Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Hard Italy Bari Challenger sets 1 2 3 4 5
22.11.21
Kwalif.
Antoine Bellier 2 6 6
Vlad Victor Cornea 0 1 1
22.11.21
Kwalif.
Francesco Maestrelli 2 6 6
Gabriele Maria Noce 0 3 1
22.11.21
Kwalif.
Fabrizio Andaloro 2 7 7
Elmar Ejupovic 0 64 5
22.11.21
Kwalif.
Sebastian Fanselow 2 2 7 6
Matteo Gigante 1 6 5 2
22.11.21
1e ronde
Jack Draper 2 7 6
Yannick Maden 0 65 1
22.11.21
1e ronde
Oscar Otte 2 6 6
Oleksandr Ovcharenko 0 3 4
22.11.21
1e ronde
Tobias Kamke 2 6 6
Federico Gaio 0 3 4
22.11.21
1e ronde
Raul Brancaccio 2 6 6
Luca Potenza 0 2 3
22.11.21
1e ronde
Thomas Fabbiano 2 7 6
Roberto Marcora 0 68 3
22.11.21
1e ronde
Andrea Vavassori 2 6 7
Nikola Milojevic 0 1 5
Heren enkelspel Clay Brazil Brasilia Challenger sets 1 2 3 4 5
22.11.21
Kwalif.
Alejandro Gomez 2 6 6
Jose Pereira 0 2 3
22.11.21
Kwalif.
Tomas Lipovsek Puches 2 5 7 7
Luca Castelnuovo 1 7 65 5
22.11.21
Kwalif.
Bogdan Bobrov 2 6 6
Federico Zeballos 0 3 3
22.11.21
1e ronde
Jaume Antoni Munar Clar 2 6 3 6
Alejandro Gonzalez 1 2 6 3
22.11.21
Kwalif.
Luciano Darderi 2 7 2 6
Rafael Matos 1 65 6 3
22.11.21
1e ronde
Juan Ignacio Londero 2 6 6
Johan Nikles 0 4 4
22.11.21
1e ronde
Juan Pablo Ficovich 1 6 3
Orlando Luz scratch 0 4 0
22.11.21
1e ronde
Wilson Leite 2 6 6
Andrea Collarini 0 4 4
22.11.21
1e ronde
Hugo Dellien 2 6 3 7
Nicolas Jarry 1 3 6 5
22.11.21
1e ronde
Pedro Cachin 2 7 7
Mateus Alves 0 5 5
Heren enkelspel Hard Bahrain Manama Challenger sets 1 2 3 4 5
22.11.21
Kwalif.
Maximilian Neuchrist 2 6 4 6
Tobias Simon 1 3 6 3
22.11.21
Kwalif.
Alexandar Lazarov 2 6 7
Johannes Haerteis 0 3 67
22.11.21
Kwalif.
Vladyslav Orlov 2 1 6 6
Michail Pervolarakis 1 6 4 0
22.11.21
Kwalif.
Marek Gengel 2 4 7 6
Khumoun Sultanov 1 6 62 0
22.11.21
1e ronde
Jay Clarke 2 6 6
Hasan Abdulnabi 0 0 0
22.11.21
1e ronde
Duje Ajdukovic 2 6 6
Sasi Kumar Mukund 0 4 4
22.11.21
1e ronde
Evgeny Karlovskiy 2 6 6
Mirza Basic 0 2 3
22.11.21
1e ronde
Geoffrey Blancaneaux 2 6 6
Ivan Marrero Curbelo 0 3 2
22.11.21
1e ronde
Ryan Peniston 2 6 6 7
Christopher O'Connell 1 75 3 64
22.11.21
1e ronde
Cem Ilkel 2 6 6
Ergi Kirkin 0 4 2
Heren enkelspel Hard Mexico Puerto Vallarta Challenger sets 1 2 3 4 5
22.11.21
Kwalif.
Christian Langmo 2 7 6
Juan Sebastian Gomez 0 63 1
22.11.21
Kwalif.
Liam Draxl 1 5
Vasil Kirkov scratch 0 1
22.11.21
Kwalif.
Juan Alejandro Hernandez 2 6 6 6
Luis Patino 1 75 4 2
22.11.21
1e ronde
Tatsuma Ito 2 6 7
Gijs Brouwer 0 2 63
22.11.21
Kwalif.
Govind Nanda 2 7 6
Jean Thirouin 0 64 3
Dames enkelspel Clay Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Nicole Poj 2 6 6
Kamea Medora 0 1 2
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Greta Medeghini 1 w/o
Kyoka Kubo 0
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Mavie Osterreicher 2 6 6
Tia Kaukenas 0 2 0
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Aoi Ito 2 7 6
Giuliana Bestetti 0 5 3
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Eva Garkusha 2 6 6
Raluca Puscas 0 0 1
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Ralitsa Alexandrova 2 6 6
Maria Fernanda Morales 0 1 0
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Iulia Andreea Ionescu 2 5 6 10
Valentina Mutilba 1 7 1 2
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Lola Marandel 2 6 6
Defne Cirpanli 0 2 1
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Stefana Lazar 2 6 6
Elena Giovanna Giessler 0 3 3
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Klara Ondrejcekova 2 6 6
Yara Abed 0 2 3
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Sylvie Zund 2 6 6
Darya Velikova 0 4 2
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Denisa Elena Plesa 2 6 7
Monique Barry 0 3 66
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Anna Chekanskaya 2 6 6
Fatemesadat Zanjani 0 2 0
Dames enkelspel Clay Egypt W15 Cairo sets 1 2 3 4 5
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Xin Tong Wang 2 6 6
Giulia Barberini 0 1 3
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Xichen Zhao 2 6 6
Farida Elhalaby 0 0 2
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Zongyu Li 2 6 6
Habiba El_anany 0 3 1
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Toffee Ghorab 1 6 2
Renad Ayman Maamoun scratch 0 2 1
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Jiaqi Wang 2 6 6
Dana Mousa 0 0 3
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Matilde Mariani 1 w/o
Sama Hassan Hindawy 0
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Hala Fouad 2 6 6
Tian Xin Chang 0 1 0
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Hla El-Sakka 2 6 6
Basmala Aboutaleb 0 3 3
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Nada Fouad 2 6 6
Malak Ahmed Adel 0 2 4
Dames enkelspel Hard Mexico W15 Cancun sets 1 2 3 4 5
22.11.21
1e ronde van de kwal.
Quetzali Dafne Vazquez Montesinos 2 6 6
Alexa Karatancheva 0 2 2
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Berta Bonardi 2 6 6
Leela Cline 0 0 0
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Alessandra Crump 2 6 6
Ella Ecker 0 2 0
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Yu Chen 2 6 6
Imperia Martinez Mora 0 0 0
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Vivien Sandberg 2 6 6
Lucia Gonzales 0 1 1
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Maika M. Adair 2 6 6
Katya Ramirez 0 4 4
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Reza Timmerman 2 6 6
Elena Ecker 0 1 1
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Anaelle Leclercq 2 6 6
Amelia Bissett 0 3 3
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Fanny Norin 2 6 6
Gala Arangio 0 3 2
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Dylan Cline 2 2 6 10
Bianca Molnar 1 6 4 7
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Quetzali Dafne Vazquez Montesinos 2 6 6
Maria Yapur Lopez 0 1 1
22.11.21
Kwalif.
Quetzali Dafne Vazquez Montesinos 2 6 7
Fanny Norin 0 4 65
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Miho Kuramochi 2 6 6
Lola Mireille Glantz 0 1 4
Dames enkelspel Clay Greece W15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Juliane Triebe 2 6 6
Katarina Sopkova 0 1 1
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Carola Cavelli 2 6 3 10
Naroa Aranzabal 1 3 6 6
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Noa Krznaric 2 6 6
Maria Eleni Poulka 0 0 2
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Ilinca Dalina Amariei 2 6 6
Chara Meidani 0 0 0
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Elena Gemovic 2 6 6
Graziella Barrett 0 3 0
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Stella Kovacicova 2 4 6 10
Patricie Kubikova 1 6 2 6
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Fabienne Gettwart 2 6 6
Karin Maria Handiakova 0 1 0
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Sofia Rocchetti 2 6 6
Laura Garcia Astudillo 0 3 0
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Fangran Tian 2 6 6
Klara Veldman 0 2 1
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Ellie Logotheti 2 6 6
Liena Ammar 0 0 1
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Jana Stojanova 2 6 6
Keira Blackbeard 0 2 0
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Nora Ayala Serra 2 7 6
Aurora Urso 0 5 3
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Karolina Novakova 2 7 6
Mia Mayerova 0 5 0
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Bianca Elena Barbulescu 1 6 5
Maria Vasileiadi scratch 0 0 0
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Fatma Idrizovic 2 2 6 10
Sonia Cassani 1 6 1 5
Dames enkelspel I. hard Russia W15 Kazan sets 1 2 3 4 5
22.11.21
1e ronde van de kwal.
Elizaveta Demina 2 6 2 10
Arina Solomatina 1 1 6 4
22.11.21
1e ronde van de kwal.
Polina Pavlova 2 6 6
Arina Bulatova 0 0 1
22.11.21
1e ronde van de kwal.
Aglaya Fedorova 2 6 4 10
Elizaveta Masnaia 1 2 6 3
22.11.21
1e ronde van de kwal.
Maria Kalyakina 2 6 4 10
Alina Trynkina 1 4 6 8
22.11.21
1e ronde van de kwal.
Elizaveta Shebekina 2 7 6
Katerina Petrova 0 5 1
22.11.21
1e ronde van de kwal.
Sofia Vaynberg 2 7 6
Alisa Yakimakho 0 64 3
22.11.21
1e ronde van de kwal.
Ksenia Kolesnikova 2 6 7
Anna Sevastyanova 0 4 66
22.11.21
1e ronde van de kwal.
Alena Bairasheuskaya 2 6 6
Nikol Mishieva 0 1 0
22.11.21
1e ronde van de kwal.
Amelia Tarasova 2 6 6
Nastia Anufrieva 0 3 3
22.11.21
1e ronde van de kwal.
Valery Gynina 2 6 2 12
Edda Mamedova 1 2 6 10
22.11.21
1e ronde van de kwal.
Maria Mikhaylova 2 3 7 10
Anastasia Bursa 1 6 64 7
22.11.21
1e ronde van de kwal.
Darya Shauha 2 6 6
Sofiia Suslova 0 1 1
22.11.21
1e ronde van de kwal.
Darya Zykova 2 6 6
Dasha Borodatova 0 3 3
22.11.21
1e ronde van de kwal.
Dana Shakirova 2 5 6 10
Anastasia Yashchenko 1 7 1 4
22.11.21
1e ronde van de kwal.
Anastasiya Apalikhina 2 6 6
Anna Grigoreva 0 3 3
22.11.21
1e ronde van de kwal.
Alina Khvatova 2 0 6 13
Maria Mikhailova 1 6 1 11
Dames enkelspel I. hard Portugal W15 Lousada sets 1 2 3 4 5
22.11.21
Kwalif.
Ingrid Vojcinakova 2 6 6
Margaux Komano 0 3 3
22.11.21
Kwalif.
Magdalena Stoilkovska 2 7 6
Nina Rudiukova 0 66 4
22.11.21
Kwalif.
Kseniya Yersh 2 1 7 10
Anna Ozerova 1 6 5 8
22.11.21
Kwalif.
Valentina Gaggini 2 6 6
Nina Ugrelidze 0 4 1
22.11.21
Kwalif.
Marine Szostak 2 6 6
Milla Sequeira 0 3 3
22.11.21
Kwalif.
Amandine Cazeaux 2 6 4 10
Lidia Moreno Arias 1 4 6 5
22.11.21
Kwalif.
Diana Martynov 2 5 7 10
Valentina Losciale 1 7 5 8
Dames enkelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Natsuho Arakawa 2 6 6
Aleksandra Wierzbowska 0 4 4
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Lisa-Marie Rioux 2 6 6
Koharu Niimi 0 1 0
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Zhuoma Ni Ma 2 6 6
Tanuchaporn Yongmod 0 3 0
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Yu Shan 2 6 5 10
Patricija Dubinoviciute 1 2 7 8
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Judith Perello Saavedra 2 6 7
Mijeong Park 0 4 65
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Danielle Daley 2 7 4 10
Asya Colombo 1 5 6 5
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Sarah Iliev 2 6 7
Irina Dshandshgava 0 3 63
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Xinxin Yao 2 6 6
Yvette Schmucker 0 1 1
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Chanel Janssen 2 6 6
Julia Oczachowska 0 1 1
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Kira Pavlova 2 6 6
Cherry Kim 0 1 1
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Amelie-Christin Janssen 2 7 6
Angelina Graovac 0 5 2
22.11.21
2e ronde van de kwal.
Vineetha Mummadi 2 6 7
Joanna Tomera 0 1 64
Dames enkelspel I. hard Czech Republic W25 Milovice sets 1 2 3 4 5
22.11.21
Kwalif.
Ekaterina Kazionova 2 6 6
Lucie Urbanova 0 3 3
22.11.21
Kwalif.
Kathleen Kanev 2 6 6
Kamila Neradova 0 2 2
22.11.21
Kwalif.
Nikola Bartunkova 2 6 4 10
Maria Timofeeva 1 4 6 4
22.11.21
Kwalif.
Johana Markova 2 7 7
Sakura Hosogi 0 62 67
22.11.21
Kwalif.
Misaki Matsuda 2 7 6
Nicoleta Dascalu 0 611 2
22.11.21
Kwalif.
Sarah Beth Grey 2 6 6
Nika Radisic 0 3 2
22.11.21
Kwalif.
Anna Gabric 2 3 6 10
Maileen Nuudi 1 6 4 6
22.11.21
Kwalif.
Alice Robbe 2 6 6
Shavit Kimchi 0 2 3
Dames enkelspel Clay Brazil W60 Brasilia sets 1 2 3 4 5
22.11.21
Kwalif.
Emily Welker 2 5 7 10
Noelia Zeballos 1 7 65 8
22.11.21
Kwalif.
Martina Capurro Taborda 2 6 6
Julia Konishi Camargo Silva 0 3 0
22.11.21
Kwalif.
Katarina Jokic 2 6 7 10
Maria Lota Kaul 1 74 5 4
22.11.21
Kwalif.
Luisa Meyer Auf Der Heide 2 6 6
Susan Doldan 0 1 1
22.11.21
Kwalif.
Jasmin Jebawy 2 6 6
Helena Bueno 0 2 0
22.11.21
Kwalif.
Merel Hoedt 2 3 6 10
Miriana Tona 1 6 1 7
22.11.21
Kwalif.
Lara Escauriza 2 6 6
Heydi Doldan 0 0 1
22.11.21
Kwalif.
Sabastiani Leon 2 6 6
Zoe Hitt 0 3 2
22.11.21
1e ronde
Thaisa Grana Pedretti 2 6 6
Julia Klimovicz 0 2 2
22.11.21
1e ronde
Elina Avanesyan 2 2 6 6
Ingrid Gamarra Martins 1 6 0 4
22.11.21
1e ronde
Carol Zhao 2 2 6 6
Chanelle Van Nguyen 1 6 1 1
22.11.21
1e ronde
Xiaodi You 2 6 6
Ana Candiotto 0 1 1
<