Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel I. hard France Brest Challenger sets 1 2 3 4 5
28.10.21
2e ronde
Joao Sousa 2 6 7
Kenny de Schepper 0 4 66
28.10.21
2e ronde
Alexandre Muller 2 7 1 6
Stefano Travaglia 1 64 6 1
28.10.21
2e ronde
Maxime Janvier 2 7 2 6
Hugo Gaston 1 65 6 4
28.10.21
2e ronde
Brandon Nakashima 2 6 6
Bernabe Zapata Miralles 0 4 1
28.10.21
2e ronde
Luca Van Assche 2 7 6
Manuel Guinard 0 64 3
Heren enkelspel I. hard Austria Vienna sets 1 2 3 4 5
28.10.21
2e ronde
Diego Sebastian Schwartzman 2 7 4 6
Gael Monfils 1 65 6 2
28.10.21
2e ronde
Alexander Zverev 2 6 3 6
Alex De Minaur 1 2 6 2
28.10.21
2e ronde
Frances Tiafoe 2 3 6 6
Stefanos Tsitsipas 1 6 3 4
28.10.21
2e ronde
Casper Ruud 2 7 4 6
Lorenzo Sonego 1 5 6 4
28.10.21
2e ronde
Felix Auger Aliassime 2 2 7 6
Cameron Norrie 1 6 66 4
28.10.21
2e ronde
Jannik Sinner 2 6 6
Dennis Novak 0 4 2
Heren enkelspel Carpet Germany Ismaning Challenger sets 1 2 3 4 5
28.10.21
2e ronde
Oscar Otte 2 6 6
Julian Lenz 0 3 4
28.10.21
2e ronde
Maximilian Marterer 2 6 7
Mats Rosenkranz 0 3 63
28.10.21
2e ronde
Quentin Halys 2 7 6 6
Ruben Bemelmans 1 68 75 4
28.10.21
2e ronde
Maxime Cressy 2 7 3 7
Otto Virtanen 1 65 6 5
28.10.21
2e ronde
Jonas Forejtek 2 7 3 6
Yannick Maden 1 63 6 1
Heren enkelspel Hard USA Las Vegas Challenger sets 1 2 3 4 5
28.10.21
2e ronde
Emilio Gomez 2 2 6 7
Jason Murray Kubler 1 6 0 68
28.10.21
2e ronde
Taro Daniel 2 6 6
Tatsuma Ito 0 2 1
28.10.21
2e ronde
Stefan Kozlov 2 6 5 7
Aidan Mchugh 1 2 7 613
28.10.21
2e ronde
Aleksandar Kovacevic 2 7 6
Daniel Altmaier 0 67 3
Heren enkelspel Clay Peru Lima 2 Challenger sets 1 2 3 4 5
28.10.21
2e ronde
Juan Pablo Varillas 2 6 6
Andrea Collarini 0 2 1
28.10.21
2e ronde
Nicolas Jarry 2 6 7
Cristian Rodriguez 0 3 63
28.10.21
2e ronde
Alejandro Tabilo 2 6 6
Gerald Melzer 0 3 3
28.10.21
2e ronde
Tomas Martin Etcheverry 2 7 6
Jesper De Jong 0 5 4
Heren enkelspel Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
28.10.21
2e ronde
Juan Pablo Paz 2 6 7
Marlon Vankan 0 1 5
28.10.21
2e ronde
Billy Harris 2 6 6
Berk Ilkel 0 4 3
28.10.21
2e ronde
Calin Manda 2 7 6
Oscar Galimardanov 0 5 0
28.10.21
2e ronde
Rrezart Cungu 2 6 7
Alexander Weis 0 4 5
28.10.21
2e ronde
Timo Stodder 1 6 3 3
Bastian Malla scratch 0 4 6 0
28.10.21
2e ronde
Felix Gill 2 6 7
Matias Ponce De Leon Gomila 0 4 5
28.10.21
2e ronde
Jack Pinnington Jones 2 2 6 7
Aleksandr Bulitski 1 6 2 5
28.10.21
2e ronde
Lukas Neumayer 2 6 7
Marsel Ilhan 0 2 66
Heren enkelspel Clay Spain M15 Madrid sets 1 2 3 4 5
28.10.21
2e ronde
Maxime Chazal 2 7 7
Lamine Ouahab 0 65 65
28.10.21
2e ronde
Lucas Bouquet 2 6 6
Stefanos Sakellaridis 0 4 2
28.10.21
2e ronde
Mario Mansilla Diez 2 7 3 7
Alejandro Moro Canas 1 5 6 65
28.10.21
2e ronde
Francisco Andreu Garcia 2 7 6
Stefan Micov 0 5 4
28.10.21
2e ronde
Diego Barreto Sanchez 2 6 6
Aleksandre Metreveli 0 1 3
28.10.21
2e ronde
Chak Lam Coleman Wong 2 6 6
Jorge Martinez Martinez 0 4 4
28.10.21
2e ronde
Vilius Gaubas 2 6 6 6
Vladislav Ivanov 1 74 1 2
28.10.21
2e ronde
Daniel Merida Aguilar 2 6 6 6
Kuzey Cekirge 1 75 3 3
Heren enkelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
28.10.21
1e ronde
Skander Mansouri 2 6 6
Axel Garcian 0 3 4
28.10.21
2e ronde
Skander Mansouri 1 6 2
Tao Mu scratch 0 2 1
28.10.21
2e ronde
Simon Beaupain 2 1 7 6
Sidharth Rawat 1 6 65 3
28.10.21
2e ronde
Quentin Folliot 2 6 6
Daniil Glinka 0 3 3
28.10.21
1e ronde
Tao Mu 2 6 1 6
Matas Vasiliauskas 1 3 6 0
28.10.21
2e ronde
Moerani Bouzige 2 6 6
Nathan Seateun 0 2 3
28.10.21
2e ronde
Daniel Rincon 2 6 2 6
Sean Cuenin 1 3 6 4
28.10.21
1e ronde
Daniel Rincon 2 6 7
Pierre Antoine Tailleu 0 2 5
28.10.21
2e ronde
James McCabe 2 6 6
Pietro Pampanin 0 2 2
28.10.21
1e ronde
James McCabe 2 7 6
Valentin Vacherot 0 5 4
28.10.21
2e ronde
Sascha Gueymard Wayenburg 2 6 6 6
Aziz Ouakaa 1 75 3 2
28.10.21
1e ronde
Sascha Gueymard Wayenburg 2 6 6 6
Luca Sanchez 1 76 4 2
28.10.21
2e ronde
Viktor Jovic 2 0 7 7
Robin Bertrand 1 6 65 5
Heren enkelspel I. hard Estonia M15 Parnu sets 1 2 3 4 5
28.10.21
2e ronde
Vladimir Ivanov 2 5 6 6
Tom Gentzsch 1 7 2 4
28.10.21
2e ronde
Patrik Niklas-Salminen 2 6 6
George Houghton 0 4 4
28.10.21
2e ronde
Remy Bertola 2 6 7
Ainius Sabaliauskas 0 1 610
28.10.21
2e ronde
Kenneth Raisma 2 6 7
Raffael Schaer 0 4 5
28.10.21
2e ronde
Yann Wojcik 2 6 6
Mikhail Minakov 0 3 2
28.10.21
2e ronde
Oscar Moraing 2 6 6
Alessandro Procopio 0 2 1
28.10.21
2e ronde
Stefan Palosi 2 7 6
Ben Jones 0 65 2
28.10.21
2e ronde
Iiro Vasa 2 3 7 6
Filip Bergevi 1 6 5 4
Heren enkelspel I. hard Italy M15 Selva Gardena sets 1 2 3 4 5
28.10.21
Kwartfinale
Tim Handel 2 7 4 6
Giacomo Dambrosi 1 62 6 3
28.10.21
Kwartfinale
Mattia Bellucci 2 6 6
Luca Potenza 0 2 4
28.10.21
Kwartfinale
Leandro Riedi 2 6 6
Matteo Gigante 0 4 4
28.10.21
Kwartfinale
Samuel Vincent Ruggeri 2 6 7
Niklas Schell 0 3 64
Heren enkelspel Hard Egypt M15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
28.10.21
2e ronde
Francesco Vilardo 2 4 6 6
Emiliano Maggioli 1 6 3 4
28.10.21
2e ronde
Karim-Mohamed Maamoun 2 6 6
Mykhailo Mossur 0 2 1
28.10.21
2e ronde
Kelsey Stevenson 2 6 6
Vladimir Uzhylovsky 0 4 4
28.10.21
2e ronde
Nam Hoang Ly 2 7 6
Illya Beloborodko 0 64 3
28.10.21
2e ronde
Hady Habib 2 6 6
Stylianos Christodoulou 0 2 2
28.10.21
2e ronde
Menelaos Efstathiou 2 6 5 6
Lucas Krainer 1 3 7 4
28.10.21
2e ronde
Marco Miceli 2 7 6
Yuichiro Inui 0 62 3
28.10.21
2e ronde
Amr Asrawy 2 3 6 6
Simone Roncalli 1 6 3 2
Heren enkelspel I. hard USA M15 Tallahassee sets 1 2 3 4 5
28.10.21
2e ronde
Matias Franco Descotte 2 6 6
Andres Andrade 0 4 3
28.10.21
2e ronde
Ryan Shane 2 6 6
Christian Lakoseljac 0 2 4
28.10.21
2e ronde
Johannes Ingildsen 2 6 5 6
Alexandre Reco 1 2 7 4
28.10.21
2e ronde
Sho Shimabukuro 2 6 7
Ezekiel Clark 0 3 5
28.10.21
2e ronde
Vasil Kirkov 2 6 6
John Mcnally 0 4 2
28.10.21
2e ronde
Antoine Cornut-Chauvinc 2 6 6 6
Daniel Rodrigues 1 1 78 2
28.10.21
2e ronde
Henry Patten 2 6 7
Bruno Kuzuhara 0 3 62
28.10.21
2e ronde
Ben Shelton 2 6 3 6
Duarte Vale 1 3 6 3
Heren enkelspel Hard USA M25 Calabasas sets 1 2 3 4 5
28.10.21
2e ronde
Gage Brymer 2 6 2 7
Kyle Kang 1 4 6 5
28.10.21
2e ronde
Nathan Ponwith 2 6 6 7
Connor Farren 1 75 0 5
28.10.21
2e ronde
Jaimee Floyd Angele 2 6 4 6
Zachary Svajda 1 3 6 3
28.10.21
2e ronde
Govind Nanda 2 1 7 6
Toby Alex Kodat 1 6 5 3
28.10.21
2e ronde
Tristan Boyer 2 3 6 6
Felix Corwin 1 6 4 2
28.10.21
2e ronde
Omni Kumar 2 7 6
Austin Ansari (USA) 0 5 2
28.10.21
2e ronde
Rinky Hijikata 2 6 4 6
Daniel De Jonge 1 4 6 2
28.10.21
2e ronde
Max Basing 2 5 6 6
Alexander Sarkissian 1 7 2 3
Heren enkelspel Clay Ecuador M25 Guayaquil sets 1 2 3 4 5
28.10.21
2e ronde
Daniel Dutra Da Silva 2 6 6
Angel Diaz Jalil 0 4 2
28.10.21
2e ronde
Murkel Alejandro Dellien Velasco 2 6 6
Nicolas Buitrago 0 1 2
28.10.21
2e ronde
Matias Zukas 2 6 6
Miguel Mateo Larrea 0 0 0
28.10.21
2e ronde
Facundo Juarez 2 7 7
Boris Arias 0 5 5
28.10.21
2e ronde
Paul Valsecchi 2 0 6 6
Cayetano March 1 6 2 4
28.10.21
2e ronde
Oliver Crawford 2 6 6
Alvaro Guillen Meza 0 3 2
28.10.21
2e ronde
Juan Alejandro Hernandez 2 6 6
Gonzalo Achondo 0 0 1
28.10.21
2e ronde
Juan Bautista Torres 2 6 6
Jose Statham 0 0 2
Heren enkelspel I. hard Kazakhstan M25 Nur Sultan sets 1 2 3 4 5
28.10.21
2e ronde
Yan Sabanin 2 4 6 6
Ivan Liutarevich 1 6 4 3
28.10.21
2e ronde
Filip Peliwo 2 7 6
Ivan Denisov 0 5 2
28.10.21
2e ronde
Bogdan Bobrov 2 7 6
Petr Bar Biryukov 0 62 3
28.10.21
2e ronde
Khumoun Sultanov 2 7 6
Sergey Fomin 0 65 0
28.10.21
2e ronde
Michal Dembek 2 6 6
Denis Yevseyev 0 4 4
28.10.21
2e ronde
Mikalai Haliak 2 7 7
Sanjar Fayziev 0 5 62
28.10.21
2e ronde
Beibit Zhukayev 2 6 6
Grigoriy Lomakin 0 2 3
28.10.21
2e ronde
Alibek Kachmazov 1 4
Konstantin Kravchuk scratch 0 2
Heren enkelspel Hard Portugal M25 Portimao sets 1 2 3 4 5
28.10.21
2e ronde
Sebastian Fanselow 2 6 4 6
Pablo Llamas Ruiz 1 4 6 4
28.10.21
2e ronde
Maximilian Neuchrist 2 6 6
Pedro Araujo 0 4 4
28.10.21
2e ronde
Laurent Lokoli 2 6 6
Anton Matusevich 0 2 2
28.10.21
2e ronde
Petros Chrysochos 2 6 6
Michael Zhu 0 2 0
28.10.21
2e ronde
Vladyslav Orlov 2 6 6
Goncalo Falcao 0 3 3
28.10.21
2e ronde
Chun Hsin Tseng 2 6 6
Fabio Coelho 0 1 1
28.10.21
2e ronde
Paul Jubb 2 6 3 6
Luis Faria 1 3 6 1
28.10.21
2e ronde
Matteo Arnaldi 2 6 6
Stuart Parker 0 4 1
Heren enkelspel Carpet France M25 Sarreguemines sets 1 2 3 4 5
28.10.21
2e ronde
Gabriel Decamps 2 4 6 6
Harold Mayot 1 6 4 4
28.10.21
2e ronde
Hugo Voljacques 2 6 6
Marvin Moeller 0 0 2
28.10.21
2e ronde
Louis Wessels 2 7 6
Constantin Bittoun Kouzmine 0 67 3
28.10.21
2e ronde
Dan Added 2 6 3 7
Hugo Pontico 1 3 6 63
28.10.21
2e ronde
Jurgen Briand 2 6 6
Calvin Hemery 0 0 4
28.10.21
2e ronde
Gauthier Onclin 2 6 5 6
Antoine Bellier 1 4 7 4
28.10.21
2e ronde
Martin Breysach 2 6 7
Jelle Sels 0 4 64
28.10.21
2e ronde
Tristan Schoolkate 2 1 7 6
Arthur Bouquier 1 6 65 2
Heren enkelspel I. hard Russia St. Petersburg sets 1 2 3 4 5
28.10.21
2e ronde
Roberto Bautista Agut 2 6 6
Mackenzie Mcdonald 0 3 2
28.10.21
2e ronde
Marin Cilic 2 6 6 6
Karen Khachanov 1 4 71 4
28.10.21
2e ronde
John Millman 2 6 6
Aslan Karatsev 0 3 2
28.10.21
2e ronde
Botic Van De Zandschulp 2 6 7
Sebastian Korda 0 2 5
28.10.21
2e ronde
Taylor Harry Fritz 2 7 6
Tommy Paul 0 63 4
Dames enkelspel I. hard Italy Courmayeur sets 1 2 3 4 5
28.10.21
2e ronde
Donna Vekic 2 6 6
Saisai Zheng 0 3 4
28.10.21
2e ronde
Jasmine Paolini 2 6 7
Lucrezia Stefanini 0 4 5
28.10.21
2e ronde
Ann Li 2 5 6 6
Magdalena Frech 1 7 3 1
28.10.21
2e ronde
Xin Yu Wang 2 7 6
Shuai Zhang 0 65 4
Dames enkelspel I. hard Romania Cluj-Napoca sets 1 2 3 4 5
28.10.21
2e ronde
Simona Halep 2 6 6
Varvara Gracheva 0 4 2
28.10.21
2e ronde
Rebecca Peterson 2 6 6
Irina Maria Bara 0 0 3
28.10.21
2e ronde
Anett Kontaveit 2 6 6
Alison Van Uytvanck 0 3 4
28.10.21
2e ronde
Marta Kostyuk 2 6 6
Mona Barthel 0 4 4
28.10.21
2e ronde
Emma Raducanu 2 6 6
Ana Bogdan 0 3 4
Dames enkelspel Clay Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
28.10.21
2e ronde
Julia Stamatova 2 4 6 7
Fatma Al Nabhani 1 6 2 5
28.10.21
2e ronde
Federica Arcidiacono 2 6 6
Irene Lavino 0 3 4
28.10.21
2e ronde
Martina Spigarelli 2 6 6
Renee Van Bommel 0 0 0
28.10.21
2e ronde
Sofia Sewing 1 w/o
Gaia Squarcialupi 0
28.10.21
2e ronde
Rosa Vicens Mas 2 7 2 6
Laura Hietaranta 1 65 6 2
28.10.21
2e ronde
Julie Belgraver 2 6 6
Kateryna Diatlova 0 2 4
28.10.21
2e ronde
Julia Riera 2 6 4 6
Merel Hoedt 1 1 6 3
28.10.21
2e ronde
Melania Delai 2 7 6
Dayeon Back 0 5 2
Dames enkelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
28.10.21
2e ronde
Giulia Crescenzi 2 6 4 7
Jennifer Ruggeri 1 2 6 5
28.10.21
2e ronde
Yexin Ma 1 5
Natalia Orlova scratch 0 0
28.10.21
1e ronde
Kathleen Kanev 2 6 6 6
Rebeka Stolmar 1 73 3 2
28.10.21
2e ronde
Kathleen Kanev 2 5 6 6
Xinxin Yao 1 7 4 1
28.10.21
2e ronde
Adithya Karunaratne 2 4 6 6
Natsuho Arakawa 1 6 1 0
28.10.21
2e ronde
Alessandra Simone 2 7 6
Yvette Schmucker 0 5 2
28.10.21
2e ronde
Mia Mack 2 2 6 6
Sarah Iliev 1 6 4 1
28.10.21
2e ronde
Lucija Ciric Bagaric 2 6 6
Jennifer Luikham 0 0 3
Dames enkelspel Hard Egypt W15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
28.10.21
2e ronde
Ho Ching Wu 2 6 6
Jiaqi Wang 0 3 1
28.10.21
2e ronde
Eudice Wong Chong 2 6 6
So-Ra Lee 0 2 4
28.10.21
2e ronde
Lamis Alhussein Abdel Aziz 2 6 4 7
Anna Brogan 1 3 6 65
28.10.21
2e ronde
Eri Shimizu 2 6 6
Demi Tran 0 0 4
28.10.21
2e ronde
Hong Yi Cody Wong 1 4
Punnin Kovapitukted scratch 0 1
28.10.21
2e ronde
Silvia Ambrosio 2 6 3 6
Darya Shauha 1 3 6 2
28.10.21
2e ronde
Zhuoxuan Bai 2 6 6
Nino Natsvlishvili 0 3 3
28.10.21
2e ronde
Zongyu Li 2 7 6
Elena-Teodora Cadar 0 64 3
Dames enkelspel Hard USA W25 Austin sets 1 2 3 4 5
28.10.21
2e ronde
Sofia Shapatava 2 6 6
Katherine Sebov 0 4 3
28.10.21
2e ronde
Chanelle Van Nguyen 2 6 6
Charlotte Chavatipon 0 2 3
28.10.21
2e ronde
Fernanda Contreras Gomez 2 6 6
Sachia Vickery 0 3 2
28.10.21
2e ronde
Kayla Day 2 6 4 6
Lizette Cabrera 1 1 6 1
28.10.21
2e ronde
Mirjam Bjorklund 2 3 6 6
Tiphanie Fiquet 1 6 4 4
28.10.21
2e ronde
Lulu Sun 2 4 7 6
Katrina Scott 1 6 5 2
28.10.21
2e ronde
Ivana Popovic 2 5 6 6
Danielle Lao 1 7 2 3
28.10.21
2e ronde
Kylie Collins 2 6 3 6
Elysia Bolton 1 4 6 3
Dames enkelspel Clay Ecuador W25 Guayaquil sets 1 2 3 4 5
28.10.21
2e ronde
Vanda Lukacs 2 6 6
Bianca Jolie Fernandez 0 1 4
28.10.21
2e ronde
Laura Pigossi 1 6 3
Jana Kolodynska scratch 0 0 0
28.10.21
2e ronde
Carolina Meligeni Alves 2 6 6
Ivania Martinich 0 0 0
28.10.21
2e ronde
Dea Herdzelas 2 6 6
Fernanda Astete 0 1 2
28.10.21
2e ronde
Victoria Rodriguez 2 5 7 6
Katarina Jokic 1 7 5 1
28.10.21
2e ronde
Maria Herazo Gonzalez 2 6 6
Roosh Wijesundera 0 1 3
28.10.21
2e ronde
Katharina Gerlach 2 6 6
Brittany Collens 0 0 1
28.10.21
2e ronde
Mell Elizabeth Reasco Gonzalez 2 6 6
Jasmin Jebawy 0 3 0
Dames enkelspel I. hard Turkey W25 Istanbul sets 1 2 3 4 5
28.10.21
Kwartfinale
Pemra Ozgen 2 6 7
Anna Turati 0 2 5
28.10.21
Kwartfinale
Cagla Buyukakcay 2 6 6
Zeynep Sonmez 0 1 2
28.10.21
Kwartfinale
Indy De Vroome 2 6 6
Julia Avdeeva 0 2 2
28.10.21
Kwartfinale
Eva Lys 2 6 6
Ylona-Georgiana Ghioroaie 0 3 3
Dames enkelspel I. hard Kazakhstan W25 Karaganda sets 1 2 3 4 5
28.10.21
2e ronde
Nigina Abduraimova 2 7 6
Ekaterina Reyngold 0 5 1
28.10.21
2e ronde
Marianna Zakarlyuk 2 6 6
Gozal Ainitdinova 0 2 2
28.10.21
2e ronde
Ekaterina Kazionova 2 6 6
Justina Mikulskyte 0 2 0
28.10.21
2e ronde
Viktoria Morvayova 2 7 6
Anastasiya Soboleva 0 5 0
28.10.21
2e ronde
Shalimar Talbi 2 6 7
Tamara Curovic 0 3 67
28.10.21
2e ronde
Elena Malygina 2 6 6
Ekaterina Maklakova 0 2 3
28.10.21
2e ronde
Polina Kudermetova 2 6 6
Berfu Cengiz 0 4 0
28.10.21
2e ronde
Martyna Kubka 2 6 6
Ekaterina Makarova (1996) 0 4 4
Dames enkelspel Hard Izrael W25 Kiryat Motzkin sets 1 2 3 4 5
28.10.21
Kwartfinale
Lina Glushko 2 6 6
Akvile Parazinskaite 0 3 4
28.10.21
Kwartfinale
Joanne Zuger 2 6 6
Nika Radisic 0 4 3
28.10.21
Kwartfinale
Erika Andreeva 2 6 6
Shavit Kimchi 0 4 3
28.10.21
Kwartfinale
Maria Bondarenko 2 6 6
Freya Christie 0 4 4
Dames enkelspel I. hard France W80 Poitiers sets 1 2 3 4 5
28.10.21
2e ronde
Kathinka Von Deichmann 2 6 3 6
Audrey Albie 1 2 6 4
28.10.21
2e ronde
Chloe Paquet 2 6 6
Alice Robbe 0 1 1
28.10.21
2e ronde
Oceane Dodin 2 6 6
Arianne Hartono 0 2 3
28.10.21
2e ronde
Harmony Tan 2 7 6
Estelle Cascino 0 5 3
28.10.21
2e ronde
Mariam Bolkvadze 2 3 7 6
Jessika Ponchet 1 6 66 2
28.10.21
2e ronde
Raluca Georgiana Serban 2 6 2 6
Daria Snigur 1 1 6 2
28.10.21
2e ronde
Simona Waltert 1 6 4
Amandine Hesse scratch 0 1 0
28.10.21
2e ronde
Elsa Jacquemot 2 6 6
Alicia Barnett 0 4 4
Dames enkelspel Hard USA W80 Tyler sets 1 2 3 4 5
28.10.21
2e ronde
Madison Brengle 2 6 6
Alexa Glatch 0 2 4
28.10.21
2e ronde
Misaki Doi 2 7 6
Na-Lae Han 0 5 3
28.10.21
2e ronde
Katarzyna Kawa 2 6 6
Grace Min 0 0 3
28.10.21
2e ronde
Marcela Zacarias 2 6 1 7
Whitney Osuigwe 1 3 6 5
28.10.21
2e ronde
Beatriz Haddad Maia 2 6 6
Conny Perrin 0 1 2
28.10.21
2e ronde
Harriet Dart 2 6 6
Tessah Andrianjafitrimo 0 1 2
28.10.21
2e ronde
Claire Liu 2 6 1 6
Katie Volynets 1 4 6 1
28.10.21
2e ronde
Caty McNally 2 7 6
Catherine Harrison 0 5 3
Dames enkelspel Hard Spain W80+H Les Franqueses sets 1 2 3 4 5
28.10.21
2e ronde
Arina Rodionova 2 6 2 7
Darya Astakhova 1 1 6 65
28.10.21
2e ronde
Maryna Zanevska 2 6 6
Guiomar Zuleta De Reales 0 4 1
28.10.21
2e ronde
Natalija Stevanovic 2 6 4 6
Arantxa Rus 1 4 6 4
28.10.21
2e ronde
Andrea Lazaro Garcia 2 6 6
Reka-Luca Jani 0 1 3
28.10.21
2e ronde
Nina Stojanovic 2 6 6
Nicole Fossa Huergo 0 2 3
28.10.21
2e ronde
Dalma Galfi 2 6 7
Anastasia Tikhonova 0 1 65
28.10.21
2e ronde
Ylena In-Albon 2 6 6
Isabella Shinikova 0 4 3
28.10.21
2e ronde
Linda Fruhvirtova 2 6 6
Eva Guerrero Alvarez 0 4 1
Heren dubbelspel I. hard France Brest Challenger sets 1 2 3 4 5
28.10.21
Kwartfinale
Salvatore Caruso/Federico Gaio 2 7 3 10
Nicholas Monroe/Brandon Nakashima 1 5 6 6
28.10.21
Kwartfinale
Sadio Doumbia/Fabien Reboul 2 4 7 10
Liam Broady/Luke Johnson 1 6 67 7
28.10.21
Kwartfinale
Denys Molchanov/Aleksandr Nedovesov 2 6 5 11
Frederico Ferreira Silva/Joao Sousa 1 2 7 9
28.10.21
Kwartfinale
Zdenek Kolar/David Vega Hernandez 2 6 6
Hugo Grenier/Alexandre Muller 0 4 1
Heren dubbelspel I. hard Austria Vienna sets 1 2 3 4 5
28.10.21
Kwartfinale
Rajeev Ram/Joe Salisbury 2 6 6 10
Felix Auger Aliassime/Andreas Mies 1 3 77 6
28.10.21
Kwartfinale
John Peers/Filip Polasek 2 6 6 10
Oliver Marach/Philipp Oswald 1 74 3 4
28.10.21
Kwartfinale
Sander Gille/Dominik Koepfer 2 3 7 11
Nikola Mektic/Mate Pavic 1 6 62 9
Heren dubbelspel Carpet Germany Ismaning Challenger sets 1 2 3 4 5
28.10.21
Kwartfinale
Andre Begemann/Igor Zelenay 2 6 7
Maximilian Marterer/Vitaliy Sachko 0 4 64
28.10.21
Kwartfinale
Szymon Walkow/Jan Zielinski 2 7 6
Julian Lenz/Tristan-Samuel Weissborn 0 63 4
28.10.21
Kwartfinale
Antonio Sancic/Artem Sitak 2 6 6
Vlad Victor Cornea/Ramkumar Ramanathan 0 4 4
28.10.21
Kwartfinale
Marek Gengel/Tomas Machac 2 7 6
Robin Haase/Mats Hermans 0 65 2
Heren dubbelspel Hard USA Las Vegas Challenger sets 1 2 3 4 5
28.10.21
Kwartfinale
Jason Jung/Evan King 2 3 7 10
Robert Galloway/Alex Lawson 1 6 64 8
28.10.21
Kwartfinale
Hans Hach Verdugo/Miguel-Angel Reyes-Varela 2 7 6
Christian Harrison/Mitchell Krueger 0 5 3
28.10.21
Kwartfinale
Nathaniel Lammons/Jack Withrow 2 7 6
Michael Mmoh/Dennis Novikov 0 67 3
28.10.21
Kwartfinale
William Blumberg/Max Jacob Schnur 2 6 6
Ruan Roelofse/Christopher Rungkat 0 3 4
Heren dubbelspel Clay Peru Lima 2 Challenger sets 1 2 3 4 5
28.10.21
Kwartfinale
Nicolas Barrientos/Alejandro Gomez 2 6 6
Tomas Martin Etcheverry/Renzo Olivo 0 3 2
28.10.21
Kwartfinale
Tomas Barrios Vera/Alejandro Tabilo 2 4 6 11
Fernando Romboli/Federico Zeballos 1 6 2 9
28.10.21
Kwartfinale
Sergio Galdos/Goncalo Oliveira 2 6 7
Vit Kopriva/Alexander Merino 0 1 66
28.10.21
Kwartfinale
Hernan Casanova/Andrea Collarini 2 6 6
Gonzalo Bueno/Ignacio Buse 0 3 1
Heren dubbelspel Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
28.10.21
Kwartfinale
Peter Nagy/Juan Pablo Paz 2 7 7
Sarp Agabigun/Nicolae Frunza 0 66 5
28.10.21
Kwartfinale
Felix Gill/Lukas Neumayer 2 6 4 12
Umut Akkoyun/Mert Naci Turker 1 2 6 10
28.10.21
Kwartfinale
Timo Stodder/Damien Wenger 2 6 6
Rrezart Cungu/Shunsuke Wakita 0 0 2
28.10.21
Kwartfinale
Berk Ilkel/Koray Kirci 2 7 6
Sebastian Gima/Mircea-Alexandru Jecan 0 65 4
Heren dubbelspel Clay Spain M15 Madrid sets 1 2 3 4 5
28.10.21
Halve finale
Carlos Lopez Montagud/Francesco Passaro 2 6 6 10
Vladislav Ivanov/Kirill Mishkin 1 4 75 5
28.10.21
Halve finale
Lucas Bouquet/Stefan Micov 2 6 6
Michalis Sakellaridis/Stefanos Sakellaridis 0 3 4
Heren dubbelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
28.10.21
1e ronde
Robin Bertrand/Luca Sanchez 2 3 6 10
Simon Beaupain/Quentin Folliot 1 6 4 8
28.10.21
1e ronde
Mirko Martinez/Ajeet Rai 2 7 6
Natthasith Kunsuwan/Zakai Stone 0 63 1
28.10.21
1e ronde
Theo Arribage/Axel Garcian 2 6 6
Daniil Glinka/Karl Kiur Saar 0 2 3
28.10.21
Kwartfinale
Theo Arribage/Axel Garcian 1 w/o
Egor Tsarapkin/Matas Vasiliauskas 0
28.10.21
1e ronde
Sidharth Rawat/Tushar Sharma 2 3 6 10
Mayeul Darras/Nathan Seateun 1 6 2 6
Heren dubbelspel I. hard Estonia M15 Parnu sets 1 2 3 4 5
28.10.21
Kwartfinale
Vladimir Ivanov/Kenneth Raisma 2 7 7
Matthew William Donald/Mark Lajal 0 5 5
28.10.21
Kwartfinale
Michal Mikula/Yann Wojcik 2 7 6
Dominik Kellovsky/Karlis Ozolins 0 5 4
28.10.21
Kwartfinale
Filip Bergevi/Patrik Niklas-Salminen 2 4 6 10
Marcel Kamrowski/Dawid Taczala 1 6 3 6
28.10.21
Kwartfinale
Remy Bertola/Pietro Schiavetti 2 6 7
Ying Hou/Ainius Sabaliauskas 0 4 5
Heren dubbelspel I. hard Italy M15 Selva Gardena sets 1 2 3 4 5
28.10.21
Halve finale
Marco Brugnerotto/Luigi Sorrentino 2 7 6
Kai Lemstra/Niklas Schell 0 66 4
28.10.21
Halve finale
Mattia Bellucci/Luca Potenza 2 6 6
Sebastian Brzezinski/Horst Rieder 0 4 1
Heren dubbelspel Hard Egypt M15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
28.10.21
Kwartfinale
Ryan Nijboer/Francesco Vilardo 2 6 6
Menelaos Efstathiou/Leonid Sheyngezikht 0 3 0
28.10.21
Kwartfinale
Loic Cloes/Ondrej Horak 2 6 6
Amr Asrawy/Akram El Sallaly 0 3 4
28.10.21
Kwartfinale
Emiliano Maggioli/Saba Purtseladze 2 6 6
Lucas Krainer/Marco Miceli 0 2 3
28.10.21
Kwartfinale
Illya Beloborodko/Vladimir Uzhylovsky 2 6 6
Dennis Dragomirov/Sebastian Sorger 0 4 4
Heren dubbelspel I. hard USA M15 Tallahassee sets 1 2 3 4 5
28.10.21
Kwartfinale
Charles Broom/Henry Patten 2 6 6
Dusty H. Boyer/Toby D. Boyer 0 4 4
28.10.21
Kwartfinale
Thomas Fancutt/Colin Sinclair 2 6 6 10
Blu Baker/Ezekiel Clark 1 4 71 7
28.10.21
Kwartfinale
Liam Draxl/John Mcnally 2 5 6 10
Johannes Ingildsen/Duarte Vale 1 7 2 0
28.10.21
Kwartfinale
Ben Shelton/Mattias Siimar 2 3 6 10
Bruno Kuzuhara/Abedallah Shelbayh 1 6 3 5
Heren dubbelspel Hard USA M25 Calabasas sets 1 2 3 4 5
28.10.21
Kwartfinale
Felix Corwin/Strong Kirchheimer 2 6 6
Rohan Murali/Elijah Strode 0 2 4
28.10.21
1e ronde
Adam El Mihdawy/Connor Farren 2 6 3 11
Sathi Reddy Chirala/Junior A. Ore 1 3 6 9
28.10.21
Kwartfinale
Francis Casey Alcantara/Raymond Sarmiento 2 7 6
Keenan Mayo/Reese Stalder 0 5 1
28.10.21
Kwartfinale
Johannes Seeman/Wally Thayne 2 6 4 11
Adam El Mihdawy/Connor Farren 1 4 6 9
28.10.21
Kwartfinale
Arthur Fery/Mark Whitehouse 2 6 6
Pietro Orlando Fellin/Eric Hadigian 0 3 2
Heren dubbelspel Clay Ecuador M25 Guayaquil sets 1 2 3 4 5
28.10.21
Kwartfinale
Boris Arias/Murkel Alejandro Dellien Velasco 2 6 6
Nicolas Buitrago/Felipe Santamaria 0 3 3
28.10.21
Kwartfinale
Angel Diaz Jalil/Alvaro Guillen Meza 2 6 6
Luis Geovanny Cevallos Mieles/Roberto Pinargote Palma 0 0 1
28.10.21
Kwartfinale
Juan Bautista Torres/Matias Zukas 2 6 6
Francisco Castro/Miguel Mateo Larrea 0 0 2
28.10.21
Kwartfinale
Facundo Juarez/Luis Patino 2 6 6
Santiago Padilla Cote/Giuliano Franco Zambrano Poggi 0 1 0
Heren dubbelspel I. hard Kazakhstan M25 Nur Sultan sets 1 2 3 4 5
28.10.21
Kwartfinale
Sanjar Fayziev/Markos Kalovelonis 2 4 6 10
Sergey Fomin/Dostanbek Tashbulatov 1 6 3 2
28.10.21
Kwartfinale
Aliaksandr Liaonenka/Yan Sabanin 2 6 7
Egor Agafonov/Daniel Ibragimov 0 4 5
28.10.21
Kwartfinale
Timur Khabibulin/Beibit Zhukayev 2 4 6 10
Khumoun Sultanov/Denis Yevseyev 1 6 1 7
28.10.21
Kwartfinale
Bogdan Bobrov/Vladyslav Manafov 2 6 6
Jeremy Beale/Michal Dembek 0 3 2
Heren dubbelspel Hard Portugal M25 Portimao sets 1 2 3 4 5
28.10.21
Kwartfinale
Pedro Araujo/Fabio Coelho 2 6 6
Tiago Cacao/Alexander Donski 0 1 2
28.10.21
Kwartfinale
Rio Noguchi/Matthew Christopher Romios 1 6
Vasilios Caripi/Lucas Gerch scratch 0 6
28.10.21
Kwartfinale
Sebastian Fanselow/Maximilian Neuchrist 2 6 6
Valentin De Carvalho/Mick Lescure 0 0 2
28.10.21
Kwartfinale
Pawel Cias/Goncalo Falcao 2 7 6
Viktor Durasovic/Vladyslav Orlov 0 610 2
Heren dubbelspel Carpet France M25 Sarreguemines sets 1 2 3 4 5
28.10.21
Halve finale
Blake Ellis/Tristan Schoolkate 2 6 4 10
Martin Breysach/Harold Mayot 1 2 6 3
28.10.21
Halve finale
Constantin Bittoun Kouzmine/Hendrik Jebens 2 6 6
Maxence Beauge/Arthur Bouquier 0 4 4
Heren dubbelspel I. hard Russia St. Petersburg sets 1 2 3 4 5
28.10.21
Kwartfinale
Marcus Daniell/Marcelo Demoliner 2 6 3 10
Taylor Harry Fritz/Tommy Paul 1 0 6 7
28.10.21
Kwartfinale
Jamie Murray/Bruno Soares 2 7 3 10
Luke Saville/John-Patrick Smith 1 60 6 6
28.10.21
Kwartfinale
Rohan Bopanna/Denis Shapovalov 2 6 5 10
Karen Khachanov/Andrey Rublev 1 4 7 7
Dames dubbelspel I. hard Italy Courmayeur sets 1 2 3 4 5
28.10.21
Kwartfinale
Vitalia Diatchenko/Alexandra Panova 2 1 6 15
Ingrid Neel/Alicja Rosolska 1 6 1 13
28.10.21
Kwartfinale
Xin Yu Wang/Saisai Zheng 2 4 6 12
Katarzyna Piter/Renata Voracova 1 6 2 10
28.10.21
Kwartfinale
Elixane Lechemia/Sabrina Santamaria 2 6 5 10
Aliona Bolsova/Kamilla Rakhimova 1 1 7 7
Dames dubbelspel I. hard Romania Cluj-Napoca sets 1 2 3 4 5
28.10.21
Kwartfinale
Irina Maria Bara/Ekaterine Gorgodze 2 7 6
Alena Fomina/Ekaterina Yashina 0 5 3
28.10.21
Kwartfinale
Lesley Pattinama Kerkhove/Aleksandra Krunic 2 6 6 10
Alexandra Cadantu/Andreea Prisacariu 1 3 78 8
28.10.21
Kwartfinale
Natela Dzalamidze/Kaja Juvan 2 6 3 10
Lyudmyla Kichenok/Marta Kostyuk 1 4 6 7
Dames dubbelspel Clay Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
28.10.21
Kwartfinale
Doga Turkmen/Melis Ayda Uyar 2 6 6
Margarita Ignatjeva/Anet Angelika Koskel 0 4 3
28.10.21
Kwartfinale
Merel Hoedt/Renee Van Bommel 2 6 6
Kateryna Diatlova/Anastasiya Zaparyniuk 0 3 1
28.10.21
Kwartfinale
Dayeon Back/Fangran Tian 2 6 6
Martina Spigarelli/Julia Stamatova 0 2 4
28.10.21
Kwartfinale
Denise Hrdinkova/Marketa Panackova 2 6 6
Zineb El Ouazzani/Rosa Vicens Mas 0 2 4
Dames dubbelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
28.10.21
1e ronde
Chiara Catini/Giulia Crescenzi 2 6 6
Nikol Palecek/Natalija Senic 0 3 1
28.10.21
1e ronde
Jennifer Ruggeri/Arianna Zucchini 2 6 6
Jennifer Luikham/Selya Rakki 0 4 3
28.10.21
Kwartfinale
Mana Ayukawa/Rebeka Stolmar 2 7 7
Yasmine Mansouri/Elena Milovanovic 0 5 5
28.10.21
Kwartfinale
Lucija Ciric Bagaric/Mia Mack 2 6 6
Natsuho Arakawa/Alessandra Simone 0 2 3
28.10.21
1e ronde
Bhuvana Kalva/Yvette Schmucker 2 6 6
Sarah Iliev/Niditra Rajmohan 0 4 3
Dames dubbelspel Hard Egypt W15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
28.10.21
Kwartfinale
Eudice Wong Chong/Hong Yi Cody Wong 2 6 6
Lamis Alhussein Abdel Aziz/Barbora Matusova 0 3 1
28.10.21
Kwartfinale
Zhuoxuan Bai/Punnin Kovapitukted 2 6 6
Chao-Yi Wang/Jiaqi Wang 0 2 1
28.10.21
Kwartfinale
Silvia Ambrosio/Elena-Teodora Cadar 2 5 7 11
Yujiao Che/Na Dong 1 7 5 9
Dames dubbelspel Hard USA W25 Austin sets 1 2 3 4 5
28.10.21
Kwartfinale
Kylie Collins/Lulu Sun 2 4 6 11
Rachel Gailis/Sarah Hamner 1 6 3 9
28.10.21
Kwartfinale
Elysia Bolton/Maegan Manasse 2 6 6
Ashley Lahey/Maribella Zamarripa 0 2 2
28.10.21
Kwartfinale
Charlotte Chavatipon/Fernanda Labrana 2 6 6
Fernanda Contreras Gomez/Gabriela Lee 0 1 2
28.10.21
Kwartfinale
Rasheeda Mcadoo/Chanelle Van Nguyen 2 6 2 11
Emily Appleton/Maria Jose Portillo Ramirez 1 3 6 9
Dames dubbelspel Clay Ecuador W25 Guayaquil sets 1 2 3 4 5
28.10.21
Kwartfinale
Maria Herazo Gonzalez/Maria Paulina Perez Garcia 2 3 6 10
Ivania Martinich/Jessica Plazas 1 6 2 5
28.10.21
Kwartfinale
Carolina Meligeni Alves/Laura Pigossi 2 7 6
Mell Elizabeth Reasco Gonzalez/Alica Rusova 0 5 3
Dames dubbelspel I. hard Turkey W25 Istanbul sets 1 2 3 4 5
28.10.21
Halve finale
Maja Chwalinska/Miriam Kolodziejova 2 6 7
Jacqueline Cabaj Awad/Melis Sezer 0 1 62
28.10.21
Halve finale
Jasmijn Gimbrere/Bibiane Schoofs 2 6 4 10
Anita Husaric/Dalila Jakupovic 1 2 6 7
Dames dubbelspel I. hard Kazakhstan W25 Karaganda sets 1 2 3 4 5
28.10.21
Kwartfinale
Ekaterina Maklakova/Aleksandra Pospelova 2 6 6
Martyna Kubka/Zhibek Kulambayeva 0 4 3
28.10.21
Kwartfinale
Nigina Abduraimova/Shalimar Talbi 2 6 6 10
Gozal Ainitdinova/Noel Saidenova 1 2 71 4
28.10.21
Kwartfinale
Tamara Curovic/Ekaterina Reyngold 2 6 6
Polina Bakhmutkina/Elena Malygina 0 0 2
Dames dubbelspel Hard Izrael W25 Kiryat Motzkin sets 1 2 3 4 5
28.10.21
Halve finale
Maria Bondarenko/Carole Monnet 2 6 7
Jenny Duerst/Nina Stadler 0 2 5
28.10.21
Halve finale
Quirine Lemoine/Eva Vedder 2 6 4 13
Freya Christie/Akvile Parazinskaite 1 3 6 11
Dames dubbelspel I. hard France W80 Poitiers sets 1 2 3 4 5
28.10.21
Kwartfinale
Alicia Barnett/Olivia Nicholls 2 6 6
Isabelle Haverlag/Alice Robbe 0 3 3
28.10.21
Kwartfinale
Audrey Albie/Leolia Jeanjean 2 5 6 10
Karola Patricia Bejenaru/Victoria Muntean 1 7 2 2
28.10.21
Kwartfinale
Lara Salden/Prarthana Thombare 2 6 3 10
Flavie Brugnone/Lucie Wargnier 1 4 6 7
28.10.21
Kwartfinale
Mariam Bolkvadze/Samantha Murray 2 6 7
Estelle Cascino/Camilla Rosatello 0 4 5
Dames dubbelspel Hard USA W80 Tyler sets 1 2 3 4 5
28.10.21
Kwartfinale
Jessy Rompies/Aldila Sutjiadi 2 6 6 10
Reese Brantmeier/Elvina Kalieva 1 4 76 2
28.10.21
Kwartfinale
Giuliana Olmos/Marcela Zacarias 2 2 6 10
Alexa Glatch/Quinn Gleason 1 6 3 6
28.10.21
Kwartfinale
Misaki Doi/Katarzyna Kawa 2 6 6
Ji-Hee Choi/Na-Lae Han 0 3 2
28.10.21
Kwartfinale
Ashlyn Krueger/Caty McNally 2 6 6
Francesca Di Lorenzo/Kurumi Nara 0 4 2
Dames dubbelspel Hard Spain W80+H Les Franqueses sets 1 2 3 4 5
28.10.21
Kwartfinale
Irina Khromacheva/Arina Rodionova 2 6 6
Natalija Stevanovic/Tereza Mrdeza 0 1 2
28.10.21
Kwartfinale
Oksana Selekhmeteva/Anastasia Tikhonova 2 3 6 10
Celia Cervino Ruiz/Olga Parres Azcoitia 1 6 4 6
28.10.21
Kwartfinale
Susan Bandecchi/Eden Silva 2 7 2 11
Isabella Shinikova/Daniela Vismane 1 5 6 9
<