Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Clay Italy Francavilla Challenger sets 1 2 3 4 5
06.05.24
Kwalif.
Alessandro Giannessi 1 4
Manas Manoj Dhamne scratch 0 2
06.05.24
Kwalif.
Gastao Elias 2 6 6
Guy Den Ouden 0 3 2
06.05.24
1e ronde
Franco Agamenone 2 6 6
Stefano Travaglia 0 3 2
06.05.24
1e ronde
Marco Cecchinato 2 6 7
Alexander Weis 0 1 62
06.05.24
1e ronde
Andrea Pellegrino 2 6 5 6
Murkel Alejandro Dellien Velasco 1 4 7 3
06.05.24
Kwalif.
Andrea Guerrieri 2 6 6
Dan Added 0 4 4
06.05.24
Kwalif.
Damien Wenger 2 7 6
Matthew Dellavedova 0 5 3
06.05.24
1e ronde
Jacopo Berrettini 2 7 1 7
Ivan Gakhov 1 67 6 5
06.05.24
1e ronde
Adrian Andreev 2 6 6
Darwin Blanch 0 1 3
06.05.24
Kwalif.
Federico Arnaboldi 2 7 3 6
Elmer Moller 1 65 6 3
06.05.24
Kwalif.
Ryan Nijboer 2 6 1 7
Gabriel Debru 1 3 6 60
06.05.24
1e ronde
Maks Kasnikowski 2 6 7
Oliver Crawford 0 1 5
Heren enkelspel Clay Italy Rome sets 1 2 3 4 5
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Richard Gasquet 2 6 7
Samuel Vincent Ruggeri 0 1 5
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Mikhail Kukushkin 2 5 7 7
Cristian Garin 1 7 69 62
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Radu Albot 2 6 0 6
Taro Daniel 1 4 6 1
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Facundo Bagnis 2 7 7
Thiago Agustin Tirante 0 68 65
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Thiago Moura Monteiro 2 6 6
Giovanni Oradini 0 4 4
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Diego Sebastian Schwartzman 2 6 3 7
Albert Ramos-Vinolas 1 1 6 5
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Gregoire Barrere 2 6 7
Giovanni Mpetshi Perricard 0 3 5
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Maximilian Marterer 2 4 6 7
Andrea Picchione 1 6 3 5
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Botic Van De Zandschulp 2 6 6
Zachary Svajda 0 2 2
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Alexandre Muller 2 4 6 6
Emilio Nava 1 6 1 4
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Nicolas Moreno De Alboran 2 6 7
Juan Pablo Varillas 0 4 5
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Corentin Moutet 2 6 6
Damir Dzumhur 0 1 3
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Felipe Meligeni Alves 2 6 3 6
Hugo Gaston 1 3 6 1
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Zizou Bergs 2 4 6 6
Patrick Kypson 1 6 3 4
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Vit Kopriva 2 6 5 7
Federico Coria 1 3 7 63
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Jeff Wolf 2 4 7 6
Bernabe Zapata Miralles 1 6 65 1
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Duje Ajdukovic 2 7 3 6
Zsombor Piros 1 62 6 2
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Brandon Nakashima 2 7 7
Nerman Fatic 0 65 5
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Jesper De Jong 2 6 2 6
Jurij Rodionov 1 3 6 4
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Harold Mayot 2 6 6
Valentin Vacherot 0 3 3
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Francesco Passaro 2 7 7
Aleksandar Kovacevic 0 5 5
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Terence Atmane 2 7 7
Thanasi Kokkinakis 0 5 65
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Hamad Medjedovic 2 7 6
Camilo Ugo Carabelli 0 61 2
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Juncheng Shang 2 6 3 6
Francesco Maestrelli 1 1 6 3
Heren enkelspel Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Teimuraz Gabashvili 2 6 6
Vishal Saravanan 0 1 0
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Mert Naci Turker 2 6 6
Adam Bajurko 0 1 0
06.05.24
2e ronde van de kwal.
S Mert Ozdemir 2 6 6
Marsel Ilhan 0 4 4
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Sina Moghimi 2 6 6
Caspar Schuetze 0 1 1
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Renlong Pang 2 6 6
Vincent Jonah Strauch 0 3 2
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Gokberk Saritas 2 6 6
Kaya Arinc 0 4 4
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Jordi Garcia Mestre 2 6 6
Lucca Helguera Casado 0 3 3
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Yuquan Jin 2 6 6
Mason Foxman 0 1 2
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Zekai Li 2 6 6
Felix Mischker 0 3 2
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Maksim Shin 2 5 6 10
Amaan Siddiqui 1 7 2 7
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Sebastian Pino 2 7 6
Saveliy Ivanov 0 64 3
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Dinko Dinev 2 6 6
Mahmut Emre Gurmeric 0 1 0
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Markus Molder 2 2 6 10
Angel Hernandez 1 6 1 5
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Andrin Casanova 2 6 6
Bence Toth 0 0 0
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Norbert Marosik 2 6 7
Jaishnav Shinde 0 4 62
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Patrick Jozwicki 2 1 6 10
Jefferson Wendler Filho 1 6 1 7
Heren enkelspel Clay Romania M15 Bucharest sets 1 2 3 4 5
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Niels Lootsma 2 6 6
Luca Mindrut 0 1 4
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Valentin Vanta 2 7 6
Josh Reid 0 5 4
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Federico Marchetti 2 6 6
Ilie Babinciuc 0 3 3
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Andrea Militi Ribaldi 2 6 7
Alin Butnaru 0 2 5
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Illya Beloborodko 2 6 6
Tudor Stefan Gheorghita 0 0 3
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Samuil Konov 2 6 7
Carl Holder 0 4 5
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Stefan Adrian Andreescu 2 6 6
Darius Florin Pop 0 3 4
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Louis Allen 2 6 6 10
Rafael Grosu 1 73 2 7
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Niccolo Baroni 2 6 6
Daniel Uta 0 2 3
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Alexandru Luca 2 6 2 10
Nicolas Rafael Goldberg Alviani 1 3 6 3
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Gheorghe Claudiu Schinteie 2 6 6
Andrei Dumitrescu 0 0 1
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Matei Cristian Onofrei 2 6 6
Cezar Stefan Bentzel 0 2 1
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Cezar Gabriel Papoe 2 3 6 10
Matei Florin Breazu 1 6 3 5
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Rares Teodor Pieleanu 2 4 6 10
Jose Murariu 1 6 3 7
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Dominic Ducariu 2 6 6
Pietro Mugelli 0 1 0
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Nyo Van Dyck 2 5 7 10
Daniele Minighini 1 7 5 4
Heren enkelspel Clay Bosnia and Herzeg. M15 Doboj sets 1 2 3 4 5
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Jerko Brkic 2 5 6 10
Pavel Verbin 1 7 1 6
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Marcell Bartakovics 2 6 6
Niksa Smiljanic 0 0 2
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Razvan Baiant 2 6 6
Ivan Goncharov 0 1 1
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Michael Gloeckler 2 6 6
Matthias Uwe Kask 0 4 4
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Christian Fellin 2 6 6 19
Matias Riva 1 3 74 17
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Lucio Carnevalle 2 6 6
Gilberto Ravasio 0 2 0
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Matyas Cerny 2 6 6
Jan Dimitrijevic 0 2 2
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Jan Kupcic 2 6 6
Vladan Tadic 0 1 4
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Marino Jakic 2 6 6
Kirill Mishkin 0 4 1
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Dimitris Sakellaridis 2 6 4 10
Aleksa Mirkovic 1 0 6 8
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Tilen Kovac 2 6 6
Tarik Bajrovic 0 3 3
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Matteo Fondriest 2 6 7 10
Luka Miklavcic 1 73 62 4
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Tobias Smoliner 2 6 3 11
Peetu Pohjola 1 3 6 9
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Ivan Biletic 2 6 6
Yamato Sueoka 0 3 2
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Aljaz Jeran 2 6 6 10
Sasa Markovic 1 4 75 7
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Dmitry Suboch 2 6 6
Martin Zeljenka 0 1 4
Heren enkelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Jae Hwan Kim 2 6 6
Leon Formella 0 3 4
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Mohamed Nazim Makhlouf 2 6 6
Paul Ender 0 4 2
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Alexey Aleshchev 1 w/o
Matteo Giangrande 0
06.05.24
Kwalif.
Alexey Nesterov (1998) 2 6 3 10
Mohamed Nazim Makhlouf 1 3 6 7
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Alexey Nesterov (1998) 2 6 6
Julian Peter 0 1 1
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Lorenzo Lorusso 2 6 7
George Gregoriou 0 3 5
06.05.24
Kwalif.
Lorenzo Lorusso 2 6 7
Jordan Chiu 0 1 66
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Omar Brigida 2 6 6
Lyle Zaloumis 0 0 2
06.05.24
Kwalif.
Omar Brigida 2 1 6 10
Cade Birrell 1 6 2 7
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Jordan Chiu 2 7 6
Cian Maguire 0 64 0
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Cade Birrell 2 6 6
Areg Stepanian 0 4 2
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Wally Thayne 2 6 5 10
Alessandro Coccioli 1 3 7 5
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Tai Sach 2 6 6
Sohrob Amiryavari 0 1 1
06.05.24
Kwalif.
Tai Sach 2 7 6
Kyle Rae 0 63 3
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Nicolas Ifi 2 6 3 10
Josh Roe Flannelly 1 3 6 6
06.05.24
Kwalif.
Nicolas Ifi 2 6 6
Alexey Aleshchev 0 3 4
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Kyle Rae 2 6 6
Ethan Cook 0 4 3
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Rohan Mehra 2 6 6
Ahmed Mouhan 0 4 3
06.05.24
Kwalif.
Rohan Mehra 2 6 6 10
Wally Thayne 1 75 4 6
06.05.24
Kwalif.
James Beaven 2 6 7
Zachary Fuchs 0 2 67
06.05.24
2e ronde van de kwal.
James Beaven 2 7 6
Mousa Alkotop 0 66 3
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Zachary Fuchs 1 3
Ahmed Hassairi scratch 0 0
06.05.24
Kwalif.
William Hsieh 2 6 6
Jae Hwan Kim 0 4 4
06.05.24
2e ronde van de kwal.
William Hsieh 2 6 6
Yoav Versloot 0 1 0
Heren enkelspel Hard Georgia M15 Tbilisi sets 1 2 3 4 5
06.05.24
1e ronde
Grigoriy Lomakin 2 7 7
Egor Agafonov 0 66 60
06.05.24
1e ronde
Daniil Glinka 2 6 6
Egor Pleshivtsev 0 3 4
06.05.24
Kwalif.
Bekkhan Atlangeriev 2 7 7
Anton Chekhov 0 66 67
06.05.24
1e ronde
Zura Tkemaladze 2 6 6
Giorgi Giorgadze 0 4 2
06.05.24
Kwalif.
Credit Chaiyarin 1 6 3
Ben Chetewy Ungar scratch 0 1 0
06.05.24
Kwalif.
Rakhimbek Ibrakhimov 2 6 6
Tamerlan Azizov 0 3 4
06.05.24
1e ronde
Ilia Simakin 2 7 7
Aleksandre Bakshi 0 64 65
06.05.24
1e ronde
Petr Bar Biryukov 2 6 6
Christopher Bulus 0 3 4
06.05.24
Kwalif.
Mattias Southcombe 2 6 6
Daniil Golubev 0 1 3
06.05.24
1e ronde
Erik Arutiunian 2 6 6
Pavlos Tsitsipas 0 3 4
06.05.24
Kwalif.
Venedikt Tsirikidze 2 6 6
Sergey Shalkov 0 0 4
06.05.24
Kwalif.
Ilgiz Kamchibekov 2 7 3 10
Vladimir Bazilevskiy 1 66 6 7
06.05.24
Kwalif.
Kirill Filaretov 2 6 6
Vesa Ahti 0 2 4
Heren enkelspel I. hard Mexico M15 Villahermosa sets 1 2 3 4 5
06.05.24
Kwalif.
Rodolfo Jauregui Sainz De Rozas 2 6 7
Daniel Vishnick 0 2 5
06.05.24
Kwalif.
Oliver Anderson 2 6 6
Lucas Gomez 0 3 2
06.05.24
Kwalif.
Ren Nakamura 2 4 6 10
Marco Alvarez 1 6 4 6
06.05.24
Kwalif.
Alfredo Casso 2 6 6
Lawrence Bataljin 0 4 4
06.05.24
Kwalif.
Jackson Ross 2 6 6
Ismael Batista Mascorro 0 4 1
06.05.24
Kwalif.
Lorenzo Esquici 1 6 3
Mariano Andres Bibiloni scratch 0 1 0
06.05.24
Kwalif.
Santiago Padilla Cote 2 6 6
Diego Bustamante 0 1 1
06.05.24
Kwalif.
Miles Clark 2 6 6
Anirudh Rao 0 3 3
Heren enkelspel Clay Serbia M25 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Shendrit Deari 2 6 7
Jun Ji He 0 2 65
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Stefan Micov 2 7 3 10
Alexander Orlov 1 62 6 3
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Mason Naumovski 2 6 6
Mateya Stanisavljevic 0 3 3
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Luka Todorovic 2 6 6
Dejan Mihajlovic 0 1 2
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Obrad Markovski 2 6 6
Ognjen Pavlovic 0 1 4
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Milos Mikovic 2 6 6
Jakub Medved 0 0 4
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Andrea Meduri 2 6 6
Paul Howe 0 1 1
06.05.24
2e ronde van de kwal.
George Lazarov 2 6 6
Vlado Jankanj 0 4 0
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Carlos Giraldi 2 2 7 10
Lazar Vojinovic 1 6 62 3
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Simon Knezevic 2 6 6
Ilija Zoroja 0 1 2
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Vardan Manukyan 2 7 6
Thomas Patton 0 61 3
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Aleksandar Ljubojevic 2 6 6 10
Alen Mujakic 1 74 1 6
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Zoran Ludoski 2 6 6
Marko Milosavljevic 0 4 4
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Cahir Warik 2 6 2 10
Maxim Krapivin 1 2 6 7
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Astro Pilipovic 2 7 6
Samyar Elyasi 0 62 3
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Aleksandar Hudjec 1 6 4
Stevan Popovic scratch 0 3 2
Heren enkelspel I. hard Argentina M25 Trelew sets 1 2 3 4 5
06.05.24
Kwalif.
Amador Salazar 2 6 6
Tobia Grandinetti 0 4 1
06.05.24
Kwalif.
Gonzalo Ariel Karakachian 2 3 6 10
Tadeo Munua 1 6 4 5
06.05.24
Kwalif.
Marcos Lee Chan Baratau 2 7 2 10
Vitor Leal 1 5 6 2
06.05.24
Kwalif.
Ryan Augusto dos Santos 2 7 7
Maximo Oberto Calleri 0 5 5
06.05.24
Kwalif.
Mateo Matulovich 2 6 7
Facundo Dadino 0 3 5
06.05.24
Kwalif.
Luca Miremont 2 7 6
Franco Ariel Vazquez 0 64 2
06.05.24
Kwalif.
Lucca Guercio 2 6 7
Felipe Pagnacco 0 0 65
06.05.24
Kwalif.
Tomas Tischner 2 6 6
Mateo Branc 0 3 3
Heren enkelspel Clay Spain M25 Valldoreix sets 1 2 3 4 5
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Martin Klizan 2 6 6
Joan Nadal 0 0 1
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Oscar Jose Gutierrez 2 6 6
Alexander Tokar 0 1 0
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Joao Domingues 2 6 6
David Naharro 0 3 1
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Pol Amoros Ramos 2 6 6
Giovanni Ciocca 0 3 4
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Raphael Calzi 2 6 6
Charlie Bazil 0 0 1
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Rafael Izquierdo Luque 2 3 6 10
Goncalo Falcao 1 6 2 2
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Mikel Martinez 2 6 6
Jerome Estephan 0 2 4
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Francisco Rocha 2 6 6
Marc Ceballos 0 1 1
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Martins Rocens 2 6 6
Alvaro Garcia 0 1 2
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Carlos Gimenez Perez 2 6 6 10
Milan Markovits 1 75 4 4
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Alejandro Turriziani Alvarez 2 6 6
Nico Rating 0 2 1
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Toprak Avcibasi 2 6 6
Esteban Beaumelle Munoz 0 1 0
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Iliyan Radulov 2 6 6
Valentin Gonzalez-Galino 0 2 0
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Manel Lazaro Juncadella 2 6 7
Pablo Roche Alcaya 0 4 5
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Benoit Torcq 2 7 5 10
Guilherme Valdoleiros 1 66 7 8
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Dominick Mosejczuk 2 2 6 10
Pere Prat Turro 1 6 3 5
Heren enkelspel Clay Sweden M25 Varnamo sets 1 2 3 4 5
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Jonathan Stenberg 1 w/o
Christian Hansen 0
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Nikita Repkin 2 6 6 10
Gustav Andersson (2005) 1 71 3 8
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Jonathan Backman 1 6
Aryan Lakshmanan scratch 0 0
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Eldin Nokic 2 6 6
Erik Gahnstrom 0 3 1
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Kenzo Koistila Larsson 2 6 6
Joshua Leon-Nestler 0 1 1
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Jeiden Saidizand 2 6 7
Robin Thour 0 1 5
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Henrik Bladelius 2 6 6
Johan Claesson 0 4 0
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Jan Simonsson 2 6 6
Hugo Ljung 0 2 3
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Filip Stidell 1 6 4
Victor Ryden scratch 0 4 4
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Filip Gustafsson 2 6 6
Oskari Eerola 0 2 2
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Patrik Munkhammar 2 7 7
Lawrence Sciglitano 0 63 5
Heren enkelspel Clay Austria Mauthausen Challenger sets 1 2 3 4 5
06.05.24
Kwalif.
Mohamed Safwat 2 3 7 6
Lucas Miedler 1 6 65 4
06.05.24
Kwalif.
Gerald Melzer 2 6 6
Louis Wessels 0 4 3
06.05.24
1e ronde
Jan Choinski 1 6 2
Benjamin Hassan scratch 0 2 0
06.05.24
Kwalif.
Mats Rosenkranz 2 7 7
Orlando Luz 0 65 5
06.05.24
1e ronde
Ugo Blanchet 2 6 4 6
Matteo Martineau 1 3 6 2
06.05.24
1e ronde
Filip Misolic 2 6 3 6
Marc-Andrea Huesler 1 2 6 4
06.05.24
1e ronde
Juan Manuel Cerundolo 2 6 6
Sandro Kopp 0 2 3
06.05.24
Kwalif.
Max Hans Rehberg 2 6 6
Sebastian Fanselow 0 3 4
06.05.24
Kwalif.
Jerome Kym 2 6 7
Matej Dodig 0 3 5
06.05.24
Kwalif.
Arthur Gea 2 7 0 6
Ignacio Buse 1 64 6 3
06.05.24
1e ronde
Martin Landaluce 1 5 6 2
Sho Shimabukuro scratch 0 7 1 1
Heren enkelspel Clay Czech Republic Prague Challenger sets 1 2 3 4 5
06.05.24
Kwalif.
Nikoloz Basilashvili 2 6 6
Giovanni Fonio 0 4 2
06.05.24
1e ronde
Jiri Vesely 2 6 6 7
Alejandro Moro Canas 1 4 75 63
06.05.24
1e ronde
Oriol Roca Batalla 2 6 6
Dalibor Svrcina 0 3 3
06.05.24
Kwalif.
Mathys Erhard 2 6 6
Peter Benjamin Privara 0 0 2
06.05.24
Kwalif.
Jakub Paul 2 6 6
Daniel Michalski 0 2 1
06.05.24
Kwalif.
Clement Chidekh 2 0 6 6
Robert Strombachs 1 6 0 1
06.05.24
1e ronde
Gauthier Onclin 2 6 6
Gijs Brouwer 0 2 2
06.05.24
Kwalif.
Martin Krumich 2 6 7
Michael Vrbensky 0 3 5
06.05.24
Kwalif.
Felix Gill 2 6 6
Oleksii Krutykh 0 1 3
06.05.24
1e ronde
Jaime Faria 2 6 6
Jan Kumstat 0 4 2
Heren enkelspel Clay Brazil Santos Challenger sets 1 2 3 4 5
06.05.24
1e ronde
Gonzalo Villanueva 2 6 6
Wilson Leite 0 4 2
06.05.24
Kwalif.
Leonardo Aboian 2 6 6
Trey Hilderbrand 0 4 4
06.05.24
1e ronde
Santiago Rodriguez Taverna 2 6 6
Nicolas Zanellato 0 2 4
06.05.24
Kwalif.
Ignacio Carou 2 7 6
Franco Ribero 0 64 3
06.05.24
Kwalif.
Aziz Ouakaa 1 5
Takeru Yuzuki scratch 0 2
06.05.24
Kwalif.
Franco Roncadelli 2 1 6 6
Rafael Tosetto 1 6 2 0
06.05.24
Kwalif.
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen 2 7 6
Leonid Sheyngezikht 0 65 2
06.05.24
Kwalif.
Igor Gimenez 2 7 6
Seita Watanabe 0 5 4
Heren enkelspel Hard China Wuxi Challenger sets 1 2 3 4 5
06.05.24
Kwalif.
Yan Bai 2 6 6
Blake Ellis 0 1 2
06.05.24
1e ronde
Seong Chan Hong 2 6 6
Illya Marchenko 0 3 3
06.05.24
Kwalif.
Fajing Sun 2 6 7
Yusuke Takahashi 0 3 63
06.05.24
Kwalif.
Remy Bertola 2 3 6 6
Mikalai Haliak 1 6 3 2
06.05.24
1e ronde
Rigele Te 2 6 7 7
Evgeny Donskoy 1 77 64 5
06.05.24
Kwalif.
Jie Cui 2 6 4 6
Ricardas Berankis 1 2 6 4
06.05.24
1e ronde
Brandon Holt 2 7 6
Arthur Fery 0 65 4
06.05.24
Kwalif.
Linang Xiao 2 6 3 7
Ye Cong Mo 1 4 6 5
06.05.24
1e ronde
Alibek Kachmazov 2 6 6
Luke Saville 0 4 1
06.05.24
1e ronde
Philip Sekulic 2 5 6 6
Li Tu 1 7 4 4
06.05.24
Kwalif.
James McCabe 2 6 3 7
James Kent Trotter 1 4 6 64
Dames enkelspel Clay Italy Rome sets 1 2 3 4 5
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Laura Siegemund 2 6 6
Beatrice Ricci 0 3 3
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Viktorija Golubic 2 4 6 6
Silvia Ambrosio 1 6 4 3
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Aleksandra Krunic 2 2 7 6
Zhuoxuan Bai 1 6 5 2
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Viktoriya Tomova 2 6 6
Anastasia Abbagnato 0 3 1
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Laura Pigossi 2 6 6
Erika Andreeva 0 3 3
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Aliaksandra Sasnovich 2 6 6
Alycia Parks 0 1 1
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Bernarda Pera 2 7 6
Heather Watson 0 60 3
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Oceane Dodin 2 5 6 6
Dalma Galfi 1 7 0 3
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Rebecca Sramkova 2 6 6
Harriet Dart 0 2 3
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Jaqueline Cristian 2 4 7 6
Hailey Baptiste 1 6 5 3
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Renata Zarazua 2 6 6
Nuria Parrizas-Diaz 0 3 3
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Rebeka Masarova 2 6 7
Sofia Rocchetti 0 2 62
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Maria Lourdes Carle 2 6 7
Emiliana Arango 0 3 5
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Anna Bondar 2 6 4 6
Elizabeth Mandlik 1 4 6 2
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Olga Danilovic 2 6 6
Kamilla Rakhimova 0 2 0
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Yuliia Starodubtseva 2 6 7
Fiona Ferro 0 3 5
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Varvara Gracheva 2 6 6
Eleonora Alvisi 0 1 1
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Julia Riera 1 6 4
Sachia Vickery scratch 0 1 1
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Katie Volynets 2 6 7
Jennifer Ruggeri 0 2 65
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Clara Tauson 2 6 4 7
Astra Sharma 1 4 6 62
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Darja Semenistaja 2 4 6 7
Jessica Bouzas Maneiro 1 6 0 5
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Linda Fruhvirtova 2 6 7
Yuriko Miyazaki 0 1 62
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Taylah Preston 2 6 6
Maria Timofeeva 0 4 2
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Brenda Fruhvirtova 2 6 6
Jule Niemeier 0 0 2
Dames enkelspel Clay Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Lola Marandel 2 1 6 10
Ema Harajda 1 6 2 5
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Mariam Karadzhaeva 2 6 6
Maide Damla Oezay 0 0 0
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Zhanel Rustemova 2 6 6
Maria Eduarda Mauad 0 1 1
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Liisa Varul 2 3 7 12
Lavinia Sophia Cacace Gismondi 1 6 5 10
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Maria Mikhailova 2 6 6
Julia Khramtsova 0 4 1
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Elena Karner 2 7 2 10
Maftunabonu Kahramonova 1 63 6 7
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Dana Baidaulet 2 6 6
Lisa Claeys 0 4 4
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Sara Pantelic 2 6 6
Ekaterina Burenina 0 0 1
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Claudia Sofia Martinez Solis 2 6 6
Krista Savicka 0 0 0
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Sabrina Olimjanova 2 6 6
Marina Bulbarella 0 1 4
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Milana Safiullina 2 6 5 12
Sandra Alonso 1 4 7 10
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Lea Aschenberger 2 5 6 10
Florencia Belen Moron 1 7 2 4
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Erika Bosaia 2 7 6
Celine Fritsch 0 5 4
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Eva Zabolotnaia 2 1 6 10
Iva Rafailovic 1 6 3 1
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Zi Ying Ruan 2 6 6
Zeynep Ilker 0 1 3
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Svetlana Shusteva 2 6 6
Daria Shubina 0 4 1
Dames enkelspel Clay Romania W15 Bucharest sets 1 2 3 4 5
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Oliwia Szymczuch 2 6 6
Aleksandra Julia Zuchanska 0 3 2
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Giulia Paterno 2 6 6
Alexia Clara Adascalitei 0 2 1
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Denisa Elena Plesa 2 6 6
Alessia Marinescu 0 2 4
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Vanessa Georgiana Popa Teiusanu 2 5 6 10
Ilinca Sagmar 1 7 0 8
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Noemi La Cagnina 2 6 7
Inka Wawrzkiewicz 0 3 65
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Joulia Cristiana Cirstea 2 6 6
Andreea Stefania Dinca 0 1 1
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Iulia Andreea Ionescu 2 6 6
Crissy Alexia Tudora 0 2 1
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Cara Maria Mester 2 6 6
Claudia Ogescu 0 2 0
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Alexia-Shara Iancu 2 4 6 10
Alexandra Irina Anghel 1 6 2 6
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Maria Theodora Stancescu 2 6 6
Anastasia Necula 0 3 3
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Sofia Maria Barbulescu 2 6 6
Ana Cristiana Mocanu 0 0 1
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Alexia Lavinia Puiac 2 6 6
Samira Maria Rusei 0 3 2
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Emma Dvorackova 2 6 6
Ana Maria Chirita 0 3 3
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Sophie Isabele Jurca 2 3 7 11
Stefana Lazar 1 6 5 9
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Iulia Maria Buculei 2 7 6
Ana Sofia Ciobanu 0 65 3
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Sara Victoria Balan 2 6 6
Roxana Elena Muzuru 0 0 0
Dames enkelspel Clay Serbia W15 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Zhuoma Ni Ma 2 6 6
Doroteja Petrovic 0 2 1
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Draginja Vukovic 2 6 6
Jana Radojkovic 0 0 1
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Victoria Borodulina 2 6 6
Kira Bataikina 0 1 0
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Sonia Cassani 2 6 7
Gala Ilic 0 3 611
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Sara Mikaca 2 6 6
Judith Van Kessel 0 3 1
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Tea Lukic 2 6 6
Jessica Marmorstein 0 2 0
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Jana Vanik 2 6 5 10
Milica Stosovic 1 3 7 2
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Nikol Palecek 2 6 6
Nika Ilic 0 3 0
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Grete Gull 2 6 6
Delia Stanciu 0 0 1
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Alisa Vasileva 2 6 7
Aleksandra Stevanovic 0 4 61
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Lidia Encheva 2 6 6
Ana Dzabasan 0 2 0
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Charlotte Keitel 2 6 6
Kiara Cvetkovic 0 1 4
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Mirjana Jovanovic 2 6 5 10
Eva Zharova 1 3 7 5
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Anna Maria Tottrup 1 w/o
Ekaterina Kuznetsova 0
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Klio Maria Ioannou 2 6 7
Prathyusha Rachapudi 0 3 5
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Lucia Tognoni 2 6 6
Andjela Raznatovic 0 0 0
Dames enkelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Abigail Amos 2 6 6
Martyna Zaremba 0 4 1
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Jennifer Dourado Zimermman 2 7 6
Martina Smolenova 0 5 3
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Eunji Lee (2001) 2 6 6
Bianca Compuesto 0 3 4
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Jiaying He 2 6 5 10
On Yu Choi 1 2 7 8
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Jiayu Xu 2 7 6
Guyu Xu 0 5 3
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Shuoran Wang 2 4 6 10
Nao Phang Ziyi 1 6 2 2
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Zhenghua Xiao 2 6 6
Teresa Franco Dias 0 1 0
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Jin Zhang 2 6 6
Asmi Adkar 0 1 0
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Yehua Zhou 2 4 6 10
Kate Mansfield 1 6 4 7
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Marilouise Van Zyl 2 6 6
Britney Chiu 0 0 1
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Aaddi Gupta 2 6 6
Paola Lopez 0 4 3
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Elena Michel 2 6 5 10
Wei Zheng 1 3 7 3
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Dilana Rsovac 2 7 6
Ametmarie Perez 0 66 3
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Aitiyaguli Aixirefu 2 6 6
Anna Jakovleva 0 0 3
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Feier Hu 2 7 6
Yuping Wang 0 64 0
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Ruirui Zou 2 6 6
Elizaveta Demidova 0 1 1
Dames enkelspel Clay Slovenia W15 Nova Gorica sets 1 2 3 4 5
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Natalie Barbir 2 6 7
Eva Cikajlo 0 4 61
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Nicole Gadient 2 6 6
Zala Bizjak 0 1 1
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Manca Pislak 2 7 6
Elena Covi 0 5 3
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Luisa Hrda 2 6 6
Julija Bogatin 0 2 4
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Karolina Vlckova 2 6 6
Micol Salvadori 0 3 3
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Francesca Covi 2 6 6 10
Eva Segato 1 73 4 5
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Ana Mukic 2 6 7
Victoria Lazarova 0 2 68
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Tea Nikcevic 2 6 6
Lena Ramharter 0 1 4
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Julia Peer 2 6 6
Sophie Parente 0 1 2
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Lara Smejkal 2 6 7
Zala Vnuk 0 2 5
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Claudia Gasparovic 2 6 6
Meta Marenk 0 2 2
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Marcella Dessolis 2 6 6
Kasandra Leoni Djekic 0 1 2
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Anastasiia Firman 2 6 6
Kaja Najzer 0 4 1
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Carolina Troiano 2 6 6
Lija Mumlek 0 0 2
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Aurora Corvi 1 6 5
Caterina Odorizzi scratch 0 1 1
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Kali Supova 2 6 6
Diana De Simone 0 4 4
Dames enkelspel Clay Sweden W35 Bastad sets 1 2 3 4 5
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Vlada Ekshibarova 2 6 6
Olga Golas 0 3 3
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Louise Brunskog 2 6 6
Emilie Elde 0 3 3
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Julita Saner 2 6 6
Alice Helgesson 0 0 0
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Ania Hertel 2 6 6
Divine Dasam Nweke 0 3 0
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Sina Herrmann 2 7 6
Jacquline Nylander Altelius 0 64 1
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Rebecca Munk Mortensen 2 7 6
Jana Otzipka 0 63 2
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Vilma Krebs Hyllested 2 6 7
Tilde Stromquist 0 1 611
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Ida Johansson 2 6 6
Stina Larsson 0 4 0
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Tilda Hessleryd 1 3 3
Ella Haavisto scratch 0 6 1
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Anouck Vrancken Peeters 2 6 6
Cecilie Wiche 0 3 0
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Daria Yesypchuk 2 5 6 10
Phillippa Preugschat 1 7 4 7
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Tessa Johanna Brockmann 2 6 6
Clara Nilsson 0 1 1
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Valerija Maija Kargina 2 6 6 13
Ines Faltinger 1 3 71 11
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Carina Syrtveit 2 1 7 10
June Bjork 1 6 63 6
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Iva Marinkovic 1 7
Sarafina Olivia Hansen 0 62
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Rebecca Malmstrom 2 7 6
Emma Van Poppel 0 5 1
Dames enkelspel Clay Spain W35 Platja D'Aro sets 1 2 3 4 5
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Caroline Werner 2 6 6
Lucia Llinares Domingo 0 1 4
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Eleni Christofi 2 6 6
Leire San Jose 0 0 2
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Mina Hodzic 2 6 6
Maria Oliver Sanchez 0 2 4
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Chantal Sauvant 2 6 6
Elena Noguero Asensio 0 0 1
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Mana Kawamura 2 6 6
Wozuko Mdlulwa 0 2 2
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Marine Szostak 2 6 6
Min Liu 0 1 0
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Mihaela Djakovic 2 6 6
Vasilisa Borisova 0 2 0
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Hikaru Sato 2 6 2 10
Martina Genis Salas 1 0 6 5
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Matilde Jorge 2 6 6
Maria Pia Orga Nebra 0 1 0
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Joelle Steur 2 6 6
Luana Plaza Araujo 0 1 2
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Lucie Nguyen Tan 2 6 6
Martina Bota 0 0 0
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Maria Garcia Cid 2 6 6
Maria Carolina Depablos Ochoa 0 1 0
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Sarah Tatu 2 6 6
Sebastianna Scilipoti 0 1 4
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Kaitlin Quevedo 2 6 6
Alba Rey Garcia 0 2 3
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Hannah Klugman 2 6 6
Shuqian Xu 0 4 2
06.05.24
2e ronde van de kwal.
Ruth Roura Llaverias 2 6 7
Maria Martinez Vaquero 0 2 63
Dames enkelspel Clay Colombia W35 Sopo sets 1 2 3 4 5
06.05.24
Kwalif.
Ema Burgic Bucko 2 2 6 10
Rhea Verma 1 6 3 7
06.05.24
Kwalif.
Tiffany William 2 6 6
Adaugo Ukaegbu 0 3 3
06.05.24
1e ronde
Nicole Fossa Huergo 2 6 6
Yuliana Monroy 0 1 0
06.05.24
Kwalif.
Rebeca Pereira 2 6 6
Ximena Senties 0 0 2
06.05.24
1e ronde
Julieta Estable 2 6 7
Camila Romero 0 3 5
06.05.24
1e ronde
Katarina Kozarov 2 6 6
Rhea Verma 0 4 4
06.05.24
1e ronde
Maria Jose Portillo Ramirez 2 6 6
Romina Ccuno 0 4 3
06.05.24
1e ronde
Alice Tubello 2 6 6
Noelia Zeballos 0 4 3
06.05.24
Kwalif.
Georgia Gulin 2 6 6
Daniela Valentina Tijaro 0 3 1
06.05.24
1e ronde
Jazmin Ortenzi 2 7 6
Diana Sofia Lizarazo 0 63 1
06.05.24
Kwalif.
Demi Tran 2 6 6
Patricia Cano 0 3 0
06.05.24
1e ronde
Cadence Brace 2 6 6
Julia Konishi Camargo Silva 0 2 0
06.05.24
Kwalif.
Maria Jose Sanchez Uribe 2 6 6
Katja Markus 0 2 3
06.05.24
Kwalif.
Sarah Victoria Majesty Nita 2 7 6
Amanda Carolina Nava Elkin 0 5 4
06.05.24
Kwalif.
Natalia Sousa Salazar 2 6 6 14
Leticia Garcia Vidal 1 4 73 12
Dames enkelspel Carpet Japan W75 Fukuoka sets 1 2 3 4 5
06.05.24
Kwalif.
Sarah Beth Grey 2 1 6 6
Aoi Ide 1 6 2 0
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Dabin Kim 2 6 6
Yuki Mizuguchi 0 1 3
06.05.24
Kwalif.
Dabin Kim 2 6 5 6
Rina Saigo 1 4 7 1
06.05.24
Kwalif.
Petra Hule 2 2 6 6
Nana Kawagishi 1 6 3 3
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Lisa-Marie Rioux 2 6 6
Ayumi Koshiishi 0 1 3
06.05.24
Kwalif.
Lisa-Marie Rioux 2 6 6
Erika Sema 0 3 4
06.05.24
Kwalif.
Haruna Arakawa 2 6 6
Momoko Kobori 0 1 3
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Isabelle Boulais 2 6 6
Nagisa Imamura 0 3 0
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Momoko Kobori 2 6 0 6
Mayuka Aikawa 1 2 6 4
06.05.24
Kwalif.
Eri Shimizu 2 7 7
Dalayna Hewitt 0 62 5
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Eri Shimizu 2 6 6
Rin Nakagawara 0 2 1
06.05.24
Kwalif.
Mei Yamaguchi 2 6 6
Isabelle Boulais 0 1 2
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Nana Kawagishi 2 6 6
Kisa Yoshioka 0 1 4
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Mio Mushika 2 6 7
Michika Ozeki 0 2 5
06.05.24
Kwalif.
Miho Kuramochi 2 6 6
Mio Mushika 0 4 0
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Aoi Ide 2 6 7
Nagi Hanatani 0 3 5
Dames enkelspel Hard China W75 Luan sets 1 2 3 4 5
06.05.24
Kwalif.
Jing-Jing Lu 2 6 6
Sin Yu Che 0 1 1
06.05.24
Kwalif.
Yanni Liu 2 6 3 6
Fang Ying Xun 1 1 6 3
06.05.24
Kwalif.
Yi Tsen Cho 2 7 6
Yifan Sun 0 5 2
06.05.24
Kwalif.
Sijia Wei 2 6 6
Chenting Zhu 0 1 4
06.05.24
Kwalif.
Yiming Dang 2 6 6
Mana Ayukawa 0 4 1
06.05.24
Kwalif.
Xichen Zhao 2 6 4 6
Fang An Lin 1 2 6 2
06.05.24
Kwalif.
Yingqun Sun 2 6 7
Yu-Yun Li 0 3 66
06.05.24
Kwalif.
Jiayou Li 2 6 6
Ashmitha Easwaramurthi 0 1 3
Dames enkelspel Clay Czech Republic W75 Prague sets 1 2 3 4 5
06.05.24
Kwalif.
Marina Melnikova 2 6 7
Angelina Wirges 0 2 5
06.05.24
Kwalif.
Stephanie Wagner 2 6 6
Chiara Scholl 0 1 0
06.05.24
Kwalif.
Jesika Maleckova 2 6 6
Helena Buchwald 0 3 2
06.05.24
Kwalif.
Jessica Pieri 2 6 5 6
Michaela Laki 1 4 7 2
06.05.24
Kwalif.
Amina Anshba 2 6 6
Yana Morderger 0 0 1
06.05.24
Kwalif.
Dalila Spiteri 2 6 3 6
Laura Mair 1 2 6 2
06.05.24
Kwalif.
Ivana Sebestova 2 6 6
Nika Radisic 0 4 4
06.05.24
Kwalif.
Alena Kovackova 2 6 6
Alevtina Ibragimova 0 2 3
Dames enkelspel Clay Slovakia W75 Trnava sets 1 2 3 4 5
06.05.24
Kwalif.
Iva Primorac 2 6 6
Timea Jaruskova 0 2 1
06.05.24
1e ronde
Tamara Zidansek 2 6 6
Cristina Dinu 0 4 1
06.05.24
Kwalif.
Kaylah Mcphee 2 4 6 7
Salma Drugdova 1 6 1 5
06.05.24
1e ronde
Xinyu Gao 2 6 6
Lucija Ciric Bagaric 0 3 4
06.05.24
Kwalif.
Weronika Falkowska 2 2 7 6
Nina Vargova 1 6 5 1
06.05.24
1e ronde
Sinja Kraus 2 0 6 7
Dalila Jakupovic 1 6 0 5
06.05.24
Kwalif.
Eszter Meri 2 6 6
Adela Polakovicova 0 0 1
06.05.24
Kwalif.
Anastasiya Soboleva 2 6 6
Monique Barry 0 3 2
06.05.24
Kwalif.
Tatiana Prozorova 2 6 6
Jana Bojovic 0 1 0
06.05.24
Kwalif.
Julie Struplova 2 6 6
Gabriela Skrabalova 0 1 2
06.05.24
Kwalif.
Vendula Valdmannova 2 4 6 6
Katarina Stresnakova 1 6 4 3
Dames enkelspel Clay USA W75 Zephyrhills sets 1 2 3 4 5
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Hiroko Kuwata 2 4 7 7
Alexis Nguyen 1 6 63 66
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Rasheeda Mcadoo 2 6 6
Berta Bonardi 0 2 4
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Sophie Chang 2 6 6
Alexandra Bozovic 0 3 2
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Melany Solange Krywoj 2 6 7
Marine Partaud 0 1 61
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Victoria Flores 2 6 7
Emily Appleton 0 4 5
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Jaeda Daniel 2 6 7
Elizabeth Danailova 0 3 5
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Alana Smith 2 6 6
Louise Kwong 0 4 1
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Martina Okalova 2 7 6
Mia Yamakita 0 5 0
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Maria Kononova 2 5 6 7
Thea Frodin 1 7 4 61
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Maria Kozyreva 2 6 6
Victoria Osuigwe 0 2 1
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Lia Karatancheva 2 6 6 6
Shannon Lam 1 75 1 3
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty 2 6 6
Sara Daavettila 0 2 0
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Maribella Zamarripa 2 6 6 6
Anna Sinclair Rogers 1 2 76 3
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Kayla Cross 2 7 6
Carolina Bohrer Martins 0 64 1
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Ashton Bowers 2 7 3 6
Adriana Reami 1 65 6 3
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Akasha Urhobo 2 6 6
Jada Robinson 0 1 3
Dames enkelspel Clay France W75+H Saint Gaudens sets 1 2 3 4 5
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Aravane Rezai 2 3 6 6
Ekaterina Maklakova 1 6 3 3
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Sofia Shapatava 2 6 7
Denisa Zoldakova 0 1 66
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Conny Perrin 2 6 6
Estelle Cascino 0 3 1
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Nadiya Kolb 2 6 4 7
Eden Silva 1 2 6 66
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Caroline Romeo 2 6 7
Maryna Kolb 0 2 64
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Martina Colmegna 2 7 6
Olivia Gram 0 5 4
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Oana Gavrila 2 7 6
Alyssa Reguer 0 5 4
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Alice Rame 2 3 6 7
Paula Ormaechea 1 6 4 62
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Emeline Dartron 2 6 6
Emma Fulvia Wiesenfeld 0 0 0
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Kathleen Kanev 2 7 6
Hanna Bougouffa 0 5 3
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Michaela Bayerlova 2 6 6
Zlata Bartanusz 0 3 1
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Diana Martynov 2 6 5 6
Arina Arifullina 1 4 7 1
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Astrid Lew Yan Foon 2 6 6
Ekaterina Yashina 0 4 2
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah 2 6 6
Astrid Cirotte 0 0 4
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Jenny Lim 2 6 6
Lucie Pawlak 0 0 2
06.05.24
1e ronde van de kwal.
Daphnee Mpetshi Perricard 2 7 7
Emma Lene 0 64 5
Heren dubbelspel Hard Georgia M15 Tbilisi sets 1 2 3 4 5
06.05.24
1e ronde
Orel Kimhi/Ofek Shimanov 2 6 1 10
Ryuki Matsuda/Kristjan Tamm 1 4 6 7
Dames dubbelspel Clay Slovakia W75 Trnava sets 1 2 3 4 5
06.05.24
1e ronde
Reka-Luca Jani/Adrienn Nagy 2 6 7
Monique Barry/Kaylah Mcphee 0 4 66
06.05.24
1e ronde
Zhibek Kulambayeva/Sapfo Sakellaridi 2 6 6
Laura Cilekova/Laura Svatikova 0 1 4
<