Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Hard Spain Alicante Challenger sets 1 2 3 4 5
12.10.21
1e ronde
Feliciano Lopez 2 6 6
Roberto Marcora 0 3 1
12.10.21
1e ronde
Thomas Fabbiano 2 6 3 6
Ramkumar Ramanathan 1 4 6 3
12.10.21
1e ronde
N.Sriram Balaji 2 5 6 6
Nicolas Alvarez Varona 1 7 4 4
12.10.21
1e ronde
Joao Sousa 2 6 7
Matteo Viola 0 1 65
12.10.21
1e ronde
Denis Yevseyev 2 7 6
Dmitry Popko 0 65 4
12.10.21
1e ronde
Constant Lestienne 2 6 7
Borna Gojo 0 4 5
12.10.21
1e ronde
Frederico Ferreira Silva 2 6 7 7
Quentin Halys 1 73 64 66
12.10.21
1e ronde
Oscar Otte 2 6 6
Adrian Menendez-Maceiras 0 2 3
12.10.21
1e ronde
Mario Vilella Martinez 2 6 6
Georgii Kravchenko 0 3 2
12.10.21
1e ronde
Lucas Miedler 2 7 6
Santiago Fa Rodriguez Taverna 0 5 3
12.10.21
1e ronde
Nuno Borges 2 6 6 6
Michael Geerts 1 3 75 1
Heren enkelspel Hard USA Indian Wells sets 1 2 3 4 5
12.10.21
3e ronde
Gael Monfils 2 7 6
Kevin Anderson 0 5 2
12.10.21
3e ronde
Nikoloz Basilashvili 2 4 7 6
Albert Ramos-Vinolas 1 6 62 2
12.10.21
3e ronde
Alexander Zverev 2 6 7
Andy Murray 0 4 64
12.10.21
3e ronde
Karen Khachanov 2 6 6
Pablo Carreno-Busta 0 0 4
12.10.21
3e ronde
Taylor Harry Fritz 2 6 6
Matteo Berrettini 0 4 3
12.10.21
3e ronde
Stefanos Tsitsipas 2 2 6 6
Fabio Fognini 1 6 3 4
12.10.21
3e ronde
Alex De Minaur 2 6 6
Cristian Garin 0 4 2
12.10.21
3e ronde
Jannik Sinner 1 w/o
John Isner 0
Heren enkelspel Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
12.10.21
Kwalif.
Hasan Ibrahim 2 6 6
Antonin Bolardt 0 1 4
12.10.21
Kwalif.
Gabriel Ciro Da Silva 2 6 6
Karim Al-Amin 0 3 4
12.10.21
Kwalif.
Kristof Minarik 2 6 6
Lambert Ruland 0 4 1
12.10.21
Kwalif.
Lukas Hellum Lilleengen 2 3 6 10
John Sperle 1 6 3 8
12.10.21
Kwalif.
Samuel Puskar 2 6 7
Jamie Krattiger 0 2 5
12.10.21
1e ronde
Daniel Michalski 2 6 6
Santiago De La Fuente 0 1 1
12.10.21
1e ronde
Baran Cengiz 2 6 6
Vladimir Cherkovets 0 1 0
12.10.21
Kwalif.
Facundo Yunis 2 7 7
Gian Marco Ortenzi 0 5 63
12.10.21
Kwalif.
Federico Campana 2 6 6
Mark Havlicek 0 4 3
12.10.21
1e ronde
Lukas Palovic 2 4 6 6
Denys Klok 1 6 0 3
12.10.21
1e ronde
Jack Pinnington Jones 2 6 6
Felix Gill 0 4 0
12.10.21
Kwalif.
Alberto Morolli 2 6 3 11
Richard Zusman 1 4 6 9
Heren enkelspel Hard Mexico M15 Cancun sets 1 2 3 4 5
12.10.21
Kwalif.
Luciano Doria 2 6 6
Adrian Contreras (2003) 0 1 1
12.10.21
1e ronde
Matias Franco Descotte 2 6 6
Mwendwa Mbithi 0 4 3
12.10.21
Kwalif.
Juan Sebastian Osorio 2 6 6
Adam Jones 0 4 4
12.10.21
1e ronde
Alfredo Perez 2 4 6 7
Adam El Mihdawy 1 6 2 66
12.10.21
1e ronde
Jesse Flores 2 6 6
Roy Smith 0 4 2
12.10.21
Kwalif.
Nicholas Bybel 2 6 6
Patricio Embry 0 1 1
12.10.21
Kwalif.
Emil Reinberg 2 6 6
Luis Britto 0 3 4
12.10.21
Kwalif.
Federico Agustin Gomez 2 6 6
Edson Alejandro Sanchez Elizondo 0 0 0
12.10.21
Kwalif.
Mateo Gomez 2 6 6
Wulfrano Martinez Mora Esdras 0 3 2
12.10.21
1e ronde
Alexander Bernard 2 7 6
Fernando Yamacita 0 66 2
12.10.21
1e ronde
Dali Blanch 2 6 6
Wishaya Trongcharoenchaikul 0 4 3
Heren enkelspel Hard Qatar M15 Doha sets 1 2 3 4 5
12.10.21
Kwalif.
Adrian Oetzbach 2 6 7
Zura Tkemaladze 0 2 5
12.10.21
Kwalif.
Boris Butulija 2 6 7
Stylianos Christodoulou 0 1 64
12.10.21
Kwalif.
Muthu Senthilkumar 2 6 6
Mousa Alkotop 0 0 4
12.10.21
Kwalif.
Preston Brown 2 6 6
Nico Hornitschek 0 2 4
12.10.21
Kwalif.
Alec Deckers 2 4 6 10
Digvijaypratap Singh 1 6 3 7
12.10.21
Kwalif.
Elmer Moller 2 6 6
Garv Bahl 0 0 0
Heren enkelspel I. hard Russia M15 Kazan sets 1 2 3 4 5
12.10.21
Kwalif.
Richard Muzaev 2 6 6
Semen Voronin 0 3 3
12.10.21
Kwalif.
Alexander Chepik 2 7 6
Igor Trunov 0 67 3
12.10.21
Kwalif.
Pavel Verbin 2 6 7
Dmitry Dolzhenkov 0 1 5
12.10.21
Kwalif.
Danil Spasibo 2 6 6
Sergey Bolotov 0 1 0
12.10.21
Kwalif.
Daniel Litvinov 2 7 6
Pavel Shchaya-Zubrov 0 67 2
12.10.21
Kwalif.
Radimir Lutkovskii 2 6 6
Bogdan Seleznev 0 4 3
12.10.21
Kwalif.
Maksim Starostin 2 6 6
Aleksandr Lobanov 0 2 4
12.10.21
Kwalif.
Aristarkh Safonov 2 6 6
Nikita Ianin 0 0 3
Heren enkelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
12.10.21
1e ronde
Mateo Nicolas Martinez 2 7 6
Abhinav Sanjeev Shanmugam 0 63 1
12.10.21
1e ronde
Aziz Dougaz 2 6 6
Ajay Pruthvi Nemakal 0 0 3
12.10.21
Kwalif.
Stefano Reitano 2 7 7
Allan Deschamps 0 60 65
12.10.21
1e ronde
Quentin Folliot 2 6 6
Lisandru Rodriguez 0 3 2
12.10.21
1e ronde
Raphael Collignon 2 4 7 6
Pierre Yves Bailly 1 6 5 1
Heren enkelspel Clay USA M15 Naples sets 1 2 3 4 5
12.10.21
Kwalif.
Jose Statham 2 6 6
Christian Lakoseljac 0 3 0
12.10.21
Kwalif.
Juan Manuel Benitez Chavarriaga 2 2 6 11
Blu Baker 1 6 4 9
12.10.21
1e ronde
Juan Ignacio Galarza 2 6 6
Bruno Kuzuhara 0 3 4
12.10.21
Kwalif.
Marco De Rossi 2 3 6 10
Credit Chaiyarin 1 6 4 6
12.10.21
Kwalif.
Johannes Ingildsen 2 7 6
Matthew Foster-Estwick 0 5 3
12.10.21
1e ronde
Duarte Vale 2 6 6
Juan David Velasquez 0 1 0
12.10.21
Kwalif.
Matthew Dellavedova 2 6 6
Ekansh Kumar 0 1 0
12.10.21
Kwalif.
Tommaso Carnevale-Miino 2 6 6
Mathieu Scaglia 0 0 3
12.10.21
Kwalif.
Tristan Mccormick 2 4 6 10
Nikolay Sysoev 1 6 4 5
12.10.21
Kwalif.
Blaise Bicknell 2 4 7 10
Joshua Goodger 1 6 63 6
Heren enkelspel Clay Spain M15 Platja D'Aro sets 1 2 3 4 5
12.10.21
1e ronde
Aleksandre Metreveli 2 6 6 6
Chak Lam Coleman Wong 1 71 3 4
12.10.21
Kwalif.
Franco Emanuel Egea 2 6 6
Kuzey Cekirge 0 2 0
12.10.21
2e ronde van de kwal.
Franco Emanuel Egea 2 6 2 10
Giuseppe Tresca 1 2 6 4
12.10.21
2e ronde van de kwal.
Eero Vasa 2 6 6
Noah Lopez 0 3 2
12.10.21
2e ronde van de kwal.
Pol Amoros Ramos 2 6 3 10
Andrea Picchione 1 4 6 8
12.10.21
Kwalif.
Pol Amoros Ramos 2 6 6
Enzo Wallart 0 4 4
12.10.21
2e ronde van de kwal.
Enzo Wallart 2 6 6
Jordi Mas De Ugarte 0 1 0
12.10.21
2e ronde van de kwal.
Guy Den Heijer 2 4 7 10
Aaron Cohen 1 6 64 4
12.10.21
Kwalif.
Guy Den Heijer 2 6 6
Marc Othman Ktiri 0 4 2
12.10.21
2e ronde van de kwal.
Zakhar Trapeznikov 2 6 1 10
Noah Regas Luis 1 3 6 5
12.10.21
1e ronde
Carlos Lopez Montagud 2 3 7 6
Alejandro Moro Canas 1 6 5 0
12.10.21
Kwalif.
Matvey Minin 2 6 6
Kirill Mishkin 0 3 0
12.10.21
2e ronde van de kwal.
Matvey Minin 2 6 6
Esteve Agusti 0 1 3
12.10.21
1e ronde
Alex Marti Pujolras 2 6 6
Hugo Palomar-Castello 0 0 1
12.10.21
2e ronde van de kwal.
Kuzey Cekirge 2 6 6
Oriol Font 0 2 0
12.10.21
2e ronde van de kwal.
Rimpei Kawakami 2 6 6
Nil Regas Luis 0 1 4
12.10.21
Kwalif.
Rimpei Kawakami 2 6 6
Gerard Planelles Ripoll 0 4 2
12.10.21
2e ronde van de kwal.
Lorenzo Joaquin Rodriguez 2 6 6
Michalis Sakellaridis 0 1 2
12.10.21
Kwalif.
Lorenzo Joaquin Rodriguez 2 6 6
Bruno Pujol Navarro 0 2 0
12.10.21
2e ronde van de kwal.
Bruno Pujol Navarro 2 6 7
Dmytro Slyepkan 0 0 66
12.10.21
Kwalif.
Max Houkes 2 6 6
Zakhar Trapeznikov 0 3 4
12.10.21
2e ronde van de kwal.
Max Houkes 2 6 6
David Puig Molin 0 2 0
12.10.21
Kwalif.
Niels Visker 2 1 6 10
Eero Vasa 1 6 3 8
12.10.21
2e ronde van de kwal.
Niels Visker 2 6 6
David Leon Moros 0 1 3
12.10.21
2e ronde van de kwal.
Kirill Mishkin 1 5
Clement Deleersnyder scratch 0 0
12.10.21
2e ronde van de kwal.
Gerard Planelles Ripoll 2 6 6
Mason Recci 0 1 4
12.10.21
2e ronde van de kwal.
Marc Othman Ktiri 2 6 6
Jaime Caldes 0 4 1
Heren enkelspel Hard Egypt M15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
12.10.21
2e ronde van de kwal.
Vladimir Uzhylovsky 2 7 7
Ha Minh Duc Vu 0 64 62
12.10.21
Kwalif.
Vladimir Uzhylovsky 2 6 6
Eirik Groener 0 3 2
12.10.21
2e ronde van de kwal.
Eirik Groener 2 2 6 10
Roman Nashatyrkin 1 6 0 7
12.10.21
2e ronde van de kwal.
Leonid Sheyngezikht 2 6 6
Bryan Aguiar Kuntz 0 2 3
12.10.21
2e ronde van de kwal.
Sergei Pogosian 2 6 6
Nikoloz Davlianidze 0 1 4
12.10.21
Kwalif.
Alexandros Skorilas 2 7 6
Simonas Zukauskas 0 62 4
12.10.21
2e ronde van de kwal.
Alexandros Skorilas 2 7 4 10
Yuttana Charoenphon 1 5 6 8
12.10.21
Kwalif.
Palaphoom Kovapitukted 2 7 0 11
Sergo Sikharulidze 1 65 6 9
12.10.21
2e ronde van de kwal.
Palaphoom Kovapitukted 2 7 6
Matias Riva 0 65 0
12.10.21
2e ronde van de kwal.
Simonas Zukauskas 2 6 6
Sergis Kyratzis 0 4 4
12.10.21
2e ronde van de kwal.
Pijus Vaitiekunas 2 6 7 10
Roy Hobbs 1 76 62 2
12.10.21
2e ronde van de kwal.
Michael Bassem Sobhy 2 7 2 10
Laelson Rodrigues 1 60 6 7
12.10.21
2e ronde van de kwal.
Louis Allen 2 6 1 10
Seth Seely 1 4 6 7
12.10.21
Kwalif.
Alan Bojarski 1 6 2
Louis Allen scratch 0 1 0
12.10.21
2e ronde van de kwal.
Alan Bojarski 2 6 2 12
Nitin Kumar Sinha 1 1 6 10
12.10.21
2e ronde van de kwal.
Biagio Gramaticopolo 2 6 6
Gillian Osmont 0 3 3
12.10.21
Kwalif.
Biagio Gramaticopolo 2 3 6 10
Pijus Vaitiekunas 1 6 2 6
12.10.21
2e ronde van de kwal.
Sergo Sikharulidze 2 6 6
Krittin Koaykul 0 1 3
12.10.21
2e ronde van de kwal.
Lukas Pokorny 2 6 6
Akram El Sallaly 0 3 2
12.10.21
Kwalif.
Lukas Pokorny 2 6 6
Sergei Pogosian 0 1 2
12.10.21
2e ronde van de kwal.
Seydina Andre 2 6 5 10
Bang Shuo Yin 1 3 7 5
12.10.21
Kwalif.
Seydina Andre 2 2 6 10
Leonid Sheyngezikht 1 6 4 4
12.10.21
2e ronde van de kwal.
Dean Cooper Kirby 2 7 6
Szymon Kielan 0 66 4
12.10.21
Kwalif.
Dean Cooper Kirby 2 7 6
Michael Bassem Sobhy 0 5 4
Heren enkelspel Clay Peru M25 Lima sets 1 2 3 4 5
12.10.21
1e ronde
Federico Zeballos 2 6 6
Enrique Bogo 0 1 1
12.10.21
1e ronde
Duilio Vallebuona 2 6 6
Ignacio Antonio Becerra Otarola 0 1 4
12.10.21
1e ronde
Oriol Roca Batalla 2 6 6
Wilson Leite 0 4 0
12.10.21
1e ronde
Gonzalo Villanueva 2 4 6 6
Luca Castelnuovo 1 6 4 4
12.10.21
1e ronde
Murkel Alejandro Dellien Velasco 2 6 6
Joao Lucas Reis Da Silva 0 2 4
12.10.21
1e ronde
Facundo Juarez 2 6 6
Alberto Alvarado Berrospi 0 0 1
12.10.21
1e ronde
Gilbert Klier Junior 2 6 6
Cayetano March 0 3 3
12.10.21
1e ronde
Franco Roncadelli 2 6 7
Oscar Jose Gutierrez 0 0 65
12.10.21
1e ronde
Alvaro Guillen Meza 2 7 6
Boris Arias 0 62 3
Heren enkelspel Hard Portugal M25 Loule sets 1 2 3 4 5
12.10.21
Kwalif.
Goncalo Falcao 2 6 6
Raphael Calzi 0 4 2
12.10.21
2e ronde van de kwal.
Goncalo Falcao 2 5 6 10
Nil Boixader Roca 1 7 4 8
12.10.21
1e ronde
Lucas Gerch 2 4 6 6
Corentin Denolly 1 6 3 2
12.10.21
Kwalif.
Alberto Barroso Campos 2 6 6
Henrique Rocha 0 3 3
12.10.21
Kwalif.
Elliot Benchetrit 2 6 6
Hillel Rousseau 0 0 1
12.10.21
Kwalif.
Adria Soriano Barrera 2 6 6
Alan Fernando Rubio Fierros 0 4 4
12.10.21
1e ronde
Luis Faria 2 6 4 6
Tiago Cacao 1 3 6 0
12.10.21
1e ronde
Stuart Parker 2 6 6
Tomas Curras Abasolo 0 3 4
12.10.21
Kwalif.
Harry Wendelken 2 6 6
Tim Loosen 0 0 2
12.10.21
Kwalif.
Miguel Gomes 2 6 6
Tim Heger 0 3 0
12.10.21
Kwalif.
Gian Luca Tanner 1 6 1
Simone Vaccari scratch 0 3 0
12.10.21
Kwalif.
Amaury Raynel 2 6 6
Gabriele Moghini 0 2 4
Heren enkelspel I. hard France M25+H Rodez sets 1 2 3 4 5
12.10.21
1e ronde
Alexey Vatutin 2 7 7
Dane Sweeny 0 5 64
12.10.21
1e ronde
Jelle Sels 2 6 6
Rayane Roumane 0 4 1
12.10.21
1e ronde
Gijs Brouwer 2 6 6
Kenny de Schepper 0 4 4
12.10.21
1e ronde
Louis Dussin 2 6 6
Axel Garcian 0 3 2
12.10.21
1e ronde
Aidan Mchugh 2 7 7
Giovanni Mpetshi Perricard 0 5 5
12.10.21
1e ronde
Arnaud Bovy 1 4
Antoine Bellier scratch 0 1
12.10.21
1e ronde
Martin Damm 2 7 3 6
Harold Mayot 1 60 6 3
Heren enkelspel Clay Italy Napoli 2 Challenger sets 1 2 3 4 5
12.10.21
1e ronde
Yannick Hanfmann 2 6 5 6
Raul Brancaccio 1 4 7 2
12.10.21
1e ronde
Franco Agamenone 2 6 2 6
Hugo Gaston 1 4 6 3
12.10.21
1e ronde
Federico Coria 2 6 6
Andrea Arnaboldi 0 4 2
12.10.21
1e ronde
Marco Cecchinato 2 4 6 6
Marc-Andrea Huesler 1 6 3 2
12.10.21
1e ronde
Mathias Bourgue 2 6 6
Luciano Darderi 0 2 4
12.10.21
1e ronde
Alexander Ritschard 2 6 6
Jay Clarke 0 0 1
12.10.21
1e ronde
Alexandre Muller 2 6 3 6
Filippo Baldi 1 1 6 2
12.10.21
1e ronde
Gian Marco Moroni 2 6 6
Jonas Forejtek 0 3 4
12.10.21
1e ronde
Bernabe Zapata Miralles 2 6 6
Andrea Pellegrino 0 3 1
12.10.21
1e ronde
Alvaro Lopez San Martin 2 6 6
Timofey Skatov 0 3 2
12.10.21
1e ronde
Tallon Griekspoor 2 6 7
Blaz Rola 0 2 66
12.10.21
1e ronde
Matteo Arnaldi 2 6 6
Evan Furness 0 1 1
Heren enkelspel Clay Chile Santiago 3 Challenger sets 1 2 3 4 5
12.10.21
1e ronde
Gerald Melzer 2 7 6
Nicolas Jarry 0 62 4
12.10.21
1e ronde
Juan Pablo Varillas 2 6 6
Facundo Mena 0 4 2
12.10.21
1e ronde
Tomas Barrios Vera 2 7 6
Lucas Catarina 0 5 2
12.10.21
1e ronde
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 7 6
Oliver Crawford 0 66 3
12.10.21
1e ronde
Francisco Cerundolo 2 6 6
Facundo Diaz Acosta 0 4 0
12.10.21
1e ronde
Thiago Agustin Tirante 2 6 4 6
Thiago Seyboth Wild 1 4 6 2
12.10.21
1e ronde
Sebastian Baez 2 7 6
Nicolas Alvarez 0 5 3
12.10.21
1e ronde
Diego Fernandez Flores 2 6 4 6
Rafael Matos 1 2 6 4
12.10.21
1e ronde
Dalibor Svrcina 2 6 6
Diego Hidalgo 0 2 0
12.10.21
1e ronde
Matheus Pucinelli De Almeida 2 6 6
Enzo Couacaud 0 1 1
Dames enkelspel Hard USA Indian Wells sets 1 2 3 4 5
12.10.21
4e ronde
Angelique Kerber 2 6 6
Ajla Tomljanovic 0 4 1
12.10.21
4e ronde
Victoria Azarenka 2 6 6
Aliaksandra Sasnovich 0 3 4
12.10.21
4e ronde
Ons Jabeur 2 6 6
Anna Kalinskaya 0 2 2
12.10.21
4e ronde
Jessica Pegula 2 6 6
Elina Svitolina 0 1 1
12.10.21
4e ronde
Shelby Rogers 2 2 6 7
Leylah Annie Fernandez 1 6 1 64
12.10.21
4e ronde
Anett Kontaveit 2 6 6
Beatriz Haddad Maia 0 0 2
12.10.21
4e ronde
Jelena Ostapenko 2 6 6
Iga Swiatek 0 4 3
12.10.21
4e ronde
Paula Badosa Gibert 2 6 7
Barbora Krejcikova 0 1 5
Dames enkelspel Clay Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
12.10.21
1e ronde
Basak Eraydin 2 1 6 6
Agustina Chlpac 1 6 4 0
12.10.21
1e ronde
Natalia Siedliska 2 7 6
Irene Lavino 0 64 4
12.10.21
1e ronde
Ilay Yoruk 2 6 7
Anastasia Piangerelli 0 0 5
12.10.21
Kwalif.
Sabina Dadaciu 2 6 6
Greta Medeghini 0 2 2
12.10.21
1e ronde
Romana Cisovska 2 6 6
Bianca Behulova 0 3 3
12.10.21
Kwalif.
Mavie Osterreicher 2 6 7
Doga Turkmen 0 3 5
12.10.21
Kwalif.
Natalie Augustinova 2 7 6
Aline Thommen 0 64 3
12.10.21
Kwalif.
Jasmijn Gimbrere 2 6 6
Flaminia Scara 0 3 3
12.10.21
Kwalif.
Sonay Kartal 2 6 6
Laura Radakovic 0 3 4
12.10.21
Kwalif.
Karolina Novakova 2 7 6
Anastasiya Zaparyniuk 0 67 4
12.10.21
Kwalif.
Fatma Idrizovic 2 4 6 10
Gaia Squarcialupi 1 6 0 8
12.10.21
Kwalif.
Vanda Vargova 2 7 6
Tereza Dejnozkova 0 5 2
Dames enkelspel Hard Mexico W15 Cancun sets 1 2 3 4 5
12.10.21
Kwalif.
Kyle S. Mcphillips 2 7 4 10
Chelsea Fontenel 1 5 6 4
12.10.21
1e ronde
Stacey Fung 2 7 7
Nadia Echeverria Alam 0 67 5
12.10.21
1e ronde
Roosh Wijesundera 2 6 2 6
Sandy Marti 1 3 6 1
12.10.21
Kwalif.
Caroline Lampl 2 6 6
Maria Fernanda Navarro Oliva 0 0 3
12.10.21
Kwalif.
Kariann Pierre-Louis 2 6 6
Maria Yapur Lopez 0 1 3
12.10.21
Kwalif.
Natsuho Arakawa 2 6 6
Breana Stampfli 0 2 3
12.10.21
Kwalif.
Paris Corley 2 6 6
Verginie Tchakarova 0 4 1
12.10.21
Kwalif.
Maja Radenkovic 2 6 6
Dylan Cline 0 1 1
12.10.21
1e ronde
Madison Sieg 2 6 6
Alice Gillan 0 4 2
12.10.21
1e ronde
Hina Inoue 2 6 6
Christina Rosca 0 2 3
12.10.21
1e ronde
Anna Sinclair Rogers 2 6 6
Alexis Blokhina 0 4 0
12.10.21
1e ronde
Maria Camila Torres Murcia 2 6 6
Ana M Becerra 0 3 2
Dames enkelspel I. hard Russia W15 Kazan sets 1 2 3 4 5
12.10.21
Kwalif.
Anastasia Bursa 2 6 6 10
Nastia Anufrieva 1 73 3 3
12.10.21
Kwalif.
Elizaveta Dementyeva 2 6 6
Maria Mikhailova 0 3 1
12.10.21
Kwalif.
Polina Pavlova 2 3 7 10
Maria Kalyakina 1 6 5 7
12.10.21
Kwalif.
Alina Trynkina 2 6 6
Arina Solomatina 0 4 1
12.10.21
Kwalif.
Elizaveta Shebekina 2 6 6
Anna Lytneva 0 4 2
12.10.21
Kwalif.
Anna Chekanskaya 2 6 6
Darya Zykova 0 3 3
12.10.21
Kwalif.
Aglaya Fedorova 2 6 6
Zlata Yankovskaya 0 1 1
12.10.21
Kwalif.
Varvara Altukhova 2 4 6 11
Anastasia Kovaleva 1 6 3 9
Dames enkelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
12.10.21
1e ronde
Naima Karamoko 2 7 2 7
Luksika Kumkhum 1 63 6 5
12.10.21
1e ronde
Yexin Ma 2 6 6
Carola Cavelli 0 2 2
12.10.21
1e ronde
Zhuoma Ni Ma 2 6 1 6
Valentina Losciale 1 2 6 3
12.10.21
1e ronde
Kristina Milenkovic 2 6 7
Arianna Nepomuceno 0 1 5
12.10.21
1e ronde
Chantal Sauvant 2 7 6
Yasmine Mansouri 0 64 2
12.10.21
1e ronde
Valentina Gaggini 2 6 6
Yvette Schmucker 0 2 0
12.10.21
1e ronde
Selina Atay 2 6 6
Niditra Rajmohan 0 1 1
12.10.21
1e ronde
Natsumi Kawaguchi 2 6 6
Laura Boehner 0 0 0
12.10.21
1e ronde
Daniela Glanzer 2 7 6
Jennifer Luikham 0 5 4
12.10.21
1e ronde
Anja Wildgruber 2 7 6
Katharina Hering 0 63 1
Dames enkelspel Hard USA W15 Norman sets 1 2 3 4 5
12.10.21
1e ronde
Liga Dekmeijere 2 6 6
Gracie Epps 0 2 2
12.10.21
1e ronde
Rasheeda Mcadoo 1 6
Carmen Corley scratch 0 3
12.10.21
1e ronde
Martina Zerulo 2 6 6
Meera Jesudason 0 0 4
12.10.21
1e ronde
Tamara Barad Itzhaki 2 7 3 6
Isabel Adrover Gallego 1 5 6 1
12.10.21
Kwalif.
Marcelina Podlinska 2 6 6
Kayla Cross 0 2 1
12.10.21
Kwalif.
Alexandra Pisareva 2 6 6
Dariya Detkovskaya 0 0 2
12.10.21
Kwalif.
Sofia Camila Rojas 2 6 6
Erika Wichin Cheng 0 4 4
12.10.21
Kwalif.
Kianah Motosono 2 6 6
Elizabeth Danailova 0 4 3
12.10.21
1e ronde
Elizabeth Coleman 2 6 7
Helena Narmont 0 3 5
12.10.21
Kwalif.
Anita Sahdiieva 2 6 6
Emily Meyer 0 0 4
12.10.21
1e ronde
Annabelle Xu 2 6 7
Oona Orpana 0 0 5
12.10.21
Kwalif.
Mia Kupres 2 6 6
Kristina Novak 0 2 4
12.10.21
Kwalif.
Victoria Mboko 2 6 6
Mercedes Aristegui 0 0 2
Dames enkelspel Clay Brazil W15 Piracicaba sets 1 2 3 4 5
12.10.21
1e ronde
Miriana Tona 2 4 6 7
Solana Sierra 1 6 4 64
12.10.21
1e ronde
Fernanda Astete 2 6 6
Nathaly Kurata 0 4 4
12.10.21
1e ronde
Madison Bourguignon 2 6 2 6
Paulina Franco Martinessi 1 3 6 1
12.10.21
1e ronde
Nicolly Ferreira 2 6 6
Vivian Mayumi Toma 0 0 2
12.10.21
1e ronde
Tara Malik 2 6 7
Julia Klimovicz 0 0 5
12.10.21
1e ronde
Ana Candiotto 2 6 6
Beatriz Verdial 0 0 2
12.10.21
1e ronde
Elysia Wan 2 6 6
Isabella Daher Vaz Castro 0 2 1
12.10.21
1e ronde
Ana Maria Coelho Ramos 2 7 4 6
Mariana Borges 1 65 6 1
Dames enkelspel Hard Egypt W15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
12.10.21
Kwalif.
Maria Patrascu 2 6 6
Kaaviya Balasubramanian 0 2 1
12.10.21
2e ronde van de kwal.
Maria Patrascu 2 6 6
Magdalena Stoilkovska 0 3 2
12.10.21
Kwalif.
Rebeka Stolmar 2 6 6
Gabriela Duca 0 1 1
12.10.21
2e ronde van de kwal.
Kaaviya Balasubramanian 2 6 6
Marina Popova 0 4 0
12.10.21
2e ronde van de kwal.
Maria Lota Kaul 2 6 6
Kate Zueva 0 0 0
12.10.21
2e ronde van de kwal.
Jiaqi Wang 2 6 6
Yu Shan 0 2 3
12.10.21
2e ronde van de kwal.
Jasmine Conway 2 6 6
Ksenia Meshcheryakova 0 0 2
12.10.21
Kwalif.
Jasmine Conway 2 6 6
Petra Csabi 0 3 1
12.10.21
2e ronde van de kwal.
Xichen Zhao 2 6 6
Anastasia Mozgaleva 0 3 3
12.10.21
Kwalif.
Xichen Zhao 2 3 7 10
Maria Lota Kaul 1 6 5 7
12.10.21
2e ronde van de kwal.
Yujiao Che 2 6 6
Anastasiya Apalikhina 0 4 0
12.10.21
Kwalif.
Yujiao Che 2 6 6
Jiaqi Wang 0 2 3
12.10.21
Kwalif.
Zongyu Li 2 6 6
Xin Tong Wang 0 1 3
12.10.21
2e ronde van de kwal.
Zongyu Li 2 6 6
Diana Maria Mihail 0 3 1
12.10.21
2e ronde van de kwal.
Xin Tong Wang 2 6 6
Shreya Tatavarthy 0 1 1
Dames enkelspel Hard USA W25 Florence sets 1 2 3 4 5
12.10.21
1e ronde
Sofia Shapatava 2 6 4 6
Abbie Myers 1 1 6 1
12.10.21
1e ronde
Robin Anderson 2 6 6
Nagi Hanatani 0 3 1
12.10.21
Kwalif.
Amy Zhu 2 6 6
Alice Murrell 0 4 0
12.10.21
Kwalif.
Alana Smith 2 3 6 10
Katarina Kozarov 1 6 1 8
12.10.21
Kwalif.
Emily Appleton 2 6 3 10
Lena Lutzeier 1 2 6 1
12.10.21
Kwalif.
Emiliana Arango 2 6 6
Luiza Fullana 0 0 0
12.10.21
Kwalif.
Moyuka Uchijima 2 6 6 13
Mccartney Kessler 1 3 76 11
12.10.21
Kwalif.
Anastasia Sysoeva 2 6 6
Joelle Kissell 0 1 3
12.10.21
Kwalif.
Katja Wiersholm 2 6 6
Lauren Proctor 0 1 3
12.10.21
Kwalif.
Sophie Williams 2 2 7 10
Olivia Tjandramulia 1 6 5 4
Dames enkelspel Hard Portugal W25 Lagos sets 1 2 3 4 5
12.10.21
1e ronde
Irina Khromacheva 2 6 6
Xiaodi You 0 4 3
12.10.21
1e ronde
Jesika Maleckova 2 6 6
Luana Plaza Araujo 0 0 1
12.10.21
1e ronde
Jessika Ponchet 2 7 6
Yue Yuan 0 67 0
12.10.21
Kwalif.
Anna Turati 2 7 6
Olga Helmi 0 5 2
12.10.21
Kwalif.
Miriam Bianca Bulgaru 2 6 7
Pia Lovric 0 3 65
12.10.21
1e ronde
Miriam Kolodziejova 2 6 7
Eva Guerrero Alvarez 0 3 5
12.10.21
Kwalif.
Weronika Falkowska 2 6 6
Emily Webley-Smith 0 3 2
12.10.21
Kwalif.
Joanna Garland 2 1 6 10
Chihiro Muramatsu 1 6 1 7
12.10.21
Kwalif.
Daria Lopatetskaya 2 6 4 10
Shiho Akita 1 4 6 6
12.10.21
Kwalif.
Antonia Ruzic 2 6 6
Tina Cvetkovic 0 0 2
Dames enkelspel Clay Peru W25 Lima sets 1 2 3 4 5
12.10.21
1e ronde
Irene Burillo Escorihuela 2 6 6
Victoria Rodriguez 0 3 4
12.10.21
1e ronde
Katharina Gerlach 1 6 3
Bibiane Schoofs scratch 0 4 0
12.10.21
1e ronde
Katarina Jokic 2 6 2 6
Maria Herazo Gonzalez 1 4 6 2
12.10.21
1e ronde
Panna Udvardy 2 6 6
Carlota Martinez Cirez 0 3 4
12.10.21
1e ronde
Ziva Falkner 2 6 5 6
Thaisa Grana Pedretti 1 3 7 2
Dames enkelspel Hard USA W60 Rancho Santa sets 1 2 3 4 5
12.10.21
1e ronde
Arina Rodionova 2 6 6
Katarzyna Kawa 0 1 4
12.10.21
1e ronde
Polona Hercog 2 6 6 7
Jessica Failla 1 75 3 5
12.10.21
Kwalif.
Marine Partaud 2 6 6
Tamara Arnold 0 1 2
12.10.21
1e ronde
Fiona Ferro 2 6 5 6
Caroline Dolehide 1 2 7 2
12.10.21
Kwalif.
Maegan Manasse 1 6 1
En Shuo Liang scratch 0 3 0
12.10.21
Kwalif.
Tereza Mihalikova 2 6 6
Katie Codd 0 0 4
12.10.21
1e ronde
Kayla Day 2 3 6 6
Misaki Doi 1 6 4 3
12.10.21
Kwalif.
Dalayna Hewitt 2 6 6
Katherine Hui 0 3 3
12.10.21
Kwalif.
Haley Giavara 2 5 6 10
Chanelle Van Nguyen 1 7 2 7
12.10.21
Kwalif.
Ellie Douglas 2 6 6
Ashley Lahey 0 4 2
12.10.21
Kwalif.
Elvina Kalieva 2 6 6
Tara Moore 0 4 2
12.10.21
Kwalif.
Ashlyn Krueger 2 7 6
Jessie Aney 0 5 3
Heren dubbelspel Hard Spain Alicante Challenger sets 1 2 3 4 5
12.10.21
1e ronde
David Marrero/Dhruva Mulye 1 6 2
Dmitry Popko/Denis Yevseyev scratch 0 1 0
12.10.21
1e ronde
Borna Gojo/Kacper Zuk 2 6 6
N.sriram Balaji/Ramkumar Ramanathan 0 4 3
12.10.21
1e ronde
Denys Molchanov/David Vega Hernandez 2 6 6
Teimuraz Gabashvili/Nicola Kuhn 0 1 2
12.10.21
1e ronde
Emilio Nava/Fernando Verdasco 2 6 4 10
Antonio Sancic/Artem Sitak 1 3 6 6
Heren dubbelspel Hard USA Indian Wells sets 1 2 3 4 5
12.10.21
2e ronde
Nikola Mektic/Mate Pavic 2 6 6
Marcelo Arevalo/Matwe Middelkoop 0 1 3
12.10.21
2e ronde
Rohan Bopanna/Denis Shapovalov 2 7 6
Jan-Lennard Struff/Alexander Zverev 0 5 3
12.10.21
2e ronde
John Peers/Filip Polasek 2 6 7
Wesley Koolhof/Jean-Julien Rojer 0 4 65
Heren dubbelspel Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
12.10.21
1e ronde
Umut Akkoyun/Mert Naci Turker 2 6 6
Bogdan Ionut Apostol/Calin Manda 0 4 4
12.10.21
1e ronde
Denys Klok/Vladimir Korolev 2 6 6
Santiago De La Fuente/Juan Pablo Paz 0 3 0
12.10.21
1e ronde
Mircea-Alexandru Jecan/Dan Alexandru Tomescu 2 2 6 10
Kristof Minarik/Lukas Palovic 1 6 4 6
12.10.21
1e ronde
Mohamed Ali Abibsi/Igor Kachushkin 2 6 7
Onder Balci/Emir Sutekin 0 2 64
12.10.21
1e ronde
Gergely Madarasz/Daniel Michalski 2 6 6
Antonin Bolardt/Mark Havlicek 0 4 2
12.10.21
1e ronde
John Sperle/Marlon Vankan 2 6 7
Felix Gill/Jack Pinnington Jones 0 4 5
Heren dubbelspel Hard Mexico M15 Cancun sets 1 2 3 4 5
12.10.21
1e ronde
Mateo Gomez/Alejandro Hoyos Franco 2 7 6
Benjamin L. Ambrosio/Kento Tagashira 0 65 1
12.10.21
1e ronde
Luis Britto/Fernando Yamacita 2 6 6
Felipe Santamaria/Andres Urrea 0 3 1
12.10.21
1e ronde
Sho Shimabukuro/Naoki Tajima 2 6 6
Julian Cundom/Luciano Doria 0 2 4
12.10.21
1e ronde
Peter Bertran/Mwendwa Mbithi 2 7 6
Matias Franco Descotte/Jorge Brian Panta Herreros 0 66 3
12.10.21
1e ronde
Dali Blanch/Nicholas Bybel 1 5
Jack Gibbens/Adam Jones scratch 0 2
12.10.21
1e ronde
Austin Ansari (USA)/Giles Hussey 2 6 6
Lucas Fuly/Ty Wunderlich 0 3 2
12.10.21
1e ronde
Federico Agustin Gomez/Emil Reinberg 2 6 6 10
Ivar Aramburu Contreras/Alejandro Mendoza 1 72 2 4
Heren dubbelspel Hard Qatar M15 Doha sets 1 2 3 4 5
12.10.21
1e ronde
Alastair Gray/Ryan James Storrie 2 6 7
Mousa Alkotop/Maikel De Boes 0 1 5
12.10.21
1e ronde
Dominik Boehler/Karlo Cubelic 2 7 6
Alexis Canter/Joshua Paris 0 65 1
12.10.21
1e ronde
Saketh-Sai Myneni/Patrik Niklas-Salminen 2 6 6
Boris Butulija/Essa Qabazard 0 1 2
12.10.21
1e ronde
Hanwen Li/Beibit Zhukayev 2 6 3 10
Dev Javia/Digvijaypratap Singh 1 4 6 7
12.10.21
1e ronde
Julian Cash/Christian Sigsgaard 2 6 7
Preston Brown/Oscar Moraing 0 3 5
12.10.21
1e ronde
Adrian Oetzbach/Niklas Schell 2 6 6
Davud Amirov/Rashed Nawaf 0 1 3
12.10.21
1e ronde
Issa Alharrasi/Abdulhamid Mubarak 2 6 6
Shahbaaz Khan/Mousa Zayed 0 3 1
12.10.21
1e ronde
Daniel Cox/Alec Deckers 2 6 7
Yanki Erel/Zura Tkemaladze 0 2 5
Heren dubbelspel I. hard Russia M15 Kazan sets 1 2 3 4 5
12.10.21
1e ronde
Aliaksandr Liaonenka/Alexander Zgirovsky 2 6 7
Sergey Fomin/Dostanbek Tashbulatov 0 3 62
12.10.21
1e ronde
Danil Spasibo/Pavel Verbin 2 6 7
Alexandr Binda/Ivan Mikhaylyuk 0 1 5
12.10.21
1e ronde
Daniel Ibragimov/Marat Sharipov (RUS) 2 7 6
Grigoriy Lomakin/Maxim Ratniuk 0 68 4
12.10.21
1e ronde
Sanjar Fayziev/Benjamin Lock 2 3 6 10
Ilia Simakin/Konstantin Zhzhenov 1 6 3 8
12.10.21
1e ronde
Sergey Bolotov/Richard Muzaev 2 6 6
Alexander Chepik/Yan Sabanin 0 1 0
Heren dubbelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
12.10.21
1e ronde
Anis Ghorbel/Mirko Martinez 2 6 6
Matteo Meneghetti/Andrea Pecorella 0 4 4
12.10.21
1e ronde
Niki Kaliyanda Poonacha/Josef Southcombe 2 6 2 10
Preston Connor/Vivien Versier 1 3 6 5
12.10.21
1e ronde
Skander Mansouri/Gleb Sakharov 2 6 6
Natthasith Kunsuwan/Zakai Stone 0 2 3
12.10.21
1e ronde
Mateo Nicolas Martinez/Ajeet Rai 2 6 6
Allan Deschamps/Lisandru Rodriguez 0 1 3
12.10.21
1e ronde
Robin Bertrand/Alexis Boureau 2 3 6 10
Wissam Abderrahman/Mohamed Amin Oueslati 1 6 4 5
Heren dubbelspel Clay USA M15 Naples sets 1 2 3 4 5
12.10.21
1e ronde
Federico Bertuccioli/Marco De Rossi 2 7 6
John Bernard/Antoine Cornut-Chauvinc 0 64 3
12.10.21
1e ronde
Juan Ignacio Galarza/Alan Kohen 2 6 6
Jack Vance/Jamie Vance 0 4 2
12.10.21
1e ronde
Louroi Martinez/Damien Wenger 2 6 6
Credit Chaiyarin/Matthew Dellavedova 0 3 3
12.10.21
1e ronde
Michael Redlicki/Ricardo Rodriguez-Pace 2 6 6
Sathi Reddy Chirala/Dennis Novikov 0 1 2
12.10.21
1e ronde
Joshua Goodger/William Grant 2 6 6
Blaise Bicknell/Martim Leote Prata 0 2 3
12.10.21
1e ronde
Johannes Ingildsen/Duarte Vale 2 6 6
Fletcher Scott/Juan David Velasquez 0 2 3
12.10.21
1e ronde
Ezekiel Clark/Tristan Mccormick 2 7 6
Blu Baker/Adolfo Daniel Vallejo 0 65 4
12.10.21
1e ronde
Bruno Kuzuhara/Abedallah Shelbayh 2 6 6
Liam Draxl/Jesse Witten 0 2 2
Heren dubbelspel Clay Spain M15 Platja D'Aro sets 1 2 3 4 5
12.10.21
1e ronde
Max Houkes/Niels Visker 2 6 4 10
Fermin Tenti/Chak Lam Coleman Wong 1 4 6 7
12.10.21
1e ronde
Alexis Musialek/Enzo Wallart 2 6 6
Alex Cracana Cracana/Oriol Font 0 3 1
12.10.21
1e ronde
Tadas Babelis/Eero Vasa 2 6 6
Michalis Sakellaridis/Stefanos Sakellaridis 0 4 1
12.10.21
1e ronde
Miguel Damas/Manish Sureshkumar 2 6 6
Jaime Caldes/Lorenzo Joaquin Rodriguez 0 3 4
12.10.21
1e ronde
Max Alcala Gurri/Rimpei Kawakami 2 6 6
Franco Emanuel Egea/Aleksandre Metreveli 0 4 2
Heren dubbelspel Hard Egypt M15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
12.10.21
1e ronde
Marat Deviatiarov/Vladimir Uzhylovsky 2 2 6 10
Petr Hajek/Lukas Pokorny 1 6 3 7
12.10.21
1e ronde
Lorenzo Bocchi/Andrea Guerrieri 2 4 6 10
Peter Fajta/Emiliano Maggioli 1 6 1 3
12.10.21
1e ronde
Sergis Kyratzis/Alexandros Skorilas 2 6 6
Astur Martinez Irigoyen/Genaro Marzialetti 0 3 4
12.10.21
1e ronde
Palaphoom Kovapitukted/Kelsey Stevenson 2 6 6
Akram El Sallaly/Mario Gonzalez Fernandez 0 4 2
12.10.21
1e ronde
Ryan Nijboer/Neil Oberleitner 2 6 6
Alexander Boborykin/Roman Nashatyrkin 0 1 4
12.10.21
1e ronde
Chien-Hsun Lo/Bang Shuo Yin 2 6 6 10
Szymon Kielan/Michal Mikula 1 1 72 8
12.10.21
1e ronde
Hady Habib/Francesco Vilardo 2 6 7
Bryan Aguiar Kuntz/Laelson Rodrigues 0 1 5
12.10.21
1e ronde
Cezar Cretu (ROU)/Marek Gengel 2 6 6
Biagio Gramaticopolo/Leonardo Malgaroli 0 1 1
Heren dubbelspel Clay Peru M25 Lima sets 1 2 3 4 5
12.10.21
1e ronde
Arklon Huertas Del Pino/Conner Huertas Del Pino 2 6 6
Facundo Juarez/Michel Vernier 0 4 0
12.10.21
1e ronde
Luca Castelnuovo/Jonathan Mridha 2 6 6
Jose Luis Claro/Jorge Jorge 0 0 0
12.10.21
1e ronde
Daniel Dutra Da Silva/Wilson Leite 2 6 6
Alberto Alvarado Berrospi/Giulio Colacioppo 0 2 3
Heren dubbelspel Hard Portugal M25 Loule sets 1 2 3 4 5
12.10.21
1e ronde
Alberto Barroso Campos/Roberto Ortega-Olmedo 2 6 7
Paulo Knippling/Paulo Andre Saraiva Dos Santos 0 3 65
12.10.21
1e ronde
Raphael Calzi/Amaury Raynel 2 6 6
Martim Simoes/Illia Stoliar 0 1 1
12.10.21
1e ronde
Rinky Hijikata/Mick Veldheer 2 7 6
Afonso Portugal/Bernardo Teixeira 0 62 1
12.10.21
1e ronde
Gabriele Moghini/Gian Luca Tanner 2 6 6 10
Sebastian Fanselow/Maximilian Neuchrist 1 71 1 4
12.10.21
1e ronde
Pedro Araujo/Kaichi Uchida 2 6 3 10
Miguel Gomes/Henrique Rocha 1 2 6 5
Heren dubbelspel I. hard France M25+H Rodez sets 1 2 3 4 5
12.10.21
1e ronde
Gijs Brouwer/Jelle Sels 2 6 6
Maxime Dubouch/Simon Reveniau 0 2 1
12.10.21
1e ronde
Arthur Fils/Giovanni Mpetshi Perricard 2 6 6
Maxence Broville/Axel Garcian 0 4 4
12.10.21
1e ronde
Kenny de Schepper/Louis Dussin 2 6 7
Antoine Escoffier/Millen Hurrion 0 4 5
12.10.21
1e ronde
Blake Ellis/Tristan Schoolkate 2 4 6 12
Dane Sweeny/Li Tu 1 6 4 10
12.10.21
1e ronde
John Echeverria/Nicolas Tepmahc 2 6 3 11
Hendrik Jebens/Robert Strombachs 1 3 6 9
12.10.21
1e ronde
Felix Corwin/Martin Damm 2 6 6
Liova Ajavon/Lilian Breut 0 4 4
12.10.21
1e ronde
Leo Doukhan/Lofo Ramiaramanan 1 w/o
Harold Mayot/Thibault Verdier 0
12.10.21
1e ronde
Aidan Mchugh/Yannick Mertens 2 6 6
Artem Dubrivnyy/Alexey Vatutin 0 3 4
Heren dubbelspel Clay Italy Napoli 2 Challenger sets 1 2 3 4 5
12.10.21
1e ronde
Andrej Martin/Tristan-Samuel Weissborn 2 6 6
Filippo Baldi/Luca Margaroli 0 1 1
12.10.21
1e ronde
Harri Heliovaara/Roman Jebavy 2 7 6
Jacopo Berrettini/Matteo Gigante 0 63 4
Heren dubbelspel Clay Chile Santiago 3 Challenger sets 1 2 3 4 5
12.10.21
1e ronde
Evan King/Max Jacob Schnur 2 6 6
Hernan Casanova/Facundo Diaz Acosta 0 3 2
12.10.21
1e ronde
Rafael Matos/Felipe Meligeni Rodrigues Alves 1 w/o
Alexis Galarneau/Thiago Seyboth Wild 0
12.10.21
1e ronde
Amador Salazar/Ricardo Urzua-Rivera 2 6 6
Victor Nunez/Benjamin Torres 0 4 3
12.10.21
1e ronde
Diego Fernandez Flores/Sebastian Santibanez 1 w/o
Francisco Cerundolo/Camilo Ugo Carabelli 0
Dames dubbelspel Hard USA Indian Wells sets 1 2 3 4 5
12.10.21
Kwartfinale
Lyudmyla Kichenok/Jelena Ostapenko 2 2 6 10
Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova 1 6 4 8
12.10.21
Kwartfinale
Shuko Aoyama/Ena Shibahara 2 6 7
Makoto Ninomiya/Sabrina Santamaria 0 1 62
12.10.21
Kwartfinale
Su-Wei Hsieh/Elise Mertens 2 7 6
Leylah Annie Fernandez/Cori Gauff 0 5 4
Dames dubbelspel Clay Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
12.10.21
1e ronde
Dorka Drahota Szabo/Amarissa Kiara Toth 2 6 6 10
Kateryna Diatlova/Margaux Komano 1 2 75 7
12.10.21
1e ronde
Irene Lavino/Natalia Siedliska 2 6 6
Marie Lou Faoro/Ananya Vartak 0 0 0
12.10.21
1e ronde
Polina Iatcenko/Daria Krasnova 2 6 6
Bianca Behulova/Doga Turkmen 0 4 4
12.10.21
1e ronde
Danielle Daley/Eliz Maloney 2 6 6
Anita Husaric/Victoria Mikhaylova 0 4 3
12.10.21
1e ronde
Jasmijn Gimbrere/Aline Thommen 2 6 6
Diletta Cherubini/Anastasia Piangerelli 0 3 2
12.10.21
1e ronde
Romana Cisovska/Adrienn Nagy 2 6 6
Matilde Mariani/Gaia Squarcialupi 0 1 4
Dames dubbelspel Hard Mexico W15 Cancun sets 1 2 3 4 5
12.10.21
1e ronde
Anna Sinclair Rogers/Christina Rosca 2 6 6
Stephanie Kent/Noelly Longi Nsimba 0 0 2
12.10.21
1e ronde
Paris Corley/Kariann Pierre-Louis 2 4 6 10
Jessica Hinojosa Gomez/Maria Fernanda Navarro Oliva 1 6 4 7
12.10.21
1e ronde
Darja Semenistaja/Anna Ulyashchenko 2 6 6
Stacey Fung/Hina Inoue 0 3 2
12.10.21
1e ronde
Ana M Becerra/Maja Radenkovic 2 6 6
Shria Atturu/Sarah Pang 0 1 2
Dames dubbelspel I. hard Russia W15 Kazan sets 1 2 3 4 5
12.10.21
1e ronde
Maria Krupenina/Ekaterina Ovcharenko 2 6 6
Edda Mamedova/Elizaveta Shebekina 0 3 1
12.10.21
1e ronde
Victoria Matasova/Elena Pridankina 2 2 6 11
Elizaveta Dementyeva/Mariia Tkacheva 1 6 3 9
12.10.21
1e ronde
Aida Kalimullina/Ekaterina Khayrutdinova 2 7 6
Ksenia Kolesnikova/Maria Mikhaylova 0 5 4
12.10.21
1e ronde
Anna Chekanskaya/Anna Grigoreva 2 6 6
Dasha Borodatova/Sofia Vaynberg 0 1 2
Dames dubbelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
12.10.21
1e ronde
Sonia Cassani/Carola Cavelli 2 6 6
Smriti Bhasin/Niditra Rajmohan 0 0 4
12.10.21
1e ronde
Astrid Cirotte/Emma Van Poppel 2 6 4 10
Mara Guth/Ivonne Juric 1 1 6 6
12.10.21
1e ronde
Natsumi Kawaguchi/Yexin Ma 2 6 6
Eda Arli/Selina Atay 0 0 2
12.10.21
1e ronde
Jennifer Luikham/Zhuoma Ni Ma 2 6 6
Alena Bairasheuskaya/Alisa Yakimakho 0 4 3
12.10.21
1e ronde
Nadine Keller/Yvette Schmucker 2 7 2 10
Valentina Gaggini/Valentina Losciale 1 5 6 3
Dames dubbelspel Hard USA W15 Norman sets 1 2 3 4 5
12.10.21
1e ronde
Alisha Reayer/Camila Romero 2 6 7
Akilah James/Sofia Camila Rojas 0 1 64
12.10.21
1e ronde
Oona Orpana/Martina Zerulo 2 5 6 10
Mercedes Aristegui/Helena Narmont 1 7 3 7
12.10.21
1e ronde
Mckenna Schaefbauer/Kelly Williford 2 6 6
Stefania Rogozinska Dzik/Vivien Sandberg 0 1 4
Dames dubbelspel Clay Brazil W15 Piracicaba sets 1 2 3 4 5
12.10.21
1e ronde
Heydi Doldan/Susan Doldan 2 6 6
Nicolly Ferreira/Gabriela Yamate Almeida 0 0 0
12.10.21
1e ronde
Elsa Wan/Elysia Wan 1 w/o
Isabella Daher Vaz Castro/Paola Ueno Dalmonico 0
12.10.21
1e ronde
Sabastiani Leon/Luisa Meyer Auf Der Heide 2 6 6
Giovanna Gomes Ferreira/Mariana De Lima Carvalho 0 0 1
12.10.21
1e ronde
Julia Klimovicz/Julia Konishi Camargo Silva 2 6 6
Ana Candiotto/Carolina Xavier Laydner 0 4 1
12.10.21
1e ronde
Paulina Franco Martinessi/Giulia Pereira De Aguiar 2 6 6
Mariana Gomes Sorrilha/Beatriz Verdial 0 3 0
Dames dubbelspel Hard Egypt W15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
12.10.21
1e ronde
Eudice Wong Chong/Hong Yi Cody Wong 1 w/o
Carson Branstine/Sandra Samir 0
12.10.21
1e ronde
Maria Lota Kaul/Emily Welker 2 7 5 10
Silvia Ambrosio/Demi Tran 1 64 7 2
12.10.21
1e ronde
Zhuoxuan Bai/Punnin Kovapitukted 2 6 6
Kaaviya Balasubramanian/Gabriela Duca 0 1 3
12.10.21
1e ronde
Ana Lantigua De La Nuez/Alicia Smith 2 6 6
Man Ying Maggie Ng/Ho Ching Wu 0 2 3
12.10.21
1e ronde
Elena-Teodora Cadar/Arlinda Rushiti 2 7 6
Amelie-Christin Janssen/Yu Shan 0 65 4
12.10.21
1e ronde
Mariam Dalakishvili/Katarina Kuzmova 2 6 6
Vera Deepoem/Lea Magun 0 3 1
12.10.21
1e ronde
Karolina Vlckova/Jiaqi Wang 2 6 6
Anastasiya Feklistova/Shreya Tatavarthy 0 3 2
12.10.21
1e ronde
Ivana Sebestova/Eri Shimizu 2 6 6
Ashmitha Easwaramurthi/Emilie Lindh Gallagher 0 4 2
Dames dubbelspel Hard USA W25 Florence sets 1 2 3 4 5
12.10.21
1e ronde
Emily Appleton/Yuriko Miyazaki 2 6 4 10
Kurumi Nara/Moyuka Uchijima 1 4 6 6
12.10.21
1e ronde
Fernanda Contreras Gomez/Paula Ormaechea 2 6 6
Tessah Andrianjafitrimo/Katherine Sebov 0 4 1
12.10.21
1e ronde
Jia-Jing Lu/Katie Volynets 2 6 6
Zoe Cauthen/Tiffany Pyritz 0 3 2
12.10.21
1e ronde
Gabriela Talaba/Alycia Parks 2 6 6
Luiza Fullana/Anastasia Sysoeva 0 4 1
12.10.21
1e ronde
Madalina Man/Laura Marti 2 6 6
Mckenzie Davis/Alice Murrell 0 4 4
Dames dubbelspel Hard Portugal W25 Lagos sets 1 2 3 4 5
12.10.21
1e ronde
Miriam Kolodziejova/Jesika Maleckova 2 6 6
Sathwika Sama/Himari Sato 0 3 1
12.10.21
1e ronde
Riya Bhatia/Prarthana Thombare 2 6 6
Luana Plaza Araujo/Milla Sequeira 0 2 0
12.10.21
1e ronde
Tina Cvetkovic/Pia Lovric 2 6 6
Carolina Azadinho/Sashi Kempster 0 2 3
12.10.21
1e ronde
Francisca Jorge/Matilde Jorge 2 6 1 10
Ines Murta/Vasanti Shinde 1 2 6 8
12.10.21
1e ronde
Sara Lanca/Akvile Parazinskaite 2 6 6
Elizabet Hamaliy/Beatrice Laura Pirtac 0 2 3
12.10.21
1e ronde
Diana Marcinkevica/Yue Yuan 2 6 6 11
Maja Chwalinska/Weronika Falkowska 1 4 75 9
12.10.21
1e ronde
Naiktha Bains/Emily Webley-Smith 2 6 6
Miriam Bianca Bulgaru/Irina Fetecau 0 3 4
Dames dubbelspel Clay Peru W25 Lima sets 1 2 3 4 5
12.10.21
1e ronde
Romina Ccuno/Antonia Samudio 2 6 6
Jimar Geraldine Gerald Gonzalez/Julia Riera 0 3 2
12.10.21
1e ronde
Maria Paulina Perez Garcia/Jessica Plazas 2 6 6
Maria Cristina Purizaca/Dariana Vera 0 0 2
12.10.21
1e ronde
Dea Herdzelas/Merel Hoedt 2 6 6
Daianne Hayashida/Caterina Salas 0 0 0
12.10.21
1e ronde
Victoria Rodriguez/Daniela Seguel 2 6 7
Thaisa Grana Pedretti/Noelia Zeballos 0 4 5
12.10.21
1e ronde
Maria Lourdes Carle/Laura Pigossi 2 6 6
Maria Herazo Gonzalez/Carlota Martinez Cirez 0 4 4
Dames dubbelspel Hard USA W60 Rancho Santa sets 1 2 3 4 5
12.10.21
1e ronde
Angela Kulikov/Rianna Valdes 2 2 7 10
Jessie Aney/Hanna Chang 1 6 5 6
12.10.21
1e ronde
Leonie Kung/Alexandra Osborne 2 3 6 11
Tamara Arnold/Bunyawi Thamchaiwat 1 6 4 9
12.10.21
1e ronde
Madison Brengle/Maddison Inglis 2 6 6
Laetitia Pulchartova/Risa Ushijima 0 3 2
12.10.21
1e ronde
Solymar Colling/Elizabeth Goldsmith 2 2 7 10
Haley Giavara/Dalayna Hewitt 1 6 5 8
<