Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Clay Germany Augsburg Challenger sets 1 2 3 4 5
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Daniel Dutra Da Silva 2 6 6
Vincent Marysko 0 2 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Norbert Gombos 2 6 6
Henri Laaksonen 0 2 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Yurii Dzhavakian 2 6 6
Yannik Kelm 0 4 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Luca Giacomini 2 6 6
Adam Taylor 0 2 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Adrian Oetzbach 2 6 7
Federico Iannaccone 0 3 5
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Mateus Alves 2 6 3 7
Gianmarco Ferrari 1 3 6 65
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Luca Wiedenmann 2 6 6
Kirill Kivattsev 0 3 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Luca Potenza 2 4 6 6
Frederico Ferreira Silva 1 6 3 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Oleksii Krutykh 2 7 6
Paulo Andre Saraiva Dos Santos 0 5 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Tibo Colson 2 6 1 6
Justin Engel 1 4 6 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Andrea Picchione 2 6 6
Jose Pereira 0 1 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Diego Dedura-Palomero 2 7 7
Martin Krumich 0 61 66
Heren enkelspel Clay France Bordeaux Challenger sets 1 2 3 4 5
19.05.24
Finale
Arthur Fils 2 6 6
Pedro Martinez Portero 0 2 3
Heren enkelspel Clay Switzerland Geneva sets 1 2 3 4 5
19.05.24
Kwalif.
David Goffin 2 6 6
Gijs Brouwer 0 1 0
19.05.24
1e ronde
Roberto Carballes Baena 2 7 6
Daniel Altmaier 0 62 4
19.05.24
Kwalif.
Sebastian Ofner 2 7 6
Ivan Gakhov 0 5 2
19.05.24
Kwalif.
Nicolas Moreno De Alboran 2 6 7
Juan Pablo Ficovich 0 4 66
19.05.24
Kwalif.
Aleksandar Kovacevic 2 6 3 6
Abedallah Shelbayh 1 3 6 3
19.05.24
1e ronde
Sebastian Baez 2 7 6
Sumit Nagal 0 67 3
Heren enkelspel Clay Italy Rome sets 1 2 3 4 5
19.05.24
Finale
Alexander Zverev 2 6 7
Nicolas Jarry 0 4 5
Heren enkelspel Hard Georgia Kachreti Challenger sets 1 2 3 4 5
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Evgeny Karlovskiy 2 6 6
Kristjan Tamm 0 4 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Ulises Blanch 2 6 6
Giorgi Giorgadze 0 0 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Ben Jones 2 3 6 6
Evgeny Philippov 1 6 1 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Alafia Ayeni 2 6 6
Aleksandre Shvangiradze 0 1 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Nikolay Vylegzhanin 2 6 6 7
Michael Zhu 1 75 1 5
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Hamish Stewart 2 7 6
Aleksandre Metreveli 0 65 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Ryuki Matsuda 2 7 7
Kelsey Stevenson 0 65 62
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Egor Agafonov 2 6 7
Grigoriy Lomakin 0 4 62
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Aleksandr Lobanov 2 7 3 6
Moerani Bouzige 1 5 6 3
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Petr Bar Biryukov 2 6 7
Ilia Simakin 0 1 65
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Erik Arutiunian 2 6 6
Finn Reynolds 0 4 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Pavlos Tsitsipas 2 7 6
Evgenii Tiurnev 0 69 4
Heren enkelspel Clay Ethiopia M15 Addis Ababa sets 1 2 3 4 5
19.05.24
Finale
Benjamin Lock 2 7 6
Luca Fantini 0 62 4
Heren enkelspel Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
19.05.24
Finale
Nicolai Budkov Kjaer 2 6 6
Yanaki Milev 0 1 0
Heren enkelspel Clay Croatia M15 Bol sets 1 2 3 4 5
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Filippo Giovannini 2 6 6 10
Gianluca Carlini 1 3 76 7
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Jerko Brkic 2 6 6
Danylo Semenov 0 2 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Facundo Bermejo 1 w/o
Axel Frechet 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Noah Thurner 2 6 6
Borys Chmielewski 0 0 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Felix Einig 2 6 6
Nazar Oliynykov 0 4 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Nino Toto 2 6 6
Paulo Knippling 0 3 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Borys Zgola 1 w/o
Kabeer Kapasi 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Valentin Lapalu 2 7 6
Valeriy Martishev 0 5 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Marino Jakic 1 w/o
Giacomo Gobbi 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Max Batyutenko 2 6 6
Josef Vagner 0 0 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Gabriel Matuszewski 2 6 6
Lucas Gustin 0 2 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Ben Schneider 2 6 6
Naran Bahra 0 0 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Ruben Hartig 1 5
Tom Varzandeh scratch 0 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Daniel Verbeek 2 6 6
Noah Jelusic 0 0 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Ivan Kremenchutskyi 2 1 6 10
Maties Torres Ramis 1 6 4 7
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Joaquin Leon Macchiavello 2 6 6
Massimo Schmid 0 1 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Sicheng Li 2 6 6
Hugo Nieto Alonso 0 1 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
David Eichenseher 2 6 6
Igor Dudun 0 4 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Antonio Voljavec 2 6 6
Luke Cripps 0 4 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Jose Manuel Sastron Sastron 2 6 6
Vishal Saravanan 0 4 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Mason Foxman 1 w/o
Lukas Mandelik 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
David Schwarc 2 6 6
Marko Milosavljevic 0 0 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Giacomo Checchin 2 6 6
Martin Muedini 0 1 1
Heren enkelspel Clay Bosnia and Herzeg. M15 Brcko sets 1 2 3 4 5
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Vitali Chvets 2 6 6
Luka Djurdjevic 0 1 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Samuel Martinez Arjona 2 6 6
Fatih Sisic 0 4 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Matias Riva 2 6 6
Filip Djokic 0 2 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Kai Stetzer 2 6 3 10
Nikola Mitrovic 1 4 6 6
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Vladan Tadic 2 6 6
Ognjen Pavlovic 0 1 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Michel Hopp 2 7 4 11
Elias Julian Werner 1 62 6 9
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Lamin Lourenzo Da Silva 2 6 6
Ivo Vercik 0 4 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Botond Kisantal 2 6 7
Alfonso Costamagna 0 0 5
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Kornel Halmos 2 6 6
Aleksa Mirkovic 0 4 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Vanja Hodzic 2 6 6
Ricardo Batista 0 2 3
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Adam Gabor Szoke 2 6 6
Gabriel Schenekenberg 0 4 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Lazar Dimitrijevic 2 6 6
Afan Nekovic 0 2 3
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Samuel Kyjaci 2 6 6
Ying Hou 0 4 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Nicola Ion 2 6 6
Leo Lukic 0 1 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Oskar Oliver Stuchlik 2 6 6
Gustavo Masiero 0 0 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Matias Fernandez Netri 2 6 6
Paul Howe 0 1 3
Heren enkelspel Clay Romania M15 Bucharest sets 1 2 3 4 5
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Vasile Antonescu 2 6 6
Vlad Ion Tugulescu 0 0 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Dragos Constantin Ignat 2 6 6
Tudor Stefan Gheorghita 0 1 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Pedro Iamachkine 2 6 6
Riccardo Ciulli 0 0 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Matteo De Vincentis 2 6 6
Alin Butnaru 0 0 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Finn Bass 2 7 6
Marian Petre Prajescu 0 65 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Valentin Vanta 2 6 6
Andrei Cuceu 0 0 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Jaime Caldes 2 6 6
Eduard Silviu Schipor 0 2 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Frederick Mcrae 2 6 6
Mircea Mortasifu 0 4 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Andreja Petrovic 2 6 6
Nino Valentino Agape 0 1 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Edoardo Zanada 2 6 6
Simone Agostini 0 4 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Samuil Konov 2 6 6
Mihnea Maftei 0 2 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Stefan Adrian Andreescu 2 6 6
Andriy Poritskyy 0 4 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Louis Allen 2 6 6 10
Nicolas Rafael Goldberg Alviani 1 75 4 7
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Lorenzo Ferri 2 6 6
Andrei Dumitrescu 0 2 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Josh Reid 2 6 6
Luca Mindrut 0 1 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Niccolo Ciavarella 2 6 6
Edoardo Lodovico Cattaneo 0 0 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Aleksander Orlikowski 2 6 6
Jose Murariu 0 3 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Alexandru Cristian Dumitru 2 6 6
Alexandru Marinescu 0 2 3
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Matei Cristian Onofrei 2 6 6
Cristian Magureanu 0 2 3
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Carl Holder 2 6 6
Bogdan Andrei Precupescu 0 2 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Dario Alexandru Ciobotaru 2 6 6
Ioan Gabriel Ispasescu 0 2 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Cezar Gabriel Papoe 2 6 6
Lakshya Gupta 0 2 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Ioan Alexandru Teglas 2 6 6
Luciano Barbarino 0 3 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Andrei-Cristian Jinga 2 6 4 10
Matei Varbanciu 1 4 6 8
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Aleksander Chayka 2 6 3 10
Alexandru Luca 1 4 6 7
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Constantin Radu 2 6 6
Dan Radu Munteanu 0 3 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Christos Glavas 2 6 6
Iuliu Ispasescu 0 1 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Daniel Uta 2 6 6
Eduard Gabriel Coreisa 0 2 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Matteo Mura 2 6 4 10
Rafael Grosu 1 2 6 7
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Rares Teodor Pieleanu 2 7 3 10
Ilie Babinciuc 1 5 6 8
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Dominic Ducariu 2 6 6
Viacheslav Ovchinnikov 0 3 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
David Cristian Carteputreda 2 3 6 10
Leyton Rivera 1 6 1 5
Heren enkelspel Clay Slovenia M15 Celje sets 1 2 3 4 5
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Tino Kovacic 2 6 6
Luca Vanella 0 2 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Bekkhan Atlangeriev 2 6 6
Niki Gaber Bole 0 0 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Gregor Ramskogler 2 6 3 10
Luka Miklavcic 1 2 6 7
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Anze Arh 2 6 6
Stepan Pecak 0 2 3
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Karol Filar 2 6 6
Lukas Rohseano 0 4 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Noah Schlagenhauf 2 6 6
Marcel Marlon Sudzum 0 2 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Vojtech Mares 2 7 6 10
Nik Mikovic 1 5 76 7
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Gal Emersic Potocnik 2 6 6
Carlo Angeli 0 3 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Tilen Kovac 2 6 3 10
Patrik Homola 1 4 6 8
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Maximilian Figl 2 6 6
Luka Videnovic 0 2 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Matteo Fondriest 2 6 6
Leon Smarcan 0 0 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Luka Vuglar 2 4 6 10
Janis Graski 1 6 3 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Miha Vetrih 2 4 6 10
Michelangelo Zvech Flaborea Mreule 1 6 2 3
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Alex Finkelstein 2 7 2 11
Dominique Graf 1 5 6 9
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Nikola Puntaric 2 2 6 10
Pietro Pampanin 1 6 2 5
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Paul Werren 2 6 6
Yannick Penkner 0 3 4
Heren enkelspel Clay Italy M15 Cervia sets 1 2 3 4 5
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Stefano Baldoni 2 6 6
Luca Giordano 0 0 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Umberto Giovannini 2 6 6
Matteo Mesaglio 0 4 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Marco Miceli 2 6 6
Federico Guarducci 0 1 3
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Pasquale De Giorgio 2 6 6
Davide Ferrarolli 0 0 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Marco Furlanetto 2 6 6
Alessio Balestrieri 0 1 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Andrea Militi Ribaldi 2 4 6 10
Leonardo Iemmi 1 6 3 5
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Noah Perfetti 2 6 6
Francesco Cartocci 0 2 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Filippo Speziali 2 6 6
Pietro Briganti 0 0 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Antonio Caruso 2 6 6
Guelord Kayombo 0 2 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Filiberto Fumagalli 2 6 6
Andrea Valli 0 1 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Niccolo Baroni 2 6 6
Duccio Caciolli 0 2 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Andrea Meduri 2 6 3 10
Davide Galvanin 1 4 6 5
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Giacomo Crisostomo 2 6 2 10
Juan Cruz Martin Manzano 1 4 6 7
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Daniele Minighini 2 7 5 10
Cosimo Banti 1 5 7 3
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Riccardo Campagnola 2 6 7
Lorenzo Vatteroni 0 2 63
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Fabio De Michele 2 6 6
Andrea Zanuccoli 0 0 1
Heren enkelspel Clay Sweden M15 Kalmar sets 1 2 3 4 5
19.05.24
Finale
Lucas Bouquet 2 6 7
Eero Vasa 0 1 5
Heren enkelspel Hard Jamaica M15 Kingston sets 1 2 3 4 5
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Abraham Asaba 2 6 6
Duainne Miller 0 4 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Mitchell Dobek 2 2 6 10
Alexey Shtengelov 1 6 4 7
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Nicaise Muamba 2 6 6
Breno Braga 0 1 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Alex Jones 2 6 6
Daniel Vishnick 0 2 1
19.05.24
Finale
Kiranpal Pannu 2 6 6
Aryan Shah 0 1 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Brandon Perez 2 7 6
Gabriel Porras 0 5 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Gabrielius Guzauskas 2 6 6
Alfredo Casso 0 1 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Reece Falck 2 6 6
Victor Braga 0 2 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Kaipo Marshall 2 6 3 10
Max Benaim 1 2 6 8
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Fabio Nestola 2 7 3 10
Gabriel Hurtado 1 62 6 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Lucca Pinto 2 6 6
Jera Staley 0 3 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Corey Craig 2 6 6
Richard Mallory 0 4 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Pablo Paternostro 2 6 6
Eugenio Almeida Junior 0 3 3
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Joseph Phillips 2 6 6
Joshua Portnoy 0 0 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Francesco Cordova 2 6 6
Xavier Lawrence 0 4 3
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Victor Hugo Remondy Pagotto 2 6 6
Kendrick Lambrano Suarez 0 0 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Zachary Cohen 2 6 1 10
Timothy Gray 1 3 6 7
Heren enkelspel Clay Serbia M15 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Plamen Milushev 2 6 6
Benjamin Herrera Delucchi 0 1 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Vasil Shandarov 2 7 6
Petyr Kardzhiev 0 5 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Radoslav Shandarov 2 6 4 10
Daniel Cowan Jr 1 1 6 5
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Nikita Repkin 2 6 3 10
Aleksandar Andic 1 3 6 5
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Lazar Vojinovic 2 6 6
Andrej Radojicic 0 1 3
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Tadija Radovanovic 2 6 6
Mikhail Malakhovich 0 4 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Nini Gabriel Dica 2 6 6
Jovan Cirkovic 0 2 3
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Maxim Krapivin 2 6 6
Tomislav Jotovski 0 2 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Ioannis Kountourakis 2 6 6
Matthieu Chambonniere 0 1 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Obrad Markovski 2 6 7
Boris Stojanovic 0 4 5
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Kristijan Juhas 2 7 2 10
Stefan Latinovic 1 65 6 8
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Vasil Dimitrov 2 6 6
Lav Viskovic 0 1 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Zsombor Velcz 2 6 6
Louis Larue 0 2 3
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Dorian Tremblay 2 6 6
Andrej Tasevski 0 2 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Benjamin Torres 2 7 6
Simeon Stankovic 0 5 3
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Milos Mikovic 2 6 6
Alexandar Balj 0 2 3
19.05.24
Finale
Edas Butvilas 2 6 6
Matthew Dellavedova 0 4 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Julius Bult 2 6 6 10
Dmitrii Vasilev 1 75 4 3
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Stefan Skobelev 2 6 6
Raul Rokita Garcia 0 3 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Alexander Orlov 2 6 6
Mateja Stefanovic 0 3 3
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Francisco Montana 2 6 7
Pavle Copic 0 1 5
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Benjamin Torrealba 2 6 6
Miguel Angel Madrid Torres 0 1 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Marko Maric 2 7 6
Mateya Stanisavljevic 0 67 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Carlos Giraldi 2 6 6
Alen Mujakic 0 1 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Adam Panaras 2 6 6 10
William Mclennaghan 1 72 3 6
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Mihail Ivanov 2 6 6
Ognjen Belic 0 1 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Saveliy Ivanov 2 6 6
Mal Agushi 0 3 3
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Thomas Patton 2 6 4 10
Javier Guzman 1 3 6 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Aleksandar Ljubojevic 2 6 6
Tadej Mihajlovic 0 1 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Marko Nikolic 2 3 6 11
Pierre Antoine Tailleu 1 6 2 9
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Andrej Komnenic 2 6 6 10
Astro Pilipovic 1 75 4 8
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Sergej Zivkovic 2 7 6
Alejandro Bancalari 0 65 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Marko Milosavljevic (SRB) 2 7 4 13
Vladimir Uzhylovsky 1 63 6 11
Heren enkelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Maksim Tikhomirov 2 6 6
Albert Calin 0 3 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Mohamed Nazim Makhlouf 2 6 6
Zaid Mashni 0 2 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Marcus Walters 2 6 6
Francesco Mineo 0 0 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Anmar Faleh Alhogbani 2 6 6
Alexander Tokar 0 4 3
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Dominic West 2 6 6
Anas Ben Chiekh 0 2 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Takahiro Kubo 2 7 6
Haithem Rabbouche 0 64 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Alexey Dubinin 2 4 6 10
Houcem Khemiri 1 6 0 8
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Patrick Foley 2 6 6
Riccardo Masiero 0 1 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Matthew Summers 2 6 6
Rishikrishna Ayyappan 0 0 0
19.05.24
2e ronde van de kwal.
Valentin De Carvalho 1 w/o
Unknown Player 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Valentin De Carvalho 2 7 6
Finn Lester 0 5 3
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Tomas Antonio Serrano Luis 2 6 6
Sam Baldwin 0 0 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Ahmed Mouhan 1 w/o
Scott Cameron 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Thomas George Brun 2 6 6
Karam Hatamleh 0 1 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Tai Sach 2 6 6
Amrutjay Mohanty 0 0 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Ammar Elamin 2 6 6
Casper Nicolle 0 0 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Jamiu Bolaji Suliamon 2 3 7 10
Enzo Michel 1 6 5 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Lyle Zaloumis 2 6 3 10
Emon Bhatt 1 2 6 6
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Kyle Rae 2 6 6
Mohamed Sanad Bouhlel 0 0 3
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Cian Maguire 2 7 6
Ruslan Serazhetdinov 0 5 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Rohan Mehra 2 2 7 10
Leon Formella 1 6 5 3
19.05.24
1e ronde van de kwal.
William Jansen 2 3 6 10
Moritz Kudernatsch 1 6 2 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Saud Alhogbani 2 6 6
Francois Van Wyk 0 0 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Nikita Ianin 2 6 6
Florent Limani 0 0 1
19.05.24
Finale
Maxence Rivet 2 6 6
Arthur Bouquier 0 4 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Mikhail Rimskii 2 6 6
Seiichiro Ichikawa 0 0 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Ethan Cook 2 6 6
Emil Matikainen 0 4 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Rushil Khosla 2 6 6
Mikhail Dubrouski 0 1 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Jake Trondson 2 6 6
Ian Jiang 0 2 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Brar Navraj Singh Nav 2 6 6
Bouraoui Fares 0 1 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Evan Jarzaguet 2 6 6
Enzo Fouilloux 0 2 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
William Rassat 1 w/o
Josh Roe Flannelly 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Fred Barnett 2 7 6
Charles Dossetter 0 65 0
Heren enkelspel Clay Argentina M15 Neuquen sets 1 2 3 4 5
19.05.24
Finale
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen 2 6 7
Mariano Kestelboim 0 3 62
Heren enkelspel Clay Bosnia and Herzeg. M15 Prijedor sets 1 2 3 4 5
19.05.24
Finale
Sander Jong 2 6 5 6
Pawel Juszczak 1 1 7 3
Heren enkelspel Clay Ethiopia M25 Addis Ababa sets 1 2 3 4 5
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Denis Davydov 2 6 6
Yabsera Alemseged 0 0 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Mahir Dalwani 2 6 6
Shengda Mao 0 0 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Yash Chaurasia 2 6 6
Varun Dhandhukia 0 1 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Ethan Terblanche 2 3 7 11
Anup Bangargi 1 6 64 9
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Aditya Vishal Balsekar 2 6 6
Tushar Madan 0 1 3
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Federico Valle 2 6 6
Rajeshwar Reddy Patlolla 0 1 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Edoardo Cherie Ligniere 2 6 6
Tushar Sharma 0 0 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Artem Khuda 2 0 6 10
Raul De La Vega 1 6 3 6
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Rafael Ymer 2 6 7
Daksh Prasad 0 4 63
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Marcos Moreno Diaz 2 6 6
Dhananjay Singh 0 0 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Takura Mhwandagara 2 2 6 10
Hudson Baxter 1 6 1 5
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Matteo Magnaterra 2 6 6
Sparsh Rathi Rathi 0 0 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Paritosh Pawar 2 6 6
Dawit Fisha Uma 0 4 1
Heren enkelspel Clay China M25 Anning sets 1 2 3 4 5
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Ko Suzuki 2 6 6
Xiaoyin Yang 0 2 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Ryotaro Matsumura 2 7 6
Xirui Han 0 5 3
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Cing-Yang Meng 2 4 7 10
Zijiang Yang 1 6 66 7
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Jeffrey Hsu 2 7 6
Seon Yong Han 0 5 3
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Chase Ferguson 2 6 6
Jiaji Wang 0 4 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Xin Hu 2 6 6
Sida Zeng 0 3 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Julien De Cuyper 2 6 4 10
Ke Hau Hung 1 4 6 7
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Nico Hornitschek 2 6 6
Pengyu Lu 0 0 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Shaoyun Liu 2 1 7 10
Zekai Li 1 6 67 8
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Renlong Pang 2 6 6
Alexander Pundel 0 2 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Seongbin Sim 2 7 6
Zhou Mingzhou 0 5 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Yaojie Zeng 2 6 6
Yi Xin Gao 0 2 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Hong-Lin Fu 2 6 6
Runyu Zhao 0 1 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Shenglin Zhuo 2 6 6
Hengyu Lu 0 1 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Leroy Yong 2 7 6
Ki Bum Kim 0 63 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Yuquan Jin 2 6 6
Minghui Zhang 0 2 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Min Seong Kim 2 6 7
Xirui Liu 0 3 63
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Adrian Arcon 2 3 6 10
Yifeng Li 1 6 1 7
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Zi Hui Chen 2 6 7
Zixuan Liu 0 3 5
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Jack Bruce-Smith 2 7 7
Zhan Zheng 0 62 64
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Chen-Yu Lu 2 7 6
Yun-Hao Leng 0 64 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Anthony Shumsky 2 6 6
Yanjie Zheng 0 0 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Jun Ha Hyun 2 3 7 10
Jianhao Sheng 1 6 5 8
19.05.24
1e ronde van de kwal.
James Elia 2 7 6 10
Xing Dao Chen 1 67 71 6
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Wenze Li 2 6 6
You Du 0 4 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Hao Duan 2 7 7
Ruijie Huang 0 5 63
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Tzu Li Chang 2 6 6
Yi Ke Li 0 2 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Xinyuan Xie 2 7 6
Yuchen Pan 0 63 3
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Jilong Huang 2 6 6
Yutian Ji 0 1 3
Heren enkelspel Clay France M25 Deauville sets 1 2 3 4 5
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Alexander Klintcharov 2 6 6
Christophe Pognon 0 0 3
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Hugo Pierre 2 6 6
Strahinja Cejovic 0 0 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Louis Dussin 2 6 6
Timothe Barthes 0 4 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Adan Freire Da Silva 2 6 6
Marcel Hornung 0 2 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Romain Gales 2 6 2 10
Matt Ponchet 1 3 6 7
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Kalomm Panzo 2 6 7
Stefan Cooper 0 3 5
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Thorben Sannen 2 6 6
Erwan Colin 0 1 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Charlie Camus 2 7 6
Arthur Bellegy 0 5 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Rodrigo Alujas 2 6 6
Hugo Ferion 0 1 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Oscar Lacides 2 6 6
Clement Kubiak 0 4 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Adam Briant 2 3 6 10
Michael Shaw 1 6 4 3
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Antoni Fabre 2 6 6
Espen Lagarde 0 0 3
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Benjamin Martin 2 6 6
Louis Aubry 0 0 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Arsene Pougault 2 6 7
Liova Ajavon 0 3 5
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Thomas Gerbaud 2 6 6
Solal Pont 0 2 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Mathys Domenc 2 6 6
Cedric Stanke 0 3 3
Heren enkelspel Hard Georgia M25 Kachreti sets 1 2 3 4 5
19.05.24
Finale
Evgenii Tiurnev 2 3 6 6
Yshai Oliel 1 6 2 2
Heren enkelspel Hard China M25 Luan sets 1 2 3 4 5
19.05.24
Finale
Fajing Sun 2 6 6
Ye Cong Mo 0 3 1
Heren enkelspel Clay Spain M25 Mataro sets 1 2 3 4 5
19.05.24
1e ronde van de kwal.
David Perez Sanz 2 6 6
Dino Molokova Ferreira 0 4 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Benjamin Pietri 2 3 6 10
Carlos Gimenez Perez 1 6 2 8
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Ignasi Forcano 2 5 6 10
Robert Watzka 1 7 2 6
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Afonso Portugal 2 6 2 10
Filip Avdeev 1 4 6 6
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Kuzey Cekirge 2 6 6
Ander Tarrio Ponte 0 1 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Mario Mansilla Diez 2 5 6 10
Niccolo Dessi 1 7 2 7
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Martins Rocens 2 7 7
Nil Regas Luis 0 64 5
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Axel Herberg 2 6 6
Ramiro Gilles 0 3 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Ha Minh Duc Vu 2 6 4 10
Noah Regas Luis 1 3 6 6
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Noah Lopez 2 6 1 10
Nil Boixader Roca 1 2 6 7
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Ian Luca Cervantes Tomas 2 6 6
Shyam Sundarr Shri Sailesh 0 1 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Anthony Genov 2 6 6
Marc Ros Mesas 0 2 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Pol Del Castillo 1 3
Paul Ender scratch 0 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Toprak Avcibasi 2 6 6
Max Casadevall Samon 0 0 3
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Alvaro Peiro Serrano 2 6 6
Ayush Sharma 0 4 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Pierre Mouesca 2 6 6
Amaan Siddiqui 0 0 3
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Laurent Julia Calac 2 1 6 12
Alvaro Bueno Gil 1 6 3 10
19.05.24
1e ronde van de kwal.
David Naharro 2 6 6
David Puig Molina 0 3 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Pere Prat Turro 2 6 4 11
Pedro Andre De Almeida Santos 1 4 6 9
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Alvaro Garcia 2 7 7
Jordi Mas De Ugarte 0 5 66
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Marc Plasin Sans 2 6 6
Zhuohan Wu 0 2 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Iker Sevilla 2 6 6
Oriol Font 0 3 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Luis Garcia Paez 2 7 6
Bharath Nishok Kumaran 0 61 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Milan Markovits 2 6 6
Miguel Ortega Redondo 0 0 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Daniel Leong Prickett 2 6 6
Mariano Andres Bibiloni 0 3 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Hugo Ruiz Rodriguez 2 6 6
Miguel Perez Pena 0 3 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Pablo Roche Alcaya 2 1 6 10
Roger Pascual Ferra 1 6 2 8
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Valentin Gonzalez-Galino 2 7 6
Maximo Nagele 0 5 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Benoit Torcq 2 6 7
Joan Nadal 0 3 68
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Alvaro Jimenez 2 6 6
Martin Groppo 0 0 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Nico Rating 2 6 6
Esteban Beaumelle Munoz 0 0 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Miguel Angel Machado 2 6 6
Paul-Antoine Brazet 0 4 2
Heren enkelspel Clay USA M25 Pensacola sets 1 2 3 4 5
19.05.24
Finale
Andres Andrade 2 7 7
Hady Habib 0 65 5
Heren enkelspel Clay Italy M25 Reggio Emilia sets 1 2 3 4 5
19.05.24
Finale
Martin Klizan 2 6 6
Jelle Sels 0 4 4
Heren enkelspel Clay Spain M25 Vic sets 1 2 3 4 5
19.05.24
Finale
Ignacio Buse 2 6 6
Albert Pedrico Kravtsov 0 3 2
Heren enkelspel Clay France Lyon sets 1 2 3 4 5
19.05.24
Kwalif.
Taro Daniel 2 6 6
Sebastian Fanselow 0 1 4
19.05.24
Kwalif.
Daniel Elahi Galan 2 6 7
Harold Mayot 0 2 66
19.05.24
1e ronde
Alexandre Muller 2 6 6
Richard Gasquet 0 4 4
19.05.24
1e ronde
Aleksandar Vukic 2 6 6
Mackenzie Mcdonald 0 2 2
19.05.24
Kwalif.
Nikolas Sanchez-Izquierdo 2 6 6
Javier Barranco Cosano 0 1 3
19.05.24
Kwalif.
Hugo Gaston 2 6 6
Pedro Cachin 0 2 3
Heren enkelspel Clay Macedonia Skopje Challenger sets 1 2 3 4 5
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Gerald Melzer 2 6 6
Nikola Milojevic 0 1 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Nikoloz Basilashvili 2 6 6
Marcelo Zormann 0 1 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Johan Nikles 1 w/o
Dan Added 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Constantin Bittoun Kouzmine 2 6 6
Amar Huseinovic 0 0 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Sergey Fomin 2 6 2 6
Juan Carlos Prado Angelo 1 2 6 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Luka Pavlovic 2 6 6
Shendrit Deari 0 3 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Neil Oberleitner 2 6 6
Alexander Donski 0 4 3
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Ryan Seggerman 2 7 6
Calum Puttergill 0 5 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Ryan Nijboer 2 6 6
George Goldhoff 0 3 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Jerome Kym 2 7 6
Berk Bugarikj 0 5 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Luka Mikrut 2 6 6
Dimitar Grabul 0 3 4
Heren enkelspel Clay Italy Turin Challenger sets 1 2 3 4 5
19.05.24
Finale
Francesco Passaro 2 6 7
Lorenzo Musetti 0 3 5
Dames enkelspel Clay Morocco Rabat sets 1 2 3 4 5
19.05.24
Kwalif.
Aleksandra Krunic 2 4 6 6
Maja Chwalinska 1 6 0 3
19.05.24
Kwalif.
Camilla Rosatello 2 6 6
Dalila Spiteri 0 4 1
19.05.24
1e ronde
Sara Sorribes Tormo 2 6 6
Harriet Dart 0 2 0
19.05.24
Kwalif.
Berfu Cengiz 2 6 6
Francesca Curmi 0 3 2
19.05.24
Kwalif.
Nuria Brancaccio 2 6 6
Victoria Rodriguez 0 4 3
19.05.24
1e ronde
Kamilla Rakhimova 1 2
Taylor Townsend scratch 0 0
Dames enkelspel Clay France Strasbourg sets 1 2 3 4 5
19.05.24
Kwalif.
Yulia Putintseva 2 6 0 6
Ashlyn Krueger 1 1 6 3
19.05.24
1e ronde
Anhelina Kalinina 2 6 3 6
Anastasia Pavlyuchenkova 1 3 6 4
19.05.24
Kwalif.
Magdalena Frech 2 3 6 6
Daria Saville 1 6 4 3
19.05.24
Kwalif.
Cristina Bucsa 2 6 2 6
Marie Bouzkova 1 4 6 4
19.05.24
1e ronde
Clara Burel 2 7 0 6
Karolina Pliskova 1 5 6 1
19.05.24
1e ronde
Leylah Annie Fernandez 2 4 7 6
Anastasia Potapova 1 6 64 3
19.05.24
Kwalif.
Erika Andreeva 2 6 7
Chloe Paquet 0 3 5
Dames enkelspel Clay France Paris sets 1 2 3 4 5
19.05.24
Finale
Diana Shnaider 2 6 3 6
Emma Navarro 1 2 6 4
Dames enkelspel Clay Spain W100 Madrid sets 1 2 3 4 5
19.05.24
Finale
Moyuka Uchijima 2 5 6 7
Leyre Romero Gormaz 1 7 4 5
Dames enkelspel Clay Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
19.05.24
Finale
Duru Soke 2 3 6 6
Federica Urgesi 1 6 4 2
Dames enkelspel Clay Croatia W15 Bol sets 1 2 3 4 5
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Frederikke Svarre 2 7 6
Leticia Matuszewski 0 61 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Liv Sumak 2 6 6
Zuzana Sopkova 0 4 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Victoria Chramcova 2 6 6
Beatrice Zucca 0 4 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Regina Ristic-North 1 w/o
Jelena Ristic 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Stella Knez 2 6 6
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez 0 1 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Maria Ivankovic 2 4 6 10
Lena Ramharter 1 6 3 8
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Adela Polakovicova 1 w/o
Ena Kajevic 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Kiara Zabkova 2 6 6
Fabienne Kim Degroot 0 0 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Allegra Fiorani 2 6 6
Marta Peric 0 1 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Fernanda Naves Anzaldo 2 6 6
Ivana Celic 0 1 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Korina Roso 2 6 6
Audrey Dabomve 0 1 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Lejla Hana Golubovic 2 3 6 10
Astrid Joha-Bilic 1 6 4 5
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Nikola Koprivova 2 6 6
Ana Mukic 0 0 3
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Kaat Coppez 2 6 6
Lorenca Kajtazi 0 1 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Lucrezia Musetti 2 5 6 10
Fanny Norin 1 7 2 8
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Manuella Persson 2 7 1 10
Denise Pozzetti 1 5 6 6
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Dominika Podhajecka 2 6 6
Francesca Dell'Edera 0 3 3
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Lara Nedeljkovic 1 4
Mia Munivrana scratch 0 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Michelle Khomich 2 6 6
Maria Eleni Poulka 0 0 3
Dames enkelspel Clay Romania W15 Bucharest sets 1 2 3 4 5
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Gabriela Aura Zarnoveanu 2 7 6
Alessia Marinescu 0 5 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Kanako Osafune 2 6 6
Crissy Alexia Tudora 0 2 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Kristina Voznyak 2 6 6
Liana Cammilleri 0 0 3
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Evelyne Atticia Tiron 2 6 6
Adrienn Putirac 0 3 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Diana Maria Mihail 2 5 6 10
Eva Mihaela Croitoru 1 7 3 7
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Pia Praefke 2 5 6 10
Ana Maria Brotea 1 7 1 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Giulia Paterno 2 6 2 10
Alexia Patru 1 3 6 6
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Stefana Lazar 2 6 3 10
Maria Theodora Stancescu 1 2 6 6
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Vanessa Georgiana Popa Teiusanu 2 6 6
Andra Maria Simion 0 3 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Noemi La Cagnina 2 7 6
Alexia Trasca 0 5 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Darya Velikova 2 6 6
Emily Di Giannantonio 0 1 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Chiara Fornasieri 2 6 6
Viktoria Lackova 0 0 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Bianca Elena Barbulescu 2 6 6
Maria Ioana Alexandra Neacsu 0 1 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Bianca Bulat 2 6 6
Paula Mihaela Onita 0 0 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Alexia-Shara Iancu 2 7 6
Melissa Boyden 0 5 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Sofia Maria Barbulescu 2 6 6
Denisa Elena Plesa 0 4 3
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Ioana Teodora Sava 2 6 6
Ana Cristiana Mocanu 0 0 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Lidia Encheva 2 6 6
Samira Maria Rusei 0 2 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Maria Teodorescu 2 6 6
Ana Sofia Ciobanu 0 2 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Lucia Natal 2 7 6
Ana Maria Chirita 0 5 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Roxana Elena Muzuru 2 6 6
Simina Maria Ionel 0 2 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Giada Di Paola 2 6 6
Daria Maria Tudor 0 0 3
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Francesca Simpson 2 6 6
Daria-Maria Anghel 0 3 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Claudia Ogescu 2 6 6
Daria Tudor 0 2 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Sophie Isabele Jurca 2 7 6
Daria Ioana Pastoric 0 5 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Alexandra Irina Anghel 2 6 6
Anca Stefania Sauciuc 0 1 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Alice Nicoleta Petrache 2 6 6
Michelle Dzjachangirova 0 4 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Diana-Ioana Simionescu 2 5 6 10
Milana Maslenkova 1 7 3 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Andra Silivas 2 6 6
Ioana Maria Alexandrescu 0 4 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Isabella Maria Serban 2 6 6
Andreea Stefania Dinca 0 2 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Lavinia Luciano 2 6 6
Cara Maria Mester 0 2 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Sara Victoria Balan 2 6 3 10
Cristiana Nicoleta Todoni 1 0 6 8
Dames enkelspel Hard Spain W15 Estepona sets 1 2 3 4 5
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Warona Mdlulwa 2 6 6
Paula Moreno Hurtado 0 3 3
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Alica Rusova 2 6 6
Naroa Aranzabal 0 3 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Chelsea May Samways 2 6 7
Sofia Stembert Krad 0 1 63
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Janika Kusy Alzugaray 2 6 6
Pola Batkiewicz 0 1 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Maria Martinez Vaquero 2 6 6
Vasilisa Borisova 0 2 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Candela Yecora 2 6 6
Morgane Van Den Bergh 0 1 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Kate Mansfield 2 6 6
Hannah Rylatt 0 3 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Uxue Azurza Frade 2 6 6
Sofia Franco Salcedo 0 2 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Alexandra Biot 2 6 6
Anne Moed 0 0 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Lucia Ros Parres 2 7 6
Karolina Jaskiewicz 0 62 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Susanna Maltby 2 6 6
Patricia Rodriguez Carretero 0 2 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Martina Puvill 2 6 5 10
Sofia Jane Thorne 1 3 7 6
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Anna Kislyak 2 7 6
Annika Kannan 0 5 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Erika Abraham-Nilsen 2 4 6 10
Jeannieross Barcia Guquib 1 6 3 5
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Coline Briand 2 6 6
Luciana Paez 0 1 1
Dames enkelspel Clay Slovenia W15 Kranjska Gora sets 1 2 3 4 5
19.05.24
Halve finale
Oana Gavrila 2 6 6
Laura Svatikova 0 3 3
19.05.24
Halve finale
Laura Samsonova 2 6 4 6
Denisa Hindova 1 3 6 3
19.05.24
Finale
Laura Samsonova 2 6 6
Oana Gavrila 0 1 4
Dames enkelspel Clay Serbia W15 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
19.05.24
Finale
Ariana Geerlings 2 7 6 6
Anja Stankovic 1 62 72 4
Dames enkelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Ji Min Park 2 7 6
Martyna Zaremba 0 5 3
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Jiaying He 2 6 6
Jennifer Dourado Zimermman 0 2 3
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Yuping Wang 2 7 6
Guyu Xu 0 5 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Jiayu Xu 2 6 6
Wei Zheng 0 4 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Pawinee Ruamrak 2 6 6 10
Dilana Rsovac 1 75 1 7
19.05.24
Finale
Ekaterina Khayrutdinova 2 6 6
Merna Refaat 0 4 3
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Lan Mi 2 6 6
Mio Kijima 0 0 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Mirabelle Tahiri 1 6
Vibhasree Gowda scratch 0 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Ustiniya Lekomtseva 2 6 6
Elizaveta Demidova 0 0 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Elena Michel 1 w/o
Chahd Tourkhani 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Paola Lopez 2 6 6
Cleanne Pickel 0 1 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Suyeon Lee 2 6 6
Alisa Yakimakho 0 2 1
Dames enkelspel Hard Japan W15 Toyama sets 1 2 3 4 5
19.05.24
Finale
Kayo Nishimura 2 6 7
Ho Ching Wu 0 4 5
Dames enkelspel Clay Austria W35 Annenheim sets 1 2 3 4 5
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Jessy Rompies 2 6 6
Amelia Kopel 0 3 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Manca Pislak 2 6 6
Adela Moravcova 0 3 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Mila Masic 2 6 6
Stella Kovacicova 0 0 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Lauryn John-Baptiste 2 6 6
Alissia Chiara Gleixner 0 4 3
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Katherine Barnes 2 6 6
Chiara Talleri 0 2 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Gina Marie Dittmann 2 6 6
Eva Sifkovic 0 1 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Elena Korokozidi 2 6 6
Nikola Kollaritsch 0 0 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Margherita Marcon 2 6 6
Gabriela Nanova 0 2 3
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Karolina Mrazikova 2 7 6
Karina Kovalchuk 0 5 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Nicol Benesova 2 6 6
Ella Simmons 0 1 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Anna Lena Ebster 2 7 6
Emma Slavikova 0 5 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Liel Marlies Rothensteiner 2 6 6
Miriam-Katharina Opris 0 1 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Maya Drozd 2 6 6
Jasmin-Sabrina Opris 0 4 3
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Sophia Ksandinov 2 6 6
Ines Faltinger 0 0 3
Dames enkelspel Clay USA W35 Bethany Beach sets 1 2 3 4 5
19.05.24
Finale
Kajsa Rinaldo Persson 2 4 6 6
Akasha Urhobo 1 6 3 2
Dames enkelspel Clay Serbia W35 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Ana Giraldi Requena 2 6 6
Hao Liang 0 3 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Judith Van Kessel 2 6 6
Gala Ilic 0 1 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Draginja Vukovic 2 7 6
Adi Bitton 0 5 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Beatris Spasova 2 6 7
Jelena Cvijanovic 0 1 63
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Maria Eduarda Mauad 2 6 6
Sofija Milenkovic 0 1 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Liisa Varul 2 6 6
Prathyusha Rachapudi 0 0 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Isabelle Cherny 2 6 6
Mia Popovic 0 0 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Ekaterina Kuznetsova 2 6 6
Sarah Barry 0 1 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Arina Bulatova 2 6 6
Lara Stojanovski 0 1 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Jovana Grujic 2 6 6
Andrea Roots 0 2 3
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Iva Jankovic 2 6 6
Leontina Stojanovic 0 1 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Mia Sarcev 1 w/o
Shutong Qu 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Milica Stosovic 2 6 7
Jana Stojanova 0 1 66
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Galena Krastenova 2 6 6
Samantha Imbo Nloga 0 1 3
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Nadja Mladenovic 2 6 6
Mija Ljubic 0 1 2
Dames enkelspel Hard Dominican Republic W35 Santo Domingo sets 1 2 3 4 5
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Yolande Leacock 2 6 7
Javiera Verdugo 0 2 5
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Csilla Fodor 2 6 6
Erika Sandor-Zur 0 0 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Dylan Cline 2 6 6
Adaugo Ukaegbu 0 3 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Elsa Wan 2 6 6
Selin Vakalapudi 0 1 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Mariana Isabel Higuita Barraza 2 6 6
Leela Cline 0 1 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Mansi Vadyala 2 7 6
Zoe Levresse Zavala 0 5 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Karma Yacavino 1 5
Polina Krumkachev scratch 0 5
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Addison Yang Comiskey 2 6 6
Alessandra Crump 0 3 2
Dames enkelspel Clay China W50 Anning sets 1 2 3 4 5
19.05.24
Finale
Han Shi 2 6 6
Zongyu Li 0 4 3
Dames enkelspel Hard Republic of Korea W50 Goyang sets 1 2 3 4 5
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Peangtarn Plipuech 2 6 6
Eunji Lee (2001) 0 3 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Petra Hule 2 6 6
Kisa Yoshioka 0 4 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Anastasia Gasanova 2 4 6 6
Meiqi Guo 1 6 2 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Vaidehi Chaudhari 2 6 6
Nagi Hanatani 0 2 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Haruna Arakawa 2 7 6
Ui Su Jeong 0 5 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
I-Hsuan Cho 2 6 6
Yi Tsen Cho 0 2 3
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Yidi Yang 2 6 5 6
Gaeul Jang 1 2 7 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Chengyiyi Yuan 2 7 6
Dabin Kim 0 66 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Mei Yamaguchi 2 6 7
Hwiwon Wi 0 4 63
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Mayuka Aikawa 2 3 7 6
Ji-Hee Choi 1 6 63 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Gabriella Da Silva Fick 2 6 6
Heerae Im 0 3 4
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Ayumi Koshiishi 1 7 2
Da Hye Kim scratch 0 5 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Rina Saigo 2 6 4 6
Yujin Ahn 1 3 6 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Misaki Matsuda 2 6 6
Yukina Saigo 0 3 3
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Yeon Woo Ku 2 6 6
Kahyeon Han 0 1 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Hina Inoue 2 6 6
Ekaterina Shalimova 0 4 3
Dames enkelspel Clay Slovenia W50 Otocec sets 1 2 3 4 5
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Ingrid Vojcinakova 2 6 2 6
Lara Smejkal 1 3 6 3
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Timea Jaruskova 2 6 3 6
Ana Lanisek 1 4 6 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Juliette Mazzoni 2 6 6
Marija Djurasic 0 4 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Mina Hodzic 2 6 6
Kaja Najzer 0 1 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Laura Radakovic 2 6 6
Emma Mazzoni 0 1 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Noka Juric 2 6 6
Mia Sara Ribnikar 0 0 3
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Sylvie Zund 2 6 6
Natalia Krockova 0 3 3
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Denise Hrdinkova 2 5 6 6
Victoria Borodulina 1 7 3 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Andrea Obradovic 2 7 6
Anamari Znuderl 0 61 1
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Rinon Okuwaki 2 6 6
Meta Marenk 0 1 2
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Greta Greco Lucchina 2 7 6
Zala Vnuk 0 63 0
19.05.24
1e ronde van de kwal.
Ana Grubor 2 7 6
Emily Webley-Smith 0 5 0
Dames enkelspel Carpet Japan W75 Kurume sets 1 2 3 4 5
19.05.24
Finale
Emina Bektas 2 7 3 6
Arina Rodionova 1 61 6 3
Heren dubbelspel Clay France Bordeaux Challenger sets 1 2 3 4 5
19.05.24
Finale
Julian Cash/Robert Galloway 2 6 7
Quentin Halys/Nicolas Mahut 0 3 62
Heren dubbelspel Clay Switzerland Geneva sets 1 2 3 4 5
19.05.24
1e ronde
Constantin Frantzen/Hendrik Jebens 2 6 7
Antoine Bellier/Jakub Paul 0 1 66
Heren dubbelspel Clay Italy Rome sets 1 2 3 4 5
19.05.24
Finale
Marcel Granollers/Horacio Zeballos 2 6 6
Marcelo Arevalo/Mate Pavic 0 2 2
Heren dubbelspel Clay France Lyon sets 1 2 3 4 5
19.05.24
1e ronde
Santiago Gonzalez/Edouard Roger-Vasselin 2 6 6
Tristan Lamasine/Tom Paris 0 4 3
Heren dubbelspel Clay Italy Turin Challenger sets 1 2 3 4 5
19.05.24
Finale
Harri Heliovaara/Henry Patten 2 6 6
Andreas Mies/Neal Skupski 0 3 3
Dames dubbelspel Clay Morocco Rabat sets 1 2 3 4 5
19.05.24
1e ronde
Hanyu Guo/Xinyu Jiang 2 7 7
Angelica Moratelli/Camilla Rosatello 0 5 5
Dames dubbelspel Clay Italy Rome sets 1 2 3 4 5
19.05.24
Finale
Sara Errani/Jasmine Paolini 2 6 4 10
Cori Gauff/Erin Routliffe 1 3 6 8
Dames dubbelspel Clay USA W35 Bethany Beach sets 1 2 3 4 5
19.05.24
Finale
Kayla Cross/Jaeda Daniel 2 7 7
Ashton Bowers/Mia Yamakita 0 63 62
<