Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
14.12.23
2e ronde
Bogdan Bobrov 2 5 7 6
Dragos Nicolae Cazacu 1 7 66 3
14.12.23
2e ronde
Jay Clarke 2 6 6
Sergei Pogosian 0 4 1
14.12.23
Kwartfinale
Evgenii Tiurnev 1 w/o
Denys Klok 0
14.12.23
2e ronde
Evgenii Tiurnev 2 6 4 6
Federico Campana 1 4 6 1
14.12.23
2e ronde
Denys Klok 2 6 6
Rafael Giotis 0 3 4
14.12.23
2e ronde
Corentin Denolly 2 6 6
Leonardo Catani 0 3 2
14.12.23
2e ronde
Emilien Voisin 2 6 4 6
Ilya Snitari 1 2 6 4
14.12.23
2e ronde
Arda Azkara 2 6 6
Dmitry Popko 0 1 4
14.12.23
2e ronde
Ezequiel Monferrer 2 6 6 7
Marko Topo 1 73 3 610
Heren enkelspel Hard Spain M15 Ceuta sets 1 2 3 4 5
14.12.23
2e ronde
David Perez Sanz 2 6 6
Martins Rocens 0 3 2
14.12.23
2e ronde
Paul Jubb 2 6 6
Jacopo Bilardo 0 1 1
14.12.23
2e ronde
Pol Martin Tiffon 2 7 6
A.j. Catanzariti 0 611 3
14.12.23
2e ronde
John Echeverria 2 6 6
Leonid Sheyngezikht 0 2 1
14.12.23
2e ronde
Diego Barreto Sanchez 2 3 6 6
Mark Whitehouse 1 6 4 3
14.12.23
2e ronde
Mario Gonzalez Fernandez 2 7 7
Ivan Marrero Curbelo 0 5 5
14.12.23
2e ronde
Volodymyr Iakubenko 2 6 6
Alen Moritz Hodzic 0 3 1
14.12.23
2e ronde
Alejo Sanchez Quilez 2 6 2 6
Georgii Kravchenko 1 3 6 3
Heren enkelspel Clay Chile M15 Concepcion sets 1 2 3 4 5
14.12.23
Kwartfinale
Facundo Mena 2 5 7 7
Lautaro Midon 1 7 65 60
14.12.23
Kwartfinale
Gonzalo Villanueva 2 6 7
Diego Fernandez Flores 0 0 68
14.12.23
Kwartfinale
Ignacio Antonio Becerra Otarola 2 6 6
Luciano Carraro 0 3 1
14.12.23
Kwartfinale
Valerio Aboian 2 6 6 6
Matias Soto 1 75 4 1
Heren enkelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
14.12.23
2e ronde
Omni Kumar 2 6 6
Adit Sinha 0 1 2
14.12.23
2e ronde
Arthur Bouquier 2 6 6
Stefanos Sakellaridis 0 4 0
14.12.23
2e ronde
Niels Visker 2 7 5 7
Maximus Jones 1 65 7 65
14.12.23
2e ronde
Yassine Dlimi 2 7 7
Louis Tessa 0 5 65
Heren enkelspel Hard Egypt M15 Sharm ElSheikh sets 1 2 3 4 5
14.12.23
2e ronde
Vadym Ursu 2 6 6
Michael Bassem Sobhy 0 2 1
14.12.23
2e ronde
Grigoriy Lomakin 2 7 3 7
Yurii Dzhavakian 1 64 6 66
14.12.23
2e ronde
Alec Beckley 2 6 7
Saba Purtseladze 0 4 65
14.12.23
2e ronde
Samuel Vincent Ruggeri 2 6 6
Stuart Parker 0 2 2
14.12.23
2e ronde
Evgeny Philippov 2 6 6
Aleksander Chayka 0 3 4
14.12.23
2e ronde
Aristarkh Safonov 1 6 3
Max Wiskandt scratch 0 4 2
14.12.23
2e ronde
Bor Artnak 1 6 1
Amr Elsayed scratch 0 3 2
14.12.23
2e ronde
Saveliy Ivanov 2 6 6
Alexandr Binda 0 1 2
Heren enkelspel Hard New Zeland M15 Wellington sets 1 2 3 4 5
14.12.23
Kwartfinale
Matthew Dellavedova 2 6 7
Emile Hudd 0 1 65
14.12.23
Halve finale
Matthew Dellavedova 2 6 6
Jacob Bradshaw 0 4 3
14.12.23
Halve finale
Matt Kuhar 2 6 6
Jayden Court 0 4 4
14.12.23
Kwartfinale
Matt Kuhar 2 6 6
Corban Crowther 0 1 4
14.12.23
Kwartfinale
Jayden Court 2 4 7 7
Samuel Brosset 1 6 65 62
14.12.23
Kwartfinale
Jacob Bradshaw 2 6 6
George Stoupe 0 0 4
Heren enkelspel Hard Kuwait M15 Zahra sets 1 2 3 4 5
14.12.23
2e ronde
Aleksandre Bakshi 2 4 6 6
Ali Habib 1 6 3 3
14.12.23
2e ronde
Alex Knaff 2 6 6
Matic Kriznik 0 4 2
14.12.23
2e ronde
Alastair Gray 2 7 6
Elgin Khoeblal 0 5 1
14.12.23
2e ronde
Sidane Pontjodikromo 2 6 6
Leyton Rivera 0 2 1
14.12.23
2e ronde
Zura Tkemaladze 2 7 6
Pietro Orlando Fellin 0 65 1
14.12.23
2e ronde
Deney Wassermann 2 7 6
Jack Loge 0 5 3
14.12.23
2e ronde
Arthur Bonnaud 2 4 6 6
Luca Castelnuovo 1 6 4 3
14.12.23
2e ronde
Emilien Demanet 2 6 6
Aleksandr Braynin 0 3 3
Dames enkelspel I. hard France Limoges sets 1 2 3 4 5
14.12.23
2e ronde
Harmony Tan 1 w/o
Alize Cornet 0
14.12.23
2e ronde
Cristina Bucsa 2 6 6
Audrey Albie 0 3 4
14.12.23
2e ronde
Anna Blinkova 2 6 6
Nigina Abduraimova 0 4 0
14.12.23
2e ronde
Elisabetta Cocciaretto 2 6 6
Darja Semenistaja 0 3 4
14.12.23
2e ronde
Lois Boisson 2 6 6
Alana Smith 0 4 0
14.12.23
2e ronde
Erika Andreeva 2 4 7 6
Mccartney Kessler 1 6 5 2
Dames enkelspel Clay Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
14.12.23
2e ronde
Julia Stamatova 2 5 6 6
Jana Stojanova 1 7 4 4
14.12.23
2e ronde
Jana Bojovic 2 6 6
Ania Hertel 0 3 4
14.12.23
2e ronde
Marie Mettraux 2 6 6
Panna Bartha 0 2 3
14.12.23
2e ronde
Nikol Rivkin 1 w/o
Denise Valente 0
14.12.23
2e ronde
Amarissa Kiara Toth 2 6 6
Ekaterina Ivanova 0 2 1
14.12.23
2e ronde
Natalija Senic 2 6 6 6
Katerina Tsygourova 1 2 73 3
14.12.23
2e ronde
Francesca Pace 2 5 6 7
Denislava Glushkova 1 7 2 5
14.12.23
2e ronde
Rada Zolotareva 2 6 6 6
Ada Kumru 1 3 79 0
Dames enkelspel Clay Spain W15 Melilla sets 1 2 3 4 5
14.12.23
2e ronde
Giorgia Pinto 2 6 7
Elena Giovanna Giessler 0 1 5
14.12.23
2e ronde
Oana Georgeta Simion 2 6 6
Ksenija Rage 0 2 2
14.12.23
2e ronde
Ines Murta 2 6 3 6
Franziska Sziedat 1 2 6 2
14.12.23
2e ronde
Paula Arias Manjon 2 6 6
Angelica Raggi 0 2 3
14.12.23
2e ronde
Chantal Sauvant 2 6 6
Aleksandra Julia Zuchanska 0 1 1
14.12.23
2e ronde
Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah 2 6 6
Cristina Diaz Adrover 0 3 2
14.12.23
2e ronde
Anastasia Safta 2 6 6
Patricija Paukstyte 0 1 2
14.12.23
2e ronde
Africa Burillo Berezak 2 6 6
Jeanne Meme 0 1 0
Dames enkelspel Hard New Zeland W15 Wellington sets 1 2 3 4 5
14.12.23
Kwartfinale
Mercedes Aristegui 2 6 6 6
Renee Zhang 1 3 73 3
14.12.23
Kwartfinale
Mao Mushika 2 7 7
Haine Ogata 0 5 61
Dames enkelspel Hard Tunisia W25 Monastir sets 1 2 3 4 5
14.12.23
2e ronde
Magali Kempen 2 6 6
Amelie Van Impe 0 4 3
14.12.23
2e ronde
Andreea Prisacariu 1 6 4 6
Lara Salden scratch 0 7 5
14.12.23
2e ronde
Guiomar Zuleta De Reales 2 6 6
Yasmine Mansouri 0 0 1
14.12.23
2e ronde
Nuria Brancaccio 2 6 6
Milana Zhabrailova 0 3 0
14.12.23
2e ronde
Alina Charaeva 2 6 6 6
Sapfo Sakellaridi 1 710 3 4
14.12.23
2e ronde
Nadine Keller 2 6 6
Maria Bondarenko 0 1 1
14.12.23
2e ronde
Lola Radivojevic 2 6 6
Katharina Hobgarski 0 3 4
Dames enkelspel Clay Kenya W25 Nairobi sets 1 2 3 4 5
14.12.23
Kwartfinale
Valeriya Strakhova 2 7 6
Sofia Rocchetti 0 5 0
14.12.23
Kwartfinale
Sada Nahimana 2 6 7
Jessie Aney 0 3 5
Dames enkelspel Hard Egypt W25 Sharm ElSheikh sets 1 2 3 4 5
14.12.23
2e ronde
Marina Melnikova 2 7 6
Daria Zelinskaya 0 65 2
14.12.23
2e ronde
Katy Dunne 2 6 6
Fang An Lin 0 0 1
14.12.23
2e ronde
Sandra Samir 2 6 6
Ayla Aksu 0 2 3
14.12.23
2e ronde
Karola Patricia Bejenaru 2 6 6
Sarah Beth Grey 0 4 4
14.12.23
2e ronde
Mariam Bolkvadze 2 6 6
Mariia Tkacheva 0 3 1
14.12.23
2e ronde
Kira Pavlova 2 7 6
Maja Chwalinska 0 62 0
14.12.23
2e ronde
Elena Pridankina 2 6 6
Ekaterina Shalimova 0 2 1
14.12.23
2e ronde
Alexandra Shubladze 2 6 6
Katarina Kuzmova 0 4 4
Dames enkelspel Clay Brazil W60 Vacaria sets 1 2 3 4 5
14.12.23
Kwartfinale
Maria Lourdes Carle 2 6 6
Nicole Fossa Huergo 0 1 2
14.12.23
Kwartfinale
Francisca Jorge 2 6 6
Martina Capurro Taborda 0 3 4
14.12.23
Kwartfinale
Julia Riera 2 7 6
Thaisa Grana Pedretti 0 65 4
14.12.23
Kwartfinale
Selena Janicijevic 2 7 6
Solana Sierra 0 64 4
Heren dubbelspel Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
14.12.23
Kwartfinale
Federico Campana/Gabriele Maria Noce 2 6 6 10
Dmitry Popko/Ilya Snitari 1 3 72 1
14.12.23
Kwartfinale
Corentin Denolly/Damien Wenger 2 7 6
Michael Agwi/Ioan Alexandru Chirita 0 63 0
14.12.23
Kwartfinale
Jay Clarke/James Mackinlay 2 7 6
Dragos Nicolae Cazacu/Emilien Voisin 0 5 2
14.12.23
Kwartfinale
Bogdan Bobrov/Petr Nesterov 2 6 6
Gregorio Biondolillo/Sebastian O'Byrne 0 1 1
Heren dubbelspel Hard Spain M15 Ceuta sets 1 2 3 4 5
14.12.23
1e ronde
Filip Apltauer/Ying Hou 2 2 6 10
Javier Molino/Alvaro Peiro Serrano 1 6 4 7
14.12.23
1e ronde
David Perez Sanz/Ricardo Villacorta-Alonso 2 7 7
Angel Guerrero Melgar/Erik Larsson 0 65 64
14.12.23
1e ronde
John Echeverria/Mark Whitehouse 2 6 6
Mikel Martinez/Alejandro Turriziani Alvarez 0 4 2
14.12.23
1e ronde
Jacopo Bilardo/Volodymyr Iakubenko 2 7 2 10
Darius Florin Pop/Martins Rocens 1 5 6 5
14.12.23
1e ronde
Mario Gonzalez Fernandez/Ivan Marrero Curbelo 2 7 6
Filippo Giovannini/Umberto Giovannini 0 60 4
14.12.23
1e ronde
Alejo Sanchez Quilez/Leonid Sheyngezikht 1 w/o
Fabian Hansch Mauritzson/Linus Videhult 0
14.12.23
1e ronde
Pau Bosch Munoz/Nico Rating 2 7 6
Asier Meneses Perny/Yannick Yannick 0 5 3
Heren dubbelspel Clay Chile M15 Concepcion sets 1 2 3 4 5
14.12.23
Halve finale
Luis Britto/Paulo Andre Saraiva Dos Santos 2 6 6
Juan Manuel La Serna/Lautaro Midon 0 4 2
Heren dubbelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
14.12.23
Kwartfinale
Alexander Donski/Tiago Pereira 2 6 6
Aleksandr Lobanov/Alexey Vatutin 0 3 1
Heren dubbelspel Hard Egypt M15 Sharm ElSheikh sets 1 2 3 4 5
14.12.23
Kwartfinale
Filiberto Fumagalli/Samuel Vincent Ruggeri 2 7 6
Zoran Ludoski/Dusan Obradovic 0 64 3
14.12.23
Kwartfinale
Giorgi Giorgadze/Saba Purtseladze 2 2 6 10
Bor Artnak/Vadym Ursu 1 6 2 5
Heren dubbelspel Hard New Zeland M15 Wellington sets 1 2 3 4 5
14.12.23
Kwartfinale
Reece Falck/George Stoupe 2 6 7
Isaac Becroft/James Watt 0 4 64
14.12.23
Kwartfinale
Corban Crowther/Tai Sach 2 7 3 10
Cade Birrell/Sam Ryan Ziegann 1 65 6 6
14.12.23
Kwartfinale
Joshua Charlton/Emile Hudd 2 6 7
Jesse Delaney/Adil Kalyanpur 0 3 64
Heren dubbelspel Hard Kuwait M15 Zahra sets 1 2 3 4 5
14.12.23
Kwartfinale
Aleksandr Braynin/Nikita Repkin 2 2 6 10
Sidane Pontjodikromo/Deney Wassermann 1 6 2 5
14.12.23
Kwartfinale
Aleksandre Bakshi/Zura Tkemaladze 1 w/o
Alastair Gray/Ryan James Storrie 0
14.12.23
Kwartfinale
Lukas Hellum Lilleengen/Leyton Rivera 2 6 6
Igor Dudun/Artem Podorozhnyi 0 4 3
Dames dubbelspel I. hard France Limoges sets 1 2 3 4 5
14.12.23
Kwartfinale
Anastasia Detiuc/Arantxa Rus 2 3 6 10
Anna Danilina/Alexandra Panova 1 6 2 7
Dames dubbelspel Clay Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
14.12.23
Kwartfinale
Rikke De Koning/Madelief Hageman 1 w/o
Katerina Tsygourova/Denise Valente 0
14.12.23
Kwartfinale
Amarissa Kiara Toth/Rada Zolotareva 2 6 6
Antonia Aragosa/Elena Grekul 0 3 3
14.12.23
Kwartfinale
Panna Bartha/Julia Stamatova 2 7 6
Kaaviya Balasubramanian/Gina Isabell Trautvetter 0 67 3
14.12.23
Kwartfinale
Mirjana Jovanovic/Jana Stojanova 1 w/o
Ania Hertel/Marie Mettraux 0
Dames dubbelspel Clay Spain W15 Melilla sets 1 2 3 4 5
14.12.23
Halve finale
Ines Murta/Olga Parres Azcoitia 2 6 6
Paula Ortega Redondo/Ana Filipa Santos 0 1 3
14.12.23
Halve finale
Patricija Paukstyte/Chantal Sauvant 2 6 6
Laura Boehner/Franziska Sziedat 0 2 0
Dames dubbelspel Hard New Zeland W15 Wellington sets 1 2 3 4 5
14.12.23
Kwartfinale
Yui Chikaraishi/Nanari Katsumi 2 6 6
Man Ying Maggie Ng/Ho Ching Wu 0 4 3
14.12.23
Kwartfinale
Ella Simmons/Belle Thompson 2 6 6 10
Jelena Cvijanovic/Ashley Katz 1 74 3 5
14.12.23
Kwartfinale
Catherine Aulia/Jade Otway 2 7 6
Monique Barry/Alicia Smith 0 5 4
14.12.23
Kwartfinale
Lunda Kumhom/Elyse Tse 2 7 2 10
Mao Mushika/Hikaru Sato 1 66 6 5
Dames dubbelspel Hard Tunisia W25 Monastir sets 1 2 3 4 5
14.12.23
Kwartfinale
Jenny Lim/Nina Radovanovic 1 w/o
Magali Kempen/Lara Salden 0
Dames dubbelspel Hard Egypt W25 Sharm ElSheikh sets 1 2 3 4 5
14.12.23
Kwartfinale
Victoria Mikhaylova/Mariia Tkacheva 1 w/o
Mariam Bolkvadze/Sarah Beth Grey 0
14.12.23
Kwartfinale
Karola Patricia Bejenaru/Briana Szabo 2 6 6
Yasmin Ezzat/Fang An Lin 0 2 3
14.12.23
Kwartfinale
Maja Chwalinska/Gina Feistel 2 6 6
Bojana Marinkovic/Ekaterina Shalimova 0 3 0
14.12.23
Kwartfinale
Katarina Kuzmova/Sandra Samir 2 6 6
Alisa Kummel/Ekaterina Makarova (2001) 0 4 1
Dames dubbelspel Clay Brazil W60 Vacaria sets 1 2 3 4 5
14.12.23
Kwartfinale
Francisca Jorge/Matilde Jorge 2 6 6
Maria Paulina Perez Garcia/Ana Sofia Sanchez 0 3 1
14.12.23
Kwartfinale
Ana Candiotto/Rebeca Pereira 2 6 6 10
Jasmin Jebawy/Anna Ulyashchenko 1 3 73 4
14.12.23
Kwartfinale
Nicole Fossa Huergo/Daria Lodikova 2 7 6
Carolina Meligeni Alves/Gabriela Ce 0 5 0
14.12.23
Kwartfinale
Romina Ccuno/Justina Mikulskyte 2 6 2 10
Yuliana Monroy/Thaisa Grana Pedretti 1 3 6 2
<