Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Clay France Bordeaux Challenger sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Kwartfinale
Gregoire Barrere 2 6 6
Giovanni Mpetshi Perricard 0 4 4
17.05.24
Kwartfinale
Pedro Martinez Portero 2 6 3 6
Roberto Bautista Agut 1 4 6 1
17.05.24
2e ronde
Giovanni Mpetshi Perricard 2 7 3 6
Alexander Shevchenko 1 62 6 3
17.05.24
Kwartfinale
Arthur Fils 2 7 6
Thanasi Kokkinakis 0 62 3
17.05.24
Kwartfinale
Juncheng Shang 2 7 6
Daniel Evans 0 64 4
Heren enkelspel Clay Italy Rome sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Halve finale
Alexander Zverev 2 1 7 6
Alejandro Tabilo 1 6 64 2
17.05.24
Halve finale
Nicolas Jarry 2 6 6 6
Tommy Paul 1 3 73 3
Heren enkelspel Clay Ethiopia M15 Addis Ababa sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Kwartfinale
Benjamin Lock 2 6 7
Maik Steiner 0 2 5
17.05.24
Kwartfinale
Edison Ambarzumjan 2 7 6
Eliakim Coulibaly 0 65 4
17.05.24
Kwartfinale
Philip Henning 2 7 6
Ishaque Eqbal 0 62 2
17.05.24
Kwartfinale
Luca Fantini 2 6 6 7
S D Prajwal Dev 1 74 1 63
Heren enkelspel Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Kwartfinale
Pierre Delage 2 2 6 6
Alberto Bronzetti 1 6 4 1
17.05.24
Kwartfinale
Yanaki Milev 2 6 6
Gokberk Saritas 0 1 3
17.05.24
Kwartfinale
Michael Agwi 2 6 3 7
John Sperle 1 4 6 5
17.05.24
Kwartfinale
Nicolai Budkov Kjaer 2 3 6 6
Giovanni Calvano 1 6 4 2
Heren enkelspel Clay Romania M15 Bucharest sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Halve finale
Gabi Adrian Boitan 2 6 6
Nicholas David Ionel 0 2 2
17.05.24
Halve finale
Ioan Alexandru Chirita 2 6 6
Elliot Benchetrit 0 1 4
Heren enkelspel Clay Sweden M15 Kalmar sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Kwartfinale
Jonas Trinker 2 7 2 6
Patrick Kaukovalta 1 5 6 2
17.05.24
Kwartfinale
Eero Vasa 2 6 6
Alexandre Aubriot 0 2 4
17.05.24
Kwartfinale
Lucas Bouquet 2 7 6
Nicolas Parizzia 0 65 4
17.05.24
Kwartfinale
Mats Rosenkranz 2 6 7 6
Lucas Catarina 1 73 5 0
Heren enkelspel Hard Jamaica M15 Kingston sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Kwartfinale
Ezekiel Clark 2 6 3 7
Dan Martin 1 2 6 62
17.05.24
Kwartfinale
Kiranpal Pannu 2 7 6
Aristotelis Thanos 0 5 3
17.05.24
Kwartfinale
Ryan Fishback 2 6 6
Ricardo Rodriguez-Pace 0 1 2
17.05.24
Kwartfinale
Aryan Shah 2 3 6 6
John Chin 1 6 4 1
Heren enkelspel Clay Serbia M15 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Kwartfinale
Matthew Dellavedova 2 6 6
Gabriel Donev 0 2 1
17.05.24
Kwartfinale
Fabrizio Andaloro 1 1 7 5 5
Stefan Popovic scratch 0 6 6 2
17.05.24
Kwartfinale
Antoine Ghibaudo 2 4 6 6
Simon Anthony Ivanov 1 6 4 3
17.05.24
Kwartfinale
Edas Butvilas 2 7 3 6
Keisuke Saitoh 1 63 6 2
Heren enkelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Kwartfinale
Arthur Bouquier 2 6 3 6
Andrea Paolini 1 1 6 3
17.05.24
Kwartfinale
Leonardo Rossi 2 6 4 6
Enzo Wallart 1 4 6 3
17.05.24
Kwartfinale
Maxence Rivet 2 6 6
Jesse Flores 0 3 4
17.05.24
Kwartfinale
Jacob Bradshaw 2 6 7
Max Wiskandt 0 3 63
Heren enkelspel Clay Argentina M15 Neuquen sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Kwartfinale
Mariano Kestelboim 2 6 6
Valentin Basel 0 3 1
17.05.24
Kwartfinale
Guido Ivan Justo 2 3 6 6
Juan Estevez 1 6 3 2
17.05.24
Kwartfinale
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen 2 6 7
Matias Franco Descotte 0 4 62
17.05.24
Kwartfinale
Thiago Cigarran 2 6 6
Leonardo Aboian 0 3 4
Heren enkelspel Clay Bosnia and Herzeg. M15 Prijedor sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Kwartfinale
Pawel Juszczak 2 6 7
Mirza Basic 0 4 611
17.05.24
Kwartfinale
Andrej Nedic 2 6 6
Denys Klok 0 2 2
17.05.24
Kwartfinale
Sebastian Sorger 1 5
Lilian Marmousez scratch 0 2
17.05.24
Kwartfinale
Sander Jong 2 7 6
Sasa Markovic 0 66 3
Heren enkelspel Clay Austria M15 Villach sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Kwartfinale
Daniel Paty 2 7 6
Samuel Puskar 0 64 3
17.05.24
Halve finale
Jerome Kym 2 6 6
Tom Gentzsch 0 1 4
17.05.24
Kwartfinale
Jerome Kym 2 7 6
Patrick Zahraj 0 64 3
17.05.24
Kwartfinale
Tom Gentzsch 2 7 7
Luca Giacomini 0 64 5
17.05.24
Kwartfinale
Justin Engel 2 6 6
Matic Kriznik 0 2 1
17.05.24
Halve finale
Justin Engel 2 6 6
Daniel Paty 0 4 2
Heren enkelspel Hard Georgia M25 Kachreti sets 1 2 3 4 5
17.05.24
2e ronde
Evgeny Karlovskiy 2 6 5 7
Alberto Barroso Campos 1 2 7 63
17.05.24
Kwartfinale
Evgenii Tiurnev 2 7 6
Yanki Erel 0 64 4
17.05.24
Kwartfinale
Aleksandre Bakshi 2 6 7
Roberto Cid Subervi 0 3 65
17.05.24
Kwartfinale
Yshai Oliel 2 6 3 6
Evgeny Karlovskiy 1 4 6 3
17.05.24
Kwartfinale
Daniil Glinka 2 6 6
Ulises Blanch 0 4 1
Heren enkelspel Hard China M25 Luan sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Kwartfinale
Yan Bai 2 1 6 6
Yi Zhou 1 6 1 0
17.05.24
Kwartfinale
Fajing Sun 2 6 6 7
Yuki Mochizuki 1 4 71 63
17.05.24
Kwartfinale
Ye Cong Mo 2 6 6 6
Duckhee Lee 1 74 2 4
17.05.24
Kwartfinale
Takuya Kumasaka 2 7 6
Sheng Tang 0 65 3
Heren enkelspel Clay USA M25 Pensacola sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Kwartfinale
Bernard Tomic 2 6 2 7
Axel Nefve 1 2 6 5
17.05.24
Kwartfinale
Hady Habib 2 1 6 6
Christian Langmo 1 6 3 3
17.05.24
Kwartfinale
Andres Andrade 2 7 6
Harrison Adams 0 5 3
17.05.24
Kwartfinale
Bruno Kuzuhara 2 6 6
Nathan Ponwith 0 3 3
Heren enkelspel Clay Italy M25 Reggio Emilia sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Kwartfinale
Martin Klizan 2 6 6
Andrea Picchione 0 3 2
17.05.24
Kwartfinale
Jelle Sels 1 4 7 3 3
Alexey Vatutin scratch 0 6 6 1
17.05.24
2e ronde
Enrico Dalla Valle 2 6 6
Kaylan Bigun 0 2 4
17.05.24
Kwartfinale
Enrico Dalla Valle 2 6 4 6
Giuseppe La Vela 1 4 6 4
17.05.24
Kwartfinale
Giovanni Fonio 2 6 6
Lorenzo Rottoli 0 4 3
17.05.24
2e ronde
Andrea Picchione 2 6 6
Luciano Carraro 0 0 0
17.05.24
2e ronde
Giuseppe La Vela 1 6
Alessandro Giannessi scratch 0 6
Heren enkelspel Clay Spain M25 Vic sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Kwartfinale
Michiel De Krom 1 4 7 2
Carlos Lopez Montagud scratch 0 6 5 1
17.05.24
Kwartfinale
Ignacio Buse 2 6 6
Rafael Jodar 0 1 3
17.05.24
Kwartfinale
Daniel Merida Aguilar 2 6 7
Marvin Moeller 0 4 65
17.05.24
Kwartfinale
Albert Pedrico Kravtsov 2 7 1 6
Max Alcala Gurri 1 5 6 4
Heren enkelspel Clay Portugal Oeiras 4 Challenger sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Halve finale
Elias Ymer 2 7 6
Denis Yevseyev 0 5 2
17.05.24
Halve finale
Jaime Faria 2 6 6 6
Roman Andres Burruchaga 1 4 75 1
Heren enkelspel Hard Taipei (CHN) Taipei Challenger sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Halve finale
Illya Marchenko 2 0 7 6
Yu Hsiou Hsu 1 6 63 3
17.05.24
Halve finale
Adam Walton 2 3 7 6
James Duckworth 1 6 64 2
Heren enkelspel Clay Tunisia Tunis Challenger sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Halve finale
Oriol Roca Batalla 2 6 7
Damir Dzumhur 0 3 65
17.05.24
Halve finale
Valentin Royer 2 7 6
Valentin Vacherot 0 65 4
Heren enkelspel Clay Italy Turin Challenger sets 1 2 3 4 5
17.05.24
1e ronde
David Goffin 2 7 6
Juan Pablo Varillas 0 5 4
17.05.24
2e ronde
Lorenzo Sonego 2 3 6 6
Federico Coria 1 6 4 4
17.05.24
2e ronde
Felipe Meligeni Alves 2 6 4 7
Francesco Maestrelli 1 3 6 64
17.05.24
1e ronde
Emil Ruusuvuori 2 6 6 7
Thiago Seyboth Wild 1 75 3 5
17.05.24
1e ronde
Jeff Wolf 2 5 7 7
Luca Nardi 1 7 5 62
17.05.24
2e ronde
Jeff Wolf 2 6 6
Yannick Hanfmann 0 3 2
17.05.24
2e ronde
Brandon Nakashima 2 4 6 6
Mariano Navone 1 6 3 1
17.05.24
2e ronde
Francesco Passaro 2 7 7
Emil Ruusuvuori 0 5 64
17.05.24
2e ronde
Lorenzo Musetti 2 6 6
David Goffin 0 4 3
17.05.24
2e ronde
Matteo Arnaldi 2 6 6
Fabio Fognini 0 3 4
17.05.24
2e ronde
Luciano Darderi 2 2 6 6
Marc-Andrea Huesler 1 6 3 1
Dames enkelspel Clay Italy Parma sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Halve finale
Anna Schmiedlova 2 6 6 7
Jule Niemeier 1 4 711 5
17.05.24
Halve finale
Mayar Sherif 2 6 6
Renata Zarazua 0 4 4
Dames enkelspel Clay France Paris sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Kwartfinale
Elena Gabriela Ruse 2 6 6
Alize Cornet 0 1 2
17.05.24
Kwartfinale
Emma Navarro 2 6 6
Fiona Ferro 0 3 2
17.05.24
Kwartfinale
Varvara Gracheva 2 6 7
Katie Boulter 0 3 66
17.05.24
Kwartfinale
Diana Shnaider 2 6 6
Erika Andreeva 0 1 2
Dames enkelspel Clay Spain W100 Madrid sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Kwartfinale
Rebeka Masarova 2 7 6
Anna Bondar 0 64 4
17.05.24
Kwartfinale
Leyre Romero Gormaz 1 2 6
Jessica Bouzas Maneiro scratch 0 6 4
17.05.24
Kwartfinale
Moyuka Uchijima 2 6 1 6
Anca Alexia Todoni 1 2 6 2
17.05.24
Kwartfinale
Victoria Jimenez Kasintseva 2 3 7 7
Oksana Selekhmeteva 1 6 64 64
Dames enkelspel Clay Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Kwartfinale
Verena Meliss 2 6 6
Valeriya Yushchenko 0 4 1
17.05.24
Kwartfinale
Federica Urgesi 2 6 6 6
Francesca Pace 1 3 74 1
17.05.24
Kwartfinale
Duru Soke 2 6 7
Felitsata Dorofeeva-Rybas 0 3 64
17.05.24
Kwartfinale
Rinon Okuwaki 1 6 3
Dia Evtimova scratch 0 3 0
Dames enkelspel Clay Serbia W15 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Kwartfinale
Ekaterina Kazionova 2 6 6
Michaela Laki 0 0 2
17.05.24
Kwartfinale
Ariana Geerlings 2 6 6
Vicky Van De Peer 0 1 2
17.05.24
Kwartfinale
Natalija Senic 1 6 3
Alexandra Vasilyeva scratch 0 0 0
17.05.24
Kwartfinale
Anja Stankovic 2 6 3 6
Virginia Ferrara 1 1 6 3
Dames enkelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Kwartfinale
Lamis Alhussein Abdel Aziz 2 6 6
Luiza Fullana 0 4 4
17.05.24
Kwartfinale
Katarina Kuzmova 2 6 6
Yanan Hou 0 4 0
17.05.24
Kwartfinale
Merna Refaat 2 6 2 6
Camilla Zanolini 1 4 6 1
17.05.24
Kwartfinale
Ekaterina Khayrutdinova 2 6 6
Ella Mcdonald 0 4 1
Dames enkelspel Hard Japan W15 Toyama sets 1 2 3 4 5
17.05.24
2e ronde
Michika Ozeki 2 6 4 6
Honoka Kobayashi 1 4 6 3
17.05.24
Kwartfinale
Ho Ching Wu 2 6 6
Yui Ohwaki 0 0 3
17.05.24
Kwartfinale
Funa Kozaki 2 7 7
Michika Ozeki 0 65 65
17.05.24
2e ronde
Funa Kozaki 2 6 6
Rio Maeda 0 4 3
17.05.24
2e ronde
Hiromi Abe 2 6 6
Riko Kikawada 0 4 3
17.05.24
2e ronde
Kayo Nishimura 2 6 7
Mei Hasegawa 0 3 5
17.05.24
Kwartfinale
Kayo Nishimura 2 6 6
Hiromi Abe 0 4 1
17.05.24
Kwartfinale
Yujin Kim 2 6 7
Shiho Akita 0 3 67
17.05.24
2e ronde
Yui Ohwaki 2 4 6 6
Rinko Matsuda 1 6 2 1
Dames enkelspel Clay USA W35 Bethany Beach sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Kwartfinale
Kajsa Rinaldo Persson 2 6 6
Angella Okutoyi 0 2 1
17.05.24
Kwartfinale
Maria Mateas 1 3 6 5
Jaeda Daniel scratch 0 6 1 0
17.05.24
2e ronde
Maria Mateas 2 6 6
Ema Burgic Bucko 0 4 2
17.05.24
Kwartfinale
Kayla Cross 2 7 6
Melany Solange Krywoj 0 5 2
17.05.24
Kwartfinale
Akasha Urhobo 2 6 3 6
Kira Matushkina 1 0 6 3
Dames enkelspel Hard Spain W35 Monzon sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Halve finale
Linda Klimovicova 2 4 6 6
Mana Kawamura 1 6 3 4
17.05.24
Halve finale
Sonay Kartal 2 6 7
Elena Micic 0 3 5
Dames enkelspel Clay Austria W35 Villach sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Kwartfinale
Valeriya Strakhova 2 6 4 11
Nika Radisic 1 2 6 9
17.05.24
Halve finale
Valeriya Strakhova 2 3 6 6
Ena Shibahara 1 6 3 1
17.05.24
Halve finale
Tatiana Pieri 2 6 6
Tamara Kostic 0 2 0
17.05.24
Kwartfinale
Tatiana Pieri 2 6 4 10
Tina Nadine Smith 1 2 6 8
17.05.24
Kwartfinale
Ena Shibahara 2 7 6
Dalila Jakupovic 0 5 4
17.05.24
Kwartfinale
Tamara Kostic 2 6 6
Paula Ormaechea 0 3 3
Dames enkelspel Clay China W50 Anning sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Kwartfinale
Jia-Jing Lu 2 6 6
Viktoria Morvayova 0 2 4
17.05.24
Kwartfinale
Sohyun Park 2 6 6
Yufei Ren 0 3 2
17.05.24
Kwartfinale
Han Shi 1 5 7 8 1
Meiling Wang scratch 0 7 6 0
17.05.24
Kwartfinale
Zongyu Li 2 6 7
Jiaqi Wang 0 1 63
Dames enkelspel Carpet Japan W75 Kurume sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Kwartfinale
Arina Rodionova 1 6 6 5 4
Rutuja Bhosale scratch 0 1 7 1
17.05.24
Kwartfinale
Emina Bektas 2 6 6
Su Jeong Jang 0 1 3
17.05.24
Kwartfinale
Mei Yamaguchi 2 6 6
Carol Zhao 0 4 4
17.05.24
Kwartfinale
Mananchaya Sawangkaew 2 6 7 6
Miho Kuramochi 1 73 5 4
Dames enkelspel Clay Croatia W75 Zagreb sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Halve finale
Tara Wurth 2 6 6
Gergana Topalova 0 3 1
17.05.24
Halve finale
Lola Radivojevic 2 6 6
Jil Teichmann 0 3 4
Heren dubbelspel Clay France Bordeaux Challenger sets 1 2 3 4 5
17.05.24
1e ronde
Nicolas Barrientos/Francisco Cabral 1 3
Lloyd Glasspool/Jean-Julien Rojer scratch 0 0
17.05.24
1e ronde
Theo Arribage/Vlad Victor Cornea 2 6 6
Mathias Bourgue/Hugo Grenier 0 2 1
17.05.24
1e ronde
Yuki Bhambri/Albano Olivetti 2 5 6 10
Robin Haase/Philipp Oswald 1 7 3 5
17.05.24
1e ronde
Quentin Halys/Nicolas Mahut 2 6 7
Gregoire Jacq/Petr Nouza 0 3 66
Heren dubbelspel Clay Ethiopia M15 Addis Ababa sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Halve finale
Benjamin Lock/Courtney John Lock 2 6 6
S D Prajwal Dev/Adil Kalyanpur 0 4 1
17.05.24
Halve finale
Chirag Duhan/Maik Steiner 2 7 6
Siddhant Banthia/Nitin Kumar Sinha 0 63 3
Heren dubbelspel Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Halve finale
Matthew William Donald/Vit Kalina 1 2
Jakub Filip/Maxim Mrva scratch 0 1
17.05.24
Halve finale
Federico Campana/Matteo De Vincentis 2 6 6
Umut Akkoyun/S Mert Ozdemir 0 4 4
Heren dubbelspel Clay Romania M15 Bucharest sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Finale
Florent Bax/Simon Beaupain 2 6 6
Alexandru Cristian Dumitru/Mihai Razvan Marinescu 0 2 4
Heren dubbelspel Clay Sweden M15 Kalmar sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Halve finale
Patrick Kaukovalta/Eero Vasa 2 6 6
Nikos Lehmann/Nicolas Parizzia 0 3 2
17.05.24
Finale
Patrick Kaukovalta/Eero Vasa 2 6 6
Erik Grevelius/Adam Heinonen 0 4 4
17.05.24
Halve finale
Erik Grevelius/Adam Heinonen 1 w/o
Mats Rosenkranz/Tim Ruehl 0
Heren dubbelspel Hard Jamaica M15 Kingston sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Halve finale
Jody Maginley/Joshua Sheehy 2 3 6 10
Abraham Asaba/Ryan Fishback 1 6 4 6
17.05.24
Halve finale
Leo Borg/Aryan Shah 1 w/o
Kiranpal Pannu/Brandon Perez 0
Heren dubbelspel Clay Serbia M15 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Halve finale
Keisuke Saitoh/Daisuke Sumizawa 2 6 6
Szymon Kielan/Obrad Markovski 0 2 1
17.05.24
Halve finale
Gabriel Donev/Simon Anthony Ivanov 2 6 7
Sean Hess/Fermin Tenti 0 3 5
Heren dubbelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Halve finale
James Davis/Matthew Summers 2 7 7
Daniel Little/Alexey Nesterov (1998) 0 66 66
17.05.24
Halve finale
Niklas Schell/Max Wiskandt 2 7 6
Arthur Bouquier/Loann Massard 0 5 2
Heren dubbelspel Clay Argentina M15 Neuquen sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Halve finale
Tomas Farjat/Alejo Lorenzo Lingua Lavallen 1 w/o
Lucca Guercio/Mariano Kestelboim 0
17.05.24
Halve finale
Daniel Antonio Nunez/Amador Salazar 2 7 6
Lautaro Agustin Corthey/Ezequiel Simonit 0 5 3
Heren dubbelspel Clay Bosnia and Herzeg. M15 Prijedor sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Halve finale
Sander Jong/Rik Muller 2 7 6
Gabriele Bosio/Cristian Campese 0 5 2
17.05.24
Halve finale
Mirza Basic/Vladan Tadic 2 6 6
Dimitris Sakellaridis/Michalis Sakellaridis 0 4 2
Heren dubbelspel Hard Georgia M25 Kachreti sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Kwartfinale
Pruchya Isarow/Kelsey Stevenson 2 6 5 10
Grigoriy Lomakin/Vadym Ursu 1 3 7 8
17.05.24
Kwartfinale
Denis Istomin/Evgeny Karlovskiy 2 7 6
Saba Purtseladze/Robert Strombachs 0 5 3
17.05.24
Kwartfinale
Egor Agafonov/Ilia Simakin 2 6 6
Aleksandre Shvangiradze/Pavlos Tsitsipas 0 2 1
17.05.24
1e ronde
Saba Purtseladze/Robert Strombachs 2 6 7
Alberto Barroso Campos/Roberto Cid Subervi 0 4 65
17.05.24
Kwartfinale
Charles Broom/Hamish Stewart 2 6 6 10
Altug Celikbilek/Cem Ilkel 1 71 1 5
Heren dubbelspel Hard China M25 Luan sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Halve finale
Jie Cui/Duckhee Lee 2 7 6
Aoran Wang/Yi Zhou 0 65 4
17.05.24
Halve finale
Ajeet Rai/Fajing Sun 2 6 7
Seon Yong Han/Maximus Jones 0 3 5
Heren dubbelspel Clay USA M25 Pensacola sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Halve finale
Lucas Horve/Oliver Okonkwo 2 6 4 11
Benjamin Sigouin/Roy Stepanov 1 4 6 9
17.05.24
Halve finale
Ty Gentry/Daniel Moreno 2 6 3 10
Felix Corwin/Noah Schachter 1 3 6 4
Heren dubbelspel Clay Italy M25 Reggio Emilia sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Finale
Jay Clarke/Kai Wehnelt 2 5 6 10
Andrea Arnaboldi/Federico Arnaboldi 1 7 2 8
Heren dubbelspel Clay Spain M25 Vic sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Finale
Liam Hignett/James Mackinlay 2 7 7
Imanol Lopez Morillo/Richard Zusman 0 5 61
Heren dubbelspel Clay Portugal Oeiras 4 Challenger sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Halve finale
Simon Freund/Johannes Ingildsen 2 7 4 10
Filip Bergevi/Mick Veldheer 1 62 6 8
17.05.24
Halve finale
Anirudh Chandrasekar/Arjun Kadhe 2 6 7
Pedro Araujo/Joao Domingues 0 4 66
17.05.24
Kwartfinale
Pedro Araujo/Joao Domingues 2 2 6 10
Filip Duda/Vit Kopriva 1 6 4 7
Heren dubbelspel Hard Taipei (CHN) Taipei Challenger sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Halve finale
Toshihide Matsui/Kaito Uesugi 2 7 3 13
Jake Delaney/Max Purcell 1 64 6 11
17.05.24
Halve finale
Ray Ho/Ji Sung Nam 2 6 3 10
Yuta Shimizu/James Kent Trotter 1 2 6 6
Heren dubbelspel Clay Tunisia Tunis Challenger sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Halve finale
Federico Agustin Gomez/Marcus Willis 2 6 6
Aleksandr Lobanov/Aziz Ouakaa 0 2 3
17.05.24
Halve finale
Patrik Rikl/Michael Vrbensky 2 6 6
Damir Dzumhur/Matej Sabanov 0 3 3
Heren dubbelspel Clay Italy Turin Challenger sets 1 2 3 4 5
17.05.24
1e ronde
Romain Arneodo/Tristan-Samuel Weissborn 2 6 7
Diego Hidalgo/Denys Molchanov 0 2 5
17.05.24
Kwartfinale
Romain Arneodo/Tristan-Samuel Weissborn 2 6 7
Alexander Erler/Lucas Miedler 0 2 5
17.05.24
1e ronde
Alexander Erler/Lucas Miedler 1 w/o
Fabio Fognini/Andrea Pellegrino 0
17.05.24
1e ronde
Fernando Romboli/Marcelo Zormann 1 w/o
Federico Coria/Camilo Ugo Carabelli 0
17.05.24
1e ronde
Gonzalo Escobar/Aleksandr Nedovyesov 2 6 6
N.Sriram Balaji/Andre Begemann 0 4 3
17.05.24
Kwartfinale
Gonzalo Escobar/Aleksandr Nedovyesov 2 7 6
Luis David Martinez/Cristian Rodriguez 0 5 3
17.05.24
Kwartfinale
Harri Heliovaara/Henry Patten 2 4 7 12
Nathaniel Lammons/Jack Withrow 1 6 65 10
17.05.24
1e ronde
Harri Heliovaara/Henry Patten 1 w/o
Marco Bortolotti/John-Patrick Smith 0
17.05.24
1e ronde
Andreas Mies/Neal Skupski 2 6 6
Constantin Frantzen/Hendrik Jebens 0 3 4
17.05.24
Kwartfinale
Andreas Mies/Neal Skupski 2 6 6
Fernando Romboli/Marcelo Zormann 0 3 4
Dames dubbelspel Clay Italy Rome sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Halve finale
Sara Errani/Jasmine Paolini 2 6 6
Caroline Dolehide/Desirae Krawczyk 0 1 2
17.05.24
Halve finale
Cori Gauff/Erin Routliffe 2 6 7
Xinyu Wang/Saisai Zheng 0 3 63
Dames dubbelspel Clay Italy Parma sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Kwartfinale
Jesika Maleckova/Conny Perrin 2 6 7
Alicia Barnett/Freya Christie 0 4 5
17.05.24
Halve finale
Ingrid Martins/Elixane Lechemia 2 6 6 10
Jesika Maleckova/Conny Perrin 1 75 1 8
Dames dubbelspel Clay France Paris sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Halve finale
Asia Muhammad/Aldila Sutjiadi 2 7 4 10
Yifan Xu/Shuai Zhang 1 5 6 8
17.05.24
Halve finale
Monica Niculescu/Lin Zhu 2 6 5 15
Greetje Minnen/Heather Watson 1 0 7 13
Dames dubbelspel Clay Spain W100 Madrid sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Halve finale
Andrea Gamiz/Eva Vedder 2 6 6
Samantha Murray/Eden Silva 0 4 3
17.05.24
Halve finale
Destanee Aiava/Eleni Christofi 2 6 2 10
Oksana Kalashnikova/Kimberley Zimmermann 1 2 6 8
Dames dubbelspel Clay Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Halve finale
Evgeniya Burdina/Anastasia Grechkina 2 7 6
Hayu Kinoshita/Rinon Okuwaki 0 66 4
17.05.24
Halve finale
Ekaterina Agureeva/Felitsata Dorofeeva-Rybas 2 7 6
Sandugash Kenzhibayeva/Salakthip Ounmuang 0 68 1
Dames dubbelspel Clay Slovenia W15 Kranjska Gora sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Kwartfinale
Denisa Hindova/Elena Malygina 2 6 6
Noka Juric/Alja Senica 0 3 3
17.05.24
Kwartfinale
Anastasia Kovaleva/Emily Welker 2 7 6
Anastasia Piangerelli/Maria Vittoria Viviani 0 63 2
17.05.24
Halve finale
Anastasia Kovaleva/Emily Welker 2 4 6 10
Denisa Hindova/Elena Malygina 1 6 4 8
17.05.24
Kwartfinale
Panna Bartha/Nina Vargova 2 6 4 10
Denise Hrdinkova/Laura Svatikova 1 2 6 7
17.05.24
Halve finale
Ivana Sebestova/Linda Sevcikova 2 6 6
Panna Bartha/Nina Vargova 0 4 0
17.05.24
Finale
Ivana Sebestova/Linda Sevcikova 2 6 2 10
Anastasia Kovaleva/Emily Welker 1 0 6 3
17.05.24
Kwartfinale
Ivana Sebestova/Linda Sevcikova 2 6 6
Kaja Kadak Ocvirk/Kaja Najzer 0 1 1
Dames dubbelspel Clay Serbia W15 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Kwartfinale
Daria Kuczer/Vicky Van De Peer 2 6 6
Tilwith Di Girolami/Ariana Geerlings 0 4 2
17.05.24
Halve finale
Daria Kuczer/Vicky Van De Peer 2 6 6
Virginia Ferrara/Michaela Laki 0 4 3
17.05.24
Halve finale
Natalija Senic/Nina Stojanovic 2 7 6
Denise Valente/Liisa Varul 0 5 1
Dames dubbelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Halve finale
Ella Mcdonald/Talia Neilson Gatenby 2 6 6
Le Yi Liu/Elizaveta Shebekina 0 1 3
17.05.24
Halve finale
Jiayu Xu/Ying Zhang 2 7 6
Lamis Alhussein Abdel Aziz/Merna Refaat 0 63 3
Dames dubbelspel Hard Japan W15 Toyama sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Kwartfinale
Hiromi Abe/Anri Nagata 2 6 6 11
Miyu Nakashima/Ayaka Ozeki 1 73 3 9
17.05.24
Kwartfinale
Yui Chikaraishi/Himari Sato 2 7 2 12
Shiho Akita/Mana Ayukawa 1 65 6 10
17.05.24
Kwartfinale
Rinko Matsuda/Sera Nishimoto 2 6 6
Yujin Kim/Fang An Lin 0 4 3
17.05.24
Kwartfinale
Mei Hasegawa/Nagomi Higashitani 2 6 6
Yura Nakagawa/Yui Ohwaki 0 3 3
Dames dubbelspel Clay USA W35 Bethany Beach sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Kwartfinale
Victoria Osuigwe/Whitney Osuigwe 2 6 6
Violeta Martinez/Mckenna Schaefbauer 0 2 0
17.05.24
Kwartfinale
Kayla Cross/Jaeda Daniel 2 4 6 10
Sara Daavettila/Sophia Webster 1 6 2 6
17.05.24
Kwartfinale
Ashton Bowers/Mia Yamakita 2 6 4 10
Angella Okutoyi/Anita Sahdiieva 1 3 6 4
Dames dubbelspel Clay Austria W35 Villach sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Finale
Aneta Kladivova/Nika Radisic 2 6 6
Karolina Kubanova/Renata Voracova 0 1 4
Dames dubbelspel Clay China W50 Anning sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Halve finale
Haley Giavara/Yu-Yun Li 1 w/o
Na Dong/Meiqi Guo 0
17.05.24
Halve finale
Shuo Feng/Sohyun Park 2 6 0 11
Zongyu Li/Han Shi 1 4 6 9
Dames dubbelspel Carpet Japan W75 Kurume sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Halve finale
Momoko Kobori/Ayano Shimizu 2 6 6
Yuka Hosoki/Yukina Saigo 0 4 3
17.05.24
Halve finale
Madeleine Brooks/Sarah Beth Grey 2 6 6
Saki Imamura/Naho Sato 0 3 2
Dames dubbelspel Clay Croatia W75 Zagreb sets 1 2 3 4 5
17.05.24
Finale
Celine Naef/Laura Pigossi 2 4 6 10
Emily Appleton/Prarthana Thombare 1 6 1 8
<