Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Clay Germany Augsburg Challenger sets 1 2 3 4 5
20.05.24
Kwalif.
Daniel Dutra Da Silva 2 6 7
Luca Wiedenmann 0 2 63
20.05.24
Kwalif.
Norbert Gombos 2 3 6 6
Mateus Alves 1 6 2 1
20.05.24
1e ronde
Riccardo Bonadio 2 6 6
Hazem Naow 0 3 0
20.05.24
1e ronde
Carlos Taberner 2 6 6
Moez Echargui 0 4 3
20.05.24
Kwalif.
Luca Giacomini 2 6 6 6
Oleksii Krutykh 1 4 73 4
20.05.24
Kwalif.
Luca Potenza 2 6 6
Yurii Dzhavakian 0 4 2
20.05.24
1e ronde
Timofey Skatov 2 6 6
Mohamed Safwat 0 4 3
20.05.24
Kwalif.
Andrea Picchione 2 6 7
Tibo Colson 0 1 63
20.05.24
1e ronde
Toby Alex Kodat 2 7 4 6
Oscar Otte 1 67 6 3
20.05.24
1e ronde
Vilius Gaubas 2 7 6
Evan Furness 0 62 3
20.05.24
1e ronde
Tom Gentzsch 2 6 7
Felix Gill 0 1 63
20.05.24
1e ronde
Rodrigo Pacheco Mendez 2 6 6
Adolfo Daniel Vallejo 0 4 3
20.05.24
Kwalif.
Diego Dedura-Palomero 2 6 6
Adrian Oetzbach 0 2 2
Heren enkelspel Clay France Paris sets 1 2 3 4 5
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Radu Albot 2 4 7 6
Henrique Rocha 1 6 65 3
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Facundo Bagnis 2 6 6
Tomas Barrios Vera 0 3 2
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Marco Trungelliti 2 6 7
Juan Pablo Varillas 0 0 65
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Jozef Kovalik 2 6 6
Benoit Paire 0 1 4
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Filip Krajinovic 2 6 6 6
Martin Damm 1 72 3 1
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Denis Kudla 2 6 6
Jan Choinski 0 4 4
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Stefano Napolitano 2 7 6
Dino Prizmic 0 62 3
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Dominic Thiem 2 3 6 6
Franco Agamenone 1 6 3 2
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Mathias Bourgue 2 4 6 6
Mae Malige 1 6 2 2
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Enzo Couacaud 2 6 6 6
Seong Chan Hong 1 77 2 1
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Benjamin Bonzi 2 3 6 6
Hugo Dellien 1 6 4 2
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Billy Harris 2 6 4 6
Emilio Nava 1 3 6 1
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Manuel Guinard 2 6 6 6
Vitaliy Sachko 1 4 75 1
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Geoffrey Blancaneaux 2 5 6 7
Antoine Escoffier 1 7 3 67
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Lloyd Harris 2 2 6 7
Arthur Gea 1 6 1 5
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Valentin Vacherot 2 4 6 7
Gabriel Debru 1 6 3 5
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Vit Kopriva 2 6 6
Mate Valkusz 0 3 2
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Ugo Blanchet 2 6 4 6
Cristian Garin 1 4 6 1
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Duje Ajdukovic 2 6 6
Calvin Hemery 0 4 2
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Adrian Andreev 2 3 6 7
Denis Yevseyev 1 6 4 67
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Filip Misolic 2 6 6
Sho Shimabukuro 0 3 2
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Juan Manuel Cerundolo 2 6 6
Beibit Zhukayev 0 4 3
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Otto Virtanen 2 6 6
Dane Sweeny 0 2 3
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Giulio Zeppieri 2 6 6
Stefano Travaglia 0 3 2
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Bu Yunchaokete 2 6 7
Alex Molcan 0 3 5
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Dalibor Svrcina 2 6 7
Omar Jasika 0 2 5
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Gabriel Diallo 2 7 6 6
Genaro Alberto Olivieri 1 5 74 1
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Mattia Bellucci 2 3 6 6
Matteo Martineau 1 6 1 1
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Shintaro Mochizuki 2 4 6 6
Nick Hardt 1 6 4 2
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Gustavo Heide 2 1 6 7
Lukas Klein 1 6 3 65
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Hamad Medjedovic 2 6 7
Lucas Pouille 0 3 5
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Matteo Gigante 2 6 5 6
Sascha Gueymard Wayenburg 1 4 7 4
Heren enkelspel Clay Switzerland Geneva sets 1 2 3 4 5
20.05.24
1e ronde
Sebastian Ofner 2 4 6 6
Rinky Hijikata 1 6 4 3
20.05.24
1e ronde
Emil Ruusuvuori 2 6 6
Marcos Giron 0 3 3
20.05.24
1e ronde
Alexander Shevchenko 2 6 7
Fabian Marozsan 0 4 64
20.05.24
1e ronde
Flavio Cobolli 2 7 6
Aslan Karatsev 0 5 1
Heren enkelspel Hard Georgia Kachreti Challenger sets 1 2 3 4 5
20.05.24
Kwalif.
Evgeny Karlovskiy 2 6 6
Egor Agafonov 0 4 4
20.05.24
1e ronde
Blake Mott 2 6 7
Ricardas Berankis 0 3 5
20.05.24
1e ronde
Vadym Ursu 2 6 6
Alberto Barroso Campos 0 4 3
20.05.24
Kwalif.
Ulises Blanch 2 6 6
Ben Jones 0 2 3
20.05.24
1e ronde
Charles Broom 2 6 6
Roberto Cid Subervi 0 3 4
20.05.24
Kwalif.
Alafia Ayeni 2 6 7
Aleksandr Lobanov 0 3 63
20.05.24
1e ronde
Daniil Glinka 2 6 7
Yanki Erel 0 2 64
20.05.24
1e ronde
Paul Jubb 2 6 6
Orel Kimhi 0 1 1
20.05.24
Kwalif.
Nikolay Vylegzhanin 2 7 6
Pavlos Tsitsipas 0 65 0
20.05.24
Kwalif.
Hamish Stewart 2 6 6
Petr Bar Biryukov 0 1 1
20.05.24
Kwalif.
Ryuki Matsuda 2 6 6
Erik Arutiunian 0 3 4
20.05.24
1e ronde
Robin Bertrand 2 6 6
Bogdan Bobrov 0 2 0
Heren enkelspel Clay Croatia M15 Bol sets 1 2 3 4 5
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Filippo Giovannini 2 6 6
Ivan Kremenchutskyi 0 2 2
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Jerko Brkic 2 6 6
Peter Nad 0 1 1
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Karlo Cubelic 2 6 6
Felix Einig 0 4 2
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Stefan Peter Hampe 2 6 6
Mason Foxman 0 1 2
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Facundo Bermejo 2 6 6
David Eichenseher 0 2 3
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Nino Toto 2 3 6 10
Philip Hjorth 1 6 4 6
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Janos Fekete 2 7 6
Max Batyutenko 0 5 0
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Borys Zgola 2 6 7
Giacomo Checchin 0 4 66
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Filip Krolo 2 6 6
Jose Manuel Sastron Sastron 0 0 1
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Marino Jakic 2 6 6 11
Noah Thurner 1 76 4 9
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Radovan Michalik 2 6 6
Ben Schneider 0 2 4
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Ruben Hartig 2 6 7
Joaquin Leon Macchiavello 0 3 5
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Daniel Verbeek 2 7 6
Valentin Lapalu 0 5 3
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Ye Hongyu 2 7 7
Sicheng Li 0 5 69
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Antonio Voljavec 2 6 6
Lawrence Bataljin 0 4 4
20.05.24
2e ronde van de kwal.
David Schwarc 2 7 6
Gabriel Matuszewski 0 64 3
Heren enkelspel Clay Bosnia and Herzeg. M15 Brcko sets 1 2 3 4 5
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Vitali Chvets 2 6 6
Yamato Sueoka 0 4 4
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Michalis Sakellaridis 2 7 6
Lazar Dimitrijevic 0 65 3
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Jeremy Gschwendtner 2 6 6
Vladan Tadic 0 1 1
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Razvan Baiant 2 6 6
Kai Stetzer 0 4 3
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Rafael Giotis 2 4 6 10
Vanja Hodzic 1 6 4 4
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Michel Hopp 2 6 6
Dimitris Sakellaridis 0 1 2
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Tanguy Genier 2 6 2 10
Adam Gabor Szoke 1 4 6 7
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Lamin Lourenzo Da Silva 2 6 6
Davud Amirov 0 3 2
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Sasa Markovic 2 6 6
Matias Riva 0 1 2
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Kornel Halmos 1 6 3
Kirill Mishkin scratch 0 2 1
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Attila Boros 2 7 6
Nicola Ion 0 5 3
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Arthur Laborde 2 6 6
Botond Kisantal 0 4 2
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Samuel Kyjaci 2 6 6
Ivan Kazakov 0 4 3
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Tymur Bieldiugin 2 6 6
Samuel Martinez Arjona 0 2 1
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Oskar Oliver Stuchlik 2 6 6
Aleksa Mardjonovic 0 0 0
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Matias Fernandez Netri 2 6 7
Peetu Pohjola 0 2 5
Heren enkelspel Clay Romania M15 Bucharest sets 1 2 3 4 5
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Vasile Antonescu 2 6 6
Pedro Iamachkine 0 4 2
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Matteo De Vincentis 2 6 6
Constantin Radu 0 3 0
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Finn Bass 2 3 6 10
Cezar Gabriel Papoe 1 6 3 5
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Valentin Vanta 2 6 6
Dragos Constantin Ignat 0 2 2
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Jaime Caldes 2 6 6
Andrei-Cristian Jinga 0 0 3
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Andreja Petrovic 2 6 6
Frederick Mcrae 0 2 1
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Edoardo Zanada 2 6 6
Matei Cristian Onofrei 0 1 3
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Samuil Konov 2 6 7
Josh Reid 0 2 5
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Stefan Adrian Andreescu 2 6 6
Louis Allen 0 3 2
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Lorenzo Ferri 2 6 6
Christos Glavas 0 1 0
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Niccolo Ciavarella 2 7 6
Dario Alexandru Ciobotaru 0 5 1
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Aleksander Orlikowski 2 6 6
Daniel Uta 0 1 3
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Aleksander Chayka 2 7 6
Ioan Alexandru Teglas 0 5 4
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Rares Teodor Pieleanu 2 6 6
Alexandru Cristian Dumitru 0 3 3
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Dominic Ducariu 2 7 6
Carl Holder 0 66 4
20.05.24
2e ronde van de kwal.
David Cristian Carteputreda 2 6 6
Matteo Mura 0 4 3
Heren enkelspel Clay Slovenia M15 Celje sets 1 2 3 4 5
20.05.24
1e ronde
Kai Wehnelt 2 6 6
Matic Kriznik 0 3 4
20.05.24
1e ronde
Luigi Sorrentino 2 6 6
Filippo Romano 0 0 2
20.05.24
Kwalif.
Tino Kovacic 2 6 7
Nikola Puntaric 0 4 5
20.05.24
Kwalif.
Gregor Ramskogler 2 7 6
Bekkhan Atlangeriev 0 63 1
20.05.24
1e ronde
Jiri Barnat 2 6 6
Jan Kupcic 0 4 2
20.05.24
Kwalif.
Karol Filar 2 1 6 10
Matteo Fondriest 1 6 2 5
20.05.24
Kwalif.
Noah Schlagenhauf 2 6 6
Gal Emersic Potocnik 0 2 1
20.05.24
Kwalif.
Vojtech Mares 2 6 6
Alex Finkelstein 0 4 4
20.05.24
Kwalif.
Maximilian Figl 2 6 6
Anze Arh 0 4 2
20.05.24
1e ronde
Joao Eduardo Schiessl 2 6 6
Jan Dimitrijevic 0 3 3
20.05.24
Kwalif.
Miha Vetrih 2 6 6
Luka Vuglar 0 2 2
20.05.24
Kwalif.
Paul Werren 2 6 6
Tilen Kovac 0 4 1
Heren enkelspel Clay Italy M15 Cervia sets 1 2 3 4 5
20.05.24
Kwalif.
Stefano Baldoni 2 6 6
Marco Miceli 0 1 3
20.05.24
Kwalif.
Umberto Giovannini 2 7 6
Antonio Caruso 0 63 3
20.05.24
Kwalif.
Pasquale De Giorgio 2 6 6
Fabio De Michele 0 3 3
20.05.24
Kwalif.
Filippo Speziali 2 6 6
Riccardo Campagnola 0 4 2
20.05.24
Kwalif.
Andrea Meduri 2 6 4 10
Andrea Militi Ribaldi 1 2 6 8
20.05.24
Kwalif.
Daniele Minighini 2 6 6
Giacomo Crisostomo 0 1 4
Heren enkelspel Hard Jamaica M15 Kingston sets 1 2 3 4 5
20.05.24
Kwalif.
Nicaise Muamba 2 6 6
Lucca Pinto 0 3 2
20.05.24
Kwalif.
Alex Jones 2 4 7 10
Abraham Asaba 1 6 66 8
20.05.24
Kwalif.
Gabrielius Guzauskas 2 2 7 10
Brandon Perez 1 6 5 6
20.05.24
Kwalif.
Reece Falck 2 6 6
Victor Hugo Remondy Pagotto 0 2 1
20.05.24
Kwalif.
Kaipo Marshall 2 2 7 10
Zachary Cohen 1 6 5 7
20.05.24
Kwalif.
Fabio Nestola 2 6 6
Mitchell Dobek 0 3 1
20.05.24
Kwalif.
Corey Craig 2 6 6
Francesco Cordova 0 3 3
20.05.24
Kwalif.
Joseph Phillips 2 6 6
Pablo Paternostro 0 4 4
Heren enkelspel Clay Serbia M15 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Plamen Milushev 2 6 7
Marko Nikolic 0 4 68
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Lazar Vojinovic 2 3 6 11
Mihail Ivanov 1 6 3 9
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Tadija Radovanovic 1 6 1
Nini Gabriel Dica scratch 0 1 0
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Maxim Krapivin 2 5 6 12
Julius Bult 1 7 1 10
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Ioannis Kountourakis 2 6 6
Nikita Repkin 0 1 2
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Kristijan Juhas 2 6 6
Francisco Montana 0 1 0
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Zsombor Velcz 2 6 6
Alexander Orlov 0 3 4
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Dorian Tremblay 2 6 6
Obrad Markovski 0 3 2
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Milos Mikovic 2 7 4 10
Thomas Patton 1 66 6 4
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Stefan Skobelev 2 6 1 10
Sergej Zivkovic 1 2 6 7
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Benjamin Torrealba 2 6 6
Marko Maric 0 3 0
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Carlos Giraldi 2 6 6
Vasil Dimitrov 0 2 2
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Adam Panaras 2 6 6
Vasil Shandarov 0 4 3
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Saveliy Ivanov 2 6 6
Andrej Komnenic 0 3 1
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Aleksandar Ljubojevic 2 6 6
Benjamin Torres 0 4 4
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Marko Milosavljevic (SRB) 2 6 6
Radoslav Shandarov 0 1 0
Heren enkelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Mohamed Nazim Makhlouf 2 6 6
Thomas George Brun 0 0 4
20.05.24
Kwalif.
Mohamed Nazim Makhlouf 2 6 6
Patrick Foley 0 4 3
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Marcus Walters 2 6 6
Alexey Dubinin 0 1 2
20.05.24
Kwalif.
Marcus Walters 2 6 6
Rohan Mehra 0 2 2
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Takahiro Kubo 1 w/o
Anmar Faleh Alhogbani 0
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Patrick Foley 1 w/o
Saud Alhogbani 0
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Matthew Summers 2 7 7
Dominic West 0 67 5
20.05.24
Kwalif.
Tomas Antonio Serrano Luis 2 4 6 10
Tai Sach 1 6 1 7
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Tomas Antonio Serrano Luis 2 6 6
Ahmed Mouhan 0 1 0
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Tai Sach 1 6 4
Jamiu Bolaji Suliamon scratch 0 0 0
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Ammar Elamin 2 6 6
Fred Barnett 0 3 1
20.05.24
Kwalif.
Ammar Elamin 2 7 6 10
Kyle Rae 1 5 74 5
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Kyle Rae 2 6 6
Cian Maguire 0 1 1
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Rohan Mehra 2 6 6
Mikhail Rimskii 0 2 2
20.05.24
2e ronde van de kwal.
William Jansen 2 6 6
Lyle Zaloumis 0 2 2
20.05.24
Kwalif.
William Jansen 2 7 6
Rushil Khosla 0 5 2
20.05.24
Kwalif.
Nikita Ianin 2 6 6
Valentin De Carvalho 0 0 1
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Nikita Ianin 2 6 6
Maksim Tikhomirov 0 2 3
20.05.24
Kwalif.
Ethan Cook 2 6 6
Takahiro Kubo 0 1 1
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Ethan Cook 2 6 6
Brar Navraj Singh Nav 0 0 2
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Rushil Khosla 2 6 4 10
Jake Trondson 1 1 6 7
20.05.24
Kwalif.
Evan Jarzaguet 2 5 6 10
Matthew Summers 1 7 4 5
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Evan Jarzaguet 2 6 6
William Rassat 0 0 1
Heren enkelspel Clay Ethiopia M25 Addis Ababa sets 1 2 3 4 5
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Issei Okamura 2 6 6
Dawit Sheleme Musa 0 1 3
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Giuseppe Tresca 2 6 6
Ethan Terblanche 0 4 0
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Parth Aggarwal 2 6 6
Aditya Vishal Balsekar 0 3 3
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Edison Ambarzumjan 2 6 6
Prasad Ingale 0 3 2
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Yash Yadav 2 5 6 10
Marcos Moreno Diaz 1 7 4 8
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Kabir Hans 2 6 6
Mahir Dalwani 0 0 0
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Yash Chaurasia 1 3
Jefferson Wendler Filho scratch 0 0
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Guelfo Baldovinetti 2 6 6
Denis Davydov 0 2 2
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Dev Javia 2 6 6
Rafael Ymer 0 4 3
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Julian Desousa 2 6 6
Paritosh Pawar 0 3 4
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Mattias Southcombe 2 6 6
Artem Khuda 0 3 2
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Federico Valle 2 2 7 13
Ben Weintraub 1 6 65 11
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Aaron Gil Garcia 2 6 6
Matteo Magnaterra 0 1 1
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Edoardo Cherie Ligniere 2 6 6
Dylan Salton 0 2 3
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Patrik Oplustil 2 6 6
Takura Mhwandagara 0 1 0
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Aayush P Bhat 2 7 6
Dharmil Shah 0 5 2
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Aayush P Bhat 2 6 2 10
Filippo Alberti 1 3 6 6
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Prasad Ingale 2 4 7 10
Itay Bity 1 6 5 4
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Dawit Sheleme Musa 2 5 6 10
Babji Siva Atturu 1 7 1 6
Heren enkelspel Clay China M25 Anning sets 1 2 3 4 5
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Ko Suzuki 2 6 6
Xinyuan Xie 0 0 2
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Ryotaro Matsumura 2 6 6
Min Seong Kim 0 3 1
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Cing-Yang Meng 2 6 6
Xin Hu 0 1 0
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Bingyu Yu 2 6 6
Jiayang Dong 0 2 3
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Bingyu Yu 2 4 6 10
Jack Bruce-Smith 1 6 4 5
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Stefan Vujic 2 3 7 10
Ki Lung Ng 1 6 5 6
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Stefan Vujic 2 6 6
Jilong Huang 0 2 4
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Chase Ferguson 2 7 6
Leroy Yong 0 5 4
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Nico Hornitschek 2 6 7
Seongbin Sim 0 4 67
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Shaoyun Liu 2 6 6
Chen-Yu Lu 0 4 2
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Renlong Pang 2 6 6
Anthony Shumsky 0 1 3
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Yaojie Zeng 2 6 4 10
Adrian Arcon 1 3 6 7
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Hong-Lin Fu 1 6
Jun Ha Hyun scratch 0 3
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Shenglin Zhuo 2 6 6
Julien De Cuyper 0 3 4
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Yuquan Jin 2 6 6
Hao Duan 0 4 2
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Wenze Li 2 6 7
Jeffrey Hsu 0 4 62
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Seungmin Park 2 6 6
Zi Hui Chen 0 1 0
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Seungmin Park 2 6 6
He Ziheng 0 3 1
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Tzu Li Chang 2 6 6
James Elia 0 3 1
Heren enkelspel Clay France M25 Deauville sets 1 2 3 4 5
20.05.24
Kwalif.
Alexander Klintcharov 2 7 6
Antoni Fabre 0 64 4
20.05.24
Kwalif.
Louis Dussin 2 6 6
Thorben Sannen 0 4 1
20.05.24
Kwalif.
Adan Freire Da Silva 2 6 6
Kalomm Panzo 0 1 2
20.05.24
Kwalif.
Charlie Camus 2 6 4 12
Benjamin Martin 1 3 6 10
20.05.24
Kwalif.
Rodrigo Alujas 2 6 7
Arsene Pougault 0 0 61
20.05.24
Kwalif.
Oscar Lacides 2 7 3 10
Thomas Gerbaud 1 63 6 6
20.05.24
Kwalif.
Adam Briant 2 6 7
Romain Gales 0 1 5
20.05.24
Kwalif.
Mathys Domenc 2 1 6 11
Hugo Pierre 1 6 3 9
Heren enkelspel Clay Spain M25 Mataro sets 1 2 3 4 5
20.05.24
2e ronde van de kwal.
David Perez Sanz 2 1 6 14
Alvaro Garcia 1 6 1 12
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Benjamin Pietri 2 3 6 10
Hugo Ruiz Rodriguez 1 6 1 4
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Ignasi Forcano 2 6 6
Axel Herberg 0 2 1
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Kuzey Cekirge 2 6 6
Daniel Leong Prickett 0 1 3
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Mario Mansilla Diez 2 6 7
Laurent Julia Calac 0 1 5
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Martins Rocens 2 6 6
Pere Prat Turro 0 4 3
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Noah Lopez 2 6 6
Afonso Portugal 0 2 0
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Anthony Genov 2 6 6
Alvaro Jimenez 0 1 1
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Pol Del Castillo 2 5 6 10
Alvaro Peiro Serrano 1 7 4 8
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Toprak Avcibasi 2 6 6
Ian Luca Cervantes Tomas 0 4 2
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Pierre Mouesca 2 6 6
Ha Minh Duc Vu 0 0 1
20.05.24
2e ronde van de kwal.
David Naharro 2 7 6
Valentin Gonzalez-Galino 0 64 0
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Luis Garcia Paez 2 6 6
Nico Rating 0 1 1
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Milan Markovits 2 6 6
Iker Sevilla 0 4 1
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Benoit Torcq 2 6 6
Marc Plasin Sans 0 3 2
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Miguel Angel Machado 2 4 7 10
Pablo Roche Alcaya 1 6 5 6
Heren enkelspel Clay France Lyon sets 1 2 3 4 5
20.05.24
1e ronde
Arthur Rinderknech 2 6 4 7
Daniel Evans 1 3 6 66
20.05.24
1e ronde
Dominik Koepfer 2 6 6 6
Javier Barranco Cosano 1 4 74 4
20.05.24
1e ronde
Tomas Martin Etcheverry 2 1 6 6
Nikolas Sanchez-Izquierdo 1 6 2 2
20.05.24
1e ronde
Pavel Kotov 2 6 6
Pedro Cachin 0 1 4
Heren enkelspel Clay Macedonia Skopje Challenger sets 1 2 3 4 5
20.05.24
Kwalif.
Nikoloz Basilashvili 2 6 7
Ray Ho 0 2 5
20.05.24
1e ronde
Kamil Majchrzak 2 6 6
Gauthier Onclin 0 2 3
20.05.24
Kwalif.
Johan Nikles 2 5 6 6
Luka Pavlovic 1 7 4 4
20.05.24
Kwalif.
Sergey Fomin 2 6 6
Gerald Melzer 0 3 4
20.05.24
1e ronde
Nicolas Alvarez Varona 2 6 6
Chun Hsin Tseng 0 2 4
20.05.24
1e ronde
Filip Cristian Jianu 2 6 6
Federico Cina 0 4 3
20.05.24
Kwalif.
Neil Oberleitner 2 6 7 6
Jerome Kym 1 73 64 2
20.05.24
Kwalif.
Ryan Seggerman 2 7 6
Constantin Bittoun Kouzmine 0 5 4
20.05.24
1e ronde
Maks Kasnikowski 1 6 5 7 9 4
Orlando Luz scratch 0 7 6 2
20.05.24
Kwalif.
Luka Mikrut 2 6 6
Ryan Nijboer 0 1 3
20.05.24
1e ronde
Gerard Campana Lee 2 6 6 6
Jay Clarke 1 1 74 3
20.05.24
1e ronde
Matej Dodig 2 7 3 6
Alexis Gautier 1 5 6 4
Dames enkelspel Clay France Paris sets 1 2 3 4 5
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Timea Babos 2 6 6
Nuria Parrizas-Diaz 0 4 4
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Lauren Davis 2 7 6
Simona Waltert 0 5 2
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Aliaksandra Sasnovich 2 6 6
Jenny Lim 0 4 2
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Astra Sharma 2 2 7 6
Ella Seidel 1 6 64 2
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Harmony Tan 2 6 7 6
Nastasja Mariana Schunk 1 73 66 3
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Jil Teichmann 2 2 6 6
Tena Lukas 1 6 1 2
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Irene Burillo Escorihuela 2 6 6
Carole Monnet 0 3 0
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Rebecca Sramkova 2 6 6
Sarah Iliev 0 4 1
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Elena Gabriela Ruse 2 6 6
Talia Gibson 0 1 1
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Jana Fett 2 2 6 6
Selena Janicijevic 1 6 0 3
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Dalma Galfi 2 6 4 6
Xinyu Gao 1 3 6 3
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Raluca Georgiana Serban 2 6 6
Astrid Lew Yan Foon 0 3 3
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Lea Boskovic 2 6 2 6
Himeno Sakatsume 1 4 6 3
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Suzan Lamens 2 6 6
Daphnee Mpetshi Perricard 0 1 0
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Olivia Gadecki 2 7 6
Mccartney Kessler 0 64 1
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Jule Niemeier 2 6 6
Laura-Ioana Paar 0 0 1
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Alycia Parks 2 2 6 6
Manon Leonard 1 6 2 3
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Hailey Baptiste 2 3 6 6
Valentini Grammatikopoulou 1 6 4 3
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Zeynep Sonmez 2 6 6
Dejana Radanovic 0 3 2
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Anastasia Tikhonova 2 6 6
Jaimee Fourlis 0 3 3
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Sinja Kraus 2 7 3 6
Elizabeth Mandlik 1 66 6 4
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Julia Riera 2 6 6
Natalija Stevanovic 0 0 2
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Veronika Erjavec 2 2 6 6
Claire Liu 1 6 3 3
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Sijia Wei 2 6 6
Yuriko Miyazaki 0 1 1
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Solana Sierra 2 1 7 6
Kateryna Baindl 1 6 5 3
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Robin Montgomery 2 6 6
Ekaterina Makarova (1996) 0 1 2
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Linda Fruhvirtova 2 6 6
Iryna Shymanovich 0 4 2
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Alexandra Eala 2 6 6
Yexin Ma 0 1 1
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Dominika Salkova 2 6 2 6
Arianne Hartono 1 4 6 4
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Taylah Preston 2 6 6
Tara Wurth 0 2 4
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Brenda Fruhvirtova 2 6 6
Viktoria Hruncakova 0 0 3
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Sara Saito 2 6 6
Francisca Jorge 0 4 1
Dames enkelspel Clay Morocco Rabat sets 1 2 3 4 5
20.05.24
1e ronde
Laura Siegemund 2 6 7
Anna Blinkova 0 1 64
20.05.24
1e ronde
Camilla Rosatello 2 7 1 6
Yue Yuan 1 67 6 4
20.05.24
1e ronde
Nadia Podoroska 2 6 6
Tatjana Maria 0 2 4
20.05.24
1e ronde
Xiyu Wang 2 7 7
Nuria Brancaccio 0 65 5
20.05.24
1e ronde
Maria Camila Osorio Serrano 1 3 6 4
Elina Avanesyan scratch 0 6 4 0
20.05.24
1e ronde
Peyton Stearns 2 5 6 6
Aleksandra Krunic 1 7 2 1
20.05.24
1e ronde
Elisabetta Cocciaretto 2 6 6
Yasmine Kabbaj 0 3 4
20.05.24
1e ronde
Zhuoxuan Bai 2 6 7
Kayla Day 0 3 64
Dames enkelspel Clay France Strasbourg sets 1 2 3 4 5
20.05.24
1e ronde
Magda Linette 2 7 7
Sorana Cirstea 0 5 5
20.05.24
1e ronde
Elina Svitolina 2 6 6
Diane Parry 0 3 4
20.05.24
1e ronde
Ekaterina Alexandrova 2 6 7
Cristina Bucsa 0 0 5
20.05.24
1e ronde
Fiona Ferro 2 6 6
Erika Andreeva 0 2 2
20.05.24
1e ronde
Magdalena Frech 2 6 6
Sloane Stephens 0 3 3
20.05.24
1e ronde
Katerina Siniakova 2 6 7
Yulia Putintseva 0 0 5
20.05.24
1e ronde
Liudmila Samsonova 2 6 6 6
Barbora Krejcikova 1 2 75 4
20.05.24
1e ronde
Emma Navarro 2 6 6
Alize Cornet 0 4 1
20.05.24
1e ronde
Xinyu Wang 2 6 7
Anna Kalinskaya 0 4 63
Dames enkelspel Clay Croatia W15 Bol sets 1 2 3 4 5
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Nicole Gadient 2 6 7
Korina Roso 0 1 63
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Jacquline Nylander Altelius 2 6 6
Frederikke Svarre 0 1 0
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Anastasia Mozgaleva 2 6 6
Regina Ristic-North 0 0 0
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Sara Mikaca 2 6 7
Nikola Koprivova 0 2 64
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Xenia Bandurowska 2 6 6
Stella Knez 0 3 2
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Mia Chudejova 2 4 6 10
Liv Sumak 1 6 2 8
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Victoria Chramcova 2 6 7
Olga Golas 0 4 5
20.05.24
2e ronde van de kwal.
June Bjork 2 7 6
Maria Ivankovic 0 65 3
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Adela Polakovicova 2 6 6
Dominika Podhajecka 0 4 3
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Karolina Krajmer 2 6 6
Allegra Fiorani 0 1 1
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Lejla Hana Golubovic 2 6 6
Petja Drame 0 2 2
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Kaat Coppez 2 7 5 10
Kiara Zabkova 1 5 7 6
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Lucrezia Musetti 2 6 6
Fernanda Naves Anzaldo 0 1 0
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Manuella Persson 2 1 6 13
Katharina Rothacker 1 6 1 11
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Lara Nedeljkovic 2 6 6
Natalie Barbir 0 1 2
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Michelle Khomich 2 6 6
Vanja Gudelj 0 4 2
Dames enkelspel Clay Romania W15 Bucharest sets 1 2 3 4 5
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Evelyne Atticia Tiron 2 6 6
Darya Velikova 0 2 2
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Stefana Lazar 2 6 6
Francesca Simpson 0 2 0
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Vanessa Georgiana Popa Teiusanu 2 6 6 10
Giada Di Paola 1 73 1 6
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Noemi La Cagnina 2 4 6 10
Sophie Isabele Jurca 1 6 1 7
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Chiara Fornasieri 2 6 6
Alexandra Irina Anghel 0 1 2
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Bianca Elena Barbulescu 2 6 6
Maria Teodorescu 0 0 4
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Bianca Bulat 2 6 6
Andra Silivas 0 4 3
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Alexia-Shara Iancu 2 7 6
Claudia Ogescu 0 65 0
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Sofia Maria Barbulescu 2 6 5 10
Kristina Voznyak 1 3 7 8
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Ioana Teodora Sava 2 6 6
Roxana Elena Muzuru 0 1 0
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Lidia Encheva 2 6 6
Lucia Natal 0 3 4
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Alice Nicoleta Petrache 2 6 6
Gabriela Aura Zarnoveanu 0 1 4
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Diana-Ioana Simionescu 2 6 6
Diana Maria Mihail 0 3 3
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Isabella Maria Serban 2 6 6
Pia Praefke 0 2 2
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Lavinia Luciano 2 6 6
Giulia Paterno 0 4 1
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Sara Victoria Balan 2 6 4 10
Kanako Osafune 1 1 6 5
Dames enkelspel Hard Spain W15 Estepona sets 1 2 3 4 5
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Elina Nepliy 2 6 6
Alica Rusova 0 2 4
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Anna Ozerova 2 6 6
Warona Mdlulwa 0 2 4
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Maria Oliver Sanchez 2 6 6
Martina Puvill 0 4 2
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Aino Alkio 2 6 6
Janika Kusy Alzugaray 0 4 3
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Anet Angelika Koskel 2 6 6
Erika Abraham-Nilsen 0 3 2
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Maria Andrienko 2 6 4 10
Susanna Maltby 1 4 6 3
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Maria Martinez Vaquero 2 6 6
Carlotta Moccia 0 2 1
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Georgina Hays 2 6 4 10
Candela Yecora 1 3 6 6
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Ananya Vartak 2 1 6 10
Claudia Sofia Martinez Solis 1 6 2 7
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Ananya Vartak 2 4 7 10
Candela Cimarra Munoz 1 6 60 4
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Georgia Kalamaris 2 6 1 13
Alexandra Biot 1 4 6 11
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Kate Mansfield 2 6 6
Elizabeth Jurna 0 4 1
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Shuqian Xu 2 6 6
Chelsea May Samways 0 2 0
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Wozuko Mdlulwa 2 6 6
Uxue Azurza Frade 0 0 4
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Lucia Ros Parres 2 6 7
Michela Castro Zunino 0 3 5
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Anna Kislyak 2 3 7 10
Summer Yardley 1 6 65 6
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Coline Briand 2 7 3 10
Marina Benito 1 5 6 5
Dames enkelspel Hard Japan W15 Fukui sets 1 2 3 4 5
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Ari Matsumoto 2 6 6
Miyabi Deremer 0 4 4
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Nagomi Higashitani 2 6 6
Riyo Yoshida 0 2 3
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Belle Thompson 2 3 6 10
Yuna Sugiyama 1 6 2 5
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Himari Sato 2 6 6
Sara Yoshida 0 4 1
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Honami Sodeyama 2 3 6 12
Kurumi Tamura 1 6 4 10
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Ayaka Ozeki 2 7 7
Sera Nishimoto 0 63 65
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Mei Hasegawa 2 6 6
Kokoa Nakao 0 1 1
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Miyu Nakashima 2 6 7
Natsuko Saegusa 0 2 66
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Smriti Bhasin 2 6 6
Aoi Watanabe 0 2 3
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Koharu Niimi 2 6 6
Sayuri Hata 0 3 2
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Alice Pesci 2 2 6 10
Mua Shigeta 1 6 4 7
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Yuno Kitahara 2 6 6
Jiatong Han 0 4 4
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Aely Arai 2 7 6
Rio Maeda 0 5 0
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Shiyu Ye 2 6 6
Mia Hisashi-Morrissey 0 0 1
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Kanna Soeda 2 6 6
Man Ying Maggie Ng 0 3 2
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Yui Ohwaki 2 4 6 10
Haram Kim 1 6 3 3
Dames enkelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Ying Zhang 2 6 6
Elena Michel 0 2 0
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Yuping Wang 2 6 6
Valeria Koussenkova 0 2 1
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Jiayu Xu 2 4 6 10
Luise Reisel 1 6 0 2
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Zhenghua Xiao 2 6 6
Leena Bennetto 0 3 0
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Margaux Komano 2 6 6
Suyeon Lee 0 2 2
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Elizaveta Shebekina 2 6 6
Mirabelle Tahiri 0 0 2
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Sarah Tatu 2 6 7
Ji Min Park 0 1 5
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Sara Milanese 2 6 6
Diva Bhatia 0 1 2
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Ekaterina Khayrutdinova 2 6 6
Ruirui Zou 0 2 1
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Sofia Avataneo 2 2 6 10
Manal Ennaciri 1 6 3 2
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Kristina Paskauskas 2 6 6
Elisa Andrea Camerano 0 4 1
20.05.24
2e ronde van de kwal.
On Yu Choi 2 5 6 10
Jiaying He 1 7 1 8
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Ella Mcdonald 2 6 6
Ustiniya Lekomtseva 0 0 0
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Lan Mi 2 6 6
Yanan Hou 0 4 0
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Diana De Simone 2 6 6
Pawinee Ruamrak 0 3 1
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Paola Lopez 1 3 2
Bianca Compuesto scratch 0 6 0
Dames enkelspel Clay Austria W35 Annenheim sets 1 2 3 4 5
20.05.24
Kwalif.
Manca Pislak 2 6 6
Margherita Marcon 0 1 1
20.05.24
Kwalif.
Mila Masic 2 6 6
Jessy Rompies 0 0 3
20.05.24
Kwalif.
Lauryn John-Baptiste 2 6 6
Liel Marlies Rothensteiner 0 3 0
20.05.24
Kwalif.
Katherine Barnes 2 6 6
Maya Drozd 0 3 2
20.05.24
Kwalif.
Laura Mair 2 6 6
Anna Lena Ebster 0 2 3
20.05.24
1e ronde
Amarissa Kiara Toth 2 6 6
Stefanie Auer 0 1 0
20.05.24
1e ronde
Mara Guth 2 6 6
Oana Gavrila 0 4 0
20.05.24
Kwalif.
Alina Granwehr 2 6 6
Nicol Benesova 0 3 2
20.05.24
Kwalif.
Elena Korokozidi 2 6 6
Karolina Mrazikova 0 1 2
20.05.24
1e ronde
Tereza Valentova 2 6 6
Eszter Meri 0 1 3
20.05.24
Kwalif.
Sophia Ksandinov 2 4 7 10
Gina Marie Dittmann 1 6 5 8
Dames enkelspel Clay Serbia W35 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Karola Patricia Bejenaru 2 6 6
Ekaterina Kuznetsova 0 2 0
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Ekaterina Kazionova 2 6 6
Milica Stosovic 0 3 4
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Zhuoma Ni Ma 2 7 7
Alian Zack 0 62 65
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Zhuoma Ni Ma 2 6 6
Vicky Van De Peer 0 4 2
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Ana Giraldi Requena 2 7 1 10
Julia Stamatova 1 64 6 8
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Jana Bojovic 2 6 6
Maria Eduarda Mauad 0 2 0
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Ekaterina Ovcharenko 2 6 1 10
Jovana Grujic 1 3 6 5
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Draginja Vukovic 2 7 6
Anastasia Sukhotina 0 5 4
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Mana Kawamura 2 6 6
Liisa Varul 0 3 2
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Denislava Glushkova 2 6 6
Iva Jankovic 0 1 3
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Ioana Zvonaru 2 4 6 10
Beatris Spasova 1 6 3 7
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Denise Valente 2 6 3 11
Arina Bulatova 1 1 6 9
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Tilwith Di Girolami 2 6 6
Nadja Mladenovic 0 4 3
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Isabelle Cherny 2 6 6
Evgeniya Burdina 0 0 2
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Virginia Ferrara 2 6 6
Judith Van Kessel 0 0 4
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Suana Tucakovic 2 6 6
Mia Sarcev 0 1 2
20.05.24
2e ronde van de kwal.
Galena Krastenova 2 6 7
Cristina Diaz Adrover 0 4 62
Dames enkelspel Hard Dominican Republic W35 Santo Domingo sets 1 2 3 4 5
20.05.24
Kwalif.
Csilla Fodor 2 6 6
Marika Jones 0 2 1
20.05.24
Kwalif.
Nicole Poj 2 6 6
Dylan Cline 0 1 2
20.05.24
Kwalif.
Jenna Dean 1 6 3
Yolande Leacock scratch 0 3 0
20.05.24
Kwalif.
Elsa Wan 2 6 7
Karma Yacavino 0 4 5
20.05.24
Kwalif.
Mariana Isabel Higuita Barraza 2 6 6
Jordan Fenton 0 3 4
20.05.24
Kwalif.
Gabriella Vannessa Lindgren 2 6 6
Addison Yang Comiskey 0 0 4
20.05.24
Kwalif.
Love-Star Alexis 2 1 6 10
Mansi Vadyala 1 6 4 4
Dames enkelspel Hard Republic of Korea W50 Goyang sets 1 2 3 4 5
20.05.24
Kwalif.
Anastasia Gasanova 2 6 6
Peangtarn Plipuech 0 0 2
20.05.24
Kwalif.
Vaidehi Chaudhari 2 7 6
Haruna Arakawa 0 5 4
20.05.24
Kwalif.
Chengyiyi Yuan 2 3 6 7
Gabriella Da Silva Fick 1 6 2 5
20.05.24
Kwalif.
Mayuka Aikawa 2 7 6
Petra Hule 0 5 3
20.05.24
Kwalif.
Ayumi Koshiishi 2 7 7
Rina Saigo 0 64 5
20.05.24
Kwalif.
Misaki Matsuda 2 7 6
Mei Yamaguchi 0 61 0
20.05.24
Kwalif.
Yeon Woo Ku 2 6 6
Yidi Yang 0 4 3
20.05.24
Kwalif.
Hina Inoue 2 7 6
I-Hsuan Cho 0 5 1
Dames enkelspel Clay Slovenia W50 Otocec sets 1 2 3 4 5
20.05.24
Kwalif.
Victoria Kan 2 6 6
Rinon Okuwaki 0 4 1
20.05.24
1e ronde
Jessica Pieri 2 6 6
Angelica Raggi 0 4 2
20.05.24
Kwalif.
Verena Meliss 2 6 6
Timea Jaruskova 0 1 2
20.05.24
1e ronde
Vivian Wolff 2 6 6
Ivana Sebestova 0 1 1
20.05.24
1e ronde
Angela Fita Boluda 2 6 6
Anastasiia Gureva 0 4 4
20.05.24
Kwalif.
Mina Hodzic 2 6 6
Ingrid Vojcinakova 0 1 2
20.05.24
Kwalif.
Noka Juric 2 6 6
Ana Grubor 0 1 2
20.05.24
1e ronde
Anouk Koevermans 2 6 6 6
Iva Primorac 1 3 72 4
20.05.24
1e ronde
Pia Lovric 2 7 6
Rasheeda Mcadoo 0 65 2
20.05.24
Kwalif.
Sylvie Zund 2 6 6
Juliette Mazzoni 0 2 0
20.05.24
1e ronde
Carolina Kuhl 2 6 6
Anali Kocevar 0 0 2
20.05.24
Kwalif.
Denise Hrdinkova 2 6 6
Laura Radakovic 0 3 3
20.05.24
Kwalif.
Yaroslava Bartashevich 1 4
Andrea Obradovic scratch 0 0
20.05.24
Kwalif.
Greta Greco Lucchina 2 2 6 6
Monique Barry 1 6 4 3
Dames enkelspel Clay Italy W75 Grado sets 1 2 3 4 5
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Cagla Buyukakcay 2 6 6
Sophie Parente 0 0 0
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Federica Di Sarra 1 6 4
Anna Semenova scratch 0 1 1
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Gabriela Ce 2 6 6
Chiara Girelli 0 1 3
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Deborah Chiesa 2 6 6
Gloria Ceschi 0 2 0
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Eden Silva 2 6 6
Min Liu 0 1 1
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Nicole Fossa Huergo 2 6 6
Aurora Corvi 0 2 1
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Freya Christie 2 6 6
Aurora Piccinini 0 3 3
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Lena Papadakis 2 7 4 6
Sarah-Rebecca Sekulic 1 64 6 3
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Amina Anshba 2 6 6
Nina Ugrelidze 0 2 0
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Alice Rame 2 6 6
Martina Tognon 0 0 0
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Emeline Dartron 2 6 6
Maria Paulina Perez Garcia 0 4 1
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Alessandra Mazzola 2 6 6
Claudia Hoste Ferrer 0 2 1
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Melania Delai 2 6 6
Maria Toma 0 4 1
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Anastasia Piangerelli 1 w/o
Ekaterina Reyngold 0
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Anastasia Abbagnato 2 7 7
Anne Schaefer 0 66 64
20.05.24
1e ronde van de kwal.
Veronika Podrez 2 6 3 6
Maria Vittoria Viviani 1 2 6 4
Heren dubbelspel Clay Switzerland Geneva sets 1 2 3 4 5
20.05.24
1e ronde
Jamie Murray/Michael Venus 2 6 3 10
Romain Arneodo/Tristan-Samuel Weissborn 1 3 6 8
20.05.24
1e ronde
Gonzalo Escobar/Aleksandr Nedovyesov 2 6 3 10
Nathaniel Lammons/Jack Withrow 1 4 6 3
20.05.24
1e ronde
Lloyd Glasspool/Jean-Julien Rojer 2 6 7
Luca Margaroli/Damien Wenger 0 1 66
Heren dubbelspel Clay France Lyon sets 1 2 3 4 5
20.05.24
1e ronde
Maximo Gonzalez/Andres Molteni 2 6 6
Evan King/Denys Molchanov 0 3 3
20.05.24
1e ronde
Luciano Darderi/Fernando Romboli 2 6 3 10
Theo Arribage/Vlad Victor Cornea 1 4 6 7
Dames dubbelspel Clay Morocco Rabat sets 1 2 3 4 5
20.05.24
1e ronde
Eri Hozumi/Makoto Ninomiya 2 2 6 10
Maria Camila Osorio Serrano/Sabrina Santamaria 1 6 4 7
20.05.24
1e ronde
Oksana Kalashnikova/Kimberley Zimmermann 2 6 6
Malak El Allami/Aya El Aouni 0 3 3
20.05.24
1e ronde
Lucia Bronzetti/Yafan Wang 2 7 6
Samantha Murray/Katarzyna Piter 0 64 3
20.05.24
1e ronde
Harriet Dart/Xiyu Wang 2 6 6
Yasmine Kabbaj/Ekaterina Yashina 0 1 3
Dames dubbelspel Clay France Strasbourg sets 1 2 3 4 5
20.05.24
1e ronde
Hao-Ching Chan/Fang-Hsien Wu 2 6 6
Chloe Paquet/Diane Parry 0 4 2
20.05.24
1e ronde
Giuliana Olmos/Alexandra Panova 2 6 6
Ulrikke Eikeri/Ingrid Neel 0 4 3
20.05.24
1e ronde
Cristina Bucsa/Monica Niculescu 2 6 6
Marie Bouzkova/Tereza Mihalikova 0 1 3
20.05.24
1e ronde
Ashlyn Krueger/Sloane Stephens 2 7 6
Desirae Krawczyk/Bethanie Mattek-Sands 0 63 3
20.05.24
1e ronde
Asia Muhammad/Aldila Sutjiadi 2 6 7
Shuko Aoyama/Lyudmyla Kichenok 0 4 62
20.05.24
1e ronde
Ena Shibahara/Xinyu Wang 2 6 6
Miyu Kato/Nadiya Kichenok 0 4 2
Dames dubbelspel Clay Austria W35 Annenheim sets 1 2 3 4 5
20.05.24
1e ronde
Oana Gavrila/Gabriela Vilar 2 6 6
Katherine Barnes/Jasmin-Sabrina Opris 0 2 1
20.05.24
1e ronde
Arabella Koller/Elena Korokozidi 2 6 6 10
Claudia Gasparovic/Liel Marlies Rothensteiner 1 74 0 8
20.05.24
1e ronde
Alina Granwehr/Laura Mair 2 6 1 10
Jessy Rompies/Ella Simmons 1 0 6 7
Dames dubbelspel Clay Slovenia W50 Otocec sets 1 2 3 4 5
20.05.24
1e ronde
Ekaterine Gorgodze/Valeriya Strakhova 2 6 6
Emma Mazzoni/Juliette Mazzoni 0 0 1
20.05.24
1e ronde
Denise Hrdinkova/Laura Svatikova 2 6 5 10
Carolina Meligeni Alves/Barbora Palicova 1 1 7 7
20.05.24
1e ronde
Ana Lanisek/Meta Marenk 2 7 7
Mia Sara Ribnikar/Anamari Znuderl 0 64 5
20.05.24
1e ronde
Andrea Obradovic/Lara Smejkal 2 7 6
Timea Jaruskova/Natalia Krockova 0 5 1
<