Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Hard Australia Melbourne sets 1 2 3 4 5
22.01.22
01:00
3e ronde
Roberto Bautista Agut [15]  
Taylor Harry Fritz [20]  
22.01.22
01:00
3e ronde
Pablo Andujar  
Alex De Minaur [32]  
22.01.22
01:00
3e ronde
Daniel Evans [24]  
Felix Auger Aliassime [9]  
22.01.22
01:00
3e ronde
Benoit Paire  
Stefanos Tsitsipas [4]  
22.01.22
01:00
3e ronde
Christopher O'Connell [WC]  
Maxime Cressy  
22.01.22
01:00
3e ronde
Andrey Rublev [5]  
Marin Cilic [27]  
Dames enkelspel Hard Australia Melbourne sets 1 2 3 4 5
22.01.22
01:00
3e ronde
Kaia Kanepi  
Maddison Inglis [WC]  
22.01.22
01:00
3e ronde
Sorana Cirstea  
Anastasia Pavlyuchenkova [10]  
22.01.22
01:00
3e ronde
Elise Mertens [19]  
Shuai Zhang  
22.01.22
01:00
3e ronde
Tamara Zidansek [29]  
Alize Cornet  
22.01.22
01:00
3e ronde
Marketa Vondrousova [31]  
Aryna Sabalenka [2]  
22.01.22
01:00
3e ronde
Iga Swiatek [7]  
Daria Kasatkina [25]  
22.01.22
01:00
3e ronde
Clara Tauson  
Danielle Rose Collins [27]  
Heren dubbelspel Hard Australia Melbourne sets 1 2 3 4 5
22.01.22
01:00
2e ronde
Simone Bolelli/Fabio Fognini  
Ivan Dodig/Marcelo Melo [9]  
22.01.22
01:00
2e ronde
Raven Klaasen/Ben Mclachlan [13]  
Dominic Inglot/Ken Skupski  
22.01.22
01:00
2e ronde
Matthew Ebden/Max Purcell  
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah [4]  
22.01.22
01:00
2e ronde
Dominik Koepfer/Jan-Lennard Struff  
Ariel Behar/Gonzalo Escobar [15]  
22.01.22
01:00
2e ronde
Roberto Carballes Baena/Hugo Gaston  
Tim Puetz/Michael Venus [6]  
22.01.22
01:00
2e ronde
Marcus Daniell/Frederik Nielsen  
Rajeev Ram/Joe Salisbury [2]  
Dames dubbelspel Hard Australia Melbourne sets 1 2 3 4 5
22.01.22
01:00
2e ronde
Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova [1]  
Monique Adamczak/Xinyun Han  
22.01.22
01:00
2e ronde
Aliona Bolsova/Ulrikke Eikeri  
Marie Bouzkova/Lucie Hradecka [10]  
22.01.22
01:00
2e ronde
Petra Martic/Shelby Rogers  
Lyudmyla Kichenok/Jelena Ostapenko [11]  
22.01.22
01:00
2e ronde
Kirsten Flipkens/Sara Sorribes Tormo  
Gabriela Dabrowski/Giuliana Olmos [6]  
22.01.22
01:00
2e ronde
Viktoria Kuzmova/Vera Zvonareva [16]  
Nao Hibino/Alicja Rosolska  
22.01.22
01:00
2e ronde
Jasmine Paolini/Heather Watson  
Marta Kostyuk/Dayana Yastremska  
<