Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Clay Germany Augsburg Challenger sets 1 2 3 4 5
22.05.24
1e ronde
Andrea Collarini 2 6 6
Mateus Alves 0 3 1
22.05.24
1e ronde
Norbert Gombos 2 6 5 6
Andrea Picchione 1 4 7 4
22.05.24
2e ronde
Riccardo Bonadio 2 6 7
Diego Dedura-Palomero 0 4 65
22.05.24
2e ronde
Daniel Masur 2 7 6
Vilius Gaubas 0 65 3
22.05.24
2e ronde
Lucas Gerch 2 3 6 6
Daniel Michalski 1 6 3 2
22.05.24
1e ronde
Lucas Gerch 2 6 7
Luca Giacomini 0 4 5
22.05.24
2e ronde
Carlos Taberner 2 7 6
Michael Vrbensky 0 5 4
22.05.24
2e ronde
Federico Agustin Gomez 2 6 6
Andrea Collarini 0 3 4
22.05.24
1e ronde
Federico Agustin Gomez 2 6 6
Luca Potenza 0 1 0
22.05.24
2e ronde
Timofey Skatov 2 6 2 6
Norbert Gombos 1 4 6 1
22.05.24
1e ronde
Daniel Michalski 2 6 6
August Holmgren 0 2 2
22.05.24
2e ronde
Toby Alex Kodat 2 6 6
Rodrigo Pacheco Mendez 0 2 1
22.05.24
2e ronde
Elmer Moller 1 6 3
Tom Gentzsch scratch 0 0 0
Heren enkelspel Clay France Paris sets 1 2 3 4 5
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Mikhail Kukushkin 2 6 6
Li Tu 0 4 2
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Facundo Bagnis 2 6 6
Juan Manuel Cerundolo 0 4 2
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Jozef Kovalik 2 6 6
Benjamin Bonzi 0 3 2
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Denis Kudla 2 3 6 6
Vit Kopriva 1 6 3 3
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Thiago Moura Monteiro 2 3 6 6
Valentin Royer 1 6 3 4
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Gregoire Barrere 2 6 3 6
Andrea Pellegrino 1 2 6 4
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Mathias Bourgue 2 1 6 6
Radu Albot 1 6 4 4
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Alexander Ritschard 2 6 6
Titouan Droguet 0 1 3
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Quentin Halys 2 4 6 7
Diego Sebastian Schwartzman 1 6 4 67
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Billy Harris 2 6 3 7
Manuel Guinard 1 3 6 64
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Andrea Vavassori 2 6 7 6
Benjamin Hassan 1 75 62 0
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Geoffrey Blancaneaux 2 7 6
Duje Ajdukovic 0 5 4
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Valentin Vacherot 2 4 6 7
Enzo Couacaud 1 6 3 5
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Felipe Meligeni Alves 2 6 6
Zdenek Kolar 0 3 2
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Zizou Bergs 2 6 2 6
Joris De Loore 1 4 6 4
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Jeff Wolf 2 6 6
Patrick Kypson 0 3 3
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Henri Squire 2 6 6
Hugo Grenier 0 2 4
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Filip Misolic 2 6 6
Ugo Blanchet 0 4 2
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Otto Virtanen 2 6 7
Dominic Thiem 0 2 5
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Giulio Zeppieri 2 4 7 6
Adrian Andreev 1 6 5 3
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Jesper De Jong 2 6 6
Dennis Novak 0 3 3
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Alejandro Moro Canas 2 6 6
Maxime Janvier 0 3 4
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Francesco Maestrelli 1 6
Bernabe Zapata Miralles scratch 0 1
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Gabriel Diallo 2 7 3 6
Marco Trungelliti 1 66 6 4
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Roman Andres Burruchaga 2 6 6
Yasutaka Uchiyama 0 2 4
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Mattia Bellucci 2 6 7
Lloyd Harris 0 1 69
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Shintaro Mochizuki 2 6 6
Stefano Napolitano 0 3 2
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Gustavo Heide 2 7 6
Bu Yunchaokete 0 5 3
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Daniel Rincon 2 6 6 6
Aziz Dougaz 1 76 2 2
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Hamad Medjedovic 2 7 7
Filip Krajinovic 0 5 62
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Matteo Gigante 2 4 6 7
Dalibor Svrcina 1 6 3 5
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Jaime Faria 2 7 6
Zachary Svajda 0 63 1
Heren enkelspel Clay Switzerland Geneva sets 1 2 3 4 5
22.05.24
2e ronde
Novak Djokovic 2 6 6
Yannick Hanfmann 0 3 3
22.05.24
2e ronde
Casper Ruud 2 4 6 6
Sebastian Ofner 1 6 2 2
22.05.24
2e ronde
Sebastian Baez 2 6 6
Roberto Carballes Baena 0 3 0
22.05.24
2e ronde
Tomas Machac 2 4 7 6
Nicolas Moreno De Alboran 1 6 5 0
22.05.24
2e ronde
Alex Michelsen 2 6 4 7
Taylor Harry Fritz 1 4 6 5
Heren enkelspel Hard Georgia Kachreti Challenger sets 1 2 3 4 5
22.05.24
2e ronde
Egor Gerasimov 2 6 6
Matias Soto 0 4 3
22.05.24
2e ronde
Ramkumar Ramanathan 2 6 6
Ulises Blanch 0 1 4
22.05.24
2e ronde
Blake Mott 2 6 2 7
Evgeny Karlovskiy 1 4 6 65
22.05.24
2e ronde
Aleksandre Bakshi 2 6 6
Vadym Ursu 0 2 4
22.05.24
2e ronde
Daniil Glinka 2 6 6
Charles Broom 0 2 3
22.05.24
2e ronde
Paul Jubb 2 6 7
Altug Celikbilek 0 4 5
22.05.24
2e ronde
Philip Sekulic 2 7 7
Robert Strombachs 0 66 66
22.05.24
2e ronde
Robin Bertrand 2 7 6
Giles Hussey 0 5 4
Heren enkelspel Clay Croatia M15 Bol sets 1 2 3 4 5
22.05.24
1e ronde
Paul Woerner 2 6 6
Stefan Peter Hampe 0 4 3
22.05.24
1e ronde
Duarte Vale 2 6 6
Alessandro Bellifemine 0 4 4
22.05.24
1e ronde
Gabriel Decamps 2 6 3 6
Marino Jakic 1 2 6 1
22.05.24
1e ronde
Nicolas Bruna 2 3 7 6
Radovan Michalik 1 6 5 4
22.05.24
1e ronde
Viacheslav Bielinskyi 2 6 6
Nikita Mashtakov 0 2 2
22.05.24
1e ronde
Mili Poljicak 2 6 3 6
Filip Krolo 1 3 6 1
22.05.24
1e ronde
Sebastian Sorger 2 6 2 7
Janos Fekete 1 1 6 65
22.05.24
1e ronde
Josip Simundza 2 6 6
Nicolas Parizzia 0 4 3
22.05.24
1e ronde
Gabriele Pennaforti 2 6 6
Jerko Brkic 0 4 2
22.05.24
1e ronde
Jasza Szajrych 2 5 6 6
Nino Toto 1 7 3 2
22.05.24
1e ronde
Antonio Voljavec 2 5 6 6
Samuel Puskar 1 7 0 3
Heren enkelspel Clay Bosnia and Herzeg. M15 Brcko sets 1 2 3 4 5
22.05.24
1e ronde
Miljan Zekic 2 7 1 6
Attila Boros 1 66 6 4
22.05.24
1e ronde
Pawel Juszczak 2 6 6
Drazen Petrovic 0 4 3
22.05.24
1e ronde
Gabriele Maria Noce 2 6 6
Marcel Zielinski 0 3 4
22.05.24
1e ronde
Francesco Ferrari 2 6 6
Marc Majdandzic 0 2 2
22.05.24
1e ronde
Stefano Reitano 2 6 6
Tarik Bajrovic 0 0 2
22.05.24
1e ronde
Ignacio Monzon 2 6 6
Matias Fernandez Netri 0 0 0
22.05.24
1e ronde
Tim Ruehl 2 6 6
Vitali Chvets 0 2 0
22.05.24
1e ronde
Hernando Jose Escurra Isnardi 2 6 6
Michalis Sakellaridis 0 4 3
22.05.24
1e ronde
Vladyslav Orlov 2 4 7 6
Koki Matsuda 1 6 5 3
22.05.24
1e ronde
Jeremy Gschwendtner 2 6 7
Gergely Madarasz 0 2 67
22.05.24
1e ronde
Gabriele Bosio 2 6 6
Denys Klok 0 4 2
22.05.24
1e ronde
Dusan Obradovic 2 6 6
Louis Tessa 0 3 4
22.05.24
1e ronde
Michel Hopp 2 7 6
Luka Todorovic 0 65 1
22.05.24
1e ronde
Federico Campana 2 6 6
Aleksandr Braynin 0 3 3
22.05.24
1e ronde
Viktor Jovic 2 6 6
Matej Djokic 0 1 0
22.05.24
1e ronde
Sasa Markovic 2 6 6
Razvan Baiant 0 3 1
Heren enkelspel Clay Romania M15 Bucharest sets 1 2 3 4 5
22.05.24
1e ronde
Guy Den Heijer 2 6 6
Samuil Konov 0 3 3
22.05.24
1e ronde
Elliot Benchetrit 2 6 6
Stefan Adrian Andreescu 0 4 2
22.05.24
1e ronde
Matteo De Vincentis 2 6 6
Valentin Vanta 0 3 4
22.05.24
1e ronde
Jaime Caldes 2 6 6
Darius Florin Pop 0 4 2
22.05.24
1e ronde
Gabi Adrian Boitan 2 6 6
Dominic Ducariu 0 0 2
22.05.24
1e ronde
Illya Beloborodko 2 4 7 7
Niccolo Ciavarella 1 6 64 5
22.05.24
1e ronde
Mihai Razvan Marinescu 2 6 2 6
Dan Alexandru Tomescu 1 3 6 3
22.05.24
1e ronde
Mario Gonzalez Fernandez 2 6 6
Rares Teodor Pieleanu 0 2 2
22.05.24
1e ronde
Petr Nesterov 2 6 4 6
Mihai Alexandru Coman 1 4 6 4
22.05.24
1e ronde
Ioan Alexandru Chirita 2 3 6 6
Vlad Andrei Dancu 1 6 4 3
22.05.24
1e ronde
Ilya Snitari 2 7 2 7
Sebastian Gima 1 5 6 67
22.05.24
1e ronde
Aleksander Chayka 2 6 7
Lorenzo Sciahbasi 0 4 61
Heren enkelspel Clay Slovenia M15 Celje sets 1 2 3 4 5
22.05.24
1e ronde
Oscar Jose Gutierrez 2 6 3 6
Jack Loge 1 1 6 3
22.05.24
1e ronde
Gregor Ramskogler 2 6 2 6
Miha Vetrih 1 2 6 1
22.05.24
1e ronde
Thomas Deschamps 2 7 3 6
Jan Hrazdil 1 69 6 1
22.05.24
1e ronde
Daniel Paty 2 6 6
Aljaz Jeran 0 4 4
22.05.24
1e ronde
Emile Hudd 2 6 6
Paul Werren 0 4 2
22.05.24
1e ronde
Lun Obrul 2 1 6 6
Vojtech Mares 1 6 2 4
22.05.24
1e ronde
Maximilian Figl 2 6 6
Tino Kovacic 0 4 4
22.05.24
1e ronde
Matthias Ujvary 2 6 3 6
Nikola Basic 1 2 6 2
22.05.24
1e ronde
Mariano Tammaro 2 6 6
Matthew William Donald 0 1 1
22.05.24
1e ronde
Emilien Demanet 2 6 6
Noah Schlagenhauf 0 4 4
Heren enkelspel Clay Italy M15 Cervia sets 1 2 3 4 5
22.05.24
1e ronde
Stefano Baldoni 2 7 6
Daniele Minighini 0 5 3
22.05.24
1e ronde
Juan Bautista Otegui 2 7 6
Gianluca Cadenasso 0 5 2
22.05.24
1e ronde
Andrey Chepelev 2 4 7 6
Noah Perfetti 1 6 5 2
22.05.24
1e ronde
Luciano Carraro 2 6 6
Pasquale De Giorgio 0 4 4
22.05.24
1e ronde
Tommaso Compagnucci 2 6 6
Iannis Miletich 0 3 2
22.05.24
1e ronde
Niccolo Catini 2 6 6
Umberto Giovannini 0 0 1
22.05.24
1e ronde
Lorenzo Rottoli 2 6 3 7
Filiberto Fumagalli 1 4 6 5
22.05.24
1e ronde
Giuseppe La Vela 2 6 6
Daniel Bagnolini 0 3 3
22.05.24
1e ronde
Alessandro Pecci 2 6 6
Andrea Meduri 0 0 1
22.05.24
1e ronde
Niccolo Baroni 2 6 6
Valerio Perruzza 0 4 1
22.05.24
1e ronde
Samuele Pieri 2 7 6
Gabriele Vulpitta 0 60 4
22.05.24
1e ronde
Carlo Alberto Caniato 2 7 6
Federico Gaio 0 61 4
22.05.24
1e ronde
Federico Bondioli 2 6 6
Massimo Giunta 0 2 3
22.05.24
1e ronde
Rei Sakamoto 2 6 7
Pietro Ricci 0 2 61
22.05.24
1e ronde
Michele Ribecai 2 7 7
Filippo Speziali 0 5 5
Heren enkelspel Hard Jamaica M15 Kingston sets 1 2 3 4 5
22.05.24
1e ronde
Jake Van Emburgh 2 6 6
Fabio Nestola 0 2 1
22.05.24
1e ronde
Dan Martin 2 6 6
Joseph Phillips 0 3 3
22.05.24
1e ronde
Joshua Sheehy 2 7 6
Drew Van Orderlain 0 5 1
22.05.24
1e ronde
Kiranpal Pannu 2 6 6
Daniel Azar 0 4 2
22.05.24
1e ronde
Gabrielius Guzauskas 2 6 6
Leo Vithoontien 0 4 2
22.05.24
1e ronde
Aristotelis Thanos 2 7 6
Osgar O'Hoisin 0 64 2
22.05.24
1e ronde
Shu Matsuoka 2 7 6
Reece Falck 0 64 4
22.05.24
1e ronde
Aryan Shah 2 5 6 6
John Chin 1 7 2 3
Heren enkelspel Clay Serbia M15 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
22.05.24
1e ronde
Gabriel Donev 2 7 6
Maxim Zhukov 0 68 1
22.05.24
1e ronde
Oleg Prihodko 2 7 6
Stefan Skobelev 0 64 3
22.05.24
1e ronde
Boris Butulija 2 3 7 6
Maxim Krapivin 1 6 63 3
22.05.24
1e ronde
Simon Anthony Ivanov 2 6 6
Filip Balint 0 0 1
22.05.24
1e ronde
Diego Barreto Sanchez 2 6 6
Plamen Milushev 0 2 1
22.05.24
1e ronde
Keisuke Saitoh 2 6 6
Milos Mikovic 0 1 0
22.05.24
1e ronde
Dali Blanch 2 2 6 6
Marko Milosavljevic (SRB) 1 6 1 4
22.05.24
1e ronde
Kristijan Juhas 2 6 7
Ioannis Xilas 0 0 65
22.05.24
1e ronde
Marat Sharipov (RUS) 2 6 6
Zsombor Velcz 0 4 1
22.05.24
1e ronde
Seydina Andre 2 6 4 6
Lasse Poertner 1 4 6 3
22.05.24
1e ronde
Aleksandar Ljubojevic 2 6 1 6
Vlado Jankanj 1 3 6 4
22.05.24
1e ronde
Ognjen Milic 2 6 6
Vuk Radjenovic 0 3 2
Heren enkelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
22.05.24
1e ronde
Mohamed Nazim Makhlouf 2 6 6
Maxence Bertimon 0 4 3
22.05.24
1e ronde
Luc Fomba 2 6 4 6
Andrea Bacaloni 1 0 6 2
22.05.24
1e ronde
Stuart Parker 2 6 6
Ammar Elamin 0 4 2
22.05.24
1e ronde
Tomas Antonio Serrano Luis 2 7 6
Elio Jose Ribeiro Lago 0 69 0
22.05.24
1e ronde
Mousa Alkotop 2 4 6 6
Marcus Walters 1 6 3 4
22.05.24
1e ronde
Arthur Bouquier 2 7 6
Evan Jarzaguet 0 64 2
22.05.24
1e ronde
Pedro Araujo 2 6 4 6
Jesse Flores 1 4 6 0
22.05.24
1e ronde
William Jansen 2 4 6 6
Loic Namigandet Tenguere 1 6 1 1
22.05.24
1e ronde
Nikita Ianin 2 6 7
Hamza El Amine 0 3 5
22.05.24
1e ronde
Maxence Rivet 2 6 6
Diogo Marques 0 2 1
22.05.24
1e ronde
Ethan Cook 2 6 3 7
Yassine Dlimi 1 3 6 5
22.05.24
1e ronde
Jacob Bradshaw 2 6 6
Mohammad Alkotop 0 0 3
Heren enkelspel Clay Ethiopia M25 Addis Ababa sets 1 2 3 4 5
22.05.24
1e ronde
Benjamin Lock 2 7 6
Madhwin Kamath 0 69 4
22.05.24
1e ronde
Kazuma Kawachi 2 6 2 7
Julian Desousa 1 1 6 65
22.05.24
1e ronde
Giuseppe Tresca 2 6 6
Arthav Neema 0 3 1
22.05.24
1e ronde
S D Prajwal Dev 1 4
Luca Fantini scratch 0 1
22.05.24
1e ronde
Courtney John Lock 2 6 6
Yabets Kebede 0 0 3
22.05.24
1e ronde
Siddharth Vishwakarma 2 6 5 6
Patrik Oplustil 1 0 7 4
22.05.24
1e ronde
Edison Ambarzumjan 2 6 6
Sina Moghimi 0 2 1
22.05.24
1e ronde
Adil Kalyanpur 2 6 6
Kevin Cheruiyot 0 0 2
22.05.24
1e ronde
Raghav Jaisinghani 2 3 7 6
Pablo Trochu 1 6 63 4
22.05.24
1e ronde
Philip Henning 2 6 7 6
Dev Javia 1 77 63 2
22.05.24
1e ronde
Ishaque Eqbal 2 7 6
Edoardo Cherie Ligniere 0 5 3
22.05.24
1e ronde
Maik Steiner 2 6 7
Siddhant Banthia 0 2 64
22.05.24
1e ronde
Kabir Hans 2 7 6
Mattias Southcombe 0 68 3
22.05.24
1e ronde
Eliakim Coulibaly 2 6 6
Abdella Nedim Mohammed 0 1 1
22.05.24
1e ronde
Chirag Duhan 1 3
Toby Martin scratch 0 0
22.05.24
1e ronde
Karan Singh 2 6 6
Nitin Kumar Sinha 0 3 3
Heren enkelspel Clay China M25 Anning sets 1 2 3 4 5
22.05.24
1e ronde
Yan Bai 2 6 6
Qian Sun 0 3 3
22.05.24
1e ronde
Wishaya Trongcharoenchaikul 2 7 7
Ajeet Rai 0 64 64
22.05.24
1e ronde
Aoran Wang 2 7 6
Cing-Yang Meng 0 63 3
22.05.24
1e ronde
Fajing Sun 2 6 7
Renlong Pang 0 0 60
22.05.24
1e ronde
Stefan Vujic 2 4 6 7
Ye Cong Mo 1 6 3 65
22.05.24
1e ronde
Hanyi Liu 2 6 6
Dingzheng Nima 0 4 4
22.05.24
1e ronde
Chase Ferguson 2 6 7
Tzu Li Chang 0 1 5
22.05.24
1e ronde
Nico Hornitschek 2 7 4 7
Maximus Jones 1 64 6 65
22.05.24
1e ronde
Takuya Kumasaka 2 7 3 7
Zhe Li 1 5 6 5
22.05.24
1e ronde
Hong-Lin Fu 2 6 7
Qiulin Wang 0 3 5
22.05.24
1e ronde
Yuquan Jin 2 4 7 6
Evan Zhu 1 6 5 3
22.05.24
1e ronde
Mitsuki Wei Kang Leong 1 6 1
Sheng Tang scratch 0 0 1
Heren enkelspel Clay France M25 Deauville sets 1 2 3 4 5
22.05.24
1e ronde
Alexey Vatutin 2 7 3 6
Raphael Vaksmann 1 5 6 4
22.05.24
1e ronde
Christoph Negritu 2 3 6 6
Oscar Lacides 1 6 1 3
22.05.24
1e ronde
Corentin Denolly 2 6 2 7
Lucas Bouquet 1 4 6 5
22.05.24
1e ronde
Simon Beaupain 2 7 4 7
Buvaysar Gadamauri 1 5 6 5
22.05.24
1e ronde
Adan Freire Da Silva 2 4 6 6
Rodrigo Alujas 1 6 0 3
22.05.24
1e ronde
Axel Garcian 1 5
Lilian Marmousez scratch 0 5
22.05.24
1e ronde
Eric Vanshelboim 2 4 7 6
Charlie Camus 1 6 5 1
22.05.24
1e ronde
Alexandre Aubriot 2 2 6 6
Alexander Klintcharov 1 6 3 3
22.05.24
1e ronde
Sander Jong 2 6 6
Adam Briant 0 2 4
22.05.24
1e ronde
Paul Barbier Gazeu 2 7 6
Fons Van Sambeek 0 5 2
Heren enkelspel Clay Spain M25 Mataro sets 1 2 3 4 5
22.05.24
1e ronde
Laurent Lokoli 2 6 6
Noah Lopez 0 4 4
22.05.24
1e ronde
David Perez Sanz 2 6 6
Mario Mansilla Diez 0 2 0
22.05.24
1e ronde
Miguel Damas 2 6 6
Luke Simkiss 0 3 4
22.05.24
1e ronde
Nicola Kuhn 2 6 6
Toprak Avcibasi 0 4 4
22.05.24
1e ronde
Alex Marti Pujolras 2 6 6
Tristan Mccormick 0 3 2
22.05.24
1e ronde
Kuzey Cekirge 2 6 7
Harry Wendelken 0 3 5
22.05.24
1e ronde
Pol Martin Tiffon 2 6 6
Benjamin Winter Lopez 0 3 1
22.05.24
1e ronde
John Echeverria 2 6 6
Anthony Genov 0 0 1
22.05.24
1e ronde
Max Alcala Gurri 2 6 6
Zach Stephens 0 0 3
22.05.24
1e ronde
Ignacio Buse 2 6 6
Albert Pedrico Kravtsov 0 2 0
22.05.24
1e ronde
Iliyan Radulov 2 6 6
Benjamin Pietri 0 1 1
22.05.24
1e ronde
Milan Markovits 2 6 3 6
Carlos Gimeno Valero 1 4 6 3
Heren enkelspel Clay France Lyon sets 1 2 3 4 5
22.05.24
2e ronde
Arthur Rinderknech 2 7 6
Frances Tiafoe 0 67 4
22.05.24
2e ronde
Dominik Koepfer 2 2 6 6
Ugo Humbert 1 6 4 4
22.05.24
2e ronde
Tomas Martin Etcheverry 1 7 3
Thiago Seyboth Wild scratch 0 5 0
22.05.24
2e ronde
Hugo Gaston 2 6 2 6
Francisco Cerundolo 1 2 6 3
22.05.24
2e ronde
Giovanni Mpetshi Perricard 1 w/o
Yoshihito Nishioka 0
22.05.24
2e ronde
Luciano Darderi 2 7 6
Adrian Mannarino 0 64 3
Heren enkelspel Clay Macedonia Skopje Challenger sets 1 2 3 4 5
22.05.24
2e ronde
Marco Cecchinato 2 6 6
Filip Cristian Jianu 0 3 2
22.05.24
2e ronde
Kamil Majchrzak 2 6 3 6
Jonas Forejtek 1 3 6 1
22.05.24
2e ronde
Alexander Weis 2 4 6 6
Nicolas Alvarez Varona 1 6 4 2
22.05.24
2e ronde
Neil Oberleitner 2 6 7
Maks Kasnikowski 0 0 63
22.05.24
2e ronde
Ryan Seggerman 2 0 7 6
Matej Dodig 1 6 66 2
22.05.24
2e ronde
Andrew Paulson 2 6 6
Mirza Basic 0 4 3
22.05.24
2e ronde
Gerard Campana Lee 2 6 6
Giovanni Fonio 0 1 2
22.05.24
2e ronde
Joel Schwaerzler 2 6 6
Ergi Kirkin 0 2 1
Dames enkelspel Clay France Paris sets 1 2 3 4 5
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Sara Errani 2 6 6
Alice Tubello 0 2 1
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Cristina Dinu 1 5
Mai Hontama scratch 0 2
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Leolia Jeanjean 2 6 3 6
Darja Semenistaja 1 2 6 3
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Laura Pigossi 2 6 6
Katarzyna Kawa 0 2 3
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Astra Sharma 2 6 6
Timea Babos 0 3 4
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Jil Teichmann 2 6 6
Sijia Wei 0 4 3
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Irene Burillo Escorihuela 2 6 6
Veronika Erjavec 0 4 3
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Rebecca Sramkova 2 6 3 6
Linda Fruhvirtova 1 2 6 4
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Elena Gabriela Ruse 2 6 6
Suzan Lamens 0 3 4
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Jana Fett 2 6 6
Lea Boskovic 0 3 2
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Dalma Galfi 2 6 6
Anastasia Tikhonova 0 3 1
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Raluca Georgiana Serban 2 3 6 7
Dominika Salkova 1 6 4 611
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Tamara Zidansek 2 4 6 6
Noma Akugue Noha 1 6 4 1
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Olga Danilovic 2 6 6
Kimberly Birrell 0 3 3
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Yuliia Starodubtseva 2 6 6
Xiaodi You 0 3 2
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Olivia Gadecki 2 6 6
Solana Sierra 0 2 4
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Panna Udvardy 2 6 6
Priscilla Hon 0 4 4
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Eva Lys 2 6 6
Lulu Sun 0 1 2
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Jule Niemeier 2 6 6
Lauren Davis 0 3 3
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Hailey Baptiste 2 6 4 6
Sinja Kraus 1 0 6 3
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Zeynep Sonmez 2 6 6 6
Aliaksandra Sasnovich 1 73 3 4
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Moyuka Uchijima 2 6 6
Petra Marcinko 0 4 2
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Julia Riera 2 6 6
Harmony Tan 0 3 2
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Anastasia Zakharova 2 6 6
Dalila Jakupovic 0 4 2
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Katie Volynets 2 6 7
Miriam Bianca Bulgaru 0 0 5
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Oksana Selekhmeteva 2 6 6
Daria Snigur 0 2 3
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Robin Montgomery 2 6 7
Brenda Fruhvirtova 0 3 65
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Marina Stakusic 2 6 4 7
Antonia Ruzic 1 3 6 66
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Alexandra Eala 2 4 6 7
Taylah Preston 1 6 4 5
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Julia Avdeeva 2 6 6
Margaux Rouvroy 0 2 3
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Lucija Ciric Bagaric 2 6 6
Rebecca Marino 0 2 3
22.05.24
2e ronde van de kwal.
Sara Saito 2 6 6
Alycia Parks 0 2 2
Dames enkelspel Clay Morocco Rabat sets 1 2 3 4 5
22.05.24
2e ronde
Laura Siegemund 2 6 6
Maria Camila Osorio Serrano 0 4 4
22.05.24
2e ronde
Viktoriya Tomova 2 7 6
Yafan Wang 0 64 0
22.05.24
2e ronde
Mayar Sherif 2 6 6
Maria Lourdes Carle 0 3 2
22.05.24
2e ronde
Lucia Bronzetti 2 6 6
Martina Trevisan 0 2 3
22.05.24
2e ronde
Kamilla Rakhimova 1 4
Camilla Rosatello scratch 0 0
22.05.24
2e ronde
Peyton Stearns 2 6 6
Xiyu Wang 0 3 1
Dames enkelspel Clay France Strasbourg sets 1 2 3 4 5
22.05.24
2e ronde
Magda Linette 2 6 6 6
Ekaterina Alexandrova 1 75 3 3
22.05.24
2e ronde
Danielle Rose Collins 2 6 6
Katerina Siniakova 0 1 2
22.05.24
2e ronde
Madison Keys 2 7 6
Xinyu Wang 0 5 0
22.05.24
2e ronde
Beatriz Haddad Maia 2 6 7
Emma Navarro 0 4 61
22.05.24
2e ronde
Anhelina Kalinina 2 6 3 6
Fiona Ferro 1 3 6 0
22.05.24
2e ronde
Marketa Vondrousova 2 5 6 6
Magdalena Frech 1 7 1 0
22.05.24
2e ronde
Clara Burel 2 7 4 6
Elina Svitolina 1 61 6 1
Dames enkelspel Clay Croatia W15 Bol sets 1 2 3 4 5
22.05.24
1e ronde
Eleni Christofi 2 6 6
Michelle Khomich 0 2 0
22.05.24
1e ronde
Aneta Laboutkova 2 6 7
Tessa Johanna Brockmann 0 4 67
22.05.24
1e ronde
Jacquline Nylander Altelius 2 6 6
Karolina Krajmer 0 1 0
22.05.24
1e ronde
Ania Hertel 2 4 6 6
Laura Boehner 1 6 4 1
22.05.24
1e ronde
Selina Dal 1 6 2
Emily Seibold scratch 0 3 0
22.05.24
1e ronde
Sina Herrmann 2 2 6 6
Margarita Ignatjeva 1 6 2 0
22.05.24
1e ronde
Anastasia Mozgaleva 2 4 6 6
Mia Chudejova 1 6 3 2
22.05.24
1e ronde
Julia Middendorf 2 7 7
Alana Subasic 0 64 5
22.05.24
1e ronde
Sara Svetac 2 6 6
Kaat Coppez 0 0 4
22.05.24
1e ronde
Eleejah Inisan 2 6 6
Nicole Gadient 0 4 0
22.05.24
1e ronde
Dora Miskovic 2 3 6 6
Julita Saner 1 6 1 4
22.05.24
1e ronde
Laura Samsonova 2 6 1 6
Ria Dernikovic 1 2 6 1
22.05.24
1e ronde
Lucrezia Musetti 2 6 6
Alexandra Vasilyeva 0 0 1
Dames enkelspel Clay Romania W15 Bucharest sets 1 2 3 4 5
22.05.24
1e ronde
Patricia Maria Tig 2 6 6
Camilla Gennaro 0 4 1
22.05.24
1e ronde
Georgia Andreea Craciun 2 6 6
Alice Nicoleta Petrache 0 3 2
22.05.24
1e ronde
Arina Gabriela Vasilescu 2 6 6
Vanessa Georgiana Popa Teiusanu 0 1 1
22.05.24
1e ronde
Linda Sevcikova 2 6 6
Simona Ogescu 0 4 2
22.05.24
1e ronde
Bianca Elena Barbulescu 2 6 6
Lavinia Luciano 0 0 3
22.05.24
1e ronde
Stefania Bojica 2 6 6
Sara Maria Dragnea 0 3 4
22.05.24
1e ronde
Kristiana Sidorova 2 6 7
Chiara Fornasieri 0 4 62
22.05.24
1e ronde
Anamaria Federica Oana 2 6 6
Marcelina Podlinska 0 3 3
22.05.24
1e ronde
Sofia Maria Barbulescu 2 6 5 6
Bianca Bulat 1 2 7 3
22.05.24
1e ronde
Lidia Encheva 2 3 6 6
Isabella Maria Serban 1 6 3 2
Dames enkelspel Hard Spain W15 Estepona sets 1 2 3 4 5
22.05.24
1e ronde
Olga Parres Azcoitia 2 6 6
Anna Kislyak 0 0 1
22.05.24
1e ronde
Ana Filipa Santos 2 7 7
Coline Briand 0 5 5
22.05.24
1e ronde
Jacqueline Cabaj Awad 2 7 6
Lorena Solar Donoso 0 5 2
22.05.24
1e ronde
Katarina Stresnakova 2 7 6
Kate Mansfield 0 62 4
22.05.24
1e ronde
Anastasia Kulikova 2 7 6
Elina Nepliy 0 5 3
22.05.24
1e ronde
Maria Oliver Sanchez 2 6 6
Victoria Gomez 0 4 1
22.05.24
1e ronde
Alice Gillan 2 6 7
Noelia Bouzo Zanotti 0 1 5
22.05.24
1e ronde
Danielle Daley 2 6 6
Wozuko Mdlulwa 0 2 0
22.05.24
1e ronde
Maria Andrienko 2 6 7
Isabella Barrera Aguirre 0 0 65
22.05.24
1e ronde
Sebastianna Scilipoti 2 6 6
Gozal Ainitdinova 0 0 2
22.05.24
1e ronde
Maria Martinez Vaquero 2 6 6
Celine Simunyu 0 2 4
22.05.24
1e ronde
Alba Rey Garcia 2 6 6
Luana Plaza Araujo 0 4 3
22.05.24
1e ronde
Elena Micic 2 6 6
Anet Angelika Koskel 0 3 4
Dames enkelspel Hard Japan W15 Fukui sets 1 2 3 4 5
22.05.24
1e ronde
Ho Ching Wu 2 6 7
Fang An Lin 0 3 65
22.05.24
1e ronde
Viktoria Morvayova 2 6 6
Yujin Kim 0 4 2
22.05.24
1e ronde
Yui Chikaraishi 2 6 7
Smriti Bhasin 0 3 64
22.05.24
1e ronde
Yuka Hosoki 2 6 6
Mei Hasegawa 0 2 2
22.05.24
1e ronde
Anri Nagata 2 2 6 6
Funa Kozaki 1 6 3 2
22.05.24
1e ronde
Nagomi Higashitani 2 6 6
Yanni Liu 0 4 4
22.05.24
1e ronde
Honoka Kobayashi 1 6 3
Akiko Omae scratch 0 4 6
22.05.24
1e ronde
Kayo Nishimura 2 6 6
Hiromi Abe 0 1 4
22.05.24
1e ronde
Honori Koyama 2 4 6 6
Aely Arai 1 6 3 4
22.05.24
1e ronde
Riko Kikawada 2 3 7 6
Himari Sato 1 6 5 4
22.05.24
1e ronde
Kanna Soeda 2 6 6
Honami Sodeyama 0 3 4
22.05.24
1e ronde
Yui Ohwaki 1 5 6 1
Mana Ayukawa scratch 0 7 1 0
Dames enkelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
22.05.24
1e ronde
Katarina Kuzmova 2 6 6
Sarah Tatu 0 2 2
22.05.24
1e ronde
Luiza Fullana 2 7 6
Paola Lopez 0 67 4
22.05.24
1e ronde
Yasmin Ezzat 2 6 6
Darja Suvirdjonkova 0 1 4
22.05.24
1e ronde
Daria Kudashova 2 6 6
Cynthia Wanjala 0 2 1
22.05.24
1e ronde
Zhenghua Xiao 2 4 6 7
Talia Neilson Gatenby 1 6 3 63
22.05.24
1e ronde
Le Yi Liu 2 6 6
Merna Refaat 0 3 1
22.05.24
1e ronde
Daria Khomutsianskaya 2 7 6
Sofia Avataneo 0 5 2
22.05.24
1e ronde
Ella Mcdonald 2 6 6
Kristina Paskauskas 0 3 1
22.05.24
1e ronde
Salakthip Ounmuang 2 6 6
Ana Candiotto 0 0 2
22.05.24
1e ronde
Lan Mi 1 6 5 6 1
Jiayu Xu scratch 0 7 2 0
Dames enkelspel Clay Austria W35 Annenheim sets 1 2 3 4 5
22.05.24
1e ronde
Marie Benoit 2 7 7
Weronika Falkowska 0 63 64
22.05.24
1e ronde
Manca Pislak 2 6 6
Julie Belgraver 0 2 0
22.05.24
1e ronde
Daniela Vismane 2 6 6
Sophia Ksandinov 0 2 0
22.05.24
1e ronde
Lauryn John-Baptiste 2 7 4 6
Kathleen Kanev 1 64 6 4
22.05.24
1e ronde
Tiphanie Lemaitre 2 6 6
Fiona Ganz 0 2 3
22.05.24
1e ronde
Elena Malygina 2 6 6
Arabella Koller 0 1 4
22.05.24
1e ronde
Nika Radisic 2 6 6
Alina Granwehr 0 1 1
22.05.24
1e ronde
Katherine Barnes 2 6 5 6
Reka-Luca Jani 1 4 7 4
22.05.24
1e ronde
Amandine Monnot 2 6 2 7
Diana Marcinkevica 1 1 6 5
22.05.24
1e ronde
Laura Hietaranta 2 6 6
Tamara Kostic 0 2 3
22.05.24
1e ronde
Elena Korokozidi 2 7 6
Maileen Nuudi 0 5 1
22.05.24
1e ronde
Sofia Costoulas 2 6 6
Mila Masic 0 2 2
22.05.24
2e ronde
Tereza Valentova 2 2 6 6
Tiphanie Lemaitre 1 6 2 2
22.05.24
1e ronde
Claudia Gasparovic 2 5 6 6
Laura Mair 1 7 2 3
Dames enkelspel Clay Serbia W35 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
22.05.24
1e ronde
Karola Patricia Bejenaru 2 7 3 6
Maria Sara Popa 1 62 6 1
22.05.24
1e ronde
Sara Cakarevic 2 6 6
Elena Milovanovic 0 0 1
22.05.24
1e ronde
Andreea Prisacariu 2 6 4 6
Virginia Ferrara 1 4 6 2
22.05.24
1e ronde
Zhibek Kulambayeva 2 6 6
Sandra Samir 0 3 1
22.05.24
1e ronde
Michaela Bayerlova 2 6 6
Michaela Laki 0 2 4
22.05.24
1e ronde
Ekaterina Ovcharenko 2 6 6
Ekaterina Kazionova 0 0 3
22.05.24
1e ronde
Lia Karatancheva 2 6 6
Diletta Cherubini 0 2 3
22.05.24
1e ronde
Radka Zelnickova 2 7 6
Tilwith Di Girolami 0 63 4
22.05.24
1e ronde
Denislava Glushkova 2 1 6 6
Sofia Rocchetti 1 6 3 4
22.05.24
1e ronde
Dimitra Pavlou 2 6 1 6
Draginja Vukovic 1 4 6 2
22.05.24
1e ronde
Ariana Geerlings 1 7 1 4
Mana Kawamura scratch 0 6 1
22.05.24
1e ronde
Lola Radivojevic 2 6 7
Jana Bojovic 0 1 66
22.05.24
1e ronde
Natalija Senic 2 6 6
Dunja Maric 0 1 2
22.05.24
1e ronde
Anja Stankovic 2 6 6
Ana Giraldi Requena 0 1 1
Dames enkelspel Hard Republic of Korea W50 Goyang sets 1 2 3 4 5
22.05.24
1e ronde
Maddison Inglis 2 5 6 6
Han Shi 1 7 4 2
22.05.24
1e ronde
Hanna Chang 2 6 2 7
Gyeong Seo Lee 1 4 6 5
22.05.24
1e ronde
Vaidehi Chaudhari 2 2 7 6
Ya-Hsuan Lee 1 6 5 2
22.05.24
1e ronde
Eunhye Lee 2 6 7 6
Mananchaya Sawangkaew 1 73 5 3
22.05.24
1e ronde
Misaki Matsuda 2 7 6
Sohyun Park 0 62 3
22.05.24
1e ronde
Naho Sato 2 6 6
Anastasia Gasanova 0 2 4
22.05.24
1e ronde
Sakura Hosogi 2 4 6 6
Boyoung Jeong 1 6 2 3
22.05.24
1e ronde
Miho Kuramochi 2 7 6
Mayuka Aikawa 0 66 2
22.05.24
1e ronde
Zongyu Li 2 6 6
Ayumi Koshiishi 0 4 1
Dames enkelspel Clay Slovenia W50 Otocec sets 1 2 3 4 5
22.05.24
2e ronde
Ekaterine Gorgodze 2 7 6 6
Naiktha Bains 1 5 78 3
22.05.24
1e ronde
Naiktha Bains 2 6 6
Magdalena Stoilkovska 0 1 3
22.05.24
1e ronde
Nina Potocnik 2 3 6 6
Alja Senica 1 6 1 1
22.05.24
2e ronde
Ylena In-Albon 2 7 2 6
Yaroslava Bartashevich 1 5 6 3
22.05.24
2e ronde
Vivian Wolff 2 6 7
Carolina Meligeni Alves 0 1 69
22.05.24
2e ronde
Angela Fita Boluda 2 6 7
Barbora Palicova 0 4 66
22.05.24
2e ronde
Jenny Duerst 2 6 6
Mia Ristic 0 0 1
22.05.24
1e ronde
Lara Schmidt 2 6 6
Sylvie Zund 0 1 3
22.05.24
2e ronde
Gergana Topalova 2 4 6 6
Nina Potocnik 1 6 4 3
22.05.24
2e ronde
Tina Nadine Smith 2 6 6
Carolina Kuhl 0 3 4
22.05.24
2e ronde
Carlota Martinez Cirez 2 6 6
Eva Guerrero Alvarez 0 4 1
22.05.24
2e ronde
Anouk Koevermans 2 7 6
Guiomar Zuleta De Reales 0 5 4
22.05.24
2e ronde
Pia Lovric 2 6 6
Martha Matoula 0 2 4
22.05.24
2e ronde
Lucie Havlickova 1 2
Lara Schmidt scratch 0 1
22.05.24
2e ronde
Victoria Jimenez Kasintseva 1 6 1
Jessica Pieri scratch 0 1 0
22.05.24
2e ronde
Denise Hrdinkova 2 6 6
Verena Meliss 0 1 2
22.05.24
1e ronde
Denise Hrdinkova 2 7 6
Mina Hodzic 0 63 4
22.05.24
2e ronde
Maya Joint 2 6 6
Malene Helgo 0 2 1
22.05.24
1e ronde
Nina Vargova 2 6 6
Noka Juric 0 1 4
22.05.24
2e ronde
Victoria Mboko 2 6 6
Nina Vargova 0 1 1
22.05.24
2e ronde
Gina Feistel 2 6 6
Valeriya Strakhova 0 2 3
22.05.24
1e ronde
Gina Feistel 2 7 6
Victoria Kan 0 63 3
Dames enkelspel Clay Italy W75 Grado sets 1 2 3 4 5
22.05.24
1e ronde
Kathinka Von Deichmann 2 6 6
Alevtina Ibragimova 0 2 3
22.05.24
Kwalif.
Deborah Chiesa 2 6 6
Anastasia Abbagnato 0 2 4
22.05.24
1e ronde
Susan Bandecchi 2 6 6
Tatiana Pieri 0 3 3
22.05.24
Kwalif.
Alice Rame 2 6 6
Lena Papadakis 0 2 4
22.05.24
1e ronde
Lina Glushko 2 7 6
Miriana Tona 0 5 4
22.05.24
1e ronde
Lucia Cortez Llorca 2 6 6
Sapfo Sakellaridi 0 4 1
22.05.24
1e ronde
Aurora Zantedeschi 2 7 6
Conny Perrin 0 63 4
22.05.24
1e ronde
Arianna Zucchini 2 6 7
Lesley Pattinama Kerkhove 0 3 63
22.05.24
1e ronde
Federica Urgesi 2 1 6 6
Marina Melnikova 1 6 4 4
22.05.24
1e ronde
Elena Pridankina 2 6 6
Emily Appleton 0 1 3
Heren dubbelspel Clay Germany Augsburg Challenger sets 1 2 3 4 5
22.05.24
1e ronde
Michael Geerts/Alex Lawson 2 6 6
Evan Furness/Gabriel Roveri Sidney 0 3 2
Heren dubbelspel Clay Switzerland Geneva sets 1 2 3 4 5
22.05.24
Kwartfinale
Hugo Nys/Jan Zielinski 2 7 1 14
Gonzalo Escobar/Aleksandr Nedovyesov 1 68 6 12
22.05.24
1e ronde
Julian Cash/Robert Galloway 2 6 6
Alexander Erler/Lucas Miedler 0 3 1
22.05.24
Kwartfinale
Lloyd Glasspool/Jean-Julien Rojer 2 5 6 10
Jamie Murray/Michael Venus 1 7 3 5
22.05.24
1e ronde
Marcelo Arevalo/Mate Pavic 2 6 6
Rafael Matos/Marcelo Melo 0 2 3
Heren dubbelspel Hard Georgia Kachreti Challenger sets 1 2 3 4 5
22.05.24
1e ronde
Evgeny Karlovskiy/Evgenii Tiurnev 2 3 7 10
Robin Bertrand/Ryuki Matsuda 1 6 65 6
22.05.24
1e ronde
Charles Broom/Ben Jones 2 6 7
Martyn Pawelski/Robert Strombachs 0 1 5
22.05.24
1e ronde
James Davis/Giles Hussey 2 6 6 10
Daniil Glinka/Karl Kiur Saar 1 74 4 5
22.05.24
1e ronde
Yanki Erel/Ramkumar Ramanathan 2 6 6
Bogdan Bobrov/Aleksandr Lobanov 0 3 2
22.05.24
1e ronde
Finn Reynolds/Jose Statham 2 7 6
Altug Celikbilek/Cem Ilkel 0 5 2
Heren dubbelspel Clay Croatia M15 Bol sets 1 2 3 4 5
22.05.24
1e ronde
Viacheslav Bielinskyi/Jasza Szajrych 2 6 6
Duje Markovina/Antonio Voljavec 0 2 4
22.05.24
1e ronde
Nikos Lehmann/Nicolas Parizzia 2 7 6
Florian Broska/Duarte Vale 0 5 3
Heren dubbelspel Clay Romania M15 Bucharest sets 1 2 3 4 5
22.05.24
Kwartfinale
Simone Agostini/Matteo De Vincentis 1 w/o
Gian Matias Di Natale/Lorenzo Sciahbasi 0
22.05.24
1e ronde
Petr Nesterov/Ilya Snitari 2 6 6 10
Filip Gabriel Bara/Rares Teodor Pieleanu 1 3 77 5
22.05.24
1e ronde
Finn Bass/Florent Bax 2 6 6
Gabi Adrian Boitan/Timothy Taylor 0 4 2
Heren dubbelspel Clay Slovenia M15 Celje sets 1 2 3 4 5
22.05.24
1e ronde
Nikola Basic/Jan Kupcic 2 6 6
Pietro Pampanin/Luigi Sorrentino 0 3 3
22.05.24
1e ronde
Emilien Demanet/Jack Loge 2 6 6
Lukas Rohseano/Luca Vanella 0 2 3
22.05.24
1e ronde
Aljaz Jeran/Luka Miklavcic 2 3 6 10
Gregor Ramskogler/Paul Werren 1 6 4 8
22.05.24
1e ronde
Tilen Kovac/Nikola Puntaric 2 3 7 14
Nik Mikovic/Miha Vetrih 1 6 65 12
22.05.24
1e ronde
Joao Eduardo Schiessl/Marcel Marlon Sudzum 2 7 6
Lun Obrul/Leon Smarcan 0 5 4
Heren dubbelspel Clay Italy M15 Cervia sets 1 2 3 4 5
22.05.24
1e ronde
Nicolas Compagnucci/Tommaso Compagnucci 2 6 6
Leonardo Cattaneo/Alex Guidi 0 4 3
22.05.24
1e ronde
Andrea Meduri/Gabriele Vulpitta 2 6 6
Andrea Valli/Andrea Zanuccoli 0 0 3
Heren dubbelspel Hard Jamaica M15 Kingston sets 1 2 3 4 5
22.05.24
1e ronde
Abraham Asaba/Ryan Fishback 2 6 3 11
Alex Jones/Miles Jones 1 3 6 9
22.05.24
1e ronde
Adhithya Ganesan/Aryan Shah 2 6 3 10
Jody Maginley/Joshua Sheehy 1 3 6 6
22.05.24
1e ronde
Reece Falck/Timothy Gray 2 6 7
Andrew Fenty/Nicaise Muamba 0 4 65
22.05.24
1e ronde
Eugenio Almeida Junior/Victor Hugo Remondy Pagotto 2 3 6 10
Daniel Azar/Shu Matsuoka 1 6 3 2
Heren dubbelspel Clay Serbia M15 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
22.05.24
1e ronde
Diego Barreto Sanchez/Dali Blanch 2 3 7 10
Hayato Matsuoka/Maxim Zhukov 1 6 64 5
22.05.24
1e ronde
Sean Hess/Fermin Tenti 2 6 6
Maxim Krapivin/Dmitrii Vasilev 0 0 1
22.05.24
1e ronde
Stefan Latinovic/Luka Sucevic 2 6 6
Radoslav Shandarov/Vasil Shandarov 0 3 3
Heren dubbelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
22.05.24
1e ronde
Mohammad Alkotop/Mousa Alkotop 2 6 7 10
Loann Massard/Maxence Rivet 1 75 63 5
22.05.24
1e ronde
Samir Hamza Reguig/Mohamed Nazim Makhlouf 2 6 6
Maxence Bertimon/Seiichiro Ichikawa 0 4 4
22.05.24
1e ronde
Ethan Cook/Tai Sach 2 6 6
Demetris Azoides/Marcus Walters 0 2 4
22.05.24
1e ronde
Diogo Marques/Tiago Pereira 2 6 6
Rushil Khosla/Aldin Setkic 0 1 2
Heren dubbelspel Clay China M25 Anning sets 1 2 3 4 5
22.05.24
1e ronde
Jie Cui/Fajing Sun 2 6 6
Pengyu Lu/Bingyu Yu 0 2 2
22.05.24
1e ronde
Ye Cong Mo/Jimmy Yang 2 6 6
Ying-Ze Chen/Mitsuki Wei Kang Leong 0 1 3
22.05.24
1e ronde
Jeffrey Hsu/Woobin Shin 2 6 7
Seon Yong Han/Maximus Jones 0 3 65
22.05.24
1e ronde
Ajeet Rai/Aoran Wang 2 7 4 10
Yuki Mochizuki/Ryotaro Taguchi 1 5 6 7
Heren dubbelspel Clay France M25 Deauville sets 1 2 3 4 5
22.05.24
Kwartfinale
Maxence Beauge/Lucas Bouquet 2 7 2 10
George Houghton/Mark Whitehouse 1 5 6 8
22.05.24
Kwartfinale
Sander Jong/Fons Van Sambeek 2 5 6 10
Benjamin Jeanne Grandinot/David Jeanne Grandinot 1 7 1 5
22.05.24
Kwartfinale
Alexey Vatutin/Alexander Zgirovsky 2 6 6
Simon Beaupain/Buvaysar Gadamauri 0 3 3
22.05.24
Kwartfinale
Stefan Cooper/Michael Shaw 2 3 6 10
Oscar Lacides/Arsene Pougault 1 6 4 8
Heren dubbelspel Clay Spain M25 Mataro sets 1 2 3 4 5
22.05.24
1e ronde
Giorgio Ricca/Augusto Virgili 2 6 6
David Naharro/Areg Stepanian 0 3 4
22.05.24
1e ronde
Tristan Mccormick/David Perez Sanz 2 6 3 16
Luke Simkiss/Harry Wendelken 1 1 6 14
22.05.24
1e ronde
Alvaro Bueno Gil/Lorenzo Giustino 2 6 6
Laurent Julia Calac/Marc Plasin Sans 0 1 2
22.05.24
1e ronde
Diego Fernandez Flores/Julio Cesar Porras 2 6 6
Kenny de Schepper/Benjamin Pietri 0 2 4
Heren dubbelspel Clay France Lyon sets 1 2 3 4 5
22.05.24
Kwartfinale
Maximo Gonzalez/Andres Molteni 2 4 6 12
Diego Hidalgo/John Peers 1 6 1 10
22.05.24
Kwartfinale
Santiago Gonzalez/Edouard Roger-Vasselin 2 6 7
Nicolas Barrientos/Francisco Cabral 0 4 64
22.05.24
Kwartfinale
Harri Heliovaara/Henry Patten 2 6 6 10
Luciano Darderi/Fernando Romboli 1 3 75 7
22.05.24
Kwartfinale
Yuki Bhambri/Albano Olivetti 2 6 7
Sander Arends/Matwe Middelkoop 0 3 64
Heren dubbelspel Clay Macedonia Skopje Challenger sets 1 2 3 4 5
22.05.24
1e ronde
Jeevan Nedunchezhiyan/N. Vijay Sundar Prashanth 2 7 7
Vladyslav Manafov/Patrik Niklas-Salminen 0 5 63
22.05.24
1e ronde
Andrew Paulson/Patrik Rikl 2 7 6
Anirudh Chandrasekar/Arjun Kadhe 0 63 3
22.05.24
1e ronde
Ryan Seggerman/Patrik Trhac 2 3 6 10
Niki Kaliyanda Poonacha/Marcelo Zormann 1 6 1 8
22.05.24
1e ronde
Orlando Luz/Petros Tsitsipas 2 6 6
Ray Ho/Calum Puttergill 0 3 3
Dames dubbelspel Clay Morocco Rabat sets 1 2 3 4 5
22.05.24
Kwartfinale
Eri Hozumi/Makoto Ninomiya 2 6 6
Lucia Bronzetti/Yafan Wang 0 2 2
22.05.24
Kwartfinale
Hanyu Guo/Xinyu Jiang 2 5 6 10
Maia Lumsden/Anna Siskova 1 7 2 6
22.05.24
Kwartfinale
Anna Danilina/Yifan Xu 2 0 6 10
Harriet Dart/Xiyu Wang 1 6 3 7
22.05.24
Kwartfinale
Irina Khromacheva/Yana Sizikova 2 6 6
Oksana Kalashnikova/Kimberley Zimmermann 0 3 2
Dames dubbelspel Clay France Strasbourg sets 1 2 3 4 5
22.05.24
1e ronde
Leylah Annie Fernandez/Erin Routliffe 2 6 6 10
Nicole Melichar/Ellen Perez 1 4 72 4
22.05.24
Kwartfinale
Cristina Bucsa/Monica Niculescu 2 6 6
Ashlyn Krueger/Sloane Stephens 0 2 3
22.05.24
1e ronde
Demi Schuurs/Luisa Stefani 2 6 7
Diana Shnaider/Vera Zvonareva 0 3 5
22.05.24
Kwartfinale
Asia Muhammad/Aldila Sutjiadi 2 6 6
Ena Shibahara/Xinyu Wang 0 3 3
Dames dubbelspel Clay Croatia W15 Bol sets 1 2 3 4 5
22.05.24
1e ronde
Xenia Bandurowska/Panna Bartha 2 6 6
Natalie Barbir/Lucrezia Musetti 0 1 2
22.05.24
1e ronde
Marie Mettraux/Stephanie Judith Visscher 2 6 6
Manuella Persson/Liv Sumak 0 1 1
22.05.24
1e ronde
Ania Hertel/Aneta Laboutkova 2 6 3 10
Francesca Dell'Edera/Gaia Squarcialupi 1 1 6 6
Dames dubbelspel Clay Romania W15 Bucharest sets 1 2 3 4 5
22.05.24
1e ronde
Bianca Elena Barbulescu/Lavinia Tanasie 2 6 6
Bianca Bulat/Iulia Andreea Ionescu 0 4 2
22.05.24
1e ronde
Stefania Bojica/Cara Maria Mester 2 6 7
Francesca Pace/Nikol Rivkin 0 2 5
22.05.24
1e ronde
Michelle Dzjachangirova/Stefana Lazar 2 6 6
Camilla Gennaro/Ioana Teodora Sava 0 3 4
22.05.24
1e ronde
Yoana Konstantinova/Kristiana Sidorova 2 6 6
Chiara Fornasieri/Isabella Maria Serban 0 2 3
Dames dubbelspel Hard Spain W15 Estepona sets 1 2 3 4 5
22.05.24
Kwartfinale
Jacqueline Cabaj Awad/Marie Weckerle 2 6 6
Sandra Alonso/Claudia Sofia Martinez Solis 0 0 1
22.05.24
Kwartfinale
Isabella Barrera Aguirre/Katarina Stresnakova 2 6 6
Warona Mdlulwa/Wozuko Mdlulwa 0 2 1
22.05.24
Kwartfinale
Olga Parres Azcoitia/Ana Filipa Santos 2 6 4 10
Victoria Gomez/Lorena Solar Donoso 1 3 6 5
22.05.24
Kwartfinale
Gozal Ainitdinova/Elina Nepliy 2 7 6
Maria Andrienko/Maria Oliver Sanchez 0 5 1
Dames dubbelspel Hard Japan W15 Fukui sets 1 2 3 4 5
22.05.24
1e ronde
Yujin Kim/Fang An Lin 2 5 7 10
Rinko Matsuda/Mio Mushika 1 7 5 7
22.05.24
1e ronde
Yuno Kitahara/Honori Koyama 2 6 6
Yanni Liu/Zixuan Zeng 0 1 4
22.05.24
1e ronde
Nanari Katsumi/Belle Thompson 2 6 6
Honoka Kobayashi/Kayo Nishimura 0 2 1
Dames dubbelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
22.05.24
1e ronde
Zeel Desai/Daria Khomutsianskaya 2 4 6 10
Elizaveta Shebekina/Darja Suvirdjonkova 1 6 2 1
22.05.24
1e ronde
Margaux Komano/Wei Zheng 2 6 3 10
Yuping Wang/Ruirui Zou 1 3 6 6
22.05.24
1e ronde
Alyssa Reguer/Arlinda Rushiti 2 6 6
Salakthip Ounmuang/Pawinee Ruamrak 0 1 3
Dames dubbelspel Clay Serbia W35 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
22.05.24
1e ronde
Andrea Roots/Liisa Varul 2 7 6
Evgeniya Burdina/Anastasia Sukhotina 0 65 3
22.05.24
1e ronde
Ksenia Laskutova/Radka Zelnickova 2 6 6
Neda Simic/Draginja Vukovic 0 1 1
22.05.24
1e ronde
Daria Kuczer/Ioana Zvonaru 2 6 6
Virginia Ferrara/Sofia Rocchetti 0 1 4
22.05.24
1e ronde
Elena Milovanovic/Andreea Prisacariu 2 6 7
Mana Kawamura/Ekaterina Ovcharenko 0 3 65
Dames dubbelspel Hard Republic of Korea W50 Goyang sets 1 2 3 4 5
22.05.24
1e ronde
Luksika Kumkhum/Peangtarn Plipuech 2 3 6 10
Hanna Chang/Paige Mary Hourigan 1 6 2 8
22.05.24
1e ronde
Eudice Wong Chong/En Shuo Liang 2 7 6
Ji-Hee Choi/Yeon Woo Ku 0 5 3
22.05.24
1e ronde
Na-Lae Han/Sohyun Park 2 6 6
Natsuho Arakawa/Aoi Ito 0 4 2
Dames dubbelspel Clay Slovenia W50 Otocec sets 1 2 3 4 5
22.05.24
1e ronde
Ziva Falkner/Pia Lovric 2 6 7
Victoria Borodulina/Noka Juric 0 2 5
22.05.24
1e ronde
Anastasiia Gureva/Anastasia Kovaleva 2 6 6
Verena Meliss/Angelica Raggi 0 2 3
22.05.24
1e ronde
Monique Barry/Rinon Okuwaki 2 2 6 10
Ivana Sebestova/Nina Vargova 1 6 4 4
22.05.24
1e ronde
Maya Joint/Rasheeda Mcadoo 2 6 6
Martha Matoula/Emily Webley-Smith 0 4 1
Dames dubbelspel Clay Italy W75 Grado sets 1 2 3 4 5
22.05.24
1e ronde
Alicia Barnett/Freya Christie 2 7 7
Kaylah Mcphee/Sapfo Sakellaridi 0 5 5
22.05.24
1e ronde
Jessie Aney/Lena Papadakis 2 6 6
Melania Delai/Federica Urgesi 0 0 1
22.05.24
1e ronde
Amina Anshba/Emily Appleton 2 6 6
Min Liu/Nina Ugrelidze 0 3 0
22.05.24
1e ronde
Ivonne Cavalle-Reimers/Aurora Zantedeschi 2 6 4 12
Conny Perrin/Eden Silva 1 2 6 10
22.05.24
1e ronde
Veronika Podrez/Anastasiya Soboleva 2 6 7
Lucia Cortez Llorca/Vasanti Shinde 0 4 66
22.05.24
1e ronde
Anastasia Abbagnato/Deborah Chiesa 2 6 6 10
Eleonora Alvisi/Beatrice Ricci 1 72 4 6
22.05.24
1e ronde
Nicole Fossa Huergo/Anita Wagner 2 6 6
Sophie Parente/Aurora Piccinini 0 2 0
22.05.24
1e ronde
Ali Collins/Maria Paulina Perez Garcia 2 7 6
Alevtina Ibragimova/Elena Pridankina 0 5 4
<