Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Clay Ecuador Guayaquil Challenger sets 1 2 3 4 5
22.11.20
Finale
Francisco Cerundolo 2 6 3 6
Andrej Martin 1 4 6 2
Heren enkelspel Clay Peru Lima Challenger sets 1 2 3 4 5
22.11.20
Kwalif.
Wilson Leite 2 7 6
Mauricio Echazu 0 66 0
22.11.20
Kwalif.
Gonzalo Lama 2 6 6
Bastian Malla 0 3 4
22.11.20
Kwalif.
Vitaliy Sachko 1 4
Sergio Galdos scratch 0 0
22.11.20
Kwalif.
Thiago Agustin Tirante 2 6 6
Collin Altamirano 0 4 4
Heren enkelspel Hard Greece M15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
22.11.20
Halve finale
Mateus Alves (2001) 2 6 6
Facundo Diaz Acosta 0 3 2
22.11.20
Finale
Mateus Alves (2001) 2 7 6
Adrian Andreev 0 66 4
22.11.20
Halve finale
Adrian Andreev 1 6 1
Tim Van Rijthoven scratch 0 0 0
Heren enkelspel Hard Egypt M15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
22.11.20
Finale
Vladyslav Orlov 2 6 6
Erik Crepaldi 0 0 3
Heren enkelspel Clay Spain M15 Villena sets 1 2 3 4 5
22.11.20
Finale
Pol Martin Tiffon 2 6 6
Marco Trungelliti 0 4 4
Heren enkelspel I. hard United Kingdom London sets 1 2 3 4 5
22.11.20
Finale
Daniil Medvedev 2 4 7 6
Dominic Thiem 1 6 62 4
Heren enkelspel Hard USA Orlando Challenger sets 1 2 3 4 5
22.11.20
Finale
Brandon Nakashima 2 6 6
Prajnesh Gunneswaran 0 3 4
Heren enkelspel I. hard Italy Ortisei Challenger sets 1 2 3 4 5
22.11.20
Finale
Ilya Ivashka 2 6 3 7
Antoine Hoang 1 4 6 63
Heren enkelspel Clay Brazil Sao Paulo Challenger sets 1 2 3 4 5
22.11.20
Kwalif.
Alejandro Gonzalez 2 6 1 6
Eduardo Ribeiro 1 4 6 4
22.11.20
Kwalif.
Camilo Ugo Carabelli 2 6 6
Mariano Kestelboim 0 3 2
22.11.20
Kwalif.
Joao Lucas Reis Da Silva 2 6 6
Benjamin Lock 0 1 4
22.11.20
Kwalif.
Matheus Pucinelle De Almeida 2 6 6
Oscar Jose Gutierrez 0 1 3
Dames enkelspel I. hard Estonia W15 Haabneeme sets 1 2 3 4 5
22.11.20
Finale
Kamilla Bartone 2 6 6
Stephanie Judith Visscher 0 3 4
Dames enkelspel Clay Greece W15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
22.11.20
Halve finale
Martina Colmegna 2 1 7 6
Ioana Loredana Rosca 1 6 5 4
22.11.20
1e ronde van de kwal.
Kristyna Hrabalova 2 6 6
Nefeli Zafeiri 0 4 4
22.11.20
Halve finale
Andreea Rosca 2 6 6
Ani Amiraghyan 0 1 2
22.11.20
1e ronde van de kwal.
Alicia Melosch 2 6 6
Natalia Nikolopoulou 0 2 4
22.11.20
1e ronde van de kwal.
Soumeya Anane 2 6 6 15
Beloslava Veleva 1 1 74 13
22.11.20
1e ronde van de kwal.
Lola Marandel 2 6 6
Tereza Krenkova 0 0 1
22.11.20
1e ronde van de kwal.
Linda Sevcikova 2 1 7 13
Elina Nepliy 1 6 68 11
22.11.20
1e ronde van de kwal.
Lia Karatancheva 2 6 6
Natalie Augustinova 0 2 3
22.11.20
1e ronde van de kwal.
Danielle Daley 2 6 6
Leire De Ezcurra 0 3 2
22.11.20
1e ronde van de kwal.
Adela Moravcova 2 6 6 10
Beatris Spasova 1 4 74 8
22.11.20
1e ronde van de kwal.
Alexandra Vasilyeva 2 6 6
Perla Nieuwboer 0 2 4
22.11.20
1e ronde van de kwal.
Sabine Rutlauka 2 6 6
Ellie Logotheti 0 0 1
22.11.20
1e ronde van de kwal.
Sylvie Zund 2 6 6
Carla Del Barrio 0 1 1
Dames enkelspel Hard Egypt W15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
22.11.20
Finale
Joanna Garland 2 7 6
Lulu Sun 0 5 3
Dames enkelspel Clay Spain W25 Las Palmas sets 1 2 3 4 5
22.11.20
Finale
Kaia Kanepi 2 6 6
Mayar Sherif 0 3 2
Heren dubbelspel Hard Greece M15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
22.11.20
Halve finale
Gijs Brouwer/Mick Veldheer 2 6 6
Luke Johnson/Ryan Peniston 0 4 3
22.11.20
Finale
Lucas Miedler/Neil Oberleitner 2 6 6
Gijs Brouwer/Mick Veldheer 0 4 2
22.11.20
Halve finale
Lucas Miedler/Neil Oberleitner 2 3 6 10
Mircea-Alexandru Jecan/Stefan Palosi 1 6 4 7
22.11.20
Kwartfinale
Mircea-Alexandru Jecan/Stefan Palosi 1 2
Facundo Diaz Acosta/Gerardo Lopez Villasenor scratch 0 6
Heren dubbelspel I. hard United Kingdom London sets 1 2 3 4 5
22.11.20
Finale
Wesley Koolhof/Nikola Mektic 2 6 3 10
Jurgen Melzer/Edouard Roger-Vasselin 1 2 6 5
Dames dubbelspel Clay Greece W15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
22.11.20
Finale
Andreea Rosca/Ioana Loredana Rosca 2 6 6
Martina Colmegna/Melania Delai 0 4 4
<