Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Clay Italy Francavilla Challenger sets 1 2 3 4 5
12.05.24
Finale
Titouan Droguet 2 6 7
Jacopo Berrettini 0 3 64
Heren enkelspel Clay Italy Rome sets 1 2 3 4 5
12.05.24
3e ronde
Grigor Dimitrov 2 7 6
Terence Atmane 0 63 3
12.05.24
3e ronde
Thiago Moura Monteiro 2 6 4 7
Miomir Kecmanovic 1 2 6 66
12.05.24
3e ronde
Alexander Zverev 2 7 6
Luciano Darderi 0 63 2
12.05.24
3e ronde
Karen Khachanov 2 6 6
Francisco Cerundolo 0 2 4
12.05.24
3e ronde
Zhizhen Zhang 2 6 6
Ben Shelton 0 2 4
12.05.24
3e ronde
Taylor Harry Fritz 2 6 6
Sebastian Korda 0 3 4
12.05.24
3e ronde
Alejandro Tabilo 2 6 6
Novak Djokovic 0 2 3
12.05.24
3e ronde
Nuno Borges 2 4 7 7
Francesco Passaro 1 6 68 64
Heren enkelspel Clay Ethiopia M15 Addis Ababa sets 1 2 3 4 5
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Babji Siva Atturu 2 6 6
Takura Mhwandagara 0 2 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Tushar Madan 1 w/o
Ravishankar Sathiyaraj 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Yash Chaurasia 2 6 6
Yabsera Alemseged 0 0 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Ethan Terblanche 1 w/o
Sarthak Gulati 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Dharmil Shah 2 7 6
Tushar Sharma 0 5 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Arthav Neema 2 6 4 10
Artem Khuda 1 3 6 8
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Edoardo Cherie Ligniere 2 6 6
Kevin Cheruiyot 0 1 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Raul De La Vega 2 6 6 10
Aditya Vishal Balsekar 1 4 72 5
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Aayush P Bhat 2 6 6
Rajeshwar Reddy Patlolla 0 3 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Hudson Baxter 2 6 6
Sparsh Rathi Rathi 0 0 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Marcos Moreno Diaz 1 5 2
Denis Davydov scratch 0 7 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Anup Bangargi 2 6 6
Dhananjay Singh 0 2 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Varun Dhandhukia 1 w/o
Aditya Nandal 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Matteo Magnaterra 2 6 6
Osman Omar Ali 0 2 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Prasad Ingale 2 7 6
Guelord Kayombo 0 5 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Paritosh Pawar 2 7 2 10
Mahir Dalwani 1 68 6 6
Heren enkelspel Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Teimuraz Gabashvili 2 6 6
Yakup Uzunel 0 2 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Marsel Ilhan 2 6 6
Alp Horoz 0 4 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Caspar Schuetze 2 7 6
Norbert Kapolnasi 0 5 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Giovanni Calvano 2 6 6
Mason Foxman 0 3 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Matteo De Vincentis 2 6 6
Victor Kuznetsov 0 4 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
S Mert Ozdemir 2 6 6
Ibrahim Furkan Deniz 0 1 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Karlo Cubelic 2 6 6
Daniel Blazka 0 0 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Alberto Bronzetti 2 6 6
Bence Toth 0 3 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Matteo Meneghetti 2 6 6
Ilgiz Kamchibekov 0 4 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Kaya Arinc 2 6 6
Dmitry Dolzhenkov 0 2 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Jordi Garcia Mestre 2 6 6
Mehmet Onur Turgut 0 1 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Edoardo Zanada 2 6 6
Raul Rokita Garcia 0 2 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Nicolo Toffanin 2 6 6
Dinko Dinev 0 3 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Maksim Shin 2 2 6 10
Lucca Helguera Casado 1 6 4 7
12.05.24
Finale
Mika Brunold 2 5 6 6
Marlon Vankan 1 7 4 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Radovan Michalik 2 7 6
Baran Soyler 0 5 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Dmitrii Vasilev 2 6 6
Matteo Rozo Torres 0 2 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Alper Okay Meryumoglu 2 6 6
Derin Can Atacan 0 4 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Edoardo Lodovico Cattaneo 2 6 4 14
Max Van Nunen 1 2 6 12
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Markus Molder 2 6 6
Amirhosein Kepadkho 0 2 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Andrin Casanova 2 6 6
Umut Akkoyun 0 0 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Kylian Collignon 2 6 6
Stephan Iserath 0 1 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Egor Khotchenkov 2 6 6
Jose Manuel Sastron Sastron 0 3 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Daniel Verbeek 2 6 6
Kemal Arda Karakas 0 1 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Kanan Gasimov 2 6 6
Vishal Saravanan 0 2 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Felix Mischker 2 6 6
Mert Aytekin 0 1 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Fayzullo Mirzaganiyev 2 6 6
Erkut Aydin 0 1 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Saveliy Ivanov 2 6 6
Sebastian Pino 0 0 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Lars Goran Verwerft 2 6 6
Oleg Kolninov 0 1 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Norbert Marosik 2 6 4 13
Axel Herberg 1 4 6 11
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Dominic Ducariu 2 6 6
Nicola Ion 0 3 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Adam Bajurko 2 7 6
Thomas Loxley 0 64 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Ozan Avanoglu 2 6 6
Sirojiddin Musurmonov 0 2 2
Heren enkelspel Clay Romania M15 Bucharest sets 1 2 3 4 5
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Finn Bass 2 7 6
Filip Gabriel Bara 0 5 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Valentin Vanta 2 6 6
Cristian Magureanu 0 0 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Lautaro Agustin Falabella 2 6 6
Alexandru Luca 0 1 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Dax Donders 2 6 6
Luca Mindrut 0 2 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Illya Beloborodko 2 6 6
Jose Murariu 0 3 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Mihai Razvan Marinescu 2 6 6
Eduard Gabriel Coreisa 0 1 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Samuil Konov 2 6 6
Dragos Constantin Ignat 0 4 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Stefan Adrian Andreescu 2 6 6 12
Josh Reid 1 3 74 10
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Mihai Alexandru Coman 2 6 1 10
Rares Teodor Pieleanu 1 4 6 6
12.05.24
Finale
Petr Nesterov 2 6 4 7
Niels Lootsma 1 3 6 66
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Ioan Alexandru Chirita 2 3 7 10
Ioan Alexandru Teglas 1 6 65 6
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Gheorghe Claudiu Schinteie 2 6 7
Louis Allen 0 3 5
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Ilya Snitari 2 7 6
Mircea Mortasifu 0 64 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Nicolas Rafael Goldberg Alviani 2 3 7 10
Rafael Grosu 1 6 61 6
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Matei Cristian Onofrei 2 6 6
Daniel Leong Prickett 0 3 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Matei Florin Breazu 2 1 6 10
Andrei Cuceu 1 6 3 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Diego Dedura-Palomero 2 6 6
Darius Florin Pop 0 1 4
Heren enkelspel Clay Bosnia and Herzeg. M15 Doboj sets 1 2 3 4 5
12.05.24
Finale
Lilian Marmousez 2 7 6
Mili Poljicak 0 62 4
Heren enkelspel Hard Jamaica M15 Kingston sets 1 2 3 4 5
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Abraham Asaba 2 6 6
Mukkesh Sabaresh Vijay Shankar 0 2 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Mitchell Dobek 2 6 6 10
Eugenio Almeida Junior 1 2 79 8
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Max Benaim 2 7 6
Aleksandar Petrovic 0 65 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Alex Jones 2 6 6
Alfredo Casso 0 0 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Jera Staley 2 6 6
Jaden Cephas 0 3 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Joshua Portnoy 2 6 6
Nemiah Fletchman 0 1 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Enmanuel Munoz 2 6 6
David Goldsmith 0 3 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Timothy Gray 2 6 6
Duainne Miller 0 2 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Lucca Pinto 2 6 6
Jonathan March 0 0 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Shu Matsuoka 2 7 6
Kaipo Marshall 0 67 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Pablo Paternostro 2 6 7
Kendrick Lambrano Suarez 0 0 5
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Joseph Phillips 2 1 6 10
Zachary Cohen 1 6 3 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Teodor Cariov 1 6 1
Fabio Nestola scratch 0 3 0
Heren enkelspel Clay Serbia M15 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Vladimir Uzhylovsky 2 6 6
Nikola Mitrovic 0 2 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Nikita Repkin 2 6 6
Paul Howe 0 4 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Lazar Vojinovic 2 6 6
Ilija Zoroja 0 0 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Stefan Latinovic 2 6 7
Marko Nikolic 0 3 5
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Maxim Krapivin 2 6 6
Ivan Goncharov 0 1 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Ioannis Kountourakis 2 7 6
Julius Bult 0 5 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Luka Todorovic 2 6 6
Vuk Arnautovic 0 3 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Obrad Markovski 2 7 7
Alexandar Balj 0 5 5
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Alen Mujakic 2 6 6
Aleksandar Ljubojevic 0 2 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Vasil Dimitrov 2 6 6
Nemanja Marjanovic 0 2 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Dorian Tremblay 2 6 6
Luka Licina 0 1 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Szymon Kielan 2 6 7
Simeon Stankovic 0 4 63
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Ivan Anhelov 2 6 6
Vasil Shandarov 0 4 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Pierre Antoine Tailleu 2 7 6
Andrej Komnenic 0 64 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Viacheslav Ovchinnikov 2 1 6 10
Louis Larue 1 6 4 8
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Milos Mikovic 2 6 6
Aleksandar Mihailovic 0 4 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Miguel Angel Madrid Torres 2 7 6
Radoslav Shandarov 0 66 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
George Lazarov 2 6 6
Mateya Stanisavljevic 0 2 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Alexander Orlov 2 6 6
Strahinja Cejovic 0 0 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Carlos Giraldi 2 6 6
Will Cowan 0 3 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Samyar Elyasi 2 6 7
Cahir Warik 0 4 62
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Mal Agushi 2 6 6
Yile Li 0 3 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Jiang Yi Qing 2 1 6 10
Pavle Copic 1 6 4 8
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Aleksander Chayka 2 6 6
Samuil Chestovaliev 0 1 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Vardan Manukyan 1 6 2
Shendrit Deari scratch 0 3 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Thomas Patton 2 6 6
Daniel Cowan Jr 0 1 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Zoran Ludoski 2 6 6
Lazar Dimitrijevic 0 1 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Marko Mileticki 2 6 6
Zelimir Rudan 0 4 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Astro Pilipovic 2 6 6
Boris Stojanovic 0 2 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Sergej Zivkovic 2 6 6
Matthieu Chambonniere 0 0 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Rejhan Gicic 2 6 6
Aleksandar Andic 0 1 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Milan Ristov 2 6 6
Andrej Radojicic 0 4 4
Heren enkelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Maksim Tikhomirov 2 7 6
Yoav Versloot 0 5 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Alexey Nesterov (1998) 2 6 6
Ian Jiang 0 0 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Matthew Summers 1 6 1
Jaishvin Sidana scratch 0 1 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Cade Birrell 2 6 6
Amrutjay Mohanty 0 1 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Imran Sibille 2 3 6 10
Karam Hatamleh 1 6 2 8
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Thomas George Brun 2 6 6
Rishikrishna Ayyappan 0 3 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Tai Sach 2 6 6
Haithem Rabbouche 0 1 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Riccardo Masiero 2 7 2 10
James Beaven 1 63 6 5
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Marcel Politowicz 2 6 6
Mateusz Kulakowski 0 3 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Leon Formella 2 6 4 11
Lyle Zaloumis 1 2 6 9
12.05.24
Finale
Max Wiskandt 1 6 3
Vladyslav Orlov scratch 0 0 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
George Gregoriou 2 6 6
Casper Nicolle 0 1 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Cian Maguire 2 6 6
Radhouane Kouni 0 0 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Rohan Mehra 2 6 7
Ahmed Mouhan 0 2 62
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Julian Peter 2 6 6
Takahiro Kubo 0 4 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Emil Matikainen 2 6 6
Emon Bhatt 0 1 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Josh Roe Flannelly 2 6 6
Hanlin Liu 0 0 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Mikhail Dubrouski 1 w/o
Jose-Maria Cortes-Gonzalez 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Paul Ender 2 6 6
Valentin De Carvalho 0 2 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Breno Rossetto Urvaneja 2 6 6
Anas Ben Chiekh 0 2 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Moritz Kudernatsch 2 6 6
Samir Mustafin 0 1 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Rushil Khosla 2 6 6
Brar Navraj Singh Nav 0 1 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Andrea Paolini 1 7 4
Wally Thayne scratch 0 6
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Ruslan Serazhetdinov 1 7 5 4
Mikhail Rimskii scratch 0 6 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Alexander Tokar 2 1 6 10
Robert Beznea 1 6 1 8
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Marcus Mclaren 2 3 7 10
Christos Glavas 1 6 67 7
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Mohammad Alkotop 2 6 6
Sebastian Huggins 0 3 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Zachary Fuchs 2 6 6
Ethan Cook 0 3 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Albert Calin 1 w/o
David Schwarc 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Marco Romano 2 6 6
Seiichiro Ichikawa 0 0 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Zaid Mashni 2 6 6
Yassine Khelif 0 3 2
Heren enkelspel Clay Argentina M15 Neuquen sets 1 2 3 4 5
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Amador Salazar 2 6 6
Tobia Grandinetti 0 3 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Nicolas Hollender 2 7 5 13
Lautaro Correa Beguerie 1 5 7 11
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Mateo Branc 2 6 6
Ramiro Amarilla 0 2 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Gino Romano 2 7 6
Juan Ignacio Zamora 0 5 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Diego Ortiz Gamonal 2 6 6
Juan Martin Ochoa 0 0 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Rocco Valente 2 6 7
Mateo Carballo 0 1 63
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Franco Ariel Vazquez 2 6 7
Tobias Sonne 0 3 62
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Felipe Pagnacco 2 6 6
Facundo Perlov 0 3 3
Heren enkelspel Clay Bosnia and Herzeg. M15 Prijedor sets 1 2 3 4 5
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Dino Hadzalic 2 6 6
Pavle Miletic 0 1 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Luka Veselic 2 6 6
Leo Lukic 0 2 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Samuel Martinez Arjona 2 6 6
Marino Martinovic 0 0 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Matias Riva 2 6 5 10
Sicheng Li 1 3 7 8
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Vladan Tadic 2 7 6
Matej Djokic 0 5 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Nino Toto 2 6 6
Andy Allen 0 4 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Sanjin Pavic 2 6 6
Gustavo Masiero 0 1 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Ying Hou 2 6 6
David Jovic 0 2 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Alexander Pustovit 2 6 6
Anatolii Mironov 0 2 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Rodrigo Mora Clement 2 6 6
Ivan Zaytsev 0 3 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Cristian Campese 2 3 6 10
Aleksandar Solak 1 6 2 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Jacques-Kai Inoue 2 6 6
Patrick Toman 0 1 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Makar Krivoshchekov 2 6 6
Gabriel Schenekenberg 0 4 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Ivan Biletic 2 6 6
Afan Nekovic 0 0 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
David Petrovic 2 6 6
Jovan Bjelobrk 0 4 4
Heren enkelspel Clay Austria M15 Villach sets 1 2 3 4 5
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Leopold Zima 2 6 6
Maks Meh 0 2 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Gian Matias Di Natale 2 6 6
Lakshya Gupta 0 1 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Samuel Puskar 2 6 6
Max Kohler 0 2 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Luka Miklavcic 2 6 6
Manuel Lazic 0 3 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Jan Kobierski 2 6 6
Federico Marchetti 0 2 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Gregor Hausberger 2 6 1 10
Alex Finkelstein 1 4 6 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Janis Graski 2 6 3 10
Filip Krolo 1 4 6 8
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Yannik Kelm 2 6 6
Lukas Rohseano 0 3 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Jan Hrazdil 2 6 6
Benito Massacri 0 3 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Patrik Homola 2 6 6
Mika Lipp 0 3 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Justin Engel 2 7 6
Jeremy Gschwendtner 0 5 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Nik Mikovic 2 6 6
Benedikt Szerencsits 0 4 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Syl Gaxherri 2 6 6
Yanick Schneider 0 3 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Nico Hipfl 2 6 7
Niklas Waldner 0 4 5
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Manuel Plunger 2 7 6
Thomas Zych 0 5 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Michele Ribecai 2 7 6
Matteo Fondriest 0 62 1
Heren enkelspel I. hard Mexico M15 Villahermosa sets 1 2 3 4 5
12.05.24
Finale
Ernesto Escobedo 2 6 7
Rodrigo Pacheco Mendez 0 3 5
Heren enkelspel Hard Georgia M25 Kachreti sets 1 2 3 4 5
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Evgeny Karlovskiy 2 6 6
Credit Chaiyarin 0 2 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Marek Gengel 2 6 6
Giorgi Giorgadze 0 0 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Kristjan Tamm 2 6 6
Konstantine Gogeliya 0 1 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Aliaksandr Liaonenka 2 7 6
Vesa Ahti 0 5 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Moerani Bouzige 2 6 6
Daniil Golubev 0 2 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Christopher Bulus 2 6 6
Ben Chetewy Ungar 0 2 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Aaron Cohen 2 6 6
Juraj Pivoluska 0 0 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Egor Agafonov 2 6 6
Aleksandre Shvangiradze 0 4 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Evgeny Philippov 2 6 6
Rakhimbek Ibrakhimov 0 2 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Petr Bar Biryukov 2 6 6
Vladimir Bazilevskiy 0 3 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Amit Vales 2 6 6
David Prasievi 0 2 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Ofek Shimanov 2 7 7
Venedikt Tsirikidze 0 62 5
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Tamerlan Azizov 2 6 6
Ryuki Matsuda 0 3 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Pavlos Tsitsipas 2 6 6
Daniel Ibragimov 0 3 4
Heren enkelspel Clay Serbia M25 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
12.05.24
Finale
Aziz Dougaz 2 6 6
Stefan Popovic 0 1 1
Heren enkelspel Hard China M25 Luan sets 1 2 3 4 5
12.05.24
2e ronde van de kwal.
Ryotaro Matsumura 2 6 6
Jiaji Wang 0 3 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Ryotaro Matsumura 2 6 6
Yukun Wang 0 3 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Xirui Liu 2 4 6 10
Chen-Yu Lu 1 6 3 6
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Jeffrey Hsu 2 7 6
Jilong Huang 0 64 3
12.05.24
2e ronde van de kwal.
Jeffrey Hsu 2 6 6
Jiayang Dong 0 3 2
12.05.24
2e ronde van de kwal.
Bingyu Yu 2 6 6
Xin Hu 0 1 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Bingyu Yu 1 6 4
Yi Wei Zhang scratch 0 2 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Seon Yong Han 2 6 6
Zi Hui Chen 0 0 2
12.05.24
2e ronde van de kwal.
Seon Yong Han 2 6 6
Junhyun Lee 0 3 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Chase Ferguson 2 6 6
Yongming Zhang 0 2 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Xin Hu 2 6 7
Runyu Zhao 0 0 5
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Nico Hornitschek 2 6 6
Hao Yin 0 0 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Shaoyun Liu 2 6 6
Sida Zeng 0 3 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Seongbin Sim 2 6 6
Julien De Cuyper 0 4 0
12.05.24
2e ronde van de kwal.
Seongbin Sim 2 6 6
Shenglin Zhuo 0 3 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Yaojie Zeng 2 6 7
Jay Lin Gibson 0 3 5
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Jiaji Wang 2 7 6
Yutian Ji 0 5 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Yanjie Zheng 2 6 6
Ladeng Ran 0 2 2
12.05.24
2e ronde van de kwal.
Pengyu Lu 2 6 6
Wenze Li 0 2 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Pengyu Lu 2 6 6
Xinyuan Xie 0 0 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Shenglin Zhuo 2 6 6
Jianhao Sheng 0 3 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Woobin Shin 2 7 6
Zijiang Yang 0 65 4
12.05.24
2e ronde van de kwal.
Woobin Shin 2 6 6
Ziang Li 0 0 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Ziang Li 2 6 6
Yutong Han 0 1 3
12.05.24
2e ronde van de kwal.
Zhou Mingzhou 2 6 7
Chenyang Li 0 2 5
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Zhou Mingzhou 2 6 6
Yu Zongbing 0 0 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Junhyun Lee 2 6 4 10
You Du 1 3 6 6
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Jiayang Dong 2 7 6
Tian Hao Hou 0 5 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Jack Bruce-Smith 2 6 7
Dingzheng Nima 0 2 5
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Yuchen Pan 2 6 6
Yuan Lu 0 3 4
12.05.24
2e ronde van de kwal.
Yuchen Pan 2 6 6
Xirui Liu 0 4 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Zhan Zheng 2 6 6
Ruijie Huang 0 1 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Wenze Li 2 6 6
Runze Yang 0 2 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Chenyang Li 2 6 6
Hangyu Ai 0 3 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Xirui Han 2 6 6
Anthony Shumsky 0 1 2
12.05.24
2e ronde van de kwal.
Xirui Han 2 7 6
Nico Hornitschek 0 65 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Seungmin Park 2 6 6
Yifeng Li 0 0 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Yitao Cao 2 4 6 10
Xiaochuan Tang 1 6 2 7
12.05.24
2e ronde van de kwal.
Hao Duan 2 6 3 11
Yanjie Zheng 1 3 6 9
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Hao Duan 2 6 6
Yuyang Chen 0 0 0
12.05.24
2e ronde van de kwal.
Tzu Li Chang 2 6 6
Yaojie Zeng 0 4 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Tzu Li Chang 2 6 6
Yutong Su 0 2 2
12.05.24
2e ronde van de kwal.
Xing Dao Chen 2 6 6
Yitao Cao 0 0 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Xing Dao Chen 2 3 6 11
Adrian Arcon 1 6 4 9
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Qiulin Wang 1 3
Wai Yu Kai scratch 0 1
12.05.24
2e ronde van de kwal.
Qiulin Wang 2 6 6
Zhan Zheng 0 2 4
Heren enkelspel Clay Italy M25 Reggio Emilia sets 1 2 3 4 5
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Kai Wehnelt 2 6 6
Leonardo Iemmi 0 0 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Filippo Giovannini 2 6 3 10
Hayden Jones 1 4 6 6
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Facundo Juarez 2 6 4 10
Sergio Badini 1 4 6 5
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Alexander Zgirovsky 2 6 7
Enrico Baldisserri 0 1 68
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Luciano Carraro 2 6 6
Alberto Morolli 0 3 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Federico Arnaboldi 2 6 6
Riccardo Di Vita 0 4 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Andrea Militi Ribaldi 2 6 2 14
Riccardo Sansone 1 3 6 12
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Noah Perfetti 2 7 6
Silvio Mencaglia 0 61 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Fausto Tabacco 2 6 6
Luca Parenti 0 3 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Filippo Speziali 2 6 6
Leonardo Taddia 0 2 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Giuseppe La Vela 2 4 6 10
Pasquale De Giorgio 1 6 3 6
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Alessandro Spadola 2 3 6 10
Filippo Romano 1 6 1 5
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Daniel Bagnolini 2 6 6
Umberto Giovannini 0 2 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Mateo Del Pino 2 6 6
Simone Macchione 0 1 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Matteo Vavassori 2 2 7 10
Nicolo Consonni 1 6 63 7
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Filippo Mazzola 2 7 2 10
Stefano D'Agostino 1 63 6 8
Heren enkelspel I. hard Argentina M25 Trelew sets 1 2 3 4 5
12.05.24
Finale
Kaichi Uchida 2 4 6 6
Matias Soto 1 6 1 0
Heren enkelspel Clay Spain M25 Valldoreix sets 1 2 3 4 5
12.05.24
Finale
Martin Klizan 2 3 6 6
Nicola Kuhn 1 6 0 3
Heren enkelspel Clay Sweden M25 Varnamo sets 1 2 3 4 5
12.05.24
Finale
Edoardo Lavagno 2 6 3 6
Marvin Moeller 1 2 6 3
Heren enkelspel Clay Spain M25 Vic sets 1 2 3 4 5
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Jordi Mas De Ugarte 2 6 6
Max Casadevall Samon 0 3 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Maxence Beauge 2 6 6
Ander Tarrio Ponte 0 4 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Michiel De Krom 2 6 6
Amaan Siddiqui 0 2 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Rafael Izquierdo Luque 2 6 6
Roger Ubals Pairo 0 0 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Vito Dell'Elba 2 6 6
Francesc Costa Otal 0 1 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Marco Dessi 2 6 6
Shyam Sundarr Shri Sailesh 0 0 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Javier Molino 2 6 6
Hugo Palacios Plaza 0 2 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Richard Zusman 2 6 6
Kilian Kok 0 1 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Tristan Mccormick 2 6 6
Laurent Julia Calac 0 4 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Ha Minh Duc Vu 2 6 4 10
Yoav Levy 1 2 6 7
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Noah Lopez 2 6 6 10
Ian Luca Cervantes Tomas 1 74 1 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Iker Urribarrens Ramirez 2 6 6
Mohit Sharma 0 0 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Anthony Genov 2 6 6
Marc Ceballos 0 2 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Carlos Gimenez Perez 2 6 6
Marc Ros Mesas 0 4 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Pol Del Castillo 2 7 7
Filip Avdeev 0 5 5
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Toprak Avcibasi 2 6 7
Aarwin Saravanan 0 1 5
12.05.24
1e ronde van de kwal.
David Naharro 2 6 6
Eduardo Pobes 0 1 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Pere Prat Turro 2 6 3 13
Clement Lemire 1 4 6 11
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Albert Pedrico Kravtsov 2 6 6
Mikel Martinez 0 1 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Pedro Andre De Almeida Santos 2 6 6
Damian Frutos 0 2 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Manel Lazaro Juncadella 2 6 7
Niccolo Dessi 0 2 65
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Milan Markovits 2 6 6
Krishang Raghuvanshi 0 2 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Hugo Ruiz Rodriguez 2 6 4 10
Eric Sanchez 1 3 6 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Pablo Roche Alcaya 2 6 6
Guillem Busquets Brau 0 2 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Valentin Gonzalez-Galino 2 6 7
Pol Fernandez 0 3 66
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Robert Watzka 2 7 6
Eduard Silviu Schipor 0 5 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Andrea Colombo 2 6 6
Joan Nadal 0 3 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Mario Arce Fernandez 2 6 4 10
Nil Boixader Roca 1 3 6 8
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Benoit Torcq 2 7 6
Oriol Font 0 5 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Nico Rating 1 3 3
Pol Amoros Ramos scratch 0 6 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Nikola Djukic Valera 2 6 6
Kenay Ortiz Gonzalez 0 3 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Benjamin Perez Mora 2 6 6
Michael Sonola 0 0 0
Heren enkelspel Clay Austria Mauthausen Challenger sets 1 2 3 4 5
12.05.24
Finale
Lucas Pouille 2 6 6
Jozef Kovalik 0 3 3
Heren enkelspel Clay Portugal Oeiras 4 Challenger sets 1 2 3 4 5
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Sebastian Fanselow 2 6 3 6
Lucas Gerch 1 4 6 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Jules Marie 2 6 6 6
Joao Domingues 1 76 3 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Frederico Ferreira Silva 2 6 6 6
August Holmgren 1 1 75 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Dmitry Popko 2 7 3 6
Pedro Araujo 1 5 6 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Juan Pablo Ficovich 2 6 6
Francisco Rocha 0 1 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Duarte Vale 2 3 6 6
Samuel Vincent Ruggeri 1 6 3 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Evan Furness 2 7 6
Alexis Gautier 0 5 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Dan Added 1 6 2
Geoffrey Blancaneaux scratch 0 3 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Adrian Andreev 2 6 6
Rodrigo Fernandes 0 0 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Jonas Forejtek 2 6 6
Tomasz Berkieta 0 3 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Vilius Gaubas 2 6 6 6
Ryan Nijboer 1 71 2 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Lukas Neumayer 2 3 6 6
Tiago Pereira 1 6 3 1
Heren enkelspel Clay Czech Republic Prague Challenger sets 1 2 3 4 5
12.05.24
Finale
Jiri Vesely 2 6 3 7
Gauthier Onclin 1 2 6 63
Heren enkelspel Clay Brazil Santos Challenger sets 1 2 3 4 5
12.05.24
Finale
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen 2 4 6 6
Hady Habib 1 6 4 3
Heren enkelspel Hard Taipei (CHN) Taipei Challenger sets 1 2 3 4 5
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Ji Sung Nam 2 2 6 6
Shintaro Imai 1 6 3 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Colin Sinclair 2 7 7
Jose Statham 0 5 66
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Jake Delaney 2 6 6
Calum Puttergill 0 4 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Mukund Sasikumar 2 6 6
Kuan-Yi Lee 0 3 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Yusuke Takahashi 2 6 6
Matthew Christopher Romios 0 1 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Blake Ellis 2 7 6
Kai-I Wang 0 5 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Remy Bertola 2 6 6
Ko Suzuki 0 1 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Tomohiro Masabayashi 2 6 6
Evan Zhu 0 2 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Alafia Ayeni 2 6 6 6
Sora Fukuda 1 74 4 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Hikaru Shiraishi 2 6 7
Yan Cheng Chen 0 4 66
12.05.24
1e ronde van de kwal.
James Kent Trotter 2 6 6
Cing-Yang Meng 0 2 1
Heren enkelspel Clay Tunisia Tunis Challenger sets 1 2 3 4 5
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Riccardo Bonadio 2 3 6 7
Antoine Bellier 1 6 3 66
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Marco Cecchinato 2 6 1 6
Carlos Sanchez Jover 1 1 6 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Tristan Lamasine 2 6 6
Youssef Boubaker 0 0 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Kyle Edmund 2 6 6
Daniel Michalski 0 4 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Carlos Taberner 2 7 6
Matej Dodig 0 5 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Alexander Weis 2 6 6
Omar Knani 0 4 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Timofey Skatov 2 6 6
Soon-Woo Kwon 0 4 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Clement Chidekh 2 6 5 6
Anas Bennour Dit Sahli 1 0 7 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Michael Vrbensky 2 6 6
Mehdi Ben Arab 0 2 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Max Houkes 2 6 2 6
Sandro Kopp 1 0 6 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Felix Gill 2 6 6
Mohamed Safwat 0 2 1
Heren enkelspel Hard China Wuxi Challenger sets 1 2 3 4 5
12.05.24
Finale
Bu Yunchaokete 2 6 6
Egor Gerasimov 0 4 1
Dames enkelspel Clay Italy Rome sets 1 2 3 4 5
12.05.24
3e ronde
Victoria Azarenka 2 6 6 6
Mayar Sherif 1 2 76 3
12.05.24
3e ronde
Irina-Camelia Begu 2 6 6
Elise Mertens 0 2 0
12.05.24
3e ronde
Elina Svitolina 2 6 6
Anna Kalinskaya 0 3 3
12.05.24
3e ronde
Danielle Rose Collins 2 6 6
Caroline Garcia 0 3 3
12.05.24
3e ronde
Maria Sakkari 2 7 6
Anhelina Kalinina 0 64 0
12.05.24
3e ronde
Jelena Ostapenko 2 6 5 6
Sara Sorribes Tormo 1 4 7 1
12.05.24
3e ronde
Rebecca Sramkova 2 6 4 6
Sofia Kenin 1 4 6 4
12.05.24
3e ronde
Aryna Sabalenka 2 6 6
Dayana Yastremska 0 4 2
Dames enkelspel Clay Spain W100 Madrid sets 1 2 3 4 5
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Cagla Buyukakcay 2 6 6
Nadiya Kolb 0 1 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Amandine Hesse 2 6 2 6
Kathleen Kanev 1 2 6 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Lesley Pattinama Kerkhove 2 6 6
Cristina Ramos Sierra 0 3 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Despina Papamichail 2 6 6 6
Paula Arias Manjon 1 2 72 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Ekaterina Yashina 2 6 7
Ya-Yi Yang 0 3 5
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Nigina Abduraimova 2 6 6
Diletta Cherubini 0 3 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Andrea Lazaro Garcia 2 6 6
Angela Fita Boluda 0 4 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Louisa Chirico 2 6 6
Maria De La Paz Alberto 0 2 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Xiaodi You 2 6 7
Eva Guerrero Alvarez 0 3 65
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Yexin Ma 2 5 7 6
Eden Silva 1 7 5 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Eva Vedder 2 6 6
Eleni Christofi 0 1 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Francesca Curmi 2 6 4 6
Alevtina Ibragimova 1 4 6 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Ekaterina Reyngold 2 6 6
Tatiana Prozorova 0 4 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Martyna Kubka 2 6 6
Marina Benito 0 1 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Olivia Gram 2 6 7
Cayetana Gay 0 2 5
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Anca Alexia Todoni 2 7 1 6
Kaitlin Quevedo 1 5 6 1
Dames enkelspel Clay Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Zhanel Rustemova 2 6 6
Ekaterina Agureeva 0 2 0
12.05.24
Finale
Aya El Aouni 1 6 2
Valeriya Yushchenko scratch 0 2 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Bela Tamhankar 2 6 6
Julia Khramtsova 0 1 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Lisa Claeys 2 6 6
Polina Kratyuk 0 1 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Sarah Hawkshaw 2 6 6
Helena Sarkis 0 1 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Giulia Alessia Monteleone 2 6 6
Lola De Leon 0 3 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Irmak Budak 2 6 6
Matira Ferrarini 0 1 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Maftunabonu Kahramonova 2 6 6
Georgiana Prodan 0 1 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Lea Aschenberger 2 6 6
Sarah Barry 0 1 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Eva Zabolotnaia 2 3 6 10
Ksenia Meshcheryakova 1 6 2 8
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Zi Ying Ruan 2 6 6
Fabienne Kim Degroot 0 0 0
Dames enkelspel Clay Romania W15 Bucharest sets 1 2 3 4 5
12.05.24
Finale
Lavinia Tanasie 2 6 2 6
Karola Patricia Bejenaru 1 2 6 1
Dames enkelspel Clay Serbia W15 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Jessica Marmorstein 2 4 6 10
Majra Djokic 1 6 3 7
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Beatris Spasova 2 6 6
Jevrosima Mitic 0 3 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Doroteja Petrovic 2 6 6
Ivana Milkova 0 0 1
12.05.24
Finale
Anja Stankovic 2 6 6
Daria Kuczer 0 3 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Anja Petkovic 2 7 6
Sofia Prodanovic 0 61 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Ana Maria Brotea 1 3
Leontina Stojanovic scratch 0 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Adi Bitton 2 6 6
Iva Kovacevic 0 0 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Andjela Raznatovic 2 7 7
Judith Van Kessel 0 64 5
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Kira Bataikina 2 6 6
Saska Savic 0 1 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Lana Petkovic 2 6 6
Helena Muzinic 0 0 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Iva Jankovic 2 6 6
Neda Simic 0 2 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Mia Sarcev 2 6 6
Jana Mrdovic 0 4 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Milica Stosovic 2 6 6
Temenujka Radovska 0 3 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Masa Tanaskovic 2 6 6
Nika Ilic 0 0 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Gala Ilic 2 6 6
Marija Djurasic 0 1 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Ana Dzabasan 2 7 4 10
Sofija Milenkovic 1 65 6 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Mia Milisavljevic 2 6 6
Kate Zueva 0 3 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Arina Gamretkaia 2 6 6
Andjelija Markovic 0 0 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Helena Radman 2 6 3 10
Eva Zharova 1 2 6 6
Dames enkelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Ji Min Park 2 6 6
Guyu Xu 0 3 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Jiaying He 2 6 6
Justine Bryson 0 1 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Wei Zheng 2 6 6
Fernanda Sandoval 2 0 3 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Teresa Franco Dias 2 6 4 10
Alisa Yakimakho 1 4 6 3
12.05.24
Finale
Dayeon Back 2 6 6
Katarina Kuzmova 0 3 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Bianca Compuesto 2 6 6
Candela Cimarra Munoz 0 0 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Jiayu Xu 2 7 6
Paola Lopez 0 63 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Zhenghua Xiao 2 6 6
Martyna Zaremba 0 3 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Yehua Zhou 2 6 6
Vibhasree Gowda 0 0 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Vasilisa Borisova 2 6 6
Suyeon Lee 0 2 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Lina Soussi 2 6 2 11
Christine Gouws 1 3 6 9
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Ekaterina Khayrutdinova 2 6 6
Martina Smolenova 0 0 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Lois Newberry 2 7 6
Basant Kaur 0 5 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Hao Liang 2 6 6
Ametmarie Perez 0 3 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Diva Bhatia 2 2 6 10
Yuping Wang 1 6 3 8
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Ruirui Zou 2 6 6
Eunji Lee (2001) 0 4 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Anastasia Ogno 2 6 6
Dilana Rsovac 0 2 2
Dames enkelspel Clay Slovenia W15 Nova Gorica sets 1 2 3 4 5
12.05.24
Finale
Gabriela Ce 2 7 7
Veronika Podrez 0 64 5
Dames enkelspel Clay Sweden W35 Bastad sets 1 2 3 4 5
12.05.24
Finale
Berfu Cengiz 2 6 6
Gergana Topalova 0 4 2
Dames enkelspel Hard Spain W35 Monzon sets 1 2 3 4 5
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Victoria Bosio 2 6 6
Martina Puvill 0 2 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Tess Sugnaux 2 6 6
Andrea Palazon 0 1 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Anastasia Iamachkine 2 6 6
Sofia Jane Thorne 0 0 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Maria Toma 2 6 6
Elizabeth Jurna 0 0 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Mana Kawamura 2 6 6
Naroa Aranzabal 0 0 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Marine Szostak 2 6 6
Ananya Vartak 0 3 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Danielle Daley 2 6 6
Elena Noguero Asensio 0 1 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Maria Andrienko 2 7 6
Alica Rusova 0 61 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Carlotta Moccia 2 6 6
Celine Simunyu 0 2 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Maria Martinez Vaquero 2 6 7 10
Riya Bhatia 1 74 64 8
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Ana Candiotto 2 1 6 10
Marina Lubsheva 1 6 2 8
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Elena Micic 2 6 6
Sharrmadaa Baluu 0 0 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Georgia Kalamaris 2 6 6
Lourdes Gonzalez Garcia 0 0 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Aryana Bartlett 2 6 6
Leire San Jose 0 0 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Wozuko Mdlulwa 2 6 6
Berta Miret Avante 0 2 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Ekaterina Ivanova 2 6 6
Summer Yardley 0 1 3
Dames enkelspel Clay Spain W35 Platja D'Aro sets 1 2 3 4 5
12.05.24
Finale
Audrey Albie 2 2 6 7
Caroline Werner 1 6 4 5
Dames enkelspel Clay Austria W35 Villach sets 1 2 3 4 5
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Paula Ormaechea 2 6 6
Sarah Kanduth 0 2 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Jessica Pieri 2 6 6
Anja Casari 0 3 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Ksenia Laskutova 2 6 6
Ines Faltinger 0 1 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Giuliana Bestetti 2 7 2 10
Monique Barry 1 5 6 8
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Fiona Ganz 2 1 6 10
Stefanie Auer 1 6 3 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Chiara Girelli 2 6 6
Tasha Cacciato 0 0 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Alina Granwehr 2 6 6
Nikola Kollaritsch 0 0 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Pia Lovric 2 6 3 10
Leonie Rabl 1 1 6 7
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Natalia Szabanin 2 6 6
Jasmin-Sabrina Opris 0 3 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Melisa Ercan 2 6 6
Miriam-Katharina Opris 0 1 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Yasmine Kabbaj 2 6 6
Claudia Gasparovic 0 2 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Rebecca Munk Mortensen 2 6 6
Laura Pasterk 0 1 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Vendula Valdmannova 2 6 6
Julia Peer 0 4 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Renata Jamrichova 2 6 6
Renata Voracova 0 2 3
Dames enkelspel Clay China W50 Anning sets 1 2 3 4 5
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Jiale Zhang 1 w/o
Ran Yang 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Yuhan Liu 2 6 6
Jiatong Cai 0 2 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Yuxuan Luo 2 6 6
Haoyan Wu 0 2 4
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Ke Ren 2 4 6 6
Jialan Cai 1 6 0 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Xiaowei Li 2 4 6 6
Chengwei Han 1 6 0 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Duanrui Gao 2 6 7
Ai Qi Chen 0 1 5
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Liangling Yan 2 6 6
Shuchi Chen 0 0 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Jiumeng Liu 2 6 6
Xiangruyi Ji 0 4 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Song Fanshi 1 6 2
Shutong Qu scratch 0 2 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Zhirui Liu 2 7 6
Niehua Tian 0 5 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Chusiting Tong 2 7 6
Hongjing Yang 0 62 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Hu Yahui 2 6 6
Sin Yu Che 0 1 1
Dames enkelspel Carpet Japan W75 Fukuoka sets 1 2 3 4 5
12.05.24
Finale
Kimberly Birrell 2 6 6
Emina Bektas 0 2 4
Dames enkelspel Hard China W75 Luan sets 1 2 3 4 5
12.05.24
Finale
Meiling Wang 2 7 6
Xinxin Yao 0 5 2
Dames enkelspel Clay Czech Republic W75 Prague sets 1 2 3 4 5
12.05.24
Finale
Dominika Salkova 2 6 6
Maja Chwalinska 0 3 0
Dames enkelspel Clay Slovakia W75 Trnava sets 1 2 3 4 5
12.05.24
Finale
Moyuka Uchijima 2 7 6
Mona Barthel 0 63 3
Dames enkelspel Clay Croatia W75 Zagreb sets 1 2 3 4 5
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Ekaterine Gorgodze 2 6 6
Korina Roso 0 2 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Sara Cakarevic 2 7 6
Chiara Jerolimov 0 5 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Gloria Ceschi 2 7 6
Moni Potrc 0 5 2
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Zhibek Kulambayeva 2 6 6
Maria Ivankovic 0 0 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Jana Bojovic 2 6 6
Ana Mukic 0 1 0
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Lian Tran 2 6 6
Ria Dernikovic 0 2 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Ziva Falkner 2 6 6
Luna Ivkovic 0 3 3
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Anouk Koevermans 2 6 6
Anamari Znuderl 0 0 1
12.05.24
1e ronde van de kwal.
Laura Cilekova 2 6 6
Doris Drzanic 0 1 1
Dames enkelspel Clay USA W75 Zephyrhills sets 1 2 3 4 5
12.05.24
Finale
Akasha Urhobo 2 6 6
Iva Jovic 0 3 1
Dames enkelspel Clay France W75+H Saint Gaudens sets 1 2 3 4 5
12.05.24
Finale
Claire Liu 2 6 6 6
Selena Janicijevic 1 1 73 0
Heren dubbelspel Clay Italy Rome sets 1 2 3 4 5
12.05.24
2e ronde
Sander Gille/Joran Vliegen 2 5 6 10
Hugo Nys/Jan Zielinski 1 7 3 8
12.05.24
2e ronde
Rajeev Ram/Joe Salisbury 2 7 6
Jamie Murray/Michael Venus 0 5 2
12.05.24
2e ronde
Francisco Cerundolo/Tomas Martin Etcheverry 2 6 7 10
Kevin Krawietz/Tim Puetz 1 76 5 7
12.05.24
1e ronde
Marcel Granollers/Horacio Zeballos 2 6 7
Harri Heliovaara/Henry Patten 0 1 63
12.05.24
2e ronde
Wesley Koolhof/Nikola Mektic 2 6 6
Sebastian Baez/Thiago Seyboth Wild 0 4 2
12.05.24
1e ronde
Rohan Bopanna/Matthew Ebden 2 6 6
Matteo Arnaldi/Francesco Passaro 0 2 2
Heren dubbelspel Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
12.05.24
Finale
Yuquan Jin/Zekai Li 2 6 6
Umut Akkoyun/S Mert Ozdemir 0 4 4
Dames dubbelspel Clay Italy Rome sets 1 2 3 4 5
12.05.24
2e ronde
Sara Errani/Jasmine Paolini 2 6 6
Anastasia Abbagnato/Aurora Zantedeschi 0 2 1
12.05.24
2e ronde
Su-Wei Hsieh/Elise Mertens 2 6 4 11
Sofia Kenin/Bethanie Mattek-Sands 1 4 6 9
12.05.24
2e ronde
Xinyu Wang/Saisai Zheng 1 w/o
Hao-Ching Chan/Veronika Kudermetova 0
12.05.24
2e ronde
Caroline Dolehide/Desirae Krawczyk 2 6 6
Anhelina Kalinina/Dayana Yastremska 0 3 1
12.05.24
2e ronde
Cori Gauff/Erin Routliffe 2 4 6 10
Mirra Andreeva/Vera Zvonareva 1 6 4 8
Dames dubbelspel Clay Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
12.05.24
Finale
Dia Evtimova/Verena Meliss 2 6 7
Aya El Aouni/Francesca Pace 0 4 62
Dames dubbelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
12.05.24
Finale
Dayeon Back/Maria Herazo Gonzalez 2 6 6
Natsuho Arakawa/Ying Zhang 0 4 4
<