Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Clay Turkey Antalya 3 Challenger sets 1 2 3 4 5
29.11.21
08:00
1e ronde
Miljan Zekic  
Geoffrey Blancaneaux [7]  
29.11.21
08:00
1e ronde
Riccardo Bonadio  
Joao Domingues [3]  
29.11.21
08:00
1e ronde
Cem Ilkel [1WC]  
Yu Hsiou Hsu [ALT]  
29.11.21
08:00
1e ronde
Duckhee Lee [ALT]  
Eduard Esteve Lobato  
29.11.21
08:00
1e ronde
Ryan Peniston  
Nerman Fatic  
29.11.21
08:00
1e ronde
Evgeny Tyurnev  
Yanki Erel [WC]  
29.11.21
08:00
1e ronde
Nuno Borges [6]  
Ergi Kirkin  
29.11.21
08:00
1e ronde
Javier Barranco Cosano  
Oriol Roca Batalla  
29.11.21
08:00
1e ronde
Nick Hardt  
Aziz Dougaz  
29.11.21
08:00
1e ronde
Duje Ajdukovic [4]  
Nick Chappell  
29.11.21
08:00
1e ronde
Chun Hsin Tseng [5]  
Filip Misolic  
29.11.21
08:00
1e ronde
Dalibor Svrcina  
Goncalo Oliveira [8]  
Heren enkelspel I. hard Italy Forli 2 Challenger sets 1 2 3 4 5
29.11.21
10:00
1e ronde
Andrea Arnaboldi  
Flavio Cobolli  
29.11.21
10:00
1e ronde
Tobias Kamke  
Dominic Stephan Stricker  
29.11.21
10:00
1e ronde
Matteo Viola  
Yannick Maden [PR]  
29.11.21
10:00
1e ronde
Federico Gaio [5]  
Julian Lenz [PR]  
29.11.21
10:00
1e ronde
Oscar Otte [1]  
Francesco Forti [WC]  
29.11.21
10:00
1e ronde
Alexander Ritschard  
Matthias Bachinger  
29.11.21
10:00
1e ronde
Evgeny Karlovskiy [SE]  
Maxime Cressy [2]  
29.11.21
10:00
1e ronde
Lucas Miedler [ALT]  
Mirza Basic  
29.11.21
10:00
1e ronde
Vitaliy Sachko  
Luca Nardi [WC]  
29.11.21
10:00
1e ronde
Andrea Vavassori  
Radu Albot [3]  
29.11.21
10:00
1e ronde
Raul Brancaccio [ALT]  
Altug Celikbilek [6]  
29.11.21
10:00
1e ronde
Pavel Kotov  
Daniel Masur [7]  
Heren enkelspel Clay Brazil Sao Paulo Challenger sets 1 2 3 4 5
29.11.21
00:00
1e ronde
Pablo Cuevas [1]  
Genaro Alberto Olivieri  
29.11.21
00:00
1e ronde
Oscar Jose Gutierrez [WC]  
Hernan Casanova  
29.11.21
00:00
1e ronde
Pedro Sakamoto  
Gilbert Klier Junior [ALT]  
29.11.21
00:00
1e ronde
Pedro Cachin [8]  
Facundo Juarez [ALT]  
29.11.21
00:00
1e ronde
Pedja Krstin  
Felipe Meligeni Rodrigues Alves [6]  
29.11.21
00:00
1e ronde
Orlando Luz  
Daniel Dutra Da Silva [ALT]  
29.11.21
00:00
1e ronde
Johan Nikles  
Kaichi Uchida  
29.11.21
00:00
1e ronde
Juan Pablo Ficovich  
Roberto Cid Subervi  
29.11.21
00:00
1e ronde
Thiago Seyboth Wild [3]  
Alejandro Gonzalez [ALT]  
29.11.21
00:00
1e ronde
Nicolas Alvarez Varona  
Nicolas Kicker [7]  
29.11.21
00:00
1e ronde
Matheus Pucinelli De Almeida  
Hugo Dellien [2]  
29.11.21
00:00
1e ronde
Gustavo Heide [WC]  
Juan Ignacio Londero [4]  
Heren dubbelspel Clay Turkey Antalya 3 Challenger sets 1 2 3 4 5
29.11.21
08:00
1e ronde
Tuna Altuna/Cem Ilkel  
Yu Hsiou Hsu/Chun Hsin Tseng  
29.11.21
08:00
1e ronde
Sarp Agabigun/Yanki Erel [WC]  
Javier Barranco Cosano/Oriol Roca Batalla [3]  
29.11.21
08:00
1e ronde
Goncalo Oliveira/Bart Stevens [1]  
Riccardo Bonadio/Giovanni Fonio  
29.11.21
08:00
1e ronde
Duje Ajdukovic/Duckhee Lee  
Eduard Esteve Lobato/Nerman Fatic  
29.11.21
08:00
1e ronde
Vladyslav Orlov/Ramkumar Ramanathan [4]  
Filip Cristian Jianu/Nikolas Sanchez-Izquierdo  
29.11.21
08:00
1e ronde
Lucas Gerch/Aleksandre Metreveli [WC]  
Marsel Ilhan/Ergi Kirkin [WC]  
29.11.21
08:00
1e ronde
Oleksii Krutykh/Dalibor Svrcina  
Markos Kalovelonis/Pol Martin Tiffon  
29.11.21
08:00
1e ronde
Jakub Paul/Khumoun Sultanov  
Francisco Cabral/Aziz Dougaz [2]  
Heren dubbelspel I. hard Italy Forli 2 Challenger sets 1 2 3 4 5
29.11.21
10:00
1e ronde
Mirza Basic/Aldin Setkic  
Francesco Forti/Luca Nardi [WC]  
29.11.21
10:00
1e ronde
Andrea Vavassori/David Vega Hernandez [1]  
Filippo Caporali/Augusto Virgili [WC]  
29.11.21
10:00
1e ronde
Alexander Erler/Lucas Miedler [4]  
Lorenzo Angelini/Federico Gaio [WC]  
29.11.21
10:00
1e ronde
Marco Bortolotti/Sergio Martos Gornes  
Ivan Sabanov/Matej Sabanov [2]  
29.11.21
10:00
1e ronde
Jelle Sels/Glenn Smits  
Yannick Maden/Daniel Masur  
29.11.21
10:00
1e ronde
Lukas Rosol/Vitaliy Sachko  
Benjamin Lock/Courtney John Lock [PR]  
29.11.21
10:00
1e ronde
Vlad Victor Cornea/Michail Pervolarakis  
Antonio Sancic/Tristan-Samuel Weissborn [3]  
29.11.21
10:00
1e ronde
Maxime Cressy/Michael Geerts  
Pavel Kotov/Piotr Matuszewski  
Heren dubbelspel Clay Brazil Sao Paulo Challenger sets 1 2 3 4 5
29.11.21
14:00
1e ronde
Daniel Dutra Da Silva/Pedro Sakamoto [WC]  
Alejandro Gonzalez/Thiago Seyboth Wild  
29.11.21
14:00
1e ronde
Juan Pablo Ficovich/Matias Zukas [PR]  
Tomas Lipovsek Puches/Juan Ignacio Londero  
29.11.21
14:00
1e ronde
Rafael Matos/Felipe Meligeni Rodrigues Alves [1]  
Roberto Cid Subervi/Andrea Collarini  
29.11.21
14:00
1e ronde
James Cerretani/Luca Margaroli [3]  
Pedro Cachin/Martin Cuevas  
29.11.21
14:00
1e ronde
Mark Vervoort/Federico Zeballos  
Nicolas Barrientos/Alejandro Gomez [4]  
29.11.21
14:00
1e ronde
Jose Pereira/Gabriel Roveri Sidney [WC]  
Luis David Martinez/Fernando Romboli [2]  
29.11.21
14:00
1e ronde
Luca Castelnuovo/Pedja Krstin  
Hernan Casanova/Alexander Merino  
<