Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Hard Italy Bari Challenger sets 1 2 3 4 5
23.11.21
1e ronde
Sebastian Fanselow 2 4 6 7
Dominic Stephan Stricker 1 6 4 5
23.11.21
1e ronde
Julian Lenz 2 7 5 6
Tim Van Rijthoven 1 5 7 4
23.11.21
1e ronde
Carlos Taberner 2 6 6
Antoine Bellier 0 2 2
23.11.21
1e ronde
Andrea Pellegrino 2 4 6 6
Matthias Bachinger 1 6 4 4
23.11.21
1e ronde
Filippo Baldi 2 6 6
Pavel Kotov 0 0 4
23.11.21
1e ronde
Flavio Cobolli 2 3 6 6
Nikolas Sanchez-Izquierdo 1 6 2 0
23.11.21
1e ronde
Andrea Arnaboldi 1 6 1
Holger Vitus Nodskov Rune scratch 0 4 0
23.11.21
1e ronde
Francesco Forti 2 6 4 6
Francesco Maestrelli 1 4 6 3
23.11.21
1e ronde
Luca Nardi 2 6 6
Maxime Cressy 0 4 1
Heren enkelspel Clay Brazil Brasilia Challenger sets 1 2 3 4 5
23.11.21
1e ronde
Federico Coria 2 6 7
Luciano Darderi 0 3 67
23.11.21
1e ronde
Francisco Cerundolo 2 6 6
Jose Pereira 0 2 1
23.11.21
1e ronde
Gilbert Klier Junior 2 6 7
Alejandro Gomez 0 3 64
23.11.21
1e ronde
Nicolas Kicker 2 4 7 6
Tomas Martin Etcheverry 1 6 64 4
23.11.21
1e ronde
Santiago Fa Rodriguez Taverna 2 6 6
Tomas Lipovsek Puches 0 1 0
23.11.21
1e ronde
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 1 4 6 2
Pedro Sakamoto scratch 0 6 3 0
23.11.21
1e ronde
Genaro Alberto Olivieri 2 2 6 6
Matheus Pucinelli De Almeida 1 6 2 4
23.11.21
1e ronde
Nicolas Alvarez Varona 2 6 7
Bogdan Bobrov 0 3 63
23.11.21
1e ronde
Hernan Casanova 2 5 6 7
Gustavo Heide 1 7 1 5
23.11.21
1e ronde
Thiago Seyboth Wild 2 7 6
Facundo Diaz Acosta 0 61 3
Heren enkelspel Hard Mexico M15 Cancun sets 1 2 3 4 5
23.11.21
1e ronde
Matic Spec 2 6 6
Joshua Sheehy 0 3 2
23.11.21
1e ronde
Mwendwa Mbithi 2 6 6
Lucca Pinto 0 0 2
23.11.21
1e ronde
Constantin Bittoun Kouzmine 2 6 6
Isaiah Strode 0 1 3
23.11.21
1e ronde
Masamichi Imamura 2 6 6
Austin Ansari (USA) 0 1 4
23.11.21
1e ronde
Giles Hussey 2 6 6
Daniil Glinka 0 3 1
23.11.21
1e ronde
Daniel Antonio Nunez 2 4 6 7
Kristjan Tamm 1 6 2 63
23.11.21
1e ronde
Makoto Ochi 2 6 6
Lorenzo Joaquin Rodriguez 0 2 1
Heren enkelspel Clay Argentina M15 Cordoba sets 1 2 3 4 5
23.11.21
1e ronde
Gabriel Alejandro Hidalgo 2 6 6
Luciano Emanuel Ambrogi 0 4 4
23.11.21
1e ronde
Francisco Comesana 2 6 6
Leonardo Aboian 0 3 4
23.11.21
1e ronde
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen 2 6 6
Lucio Carnevalle 0 1 3
23.11.21
1e ronde
Luciano Tacchi 2 6 6
Ezequiel Monferrer 0 1 2
Heren enkelspel Hard Guatemala M15 Guatemala sets 1 2 3 4 5
23.11.21
Kwalif.
Jose Mario Marquez 2 6 6
Ian Turner 0 1 2
23.11.21
1e ronde
Jody Maginley 2 6 6
Jose Mario Marquez 0 3 1
23.11.21
1e ronde
Kuan Yu Chen 2 3 6 6
Fletcher Scott 1 6 3 4
23.11.21
1e ronde
Colin Sinclair 2 6 6
Rafael Botran Neutze 0 3 1
23.11.21
1e ronde
Osgar O'Hoisin 2 6 6
Jose Daniel Bendeck 0 2 1
23.11.21
1e ronde
Taha Baadi 2 6 7
Tennyson Whiting 0 2 68
Heren enkelspel Hard India M15 Gurugram sets 1 2 3 4 5
23.11.21
1e ronde
Aryan Goveas 2 6 6
Chirag Duhan 0 4 4
23.11.21
1e ronde
Zsombor Velcz 2 6 6
Abhinav Sanjeev Shanmugam 0 4 2
23.11.21
1e ronde
Karunuday Singh 2 6 6
Anirudh Chandrasekar 0 4 2
23.11.21
1e ronde
Alexis Canter 2 6 6
Chandril Sood 0 1 2
Heren enkelspel Hard Greece M15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
23.11.21
1e ronde
Alastair Gray 2 6 7
Karl Friberg 0 2 5
23.11.21
1e ronde
Uisung Park 2 6 2 7
Lucas Krainer 1 4 6 5
23.11.21
1e ronde
Kai Wehnelt 2 6 6
Ioannis Kountourakis 0 3 3
23.11.21
1e ronde
Jack Pinnington Jones 2 6 6
Ioannis Stamoulos 0 1 4
Heren enkelspel I. hard Russia M15 Kazan sets 1 2 3 4 5
23.11.21
1e ronde
Maxim Zhukov 1 4
Konstantin Kravchuk scratch 0 1
23.11.21
1e ronde
Daniel Ibragimov 2 7 6
Matvey Minin 0 68 4
23.11.21
1e ronde
Alexandr Binda 2 6 6
Dmitry Dolzhenkov 0 3 4
Heren enkelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
23.11.21
1e ronde
Adria Soriano Barrera 2 6 6
Ahmed Mouhan 0 0 0
23.11.21
1e ronde
Simon Beaupain 2 6 6
Ugo Blanchet 0 4 2
23.11.21
1e ronde
Gabriel Decamps 2 6 6
Mehdi Sadaoui 0 1 1
23.11.21
1e ronde
Maks Kasnikowski 2 6 6
Nicolas Rafael Goldberg Alviani 0 1 0
23.11.21
1e ronde
Luigi Sorrentino 2 6 6
Martin Breysach 0 4 3
23.11.21
1e ronde
Gage Brymer 2 6 6
Kasidit Samrej 0 4 4
23.11.21
1e ronde
Guy Den Ouden 2 6 6
Josef Southcombe 0 3 1
Heren enkelspel I. hard Czech Republic M15 Ostrava sets 1 2 3 4 5
23.11.21
1e ronde
Dominik Recek 2 7 6
Simon Malis 0 5 1
23.11.21
1e ronde
Andrew Paulson 2 6 6
Timo Stodder 0 2 2
23.11.21
1e ronde
Filip Duda 2 4 7 6
Lukas Pokorny 1 6 64 3
23.11.21
1e ronde
Buvaysar Gadamauri 2 6 6
Patrik Rikl 0 3 4
23.11.21
1e ronde
Adam Pavlasek 2 6 6
Bozo Barun 0 0 2
Heren enkelspel Hard Bahrain Manama Challenger sets 1 2 3 4 5
23.11.21
1e ronde
Matteo Viola 2 6 7
Yu Hsiou Hsu 0 4 5
23.11.21
1e ronde
Hiroki Moriya 2 6 6
Otto Virtanen 0 3 2
23.11.21
1e ronde
Yanki Erel 2 6 6
Prajnesh Gunneswaran 0 3 3
23.11.21
1e ronde
Nuno Borges 2 6 7
Filip Cristian Jianu 0 3 66
23.11.21
1e ronde
Antoine Escoffier 2 6 6
Maximilian Neuchrist 0 3 4
23.11.21
1e ronde
Goncalo Oliveira 2 6 6
Marek Gengel 0 4 4
23.11.21
1e ronde
Alexandar Lazarov 2 6 6
Altug Celikbilek 0 2 3
23.11.21
1e ronde
Johannes Haerteis 2 6 6
Alexander Erler 0 3 4
23.11.21
1e ronde
Nerman Fatic 2 6 6
Lucas Miedler 0 3 3
23.11.21
1e ronde
Ramkumar Ramanathan 2 6 6
Vladyslav Orlov 0 2 4
Heren enkelspel Hard Mexico Puerto Vallarta Challenger sets 1 2 3 4 5
23.11.21
1e ronde
Alexis Galarneau 2 7 6 7
Ernesto Escobedo 1 5 74 5
23.11.21
1e ronde
Kaichi Uchida 2 6 6
Alexander Sarkissian 0 3 4
23.11.21
1e ronde
Donald Young 2 6 6
Milledge Cossu 0 1 3
23.11.21
1e ronde
Juncheng Shang 2 6 6
Martin Cuevas 0 4 4
23.11.21
1e ronde
Alejandro Tabilo 2 6 6
Adrian Menendez-Maceiras 0 3 2
23.11.21
1e ronde
Christian Harrison 2 6 6
Roberto Ortega-Olmedo 0 4 0
23.11.21
1e ronde
Michael Mmoh 2 6 6
Nick Chappell 0 2 3
23.11.21
1e ronde
Tung-Lin Wu 2 6 6
Liam Draxl 0 3 1
23.11.21
1e ronde
Daniel Altmaier 2 7 6
Michael Redlicki 0 65 1
23.11.21
1e ronde
Govind Nanda 2 6 6
Jc Aragone 0 2 0
23.11.21
1e ronde
Juan Alejandro Hernandez 1 5 4
Alex Rybakov scratch 0 7 4
Dames enkelspel Clay Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
23.11.21
Kwalif.
Sylvie Zund 2 6 6
Klara Ondrejcekova 0 3 1
23.11.21
Kwalif.
Melis Ayda Uyar 2 6 6
Greta Medeghini 0 4 3
23.11.21
Kwalif.
Mavie Osterreicher 2 6 6
Ralitsa Alexandrova 0 1 2
23.11.21
Kwalif.
Lola Marandel 2 4 6 10
Stefana Lazar 1 6 3 7
23.11.21
Kwalif.
Anna Chekanskaya 2 6 4 10
Denisa Elena Plesa 1 2 6 5
23.11.21
Kwalif.
Eva Garkusha 2 6 6
Eda Arli 0 1 2
Dames enkelspel Clay Egypt W15 Cairo sets 1 2 3 4 5
23.11.21
Kwalif.
Anastasia Zolotareva 2 4 7 10
Matilde Mariani 1 6 5 6
23.11.21
Kwalif.
Jiaqi Wang 2 7 6
Nada Fouad 0 5 3
23.11.21
Kwalif.
Xichen Zhao 2 6 4 10
Hala Fouad 1 3 6 4
23.11.21
Kwalif.
Hla El-Sakka 2 6 6
Farida Moussa 0 2 0
23.11.21
Kwalif.
Zongyu Li 2 6 6
Toffee Ghorab 0 1 0
Dames enkelspel Hard Mexico W15 Cancun sets 1 2 3 4 5
23.11.21
Kwalif.
Berta Bonardi 2 6 6
Reza Timmerman 0 1 0
23.11.21
Kwalif.
Yu Chen 2 6 6
Alessandra Crump 0 1 4
23.11.21
Kwalif.
Anaelle Leclercq 2 6 6
Dylan Cline 0 0 0
23.11.21
Kwalif.
Miho Kuramochi 2 6 6
Maika M. Adair 0 2 0
23.11.21
1e ronde
Stacey Fung 2 6 6
Koral Koldobski 0 1 2
23.11.21
1e ronde
Raveena Kingsley 2 7 6
Sahaja Yamalapalli 0 5 2
23.11.21
1e ronde
Sofia Sewing 2 3 6 6
Marika Jones 1 6 4 0
23.11.21
1e ronde
Chieh-Yu Hsu 2 6 6
Vivien Sandberg 0 1 3
23.11.21
1e ronde
Joelle Kissell 2 6 0 6
Noelly Longi Nsimba 1 2 6 3
Dames enkelspel Hard Guatemala W15 Guatemala sets 1 2 3 4 5
23.11.21
1e ronde
Sara Stosljevic 2 6 6
Anna Martorella 0 2 1
23.11.21
1e ronde
Lexington Reed 2 6 6
Vivien Gimla 0 0 1
23.11.21
1e ronde
Kirsten-Andrea Weedon 2 6 7
Deborah Dominguez Collado 0 4 5
23.11.21
1e ronde
Marian Gomez Pezuela Cano 2 6 6
Kiah Turner 0 3 1
23.11.21
1e ronde
Olivia Lincer 1 6 4 2
Nadia Echeverria Alam scratch 0 4 6 0
23.11.21
1e ronde
Taylor Marie Gales 1 w/o
Daniella Galvez Isaacs 0
23.11.21
1e ronde
Elizabeth Goldsmith 2 6 6
Saniya Singh 0 1 1
23.11.21
1e ronde
Anika Lemus Maldonado 2 7 6
Gabriela Macias 0 5 4
Dames enkelspel Clay Greece W15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
23.11.21
Kwalif.
Noa Krznaric 2 6 6
Juliane Triebe 0 1 4
23.11.21
Kwalif.
Ilinca Dalina Amariei 2 6 6
Carola Cavelli 0 1 3
23.11.21
Kwalif.
Stella Kovacicova 2 6 6
Elena Gemovic 0 2 3
23.11.21
Kwalif.
Fangran Tian 2 6 7
Sofia Rocchetti 0 2 5
23.11.21
Kwalif.
Karolina Novakova 2 6 3 10
Fatma Idrizovic 1 4 6 4
23.11.21
Kwalif.
Maria Sara Popa 2 6 3 10
Ellie Logotheti 1 3 6 8
23.11.21
Kwalif.
Bianca Elena Barbulescu 2 6 6 10
Nora Ayala Serra 1 0 73 5
23.11.21
1e ronde
Adreanna Christopoulou 2 6 6
Nicole Nadel 0 2 4
23.11.21
1e ronde
Alba Rey Garcia 2 7 6
Lian Tran 0 5 0
23.11.21
1e ronde
Michaela Laki 2 3 6 6
Risa Ushijima 1 6 3 1
23.11.21
1e ronde
Julia Kimmelmann 2 6 6
Zoi Spyrou 0 1 1
Dames enkelspel I. hard Russia W15 Kazan sets 1 2 3 4 5
23.11.21
Kwalif.
Alena Bairasheuskaya 2 6 6
Maria Mikhaylova 0 3 3
23.11.21
Kwalif.
Sofia Vaynberg 2 6 6
Ksenia Kolesnikova 0 2 2
23.11.21
Kwalif.
Darya Shauha 2 6 6
Darya Zykova 0 1 0
23.11.21
Kwalif.
Polina Pavlova 2 6 6 10
Maria Kalyakina 1 74 0 8
23.11.21
Kwalif.
Elizaveta Shebekina 2 6 6
Valery Gynina 0 3 1
23.11.21
Kwalif.
Alina Khvatova 2 3 6 10
Anastasiya Apalikhina 1 6 4 5
23.11.21
Kwalif.
Dana Shakirova 2 1 6 11
Elizaveta Demina 1 6 4 9
23.11.21
Kwalif.
Aglaya Fedorova 2 6 6
Amelia Tarasova 0 0 0
23.11.21
1e ronde
Ekaterina Nikiforova 2 4 6 7
Noel Saidenova 1 6 4 5
23.11.21
1e ronde
Ekaterina Maklakova 2 6 6
Milana Zhabrailova 0 1 1
23.11.21
1e ronde
Nigina Abduraimova 2 6 6
Mariia Masiianskaia 0 2 3
23.11.21
1e ronde
Anastasiya Poplavska 2 6 1 7
Maria Krupenina 1 1 6 66
23.11.21
1e ronde
Jana Kolodynska 2 6 6
Daria Krasnova 0 1 3
Dames enkelspel I. hard Portugal W15 Lousada sets 1 2 3 4 5
23.11.21
1e ronde
Iveta Dapkute 2 6 6
Sara Lanca 0 2 1
23.11.21
1e ronde
Elizabet Hamaliy 2 6 4 6
Ingrid Vojcinakova 1 1 6 4
23.11.21
1e ronde
Himeno Sakatsume 2 6 6
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez 0 2 3
23.11.21
1e ronde
Matilde Jorge 2 6 6
Mariana Campino 0 4 4
23.11.21
1e ronde
Amandine Monnot 2 6 6
Miriam Bianca Bulgaru 0 2 1
23.11.21
1e ronde
Celia Cervino Ruiz 2 6 7
Valentina Gaggini 0 4 5
23.11.21
1e ronde
Emma Lene 2 6 6
Mafalda Guedes 0 2 1
23.11.21
1e ronde
Yeon Woo Ku 2 6 6
Marine Szostak 0 4 0
Dames enkelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
23.11.21
Kwalif.
Natsuho Arakawa 2 6 6 10
Judith Perello Saavedra 1 3 75 3
23.11.21
Kwalif.
Danielle Daley 2 6 6
Zhuoma Ni Ma 0 2 3
23.11.21
Kwalif.
Kira Pavlova 2 7 7
Vineetha Mummadi 0 5 5
23.11.21
Kwalif.
Sarah Iliev 2 3 6 10
Lisa-Marie Rioux 1 6 4 3
23.11.21
Kwalif.
Amelie-Christin Janssen 2 6 4 10
Chanel Janssen 1 3 6 7
23.11.21
Kwalif.
Xinxin Yao 2 6 6
Yu Shan 0 2 3
23.11.21
1e ronde
Man Ying Maggie Ng 2 6 5 6
Laetitia Pulchartova 1 3 7 0
23.11.21
1e ronde
Rina Saigo 2 6 6
Tereza Dejnozkova 0 1 0
23.11.21
1e ronde
Sonay Kartal 2 6 6
Katharina Hering 0 2 0
23.11.21
1e ronde
Eliessa Vanlangendonck 2 6 6
Yukina Saigo 0 1 2
23.11.21
1e ronde
Yexin Ma 2 6 6
Briana Szabo 0 2 1
23.11.21
1e ronde
Demi Tran 2 6 6
Elsa Chaumette 0 4 1
23.11.21
1e ronde
Ayumi Morita 2 6 6
Paula Ortega Redondo 0 1 2
23.11.21
1e ronde
Akvile Parazinskaite 2 6 6
Joanna Zawadzka 0 4 4
Dames enkelspel I. hard Czech Republic W25 Milovice sets 1 2 3 4 5
23.11.21
1e ronde
Sarah Beth Grey 2 6 6
Ekaterina Makarova (1996) 0 4 1
23.11.21
1e ronde
Dea Herdzelas 2 7 6
Antonia Ruzic 0 66 4
23.11.21
1e ronde
Nikola Bartunkova 2 6 6
Andreea Prisacariu 0 3 2
23.11.21
1e ronde
Maja Chwalinska 2 7 6
Linda Klimovicova 0 68 2
23.11.21
1e ronde
Linda Noskova 2 6 6
Kathleen Kanev 0 2 0
23.11.21
1e ronde
Darya Astakhova 2 6 6
Alexandra Eala 0 2 2
23.11.21
1e ronde
Lina Gjorcheska 2 6 6
Carole Monnet 0 2 2
23.11.21
1e ronde
Misaki Matsuda 2 6 6
Maria Gutierrez Carrasco 0 1 3
Dames enkelspel Clay Brazil W60 Brasilia sets 1 2 3 4 5
23.11.21
1e ronde
Gabriela Lee 2 6 6
Lara Escauriza 0 1 4
23.11.21
1e ronde
Olivia Tjandramulia 2 6 6
Sabastiani Leon 0 3 0
23.11.21
1e ronde
Maria Lourdes Carle 2 6 6
Maria Luisa Oliveira 0 0 1
23.11.21
1e ronde
Noelia Zeballos 2 6 5 6
Dasha Ivanova 1 2 7 3
23.11.21
1e ronde
Veronica Cepede Royg 2 6 6
Sofia Da Cruz Mendonca 0 0 3
23.11.21
1e ronde
Katarina Jokic 2 2 7 7
Barbara Gatica 1 6 65 69
23.11.21
1e ronde
Luisa Meyer Auf Der Heide 2 6 7
Nathaly Kurata 0 2 5
23.11.21
1e ronde
Carolina Meligeni Alves 1 3 6
Riya Bhatia scratch 0 6 2
23.11.21
1e ronde
Martina Capurro Taborda 2 3 6 6
Emily Welker 1 6 3 3
23.11.21
1e ronde
Panna Udvardy 2 6 6
Merel Hoedt 0 3 4
23.11.21
1e ronde
Valeriya Strakhova 2 6 7
Jasmin Jebawy 0 2 63
23.11.21
1e ronde
Maria Lota Kaul 2 6 6
Ana Sofia Sanchez 0 2 4
Heren dubbelspel Clay Brazil Brasilia Challenger sets 1 2 3 4 5
23.11.21
1e ronde
Luca Castelnuovo/Johan Nikles 2 7 7
Mark Vervoort/Federico Zeballos 0 5 5
23.11.21
1e ronde
Tomas Lipovsek Puches/Juan Ignacio Londero 2 3 6 11
Wilson Leite/Jose Pereira 1 6 3 9
Heren dubbelspel Clay Egypt M15 Cairo sets 1 2 3 4 5
23.11.21
1e ronde
Filippo Speziali/Edoardo Zanada 2 6 7
Davud Amirov/Aleksandr Lobanov 0 4 66
23.11.21
1e ronde
Kuan-Yi Lee/Bang Shuo Yin 2 6 6
Jorge Carlos Camara/Miguel Garcia 0 2 3
23.11.21
1e ronde
Jonathan Gray/Nathan Seateun 2 3 6 11
Kokoro Isomura/Maximus Jones 1 6 3 9
23.11.21
1e ronde
Amr Asrawy/Sherif Makhlouf 2 6 5 10
Ray Ho/Haoyuan Huang 1 4 7 3
23.11.21
1e ronde
Tommaso Roggero/Luca Tomasetto 2 4 6 10
Tsung-Hao Huang/Chien-Hsun Lo 1 6 2 3
23.11.21
1e ronde
Felix Gill/Facundo Yunis 2 6 7
Daniil Ostapenkov/Edouard Villoslada 0 3 65
23.11.21
1e ronde
Pedro Iamachkine/Fermin Tenti 2 6 6
Andrea Cardella/Rawi Yosef 0 1 0
23.11.21
1e ronde
Gianluca Acquaroli/Giuseppe Tresca 2 6 6
Luka Pavlovic/Paul Valsecchi 0 1 2
Heren dubbelspel Hard Mexico M15 Cancun sets 1 2 3 4 5
23.11.21
1e ronde
Giles Hussey/Matic Spec 2 6 6
Breno Braga/Victor Braga 0 0 0
23.11.21
1e ronde
Daniil Glinka/Kristjan Tamm 2 7 6
Andres Chavez/Enrique Macias 0 66 4
Heren dubbelspel Clay Argentina M15 Cordoba sets 1 2 3 4 5
23.11.21
1e ronde
Ignacio Monzon/Juan Bautista Otegui 2 7 6
Santiago Giamichelle/Dante Carlos Teramo 0 63 3
23.11.21
1e ronde
Tomas Farjat/Mariano Navone 2 3 7 10
Federico Mirgone/Ignacio Novo 1 6 65 5
23.11.21
1e ronde
Boris Arias/Murkel Alejandro Dellien Velasco 2 6 6
Alan Kohen/Alan Postay 0 3 0
23.11.21
1e ronde
Francisco Llanes/Franco Roncadelli 2 4 6 10
Leonardo Aboian/Valerio Aboian 1 6 3 5
23.11.21
1e ronde
Ignacio Carou/Alejo Lorenzo Lingua Lavallen 2 7 6
Thiago Cigarran/Santiago De La Fuente 0 66 4
23.11.21
1e ronde
Francisco Comesana/Juan Bautista Torres 2 6 6
Luciano Emanuel Ambrogi/Ezequiel Monferrer 0 2 2
23.11.21
1e ronde
Mariano Kestelboim/Mateo Nicolas Martinez 2 7 3 10
Lucio Carnevalle/Lorenzo Gagliardo 1 5 6 3
Heren dubbelspel Hard Guatemala M15 Guatemala sets 1 2 3 4 5
23.11.21
1e ronde
Brandon Perez/Ricardo Rodriguez-Pace 2 6 6
Rafael Botran Neutze/Emanuel Sinnott 0 3 3
23.11.21
1e ronde
Peter Bertran/Joshua Peck 2 6 7
Alejandro Hoyos Franco/Fletcher Scott 0 4 5
Heren dubbelspel Hard India M15 Gurugram sets 1 2 3 4 5
23.11.21
1e ronde
Adil Kalyanpur/Parikshit Somani 2 6 6
Ankit Chopra/Aaditya Tewari 0 2 4
23.11.21
1e ronde
Ajay Malik/Karan Singh 2 6 6
Kunal Anand/Jatin Dahiya 0 3 4
23.11.21
1e ronde
S D Prajwal Dev/Rishi Reddy 2 6 6
Nishant Dabas/Chirag Duhan 0 1 4
23.11.21
1e ronde
Paras Dahiya/Madhwin Kamath 2 6 6
Romain Faucon/Dev Javia 0 1 3
23.11.21
1e ronde
Rishab Agarwal/Theertha Shashank Macherla 2 6 6 10
Tarun Chilakalapudi/Abhinav Sanjeev Shanmugam 1 76 1 8
23.11.21
1e ronde
Lohithaksha Bathrinath/Manish Sureshkumar 2 7 7
Anirudh Chandrasekar/Niki Kaliyanda Poonacha 0 65 5
Heren dubbelspel Hard Greece M15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
23.11.21
1e ronde
Dax Donders/Sidane Pontjodikromo 2 6 5 10
Eduardo Cohen/Roi Ginat 1 3 7 6
23.11.21
1e ronde
Tomas Lanik/Pijus Vaitiekunas 2 6 6
Ammar Elamin/Charles Tzicas 0 0 4
23.11.21
1e ronde
Charles Broom/Henry Patten 2 6 6
Sergis Kyratzis/Aristotelis Thanos 0 3 3
23.11.21
1e ronde
Kai Lemstra/Matthew Christopher Romios 2 6 6
Dennis Dragomirov/Nikolay Nedelchev 0 4 2
23.11.21
1e ronde
Uisung Park/Harry Wendelken 2 3 6 10
Ioannis Kountourakis/Alexandros Skorilas 1 6 2 3
23.11.21
1e ronde
Filip Bergevi/Kai Wehnelt 2 6 6
Preston Brown/Kyle Seelig 0 4 2
23.11.21
1e ronde
Nicholas David Ionel/Radu Florin Macovei 2 6 6
Evangelos Kypriotis/Ioannis Stamoulos 0 4 1
23.11.21
1e ronde
Guy Den Heijer/Mick Veldheer 2 7 4 10
Arthur Fery/Jack Pinnington Jones 1 5 6 8
Heren dubbelspel I. hard Russia M15 Kazan sets 1 2 3 4 5
23.11.21
1e ronde
Erik Arutiunian/Konstantin Zhzhenov 2 6 3 10
Egor Khotchenkov/Pavel Shchaya-Zubrov 1 4 6 8
23.11.21
1e ronde
Mikhail Fufygin/Timur Kiuamov 2 6 6
Arseniy Khokhlov/Dmitrii Vasilev 0 1 3
23.11.21
1e ronde
Sergey Bolotov/Boris Butulija 2 3 7 11
Aliaksandr Liaonenka/Grigoriy Lomakin 1 6 5 9
23.11.21
1e ronde
Alexandr Binda/Pavel Verbin 2 4 7 10
Martin Borisiouk/Yan Sabanin 1 6 5 4
23.11.21
1e ronde
Nikita Ianin/Bogdan Seleznev 2 6 7
Dzhordzho Binda/Mikhail Gorokhov 0 1 5
Heren dubbelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
23.11.21
1e ronde
Diego Fernandez Flores/Adria Soriano Barrera 2 6 6
Alan Bojarski/Piotr Grynkowski 0 4 2
23.11.21
1e ronde
Richard Biagiotti/Omar Brigida 2 6 6
Max Cunat/Zakai Stone 0 3 2
23.11.21
1e ronde
James McCabe/Edward Winter 2 6 4 10
Tao Mu/Woobin Shin 1 3 6 4
Heren dubbelspel I. hard Czech Republic M15 Ostrava sets 1 2 3 4 5
23.11.21
1e ronde
Michal Mikula/Yann Wojcik 2 7 6
Jiri Barnat/Stepan Pecak 0 63 3
23.11.21
1e ronde
Petr Hajek/Ondrej Horak 2 6 6
Dominik Recek/Vojtech Vlkovsky 0 4 3
23.11.21
1e ronde
Michal Dembek/Petr Nouza 2 6 5 10
Jonathan Binding/Scott Duncan 1 3 7 6
23.11.21
1e ronde
Buvaysar Gadamauri/Christopher Patzanovsky 1 w/o
Dominik Kellovsky/Timo Stodder 0
23.11.21
1e ronde
Ondrej Krstev/Patrik Rikl 2 6 6
Simon Malis/Jakub Prachar 0 4 1
23.11.21
1e ronde
Milos Karol/Lukas Pokorny 2 6 6
Mark Havlicek/Krystof Zapsky 0 4 0
23.11.21
1e ronde
Filip Duda/Adam Pavlasek 2 6 6
Remy Bertola/Matthew William Donald 0 4 4
Heren dubbelspel Hard Bahrain Manama Challenger sets 1 2 3 4 5
23.11.21
1e ronde
Yu Hsiou Hsu/Khumoun Sultanov 2 6 6
Ivan Gakhov/Evgeny Karlovskiy 0 4 3
23.11.21
1e ronde
Alexander Cozbinov/Marek Gengel 2 6 6
Ivan Marrero Curbelo/Yusuf Qaed 0 4 2
Dames dubbelspel Clay Egypt W15 Cairo sets 1 2 3 4 5
23.11.21
1e ronde
Zhuoxuan Bai/Punnin Kovapitukted 2 6 6
Yasmin Ezzat/Viktoriya Petrenko 0 2 4
23.11.21
1e ronde
Elisa Andrea Camerano/Linda Salvi 2 7 6
Daria Domova/Kenzy Ramy 0 5 1
23.11.21
1e ronde
Yekaterina Dmitrichenko/Antonia Schmidt 2 6 7
Lamis Alhussein Abdel Aziz/Barbora Matusova 0 2 65
23.11.21
1e ronde
Matilde Mariani/Gaia Squarcialupi 2 7 7
Aliona Falei/Merna Refaat 0 63 64
23.11.21
1e ronde
Zongyu Li/Youmi Zhuoma 2 6 6
Yujiao Che/Xichen Zhao 0 3 2
23.11.21
1e ronde
Priska Madelyn Nugroho/Jiaqi Wang 2 6 6
Rosa Vicens Mas/Anastasia Zolotareva 0 1 4
Dames dubbelspel Hard Mexico W15 Cancun sets 1 2 3 4 5
23.11.21
1e ronde
Mell Elizabeth Reasco Gonzalez/Alica Rusova 2 6 6
Berta Bonardi/Reza Timmerman 0 3 3
23.11.21
1e ronde
Tiphanie Fiquet/Stephanie Kent 2 6 6
Alexa Pitt/Maria Yapur Lopez 0 1 1
23.11.21
1e ronde
Isabella Barrera Aguirre/Marika Jones 2 6 6
Lucia Gonzales/Sahaja Yamalapalli 0 1 1
Dames dubbelspel Hard Guatemala W15 Guatemala sets 1 2 3 4 5
23.11.21
1e ronde
Marian Gomez Pezuela Cano/Gabriela Macias 2 6 6
Carlota Balseiro/Maria Paula Ramos Garcia 0 4 3
Dames dubbelspel Clay Greece W15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
23.11.21
1e ronde
Nicole Khirin/Radka Zelnickova 2 6 6
Oana Gavrila/Martina Spigarelli 0 3 3
23.11.21
1e ronde
Vlada Katic/Ani Vangelova 2 6 6
Lucia Hanesova/Georgia Kalamaris 0 2 0
23.11.21
1e ronde
Ilinca Dalina Amariei/Simona Ogescu 2 6 6
Nora Ayala Serra/Laura Garcia Astudillo 0 3 1
23.11.21
1e ronde
Yui Chikaraishi/Hwiwon Wi 2 6 6
Bianca Elena Barbulescu/Noa Krznaric 0 2 4
23.11.21
1e ronde
Emilie Lindh Gallagher/Nicole Nadel 2 7 6
Sonia Cassani/Carola Cavelli 0 5 0
23.11.21
1e ronde
Elena Gemovic/Fangran Tian 2 6 6 10
Naroa Aranzabal/Maria Sara Popa 1 72 0 8
23.11.21
1e ronde
Eleni Christofi/Dimitra Pavlou 2 6 7 11
Risa Ushijima/Draginja Vukovic 1 72 5 9
23.11.21
1e ronde
Julia Kimmelmann/Lian Tran 2 6 6
Stella Kovacicova/Ellie Logotheti 0 1 1
Dames dubbelspel I. hard Russia W15 Kazan sets 1 2 3 4 5
23.11.21
1e ronde
Tatiana Barkova/Violetta Borodina 2 6 6
Alina Khvatova/Victoria Matasova 0 3 1
23.11.21
1e ronde
Aglaya Fedorova/Elizaveta Morozova 2 6 6
Daria Kruzhkova/Polina Pavlova 0 3 3
23.11.21
1e ronde
Elizaveta Demina/Katerina Petrova 2 6 6 10
Maria Mikhaylova/Sofia Vaynberg 1 3 74 8
Dames dubbelspel I. hard Portugal W15 Lousada sets 1 2 3 4 5
23.11.21
1e ronde
Margaux Komano/Almudena Sanz-Llaneza Fernandez 2 6 7
Elizabet Hamaliy/Sara Lanca 0 4 65
23.11.21
1e ronde
Jasmijn Gimbrere/Naima Karamoko 2 7 5 10
Iveta Dapkute/Ingrid Vojcinakova 1 5 7 7
23.11.21
1e ronde
Emma Lene/Diana Martynov 2 6 6
Celia Cervino Ruiz/Matilde Jorge 0 4 4
23.11.21
1e ronde
Carolina Azadinho/Mafalda Guedes 2 6 3 10
Valentina Gaggini/Nina Rudiukova 1 3 6 4
Dames dubbelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
23.11.21
1e ronde
Cherry Kim/Man Ying Maggie Ng 2 6 3 13
Nina Radovanovic/Ho Ching Wu 1 3 6 11
23.11.21
1e ronde
Tereza Dejnozkova/Laetitia Pulchartova 2 6 6
Chahd Berriri/Koharu Niimi 0 4 3
23.11.21
1e ronde
Chanel Janssen/Julia Oczachowska 2 3 7 10
Asya Colombo/Shelby Prince 1 6 65 4
23.11.21
1e ronde
Danielle Daley/Sonay Kartal 2 6 6
Vineetha Mummadi/Tanuchaporn Yongmod 0 3 0
Dames dubbelspel I. hard Czech Republic W25 Milovice sets 1 2 3 4 5
23.11.21
1e ronde
Sofia Shapatava/Emily Webley-Smith 2 6 6
Gozal Ainitdinova/Ekaterina Shalimova 0 2 2
23.11.21
1e ronde
Sarah Beth Grey/Malene Helgo 2 6 6
Andreea Prisacariu/Nika Radisic 0 2 4
23.11.21
1e ronde
Miriam Kolodziejova/Jesika Maleckova 2 7 6
Aneta Kladivova/Aneta Laboutkova 0 65 3
23.11.21
1e ronde
Ali Collins/Daniela Vismane 2 6 6
Dea Herdzelas/Anita Husaric 0 2 1
Dames dubbelspel Clay Brazil W60 Brasilia sets 1 2 3 4 5
23.11.21
1e ronde
Sofia Da Cruz Mendonca/Julia Klimovicz 2 6 6
Leticia Cezar/Melissa Duarte 0 0 2
23.11.21
1e ronde
Lara Escauriza/Noelia Zeballos 2 6 5 10
Katarina Jokic/Chanelle Van Nguyen 1 1 7 5
<