Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Clay Germany Augsburg Challenger sets 1 2 3 4 5
21.05.24
1e ronde
Daniel Masur 2 6 5 6
Michael Geerts 1 1 7 4
21.05.24
1e ronde
Michael Vrbensky 2 6 6
Liam Gavrielides 0 1 1
21.05.24
1e ronde
Elmer Moller 2 6 7
Marko Topo 0 4 5
21.05.24
1e ronde
Diego Dedura-Palomero 2 6 7 6
Daniel Dutra Da Silva 1 71 5 2
Heren enkelspel Clay France Paris sets 1 2 3 4 5
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Mikhail Kukushkin 2 6 6
Leandro Riedi 0 4 3
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Thiago Moura Monteiro 2 6 6
Murkel Alejandro Dellien Velasco 0 4 1
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Yasutaka Uchiyama 2 6 2 7
Mathys Erhard 1 4 6 5
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Diego Sebastian Schwartzman 2 6 6
Lukas Neumayer 0 2 3
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Gregoire Barrere 2 6 6
Theo Papamalamis 0 3 1
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Joris De Loore 2 6 6
Mark Lajal 0 2 3
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Alexander Ritschard 2 6 6
Elias Ymer 0 2 1
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Dennis Novak 2 6 6
Oriol Roca Batalla 0 4 2
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Li Tu 2 6 6 6
Oliver Crawford 1 74 4 2
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Quentin Halys 2 7 6
Alexis Galarneau 0 5 3
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Maxime Janvier 2 6 6
James Duckworth 0 3 1
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Hugo Grenier 2 6 3 7
Tristan Boyer 1 4 6 63
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Andrea Pellegrino 2 7 4 7
Maxime Cressy 1 64 6 611
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Bernabe Zapata Miralles 2 7 6
Camilo Ugo Carabelli 0 61 4
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Aziz Dougaz 2 6 7 7
Kyrian Jacquet 1 74 5 5
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Zdenek Kolar 2 6 6 6
Thomas Faurel 1 73 4 3
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Andrea Vavassori 2 6 4 6
Albert Ramos-Vinolas 1 3 6 3
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Benjamin Hassan 2 4 6 6
Rudolf Molleker 1 6 3 4
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Felipe Meligeni Alves 2 6 6
Nerman Fatic 0 3 4
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Zizou Bergs 2 6 6
Clement Chidekh 0 1 1
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Patrick Kypson 2 7 6
Chak Lam Coleman Wong 0 5 2
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Jeff Wolf 2 6 6 6
Ryan Peniston 1 1 75 2
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Henri Squire 2 2 6 6
Damir Dzumhur 1 6 3 4
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Titouan Droguet 2 7 6
Jules Marie 0 64 3
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Jesper De Jong 2 7 7
Pablo Llamas Ruiz 0 5 66
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Alejandro Moro Canas 2 6 6
Marc Polmans 0 1 2
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Valentin Royer 2 7 7
Dmitry Popko 0 62 5
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Francesco Maestrelli 2 6 6 6
Marc-Andrea Huesler 1 72 2 4
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Roman Andres Burruchaga 2 6 7
Juncheng Shang 0 4 65
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Zachary Svajda 2 6 6
Zsombor Piros 0 2 3
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Daniel Rincon 2 2 7 6
Jurij Rodionov 1 6 5 2
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Jaime Faria 2 6 6
Clement Tabur 0 2 3
Heren enkelspel Clay Switzerland Geneva sets 1 2 3 4 5
21.05.24
1e ronde
Yannick Hanfmann 2 7 6
Andy Murray 0 5 2
21.05.24
1e ronde
Nicolas Moreno De Alboran 2 6 6
David Goffin 0 2 1
21.05.24
1e ronde
Denis Shapovalov 2 7 6
Federico Coria 0 5 0
21.05.24
1e ronde
Tallon Griekspoor 2 6 1 6
Christopher Eubanks 1 4 6 3
21.05.24
1e ronde
Tomas Machac 2 7 6
Jack Draper 0 66 1
21.05.24
2e ronde
Alexander Shevchenko 1 w/o
Emil Ruusuvuori 0
21.05.24
2e ronde
Flavio Cobolli 2 4 7 6
Ben Shelton 1 6 61 2
21.05.24
1e ronde
Alex Michelsen 2 3 6 6
Aleksandar Kovacevic 1 6 3 4
Heren enkelspel Hard Georgia Kachreti Challenger sets 1 2 3 4 5
21.05.24
1e ronde
Egor Gerasimov 2 6 6
Menelaos Efstathiou 0 4 4
21.05.24
1e ronde
Evgeny Karlovskiy 2 7 6
Ryuki Matsuda 0 64 4
21.05.24
1e ronde
Ramkumar Ramanathan 2 6 7
Yshai Oliel 0 3 5
21.05.24
1e ronde
Altug Celikbilek 2 6 6 6
Cem Ilkel 1 75 4 3
21.05.24
1e ronde
Aleksandre Bakshi 2 6 6
Martyn Pawelski 0 2 4
21.05.24
1e ronde
Ulises Blanch 2 7 7
Saba Purtseladze 0 64 65
21.05.24
1e ronde
Matias Soto 2 6 6
Zura Tkemaladze 0 1 2
21.05.24
1e ronde
Robert Strombachs 2 6 2 7
Alafia Ayeni 1 4 6 5
21.05.24
1e ronde
Giles Hussey 2 6 7 6
Nikolay Vylegzhanin 1 76 64 1
21.05.24
1e ronde
Philip Sekulic 2 6 6
Hamish Stewart 0 3 4
Heren enkelspel Clay Croatia M15 Bol sets 1 2 3 4 5
21.05.24
1e ronde
Jonas Trinker 2 3 6 7
Duje Markovina 1 6 2 5
21.05.24
Kwalif.
Jerko Brkic 2 6 7
David Schwarc 0 4 5
21.05.24
1e ronde
Florian Broska 2 6 6
Nikos Lehmann 0 2 3
21.05.24
Kwalif.
Stefan Peter Hampe 2 7 6
Facundo Bermejo 0 5 1
21.05.24
Kwalif.
Nino Toto 2 6 6
Filippo Giovannini 0 3 4
21.05.24
Kwalif.
Janos Fekete 2 6 6
Ruben Hartig 0 2 2
21.05.24
Kwalif.
Filip Krolo 2 6 5 10
Ye Hongyu 1 1 7 5
21.05.24
Kwalif.
Marino Jakic 2 2 6 10
Karlo Cubelic 1 6 2 4
21.05.24
Kwalif.
Radovan Michalik 2 7 1 10
Borys Zgola 1 62 6 4
21.05.24
1e ronde
Noa Vukadin 2 6 6
Tomas Lanik 0 0 0
21.05.24
1e ronde
Yuvan Nandal 2 6 6 6
Kristian Tumbas Kajgo 1 72 3 4
21.05.24
Kwalif.
Antonio Voljavec 2 7 7
Daniel Verbeek 0 69 5
21.05.24
1e ronde
Vojtech Vales 2 2 7 6
Sebastian Eriksson 1 6 5 1
Heren enkelspel Clay Bosnia and Herzeg. M15 Brcko sets 1 2 3 4 5
21.05.24
Kwalif.
Vitali Chvets 2 7 2 10
Arthur Laborde 1 5 6 5
21.05.24
Kwalif.
Michalis Sakellaridis 2 4 6 10
Samuel Kyjaci 1 6 4 6
21.05.24
Kwalif.
Jeremy Gschwendtner 2 6 6
Tanguy Genier 0 3 2
21.05.24
Kwalif.
Razvan Baiant 2 4 6 10
Rafael Giotis 1 6 3 6
21.05.24
Kwalif.
Michel Hopp 2 6 6
Kornel Halmos 0 3 3
21.05.24
Kwalif.
Sasa Markovic 2 6 6
Lamin Lourenzo Da Silva 0 2 4
21.05.24
Kwalif.
Attila Boros 2 7 6
Tymur Bieldiugin 0 66 2
21.05.24
Kwalif.
Matias Fernandez Netri 2 6 6
Oskar Oliver Stuchlik 0 4 0
Heren enkelspel Clay Romania M15 Bucharest sets 1 2 3 4 5
21.05.24
1e ronde
Kazuki Nishiwaki 2 6 6
Christian Teszari 0 1 3
21.05.24
Kwalif.
Matteo De Vincentis 2 7 6
Edoardo Zanada 0 62 4
21.05.24
Kwalif.
Jaime Caldes 2 6 6
David Cristian Carteputreda 0 1 2
21.05.24
1e ronde
Florent Bax 2 5 7 6
Lorenzo Carboni 1 7 64 2
21.05.24
Kwalif.
Samuil Konov 1 7 3
Finn Bass scratch 0 5 1
21.05.24
Kwalif.
Stefan Adrian Andreescu 2 6 6
Andreja Petrovic 0 4 1
21.05.24
1e ronde
Pietro Marino 2 6 6
Bogdan Pavel 0 4 2
21.05.24
Kwalif.
Niccolo Ciavarella 2 6 6
Valentin Vanta 0 3 4
21.05.24
1e ronde
Filip Gabriel Bara 2 2 6 6
Gian Matias Di Natale 1 6 3 4
21.05.24
Kwalif.
Aleksander Chayka 2 6 3 10
Lorenzo Ferri 1 4 6 4
21.05.24
Kwalif.
Rares Teodor Pieleanu 2 2 6 10
Aleksander Orlikowski 1 6 1 3
21.05.24
Kwalif.
Dominic Ducariu 2 1 6 10
Vasile Antonescu 1 6 3 5
Heren enkelspel Clay Slovenia M15 Celje sets 1 2 3 4 5
21.05.24
1e ronde
Blaz Rola 2 6 6
Eero Vasa 0 1 2
21.05.24
1e ronde
Karol Filar 2 6 6
Patrick Kaukovalta 0 1 0
Heren enkelspel Clay Italy M15 Cervia sets 1 2 3 4 5
21.05.24
Kwalif.
Noah Perfetti 2 6 6
Marco Furlanetto 0 2 2
21.05.24
Kwalif.
Niccolo Baroni 2 6 6
Filiberto Fumagalli 0 2 0
Heren enkelspel Hard Jamaica M15 Kingston sets 1 2 3 4 5
21.05.24
1e ronde
Matt Kuhar 2 6 3 6
Nicaise Muamba 1 1 6 4
21.05.24
1e ronde
Miles Jones 2 6 6
Ezekiel Clark 0 3 3
21.05.24
1e ronde
Andrew Fenty 2 6 6
Enmanuel Munoz 0 3 0
21.05.24
1e ronde
Ryan Fishback 2 6 7
Alex Jones 0 3 5
21.05.24
1e ronde
Blaise Bicknell 2 6 6
Kousuke Ogura 0 3 2
21.05.24
1e ronde
Leo Borg 2 7 6
Taym Alazmeh 0 5 1
21.05.24
1e ronde
Corey Craig 2 6 6
Kaipo Marshall 0 1 4
21.05.24
1e ronde
Adhithya Ganesan 2 7 6
Ilyas Milad Fahim 0 62 4
Heren enkelspel Clay Serbia M15 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
21.05.24
Kwalif.
Plamen Milushev 2 6 6
Saveliy Ivanov 0 0 3
21.05.24
1e ronde
Fermin Tenti 2 6 6 6
Sean Hess 1 2 76 1
21.05.24
Kwalif.
Maxim Krapivin 2 6 6
Adam Panaras 0 2 3
21.05.24
Kwalif.
Kristijan Juhas 2 6 6
Benjamin Torrealba 0 0 2
21.05.24
Kwalif.
Zsombor Velcz 2 6 6
Tadija Radovanovic 0 2 2
21.05.24
Kwalif.
Milos Mikovic 2 6 4 10
Lazar Vojinovic 1 2 6 8
21.05.24
Kwalif.
Stefan Skobelev 2 2 7 10
Ioannis Kountourakis 1 6 64 7
21.05.24
1e ronde
Nicolas Villalon 2 6 7
Gorazd Srbljak 0 4 63
21.05.24
1e ronde
Hayato Matsuoka 1 6 3
Daisuke Sumizawa scratch 0 0 0
21.05.24
Kwalif.
Aleksandar Ljubojevic 2 3 6 10
Dorian Tremblay 1 6 1 7
21.05.24
1e ronde
Ignacio Parisca 1 6 3
Strahinja Musicki scratch 0 1 0
21.05.24
Kwalif.
Marko Milosavljevic (SRB) 2 6 7
Carlos Giraldi 0 2 5
Heren enkelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
21.05.24
1e ronde
Daniel Little 2 6 6
Demetris Azoides 0 4 2
21.05.24
1e ronde
Samir Hamza Reguig 1 2 6 3
Max Wiskandt scratch 0 6 3 1
21.05.24
1e ronde
Mikhail Gorokhov 2 6 7
Niklas Schell 0 3 5
21.05.24
1e ronde
Tiago Pereira 2 7 6
Loann Massard 0 64 3
Heren enkelspel Clay Ethiopia M25 Addis Ababa sets 1 2 3 4 5
21.05.24
Kwalif.
Giuseppe Tresca 2 6 6
Yash Chaurasia 0 4 3
21.05.24
Kwalif.
Edison Ambarzumjan 2 6 7
Aaron Gil Garcia 0 3 66
21.05.24
Kwalif.
Kabir Hans 2 6 6
Issei Okamura 0 4 1
21.05.24
Kwalif.
Dev Javia 2 6 6
Aayush P Bhat 0 3 3
21.05.24
Kwalif.
Julian Desousa 2 6 6
Guelfo Baldovinetti 0 2 4
21.05.24
Kwalif.
Mattias Southcombe 2 6 6
Yash Yadav 0 2 3
21.05.24
Kwalif.
Edoardo Cherie Ligniere 2 6 6
Federico Valle 0 2 2
21.05.24
Kwalif.
Patrik Oplustil 2 7 7
Parth Aggarwal 0 5 64
Heren enkelspel Clay China M25 Anning sets 1 2 3 4 5
21.05.24
Kwalif.
Cing-Yang Meng 2 7 6
Shaoyun Liu 0 5 4
21.05.24
Kwalif.
Stefan Vujic 2 7 6
Seungmin Park 0 65 4
21.05.24
1e ronde
Jie Cui 2 6 6
Kasidit Samrej 0 3 2
21.05.24
1e ronde
Yuki Mochizuki 1 5
Bang Shuo Yin scratch 0 2
21.05.24
Kwalif.
Chase Ferguson 2 6 6
Yaojie Zeng 0 2 1
21.05.24
Kwalif.
Nico Hornitschek 2 6 6
Ryotaro Matsumura 0 3 1
21.05.24
Kwalif.
Renlong Pang 2 6 6
Shenglin Zhuo 0 3 3
21.05.24
Kwalif.
Hong-Lin Fu 2 7 3 12
Bingyu Yu 1 62 6 10
21.05.24
1e ronde
Woobin Shin 2 6 6
Jimmy Yang 0 3 4
21.05.24
Kwalif.
Yuquan Jin 2 6 6
Wenze Li 0 2 1
21.05.24
1e ronde
Ryotaro Taguchi 2 2 6 7
Zhenxiong Dong 1 6 4 5
21.05.24
Kwalif.
Tzu Li Chang 2 6 6
Ko Suzuki 0 4 0
Heren enkelspel Clay France M25 Deauville sets 1 2 3 4 5
21.05.24
1e ronde
Lucas Poullain 2 6 6
Niels Villard 0 2 3
21.05.24
1e ronde
Maxence Beauge 2 6 4 6
Facundo Juarez 1 3 6 4
21.05.24
1e ronde
Louis Dussin 2 6 6
Thomas Gerbaud 0 3 2
21.05.24
1e ronde
Alexandre Reco 2 7 6
Alexander Zgirovsky 0 65 4
21.05.24
1e ronde
Raphael Collignon 2 6 6
Mathys Domenc 0 1 0
21.05.24
1e ronde
Marc Antoine Gaillard 2 6 6
Thomas Yaka Kofi Setodji 0 4 3
Heren enkelspel Clay Spain M25 Mataro sets 1 2 3 4 5
21.05.24
1e ronde
Kenny de Schepper 2 6 7
Imanol Lopez Morillo 0 4 5
21.05.24
1e ronde
Lorenzo Giustino 2 6 6
Manel Lazaro Juncadella 0 2 0
21.05.24
Kwalif.
David Perez Sanz 2 6 6
Ignasi Forcano 0 3 3
21.05.24
Kwalif.
Benjamin Pietri 2 7 6
Martins Rocens 0 5 4
21.05.24
Kwalif.
Kuzey Cekirge 2 0 6 10
Benoit Torcq 1 6 2 7
21.05.24
Kwalif.
Mario Mansilla Diez 2 6 2 10
Luis Garcia Paez 1 2 6 8
21.05.24
1e ronde
Diego Fernandez Flores 2 6 6
Alejo Sanchez Quilez 0 4 3
21.05.24
Kwalif.
Noah Lopez 2 7 6
Miguel Angel Machado 0 5 3
21.05.24
Kwalif.
Anthony Genov 2 6 6
Pierre Mouesca 0 4 1
21.05.24
1e ronde
Guy Den Ouden 2 4 6 6
Julio Cesar Porras 1 6 1 2
21.05.24
Kwalif.
Toprak Avcibasi 2 6 6
Pol Del Castillo 0 4 4
21.05.24
Kwalif.
Milan Markovits 2 7 6
David Naharro 0 63 3
Heren enkelspel Clay France Lyon sets 1 2 3 4 5
21.05.24
1e ronde
Yoshihito Nishioka 2 6 6
Sebastian Fanselow 0 0 1
21.05.24
2e ronde
Alexander Bublik 2 6 6
Aleksandar Vukic 0 4 2
21.05.24
1e ronde
Frances Tiafoe 2 7 6
Jaume Antoni Munar Clar 0 65 4
21.05.24
1e ronde
Thiago Seyboth Wild 2 6 6
Pedro Martinez Portero 0 4 1
21.05.24
2e ronde
Pavel Kotov 2 7 6
Alexandre Muller 0 68 1
21.05.24
1e ronde
Hugo Gaston 2 7 7
Daniel Elahi Galan 0 62 64
21.05.24
1e ronde
Giovanni Mpetshi Perricard 2 6 6
Lorenzo Sonego 0 3 4
21.05.24
1e ronde
Luciano Darderi 2 7 7
Taro Daniel 0 5 63
Heren enkelspel Clay Macedonia Skopje Challenger sets 1 2 3 4 5
21.05.24
1e ronde
Mirza Basic 2 7 6
Samuel Vincent Ruggeri 0 67 1
21.05.24
1e ronde
Marco Cecchinato 2 7 6
Alexandar Lazarov 0 65 1
21.05.24
1e ronde
Alexander Weis 2 3 7 6
Johan Nikles 1 6 63 4
21.05.24
1e ronde
Giovanni Fonio 2 6 6
Ryan Nijboer 0 2 1
21.05.24
1e ronde
Ergi Kirkin 2 6 7
Luka Mikrut 0 4 68
21.05.24
1e ronde
Neil Oberleitner 2 6 7
Bor Artnak 0 4 5
21.05.24
1e ronde
Ryan Seggerman 1 1
Dimitar Kuzmanov scratch 0 0
21.05.24
1e ronde
Jonas Forejtek 2 6 6
Nikoloz Basilashvili 0 2 2
21.05.24
1e ronde
Andrew Paulson 2 6 7
Jiri Vesely 0 4 65
21.05.24
1e ronde
Joel Schwaerzler 1 5 7 3
Sergey Fomin scratch 0 7 5 0
Dames enkelspel Clay France Paris sets 1 2 3 4 5
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Sara Errani 2 6 6
Ann Li 0 3 4
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Rebecca Marino 2 6 7
Martina Capurro Taborda 0 3 64
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Dalila Jakupovic 2 4 6 6
Irina Maria Bara 1 6 3 4
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Katarzyna Kawa 2 6 6
Gabriela Andrea Knutson 0 2 4
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Cristina Dinu 2 6 6
Paula Ormaechea 0 2 0
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Leolia Jeanjean 2 7 6
Andreea Mitu 0 5 2
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Laura Pigossi 2 6 6
Elvina Kalieva 0 1 1
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Priscilla Hon 2 7 6
Mona Barthel 0 65 3
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Kimberly Birrell 2 2 6 6
Polina Kudermetova 1 6 0 3
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Xiaodi You 2 6 6
Lanlana Tararudee 0 0 3
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Tamara Zidansek 2 6 6
Polona Hercog 0 2 4
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Miriam Bianca Bulgaru 2 6 5 7
Aliona Falei 1 4 7 63
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Lulu Sun 2 6 6
Nigina Abduraimova 0 2 3
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Mai Hontama 2 7 5 7
Carol Zhao 1 5 7 5
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Olga Danilovic 2 6 4 6
Anca Alexia Todoni 1 1 6 1
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Yuliia Starodubtseva 2 6 7
Katarina Zavatska 0 3 64
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Alice Tubello 2 5 7 6
Ya-Yi Yang 1 7 66 1
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Panna Udvardy 2 7 6
Tereza Martincova 0 5 4
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Eva Lys 2 6 7
Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah 0 4 5
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Margaux Rouvroy 2 6 5 6
Lina Gjorcheska 1 2 7 3
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Moyuka Uchijima 2 6 6
Justina Mikulskyte 0 2 1
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Anastasia Zakharova 2 6 6 6
Anna Bondar 1 78 3 4
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Katie Volynets 2 6 6
Lucrezia Stefanini 0 2 1
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Daria Snigur 2 7 6
Despina Papamichail 0 5 2
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Oksana Selekhmeteva 2 7 6
Destanee Aiava 0 65 4
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Noma Akugue Noha 2 6 4 6
Ipek Oz 1 2 6 3
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Darja Semenistaja 2 6 7
Celine Naef 0 2 5
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Antonia Ruzic 2 6 5 6
Heather Watson 1 3 7 1
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Marina Stakusic 2 6 6
Marina Bassols Ribera 0 1 4
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Julia Avdeeva 2 6 2 6
Emiliana Arango 1 4 6 3
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Petra Marcinko 2 6 6
Kaia Kanepi 0 2 4
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Lucija Ciric Bagaric 2 6 6
Arina Rodionova 0 4 3
Dames enkelspel Clay Morocco Rabat sets 1 2 3 4 5
21.05.24
1e ronde
Martina Trevisan 2 7 4 6
Nao Hibino 1 5 6 3
21.05.24
1e ronde
Viktoriya Tomova 2 6 6
Berfu Cengiz 0 2 1
21.05.24
1e ronde
Yafan Wang 2 4 6 6
Lin Zhu 1 6 0 2
21.05.24
1e ronde
Mayar Sherif 2 6 6
Aya El Aouni 0 2 1
21.05.24
2e ronde
Sara Sorribes Tormo 2 7 3 6
Nadia Podoroska 1 5 6 3
21.05.24
1e ronde
Lucia Bronzetti 2 6 6
Malak El Allami 0 1 0
21.05.24
1e ronde
Maria Lourdes Carle 2 6 6
Arantxa Rus 0 3 3
21.05.24
2e ronde
Elisabetta Cocciaretto 2 6 6
Zhuoxuan Bai 0 4 2
Dames enkelspel Clay France Strasbourg sets 1 2 3 4 5
21.05.24
2e ronde
Liudmila Samsonova 2 4 6 6
Leylah Annie Fernandez 1 6 4 2
Dames enkelspel Clay Croatia W15 Bol sets 1 2 3 4 5
21.05.24
1e ronde
Gaia Squarcialupi 2 3 7 6
Marie Mettraux 1 6 5 2
21.05.24
Kwalif.
Nicole Gadient 2 6 6
Adela Polakovicova 0 3 3
21.05.24
Kwalif.
Jacquline Nylander Altelius 2 6 6
Lejla Hana Golubovic 0 2 4
21.05.24
1e ronde
Stephanie Judith Visscher 2 6 6
Luna Ivkovic 0 3 1
21.05.24
Kwalif.
Anastasia Mozgaleva 2 6 6
Lara Nedeljkovic 0 3 4
21.05.24
Kwalif.
Mia Chudejova 2 6 6
Manuella Persson 0 3 2
21.05.24
1e ronde
Kateryna Lazarenko 2 6 6
Panna Bartha 0 3 1
21.05.24
Kwalif.
Karolina Krajmer 2 6 6
Victoria Chramcova 0 1 2
21.05.24
Kwalif.
Kaat Coppez 2 6 5 10
Xenia Bandurowska 1 2 7 5
21.05.24
Kwalif.
Lucrezia Musetti 2 6 2 10
June Bjork 1 4 6 5
21.05.24
Kwalif.
Michelle Khomich 2 5 6 10
Sara Mikaca 1 7 1 5
Dames enkelspel Clay Romania W15 Bucharest sets 1 2 3 4 5
21.05.24
1e ronde
Emily Welker 2 6 6
Valerija Maija Kargina 0 3 2
21.05.24
1e ronde
Jessica Bertoldo 2 7 6
Maria Garcia Cid 0 61 1
21.05.24
1e ronde
Nikol Rivkin 2 6 6
Yoana Konstantinova 0 4 1
21.05.24
Kwalif.
Vanessa Georgiana Popa Teiusanu 2 7 6
Sara Victoria Balan 0 5 1
21.05.24
Kwalif.
Chiara Fornasieri 2 6 7
Noemi La Cagnina 0 3 5
21.05.24
Kwalif.
Bianca Elena Barbulescu 2 6 6
Stefana Lazar 0 2 4
21.05.24
Kwalif.
Bianca Bulat 2 6 6
Evelyne Atticia Tiron 0 4 4
21.05.24
1e ronde
Francesca Pace 2 4 7 6
Lavinia Tanasie 1 6 69 1
21.05.24
1e ronde
Alexia Iulia Marginean 2 7 6
Victoria Bosio 0 5 2
21.05.24
Kwalif.
Sofia Maria Barbulescu 2 6 6
Alice Nicoleta Petrache 0 3 3
21.05.24
1e ronde
Eva Maria Ionescu 2 6 6
Iulia Andreea Ionescu 0 0 0
21.05.24
Kwalif.
Lidia Encheva 2 6 6
Ioana Teodora Sava 0 2 3
21.05.24
Kwalif.
Isabella Maria Serban 2 6 7
Alexia-Shara Iancu 0 4 66
21.05.24
Kwalif.
Lavinia Luciano 2 6 7
Diana-Ioana Simionescu 0 3 65
Dames enkelspel Hard Spain W15 Estepona sets 1 2 3 4 5
21.05.24
Kwalif.
Elina Nepliy 2 6 2 10
Ananya Vartak 1 0 6 6
21.05.24
Kwalif.
Maria Oliver Sanchez 2 7 3 10
Anna Ozerova 1 5 6 8
21.05.24
1e ronde
Marie Weckerle 2 2 6 6
Mihaela Djakovic 1 6 2 2
21.05.24
Kwalif.
Anet Angelika Koskel 2 6 6
Georgina Hays 0 4 3
21.05.24
Kwalif.
Maria Martinez Vaquero 2 6 6
Lucia Ros Parres 0 1 3
21.05.24
1e ronde
Gabriela Maria Vancea 2 6 6 6
Aryana Bartlett 1 2 72 4
21.05.24
1e ronde
Tilde Stromquist 2 7 1 7
Anastasia Iamachkine 1 64 6 5
21.05.24
Kwalif.
Kate Mansfield 2 7 1 10
Maria Andrienko 1 5 6 5
21.05.24
Kwalif.
Wozuko Mdlulwa 2 6 4 10
Aino Alkio 1 4 6 7
21.05.24
Kwalif.
Anna Kislyak 0 2
Georgia Kalamaris 1 5
21.05.24
Kwalif.
Coline Briand 2 6 5 11
Shuqian Xu 1 4 7 9
Dames enkelspel Hard Japan W15 Fukui sets 1 2 3 4 5
21.05.24
1e ronde
Shiho Akita 2 6 6
Nanari Katsumi 0 0 3
21.05.24
Kwalif.
Nagomi Higashitani 2 3 6 10
Koharu Niimi 1 6 3 6
21.05.24
Kwalif.
Himari Sato 2 6 7
Yuno Kitahara 0 1 63
21.05.24
Kwalif.
Honami Sodeyama 2 3 6 13
Belle Thompson 1 6 4 11
21.05.24
Kwalif.
Mei Hasegawa 2 6 5 10
Ari Matsumoto 1 4 7 5
21.05.24
1e ronde
Ikumi Yamazaki 2 6 6
Amane Hattori 0 2 4
21.05.24
1e ronde
Mio Mushika 2 6 6
Rio Tsuda 0 1 2
21.05.24
Kwalif.
Smriti Bhasin 2 7 6
Miyu Nakashima 0 5 1
21.05.24
1e ronde
Rinko Matsuda 2 4 6 6
Zixuan Zeng 1 6 1 3
21.05.24
Kwalif.
Aely Arai 2 3 7 10
Alice Pesci 1 6 5 3
21.05.24
Kwalif.
Kanna Soeda 1 3
Ayaka Ozeki scratch 0 0
21.05.24
Kwalif.
Yui Ohwaki 2 6 2 10
Shiyu Ye 1 3 6 5
Dames enkelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
21.05.24
1e ronde
Maria Herazo Gonzalez 2 6 7
Lina Soussi 0 4 5
21.05.24
1e ronde
Diana Demidova 2 6 6
Lamis Alhussein Abdel Aziz 0 2 2
21.05.24
1e ronde
Zeel Desai 2 4 7 6
Camilla Zanolini 1 6 5 4
21.05.24
Kwalif.
Jiayu Xu 2 6 2 13
Sara Milanese 1 1 6 11
21.05.24
Kwalif.
Zhenghua Xiao 2 6 1 10
Ying Zhang 1 3 6 4
21.05.24
1e ronde
Priska Madelyn Nugroho 2 6 6
Beatrice Stagno 0 1 2
21.05.24
1e ronde
Eva Garkusha 2 1 7 6
Arlinda Rushiti 1 6 5 3
21.05.24
1e ronde
Lara Pfeifer 2 7 4 6
Alyssa Reguer 1 5 6 2
21.05.24
Kwalif.
Sarah Tatu 2 6 6
On Yu Choi 0 4 2
21.05.24
Kwalif.
Sofia Avataneo 2 1 6 10
Elizaveta Shebekina 1 6 3 7
21.05.24
Kwalif.
Kristina Paskauskas 2 6 7
Diana De Simone 0 4 64
21.05.24
Kwalif.
Ella Mcdonald 1 7 5
Ekaterina Khayrutdinova scratch 0 5 1
21.05.24
Kwalif.
Lan Mi 2 6 6
Yuping Wang 0 1 1
21.05.24
Kwalif.
Paola Lopez 2 6 6 10
Margaux Komano 1 2 74 8
Dames enkelspel Clay Serbia W35 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
21.05.24
1e ronde
Nina Stojanovic 2 6 6
Melisa Ercan 0 1 4
21.05.24
Kwalif.
Karola Patricia Bejenaru 2 6 7
Zhuoma Ni Ma 0 1 5
21.05.24
1e ronde
Daria Kuczer 2 3 7 6
Ksenia Laskutova 1 6 5 3
21.05.24
Kwalif.
Ekaterina Kazionova 2 6 7
Isabelle Cherny 0 3 5
21.05.24
Kwalif.
Ana Giraldi Requena 2 6 6
Tilwith Di Girolami 0 4 4
21.05.24
Kwalif.
Jana Bojovic 2 6 7
Suana Tucakovic 0 2 64
21.05.24
Kwalif.
Draginja Vukovic 2 2 6 10
Galena Krastenova 1 6 2 7
21.05.24
Kwalif.
Mana Kawamura 2 6 7
Denise Valente 0 4 67
21.05.24
Kwalif.
Denislava Glushkova 2 6 6
Ioana Zvonaru 0 2 3
21.05.24
Kwalif.
Virginia Ferrara 2 6 7 10
Ekaterina Ovcharenko 1 75 5 4
Dames enkelspel Hard Dominican Republic W35 Santo Domingo sets 1 2 3 4 5
21.05.24
1e ronde
Riya Bhatia 2 6 6
Feidi Abreu 0 0 0
21.05.24
1e ronde
Saumya Vig 2 6 4 6
Emma Van Poppel 1 2 6 4
21.05.24
1e ronde
Jada Robinson 2 6 6
Maria Castano 0 0 2
21.05.24
1e ronde
Anna Ulyashchenko 2 7 6
Zoe Hitt 0 5 3
21.05.24
1e ronde
Yuliana Monroy 2 6 6
Nicole Poj 0 2 1
21.05.24
1e ronde
Csilla Fodor 2 4 6 6
Yichen Zhao 1 6 3 3
21.05.24
1e ronde
Bronte Murgett 2 6 6
Ximena Senties 0 0 1
21.05.24
1e ronde
Amanda Carolina Nava Elkin 1 7 3
Sabastiani Leon scratch 0 5 1
21.05.24
1e ronde
Kolie Allen 2 6 6
Demi Tran 0 4 3
21.05.24
1e ronde
Solymar Colling 2 6 1 6
Malkia Menguene 1 1 6 2
21.05.24
1e ronde
Jenna Dean 2 6 6
Savanna Ly 0 2 2
21.05.24
1e ronde
Jada Bui 2 6 6
Carolina Isabel Chiatti Reynoso 0 1 0
21.05.24
1e ronde
Mell Elizabeth Reasco Gonzalez 2 6 6
Mary Lewis 0 4 1
21.05.24
1e ronde
Elsa Wan 2 6 7
Mariana Isabel Higuita Barraza 0 4 5
21.05.24
1e ronde
Carolina Bohrer Martins 2 6 2 6
Ana Carmen Zamburek 1 4 6 3
21.05.24
1e ronde
Gabriella Vannessa Lindgren 2 6 6
Love-Star Alexis 0 2 0
21.05.24
1e ronde van de kwal.
Yichen Zhao 2 6 6
Sia Cariov 0 0 3
21.05.24
Kwalif.
Yichen Zhao 2 6 7
Maria Jose Sanchez Uribe 0 2 5
Dames enkelspel Hard Republic of Korea W50 Goyang sets 1 2 3 4 5
21.05.24
1e ronde
Kyoka Okamura 2 2 6 6
Polina Iatcenko 1 6 3 2
21.05.24
1e ronde
Haruka Kaji 2 6 6
Chengyiyi Yuan 0 3 2
21.05.24
1e ronde
En Shuo Liang 2 6 6
Ayano Shimizu 0 4 1
21.05.24
1e ronde
Yeon Woo Ku 2 6 7
Eudice Wong Chong 0 3 65
21.05.24
1e ronde
Dayeon Back 2 1 6 6
Lizette Cabrera 1 6 3 2
21.05.24
1e ronde
Hina Inoue 2 7 6
Fangzhou Liu 0 5 2
21.05.24
1e ronde
Aoi Ito 2 6 6
Natsumi Kawaguchi 0 0 1
Dames enkelspel Clay Slovenia W50 Otocec sets 1 2 3 4 5
21.05.24
1e ronde
Eva Guerrero Alvarez 2 6 1 6
Ziva Falkner 1 4 6 3
21.05.24
1e ronde
Jenny Duerst 2 6 7
Rinon Okuwaki 0 1 5
21.05.24
1e ronde
Malene Helgo 2 6 6
Greta Greco Lucchina 0 2 1
21.05.24
1e ronde
Yaroslava Bartashevich 2 6 6
Anastasia Kovaleva 0 0 1
Dames enkelspel Clay Italy W75 Grado sets 1 2 3 4 5
21.05.24
Kwalif.
Cagla Buyukakcay 2 6 6 7
Melania Delai 1 0 73 64
21.05.24
Kwalif.
Gabriela Ce 2 4 7 6
Freya Christie 1 6 67 4
21.05.24
Kwalif.
Nicole Fossa Huergo 2 6 1 6
Anastasia Piangerelli 1 3 6 3
21.05.24
Kwalif.
Amina Anshba 2 6 6
Eden Silva 0 1 1
21.05.24
Kwalif.
Alessandra Mazzola 2 6 6
Emeline Dartron 0 1 4
21.05.24
Kwalif.
Veronika Podrez 2 4 7 6
Federica Di Sarra 1 6 63 2
Heren dubbelspel Clay Switzerland Geneva sets 1 2 3 4 5
21.05.24
1e ronde
Hugo Nys/Jan Zielinski 2 4 7 10
Tomas Machac/Petr Nouza 1 6 5 7
21.05.24
1e ronde
Andreas Mies/Neal Skupski 2 6 7
Ariel Behar/Adam Pavlasek 0 4 64
Heren dubbelspel Hard Georgia Kachreti Challenger sets 1 2 3 4 5
21.05.24
1e ronde
Pruchya Isarow/Kelsey Stevenson 2 6 6
Grigoriy Lomakin/Vadym Ursu 0 4 3
21.05.24
1e ronde
Aleksandre Bakshi/Aleksandre Metreveli 2 6 6
Saba Purtseladze/Zura Tkemaladze 0 4 3
21.05.24
1e ronde
Egor Agafonov/Ilia Simakin 2 6 3 10
Alberto Barroso Campos/Roberto Cid Subervi 1 4 6 4
Heren dubbelspel Clay Croatia M15 Bol sets 1 2 3 4 5
21.05.24
1e ronde
Igor Dudun/Ivan Kremenchutskyi 2 6 6 12
Daniel Verbeek/Borys Zgola 1 74 3 10
21.05.24
1e ronde
Tomas Lanik/Samuel Puskar 2 6 6
Gabriel Decamps/Nikita Mashtakov 0 4 1
21.05.24
1e ronde
Mili Poljicak/Josip Simundza 2 6 6
Jerko Brkic/Filip Krolo 0 4 4
21.05.24
1e ronde
Stefan Peter Hampe/Philip Hjorth 2 6 7
Ruben Hartig/Kristian Tumbas Kajgo 0 3 62
Heren dubbelspel Clay Bosnia and Herzeg. M15 Brcko sets 1 2 3 4 5
21.05.24
1e ronde
Vitali Chvets/Kirill Mishkin 2 4 7 10
Federico Campana/Gabriele Maria Noce 1 6 64 8
21.05.24
1e ronde
Dimitris Sakellaridis/Michalis Sakellaridis 2 6 7
Hernando Jose Escurra Isnardi/Gabriel Schenekenberg 0 1 67
21.05.24
1e ronde
Attila Boros/Botond Kisantal 2 6 6 10
Matej Djokic/Vanja Hodzic 1 2 76 6
21.05.24
1e ronde
Vladyslav Orlov/Tim Ruehl 2 6 6
Koki Matsuda/Yamato Sueoka 0 3 4
21.05.24
1e ronde
Gabriele Bosio/Francesco Ferrari 2 6 3 10
Nicola Ion/Leo Lukic 1 2 6 3
21.05.24
1e ronde
Viktor Jovic/Dusan Obradovic 2 6 6
Tymur Bieldiugin/Aleksandr Braynin 0 3 4
21.05.24
1e ronde
Kabeer Kapasi/Miljan Zekic 1 3
Marc Majdandzic/Vladan Tadic scratch 0 2
21.05.24
1e ronde
Ignacio Monzon/Stefano Reitano 2 6 6
Gergely Madarasz/Patrick Toman 0 4 1
Heren dubbelspel Clay Romania M15 Bucharest sets 1 2 3 4 5
21.05.24
1e ronde
Bogdan Pavel/Dan Alexandru Tomescu 2 6 6
Vlad Andrei Dancu/Gheorghe Claudiu Schinteie 0 2 3
21.05.24
1e ronde
Simone Agostini/Matteo De Vincentis 2 6 7
Jaime Caldes/Kazuki Nishiwaki 0 3 5
21.05.24
1e ronde
Tomas Lipovsek Puches/Matei Cristian Onofrei 2 6 6 13
Stefan Adrian Andreescu/Andrei Cuceu 1 3 72 11
21.05.24
1e ronde
Gian Matias Di Natale/Lorenzo Sciahbasi 2 6 6
Samuil Konov/Christian Teszari 0 2 3
21.05.24
1e ronde
Illya Beloborodko/Andriy Poritskyy 2 7 7
Vasile Antonescu/Ioan Alexandru Chirita 0 67 67
21.05.24
1e ronde
Guy Den Heijer/Valentin Vanta 2 7 7
Dominic Ducariu/Alexandru Cristian Dumitru 0 5 62
Heren dubbelspel Hard Jamaica M15 Kingston sets 1 2 3 4 5
21.05.24
1e ronde
Kousuke Ogura/Leo Vithoontien 2 6 6
Alfredo Casso/Ricardo Rodriguez-Pace 0 4 3
21.05.24
1e ronde
Drew Van Orderlain/Leonardo Vega 2 7 4 10
Xavier Lawrence/Kaipo Marshall 1 63 6 7
21.05.24
1e ronde
Max Benaim/Daniel Vishnick 2 6 6
Enmanuel Munoz/Lucca Pinto 0 4 3
21.05.24
1e ronde
Brandon Perez/Jake Van Emburgh 2 6 4 10
Aleksandar Petrovic/Jabari Stafford 1 1 6 6
Heren dubbelspel Clay Serbia M15 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
21.05.24
1e ronde
Christos Antonopoulos/Ioannis Xilas 2 6 6
Vladimir Uzhylovsky/Man Ho Yap 0 2 3
21.05.24
1e ronde
Seydina Andre/Matthew Dellavedova 2 6 4 10
Gabriel Donev/Simon Anthony Ivanov 1 0 6 5
21.05.24
1e ronde
Kristijan Juhas/Marat Sharipov (RUS) 2 6 7
Borislav Kirilov/Nikita Repkin 0 2 5
21.05.24
1e ronde
Benjamin Torrealba/Benjamin Torres 2 6 6
Will Cowan/Daniel Cowan Jr 0 1 4
Heren dubbelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
21.05.24
1e ronde
Jesse Flores/Elio Jose Ribeiro Lago 2 6 6
Luc Fomba/Loic Namigandet Tenguere 0 4 4
21.05.24
1e ronde
William Jansen/Stuart Parker 2 5 6 10
Ammar Elamin/Cian Maguire 1 7 4 5
21.05.24
1e ronde
Charles Dossetter/Nikita Ianin 2 6 7
Darrshan Suresh/Lyle Zaloumis 0 4 5
21.05.24
1e ronde
Daniel Little/Matthew Summers 2 6 6
Arthur Bouquier/Valentin De Carvalho 0 2 4
Heren dubbelspel Clay Ethiopia M25 Addis Ababa sets 1 2 3 4 5
21.05.24
1e ronde
Benjamin Lock/Courtney John Lock 2 6 6
Kazuma Kawachi/Issei Okamura 0 3 4
21.05.24
1e ronde
S D Prajwal Dev/Adil Kalyanpur 2 6 6
Edison Ambarzumjan/Maik Steiner 0 1 3
21.05.24
1e ronde
Siddhant Banthia/Nitin Kumar Sinha 2 6 6
Edoardo Cherie Ligniere/Yabets Kebede 0 1 2
21.05.24
1e ronde
Philip Henning/Dylan Salton 2 2 6 11
Luca Fantini/Giuseppe Tresca 1 6 1 9
21.05.24
1e ronde
Raghav Jaisinghani/Sina Moghimi 2 4 6 10
Madhwin Kamath/Aditya Vishal Balsekar 1 6 1 8
21.05.24
1e ronde
Kabir Hans/Karan Singh 2 6 4 10
Guelfo Baldovinetti/Federico Valle 1 3 6 7
21.05.24
1e ronde
Chirag Duhan/Ishaque Eqbal 2 6 7
Toby Martin/Mattias Southcombe 0 3 62
21.05.24
1e ronde
Ben Weintraub/Rafael Ymer 2 6 6
Kevin Cheruiyot/Abdella Nedim Mohammed 0 1 3
Heren dubbelspel Clay China M25 Anning sets 1 2 3 4 5
21.05.24
1e ronde
Francis Casey Alcantara/Christopher Rungkat 2 6 6
Takuya Kumasaka/Kasidit Samrej 0 1 0
21.05.24
1e ronde
Dingzheng Nima/Xiaoyin Yang 2 7 6
Hanyi Liu/Renlong Pang 0 5 4
21.05.24
1e ronde
Qian Sun/Wishaya Trongcharoenchaikul 2 6 3 10
Yuquan Jin/Zekai Li 1 3 6 6
21.05.24
1e ronde
Yaojie Zeng/Zhan Zheng 2 6 3 10
Zhenxiong Dong/Shaoyun Liu 1 4 6 8
Heren dubbelspel Clay France M25 Deauville sets 1 2 3 4 5
21.05.24
1e ronde
Maxence Beauge/Lucas Bouquet 2 6 6
Gabriel Gomez/Manuel Sanchez 0 2 4
21.05.24
1e ronde
Sander Jong/Fons Van Sambeek 2 6 7
Thorben Sannen/Cedric Stanke 0 4 5
21.05.24
1e ronde
Simon Beaupain/Buvaysar Gadamauri 2 3 6 10
Alexander Merino/Christoph Negritu 1 6 4 6
21.05.24
1e ronde
George Houghton/Mark Whitehouse 2 7 6
Mathieu Josserand/Alexander Klintcharov 0 65 0
21.05.24
1e ronde
Alexey Vatutin/Alexander Zgirovsky 2 6 6
Rodrigo Alujas/Adan Freire Da Silva 0 3 3
21.05.24
1e ronde
Benjamin Jeanne Grandinot/David Jeanne Grandinot 2 5 6 10
Axel Garcian/Lilian Marmousez 1 7 3 3
21.05.24
1e ronde
Oscar Lacides/Arsene Pougault 2 6 6
Marc Antoine Gaillard/Niels Villard 0 3 2
21.05.24
1e ronde
Stefan Cooper/Michael Shaw 2 6 2 10
Corentin Denolly/Eric Vanshelboim 1 4 6 4
Heren dubbelspel Clay Spain M25 Mataro sets 1 2 3 4 5
21.05.24
1e ronde
Max Alcala Gurri/Imanol Lopez Morillo 2 6 6
Hugo Ruiz Rodriguez/Robert Watzka 0 4 3
21.05.24
1e ronde
Axel Herberg/Alex Marti Pujolras 2 6 7
Noah Lopez/Mark Vervoort 0 2 61
21.05.24
1e ronde
Anthony Genov/Bruno Pujol Navarro 2 6 6
Nico Rating/Ander Tarrio Ponte 0 1 4
21.05.24
1e ronde
Ignasi Forcano/Jordi Mas De Ugarte 2 7 1 10
Pedro Andre De Almeida Santos/Mario Mansilla Diez 1 63 6 6
Heren dubbelspel Clay France Lyon sets 1 2 3 4 5
21.05.24
1e ronde
Sander Arends/Matwe Middelkoop 2 7 3 10
Luke Johnson/Skander Mansouri 1 5 6 7
21.05.24
1e ronde
Nicolas Barrientos/Francisco Cabral 2 4 6 10
Robin Haase/Sem Verbeek 1 6 3 5
21.05.24
1e ronde
Harri Heliovaara/Henry Patten 2 7 6
Sander Gille/Joran Vliegen 0 63 2
21.05.24
1e ronde
Yuki Bhambri/Albano Olivetti 2 2 6 10
Sadio Doumbia/Fabien Reboul 1 6 1 5
21.05.24
1e ronde
Diego Hidalgo/John Peers 2 6 7
Jonathan Eysseric/Fabrice Martin 0 3 64
Heren dubbelspel Clay Macedonia Skopje Challenger sets 1 2 3 4 5
21.05.24
1e ronde
Luis David Martinez/Cristian Rodriguez 2 7 3 10
Karol Drzewiecki/Szymon Walkow 1 69 6 7
21.05.24
1e ronde
Guido Andreozzi/Miguel-Angel Reyes-Varela 2 6 6
Federico Cina/Amar Huseinovic 0 1 3
21.05.24
1e ronde
Marco Bortolotti/David Pel 2 7 6
Constantin Bittoun Kouzmine/Alexander Donski 0 64 4
21.05.24
1e ronde
George Goldhoff/Mircea-Alexandru Jecan 2 6 6
Berk Bugarikj/Dimitar Grabul 0 2 2
Dames dubbelspel Clay Morocco Rabat sets 1 2 3 4 5
21.05.24
1e ronde
Anna Danilina/Yifan Xu 2 6 6
Lidziya Marozava/Arantxa Rus 0 3 2
21.05.24
1e ronde
Irina Khromacheva/Yana Sizikova 2 6 3 10
Peyton Stearns/Shuai Zhang 1 4 6 6
21.05.24
1e ronde
Maia Lumsden/Anna Siskova 2 6 6
Ingrid Martins/Olivia Nicholls 0 0 1
Dames dubbelspel Clay Croatia W15 Bol sets 1 2 3 4 5
21.05.24
1e ronde
Ria Dernikovic/Dora Miskovic 2 6 6
Maria Ivankovic/Korina Roso 0 0 3
21.05.24
1e ronde
Elena Karner/Fanny Norin 2 6 6
Fernanda Naves Anzaldo/Katharina Rothacker 0 1 2
21.05.24
1e ronde
June Bjork/Jacquline Nylander Altelius 2 6 6
Anastasia Mozgaleva/Almudena Sanz-Llaneza Fernandez 0 1 0
21.05.24
1e ronde
Laura Boehner/Tessa Johanna Brockmann 2 6 6
Kaat Coppez/Sina Herrmann 0 4 2
Dames dubbelspel Clay Romania W15 Bucharest sets 1 2 3 4 5
21.05.24
1e ronde
Marcelina Podlinska/Emily Welker 2 6 6
Ana Maria Brotea/Andra Silivas 0 0 0
21.05.24
1e ronde
Victoria Bosio/Patricia Maria Tig 2 6 6
Diana-Ioana Simionescu/Cristiana Nicoleta Todoni 0 0 3
21.05.24
1e ronde
Alexandra Irina Anghel/Alexia-Shara Iancu 2 6 6
Valerija Maija Kargina/Vanessa Georgiana Popa Teiusanu 0 4 2
21.05.24
1e ronde
Eva Maria Ionescu/Anamaria Federica Oana 2 4 6 10
Diana Maria Mihail/Arina Gabriela Vasilescu 1 6 2 7
Dames dubbelspel Hard Spain W15 Estepona sets 1 2 3 4 5
21.05.24
1e ronde
Victoria Gomez/Lorena Solar Donoso 2 6 6
Marina Benito/Alba Rey Garcia 0 2 1
21.05.24
1e ronde
Warona Mdlulwa/Wozuko Mdlulwa 2 6 6
Danielle Daley/Summer Yardley 0 3 2
21.05.24
1e ronde
Jacqueline Cabaj Awad/Marie Weckerle 2 7 2 10
Noelia Bouzo Zanotti/Maria Martinez Vaquero 1 5 6 7
21.05.24
1e ronde
Sandra Alonso/Claudia Sofia Martinez Solis 2 6 6
Erica Brennan/Sofia Franco Salcedo 0 2 4
21.05.24
1e ronde
Isabella Barrera Aguirre/Katarina Stresnakova 2 6 6
Anet Angelika Koskel/Anna Ozerova 0 2 1
21.05.24
1e ronde
Olga Parres Azcoitia/Ana Filipa Santos 2 6 6
Aryana Bartlett/Iman Khan 0 2 4
21.05.24
1e ronde
Gozal Ainitdinova/Elina Nepliy 1 6 2
Mihaela Djakovic/Alica Rusova scratch 0 3 1
21.05.24
1e ronde
Maria Andrienko/Maria Oliver Sanchez 2 6 6
Sharrmadaa Baluu/Celine Simunyu 0 4 4
Dames dubbelspel Hard Japan W15 Fukui sets 1 2 3 4 5
21.05.24
1e ronde
Shiho Akita/Mana Ayukawa 2 6 6
Miyabi Deremer/Rio Tsuda 0 2 3
21.05.24
1e ronde
Hiromi Abe/Anri Nagata 2 6 6
Alice Pesci/Honami Sodeyama 0 0 2
21.05.24
1e ronde
Mei Hasegawa/Ho Ching Wu 2 6 0 10
Yuka Hosoki/Funa Kozaki 1 4 6 7
21.05.24
1e ronde
Yui Chikaraishi/Himari Sato 2 6 6
Smriti Bhasin/Shiyu Ye 0 0 4
21.05.24
1e ronde
Miyu Nakashima/Man Ying Maggie Ng 2 6 6
Aely Arai/Riko Kikawada 0 4 3
Dames dubbelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
21.05.24
1e ronde
Luiza Fullana/Maria Herazo Gonzalez 2 6 6
Christine Gouws/Lina Soussi 0 2 4
21.05.24
1e ronde
Yanan Hou/Zhenghua Xiao 2 6 6
Diva Bhatia/Jennifer Dourado Zimermman 0 3 1
21.05.24
Kwartfinale
Angella Okutoyi/Merna Refaat 1 w/o
On Yu Choi/Bianca Compuesto 0
21.05.24
1e ronde
Angella Okutoyi/Merna Refaat 2 6 2 10
Jiaying He/Ying Zhang 1 2 6 7
21.05.24
1e ronde
On Yu Choi/Bianca Compuesto 2 6 4 10
Manal Ennaciri/Valeria Koussenkova 1 3 6 6
21.05.24
1e ronde
Le Yi Liu/Jiayu Xu 2 6 6
Yasmin Ezzat/Beatrice Stagno 0 3 3
Dames dubbelspel Clay Austria W35 Annenheim sets 1 2 3 4 5
21.05.24
Kwartfinale
Laura Hietaranta/Elena Malygina 2 6 6
Alina Granwehr/Laura Mair 0 4 4
21.05.24
Kwartfinale
Holly Hutchinson/Lauryn John-Baptiste 2 6 6
Oana Gavrila/Gabriela Vilar 0 2 2
21.05.24
Kwartfinale
Nika Radisic/Daniela Vismane 2 6 6 10
Arabella Koller/Elena Korokozidi 1 1 75 7
21.05.24
1e ronde
Tiphanie Lemaitre/Amandine Monnot 2 6 6
Karina Kovalchuk/Laura Pasterk 0 3 1
21.05.24
Kwartfinale
Tiphanie Lemaitre/Amandine Monnot 2 6 6
Julie Belgraver/Diana Marcinkevica 0 1 1
Dames dubbelspel Clay Serbia W35 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
21.05.24
1e ronde
Natalija Senic/Anja Stankovic 2 6 6
Mia Popovic/Mia Sarcev 0 1 0
21.05.24
1e ronde
Michaela Bayerlova/Lia Karatancheva 2 6 6
Galena Krastenova/Beatris Spasova 0 1 2
21.05.24
1e ronde
Karola Patricia Bejenaru/Sandra Samir 2 6 6
Arina Bulatova/Ekaterina Kuznetsova 0 4 0
21.05.24
1e ronde
Dimitra Pavlou/Lola Radivojevic 2 6 6
Michaela Laki/Julia Stamatova 0 3 3
Dames dubbelspel Hard Dominican Republic W35 Santo Domingo sets 1 2 3 4 5
21.05.24
1e ronde
Demi Tran/Lian Tran 2 6 6
Feidi Abreu/Selin Vakalapudi 0 0 1
21.05.24
1e ronde
Jessica Hinojosa Gomez/Mell Elizabeth Reasco Gonzalez 2 6 6
Mary Lewis/Saumya Vig 0 1 2
21.05.24
1e ronde
Ana Carmen Zamburek/Noelia Zeballos 2 6 4 11
Riya Bhatia/Savanna Ly 1 4 6 9
21.05.24
1e ronde
Alexandra Bozovic/Hong Yi Cody Wong 2 7 6
Jenna Dean/Jordan Fenton 0 5 4
Dames dubbelspel Hard Republic of Korea W50 Goyang sets 1 2 3 4 5
21.05.24
1e ronde
Misaki Matsuda/Naho Sato 2 7 6
Petra Hule/Natsumi Kawaguchi 0 61 3
21.05.24
1e ronde
Anastasia Gasanova/Polina Iatcenko 2 7 6
Mayuka Aikawa/Eunhye Lee 0 5 2
21.05.24
1e ronde
Vaidehi Chaudhari/Yukina Saigo 2 1 7 10
I-Hsuan Cho/Yi Tsen Cho 1 6 66 8
21.05.24
1e ronde
Lizette Cabrera/Gabriella Da Silva Fick 2 6 6
Ya Hsin Lee/Ya-Hsuan Lee 0 4 4
21.05.24
1e ronde
Meiqi Guo/Gyeong Seo Lee 2 6 6
Dayeon Back/Boyoung Jeong 0 3 4
Dames dubbelspel Clay Slovenia W50 Otocec sets 1 2 3 4 5
21.05.24
Kwartfinale
Ekaterine Gorgodze/Valeriya Strakhova 1 w/o
Andrea Obradovic/Lara Smejkal 0
<