Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Ku Keon Kang 2 6 6
Ivan Denisov 0 4 1
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Louroi Martinez 2 6 1 10
Jordi Garcia Mestre 1 2 6 5
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Mert Alkaya 2 6 6
Janis Graski 0 2 1
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Sergei Pogosian 2 6 6
Rafael Giotis 0 0 4
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Berk Ilkel 2 6 3 10
Kaya Arinc 1 4 6 2
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Dong Ju Kim 2 7 6
Suk Hyun Choo 0 63 1
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Hien Pham 2 6 6
Milos Mikovic 0 4 2
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Mihai Razvan Marinescu 1 6 2
Gheorghe Claudiu Schinteie scratch 0 1 0
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Gokberk Saritas 2 6 6
Ji Hoon Son 0 3 4
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Stefan Adrian Andreescu 2 4 6 10
Maxim Krapivin 1 6 3 8
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Lucio Carnevalle 2 6 6
Jacques-Kai Inoue 0 4 4
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Dragos Nicolae Cazacu 2 6 6
Max Batyutenko 0 2 0
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Justin Engel 2 7 6
Gabriel Schenekenberg 0 5 4
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Federico Valle 2 7 7
Ali Yazdani 0 65 5
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Kanan Gasimov 2 6 4 10
Dinko Dinev 1 4 6 5
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Nicolas Garcia Longo 2 6 4 10
Vlad Andrei Dumitru 1 4 6 7
Heren enkelspel Clay Chile M15 Concepcion sets 1 2 3 4 5
04.12.23
Kwalif.
Esteban Bruna 2 7 2 10
Brandon Perez 1 66 6 6
04.12.23
Kwalif.
Joel Angel Lucero 1 7 4 1
Luis Britto scratch 0 6 1
04.12.23
Kwalif.
Diego Fernandez Flores 2 6 6
Felipe De Dios 0 3 4
04.12.23
Kwalif.
Thiago Cigarran 2 6 6
Gonzalo Ariel Karakachian 0 2 2
04.12.23
Kwalif.
Manuel Mouilleron Salvo 2 3 6 10
Amador Salazar 1 6 3 7
04.12.23
Kwalif.
Juan Estevez 2 6 6
Miguel Angel Cabrera 0 1 3
04.12.23
Kwalif.
Nikos Lehmann 2 7 6
Rocco Valente 0 5 0
04.12.23
Kwalif.
Ryan Augusto dos Santos 2 6 6
Matias Rojas 0 1 1
Heren enkelspel Clay Spain M15 Madrid sets 1 2 3 4 5
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Eero Vasa 2 6 6
Francisco Oliveira 0 1 4
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Tomas Curras Abasolo 2 6 6
Noah Regas Luis 0 2 2
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Ivan Marrero Curbelo 2 6 6
Roberto Chacon Huertas 0 3 1
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Michiel De Krom 2 7 6
Carlos Guerrero Alvarez 0 5 3
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Mikel Martinez 2 3 7 18
Leonid Sheyngezikht 1 6 5 16
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Javier Molino 2 7 6
Nicolas Herrero 0 60 0
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Martins Rocens 2 6 6
Alejandro Turriziani Alvarez 0 2 1
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Adam Heinonen 2 6 6
Manel Lazaro Juncadella 0 2 0
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Daniel Lara Salmeron 2 2 6 10
Vicente Oliver Moratalla 1 6 4 3
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Joris Moret 2 6 6
Pablo Manzano Lapuerta 0 3 4
04.12.23
1e ronde van de kwal.
Joris Moret 2 6 6
Dino Molokova Ferreira 0 2 2
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Iannis Miletich 2 4 6 10
Andrea Gola 1 6 3 8
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Nil Regas Luis 2 6 6
Enrique Bogo 0 2 3
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Albert Pedrico Kravtsov 2 7 6
Luca Parenti 0 5 3
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Alex Finkelstein 2 6 6
Artem Alekseychuk 0 1 1
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Darius Florin Pop 2 6 6
Giulio Colacioppo 0 1 4
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Mateo Luis Alvarez Sarmiento 2 5 6 10
David Puig Molin 1 7 1 7
Heren enkelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
04.12.23
Kwalif.
Fabien Salle 1 6 3
Marcel Politowicz scratch 0 3 1
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Fabien Salle 2 6 6
Alan Bojarski 0 4 3
04.12.23
Kwalif.
Nathan Seateun 1 3
Alexandar Balj scratch 0 0
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Nathan Seateun 2 6 6
Aljaz Kirbis 0 2 2
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Paul Jubb 2 6 6
Joaquin Bianchi 0 2 2
04.12.23
Kwalif.
Paul Jubb 2 6 6
Edouard Villoslada 0 4 2
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Laelson Rodrigues 2 5 6 10
Aleksandr Lobanov 1 7 1 8
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Alessandro Bellifemine 2 6 6
Julius Augunas 0 1 4
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Marcel Politowicz 2 7 0 10
Mattia Ricci 1 65 6 7
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Mehdi Sadaoui 2 6 6
Daniel Vishnick 0 3 0
04.12.23
Kwalif.
Mehdi Sadaoui 2 6 6
Laelson Rodrigues 0 0 1
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Igor Kudriashov 2 6 6
Giuseppe Tresca 0 0 0
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Edouard Villoslada 2 6 6
Romeo Hadzimehmedovic 0 2 1
04.12.23
Kwalif.
Adit Sinha 2 6 6
Andrin Casanova 0 4 2
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Adit Sinha 2 6 6
Breno Rossetto Urvaneja 0 0 1
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Matthew William Donald 2 6 6
Mariano Andres Bibiloni 0 1 0
04.12.23
Kwalif.
Matthew William Donald 2 7 6
Alessandro Bellifemine 0 5 0
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Andrin Casanova 2 6 3 11
Loic Namigandet Tenguere 1 2 6 9
04.12.23
Kwalif.
Filip Apltauer 2 3 6 10
Tiago Pereira 1 6 3 3
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Filip Apltauer 2 6 6
Anas Ben Chiekh 0 2 0
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Tiago Pereira 2 6 6
Leonardo Iemmi 0 2 3
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Mark Wallner 2 6 6
Matei Cristian Onofrei 0 2 3
04.12.23
Kwalif.
Mark Wallner 2 4 6 10
Igor Kudriashov 1 6 3 3
Heren enkelspel Hard Egypt M15 Sharm ElSheikh sets 1 2 3 4 5
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Ivan Nedelko 2 7 6
Adam Bajurko 0 5 2
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Cing-Yang Meng 2 6 6
Pranav Karthik 0 3 1
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Tim Ruehl 2 6 6
Antonio Verno 0 1 2
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Lorenzo Lorusso 2 6 6
Thorben Sannen 0 1 4
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Ken Cavrak 2 6 6
Akram El Sallaly 0 3 4
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Darrshan Suresh 2 6 6
Bogdan Seleznev 0 4 4
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Stepan Pecak 2 6 7
Aryan Lakshmanan 0 3 64
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Daniel Litvinov 2 7 7
Alexander Pundel 0 5 64
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Jan Kupcic 1 6 2
George Gregoriou scratch 0 2 0
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Sergo Sikharulidze 2 6 7
Aleksander Chayka 0 2 65
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Julian Desousa 2 6 6
Moritz Schroeter 0 4 4
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Jakub Kroslak 2 6 6
Christoph Gayk 0 4 1
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Leonardo Borrelli 2 6 1 10
Karim El Feky 1 3 6 8
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Fabio Nestola 2 7 1 10
Zoran Ludoski 1 64 6 7
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Niklas Grunewald 2 6 1 10
Cedric Stanke 1 3 6 8
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Dominic Ducariu 2 6 6
Elias Julian Werner 0 0 1
Heren enkelspel Hard Kuwait M15 Zahra sets 1 2 3 4 5
04.12.23
1e ronde van de kwal.
Carlo Alberto Fossati 2 6 3 10
Abdulhamid Mubarak 1 2 6 3
04.12.23
1e ronde van de kwal.
Igor Dudun 2 6 6
Salman Alhassani 0 0 0
04.12.23
1e ronde van de kwal.
Ryan James Storrie 2 6 6
Mashari Nawaf 0 3 3
04.12.23
1e ronde van de kwal.
Lukas Hellum Lilleengen 2 3 6 10
Jack Loge 1 6 3 2
04.12.23
1e ronde van de kwal.
Aurel Ciocanu 2 6 6
Nikita Repkin 0 4 1
04.12.23
1e ronde van de kwal.
Mousa Alkotop 2 6 6
Zeki Horoz 0 2 3
04.12.23
1e ronde van de kwal.
Pietro Orlando Fellin 2 6 6
Leyton Rivera 0 1 4
04.12.23
1e ronde van de kwal.
Ali Habib 2 6 6
Karam Hatamleh 0 2 0
04.12.23
1e ronde van de kwal.
Rashed Nawaf 2 3 6 10
Ivan Kremenchutskyi 1 6 1 8
04.12.23
1e ronde van de kwal.
Arthur Bonnaud 2 6 6
Caspar Schuetze 0 4 0
04.12.23
1e ronde van de kwal.
Raffael Schaer 2 6 6
Guy Den Heijer 0 3 4
04.12.23
1e ronde van de kwal.
Elgin Khoeblal 2 6 6
Fouzan Fahad 0 0 2
04.12.23
1e ronde van de kwal.
Artem Podorozhnyi 2 6 6
Hussen Alshati 0 0 2
04.12.23
1e ronde van de kwal.
Adrian Arcon 2 5 6 10
Martijn Molenkamp 1 7 4 7
04.12.23
1e ronde van de kwal.
Felix Mischker 2 6 6
Rik Muller 0 2 1
04.12.23
1e ronde van de kwal.
Zach Stephens 2 4 6 10
Cheraag Bajwa 1 6 0 5
Dames enkelspel Clay Uruguay Uruguay sets 1 2 3 4 5
04.12.23
Kwalif.
Varvara Lepchenko 2 7 6
Romina Ccuno 0 63 3
04.12.23
Kwalif.
Gabriela Lee 2 6 6
Quinn Gleason 0 3 3
04.12.23
1e ronde
Daria Lodikova 2 7 6
Valentini Grammatikopoulou 0 65 2
04.12.23
1e ronde
Martina Capurro Taborda 2 6 6
Taly Licht 0 1 1
04.12.23
1e ronde
Ipek Oz 2 2 6 6
Jamie Loeb 1 6 1 4
04.12.23
1e ronde
Eva Vedder 2 7 6
Gabriela Ce 0 5 4
04.12.23
Kwalif.
Haley Giavara 2 6 6
Julia Caffarena 0 3 2
04.12.23
Kwalif.
Anna Sinclair Rogers 2 6 6
Freya Christie 0 1 1
Dames enkelspel I. hard France Angers sets 1 2 3 4 5
04.12.23
1e ronde
Mona Barthel 2 6 7
Kathinka Von Deichmann 0 3 65
04.12.23
1e ronde
Cristina Bucsa 2 6 2 6
Alice Robbe 1 1 6 1
04.12.23
1e ronde
Raluca Georgiana Serban 2 6 6
Manon Leonard 0 4 0
04.12.23
1e ronde
Lea Boskovic 2 1 6 6
Harmony Tan 1 6 4 3
04.12.23
1e ronde
Mccartney Kessler 2 7 6
Clara Tauson 0 62 3
04.12.23
1e ronde
Francesca Curmi 1 5 6 2
Patricia Maria Tig scratch 0 7 0 3
Dames enkelspel Hard UAE W100 Dubai sets 1 2 3 4 5
04.12.23
Kwalif.
Kateryna Volodko 2 6 7
Sarah Beth Grey 0 4 5
04.12.23
Kwalif.
Ekaterina Yashina 1 2
Elena Pridankina scratch 0 1
04.12.23
Kwalif.
Peangtarn Plipuech 2 6 6
Stefania Bojica 0 1 4
04.12.23
1e ronde
Nigina Abduraimova 2 6 6
Sabine Lisicki 0 3 4
04.12.23
Kwalif.
Isabella Shinikova 2 6 6
Diletta Cherubini 0 1 1
04.12.23
1e ronde
Rebecca Sramkova 1 6 2
Natalija Stevanovic scratch 0 1 0
04.12.23
1e ronde
Arianne Hartono 2 6 6
Lesley Pattinama Kerkhove 0 1 1
04.12.23
1e ronde
Viktoria Hruncakova 2 6 6
Dalila Jakupovic 0 4 3
04.12.23
Kwalif.
Emily Appleton 2 6 6 6
Nika Radisic 1 3 71 4
04.12.23
Kwalif.
Leonie Kung 2 6 6
Dimitra Pavlou 0 3 2
04.12.23
1e ronde
Yuliya Hatouka 2 6 7
Tereza Martincova 0 4 65
04.12.23
1e ronde
Daria Snigur 2 6 6
Anastasia Zakharova 0 2 4
04.12.23
1e ronde
Ekaterina Makarova (1996) 2 6 7
Gergana Topalova 0 0 64
04.12.23
Kwalif.
Lola Radivojevic 2 6 7
Anastasia Kovaleva 0 2 5
04.12.23
Kwalif.
Ksenia Zaytseva 2 3 6 6
Alevtina Ibragimova 1 6 2 1
Dames enkelspel Clay Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Evelyne Atticia Tiron 2 6 6
Nasiba Espolova 0 1 1
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Selina Atay 2 6 6
Anastasiya Krymkova 0 1 3
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Katherine Barnes 2 6 6
Ireni Lucia 0 4 2
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Noka Juric 2 6 6
Lisa Gruber 0 2 2
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Stefana Lazar 2 5 6 10
Karolina Mrazikova 1 7 2 5
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Zhanel Rustemova 2 6 6
Nehir Dogan 0 2 3
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Bianca Bulat 2 6 6
Anna Kartseva 0 2 1
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Koharu Niimi 2 6 6
Melis Ayda Uyar 0 3 3
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Jana Stojanova 2 6 6
Vlada Guryleva 0 4 4
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Claudia Gasparovic 2 6 6
Alana Tuayeva 0 3 3
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Anamaria Federica Oana 1 w/o
Anna Lena Ebster 0
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Ann Akasha Ceuca 2 6 6
Ananya Vartak 0 3 0
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Florencia Belen Moron 2 3 6 10
Anastasia Mozgaleva 1 6 4 5
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Ada Piestrzynska 2 6 6
Eva Marie Desvignes 0 1 2
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Valerija Maija Kargina 2 6 6
Nisa Bulut 0 0 1
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Ingkar Dyussebay 2 6 4 11
Leonie Rabl 1 2 6 9
Dames enkelspel Hard Egypt W15 Sharm ElSheikh sets 1 2 3 4 5
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Chanel Janssen 2 6 6
Veronika Udina 0 3 1
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Victoria Mikhaylova 2 6 6
Christine Gouws 0 0 3
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Nina Rudiukova 2 6 7
Hania Abouelsaad 0 1 65
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Ekaterina Makarova (2001) 2 6 6
Ekaterina Burenina 0 0 0
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Summer Yardley 2 6 6
Jael Molongo 0 0 1
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Maddalena Giordano 2 6 6
Ustiniya Lekomtseva 0 3 1
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Izabela Heinzova 2 2 6 11
Diana Yakovleva 1 6 1 9
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Mia Mayerova 2 6 7
Cara Maria Mester 0 2 5
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Anamaria Kurtsikashvili 2 6 6
Nicol Benesova 0 4 4
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Daria Zelinskaya 2 6 6
Susanna Giovanardi 0 2 1
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Ekaterina Kuznetsova 2 6 6
Lorena Schaedel 0 3 0
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Fang An Lin 2 6 6
Mariella Gelbke 0 0 0
04.12.23
2e ronde van de kwal.
On Yu Choi 2 3 7 11
Danique Havermans 1 6 65 9
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Olivia Bergler 2 6 6
Polina Bolotova 0 0 1
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Noemie Dadoun 2 6 6
Milana Maslenkova 0 2 2
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Micol Salvadori 2 6 7
Yu Shan 0 4 5
Dames enkelspel Clay Spain W15 Valencia sets 1 2 3 4 5
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Esther Lopez Alcaraz 2 6 6
Martina Medina Hernandez 0 1 0
04.12.23
Kwalif.
Esther Lopez Alcaraz 2 7 6
Maria Andrienko 0 5 0
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Maria Oliver Sanchez 2 6 7
Augusta Lucia Grau Kristensen 0 4 62
04.12.23
Kwalif.
Maria Oliver Sanchez 2 6 6
Sofia Snitko 0 3 3
04.12.23
Kwalif.
Jizel Matos Sequeira Fernandes 2 6 6
Delia Gaillard 0 3 2
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Jizel Matos Sequeira Fernandes 2 6 6
Aleksandra Iankovskaia 0 2 2
04.12.23
Kwalif.
Laura Boehner 2 6 6
Julia Bortoluzzi Bianchin 0 1 0
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Laura Boehner 2 6 6
Marta Pico Navarro 0 3 2
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Maria Andrienko 2 6 6
Pari Singh 0 4 1
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Thessy Ntondele Zinga 2 1 6 10
Lola Collin 1 6 1 4
04.12.23
Kwalif.
Thessy Ntondele Zinga 2 6 6
Isabelle Cherny 0 4 1
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Isabelle Cherny 2 6 6
Cristina Rodriguez Duenas 0 2 2
04.12.23
Kwalif.
Sarah Tatu 2 7 7
Maya Bordereau 0 5 5
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Sarah Tatu 2 6 7
Tian Jialin 0 4 5
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Vanja Gudelj 2 7 2 10
Elena Giovanna Giessler 1 5 6 7
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Delia Gaillard 2 6 6
Menuha Popovici 0 3 1
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Julia Bortoluzzi Bianchin 2 6 6
Maria Lopez Gomez 0 4 0
04.12.23
Kwalif.
Shuqian Xu 2 6 4 10
Silvia Alejo 1 3 6 2
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Shuqian Xu 2 6 6
Ariadna Garcia-Patron Canals 0 3 0
04.12.23
Kwalif.
Cayetana Gay 2 6 6
Vanja Gudelj 0 1 2
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Cayetana Gay 2 6 7
Carla Fity 0 2 5
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Maya Bordereau 2 6 6
Ana Martinez Vaquero 0 3 4
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Silvia Alejo 2 6 6
Gina Kondos 0 4 1
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Sofia Snitko 2 6 6
Andreea Adelina Cuna 0 1 0
Dames enkelspel Clay Brazil W25 Mogi das sets 1 2 3 4 5
04.12.23
1e ronde van de kwal.
Jennifer Dourado Zimermman 2 6 7
Sarah Barry 0 3 5
04.12.23
1e ronde van de kwal.
Sofia Da Cruz Mendonca 2 6 6
Martina Macarena Torrales Tebes 0 0 1
04.12.23
1e ronde van de kwal.
Isidora Cereso 2 4 6 10
Luiza Esteves 1 6 4 3
04.12.23
1e ronde van de kwal.
Maria Luisa Oliveira 2 7 7
Alice Ghiraldi 0 5 66
04.12.23
1e ronde van de kwal.
Bruna Melato 2 7 6
Luana Paiva 0 64 2
04.12.23
1e ronde van de kwal.
Gabriela Kawano Cho 2 6 6
Giovanna Soueid 0 1 1
04.12.23
1e ronde van de kwal.
Lara Bela Frederico De Almeida Santos 2 6 6
Raffaela Lorenti Ribeiro 0 3 2
04.12.23
1e ronde van de kwal.
Natalia Sousa Salazar 2 6 6
Alicia Reichel 0 2 2
Dames enkelspel Hard Tunisia W25 Monastir sets 1 2 3 4 5
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Martina Spigarelli 2 6 6
Adesuwa Osabuohien 0 2 2
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Lara Salden 2 6 6
Darja Suvirdjonkova 0 0 1
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Yidi Yang 2 6 6
Lina Soussi 0 4 2
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Ana Giraldi Requena 2 3 6 10
Alina Granwehr 1 6 3 7
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Ayumi Koshiishi 2 1 6 10
Ioana Zvonaru 1 6 1 8
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Luisa Meyer Auf Der Heide 1 6 3
Sara Lanca scratch 0 1 0
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Jiaqi Wang 2 6 6
Elyana Moonen 0 2 2
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Diana Martynov 2 6 6
Hannah Mikha 0 0 0
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Sebastianna Scilipoti 2 6 0 10
Nicole Gadient 1 4 6 6
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Karolina Kozakova 2 6 6
Gozal Ainitdinova 0 1 3
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Mia Mack 2 6 6
Julia Konishi Camargo Silva 0 2 2
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Annelin Bakker 2 6 1 10
Vicky Van De Peer 1 3 6 8
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Hanna Bougouffa 2 4 6 10
Amelia Waligora 1 6 4 5
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Sandugash Kenzhibayeva 2 6 6
Lara Pfeifer 0 4 4
04.12.23
2e ronde van de kwal.
Julia Adams 2 6 4 10
Yingqun Sun 1 1 6 8
Dames dubbelspel Clay Uruguay Uruguay sets 1 2 3 4 5
04.12.23
1e ronde
Andrea Gamiz/Eva Vedder 2 6 6
Carolina Meligeni Alves/Solana Sierra 0 4 3
04.12.23
1e ronde
Elixane Lechemia/Gabriela Lee 2 6 6
Lucia De Santa Ana/Juliana Rodriguez 0 4 1
<