Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

TENNIS LIVE TOERNOOIEN


TENNIS RANKINGS

Heren enkelspel Clay All Lower level sets 1 2 3 4 5
21.08.20
1e ronde
Peter Torebko 2 7 4 6
Filip Cristian Jianu 1 5 6 2
21.08.20
1e ronde
Marvin Netuschil 2 6 7
Benito Sanchez Martinez 0 4 62
21.08.20
1e ronde
Elmar Ejupovic 2 6 6
Vladyslav Orlov 0 4 4
21.08.20
1e ronde
Michael Redlicki 2 6 6
Grigoriy Lomakin 0 0 4
21.08.20
1e ronde
Calum Puttergill 2 6 6
Casey Hoole 0 3 2
21.08.20
1e ronde
Benjamin Lock 2 6 6
Alexander Mannapov 0 4 4
21.08.20
1e ronde
Pedro Cachin 2 6 6
Maxime Chazal 0 4 3
21.08.20
1e ronde
Gage Brymer 2 7 7
Ivan Nedelko 0 5 5
21.08.20
1e ronde
Ronald Slobodchikov 2 5 6 6
Mircea-Alexandru Jecan 1 7 3 3
21.08.20
1e ronde
Juan Pablo Paz 2 2 6 10
Calvin Hemery 1 6 1 5
21.08.20
1e ronde
Martin Redlicki 2 2 6 10
Djurabeck Karimov 1 6 4 8
21.08.20
1e ronde
Altug Celikbilek 2 6 6
Paul Valsecchi 0 3 3
21.08.20
1e ronde
Jordi Arconada 2 6 6
Maximiliano Estevez 0 2 4
21.08.20
1e ronde
Kamil Gajewski 2 7 6
Piotr Matuszewski 0 62 4
21.08.20
1e ronde
Daniel Mora 2 2 6 6
Carlos Andres Sepulveda Navarro 1 6 4 3
21.08.20
1e ronde
Daniel Cukierman 2 6 6
Igor Smilansky 0 1 4
21.08.20
1e ronde
Tim Handel 2 6 7
Vlad Andrei Dancu 0 2 68
21.08.20
1e ronde
Lucas Catarina 2 6 6
Alen Avidzba 0 4 0
21.08.20
1e ronde
Georgije Babic 2 6 7
David Barclay 0 4 63
21.08.20
1e ronde
Ergi Kirkin 2 0 7 6
Max Wiskandt 1 6 63 4
21.08.20
1e ronde
Yshai Oliel 1 3 6 1
Edan Leshem scratch 0 6 3 0
21.08.20
1e ronde
Karlo Cubelic 2 6 6
Stefan Palosi 0 3 4
21.08.20
1e ronde
Lior Goldenberg 1 6
Alexander Gaponenko scratch 0 4
21.08.20
1e ronde
Henri Squire 2 6 6
Mats Rosenkranz 0 4 2
21.08.20
1e ronde
Sean Hodkin 2 6 6 14
Isaac Stoute 1 3 77 12
21.08.20
1e ronde
Roi Ginat 2 6 6 6
Sahar Simon 1 73 4 3
21.08.20
1e ronde
Buvaysar Gadamauri 2 6 6
Quentin Folliot 0 4 3
21.08.20
1e ronde
Jake Hersey 2 6 4 14
George Houghton 1 4 6 12
21.08.20
1e ronde
Alexander Lebedev 2 6 6
Felix Corwin 0 3 4
21.08.20
1e ronde
Daniel Michalski 2 6 6
Piotr Pawlak 0 1 1
21.08.20
1e ronde
George Loffhagen 2 6 6
Kenny de Schepper 0 0 4
21.08.20
1e ronde
Sebastian Gima 2 7 1 6
Leopold Zima 1 65 6 1
21.08.20
1e ronde
Arthur Fery 2 2 6 10
Jack Pinnington Jones 1 6 4 5
Heren enkelspel Clay Austria M25 Vogau sets 1 2 3 4 5
21.08.20
Kwartfinale
Dimitar Kuzmanov 2 6 6 7
Lucas Miedler 1 4 70 63
21.08.20
Kwartfinale
Nino Serdarusic 2 6 6
Jelle Sels 0 4 2
21.08.20
Kwartfinale
Manuel Guinard 2 6 6
Igor Sijsling 0 1 3
21.08.20
Kwartfinale
Holger Vitus Nodskov Rune 2 7 6
Mathias Bourgue 0 62 1
Heren enkelspel Clay Czech Republic Prague Challenger sets 1 2 3 4 5
21.08.20
Halve finale
Stan Wawrinka 2 5 6 6
Michael Vrbensky 1 7 3 3
21.08.20
Halve finale
Aslan Karatsev 2 7 7
Pierre-Hugues Herbert 0 5 67
Heren enkelspel Clay Italy Todi Challenger sets 1 2 3 4 5
21.08.20
Kwartfinale
Yannick Hanfmann 2 6 6
Marco Cecchinato 0 4 4
21.08.20
Kwartfinale
Antoine Hoang 2 7 4 6
Federico Gaio 1 5 6 4
21.08.20
Kwartfinale
Gian Marco Moroni 2 2 7 6
Cedrik-Marcel Stebe 1 6 5 3
21.08.20
Kwartfinale
Bernabe Zapata Miralles 1 5
Facundo Bagnis scratch 0 3
Heren enkelspel Hard USA New York sets 1 2 3 4 5
21.08.20
Kwalif.
Richard Berankis 2 6 5 7
Yasutaka Uchiyama 1 2 7 64
21.08.20
Kwalif.
Aljaz Bedene 2 4 6 6
Dennis Novak 1 6 3 4
21.08.20
Kwalif.
Marton Fucsovics 2 6 6
Pedro Martinez Portero 0 1 2
21.08.20
Kwalif.
Salvatore Caruso 2 6 6
Jordan Thompson 0 4 4
21.08.20
Kwalif.
Norbert Gombos 2 7 6 6
Soon-Woo Kwon 1 64 71 4
21.08.20
Kwalif.
Mackenzie Mcdonald 2 6 7 7
Dominik Koepfer 1 70 5 65
21.08.20
Kwalif.
Marcos Giron 2 4 7 6
Gregoire Barrere 1 6 62 4
21.08.20
Kwalif.
Cameron Norrie 2 5 6 6
Kamil Majchrzak 1 7 2 4
21.08.20
Kwalif.
Lloyd Harris 2 6 4 6
Andrej Martin 1 2 6 1
21.08.20
Kwalif.
Emil Ruusuvuori 1 6 2
Thiago Moura Monteiro scratch 0 4 1
21.08.20
Kwalif.
Sebastian Korda 2 3 6 6
Gilles Simon 1 6 0 1
21.08.20
Kwalif.
Jeff Wolf 2 2 6 6
Jaume Antoni Munar Clar 1 6 2 4
Dames enkelspel Clay All Lower level sets 1 2 3 4 5
21.08.20
1e ronde
Cagla Buyukakcay 2 7 6 6
Suzan Lamens 1 63 73 4
21.08.20
1e ronde
Silvia Njiric 2 6 6
Anastasia Pribylova 0 1 1
21.08.20
1e ronde
Silvia Njiric 2 6 6
Justina Mikulskyte 0 3 0
21.08.20
1e ronde
Quirine Lemoine 2 7 6
Ekaterine Gorgodze 0 5 3
21.08.20
1e ronde
Tayisiya Morderger 2 6 7
Basak Eraydin 0 2 63
21.08.20
1e ronde
Katharina Hering 2 6 1 6
Silvia Ambrosio 1 4 6 1
21.08.20
1e ronde
Romy Koelzer 2 6 6
Charlotte Klasen 0 3 0
21.08.20
1e ronde
Yana Morderger 2 6 6
Luisa Meyer Auf Der Heide 0 0 1
21.08.20
1e ronde
Shahar Biran 2 6 4 6
Mika Dagan Fruchtman 1 3 6 1
21.08.20
1e ronde
Andreea Rosca 2 6 6
Laura Boehner 0 1 2
21.08.20
1e ronde
Kayla Day 2 7 6
Deniz Khazaniuk 0 5 2
21.08.20
1e ronde
Kayla Day 2 2 6 10
Anna Morgina 1 6 2 6
21.08.20
1e ronde
Lina Glushko 2 6 6
Nicole Khirin 0 3 0
21.08.20
1e ronde
Suzan Lamens 2 0 6 6
Charlotte Klasen 1 6 3 1
21.08.20
1e ronde
Michaela Bayerlova 2 6 6
Jacqueline Cabaj Awad 0 4 1
21.08.20
1e ronde
Tanysha Dissanayake 2 6 6
Katherine Barnes 0 1 2
21.08.20
1e ronde
Jule Niemeier 2 6 1 7
Cagla Buyukakcay 1 3 6 67
21.08.20
1e ronde
Carole Monnet 2 6 6
Ivonne Cavalle-Reimers 0 3 4
21.08.20
1e ronde
Antonia Schmidt 2 7 3 7
Oana Gavrila 1 62 6 5
21.08.20
1e ronde
Shavit Kimchi 2 6 7
Tamara Barad Itzhaki 0 4 5
21.08.20
1e ronde
Grace Piper 2 6 6
Lillian Mould 0 2 4
Dames enkelspel Clay Portugal W15 Oeiras sets 1 2 3 4 5
21.08.20
Kwartfinale
Amanda Carreras 2 6 7
Cristina Bucsa 0 2 66
21.08.20
Kwartfinale
Maria Gutierrez Carrasco 2 7 6
Eva Guerrero Alvarez 0 66 3
21.08.20
Kwartfinale
Alice Rame 2 6 7
Anastasiya Komardina 0 3 66
21.08.20
Kwartfinale
Clara Tauson 2 6 3 6
Qinwen Zheng 1 0 6 4
Dames enkelspel Hard USA New York sets 1 2 3 4 5
21.08.20
Kwalif.
Vera Zvonareva 2 6 6
Astra Sharma 0 4 2
21.08.20
Kwalif.
Kirsten Flipkens 1 6 2
Katie Volynets scratch 0 1 0
21.08.20
Kwalif.
Laura Siegemund 2 6 6
Caroline Dolehide 0 3 3
21.08.20
Kwalif.
Arantxa Rus 2 6 6
Nina Stojanovic 0 4 3
21.08.20
Kwalif.
Christina Mchale 2 6 7
Daria Kasatkina 0 3 5
21.08.20
Kwalif.
Jessica Pegula 2 6 3 6
Liudmila Samsonova 1 3 6 2
21.08.20
Kwalif.
Oceane Dodin 2 6 6
Paula Badosa Gibert 0 4 1
21.08.20
Kwalif.
Jil Teichmann 2 6 6
Shelby Rogers 0 3 4
21.08.20
Kwalif.
Catherine Cartan Bellis 2 4 6 6
Ysaline Bonaventure 1 6 4 1
21.08.20
Kwalif.
Anna Kalinskaya 2 7 6
Sorana Cirstea 0 5 4
21.08.20
Kwalif.
Ann Li 2 6 7
Viktoria Kuzmova 0 3 65
21.08.20
Kwalif.
Leylah Annie Fernandez 2 6 6
Kristie Ahn 0 4 1
Heren dubbelspel Clay Austria M25 Vogau sets 1 2 3 4 5
21.08.20
Halve finale
Gijs Brouwer/Jelle Sels 2 6 6
Tomas Martin Etcheverry/Thiago Agustin Tirante 0 2 2
21.08.20
Halve finale
Manuel Guinard/Johannes Haerteis 2 6 6
Sadio Doumbia/Matteo Martineau 0 4 4
Heren dubbelspel Clay Czech Republic Prague Challenger sets 1 2 3 4 5
21.08.20
Halve finale
Zdenek Kolar/Lukas Rosol 1 w/o
Jiri Lehecka/Tomas Machac 0
21.08.20
Halve finale
Pierre-Hugues Herbert/Arthur Rinderknech 2 6 7
Steven Diez/Blaz Rola 0 4 5
Heren dubbelspel Clay Italy Todi Challenger sets 1 2 3 4 5
21.08.20
Halve finale
Ariel Behar/Andrey Golubev 2 6 6
Karol Drzewiecki/Szymon Walkow 0 2 4
21.08.20
Halve finale
Elliot Benchetrit/Hugo Gaston 2 6 6
Flavio Cobolli/Matteo Gigante 0 1 4
<