arina Gabriela Vasilescu 0 2 3
18.08.20
1e ronde
Katharina Hering 2 6 6
Laura Boehner 0 1 1
18.08.20
1e ronde
Yana Morderger 2 6 6
Charlotte Klasen 0 1 1
18.08.20
1e ronde
Anastasiya Shoshyna 2 6 6
Julia Oczachowska 0 2 3
18.08.20
1e ronde
Lisa Ponomar 2 6 6
Antonia Schmidt 0 2 3
18.08.20
1e ronde
Maddison Inglis 2 6 6
Gabriella Da Silva Fick 0 1 0
18.08.20
1e ronde
Maddison Inglis 2 6 6 10
Naiktha Bains 1 2 74 3
18.08.20
1e ronde
Andreea Rosca 2 7 6
Romy Koelzer 0 61 0
18.08.20
1e ronde
Oana Gavrila 2 6 6 6
Tayisiya Morderger 1 75 4 3
18.08.20
1e ronde
Eliessa Vanlangendonck 2 6 1 6
Basak Eraydin 1 3 6 4
18.08.20
1e ronde
Lina Glushko 2 6 6
Shahar Biran 0 3 3
18.08.20
1e ronde
Arina Gabriela Vasilescu 2 1 7 10
Jacqueline Cabaj Awad 1 6 64 7
18.08.20
1e ronde
Tamara Barad Itzhaki 1 4
Yarden Akler scratch 0 3
18.08.20
1e ronde
Panna Udvardy 2 6 6
Dia Evtimova 0 2 0
18.08.20
1e ronde
Panna Udvardy 2 6 6
Anastasia Sysoeva 0 4 4
18.08.20
1e ronde
Lisa Mays 2 6 3 11
Valentina Ivanov 1 4 6 9
18.08.20
1e ronde
Jule Niemeier 2 6 6
Suzan Lamens 0 2 1
18.08.20
1e ronde
Alycia Parks 2 6 6
Elizabeth Halbauer 0 1 2
18.08.20
1e ronde
Gianna Pielet 2 6 6
Anastasia Sysoeva 0 1 2
18.08.20
1e ronde
Mika Dagan Fruchtman 2 6 7
Koral Koldobski 0 0 5
18.08.20
1e ronde
Martyna Kubka 2 6 6
Katarzyna Piter 0 4 3
18.08.20
1e ronde
Taylah Lawless 2 6 7
Bojana Marinkov 0 1 5
18.08.20
1e ronde
Silvia Ambrosio 2 6 7 7
Laura Pigossi 1 76 62 63
Dames enkelspel Clay Portugal W15 Oeiras sets 1 2 3 4 5
18.08.20
Kwalif.
Ainhoa Atucha Gomez 2 6 6
Louise Lampla 0 3 0
18.08.20
1e ronde
Anastasiya Komardina 2 6 6
Francisca Jorge 0 4 1
18.08.20
1e ronde
Cristina Bucsa 2 7 6
Ines Murta 0 5 3
18.08.20
1e ronde
Sara Cakarevic 2 6 4 7
Lucia Cortez Llorca 1 3 6 5
18.08.20
1e ronde
Anna Siskova 2 3 6 6
Pei-Chi Lee 1 6 1 4
18.08.20
Kwalif.
Helene Pellicano 2 6 6
Josephine Boualem 0 3 4
18.08.20
Kwalif.
Maelys Bougrat 2 3 6 10
Olga Parres Azcoitia 1 6 1 4
18.08.20
1e ronde
Qinwen Zheng 2 6 6
Alexandra Vecic 0 4 1
18.08.20
Kwalif.
Clara Vlasselaer 2 6 6
Ani Vangelova 0 1 2
18.08.20
1e ronde
Sebastianna Scilipoti 2 1 7 6
Seone Mendez 1 6 5 2
Heren dubbelspel Clay Austria M25 Vogau sets 1 2 3 4 5
18.08.20
1e ronde
Gijs Brouwer/Jelle Sels 2 7 6
Lucas Krainer/Lucas Miedler 0 67 3
18.08.20
1e ronde
Manuel Guinard/Johannes Haerteis 2 6 6
Igor Sijsling/Glenn Smits 0 2 3
18.08.20
1e ronde
Hans Peter Kaufmann/Matic Spec 2 6 6
Neil Oberleitner/Sebastian Prechtel 0 3 2
18.08.20
1e ronde
Mats Hermans/Tim Van Rijthoven 2 7 6
Alexander Erler/Lenny Hampel 0 60 2
18.08.20
1e ronde
Tomas Martin Etcheverry/Thiago Agustin Tirante 2 6 6
Artem Dubrivnyy/Timofey Skatov 0 4 4
18.08.20
1e ronde
Dimitar Kuzmanov/Nino Serdarusic 2 4 6 10
David Pichler/Vitaliy Sachko 1 6 2 6
Heren dubbelspel Clay Czech Republic Prague Challenger sets 1 2 3 4 5
18.08.20
1e ronde
Zdenek Kolar/Lukas Rosol 2 6 6
Hans Hach Verdugo/David Vega Hernandez 0 3 3
18.08.20
1e ronde
Jiri Lehecka/Tomas Machac 2 7 6
Sander Arends/David Pel 0 5 3
18.08.20
1e ronde
Pierre-Hugues Herbert/Arthur Rinderknech 2 6 7
Ruben Bemelmans/Daniel Masur 0 2 63
Heren dubbelspel Clay Italy Todi Challenger sets 1 2 3 4 5
18.08.20
1e ronde
Karol Drzewiecki/Szymon Walkow 2 7 7
Maxime Janvier/Bernabe Zapata Miralles 0 63 5
18.08.20
1e ronde
Flavio Cobolli/Matteo Gigante 1 w/o
Tomislav Brkic/Alessandro Giannessi 0
Dames dubbelspel Clay Portugal W15 Oeiras sets 1 2 3 4 5
18.08.20
1e ronde
Elizabet Hamaliy/Sara Lanca 2 6 5 10
Sashi Kempster/Valentina Losciale 1 1 7 4
18.08.20
1e ronde
Maria Ines Fonte/Matilde Jorge 2 6 6
Maria Andre/Debora Madile 0 4 4
18.08.20
1e ronde
Alexandra Vecic/Qinwen Zheng 2 6 6 10
Ines Murta/Ana Filipa Santos 1 4 76 7
18.08.20
1e ronde
Anna Siskova/Ani Vangelova 2 6 6
Maria Lota Kaul/Beatriz Paciletti Duarte Da Costa 0 1 3
<