Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Dames enkelspel Clay Colombia M15 Cundinamarca sets 1 2 3 4 5
18.11.21
2e ronde
2 6 6
0 2 3
18.11.21
2e ronde
2 6 6
0 4 4
18.11.21
2e ronde
2 6 6
0 4 4
18.11.21
2e ronde
2 6 6
0 2 2
18.11.21
2e ronde
2 2 6 6
1 6 3 2
18.11.21
2e ronde
2 6 7
0 3 5
18.11.21
2e ronde
2 5 6 7
1 7 3 65
18.11.21
2e ronde
2 6 6
0 3 4
Dames enkelspel Clay Uruguay Uruguay sets 1 2 3 4 5
18.11.21
2e ronde
2 6 7
0 3 65
18.11.21
2e ronde
2 6 6
0 2 4
18.11.21
2e ronde
2 6 6
0 4 1
18.11.21
2e ronde
2 7 5 7
1 610 7 5
Dames enkelspel Clay Colombia W15 Cundinamarca sets 1 2 3 4 5
18.11.21
2e ronde
2 6 6
0 2 1
18.11.21
2e ronde
2 6 6
0 0 4
18.11.21
2e ronde
2 6 6
0 2 1
18.11.21
2e ronde
2 6 4 6
1 2 6 4
18.11.21
2e ronde
2 6 7
0 3 5
18.11.21
2e ronde
2 6 6
0 0 1
18.11.21
2e ronde
2 6 6
0 0 1
18.11.21
2e ronde
2 6 6
0 0 1
Heren enkelspel Clay Brazil Campinas Challenger sets 1 2 3 4 5
18.11.21
2e ronde
Santiago Fa Rodriguez Taverna 2 7 6 7
Nicolas Alvarez Varona 1 67 75 5
Heren enkelspel I. hard USA Champaign Challenger sets 1 2 3 4 5
18.11.21
2e ronde
Go Soeda 2 6 5 6
Jason Jung 1 4 7 4
18.11.21
2e ronde
Aleksandar Vukic 2 6 6
Gijs Brouwer 0 4 4
18.11.21
2e ronde
Yosuke Watanuki 2 6 6
Daniel Altmaier 0 2 1
18.11.21
2e ronde
Ben Shelton 2 4 6 6
Pedja Krstin 1 6 0 1
Heren enkelspel I. hard Finland Helsinki Challenger sets 1 2 3 4 5
18.11.21
2e ronde
Liam Broady 2 6 7
Joris De Loore 0 3 5
18.11.21
2e ronde
Oscar Otte 2 6 6
Jurij Rodionov 0 1 2
18.11.21
2e ronde
Nikola Milojevic 2 3 6 6
Ramkumar Ramanathan 1 6 1 2
18.11.21
2e ronde
Alex Molcan 2 6 6
Shintaro Mochizuki 0 3 2
18.11.21
2e ronde
Alexander Shevchenko 1 7 6 5
Matthias Bachinger scratch 0 6 1
Heren enkelspel Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
18.11.21
2e ronde
Mircea-Alexandru Jecan 2 7 6
Rrezart Cungu 0 5 4
18.11.21
2e ronde
Bogdan Ionut Apostol 2 6 6
Oliver Crawford 0 4 4
18.11.21
2e ronde
Billy Harris 2 6 6
Gergely Madarasz 0 1 4
18.11.21
2e ronde
Dragos Nicolae Madaras 2 6 6
Dan Alexandru Tomescu 0 4 2
18.11.21
2e ronde
Cezar Cretu (ROU) 1 6
Bastian Malla scratch 0 6
18.11.21
2e ronde
Yanki Erel 2 6 6
Peter Nagy 0 1 4
18.11.21
2e ronde
Daniel Michalski 2 7 7
Ilya Snitari 0 64 64
18.11.21
2e ronde
Olaf Pieczkowski 2 6 7
Oleksandr Bielinskyi 0 3 65
Heren enkelspel Clay Bolivia M15 Cochabamba sets 1 2 3 4 5
18.11.21
2e ronde
Jorge Brian Panta Herreros 2 6 6
Felipe Hernandez 0 1 1
18.11.21
2e ronde
Murkel Alejandro Dellien Velasco 2 6 7
Boris Arias 0 3 68
18.11.21
2e ronde
Matias Zukas 2 6 6
Lautaro Agustin Falabella 0 1 2
18.11.21
2e ronde
Luis Molina 2 6 4 6
Joao Marcos Nusdeo 1 3 6 1
18.11.21
2e ronde
Juan Bautista Otegui 2 6 6
Sean Hess 0 4 3
18.11.21
2e ronde
Tomas Farjat 2 6 6
Amador Salazar 0 2 2
18.11.21
2e ronde
Valerio Aboian 2 6 7
Leonardo Lopez Linquet 0 4 65
18.11.21
2e ronde
Dali Blanch 2 6 7
Nicolas Bruna 0 1 5
Heren enkelspel I. hard USA M15 East Lansing sets 1 2 3 4 5
18.11.21
2e ronde
Raymond Sarmiento 2 4 6 7
Shunsuke Mitsui 1 6 2 64
18.11.21
2e ronde
Colin Sinclair 2 7 4 6
Alexandre Rotsaert 1 5 6 2
18.11.21
2e ronde
Alexander Brown 2 6 1 6
Garrett Johns 1 4 6 1
18.11.21
2e ronde
Matt Kuhar 2 6 6
Andrew Fenty 0 3 3
18.11.21
2e ronde
Alex Knaff 2 6 6
Ronald Hohmann 0 3 4
18.11.21
2e ronde
Sebastian Gima 2 1 6 6
Ozan Colak 1 6 4 4
18.11.21
2e ronde
Gabriel Diallo 2 7 7
Andres Andrade 0 67 5
18.11.21
2e ronde
Nino Ehrenschneider 2 6 6
Carson Gates 0 4 0
Heren enkelspel Hard Greece M15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
18.11.21
2e ronde
Filip Bergevi 2 6 6
Tim Handel 0 3 4
18.11.21
2e ronde
Michael Zhu 2 4 7 6
Alastair Gray 1 6 64 3
18.11.21
2e ronde
Mick Veldheer 2 6 6
Leopold Zima 0 3 4
18.11.21
2e ronde
Ryan James Storrie 2 6 5 6
Alexis Musialek 1 3 7 4
18.11.21
2e ronde
Filip Cristian Jianu 2 6 6
Kyle Seelig 0 2 4
18.11.21
2e ronde
Lucas Krainer 2 3 6 6
Preston Brown 1 6 1 2
18.11.21
2e ronde
Dax Donders 1 6 4
Simon Anthony Ivanov scratch 0 2 1
18.11.21
2e ronde
Nicholas David Ionel 2 6 5 6
Guy Den Heijer 1 1 7 1
Heren enkelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
18.11.21
2e ronde
Aziz Dougaz 2 3 6 6
Terence Atmane 1 6 3 4
18.11.21
2e ronde
Gabriel Decamps 2 6 6
Omar Brigida 0 4 2
18.11.21
2e ronde
Moez Echargui 2 6 6
Linghao Zhang 0 2 1
18.11.21
2e ronde
Simon Beaupain 2 6 6
Kasidit Samrej 0 4 1
18.11.21
2e ronde
Mathys Erhard 2 7 6 6
Aziz Ouakaa 1 5 76 3
18.11.21
2e ronde
Moerani Bouzige 1 6
Dominik Boehler scratch 0 4
18.11.21
2e ronde
James McCabe 2 7 6
Giorgio Ricca 0 62 3
18.11.21
2e ronde
Maks Kasnikowski 2 6 6
Alexis Boureau 0 3 2
Heren enkelspel Hard India M15 New Delhi sets 1 2 3 4 5
18.11.21
2e ronde
Vishnu Vardhan 2 6 6
Dusty H. Boyer 0 3 3
18.11.21
2e ronde
Sidharth Rawat 1 6 1
Arvid Nordquist scratch 0 0 0
18.11.21
2e ronde
Niki Kaliyanda Poonacha 2 6 6
Rishab Agarwal 0 4 3
18.11.21
2e ronde
Valentin Vacherot 2 6 6
Zsombor Velcz 0 3 2
18.11.21
2e ronde
Nitin Kumar Sinha 2 3 7 6
Eric Vanshelboim 1 6 64 0
18.11.21
2e ronde
Abhinav Sanjeev Shanmugam 2 6 3 6
S D Prajwal Dev 1 3 6 4
18.11.21
2e ronde
Philip Sekulic 2 6 6
Manish Sureshkumar 0 4 2
18.11.21
2e ronde
Dev Javia 2 3 6 6
Digvijaypratap Singh 1 6 4 2
Heren enkelspel Clay Spain M15 Nules sets 1 2 3 4 5
18.11.21
2e ronde
Franco Emanuel Egea 2 5 6 6
Pol Martin Tiffon 1 7 2 4
18.11.21
2e ronde
Damien Wenger 2 3 6 6
Miguel Damas 1 6 1 4
18.11.21
2e ronde
Carlos Sanchez Jover 2 6 6 7
Louroi Martinez 1 1 76 5
18.11.21
2e ronde
Lorenzo Bocchi 2 3 7 6
Alejandro Manzanera Pertusa 1 6 5 0
18.11.21
2e ronde
Imanol Lopez Morillo 2 6 6
Federico Campana 0 1 4
18.11.21
2e ronde
Stefan Palosi 2 6 2 6
Andrey Chepelev 1 4 6 3
18.11.21
2e ronde
Diego Barreto Sanchez 2 4 6 7
Gian Marco Ortenzi 1 6 2 5
18.11.21
2e ronde
Andrea Picchione 1 4 6 4
Pol Toledo Bague scratch 0 6 3 1
Heren enkelspel Carpet Czech Republic M15 Opava sets 1 2 3 4 5
18.11.21
2e ronde
David Poljak 2 6 6
Ondrej Horak 0 3 3
18.11.21
2e ronde
Henri Squire 2 7 7
Filip Duda 0 69 5
18.11.21
2e ronde
Marvin Moeller 2 6 7
Buvaysar Gadamauri 0 1 65
18.11.21
2e ronde
Savriyan Danilov 2 1 6 6
Michal Mikula 1 6 1 4
18.11.21
2e ronde
Andrew Paulson 2 6 6
Petr Nouza 0 3 4
18.11.21
2e ronde
Sean Cuenin 2 6 6
Adam Pavlasek 0 1 4
18.11.21
2e ronde
Milos Karol 2 6 4 6
Boris Butulija 1 4 6 3
18.11.21
2e ronde
Lukas Pokorny 2 6 6 6
Ondrej Krstev 1 710 4 4
Heren enkelspel Hard Egypt M15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
18.11.21
2e ronde
Francesco Vilardo 2 7 6
Grigoriy Lomakin 0 64 4
18.11.21
2e ronde
Duckhee Lee 2 6 6
Neil Oberleitner 0 3 4
18.11.21
2e ronde
Chien-Hsun Lo 2 7 7
Kelsey Stevenson 0 63 5
18.11.21
2e ronde
Sebastian Prechtel 2 6 2 6
Tsung-Hao Huang 1 3 6 3
18.11.21
2e ronde
Kuan-Yi Lee 2 6 6
Boris Pokotilov 0 4 4
18.11.21
2e ronde
Timo Stodder 2 7 7
Daniel Little 0 66 5
18.11.21
2e ronde
Cyril Vandermeersch 1 6 4
Yu Hsiou Hsu scratch 0 4 1
18.11.21
2e ronde
Peter Fajta 2 6 6
Adam Jones 0 1 4
Heren enkelspel Hard USA M25 Austin sets 1 2 3 4 5
18.11.21
2e ronde
Eduardo Nava 2 5 6 6
Finn Bass 1 7 3 4
18.11.21
2e ronde
Peter Bertran 2 7 6
Sander Jong 0 62 3
18.11.21
2e ronde
Kareem Allaf 2 6 6
Inaki Montes-De La Torre 0 3 4
18.11.21
2e ronde
Colin Markes 2 6 3 7
Christian Langmo 1 3 6 64
18.11.21
2e ronde
Chris Rodesch 2 6 6 6
Juan Carlos Manuel Aguilar 1 71 4 4
18.11.21
2e ronde
Philip Henning 2 6 7 6
Nathan Ponwith 1 72 5 2
18.11.21
2e ronde
Eliot Spizzirri 2 7 7
Juan Pablo Grassi Mazzuchi 0 610 5
18.11.21
2e ronde
Zachary Svajda 2 6 6
Sven Lah 0 3 1
Heren enkelspel I. hard USA M25 Columbus sets 1 2 3 4 5
18.11.21
2e ronde
John Mcnally 2 6 6
Alexandre Reco 0 2 4
18.11.21
2e ronde
Alafia Ayeni 2 6 6
Kweisi Kenyatte 0 3 3
18.11.21
2e ronde
Taha Baadi 2 6 6
Roy Smith 0 3 1
18.11.21
2e ronde
James Kent Trotter 2 6 6
Martin Damm 0 4 4
18.11.21
2e ronde
Cannon Kingsley 2 5 6 7
Axel Nefve 1 7 1 5
18.11.21
2e ronde
Robert Cash 2 6 6
Omni Kumar 0 3 3
18.11.21
2e ronde
Toby Alex Kodat 2 6 6
Jeremy Schifris 0 1 2
18.11.21
2e ronde
James Tracy 2 6 6
Connor Farren 0 4 2
Heren enkelspel I. hard Italy Turin sets 1 2 3 4 5
18.11.21
Daniil Medvedev 2 6 6 7
Jannik Sinner 1 0 75 68
18.11.21
Alexander Zverev 2 6 6
Hubert Hurkacz 0 2 4
Heren enkelspel I. hard France Pau Challenger sets 1 2 3 4 5
18.11.21
2e ronde
Sergiy Stakhovsky 2 6 4 6
Dan Added 1 4 6 4
18.11.21
2e ronde
Radu Albot 2 7 6
Georgii Kravchenko 0 62 4
18.11.21
2e ronde
Maxime Cressy 2 0 6 6
Vitaliy Sachko 1 6 1 1
18.11.21
2e ronde
Jiri Lehecka 2 7 4 7
Calvin Hemery 1 64 6 5
18.11.21
2e ronde
Holger Vitus Nodskov Rune 2 6 6
Sebastian Fanselow 0 2 2
Dames enkelspel Clay Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
18.11.21
2e ronde
Tamara Curovic 2 6 6
Basak Eraydin 0 4 1
18.11.21
2e ronde
Yana Karpovich 2 5 6 6
Anhzelika Isaeva 1 7 3 2
18.11.21
2e ronde
Diana Demidova 2 6 6
Julia Riera 0 4 2
18.11.21
2e ronde
Ilay Yoruk 2 6 6
Jana Bojovic 0 1 3
18.11.21
2e ronde
Jazmin Ortenzi 2 7 6
Ksenia Laskutova 0 5 0
18.11.21
2e ronde
Pia Lovric 2 6 6
Zoziya Kardava 0 1 0
18.11.21
2e ronde
Diana Shnaider 2 6 6
Camilla Gennaro 0 0 0
18.11.21
2e ronde
Anastasiya Soboleva 2 7 6
Amarissa Kiara Toth 0 5 3
Dames enkelspel Clay Greece W15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
18.11.21
2e ronde
Eleni Christofi 2 6 6
Vlada Katic 0 3 3
18.11.21
2e ronde
Oana Gavrila 2 6 6
Julia Kimmelmann 0 2 2
18.11.21
2e ronde
Anna Ukolova 1 6 2
Fabienne Gettwart scratch 0 2 1
18.11.21
2e ronde
Mariia Bergen 2 6 3 6
Giorgia Pinto 1 0 6 1
18.11.21
2e ronde
Ilinca Dalina Amariei 2 3 6 6
Risa Ushijima 1 6 1 0
18.11.21
2e ronde
Alba Rey Garcia 2 6 6
Beatris Spasova 0 3 2
18.11.21
2e ronde
Dimitra Pavlou 2 6 2 6
Mika Dagan Fruchtman 1 4 6 4
18.11.21
2e ronde
Michaela Laki 2 6 7
Hwiwon Wi 0 3 5
Dames enkelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
18.11.21
2e ronde
Ayumi Morita 2 6 6
Laia Petretic 0 1 2
18.11.21
2e ronde
Rebeka Stolmar 2 6 4 6
Eliessa Vanlangendonck 1 2 6 3
18.11.21
2e ronde
Nicole Gadient 1 6 2
Noa Liauw A Fong scratch 0 2 0
18.11.21
2e ronde
Lisa-Marie Rioux 2 6 6
Lexie Stevens 0 2 1
18.11.21
2e ronde
Kristina Milenkovic 2 6 6
Zhuoma Ni Ma 0 2 1
18.11.21
2e ronde
Oceane Babel 2 7 5 6
Luksika Kumkhum 1 65 7 3
18.11.21
2e ronde
Evita Ramirez 2 6 6
Joanna Zawadzka 0 3 3
18.11.21
2e ronde
Anja Wildgruber 2 6 6
Anouk Koevermans 0 2 2
Dames enkelspel Hard Egypt W15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
18.11.21
2e ronde
Ganna Poznikhirenko 2 6 6
Man Ying Maggie Ng 0 1 0
18.11.21
2e ronde
Elena-Teodora Cadar 2 6 6
Mei Hasegawa 0 0 1
18.11.21
2e ronde
Ho Ching Wu 2 7 6
Yekaterina Dmitrichenko 0 64 1
18.11.21
2e ronde
Adrienn Nagy 2 6 6
Ivana Sebestova 0 3 1
18.11.21
2e ronde
Hong Yi Cody Wong 2 6 7
Priska Madelyn Nugroho 0 3 5
18.11.21
2e ronde
Anastasia Zolotareva 2 7 6 7
Punnin Kovapitukted 1 62 77 67
18.11.21
2e ronde
Zhuoxuan Bai 2 6 6
Fiona Ganz 0 1 2
18.11.21
2e ronde
Zongyu Li 2 6 6
Xin Tong Wang 0 2 1
Dames enkelspel Carpet Italy W15 Solarino sets 1 2 3 4 5
18.11.21
2e ronde
Jacqueline Cabaj Awad 2 6 6
Gaia Greco 0 4 1
18.11.21
1e ronde
Giulia Carbonaro 2 6 6
Giulia Crescenzi 0 3 4
18.11.21
1e ronde
Barbara Dessolis 2 6 6
Giulia Paterno 0 4 2
18.11.21
1e ronde
Bojana Klincov 2 6 6
Eleonora Alvisi 0 2 3
18.11.21
1e ronde
Katarina Kuzmova 2 6 6
Sevil Yuldasheva 0 0 2
18.11.21
1e ronde
Beatrice Stagno 2 6 6 6
Asia Serafini 1 3 73 4
18.11.21
2e ronde
Melania Delai 2 6 4 6
Holly Hutchinson 1 3 6 1
18.11.21
1e ronde
Federica Urgesi 2 6 6 6
Alicia Smith 1 4 76 2
18.11.21
1e ronde
Virginia Ferrara 2 7 6
Enola Chiesa 0 5 4
Dames enkelspel Hard Portugal W25 Funchal sets 1 2 3 4 5
18.11.21
2e ronde
Kristina Kucova 2 6 6
Eri Hozumi 0 2 3
18.11.21
2e ronde
Chloe Paquet 2 6 6
Emina Bektas 0 4 2
18.11.21
2e ronde
Deborah Chiesa 2 6 6
Justina Mikulskyte 0 2 2
18.11.21
2e ronde
Jodie Anna Burrage 2 6 6
Natalija Stevanovic 0 2 1
18.11.21
2e ronde
Yeon Woo Ku 2 6 6
Yuriko Miyazaki 0 2 2
18.11.21
2e ronde
Qinwen Zheng 2 3 7 6
Daniela Vismane 1 6 5 4
18.11.21
2e ronde
Antonia Ruzic 2 7 3 6
Andrea Lazaro Garcia 1 5 6 0
Dames enkelspel Clay USA W25 Naples sets 1 2 3 4 5
18.11.21
2e ronde
Aldila Sutjiadi 2 5 6 6
Irina Fetecau 1 7 4 4
18.11.21
2e ronde
Marie Benoit 2 6 6
Jessica Livianu 0 1 0
18.11.21
2e ronde
Alexa Graham 2 6 6
Junri Namigata 0 1 4
18.11.21
2e ronde
Kennedy Shaffer 2 6 7
Leyre Romero Gormaz 0 3 66
18.11.21
2e ronde
Nefisa Berberovic 2 7 6
Ivana Popovic 0 65 3
18.11.21
2e ronde
Lulu Sun 2 6 6
Kristina Dmitruk 0 1 4
18.11.21
2e ronde
Elvina Kalieva 2 6 6
Sonya Macavei 0 4 2
Dames enkelspel I. hard Luxembourg W25 Petange sets 1 2 3 4 5
18.11.21
2e ronde
Mandy Minella 2 3 6 6
Kathinka Von Deichmann 1 6 2 1
18.11.21
2e ronde
Timea Babos 2 6 6
Stephanie Wagner 0 3 1
18.11.21
2e ronde
Oceane Dodin 2 6 6
Lucie Nguyen Tan 0 3 3
18.11.21
2e ronde
Anastasia Kulikova 2 2 6 7
Martina Di Giuseppe 1 6 1 63
18.11.21
2e ronde
Yue Yuan 2 6 6
Lara Salden 0 3 2
18.11.21
2e ronde
Anna Kubareva 1 6 2
Mihaela Buzarnescu scratch 0 1 0
18.11.21
2e ronde
Sada Nahimana 2 7 6
Diana Marcinkevica 0 66 0
18.11.21
2e ronde
Margaux Rouvroy 2 6 6
Lina Gjorcheska 0 3 3
Dames enkelspel Clay Colombia M15 Cundinamarca sets 1 2 3 4 5
18.11.21
Kwartfinale
2 6 1 10
1 4 6 7
18.11.21
Kwartfinale
2 7 6 10
1 65 74 6
18.11.21
Kwartfinale
2 6 3 10
1 3 6 3
18.11.21
Kwartfinale
2 7 6
0 5 3
Dames enkelspel Clay Uruguay Uruguay sets 1 2 3 4 5
18.11.21
Kwartfinale
2 4 6 10
1 6 4 5
18.11.21
Kwartfinale
2 6 7 10
1 74 5 5
18.11.21
Kwartfinale
2 7 6
0 63 4
18.11.21
Kwartfinale
2 6 6
0 2 2
Dames enkelspel Clay Colombia W15 Cundinamarca sets 1 2 3 4 5
18.11.21
Kwartfinale
2 6 6
0 3 3
18.11.21
Kwartfinale
2 6 6
0 4 1
18.11.21
Kwartfinale
2 7 7
0 5 5
18.11.21
Kwartfinale
2 6 6
0 3 1
Heren dubbelspel Clay Brazil Campinas Challenger sets 1 2 3 4 5
18.11.21
Kwartfinale
Gilbert Klier Junior/Matheus Pucinelli De Almeida 2 6 6
Roberto Cid Subervi/Pedro Sakamoto 0 2 4
18.11.21
Kwartfinale
Fernando Romboli/Thiago Seyboth Wild 2 6 4 10
Mark Vervoort/Federico Zeballos 1 4 6 8
Heren dubbelspel I. hard USA Champaign Challenger sets 1 2 3 4 5
18.11.21
Kwartfinale
Ruan Roelofse/Christopher Rungkat 2 6 6 10
Aleksandar Kovacevic/Aleksandar Vukic 1 75 3 8
18.11.21
Kwartfinale
Nathaniel Lammons/Jack Withrow 2 6 7
Gijs Brouwer/Reese Stalder 0 4 66
18.11.21
Kwartfinale
Treat Conrad Huey/Max Jacob Schnur 2 7 6
Vasil Kirkov/Ben Shelton 0 5 3
18.11.21
Kwartfinale
Alexis Galarneau/Nicolas Mejia 2 6 4 10
Jc Aragone/Robert Galloway 1 4 6 8
Heren dubbelspel I. hard Finland Helsinki Challenger sets 1 2 3 4 5
18.11.21
Kwartfinale
N.sriram Balaji/Divij Sharan 2 7 6
Denis Istomin/Courtney John Lock 0 5 2
18.11.21
Kwartfinale
Alexander Erler/Lucas Miedler 2 6 7
Sanjar Fayziev/Markos Kalovelonis 0 3 63
18.11.21
Kwartfinale
Harri Heliovaara/Jean-Julien Rojer 2 6 6
Kimmer Coppejans/Joris De Loore 0 4 3
18.11.21
Kwartfinale
Otto Virtanen/Jurgen Zopp 2 6 6
Eero Vasa/Iiro Vasa 0 4 2
Heren dubbelspel Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
18.11.21
Kwartfinale
Bogdan Ionut Apostol/Bogdan Borza 2 7 6
Billy Harris/Daniel Michalski 0 5 3
18.11.21
Kwartfinale
Cezar Cretu (ROU)/Mircea-Alexandru Jecan 2 6 6
Cengiz Aksu/Mert Naci Turker 0 2 2
18.11.21
Kwartfinale
Obrad Markovski/Gorazd Srbljak 2 4 6 10
Oleg Prihodko/Dan Alexandru Tomescu 1 6 2 8
18.11.21
Kwartfinale
Sergey Fomin/Fermin Tenti 2 3 7 11
Admir Kalender/Igor Kudriashov 1 6 5 9
Heren dubbelspel Clay Bolivia M15 Cochabamba sets 1 2 3 4 5
18.11.21
Kwartfinale
Luis Molina/Amador Salazar 2 6 6
Alejandro Mendoza/Matias Zukas 0 4 4
18.11.21
Kwartfinale
Boris Arias/Brandon Perez 2 7 6
Nicolas Bruna/Lautaro Agustin Falabella 0 5 1
18.11.21
Kwartfinale
Iker Dellien/Murkel Alejandro Dellien Velasco 2 4 7 10
Sean Hess/Leonardo Lopez Linquet 1 6 5 8
18.11.21
Kwartfinale
Dali Blanch/Jorge Brian Panta Herreros 2 6 6
Tobias Franco/Felipe Hernandez 0 2 2
Heren dubbelspel I. hard USA M15 East Lansing sets 1 2 3 4 5
18.11.21
Kwartfinale
Chad Kissell/Joshua Sheehy 2 6 6
Jarreau Campbell/Nicholas Williams (USA) 0 2 4
18.11.21
Kwartfinale
Gabriel Diallo/Yankel Zemel 2 6 6
Peter Kuszynski/Nico Mostardi 0 1 4
18.11.21
1e ronde
Ozan Colak/Jackson Winkler 2 7 6
Ronald Hohmann/Kazuki Matsuno 0 5 3
18.11.21
Kwartfinale
Ozan Colak/Jackson Winkler 2 6 6
Sebastian Gima/Jeffrey Von Der Schulenburg 0 3 2
18.11.21
Kwartfinale
Matt Kuhar/Dhruv Sunish 1 4
Alex Knaff/Brandon Walkin scratch 0 1
Heren dubbelspel Hard Greece M15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
18.11.21
Kwartfinale
Sandro Kopp/Mick Veldheer 2 7 7
Preston Brown/Kyle Seelig 0 64 60
18.11.21
Kwartfinale
Kai Lemstra/Matthew Christopher Romios 2 7 1 11
Simon Anthony Ivanov/Petr Nesterov 1 5 6 9
18.11.21
Kwartfinale
Filip Bergevi/Kai Wehnelt 2 7 3 10
Alec Deckers/Max Houkes 1 64 6 4
Heren dubbelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
18.11.21
Kwartfinale
Josef Southcombe/Mattias Southcombe 2 6 1 10
Tao Mu/Kasidit Samrej 1 4 6 3
18.11.21
Kwartfinale
Jarno Jans/Elgin Khoeblal 1 3
Mathys Erhard/Mehdi Sadaoui scratch 0 0
18.11.21
Kwartfinale
Raphael Calzi/Guillaume Dermiens 2 7 6
Arthur Bonnaud/Alexis Boureau 0 5 0
18.11.21
Kwartfinale
Martin Breysach/Pierre Delage 2 6 6
Joan Busoms Puig/Preston Connor 0 1 2
Heren dubbelspel Hard India M15 New Delhi sets 1 2 3 4 5
18.11.21
Kwartfinale
Anirudh Chandrasekar/Niki Kaliyanda Poonacha 2 7 7
Adil Kalyanpur/Rishi Reddy 0 65 5
18.11.21
Kwartfinale
Paras Dahiya/Parikshit Somani 1 5
Digvijaypratap Singh/Manish Sureshkumar scratch 0 1
18.11.21
Kwartfinale
Saketh-Sai Myneni/Vishnu Vardhan 2 7 6
Ishaque Eqbal/Faisal Qamar 0 64 2
18.11.21
Kwartfinale
Julian Cash/Zsombor Velcz 2 6 6
Romain Faucon/Nicolas Tepmahc 0 2 2
Heren dubbelspel Clay Spain M15 Nules sets 1 2 3 4 5
18.11.21
Halve finale
Louroi Martinez/Damien Wenger 1 w/o
Franco Emanuel Egea/Dante Gennaro 0
18.11.21
Halve finale
John Echeverria/Mario Mansilla Diez 2 6 6 10
Federico Campana/Gabriele Maria Noce 1 72 3 8
Heren dubbelspel Carpet Czech Republic M15 Opava sets 1 2 3 4 5
18.11.21
Kwartfinale
Filip Duda/Adam Pavlasek 2 6 6
Ondrej Krstev/Marek Rehacek 0 3 1
18.11.21
Kwartfinale
Andrew Paulson/David Poljak 2 6 6
Milos Karol/Lukas Pokorny 0 4 4
18.11.21
Kwartfinale
Michal Dembek/Petr Nouza 2 6 6
Adam Jurajda/Peter Benjamin Privara 0 1 3
18.11.21
Kwartfinale
Scott Duncan/Dominik Kellovsky 2 6 7 10
Michal Mikula/Yann Wojcik 1 74 64 6
Heren dubbelspel Hard Egypt M15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
18.11.21
Kwartfinale
Ben Jones/Daniel Little 2 3 6 10
Kelsey Stevenson/Francesco Vilardo 1 6 4 5
18.11.21
Kwartfinale
Ray Ho/Timo Stodder 2 7 6
Akram El Sallaly/Eirik Groener 0 610 4
Heren dubbelspel Hard USA M25 Austin sets 1 2 3 4 5
18.11.21
Kwartfinale
George Goldhoff/Colin Markes 2 7 3 10
Constantin Frantzen/Sven Lah 1 65 6 4
18.11.21
Kwartfinale
Justin Butsch/Austin Rapp 2 6 1 12
Micah Braswell/Bruno Kuzuhara 1 4 6 10
18.11.21
Kwartfinale
Alfredo Perez/Duarte Vale 2 6 6
Evin Mcdonald/Eliot Spizzirri 0 3 4
18.11.21
Kwartfinale
Philip Henning/Joubert Klopper 2 6 6
Peter Bertran/Gerardo Lopez Villasenor 0 1 4
Heren dubbelspel I. hard USA M25 Columbus sets 1 2 3 4 5
18.11.21
Kwartfinale
Adrien Burdet/Leandro Riedi 2 6 6
Justin Boulais/Cannon Kingsley 0 2 2
18.11.21
Kwartfinale
Andrew Lutschaunig/James Kent Trotter 2 6 7
Robin Catry/Fons Van Sambeek 0 1 65
18.11.21
Kwartfinale
Toby D. Boyer/Connor Farren 2 6 6 10
Melvin Manuel/Alexandre Reco 1 71 4 8
Heren dubbelspel I. hard Italy Turin sets 1 2 3 4 5
18.11.21
Nikola Mektic/Mate Pavic 2 6 7
Ivan Dodig/Filip Polasek 0 4 66
18.11.21
Kevin Krawietz/Horia Tecau 2 6 6 10
Marcel Granollers/Horacio Zeballos 1 3 71 6
Heren dubbelspel I. hard France Pau Challenger sets 1 2 3 4 5
18.11.21
Kwartfinale
Romain Arneodo/Tristan-Samuel Weissborn 2 6 6
Michael Geerts/Maxime Janvier 0 3 3
18.11.21
Kwartfinale
Andre Goransson/David Pel 2 6 6
Dan Added/Vitaliy Sachko 0 2 2
18.11.21
Kwartfinale
Aisam Qureshi/David Vega Hernandez 2 6 6
Valentin Lapalu/Harold Mayot 0 1 4
Dames dubbelspel Clay Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
18.11.21
Kwartfinale
Tamara Curovic/Amarissa Kiara Toth 2 6 6
Anna Chekanskaya/Zoziya Kardava 0 4 1
18.11.21
Kwartfinale
Jazmin Ortenzi/Julia Riera 2 6 7
Fatma Al Nabhani/Renee Van Bommel 0 2 61
18.11.21
Kwartfinale
Romana Cisovska/Pia Lovric 2 4 7 11
Anastasia Kovaleva/Iuliia Nikitina 1 6 5 9
18.11.21
Kwartfinale
Diana Shnaider/Anastasiya Soboleva 2 7 6
Jana Bojovic/Mavie Osterreicher 0 65 1
Dames dubbelspel Clay Greece W15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
18.11.21
Kwartfinale
Ilinca Dalina Amariei/Simona Ogescu 2 2 6 10
Oana Gavrila/Radka Zelnickova 1 6 4 7
18.11.21
Kwartfinale
Eleni Christofi/Dimitra Pavlou 2 6 6
Emilie Lindh Gallagher/Lian Tran 0 4 2
Dames dubbelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
18.11.21
Kwartfinale
Anouk Koevermans/Lexie Stevens 2 6 6
Nicole Gadient/Chanel Janssen 0 1 1
18.11.21
1e ronde
Anouk Koevermans/Lexie Stevens 2 6 3 10
Oceane Babel/Laia Petretic 1 4 6 5
18.11.21
1e ronde
Natsuho Arakawa/Lisa-Marie Rioux 2 6 6
Elsa Chaumette/Mijeong Park 0 0 2
18.11.21
Kwartfinale
Natsuho Arakawa/Lisa-Marie Rioux 2 6 6
Bhuvana Kalva/Emma Van Poppel 0 2 1
18.11.21
1e ronde
Gergana Topalova/Eliessa Vanlangendonck 2 6 2 10
Stefanie Auer/Irina Dshandshgava 1 3 6 7
18.11.21
Kwartfinale
Gergana Topalova/Eliessa Vanlangendonck 2 6 6
Cherry Kim/Yu Shan 0 4 2
18.11.21
1e ronde
Cherry Kim/Yu Shan 2 6 6
Tereza Dejnozkova/Laetitia Pulchartova 0 0 4
18.11.21
1e ronde
Luksika Kumkhum/Rebeka Stolmar 2 6 6
Paula Ortega Redondo/Judith Perello Saavedra 0 0 0
18.11.21
Kwartfinale
Luksika Kumkhum/Rebeka Stolmar 2 6 6
Kristina Milenkovic/Anja Wildgruber 0 2 2
18.11.21
1e ronde
Bhuvana Kalva/Emma Van Poppel 2 7 6
Jennifer Luikham/Aline Thommen 0 66 4
18.11.21
1e ronde
Nicole Gadient/Chanel Janssen 2 6 4 10
Amelie-Christin Janssen/Joanna Zawadzka 1 4 6 2
Dames dubbelspel Hard Egypt W15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
18.11.21
Kwartfinale
Zhuoxuan Bai/Punnin Kovapitukted 2 6 6
Na Dong/Man Ying Maggie Ng 0 4 3
18.11.21
Kwartfinale
Ganna Poznikhirenko/Anastasia Zolotareva 2 7 6
Fiona Ganz/Mei Hasegawa 0 64 3
18.11.21
Kwartfinale
Elena-Teodora Cadar/Hong Yi Cody Wong 2 6 6
Yekaterina Dmitrichenko/Anna Ureke 0 3 3
18.11.21
Kwartfinale
Fang An Lin/Chao-Yi Wang 2 6 6
So-Ra Lee/Ho Ching Wu 0 4 4
Dames dubbelspel Carpet Italy W15 Solarino sets 1 2 3 4 5
18.11.21
Kwartfinale
Federica Urgesi/Denise Valente 2 6 6
Linda Salvi/Maria Vittoria Viviani 0 1 2
18.11.21
Kwartfinale
Virginia Ferrara/Georgia Pedone 2 7 6
Holly Hutchinson/Sevil Yuldasheva 0 66 3
Dames dubbelspel I. hard Luxembourg W25 Petange sets 1 2 3 4 5
18.11.21
Kwartfinale
Tayisiya Morderger/Yana Morderger 2 6 6
Victoria Pahlett/Tatiana Silbereisen 0 1 2
18.11.21
Kwartfinale
Anna Kubareva/Andreea Prisacariu 2 4 7 10
Eleonora Molinaro/Sada Nahimana 1 6 5 7
18.11.21
Kwartfinale
Xenia Knoll/Joanne Zuger 2 4 6 10
Diana Marcinkevica/Yue Yuan 1 6 1 5
<