Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Clay Spain Girona Challenger sets 1 2 3 4 5
30.03.23
2e ronde
Gastao Elias 2 4 6 7
Raul Brancaccio 1 6 2 68
30.03.23
2e ronde
Pedro Cachin 2 6 6
Juan Bautista Torres 0 1 4
30.03.23
2e ronde
Jaume Antoni Munar Clar 2 6 6
Nicholas David Ionel 0 3 4
30.03.23
2e ronde
Jesper De Jong 2 6 6
Oleksii Krutykh 0 3 2
Heren enkelspel I. hard France Lille Challenger sets 1 2 3 4 5
30.03.23
2e ronde
Max Purcell 2 7 7
Harold Mayot 0 65 5
30.03.23
2e ronde
Maxime Janvier 2 3 6 6
Raphael Collignon 1 6 3 2
30.03.23
2e ronde
Vitaliy Sachko 2 6 4 7
Kacper Zuk 1 4 6 5
30.03.23
2e ronde
Jurij Rodionov 2 6 6
Kenny de Schepper 0 4 4
30.03.23
2e ronde
Otto Virtanen 2 7 6
Antoine Hoang 0 64 3
30.03.23
2e ronde
Gabriel Diallo 2 6 7
Ricardas Berankis 0 3 5
Heren enkelspel Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
30.03.23
2e ronde
Peter Heller 2 6 6
Nicolas Zanellato 0 1 1
30.03.23
2e ronde
Juan Pablo Paz 2 5 6 6
Mert Alkaya 1 7 1 4
30.03.23
2e ronde
Mirko Martinez 2 6 6
Hanwen Li 0 2 0
30.03.23
2e ronde
Dragos Nicolae Madaras 2 6 6
Joao Marcos Nusdeo 0 2 0
30.03.23
2e ronde
Sidane Pontjodikromo 2 5 6 6
Rei Sakamoto 1 7 4 1
30.03.23
2e ronde
Cezar Cretu 2 7 6
Dax Donders 0 61 1
30.03.23
2e ronde
Max Alcala Gurri 2 6 6
Elgin Khoeblal 0 1 1
30.03.23
2e ronde
Arthur Gea 2 6 6
Louroi Martinez 0 3 2
Heren enkelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
30.03.23
2e ronde
Adria Soriano Barrera 2 6 6
Diego Fernandez Flores 0 3 2
30.03.23
2e ronde
Luca Wiedenmann 2 6 6
Tristan Mccormick 0 1 1
30.03.23
2e ronde
Alexandre Reco 2 6 7
Christoph Negritu 0 2 64
30.03.23
2e ronde
Ray Ho 2 6 6
Tiago Pereira 0 4 3
30.03.23
2e ronde
Buvaysar Gadamauri 2 6 6
Axel Garcian 0 4 1
30.03.23
2e ronde
Nicolas Tepmahc 2 6 6
Benjamin Pietri 0 4 2
30.03.23
2e ronde
Xiaofei Wang 2 4 6 6
Michal Mikula 1 6 2 4
30.03.23
2e ronde
Wissam Abderrahman 2 6 6
Maxence Beauge 0 4 3
Heren enkelspel Hard Egypt M15 Sharm ElSheikh sets 1 2 3 4 5
30.03.23
2e ronde
Mohamed Safwat 2 4 6 6
Preston Brown 1 6 3 4
30.03.23
2e ronde
Chukang Wang 2 6 6
Samuel Vincent Ruggeri 0 4 3
30.03.23
2e ronde
Alexander Zgirovsky 2 6 6
Millen Hurrion 0 4 3
30.03.23
2e ronde
Gabriele Bosio 2 6 6
Pawel Juszczak 0 3 2
30.03.23
2e ronde
Zura Tkemaladze 2 7 7
Cengiz Aksu 0 65 65
30.03.23
2e ronde
Illya Beloborodko 2 7 6
Alexander Cozbinov 0 64 1
30.03.23
2e ronde
Alec Beckley 2 1 6 6
Kareem Allaf 1 6 3 4
30.03.23
2e ronde
Ilia Simakin 2 7 6
Saba Purtseladze 0 65 1
Heren enkelspel Hard India M25 Mysuru sets 1 2 3 4 5
30.03.23
2e ronde
Mukund Sasikumar 2 6 6
Faisal Qamar 0 1 2
30.03.23
1e ronde
Mukund Sasikumar 2 6 3 6
Boris Butulija 1 3 6 3
30.03.23
2e ronde
S D Prajwal Dev 2 6 7
Vishnu Vardhan 0 3 66
30.03.23
2e ronde
Blake Ellis 2 6 6
Mitsuki Wei Kang Leong 0 2 3
30.03.23
2e ronde
Vladyslav Orlov 2 6 5 6
Rishab Agarwal 1 1 7 4
30.03.23
2e ronde
Oliver Crawford 2 6 6
Ishaque Eqbal 0 3 3
30.03.23
2e ronde
Florent Bax 2 6 7
Nitin Kumar Sinha 0 1 5
30.03.23
2e ronde
George Loffhagen 2 6 6
Woobin Shin 0 0 1
30.03.23
2e ronde
Karan Singh 2 7 3 6
Sidharth Rawat 1 65 6 4
Heren enkelspel I. hard France M25 Saint Dizier sets 1 2 3 4 5
30.03.23
2e ronde
Khumoun Sultanov 2 6 6
Tom Gentzsch 0 4 1
30.03.23
2e ronde
Lucas Poullain 1 6 3
Maxence Broville scratch 0 2 3
30.03.23
2e ronde
Tim Handel 2 7 6
Alexander Donski 0 65 3
30.03.23
2e ronde
Alexis Gautier 2 6 6
Antoine Ghibaudo 0 3 2
30.03.23
2e ronde
Matteo Martineau 2 6 6 6
David Jorda Sanchis 1 4 710 4
30.03.23
2e ronde
Florian Broska 2 7 6
Christian Sigsgaard 0 67 3
30.03.23
2e ronde
Clement Chidekh 2 6 6
Jimmy Yang 0 3 3
30.03.23
2e ronde
Yannik Steinegger 2 6 6
Rigele Te 0 2 4
Heren enkelspel Carpet Italy M25 Trento sets 1 2 3 4 5
30.03.23
2e ronde
Giovanni Oradini 2 6 6
Johannes Haerteis 0 4 0
30.03.23
2e ronde
Enrico Dalla Valle 2 7 6
Thomas Fancutt 0 62 2
30.03.23
2e ronde
Charles Broom 2 6 6
Kirill Kivattsev 0 4 4
30.03.23
2e ronde
Francesco Forti 2 6 6
Alessandro Pecci 0 3 2
30.03.23
2e ronde
Alastair Gray 2 6 6
Arthur Reymond 0 2 4
30.03.23
2e ronde
Lorenzo Rottoli 2 7 6
Marvin Moeller 0 5 3
30.03.23
2e ronde
Anton Matusevich 2 3 7 6
Sandro Kopp 1 6 65 2
30.03.23
2e ronde
Jerome Kym 2 6 3 6
Stefanos Sakellaridis 1 3 6 3
Heren enkelspel I. hard Slovakia M25 Trnava sets 1 2 3 4 5
30.03.23
2e ronde
Sarp Agabigun 2 6 2 7
Marek Gengel 1 4 6 63
30.03.23
2e ronde
Karl Friberg 2 6 6
Nicolas Kobelt 0 1 1
30.03.23
2e ronde
Yanki Erel 2 1 6 6
Hynek Barton 1 6 4 3
30.03.23
2e ronde
Tibo Colson 2 7 6
Dominik Recek 0 68 4
30.03.23
2e ronde
Eliakim Coulibaly 2 7 6
Gabi Adrian Boitan 0 64 3
30.03.23
2e ronde
Peter Benjamin Privara 2 6 6
Jiri Barnat 0 2 1
30.03.23
2e ronde
Lukas Pokorny 2 7 6
Timo Stodder 0 66 1
30.03.23
2e ronde
Jakub Mensik 2 6 6
David Pichler 0 3 3
Heren enkelspel Hard Japan M25 Tsukuba sets 1 2 3 4 5
30.03.23
2e ronde
Tatsuma Ito 2 1 6 6
Rimpei Kawakami 1 6 1 0
30.03.23
2e ronde
Hiroki Moriya 2 7 6
Daisuke Sumizawa 0 5 1
30.03.23
2e ronde
Renta Tokuda 2 6 6
Naoki Tajima 0 0 4
30.03.23
2e ronde
Yusuke Takahashi 2 6 6
Kazuki Nishiwaki 0 2 0
30.03.23
2e ronde
Sho Shimabukuro 2 6 6
Kokoro Isomura 0 3 4
30.03.23
2e ronde
Yu Hsiou Hsu 2 6 6
Ryotaro Taguchi 0 1 4
30.03.23
2e ronde
Yuki Mochizuki 2 7 2 6
Tristan Schoolkate 1 65 6 1
30.03.23
2e ronde
Dane Sweeny 2 6 6
Ryuki Matsuda 0 1 4
Heren enkelspel Clay Mexico Mexico City Challenger sets 1 2 3 4 5
30.03.23
2e ronde
Federico Gaio 2 3 6 6
Marc-Andrea Huesler 1 6 0 3
30.03.23
Kwartfinale
Maximilian Neuchrist 2 7 7
Antoine Bellier 0 64 65
30.03.23
Kwartfinale
Jan Choinski 2 6 6
Enzo Couacaud 0 1 2
30.03.23
Kwartfinale
Dominik Koepfer 2 6 4 7
Federico Gaio 1 4 6 65
30.03.23
Kwartfinale
Thiago Agustin Tirante 2 6 3 7
Nicolas Mejia 1 1 6 64
Heren enkelspel Hard USA Miami sets 1 2 3 4 5
30.03.23
Kwartfinale
Daniil Medvedev 2 6 7
Christopher Eubanks 0 3 5
30.03.23
Kwartfinale
Karen Khachanov 2 6 6
Francisco Cerundolo 0 3 2
30.03.23
Kwartfinale
Carlos Alcaraz 2 6 6
Taylor Harry Fritz 0 4 2
Heren enkelspel Clay Italy Sanremo Challenger sets 1 2 3 4 5
30.03.23
2e ronde
Kimmer Coppejans 2 6 7
Sebastian Ofner 0 4 5
30.03.23
2e ronde
Juan Pablo Varillas 2 6 1 6
Andrea Pellegrino 1 4 6 1
30.03.23
2e ronde
Andrea Vavassori 2 7 7
Edoardo Lavagno 0 5 65
30.03.23
2e ronde
Zsombor Piros 2 6 7
Jozef Kovalik 0 3 66
Dames enkelspel Hard USA Miami sets 1 2 3 4 5
30.03.23
Kwartfinale
Petra Kvitova 2 6 3 6
Ekaterina Alexandrova 1 4 6 3
30.03.23
Halve finale
Elena Rybakina 2 7 6
Jessica Pegula 0 63 4
Dames enkelspel Clay Mexico San Luis sets 1 2 3 4 5
30.03.23
2e ronde
Tatjana Maria 2 6 6
Maria Navarro Oliva 0 0 2
30.03.23
2e ronde
Laura Pigossi 2 6 6
Katrina Scott 0 3 1
30.03.23
2e ronde
Emiliana Arango 1 6 4
Leolia Jeanjean scratch 0 4 1
30.03.23
2e ronde
Elisabetta Cocciaretto 2 7 6
Nadia Podoroska 0 68 1
Dames enkelspel Clay Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
30.03.23
2e ronde
Sofia Shapatava 2 7 2 6
Diana Demidova 1 62 6 3
30.03.23
2e ronde
Anne Schaefer 2 6 6
Laia Petretic 0 2 1
30.03.23
2e ronde
Basak Eraydin 2 7 6
Defne Cirpanli 0 5 0
30.03.23
2e ronde
Martha Matoula 2 6 6
Koharu Niimi 0 1 2
30.03.23
2e ronde
Zhibek Kulambayeva 2 7 6
Eleni Kordolaimi 0 68 3
30.03.23
2e ronde
Anastasia Sukhotina 2 6 7
Emma Rizzetto 0 4 67
30.03.23
2e ronde
Denisa Hindova 2 6 6
Aruzhan Sagandikova 0 2 2
30.03.23
2e ronde
Andrea Obradovic 2 7 6
Ilay Yoruk 0 64 0
Dames enkelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
30.03.23
2e ronde
Isabella Shinikova 2 6 6
Hanna Bougouffa 0 1 2
30.03.23
2e ronde
Dejana Radanovic 2 6 6
Anastasia Abbagnato 0 2 2
30.03.23
2e ronde
Noelia Bouzo Zanotti 2 6 6 6
Karine Marion Job 1 3 75 2
30.03.23
2e ronde
Arabella Koller 2 6 6
Yidi Yang 0 4 2
30.03.23
2e ronde
Elena Milovanovic 2 6 6
Mara Guth 0 2 0
30.03.23
2e ronde
Clara Vlasselaer 2 6 6
Weronika Ewald 0 3 0
30.03.23
2e ronde
Amarni Banks 2 6 6
Savanna Ly 0 2 2
30.03.23
2e ronde
Amelie Van Impe 2 6 2 6
Dasha Ivanova 1 3 6 3
Dames enkelspel Hard Egypt W15 Sharm ElSheikh sets 1 2 3 4 5
30.03.23
2e ronde
Ayla Aksu 2 6 6
Anna Ulyashchenko 0 4 1
30.03.23
2e ronde
Karola Patricia Bejenaru 2 6 3 6
Mika Buchnik 1 3 6 1
30.03.23
2e ronde
Jessica Failla 1 6 3
Sandy Marti scratch 0 3 0
30.03.23
2e ronde
Lara Schmidt 2 6 6
Gina Feistel 0 0 4
30.03.23
2e ronde
Emilie Lindh Gallagher 2 6 6
Iuliia Iudenko 0 3 0
30.03.23
2e ronde
Jasmine Conway 2 6 6
Sara Milanese 0 3 2
30.03.23
2e ronde
Polina Iatcenko 1 1
Laura Cilekova scratch 0 0
30.03.23
2e ronde
Xinxin Yao 2 4 6 6
Sarah-Rebecca Sekulic 1 6 4 4
Dames enkelspel Hard Indonesia W25 Jakarta sets 1 2 3 4 5
30.03.23
2e ronde
Ankita Raina 2 6 6
Fitriani Sabatini 0 4 1
30.03.23
2e ronde
Jenny Duerst 2 6 6
Diana Marcinkevica 0 1 2
30.03.23
2e ronde
Xinyu Gao 2 6 3 7
Yexin Ma 1 3 6 66
30.03.23
1e ronde
Xinyu Jiang 2 6 7
Jia-Jing Lu 0 4 62
30.03.23
2e ronde
Hanyu Guo 2 6 6
Lucija Ciric Bagaric 0 3 4
30.03.23
2e ronde
Hong Yi Cody Wong 2 6 7 7
Arina Rodionova 1 72 5 66
30.03.23
2e ronde
Moyuka Uchijima 2 6 6
Xinyu Jiang 0 2 2
30.03.23
2e ronde
Zhuoxuan Bai 2 6 6
Mananchaya Sawangkaew 0 1 0
30.03.23
1e ronde
Lucija Ciric Bagaric 2 3 7 6
Zeynep Sonmez 1 6 5 4
30.03.23
2e ronde
Zongyu Li 2 6 4 7
Rutuja Bhosale 1 1 6 65
Dames enkelspel Hard Japan W25 Kofu sets 1 2 3 4 5
30.03.23
2e ronde
Na-Lae Han 2 6 6
Pei-Chi Lee 0 0 2
30.03.23
2e ronde
Su Jeong Jang 2 6 6
Naho Sato 0 1 1
30.03.23
2e ronde
Yafan Wang 2 6 6
Mayuka Aikawa 0 3 1
30.03.23
2e ronde
Kyoka Okamura 2 6 6
Nagi Hanatani 0 3 4
30.03.23
2e ronde
Haruka Kaji 2 6 3 6
Petra Hule 1 3 6 3
30.03.23
2e ronde
Momoko Kobori 2 6 7
Eri Hozumi 0 4 66
30.03.23
2e ronde
Rina Saigo 2 6 6 6
Chihiro Muramatsu 1 76 0 0
30.03.23
2e ronde
Talia Gibson 2 6 6
Sayaka Ishii 0 3 1
Dames enkelspel Clay Colombia W25 Sopo sets 1 2 3 4 5
30.03.23
2e ronde
Irina Khromacheva 2 6 6
Kathinka Von Deichmann 0 4 2
30.03.23
2e ronde
Joanne Zuger 2 6 6
Martina Capurro Taborda 0 3 2
30.03.23
2e ronde
Daniela Vismane 2 6 2 6
Carolina Meligeni Alves 1 4 6 1
30.03.23
2e ronde
Suzan Lamens 2 6 6
Mariia Tkacheva 0 2 1
30.03.23
2e ronde
Nuria Brancaccio 2 4 6 6
Martina Colmegna 1 6 2 4
30.03.23
2e ronde
Julia Riera 2 6 6
Nefisa Berberovic 0 2 1
30.03.23
2e ronde
Selena Janicijevic 2 3 6 6
Melany Solange Krywoj 1 6 2 2
30.03.23
2e ronde
Silvia Ambrosio 2 6 3 6
Solana Sierra 1 3 6 2
Dames enkelspel I. hard Slovenia W40 Murska Sobota sets 1 2 3 4 5
30.03.23
2e ronde
Andreea Mitu 2 6 6
Weronika Falkowska 0 4 3
30.03.23
2e ronde
Harriet Dart 2 6 6
Ziva Falkner 0 3 3
30.03.23
2e ronde
Rebecca Sramkova 2 6 5 6
Veronika Erjavec 1 3 7 4
30.03.23
2e ronde
Magali Kempen 2 6 4 6
Lola Radivojevic 1 4 6 0
30.03.23
2e ronde
Darya Astakhova 1 4 2
Lulu Sun scratch 0 6 4
30.03.23
2e ronde
Maria Timofeeva 1 6 5
Katarina Zavatska scratch 0 3 2
30.03.23
2e ronde
Antonia Ruzic 2 6 6
Emma Tothova 0 4 0
30.03.23
2e ronde
Tatiana Prozorova 1 w/o
Pemra Ozgen 0
Dames enkelspel I. hard France W60 Croissy Beaubourg sets 1 2 3 4 5
30.03.23
Kwartfinale
Yanina Wickmayer 2 6 6
Lesley Pattinama Kerkhove 0 2 3
30.03.23
Kwartfinale
Lucia Bronzetti 2 6 6
Anastasia Pavlyuchenkova 0 3 3
30.03.23
Kwartfinale
Jodie Anna Burrage 2 3 7 6
Greetje Minnen 1 6 5 4
30.03.23
Kwartfinale
Margaux Rouvroy 2 3 6 6
Elsa Jacquemot 1 6 4 3
Heren dubbelspel Clay Spain Girona Challenger sets 1 2 3 4 5
30.03.23
Kwartfinale
Yuki Bhambri/Saketh-Sai Myneni 2 4 7 10
Orlando Luz/Marcelo Zormann 1 6 65 8
30.03.23
Kwartfinale
Francisco Cabral/Joao Sousa 2 6 6
Sanjar Fayziev/Markos Kalovelonis 0 3 0
30.03.23
Kwartfinale
Laurent Lokoli/Fabian Marozsan 1 w/o
Purav Raja/Divij Sharan 0
Heren dubbelspel I. hard France Lille Challenger sets 1 2 3 4 5
30.03.23
Kwartfinale
Patrik Niklas-Salminen/Bart Stevens 2 6 6
Romain Arneodo/Tristan-Samuel Weissborn 0 3 3
30.03.23
Kwartfinale
Luke Johnson/Sem Verbeek 2 7 6
Arjun Kadhe/Igor Zelenay 0 64 4
30.03.23
Kwartfinale
Dustin Brown/Aisam Qureshi 2 6 7
Michael Geerts/Niklas Schell 0 3 65
30.03.23
Kwartfinale
Max Purcell/Jason Taylor 2 6 6
Dan Added/Albano Olivetti 0 4 4
Heren dubbelspel Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
30.03.23
Kwartfinale
Vasile Antonescu/Mircea-Alexandru Jecan 2 6 6
Vladislav Ivanov/Ilya Rudiukov 0 2 3
30.03.23
Kwartfinale
Guy Den Heijer/Sidane Pontjodikromo 2 6 6
Mert Alkaya/Berk Ilkel 0 2 4
30.03.23
Kwartfinale
Dax Donders/Niels Visker 2 6 6
Dragos Nicolae Madaras/Mirko Martinez 0 2 0
30.03.23
Kwartfinale
Igor Gimenez/Elio Jose Ribeiro Lago 1 w/o
Adam Moundir/John Sperle 0
Heren dubbelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
30.03.23
Kwartfinale
Wissam Abderrahman/Aoran Wang 2 6 6
Filippo Giovannini/Umberto Giovannini 0 1 4
30.03.23
Kwartfinale
Ray Ho/Christoph Negritu 2 6 7
Paul Cayre/Axel Garcian 0 3 5
30.03.23
Kwartfinale
Philip Florig/Daniil Ostapenkov 2 6 4 10
Vesa Ahti/Tiago Pereira 1 4 6 8
30.03.23
Kwartfinale
Xiaofei Wang/Zhan Zheng 2 6 6
Tom Evans/Linang Xiao 0 4 0
Heren dubbelspel Hard India M25 Mysuru sets 1 2 3 4 5
30.03.23
Kwartfinale
Parikshit Somani/Manish Sureshkumar 2 6 6 12
Dali Blanch/Nicholas Bybel 1 3 75 10
30.03.23
Kwartfinale
Rithvik Choudary Bollipalli/Niki Kaliyanda Poonacha 2 6 7
Florent Bax/Nitin Kumar Sinha 0 3 63
30.03.23
Kwartfinale
Blake Ellis/Vladyslav Orlov 2 6 7
Ishaque Eqbal/Karan Singh 0 1 5
Heren dubbelspel I. hard France M25 Saint Dizier sets 1 2 3 4 5
30.03.23
Halve finale
August Holmgren/Christian Sigsgaard 2 6 6
Arthur Bouquier/Alexander Donski 0 4 2
30.03.23
Halve finale
David Jorda Sanchis/Rigele Te 2 6 6
Tom Gentzsch/Noel Larwig 0 1 0
Heren dubbelspel Carpet Italy M25 Trento sets 1 2 3 4 5
30.03.23
Kwartfinale
Daniil Glinka/Karl Kiur Saar 2 6 6
Dimitris Sakellaridis/Stefanos Sakellaridis 0 4 1
30.03.23
Kwartfinale
Giles Hussey/Ben Jones 2 6 7
George Houghton/Joshua Paris 0 2 5
30.03.23
Kwartfinale
Daniel Little/Mark Whitehouse 2 6 6
Tommaso Compagnucci/Julius Tverijonas 0 3 3
30.03.23
Kwartfinale
Charles Broom/Anton Matusevich 2 7 3 11
Carlo Alberto Fossati/Gabriele Moghini 1 5 6 9
Heren dubbelspel I. hard Slovakia M25 Trnava sets 1 2 3 4 5
30.03.23
Kwartfinale
Milos Karol/Lukas Pokorny 2 7 6
Sarp Agabigun/Yanki Erel 0 62 4
30.03.23
Kwartfinale
Jiri Barnat/Filip Duda 2 6 6
Jan Jermar/Stepan Pecak 0 4 2
30.03.23
Kwartfinale
Szymon Kielan/David Pichler 2 6 6
Janos Fekete/Andriy Poritskyy 0 4 4
30.03.23
Kwartfinale
Aleksandr Braynin/Tibo Colson 2 6 6
Adam Jurajda/Daniel Siniakov 0 3 4
Heren dubbelspel Hard Japan M25 Tsukuba sets 1 2 3 4 5
30.03.23
Kwartfinale
Toshihide Matsui/Kaito Uesugi 2 6 6
Makoto Ochi/Renta Tokuda 0 1 2
30.03.23
Kwartfinale
Yu Hsiou Hsu/Tsung-Hao Huang 1 w/o
Koki Matsuda/Yuki Mochizuki 0
30.03.23
Kwartfinale
Shinji Hazawa/Hikaru Shiraishi 2 6 6
Gaku Moriya/Gen Nakamura 0 2 1
30.03.23
Kwartfinale
Maximus Jones/Ryuki Matsuda 2 5 7 10
Keisuke Saitoh/Yamato Sueoka 1 7 5 8
Heren dubbelspel Clay Mexico Mexico City Challenger sets 1 2 3 4 5
30.03.23
Kwartfinale
Boris Arias/Federico Zeballos 2 4 6 10
Andre Goransson/Ben McLachlan 1 6 4 8
30.03.23
1e ronde
Diego Hidalgo/Cristian Rodriguez 2 6 6
Hans Hach Verdugo/Luke Saville 0 3 2
30.03.23
1e ronde
Andre Goransson/Ben McLachlan 2 6 6
Luciano Alcocer/Armando Sotelo 0 2 2
30.03.23
Kwartfinale
Jonathan Eysseric/David Pel 2 7 6
William Blumberg/Julian Cash 0 5 2
30.03.23
Kwartfinale
Evan King/Reese Stalder 2 6 7 10
Alex Lawson/Maximilian Neuchrist 1 74 5 8
30.03.23
Kwartfinale
Robert Galloway/Miguel-Angel Reyes-Varela 2 6 4 10
Diego Hidalgo/Cristian Rodriguez 1 1 6 7
30.03.23
1e ronde
William Blumberg/Julian Cash 2 6 3 10
Tomas Barrios Vera/Alejandro Tabilo 1 4 6 6
Heren dubbelspel Hard USA Miami sets 1 2 3 4 5
30.03.23
Kwartfinale
Nathaniel Lammons/Jack Withrow 2 7 3 11
Lloyd Glasspool/Harri Heliovaara 1 63 6 9
30.03.23
Halve finale
Santiago Gonzalez/Edouard Roger-Vasselin 2 6 5 12
Nathaniel Lammons/Jack Withrow 1 4 7 10
30.03.23
Halve finale
Austin Krajicek/Nicolas Mahut 2 5 7 10
Kevin Krawietz/Fabrice Martin 1 7 5 8
Heren dubbelspel Clay Italy Sanremo Challenger sets 1 2 3 4 5
30.03.23
Kwartfinale
Francesco Maestrelli/Luca Nardi 2 6 6
Julian Ocleppo/Stefano Travaglia 0 4 4
30.03.23
Kwartfinale
Nikola Cacic/Marcelo Demoliner 2 6 3 10
Constantin Frantzen/Hendrik Jebens 1 4 6 8
30.03.23
Kwartfinale
Marco Bortolotti/Sergio Martos Gornes 2 7 7
Nicolas Barrientos/Ariel Behar 0 63 67
30.03.23
Kwartfinale
Vlad Victor Cornea/Franko Skugor 2 6 6
Roman Jebavy/Adam Pavlasek 0 3 3
Dames dubbelspel Clay Mexico San Luis sets 1 2 3 4 5
30.03.23
Kwartfinale
Oksana Kalashnikova/Katarzyna Piter 2 6 6
Kaitlyn Christian/Sabrina Santamaria 0 2 4
30.03.23
Kwartfinale
Ingrid Martins/Fang-Hsien Wu 2 2 6 10
Ingrid Neel/Olivia Tjandramulia 1 6 3 5
Dames dubbelspel Clay Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
30.03.23
Kwartfinale
Sabina Dadaciu/Chelsea Vanhoutte 2 6 7
Denisa Hindova/Nika Radisic 0 2 5
30.03.23
Kwartfinale
Zhibek Kulambayeva/Daria Lodikova 2 6 6
Ella Simmons/Zuzana Zlochova 0 1 1
30.03.23
Kwartfinale
Xenia Bandurowska/Denise Hrdinkova 2 6 3 10
Zhanel Rustemova/Aruzhan Sagandikova 1 2 6 8
30.03.23
Kwartfinale
Jacqueline Cabaj Awad/Martha Matoula 2 6 6
Jimar Gerald Gonzalez/Marie Mettraux 0 2 3
Dames dubbelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
30.03.23
Kwartfinale
Ella Mcdonald/Talia Neilson Gatenby 2 6 6
Arabella Koller/Kyoka Kubo 0 3 4
30.03.23
1e ronde
Jiaqi Wang/Yidi Yang 2 6 6
Aaddi Gupta/Yuna Ohashi 0 3 1
30.03.23
Kwartfinale
Jiaqi Wang/Yidi Yang 2 6 6
Flavie Brugnone/Astrid Cirotte 0 4 3
30.03.23
Kwartfinale
Amelie Van Impe/Clara Vlasselaer 2 6 6
Maria Oliver Sanchez/Sara Pantelic 0 2 3
Dames dubbelspel Hard Egypt W15 Sharm ElSheikh sets 1 2 3 4 5
30.03.23
Kwartfinale
Emilie Lindh Gallagher/Aleksandra Pospelova 2 6 6
Sara Milanese/Anastasiya Zaparyniuk 0 2 3
30.03.23
Kwartfinale
Ekaterina Kazionova/Victoria Mikhaylova 2 6 6
Alicja Formella/Magdalena Swierczynska 0 3 1
30.03.23
Kwartfinale
Sarah-Rebecca Sekulic/Karolina Vlckova 2 6 4 10
Ayla Aksu/Leyla Nilufer Elmas 1 3 6 8
30.03.23
Kwartfinale
Jessica Failla/Anna Ulyashchenko 2 6 7
Gina Feistel/Briana Szabo 0 1 5
Dames dubbelspel Hard Japan W25 Kofu sets 1 2 3 4 5
30.03.23
Kwartfinale
Na-Lae Han/Su Jeong Jang 2 6 6
Erina Hayashi/Junri Namigata 0 3 1
30.03.23
Kwartfinale
Momoko Kobori/Luksika Kumkhum 2 6 6
Riko Sawayanagi/Eri Shimizu 0 4 1
30.03.23
Kwartfinale
Alexandra Bozovic/Petra Hule 2 1 6 10
Funa Kozaki/Akiko Omae 1 6 3 6
30.03.23
Kwartfinale
Georgina Garcia-Perez/Eri Hozumi 2 7 6
Saki Imamura/Naho Sato 0 5 3
Dames dubbelspel Clay Colombia W25 Sopo sets 1 2 3 4 5
30.03.23
Kwartfinale
Guillermina Naya/Julia Riera 1 w/o
Berta Bonardi/Elizabeth Danailova 0
30.03.23
1e ronde
Silvia Ambrosio/Melanie Klaffner 2 6 6
Ana M Becerra/Kelly Vargas Gonzalez 0 1 2
30.03.23
1e ronde
Alyssa Hull/Vanessa Hull 1 w/o
Martina Capurro Taborda/Rosa Vicens Mas 0
30.03.23
Kwartfinale
Victoria Hu/Melany Solange Krywoj 2 6 6
Isabella Collazos/Sara Sofia Sanchez Molano 0 2 1
Dames dubbelspel I. hard Slovenia W40 Murska Sobota sets 1 2 3 4 5
30.03.23
Kwartfinale
Magali Kempen/Xenia Knoll 2 6 6
Veronika Erjavec/Nina Potocnik 0 4 4
30.03.23
Kwartfinale
Weronika Falkowska/Valentini Grammatikopoulou 2 6 6
Pia Petelinsek/Anamari Znuderl 0 2 0
30.03.23
Kwartfinale
Harriet Dart/Andreea Mitu 2 6 7
Emily Webley-Smith/Radka Zelnickova 0 2 67
30.03.23
Kwartfinale
Ksenia Laskutova/Adrienn Nagy 2 7 0 10
Darya Astakhova/Anastasia Tikhonova 1 5 6 6
Dames dubbelspel I. hard France W60 Croissy Beaubourg sets 1 2 3 4 5
30.03.23
Kwartfinale
Greetje Minnen/Yanina Wickmayer 2 6 6
Sapfo Sakellaridi/Chiara Scholl 0 4 4
30.03.23
Kwartfinale
Isabelle Haverlag/Justina Mikulskyte 2 6 7
Elsa Jacquemot/Polina Kudermetova 0 2 5
30.03.23
Kwartfinale
Freya Christie/Ali Collins 2 6 6 10
Sofya Lansere/Oksana Selekhmeteva 1 70 1 2
30.03.23
Kwartfinale
Jodie Anna Burrage/Berfu Cengiz 2 6 7
Tayisiya Morderger/Yana Morderger 0 4 5
<