Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Hard Australia Melbourne sets 1 2 3 4 5
17.02.21
Kwartfinale
Daniil Medvedev 3 7 6 6
Andrey Rublev 0 5 3 2
17.02.21
Kwartfinale
Stefanos Tsitsipas 3 3 2 7 6 7
Rafael Nadal 2 6 6 64 4 5
Heren enkelspel I. hard Italy Biella 2 Challenger sets 1 2 3 4 5
17.02.21
2e ronde
Andreas Seppi 2 7 6
Martin Klizan 0 68 3
17.02.21
2e ronde
Ernests Gulbis 2 6 6
Dmitry Popko 0 1 4
17.02.21
1e ronde
Yannick Maden 2 6 6
Antoine Hoang 0 0 2
17.02.21
2e ronde
Evgeny Donskoy 2 6 6
Constant Lestienne 0 4 2
17.02.21
1e ronde
Federico Gaio 2 6 6
Hiroki Moriya 0 3 1
17.02.21
2e ronde
Soon-Woo Kwon 2 6 6
Roberto Marcora 0 2 2
17.02.21
1e ronde
Alejandro Davidovich Fokina 2 6 6
Steven Diez 0 3 0
Heren enkelspel Clay Chile Concepcion Challenger sets 1 2 3 4 5
17.02.21
2e ronde
Federico Coria 2 6 6
Marcelo Tomas Barrios Vera 0 4 4
17.02.21
2e ronde
Alejandro Tabilo 2 7 6
Joao Domingues 0 65 2
17.02.21
2e ronde
Thiago Seyboth Wild 2 6 6
Emilio Gomez 0 1 2
17.02.21
2e ronde
Francisco Cerundolo 2 4 6 7
Nicolas Jarry 1 6 4 5
Heren enkelspel Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
17.02.21
1e ronde
Nerman Fatic 2 6 6
Damien Wenger 0 4 4
17.02.21
1e ronde
Matias Zukas 2 7 6
Sean Cuenin 0 5 0
17.02.21
1e ronde
Gabriel Donev 2 6 6
Sebastian Prechtel 0 2 4
17.02.21
1e ronde
Facundo Juarez 2 6 6
Filip Cristian Jianu 0 3 4
17.02.21
1e ronde
Dragos Nicolae Madaras 2 6 6
Mathieu Perchicot 0 2 2
17.02.21
1e ronde
Carlos Lopez Montagud 2 6 6
Danylo Veremeychuk 0 2 3
17.02.21
1e ronde
Alex Marti Pujolras 2 6 7 6
Sidane Pontjodikromo 1 73 66 1
17.02.21
1e ronde
Georgii Kravchenko 2 6 0 6
Yanki Erel 1 4 6 2
Heren enkelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
17.02.21
1e ronde
Omar Giacalone 2 6 6
Franco Agamenone 0 4 4
17.02.21
1e ronde
Tom Kocevar-Desman 2 6 6
Constant De La Bassetiere 0 1 4
17.02.21
1e ronde
Skander Mansouri 2 6 6
Giovanni Mpetshi Perricard 0 3 3
17.02.21
1e ronde
Jose Fco. Vidal Azorin 2 6 6
Valentin Lapalu 0 1 4
17.02.21
1e ronde
Alexander Erler 2 6 3 6
Raphael Collignon 1 4 6 2
17.02.21
1e ronde
Aziz Dougaz 2 6 6
Antonio Massara 0 3 2
17.02.21
1e ronde
Luca Giacomini 2 4 6 6
Yanais Laurent 1 6 4 1
17.02.21
1e ronde
Aziz Ouakaa 1 5 7 3
Facundo Yunis scratch 0 7 5 4
17.02.21
1e ronde
Mateus Alves (2001) 2 6 7
Kenneth Raisma 0 3 5
17.02.21
1e ronde
Oliver Crawford 2 2 6 6
Alexander Kotzen 1 6 1 3
17.02.21
1e ronde
Gauthier Onclin 2 6 6
Jean Thirouin 0 3 2
Heren enkelspel Hard Egypt M15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
17.02.21
1e ronde
Erik Crepaldi 2 6 6
Sahil Gaware 0 0 2
17.02.21
1e ronde
Pawel Cias 2 6 6
Aidan Mchugh 0 3 3
17.02.21
1e ronde
Martins Podzus 2 4 6 6
Karlo Cubelic 1 6 1 2
17.02.21
1e ronde
David Poljak 2 6 4 7
Rio Noguchi 1 3 6 64
17.02.21
1e ronde
Sasi Kumar Mukund 2 6 6
Rimpei Kawakami 0 3 3
17.02.21
1e ronde
Yusuke Takahashi 2 6 6
Lorenzo Claverie 0 3 3
17.02.21
1e ronde
Lucas Catarina 2 6 6
Jumpei Yamasaki 0 2 4
17.02.21
1e ronde
Marek Gengel 2 6 6
Nick Hardt 0 4 2
17.02.21
1e ronde
Felix Corwin 2 6 6
Mohab Hamed 0 3 1
17.02.21
1e ronde
Sho Shimabukuro 2 4 6 7
Giorgio Ricca 1 6 4 64
17.02.21
1e ronde
Yu Hsiou Hsu 2 6 7
Shintaro Imai 0 1 5
17.02.21
1e ronde
Paul Jubb 2 6 3 7
Jonas Forejtek 1 4 6 5
17.02.21
1e ronde
Jiri Lehecka 2 2 6 6
Shintaro Mochizuki 1 6 1 1
17.02.21
1e ronde
Robert Strombachs 2 6 6 6
Manish Sureshkumar 1 4 76 2
17.02.21
1e ronde
Keisuke Saitoh 2 7 6
Sidharth Rawat 0 62 3
17.02.21
1e ronde
Arthur Fery 2 6 7
Jack Pinnington Jones 0 4 5
Heren enkelspel Clay USA M25 Naples sets 1 2 3 4 5
17.02.21
1e ronde
Alejandro Gonzalez 2 7 6
Jorge Brian Panta Herreros 0 5 1
17.02.21
1e ronde
Daniel Dutra Da Silva 2 6 6
Christian Langmo 0 0 4
17.02.21
1e ronde
Sekou Bangoura 2 6 6
Peter Bertran 0 4 3
17.02.21
1e ronde
Mitchell Krueger 2 6 6
Kiranpal Pannu 0 0 2
17.02.21
1e ronde
Bjorn Fratangelo 2 6 3 6
Cristian Rodriguez 1 2 6 1
17.02.21
1e ronde
Darian King 2 6 3 6
Ricardo Rodriguez-Pace 1 2 6 2
17.02.21
1e ronde
Michael Redlicki 2 6 6
Martin Damm 0 4 1
17.02.21
1e ronde
Christian Harrison 2 6 6
Alex Rybakov 0 3 3
17.02.21
1e ronde
Pol Toledo Bague 2 6 6
Zane Khan 0 4 2
17.02.21
1e ronde
Stefan Kozlov 2 6 6
Gonzalo Villanueva 0 3 2
17.02.21
1e ronde
Strong Kirchheimer 2 3 6 6
Jc Aragone 1 6 2 1
17.02.21
1e ronde
Corentin Denolly 2 6 6
Aleksandar Kovacevic 0 0 3
17.02.21
1e ronde
Louis Wessels 2 6 6
Fletcher Scott 0 2 4
17.02.21
1e ronde
Patrick Kypson 2 7 7
Quentin Folliot 0 5 5
17.02.21
1e ronde
Clement Tabur 2 6 6
Govind Nanda 0 3 4
17.02.21
1e ronde
Brandon Holt 2 6 6
Jordi Arconada 0 4 4
Heren enkelspel Hard JAR Potchefstroom 2 Challenger sets 1 2 3 4 5
17.02.21
2e ronde
Teimuraz Gabashvili 2 6 1 6
Ulises Blanch 1 4 6 3
17.02.21
2e ronde
Dimitar Kuzmanov 2 7 7
Tristan Lamasine 0 5 65
17.02.21
2e ronde
Lucas Miedler 2 4 6 6
Marc-Andrea Huesler 1 6 3 4
17.02.21
2e ronde
Akira Santillan 2 6 3 6
Nicola Kuhn 1 4 6 4
Dames enkelspel Hard Australia Melbourne sets 1 2 3 4 5
17.02.21
Kwartfinale
Jennifer Brady 2 4 6 6
Jessica Pegula 1 6 2 1
17.02.21
Kwartfinale
Karolina Muchova 2 1 6 6
Ashleigh Barty 1 6 3 2
Dames enkelspel Hard Australia Melbourne sets 1 2 3 4 5
17.02.21
Kwartfinale
Danielle Rose Collins 2 6 6
Rebecca Peterson 0 1 2
17.02.21
Kwartfinale
Daria Kasatkina 2 6 6
Petra Martic 0 0 4
17.02.21
Kwartfinale
Marie Bouzkova 2 6 4 6
Jil Teichmann 1 3 6 2
17.02.21
Kwartfinale
Bianca Vanessa Andreescu 2 6 4 7
Irina-Camelia Begu 1 3 6 65
Dames enkelspel Clay Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
17.02.21
1e ronde
Yuliana Lizarazo 2 6 7
Shavit Kimchi 0 2 5
17.02.21
1e ronde
Marianna Zakarlyuk 2 3 6 7
Ane Mintegi Del Olmo 1 6 4 64
17.02.21
1e ronde
Andreea Prisacariu 2 6 6
Daria Lopatetskaya 0 3 4
17.02.21
1e ronde
Daniela Vismane 2 5 6 6
Simona Ogescu 1 7 0 1
17.02.21
1e ronde
Gergana Topalova 1 6 3
Polina Kudermetova scratch 0 0 0
17.02.21
1e ronde
Aurora Zantedeschi 2 3 6 6
Sofia Milatova 1 6 2 3
17.02.21
1e ronde
Sohyun Park 2 6 6
Dorka Drahota Szabo 0 3 1
17.02.21
1e ronde
Sapfo Sakellaridi 2 6 6
Iva Divac 0 1 2
17.02.21
1e ronde
Marta Custic 2 6 6
Diana Demidova 0 3 2
17.02.21
1e ronde
Ozlem Uslu 2 6 6
Arianna Zucchini 0 3 0
Dames enkelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
17.02.21
1e ronde
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez 2 1 6 6
Olivia Gram 1 6 4 2
17.02.21
1e ronde
Angelica Moratelli 2 7 6
Yasmine Mansouri 0 64 4
17.02.21
1e ronde
Jasmin Jebawy 2 6 6
Cosima Trinity Calinescu 0 3 4
17.02.21
1e ronde
Ines Ibbou 2 6 6
Andjela Jocovic 0 4 3
17.02.21
1e ronde
Anastasia Kulikova 2 6 6
Natalia Orlova 0 0 3
17.02.21
1e ronde
Viktoria Morvayova 2 6 6
Chiraz Bechri 0 3 4
17.02.21
1e ronde
Kristina Dmitruk 2 6 6
Flavie Brugnone 0 4 2
17.02.21
1e ronde
Sebastianna Scilipoti 2 6 6
Joanna Tomera 0 3 4
Dames enkelspel Hard Egypt W15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
17.02.21
1e ronde
Miyabi Inoue 2 4 6 6
Mana Ayukawa 1 6 1 0
17.02.21
1e ronde
Miharu Imanishi 2 6 6
Eszter Meri 0 3 2
17.02.21
1e ronde
Nina Stadler 2 6 4 6
Aya El Sayed 1 3 6 4
17.02.21
1e ronde
Fanny Ostlund 2 4 6 6
Anastasia Pribylova 1 6 3 4
17.02.21
1e ronde
Magali Kempen 2 6 6
Barbora Palicova 0 3 1
17.02.21
1e ronde
Dalila Spiteri 2 4 6 6
Mallaurie Noel 1 6 4 1
17.02.21
1e ronde
Justina Mikulskyte 2 6 6
Michika Ozeki 0 4 1
17.02.21
1e ronde
Nefisa Berberovic 2 6 6
Alexandra Vecic 0 3 0
17.02.21
1e ronde
En Shuo Liang 2 6 4 6
Elena-Teodora Cadar 1 4 6 3
17.02.21
1e ronde
Shalimar Talbi 2 6 6
Freya Christie 0 4 2
17.02.21
1e ronde
Anna Kubareva 2 6 6
Ramu Ueda 0 4 3
17.02.21
1e ronde
Lian Tran 2 4 6 6
Raphaelle Lacasse 1 6 3 1
17.02.21
1e ronde
Sabine Rutlauka 2 6 6
Erika Sema 0 1 1
17.02.21
1e ronde
Antonia Ruzic 2 6 6 6
Amira Badawi 1 73 3 0
17.02.21
1e ronde
Linda Noskova 2 6 6
Anastasia Zolotareva 0 1 2
17.02.21
1e ronde
Maria Bondarenko 2 5 6 6
Joanna Zawadzka 1 7 2 4
Dames enkelspel Carpet Germany W25 Altenkirchen sets 1 2 3 4 5
17.02.21
1e ronde
Viktorija Golubic 2 7 6
Xiaodi You 0 5 0
17.02.21
1e ronde
Maryna Zanevska 2 7 6
Sinja Kraus 0 65 4
17.02.21
1e ronde
Viktoriya Tomova 2 7 6
Indy De Vroome 0 5 4
17.02.21
1e ronde
Magdalena Frech 2 6 6
Xiyu Wang 0 4 4
17.02.21
1e ronde
Katharina Gerlach 2 7 6
Dalma Galfi 0 61 3
17.02.21
1e ronde
Leonie Kung 2 6 6
Oceane Dodin 0 3 2
17.02.21
1e ronde
Maja Chwalinska 2 6 7
Marie Benoit 0 3 5
17.02.21
1e ronde
Jule Niemeier 2 4 6 6
Ysaline Bonaventure 1 6 4 4
Dames enkelspel Hard USA W25 Orlando sets 1 2 3 4 5
17.02.21
1e ronde
Robin Anderson 2 5 6 6
Rebecca Sramkova 1 7 4 3
17.02.21
1e ronde
Jovana Jovic 2 3 6 6
Sophia Whittle 1 6 3 1
17.02.21
1e ronde
Jamie Loeb 2 5 7 6
Naiktha Bains 1 7 5 4
17.02.21
1e ronde
Gabriela Talaba 2 6 6
Olga Govortsova 0 2 4
17.02.21
1e ronde
Anhelina Kalinina 2 6 6
Ekaterine Gorgodze 0 3 0
17.02.21
1e ronde
Mariam Bolkvadze 2 6 6
Varvara Flink 0 3 0
17.02.21
1e ronde
Renata Zarazua 2 5 7 6
Hailey Baptiste 1 7 5 3
17.02.21
1e ronde
Usue Maitane Arconada 2 6 6
Tereza Mrdeza 0 3 1
17.02.21
1e ronde
Claire Liu 2 0 6 6
Emina Bektas 1 6 1 1
17.02.21
1e ronde
Amina Anshba 2 7 4 6
Barbara Gatica 1 5 6 3
17.02.21
1e ronde
Maria Lourdes Carle 2 6 6
Ashlyn Krueger 0 4 1
17.02.21
1e ronde
Katie Swan 2 6 6
Kayla Day 0 3 3
17.02.21
1e ronde
Amanda Anisimova 2 6 6 6
Robin Montgomery 1 75 4 3
17.02.21
1e ronde
Maria Camila Osorio Serrano 2 6 6
Panna Udvardy 0 0 3
17.02.21
1e ronde
Katie Volynets 2 6 6
Maria Mateas 0 3 4
17.02.21
1e ronde
Katrina Scott 2 6 6
Sarah Hamner 0 1 2
Dames enkelspel Hard JAR W25 Potchefstroom sets 1 2 3 4 5
17.02.21
1e ronde
Nuria Parrizas-Diaz 2 6 6
Mirjam Bjorklund 0 2 4
17.02.21
1e ronde
Lesley Kerkhove 2 6 7
Svenja Ochsner 0 3 5
17.02.21
1e ronde
Reka-Luca Jani 1 6 4 6 5
Jodie Anna Burrage scratch 0 7 4 5
17.02.21
1e ronde
Beatriz Haddad Maia 2 6 6
Zoe Kruger 0 2 4
17.02.21
1e ronde
Carol Zhao 2 6 6
Carolina Meligeni Alves 0 2 2
17.02.21
1e ronde
Jesika Maleckova 2 4 6 6
Eliessa Vanlangendonck 1 6 3 3
17.02.21
1e ronde
Eden Silva 2 4 6 6
Anastasia Gasanova 1 6 4 3
17.02.21
1e ronde
Sandra Samir 2 6 4 6
Sarah-Rebecca Sekulic 1 1 6 1
17.02.21
1e ronde
Miriam Kolodziejova 2 6 3 6
Alice Rame 1 4 6 3
17.02.21
1e ronde
Isabella Kruger 2 5 6 7
Victoria Kan 1 7 4 5
Heren dubbelspel Hard Australia Melbourne sets 1 2 3 4 5
17.02.21
Kwartfinale
Jamie Murray/Bruno Soares 2 6 6
Marcelo Arevalo/Matwe Middelkoop 0 3 4
17.02.21
Kwartfinale
Rajeev Ram/Joe Salisbury 2 7 6
Marcus Daniell/Philipp Oswald 0 66 2
Heren dubbelspel I. hard Italy Biella 2 Challenger sets 1 2 3 4 5
17.02.21
1e ronde
Hugo Nys/Tim Puetz 2 3 6 10
Evan King/Hunter Reese 1 6 4 5
17.02.21
1e ronde
Luca Nardi/Giulio Zeppieri 2 6 3 12
Thomas Fabbiano/Matteo Gigante 1 3 6 10
17.02.21
1e ronde
Lloyd Glasspool/Harri Heliovaara 2 6 6 10
Robert Galloway/Alex Lawson 1 72 3 8
17.02.21
1e ronde
Luis David Martinez/David Vega Hernandez 2 6 7 10
Stefano Napolitano/Luca Vanni 1 77 5 7
17.02.21
1e ronde
Alejandro Davidovich Fokina/Bernabe Zapata Miralles 2 6 7
Jonathan Erlich/Andrei Vasilevski 0 4 5
Heren dubbelspel Clay Chile Concepcion Challenger sets 1 2 3 4 5
17.02.21
Kwartfinale
Marcelo Tomas Barrios Vera/Alejandro Tabilo 2 6 6
Mariano Kestelboim/Facundo Mena 0 3 4
17.02.21
1e ronde
Boris Arias/Federico Zeballos 2 6 6
Alejandro Bancalari/Jordan Iturra 0 0 2
17.02.21
Kwartfinale
Boris Arias/Federico Zeballos 1 w/o
Joao Menezes/Thiago Seyboth Wild 0
17.02.21
Kwartfinale
Orlando Luz/Rafael Matos 1 w/o
Emilio Gomez/Carlos Gomez-Herrera 0
17.02.21
1e ronde
Orlando Luz/Rafael Matos 1 w/o
Joao Domingues/Felipe Meligeni Rodrigues Alves 0
17.02.21
1e ronde
Emilio Gomez/Carlos Gomez-Herrera 2 7 6
Hernan Casanova/Camilo Ugo Carabelli 0 5 1
Heren dubbelspel Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
17.02.21
1e ronde
Matheus Pucinelle De Almeida/Joao Lucas Reis Da Silva 2 6 1 10
Georgii Kravchenko/Alvaro Lopez San Martin 1 4 6 8
17.02.21
1e ronde
Sandro Kopp/Mick Veldheer 2 4 7 11
Giovanni Fonio/Simone Roncalli 1 6 5 9
17.02.21
1e ronde
Aleksandr Braynin/Danylo Veremeychuk 2 7 7
Alexander Donski/Sebastian Prechtel 0 62 5
17.02.21
1e ronde
Nicolas Mejia/Pedro Vives Marcos 2 6 6
Facundo Juarez/Carlos Lopez Montagud 0 3 3
17.02.21
1e ronde
Yanki Erel/Marsel Ilhan 2 6 6
Osmancan Soyler/Emir Sutekin 0 1 1
17.02.21
1e ronde
Pedro Cachin/Genaro Alberto Olivieri 2 3 6 11
Max Houkes/Sidane Pontjodikromo 1 6 4 9
17.02.21
1e ronde
Petr Nouza/David Pichler 2 6 6
Burak Bilgin/S Mert Ozdemir 0 2 3
17.02.21
1e ronde
Oleksii Krutykh/Oleg Prihodko 2 4 6 10
Yunseong Chung/Matias Zukas 1 6 2 7
Heren dubbelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
17.02.21
1e ronde
Anis Ghorbel/Tom Kocevar-Desman 2 6 6
Yanais Laurent/Stuart Parker 0 3 2
17.02.21
1e ronde
Alexander Kotzen/Lewie Lane 2 7 6 10
Naoki Tajima/Ryota Tanuma 1 5 74 6
Heren dubbelspel Hard Egypt M15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
17.02.21
Kwartfinale
Arthur Fery/Jiri Lehecka 1 w/o
Jonas Forejtek/David Poljak 0
Heren dubbelspel Clay USA M25 Naples sets 1 2 3 4 5
17.02.21
1e ronde
Bjorn Fratangelo/Mitchell Krueger 2 6 6
Jorge Brian Panta Herreros/Pol Toledo Bague 0 2 4
17.02.21
1e ronde
Hunter Johnson/Yates Johnson 2 6 5 10
Sathi Reddy Chirala/Rowland Phillips 1 1 7 3
17.02.21
1e ronde
Alejandro Gomez/Junior A. Ore 2 4 6 10
Francis Casey Alcantara/Ruben Gonzales 1 6 1 1
17.02.21
1e ronde
JC Aragone/Darian King 2 7 4 10
Louis Wessels/Mark Whitehouse 1 64 6 7
17.02.21
1e ronde
Strong Kirchheimer/Dennis Novikov 2 3 6 10
Corentin Denolly/Clement Tabur 1 6 4 4
17.02.21
1e ronde
Cristian Rodriguez/Jesse Witten 2 6 6
Alejandro Gonzalez/Gonzalo Villanueva 0 1 2
17.02.21
1e ronde
Sekou Bangoura/Michael Redlicki 2 6 6
Conner Huertas Del Pino/Alexander Merino 0 4 4
17.02.21
1e ronde
Martin Damm/Govind Nanda 2 6 6
Justin Butsch/Alex Rybakov 0 1 3
Heren dubbelspel Hard JAR Potchefstroom 2 Challenger sets 1 2 3 4 5
17.02.21
Kwartfinale
Raven Klaasen/Ruan Roelofse 2 7 4 10
Vit Kopriva/Vaclav Safranek 1 66 6 4
17.02.21
1e ronde
Vasilios Caripi/Vaughn Hunter 1 4
Pedja Krstin/Chun Hsin Tseng scratch 0 0
17.02.21
1e ronde
Robbie Arends/Khololwam Montsi 1 w/o
Peter Polansky/Brayden Schnur 0
17.02.21
1e ronde
Benjamin Bonzi/Tristan Lamasine 2 6 6
Geoffrey Blancaneaux/Jay Clarke 0 2 3
17.02.21
Kwartfinale
Teimuraz Gabashvili/Mark Vervoort 1 w/o
Viktor Durasovic/Benjamin Hassan 0
17.02.21
1e ronde
Julien Cagnina/Zdenek Kolar 2 7 4 11
Adrian Menendez-Maceiras/Lucas Miedler 1 5 6 9
Dames dubbelspel Hard Australia Melbourne sets 1 2 3 4 5
17.02.21
Halve finale
Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova 2 3 6 6
Darija Jurak/Nina Stojanovic 1 6 2 4
17.02.21
Halve finale
Elise Mertens/Aryna Sabalenka 2 7 6
Nicole Melichar/Demi Schuurs 0 5 4
Dames dubbelspel Hard Australia Melbourne sets 1 2 3 4 5
17.02.21
Kwartfinale
Anna Blinkova/Anastasia Potapova 2 6 7
Kateryna Bondarenko/Nadiya Kichenok 0 2 5
17.02.21
Kwartfinale
Makoto Ninomiya/Yafan Wang 2 6 7
Hao-Ching Chan/Latisha Chan 0 3 66
17.02.21
Kwartfinale
Ankita Raina/Kamilla Rakhimova 2 6 7
Vera Lapko/Aliaksandra Sasnovich 0 4 62
17.02.21
Kwartfinale
Francesca Jones/Nadia Podoroska 2 6 6
Petra Martic/Anastasija Sevastova 0 3 2
Dames dubbelspel Clay Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
17.02.21
1e ronde
Maria Herazo Gonzalez/Yuliana Lizarazo 2 6 7
Nicole Khirin/Shavit Kimchi 0 1 5
17.02.21
1e ronde
Petia Arshinkova/Gergana Topalova 2 6 7
Manca Pislak/Ani Vangelova 0 2 5
17.02.21
1e ronde
Ayumi Koshiishi/Himeno Sakatsume 2 7 6
Darya Astakhova/Vlada Katic 0 5 4
17.02.21
1e ronde
Jessie Aney/Ingrid Gamarra Martins 2 6 6
Martina Caregaro/Anita Husaric 0 4 3
17.02.21
1e ronde
Cristina Dinu/Chantal Skamlova 2 6 6
Ayla Aksu/Melis Ayda Uyar 0 1 0
17.02.21
1e ronde
Julia Kimmelmann/Sohyun Park 2 2 6 10
Doga Turkmen/Ozlem Uslu 1 6 3 8
17.02.21
1e ronde
Aurora Zantedeschi/Arianna Zucchini 2 6 6
Nana Kawagishi/Honoka Kobayashi 0 1 1
17.02.21
1e ronde
Andreea Prisacariu/Daniela Vismane 2 6 6
Mell Elizabeth Reasco Gonzalez/Antonia Samudio 0 3 1
Dames dubbelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
17.02.21
1e ronde
Jasmin Jebawy/Melis Yasar 2 6 6
Laura Boehner/Franziska Sziedat 0 4 1
17.02.21
1e ronde
Ines Ibbou/Elena Milovanovic 2 6 6
Valeria Koussenkova/Nevena Sokovic 0 3 2
17.02.21
1e ronde
Karola Patricia Bejenaru/Zdena Safarova 2 3 6 10
Yasmine Mansouri/Bojana Marinkovic 1 6 3 7
Dames dubbelspel Carpet Germany W25 Altenkirchen sets 1 2 3 4 5
17.02.21
1e ronde
Arianne Hartono/Yuriko Miyazaki 2 7 2 11
Cristina Bucsa/Diana Marcinkevica 1 5 6 9
17.02.21
1e ronde
Paula Kania/Julia Wachaczyk 2 6 4 12
Viktoriia Dema/Mariana Drazic 1 4 6 10
17.02.21
1e ronde
Anna Gabric/Emily Seibold 2 6 3 12
Sofia Shapatava/Emily Webley-Smith 1 2 6 10
17.02.21
1e ronde
Viktorija Golubic/Ylena In-Albon 2 6 6
Xiyu Wang/Xiaodi You 0 4 4
17.02.21
1e ronde
Noma Akugue Noha/Nastasja Mariana Schunk 2 6 4 10
Sinja Kraus/Tamira Paszek 1 3 6 8
Dames dubbelspel Hard USA W25 Orlando sets 1 2 3 4 5
17.02.21
1e ronde
Amina Anshba/Mariam Bolkvadze 2 6 1 10
Panna Udvardy/Renata Zarazua 1 2 6 4
17.02.21
1e ronde
Irene Burillo Escorihuela/Andrea Lazaro Garcia 2 6 6
Rasheeda Mcadoo/Alycia Parks 0 3 4
17.02.21
1e ronde
Emina Bektas/Tara Moore 2 6 4 10
Beatrice Gumulya/Jessy Rompies 1 3 6 3
17.02.21
1e ronde
Allura Zamarripa/Maribella Zamarripa 2 3 6 10
Sarah Hamner/Maria Mateas 1 6 3 3
17.02.21
1e ronde
Gabriela Talaba/Marcela Zacarias 2 7 7
Robin Anderson/Catherine Harrison 0 5 65
17.02.21
1e ronde
Maria Camila Osorio Serrano/Conny Perrin 2 6 6
Naiktha Bains/Aldila Sutjiadi 0 3 4
17.02.21
1e ronde
Jovana Jovic/Rebecca Sramkova 2 2 7 16
Quinn Gleason/Ingrid Neel 1 6 5 14
17.02.21
1e ronde
Ekaterine Gorgodze/Katie Swan 2 6 6
Claire Liu/Ana Sofia Sanchez 0 1 4
Dames dubbelspel Hard JAR W25 Potchefstroom sets 1 2 3 4 5
17.02.21
1e ronde
Anna Bondar/Reka-Luca Jani 2 6 6
Marne Dercksen/Katie Poluta 0 1 0
17.02.21
1e ronde
Anastasia Gasanova/Valeriya Strakhova 1 w/o
Carolina Meligeni Alves/Gabriela Ce 0
17.02.21
1e ronde
Naomi Broady/Eden Silva 2 6 7
Elizaveta Koklina/Marina Melnikova 0 1 5
17.02.21
1e ronde
Ekaterina Makarova (1996)/Chanel Simmonds 1 w/o
Suzanie Pretorius/Ntokozo Zungu 0
17.02.21
1e ronde
Heike Janse Van Vuuren/Leigh Van Zyl 1 w/o
Irina Fetecau/Dejana Radanovic 0
<