Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Clay Germany Augsburg Challenger sets 1 2 3 4 5
23.05.24
Kwartfinale
Riccardo Bonadio 2 1 6 6
Federico Agustin Gomez 1 6 2 3
23.05.24
Kwartfinale
Daniel Masur 2 6 6
Lucas Gerch 0 3 2
23.05.24
Kwartfinale
Timofey Skatov 2 7 6
Toby Alex Kodat 0 64 4
23.05.24
Kwartfinale
Elmer Moller 2 6 4 6
Carlos Taberner 1 4 6 4
Heren enkelspel Clay France Paris sets 1 2 3 4 5
23.05.24
Kwalif.
Gregoire Barrere 2 2 6 6
Denis Kudla 1 6 2 3
23.05.24
Kwalif.
Valentin Vacherot 2 7 7
Billy Harris 0 62 5
23.05.24
Kwalif.
Giulio Zeppieri 2 6 6
Otto Virtanen 0 2 2
23.05.24
Kwalif.
Gabriel Diallo 2 2 6 6
Alexander Ritschard 1 6 2 3
23.05.24
Kwalif.
Mattia Bellucci 2 3 6 7
Alejandro Moro Canas 1 6 2 67
23.05.24
Kwalif.
Shintaro Mochizuki 1 6 2
Facundo Bagnis scratch 0 4 0
23.05.24
Kwalif.
Gustavo Heide 2 6 6
Matteo Gigante 0 3 2
23.05.24
Kwalif.
Hamad Medjedovic 2 6 6
Geoffrey Blancaneaux 0 2 2
Heren enkelspel Clay Switzerland Geneva sets 1 2 3 4 5
23.05.24
Kwartfinale
Novak Djokovic 2 7 6
Tallon Griekspoor 0 5 1
23.05.24
Kwartfinale
Casper Ruud 2 6 3 6
Sebastian Baez 1 3 6 4
23.05.24
2e ronde
Tallon Griekspoor 2 6 7 6
Denis Shapovalov 1 77 64 3
23.05.24
Kwartfinale
Tomas Machac 2 6 7
Alex Michelsen 0 3 62
23.05.24
Kwartfinale
Flavio Cobolli 2 6 6
Alexander Shevchenko 0 4 4
Heren enkelspel Hard Georgia Kachreti Challenger sets 1 2 3 4 5
23.05.24
Kwartfinale
Aleksandre Bakshi 2 6 6
Blake Mott 0 1 0
23.05.24
Kwartfinale
Paul Jubb 2 6 6
Daniil Glinka 0 4 4
23.05.24
Kwartfinale
Philip Sekulic 2 7 4 7
Ramkumar Ramanathan 1 66 6 60
23.05.24
Kwartfinale
Robin Bertrand 2 6 6
Egor Gerasimov 0 3 3
Heren enkelspel Clay Croatia M15 Bol sets 1 2 3 4 5
23.05.24
2e ronde
Duarte Vale 2 6 6
Paul Woerner 0 1 1
23.05.24
2e ronde
Gabriel Decamps 2 6 6
Jonas Trinker 0 1 0
23.05.24
2e ronde
Florian Broska 2 6 6
Noa Vukadin 0 2 2
23.05.24
2e ronde
Viacheslav Bielinskyi 2 6 6
Nicolas Bruna 0 2 2
23.05.24
2e ronde
Mili Poljicak 2 6 6
Vojtech Vales 0 1 2
23.05.24
2e ronde
Sebastian Sorger 2 6 6
Josip Simundza 0 4 1
23.05.24
2e ronde
Gabriele Pennaforti 2 6 5 6
Antonio Voljavec 1 0 7 4
23.05.24
2e ronde
Jasza Szajrych 2 7 6
Yuvan Nandal 0 64 2
Heren enkelspel Clay Bosnia and Herzeg. M15 Brcko sets 1 2 3 4 5
23.05.24
2e ronde
Miljan Zekic 2 6 6
Stefano Reitano 0 1 4
23.05.24
2e ronde
Pawel Juszczak 2 6 6
Tim Ruehl 0 4 2
23.05.24
2e ronde
Vladyslav Orlov 2 7 6
Hernando Jose Escurra Isnardi 0 66 3
23.05.24
2e ronde
Gabriele Bosio 2 6 6
Michel Hopp 0 0 2
23.05.24
2e ronde
Dusan Obradovic 2 6 3 6
Francesco Ferrari 1 4 6 2
23.05.24
2e ronde
Federico Campana 2 6 6
Gabriele Maria Noce 0 4 2
23.05.24
2e ronde
Viktor Jovic 2 7 6
Jeremy Gschwendtner 0 64 4
23.05.24
2e ronde
Sasa Markovic 2 7 6
Ignacio Monzon 0 5 2
Heren enkelspel Clay Romania M15 Bucharest sets 1 2 3 4 5
23.05.24
2e ronde
Guy Den Heijer 2 1 6 6
Mihai Razvan Marinescu 1 6 0 3
23.05.24
2e ronde
Elliot Benchetrit 2 3 6 6
Jaime Caldes 1 6 3 3
23.05.24
2e ronde
Florent Bax 2 6 6
Filip Gabriel Bara 0 1 4
23.05.24
2e ronde
Gabi Adrian Boitan 2 6 6
Aleksander Chayka 0 1 3
23.05.24
2e ronde
Illya Beloborodko 2 3 6 6
Kazuki Nishiwaki 1 6 4 2
23.05.24
2e ronde
Mario Gonzalez Fernandez 2 6 6
Ilya Snitari 0 3 4
23.05.24
2e ronde
Petr Nesterov 2 6 6
Pietro Marino 0 4 4
23.05.24
2e ronde
Ioan Alexandru Chirita 2 7 7
Matteo De Vincentis 0 65 63
Heren enkelspel Clay Slovenia M15 Celje sets 1 2 3 4 5
23.05.24
2e ronde
Blaz Rola 2 3 6 6
Gregor Ramskogler 1 6 4 2
23.05.24
2e ronde
Luigi Sorrentino 2 6 6
Kai Wehnelt 0 4 1
23.05.24
2e ronde
Daniel Paty 2 7 6
Matthias Ujvary 0 5 3
23.05.24
2e ronde
Emile Hudd 2 6 6
Lun Obrul 0 0 0
23.05.24
2e ronde
Jiri Barnat 2 6 5 6
Thomas Deschamps 1 3 7 2
23.05.24
2e ronde
Karol Filar 2 7 6
Oscar Jose Gutierrez 0 5 4
23.05.24
2e ronde
Joao Eduardo Schiessl 2 6 6
Emilien Demanet 0 3 4
23.05.24
2e ronde
Mariano Tammaro 2 6 6
Maximilian Figl 0 3 2
Heren enkelspel Clay Italy M15 Cervia sets 1 2 3 4 5
23.05.24
2e ronde
Juan Bautista Otegui 2 3 7 6
Michele Ribecai 1 6 5 1
23.05.24
2e ronde
Luciano Carraro 2 6 6
Tommaso Compagnucci 0 3 1
23.05.24
2e ronde
Alessandro Pecci 2 6 7
Lorenzo Rottoli 0 4 60
23.05.24
2e ronde
Niccolo Baroni 2 5 6 6
Giuseppe La Vela 1 7 3 2
23.05.24
2e ronde
Samuele Pieri 2 6 5 6
Carlo Alberto Caniato 1 0 7 2
23.05.24
2e ronde
Peter Buldorini 2 6 6
Stefano Baldoni 0 4 1
23.05.24
1e ronde
Peter Buldorini 2 6 6
Luca Castagnola 0 0 1
23.05.24
2e ronde
Federico Bondioli 2 6 6 6
Niccolo Catini 1 73 3 4
23.05.24
2e ronde
Rei Sakamoto 2 6 6
Andrey Chepelev 0 3 4
Heren enkelspel Hard Jamaica M15 Kingston sets 1 2 3 4 5
23.05.24
2e ronde
Dan Martin 2 6 6
Ryan Fishback 0 1 0
23.05.24
2e ronde
Miles Jones 1 6
Shu Matsuoka scratch 0 6
23.05.24
2e ronde
Kiranpal Pannu 2 6 4 6
Matt Kuhar 1 3 6 3
23.05.24
2e ronde
Gabrielius Guzauskas 2 2 6 6
Aristotelis Thanos 1 6 3 4
23.05.24
2e ronde
Leo Borg 2 6 6
Jake Van Emburgh 0 3 3
23.05.24
2e ronde
Corey Craig 2 7 6
Andrew Fenty 0 63 2
23.05.24
2e ronde
Adhithya Ganesan 2 2 6 6
Blaise Bicknell 1 6 1 3
23.05.24
2e ronde
Aryan Shah 2 6 6
Joshua Sheehy 0 1 4
Heren enkelspel Clay Serbia M15 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
23.05.24
2e ronde
Gabriel Donev 2 6 6
Nicolas Villalon 0 1 0
23.05.24
2e ronde
Oleg Prihodko 2 6 7
Simon Anthony Ivanov 0 2 65
23.05.24
2e ronde
Fermin Tenti 2 6 6
Kristijan Juhas 0 2 0
23.05.24
2e ronde
Diego Barreto Sanchez 2 6 7
Ognjen Milic 0 3 61
23.05.24
2e ronde
Dali Blanch 2 6 6 6
Boris Butulija 1 75 1 2
23.05.24
2e ronde
Marat Sharipov (RUS) 2 6 6
Ignacio Parisca 0 3 4
23.05.24
2e ronde
Seydina Andre 2 6 4 6
Aleksandar Ljubojevic 1 0 6 4
23.05.24
2e ronde
Hayato Matsuoka 2 6 6
Keisuke Saitoh 0 4 4
Heren enkelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
23.05.24
2e ronde
Daniel Little 2 6 6
Samir Hamza Reguig 0 1 0
23.05.24
2e ronde
Luc Fomba 2 6 6
Ethan Cook 0 3 4
23.05.24
2e ronde
Stuart Parker 2 6 6 6
Tomas Antonio Serrano Luis 1 74 3 3
23.05.24
2e ronde
Arthur Bouquier 2 7 7
Nikita Ianin 0 5 5
23.05.24
2e ronde
Mikhail Gorokhov 2 6 6
Jacob Bradshaw 0 1 2
23.05.24
2e ronde
William Jansen 2 6 6
Pedro Araujo 0 3 1
23.05.24
2e ronde
Maxence Rivet 2 6 7
Mohamed Nazim Makhlouf 0 2 64
23.05.24
2e ronde
Tiago Pereira 2 6 6
Mousa Alkotop 0 4 2
Heren enkelspel Clay Ethiopia M25 Addis Ababa sets 1 2 3 4 5
23.05.24
2e ronde
Benjamin Lock 2 6 6 6
Chirag Duhan 1 2 75 4
23.05.24
2e ronde
Siddharth Vishwakarma 2 6 7
Raghav Jaisinghani 0 1 5
23.05.24
2e ronde
Adil Kalyanpur 2 7 0 6
S D Prajwal Dev 1 65 6 4
23.05.24
2e ronde
Philip Henning 2 6 6
Giuseppe Tresca 0 1 0
23.05.24
2e ronde
Ishaque Eqbal 2 6 6
Courtney John Lock 0 3 3
23.05.24
2e ronde
Kabir Hans 2 6 6
Karan Singh 0 2 4
23.05.24
2e ronde
Eliakim Coulibaly 2 6 6
Kazuma Kawachi 0 0 3
Heren enkelspel Clay China M25 Anning sets 1 2 3 4 5
23.05.24
2e ronde
Yan Bai 2 6 6
Mitsuki Wei Kang Leong 0 2 2
23.05.24
2e ronde
Wishaya Trongcharoenchaikul 2 7 4 6
Hong-Lin Fu 1 64 6 3
23.05.24
2e ronde
Fajing Sun 2 7 6
Aoran Wang 0 5 2
23.05.24
2e ronde
Jie Cui 2 6 6
Ryotaro Taguchi 0 4 4
23.05.24
2e ronde
Yuki Mochizuki 2 6 3 7
Woobin Shin 1 3 6 64
23.05.24
2e ronde
Chase Ferguson 2 6 7
Yuquan Jin 0 4 5
23.05.24
2e ronde
Nico Hornitschek 2 6 6
Stefan Vujic 0 3 4
23.05.24
2e ronde
Takuya Kumasaka 2 7 4 6
Hanyi Liu 1 62 6 3
Heren enkelspel Clay France M25 Deauville sets 1 2 3 4 5
23.05.24
2e ronde
Alexey Vatutin 2 6 6
Paul Barbier Gazeu 0 4 2
23.05.24
2e ronde
Lucas Poullain 2 6 6
Alexandre Reco 0 2 2
23.05.24
2e ronde
Corentin Denolly 2 6 6
Alexandre Aubriot 0 4 4
23.05.24
2e ronde
Simon Beaupain 2 6 7
Adan Freire Da Silva 0 2 68
23.05.24
2e ronde
Louis Dussin 2 6 6
Christoph Negritu 0 2 3
23.05.24
2e ronde
Eric Vanshelboim 2 2 6 7
Maxence Beauge 1 6 4 66
23.05.24
2e ronde
Raphael Collignon 2 7 6
Axel Garcian 0 61 1
23.05.24
2e ronde
Sander Jong 2 6 6
Marc Antoine Gaillard 0 4 1
Heren enkelspel Clay Spain M25 Mataro sets 1 2 3 4 5
23.05.24
2e ronde
Lorenzo Giustino 2 6 6
John Echeverria 0 4 1
23.05.24
2e ronde
Laurent Lokoli 2 6 6
Kuzey Cekirge 0 0 3
23.05.24
2e ronde
David Perez Sanz 2 6 6
Milan Markovits 0 2 3
23.05.24
2e ronde
Nicola Kuhn 2 6 7
Miguel Damas 0 2 63
23.05.24
2e ronde
Alex Marti Pujolras 2 1 7 6
Kenny de Schepper 1 6 5 3
23.05.24
2e ronde
Pol Martin Tiffon 2 6 6
Iliyan Radulov 0 2 3
23.05.24
2e ronde
Ignacio Buse 2 6 6
Max Alcala Gurri 0 1 1
23.05.24
2e ronde
Guy Den Ouden 2 6 7
Diego Fernandez Flores 0 2 63
Heren enkelspel Clay France Lyon sets 1 2 3 4 5
23.05.24
Kwartfinale
Alexander Bublik 2 6 7 6
Pavel Kotov 1 74 64 3
23.05.24
Kwartfinale
Tomas Martin Etcheverry 2 6 6
Dominik Koepfer 0 4 1
23.05.24
Kwartfinale
Giovanni Mpetshi Perricard 2 6 4 6
Hugo Gaston 1 4 6 3
23.05.24
Kwartfinale
Luciano Darderi 1 w/o
Arthur Rinderknech 0
Heren enkelspel Clay Macedonia Skopje Challenger sets 1 2 3 4 5
23.05.24
Kwartfinale
Kamil Majchrzak 2 6 7
Alexander Weis 0 3 65
23.05.24
Kwartfinale
Ryan Seggerman 2 2 7 7
Neil Oberleitner 1 6 65 66
23.05.24
Kwartfinale
Gerard Campana Lee 2 6 6
Marco Cecchinato 0 4 1
23.05.24
Kwartfinale
Joel Schwaerzler 2 3 6 6
Andrew Paulson 1 6 4 4
Dames enkelspel Clay France Paris sets 1 2 3 4 5
23.05.24
Kwalif.
Leolia Jeanjean 2 4 6 6
Robin Montgomery 1 6 2 4
23.05.24
Kwalif.
Irene Burillo Escorihuela 2 6 7
Jil Teichmann 0 1 61
23.05.24
Kwalif.
Olga Danilovic 2 7 7
Astra Sharma 0 62 5
23.05.24
Kwalif.
Jule Niemeier 2 6 6
Dalma Galfi 0 4 1
23.05.24
Kwalif.
Zeynep Sonmez 2 7 6
Jana Fett 0 65 3
23.05.24
Kwalif.
Moyuka Uchijima 2 7 6
Raluca Georgiana Serban 0 5 4
23.05.24
Kwalif.
Julia Riera 2 4 7 6
Alexandra Eala 1 6 63 4
23.05.24
Kwalif.
Lucija Ciric Bagaric 2 7 6
Sara Saito 0 65 1
Dames enkelspel Clay Morocco Rabat sets 1 2 3 4 5
23.05.24
Kwartfinale
Viktoriya Tomova 2 6 6
Laura Siegemund 0 4 3
23.05.24
Kwartfinale
Mayar Sherif 2 6 6
Sara Sorribes Tormo 0 3 3
23.05.24
Kwartfinale
Kamilla Rakhimova 2 7 7
Elisabetta Cocciaretto 0 5 5
23.05.24
Kwartfinale
Peyton Stearns 2 6 4 7
Lucia Bronzetti 1 4 6 5
Dames enkelspel Clay France Strasbourg sets 1 2 3 4 5
23.05.24
Kwartfinale
Danielle Rose Collins 2 6 6
Clara Burel 0 1 3
23.05.24
Kwartfinale
Madison Keys 2 6 6
Magda Linette 0 1 3
23.05.24
Kwartfinale
Liudmila Samsonova 2 6 6
Beatriz Haddad Maia 0 3 0
Dames enkelspel Clay Croatia W15 Bol sets 1 2 3 4 5
23.05.24
2e ronde
Gaia Squarcialupi 2 6 6
Anastasia Mozgaleva 0 3 3
23.05.24
2e ronde
Eleni Christofi 1 5 6 1
Kateryna Lazarenko scratch 0 7 0 0
23.05.24
2e ronde
Aneta Laboutkova 2 6 6
Dora Miskovic 0 2 3
23.05.24
2e ronde
Ania Hertel 2 2 6 6
Jacquline Nylander Altelius 1 6 3 0
23.05.24
2e ronde
Selina Dal 2 6 2 6
Eleejah Inisan 1 3 6 2
23.05.24
2e ronde
Stephanie Judith Visscher 2 6 7
Lucrezia Musetti 0 2 64
23.05.24
2e ronde
Sara Svetac 2 6 5 6
Julia Middendorf 1 3 7 2
23.05.24
2e ronde
Laura Samsonova 2 6 6
Sina Herrmann 0 1 2
Dames enkelspel Clay Romania W15 Bucharest sets 1 2 3 4 5
23.05.24
2e ronde
Patricia Maria Tig 2 6 6
Alexia Iulia Marginean 0 2 4
23.05.24
2e ronde
Georgia Andreea Craciun 2 6 6
Lidia Encheva 0 4 3
23.05.24
2e ronde
Arina Gabriela Vasilescu 2 3 6 6
Jessica Bertoldo 1 6 3 3
23.05.24
2e ronde
Emily Welker 2 6 7
Bianca Elena Barbulescu 0 4 63
23.05.24
2e ronde
Nikol Rivkin 2 6 7
Linda Sevcikova 0 4 5
23.05.24
2e ronde
Kristiana Sidorova 2 6 0 6
Anamaria Federica Oana 1 2 6 4
23.05.24
2e ronde
Sofia Maria Barbulescu 2 6 1 6
Stefania Bojica 1 4 6 2
23.05.24
2e ronde
Eva Maria Ionescu 2 6 7
Francesca Pace 0 1 63
Dames enkelspel Hard Spain W15 Estepona sets 1 2 3 4 5
23.05.24
2e ronde
Jacqueline Cabaj Awad 2 6 7
Olga Parres Azcoitia 0 3 5
23.05.24
2e ronde
Katarina Stresnakova 2 6 6
Gabriela Maria Vancea 0 0 1
23.05.24
2e ronde
Anastasia Kulikova 2 6 6
Tilde Stromquist 0 2 3
23.05.24
2e ronde
Alice Gillan 2 6 6
Maria Oliver Sanchez 0 1 1
23.05.24
2e ronde
Marie Weckerle 2 6 6
Ana Filipa Santos 0 1 1
23.05.24
2e ronde
Sebastianna Scilipoti 2 6 6
Maria Andrienko 0 2 0
23.05.24
2e ronde
Maria Martinez Vaquero 2 4 6 6
Danielle Daley 1 6 1 3
23.05.24
2e ronde
Elena Micic 2 6 6
Alba Rey Garcia 0 1 4
Dames enkelspel Hard Japan W15 Fukui sets 1 2 3 4 5
23.05.24
2e ronde
Shiho Akita 2 6 6
Yuka Hosoki 0 1 2
23.05.24
2e ronde
Ho Ching Wu 2 6 6
Honori Koyama 0 1 1
23.05.24
2e ronde
Viktoria Morvayova 2 6 6 6
Kanna Soeda 1 75 4 2
23.05.24
2e ronde
Yui Chikaraishi 2 5 6 6
Anri Nagata 1 7 0 3
23.05.24
2e ronde
Ikumi Yamazaki 2 7 6
Rinko Matsuda 0 64 0
23.05.24
2e ronde
Mio Mushika 2 6 6
Nagomi Higashitani 0 0 0
23.05.24
2e ronde
Kayo Nishimura 2 7 7
Riko Kikawada 0 62 62
23.05.24
2e ronde
Yui Ohwaki 2 6 6
Honoka Kobayashi 0 0 1
Dames enkelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
23.05.24
2e ronde
Maria Herazo Gonzalez 2 3 7 6
Yasmin Ezzat 1 6 5 4
23.05.24
2e ronde
Diana Demidova 2 7 7
Eva Garkusha 0 5 5
23.05.24
2e ronde
Zeel Desai 2 3 7 7
Lan Mi 1 6 5 5
23.05.24
2e ronde
Katarina Kuzmova 2 7 6
Le Yi Liu 0 5 1
23.05.24
2e ronde
Daria Kudashova 2 6 6
Zhenghua Xiao 0 2 2
23.05.24
2e ronde
Priska Madelyn Nugroho 2 6 7
Lara Pfeifer 0 0 61
23.05.24
2e ronde
Daria Khomutsianskaya 2 6 6
Luiza Fullana 0 4 1
23.05.24
2e ronde
Ella Mcdonald 2 6 6
Salakthip Ounmuang 0 2 3
Dames enkelspel Clay Austria W35 Annenheim sets 1 2 3 4 5
23.05.24
Kwartfinale
Marie Benoit 2 6 6
Laura Hietaranta 0 3 1
23.05.24
2e ronde
Marie Benoit 2 6 6
Claudia Gasparovic 0 1 0
23.05.24
2e ronde
Manca Pislak 2 3 6 6
Katherine Barnes 1 6 4 0
23.05.24
2e ronde
Lauryn John-Baptiste 2 6 7
Amandine Monnot 0 4 5
23.05.24
2e ronde
Nika Radisic 2 2 6 7
Daniela Vismane 1 6 2 5
23.05.24
Kwartfinale
Amarissa Kiara Toth 2 6 6
Lauryn John-Baptiste 0 4 0
23.05.24
2e ronde
Amarissa Kiara Toth 2 5 7 6
Elena Malygina 1 7 5 0
23.05.24
2e ronde
Laura Hietaranta 2 6 6
Elena Korokozidi 0 2 2
23.05.24
2e ronde
Sofia Costoulas 2 2 6 6
Mara Guth 1 6 1 3
23.05.24
Kwartfinale
Tereza Valentova 2 6 6
Manca Pislak 0 3 0
Dames enkelspel Clay Serbia W35 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
23.05.24
2e ronde
Nina Stojanovic 2 7 6 6
Ariana Geerlings 1 64 74 1
23.05.24
2e ronde
Karola Patricia Bejenaru 2 6 5 7
Radka Zelnickova 1 3 7 64
23.05.24
2e ronde
Sara Cakarevic 2 6 6
Denislava Glushkova 0 1 2
23.05.24
2e ronde
Daria Kuczer 2 7 6
Lia Karatancheva 0 61 3
23.05.24
2e ronde
Andreea Prisacariu 2 2 6 6
Anja Stankovic 1 6 1 4
23.05.24
2e ronde
Michaela Bayerlova 2 6 6
Dimitra Pavlou 0 2 3
23.05.24
2e ronde
Lola Radivojevic 2 6 6
Zhibek Kulambayeva 0 3 2
23.05.24
2e ronde
Natalija Senic 2 6 7
Ekaterina Ovcharenko 0 3 5
Dames enkelspel Hard Dominican Republic W35 Santo Domingo sets 1 2 3 4 5
23.05.24
2e ronde
Noelia Zeballos 2 7 6
Jada Bui 0 64 3
23.05.24
2e ronde
Hiroko Kuwata 2 3 6 10
Elsa Wan 1 6 3 5
23.05.24
2e ronde
Bronte Murgett 2 6 6
Jessica Hinojosa Gomez 0 3 3
23.05.24
2e ronde
Victoria Hu 2 6 6
Kolie Allen 0 2 3
23.05.24
2e ronde
Clara Vlasselaer 2 6 6
Carolina Bohrer Martins 0 3 0
23.05.24
2e ronde
Mell Elizabeth Reasco Gonzalez 2 3 6 10
Katarina Kozarov 1 6 1 6
Dames enkelspel Hard Republic of Korea W50 Goyang sets 1 2 3 4 5
23.05.24
2e ronde
Kyoka Okamura 2 3 7 6
Misaki Matsuda 1 6 62 2
23.05.24
2e ronde
Haruka Kaji 2 6 4 6
Miho Kuramochi 1 2 6 1
23.05.24
2e ronde
Maddison Inglis 2 4 6 6
Zongyu Li 1 6 3 2
23.05.24
2e ronde
Hanna Chang 2 6 7
Dayeon Back 0 2 5
23.05.24
2e ronde
En Shuo Liang 2 3 6 6
Sakura Hosogi 1 6 4 2
23.05.24
2e ronde
Naho Sato 2 6 7
Eunhye Lee 0 3 5
23.05.24
2e ronde
Hina Inoue 2 7 7
Yeon Woo Ku 0 5 5
23.05.24
2e ronde
Aoi Ito 2 6 2 6
Vaidehi Chaudhari 1 1 6 1
Dames enkelspel Clay Slovenia W50 Otocec sets 1 2 3 4 5
23.05.24
3e ronde
Angela Fita Boluda 2 6 6
Ylena In-Albon 0 4 4
23.05.24
3e ronde
Jenny Duerst 2 6 6
Lucie Havlickova 0 4 2
23.05.24
3e ronde
Gergana Topalova 2 6 6
Ekaterine Gorgodze 0 1 2
23.05.24
3e ronde
Anouk Koevermans 2 3 6 6
Denise Hrdinkova 1 6 0 0
23.05.24
3e ronde
Victoria Jimenez Kasintseva 2 6 6
Pia Lovric 0 4 0
23.05.24
3e ronde
Maya Joint 2 4 6 6
Tina Nadine Smith 1 6 1 1
23.05.24
3e ronde
Victoria Mboko 1 6 3
Carlota Martinez Cirez scratch 0 2 0
Dames enkelspel Clay Italy W75 Grado sets 1 2 3 4 5
23.05.24
1e ronde
Cagla Buyukakcay 2 7 0 6
Kaylah Mcphee 1 5 6 3
23.05.24
1e ronde
Louisa Chirico 2 6 6
Nicole Fossa Huergo 0 3 3
23.05.24
1e ronde
Amina Anshba 2 6 3 7
Jessie Aney 1 2 6 5
23.05.24
1e ronde
Francesca Jones 2 3 7 6
Eden Silva 1 6 63 1
23.05.24
1e ronde
Alessandra Mazzola 2 6 6
Gabriela Ce 0 4 2
23.05.24
1e ronde
Eleonora Alvisi 2 6 4 7
Veronika Podrez 1 4 6 5
23.05.24
1e ronde
Beatrice Ricci 2 6 6
Deborah Chiesa 0 4 4
23.05.24
1e ronde
Anastasiya Soboleva 2 6 6
Alice Rame 0 3 1
Heren dubbelspel Clay Germany Augsburg Challenger sets 1 2 3 4 5
23.05.24
1e ronde
Simon Freund/Johannes Ingildsen 2 6 7
Dario Huber/Jacob Kahoun 0 2 5
23.05.24
1e ronde
Jakob Schnaitter/Mark Wallner 2 6 6
Riccardo Bonadio/Andrea Picchione 0 4 3
23.05.24
Kwartfinale
David Pichler/Michael Vrbensky 2 6 7
Daniel Dutra da Silva/Paulo Andre Saraiva Dos Santos 0 2 5
23.05.24
1e ronde
David Pichler/Michael Vrbensky 2 6 6
Sandro Kopp/Mick Veldheer 0 2 3
23.05.24
1e ronde
Yannik Kelm/Vincent Marysko 2 6 7
Federico Iannaccone/Luca Potenza 0 2 63
23.05.24
1e ronde
Zvonimir Babic/Hazem Naow 2 6 3 12
Michael Feucht/Christopher Frantzen 1 4 6 10
23.05.24
1e ronde
Daniel Dutra da Silva/Paulo Andre Saraiva Dos Santos 2 6 7
Mateus Alves/Adam Taylor 0 2 5
23.05.24
1e ronde
Federico Agustin Gomez/Adolfo Daniel Vallejo 2 6 7
Lucas Gerch/August Holmgren 0 2 65
Heren dubbelspel Clay Switzerland Geneva sets 1 2 3 4 5
23.05.24
Kwartfinale
Constantin Frantzen/Hendrik Jebens 2 7 6
Andreas Mies/Neal Skupski 0 64 3
23.05.24
Kwartfinale
Marcelo Arevalo/Mate Pavic 2 6 6 10
Julian Cash/Robert Galloway 1 4 76 6
Heren dubbelspel Hard Georgia Kachreti Challenger sets 1 2 3 4 5
23.05.24
Kwartfinale
Evgeny Karlovskiy/Evgenii Tiurnev 2 6 6 12
Egor Agafonov/Ilia Simakin 1 4 75 10
23.05.24
Kwartfinale
Charles Broom/Ben Jones 2 6 7 10
James Davis/Giles Hussey 1 75 64 8
23.05.24
Kwartfinale
Yanki Erel/Ramkumar Ramanathan 2 6 6 10
Pruchya Isarow/Kelsey Stevenson 1 3 712 7
23.05.24
Kwartfinale
Finn Reynolds/Jose Statham 2 4 6 10
Aleksandre Bakshi/Aleksandre Metreveli 1 6 3 5
Heren dubbelspel Clay Croatia M15 Bol sets 1 2 3 4 5
23.05.24
1e ronde
Radovan Michalik/Peter Nad 2 6 6 12
Sebastian Eriksson/Jonas Trinker 1 3 75 10
23.05.24
Kwartfinale
Tomas Lanik/Samuel Puskar 2 6 6 10
Radovan Michalik/Peter Nad 1 4 72 6
23.05.24
Kwartfinale
Viacheslav Bielinskyi/Jasza Szajrych 2 7 6
Stefan Peter Hampe/Philip Hjorth 0 5 1
23.05.24
Kwartfinale
Nikos Lehmann/Nicolas Parizzia 2 7 6 10
Marino Jakic/Yuvan Nandal 1 5 73 6
23.05.24
1e ronde
Marino Jakic/Yuvan Nandal 2 6 6
Paulo Knippling/Nino Toto 0 4 4
23.05.24
Kwartfinale
Mili Poljicak/Josip Simundza 2 6 6
Igor Dudun/Ivan Kremenchutskyi 0 3 4
Heren dubbelspel Clay Bosnia and Herzeg. M15 Brcko sets 1 2 3 4 5
23.05.24
Kwartfinale
Viktor Jovic/Dusan Obradovic 2 7 6
Dimitris Sakellaridis/Michalis Sakellaridis 0 64 2
Heren dubbelspel Clay Romania M15 Bucharest sets 1 2 3 4 5
23.05.24
Kwartfinale
Bogdan Pavel/Dan Alexandru Tomescu 2 2 6 10
Illya Beloborodko/Andriy Poritskyy 1 6 0 4
23.05.24
Kwartfinale
Petr Nesterov/Ilya Snitari 2 6 6 10
Guy Den Heijer/Valentin Vanta 1 2 75 4
23.05.24
Kwartfinale
Finn Bass/Florent Bax 2 6 6
Tomas Lipovsek Puches/Matei Cristian Onofrei 0 3 2
Heren dubbelspel Clay Slovenia M15 Celje sets 1 2 3 4 5
23.05.24
Kwartfinale
Jiri Barnat/Jan Hrazdil 1 w/o
Emilien Demanet/Jack Loge 0
23.05.24
Kwartfinale
Nikola Basic/Jan Kupcic 2 7 6
Tilen Kovac/Nikola Puntaric 0 5 3
23.05.24
Kwartfinale
Filippo Romano/Kai Wehnelt 2 6 6
Aljaz Jeran/Luka Miklavcic 0 4 4
23.05.24
Kwartfinale
Joao Eduardo Schiessl/Marcel Marlon Sudzum 1 w/o
Patrick Kaukovalta/Eero Vasa 0
Heren dubbelspel Clay Italy M15 Cervia sets 1 2 3 4 5
23.05.24
1e ronde
Alessio De Bernardis/Lorenzo Rottoli 2 6 6
Federico Gaio/Pietro Ricci 0 2 4
23.05.24
1e ronde
Riccardo Campagnola/Umberto Giovannini 2 6 6 10
Duccio Caciolli/Mattia Pozzi 1 74 4 5
23.05.24
1e ronde
Jacopo Bilardo/Gianluca Cadenasso 2 6 6
Marco Furlanetto/Massimo Giunta 0 4 2
Heren dubbelspel Hard Jamaica M15 Kingston sets 1 2 3 4 5
23.05.24
Kwartfinale
Kousuke Ogura/Leo Vithoontien 2 6 6
Drew Van Orderlain/Leonardo Vega 0 3 2
23.05.24
Kwartfinale
Abraham Asaba/Ryan Fishback 2 6 6
Eugenio Almeida Junior/Victor Hugo Remondy Pagotto 0 4 4
23.05.24
Kwartfinale
Max Benaim/Daniel Vishnick 2 7 6
Brandon Perez/Jake Van Emburgh 0 64 1
Heren dubbelspel Clay Serbia M15 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
23.05.24
1e ronde
Alejandro Bancalari/Nicolas Villalon 2 7 5 12
Aleksa Daskalovic/Vuk Radjenovic 1 5 7 10
23.05.24
Kwartfinale
Diego Barreto Sanchez/Dali Blanch 2 6 6
Christos Antonopoulos/Ioannis Xilas 0 3 4
23.05.24
Kwartfinale
Stefan Latinovic/Luka Sucevic 2 6 6
Benjamin Torrealba/Benjamin Torres 0 1 4
23.05.24
Kwartfinale
Seydina Andre/Matthew Dellavedova 2 6 6 10
Alejandro Bancalari/Nicolas Villalon 1 76 4 8
23.05.24
Kwartfinale
Kristijan Juhas/Marat Sharipov (RUS) 2 6 7
Sean Hess/Fermin Tenti 0 1 5
Heren dubbelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
23.05.24
Kwartfinale
Jesse Flores/Elio Jose Ribeiro Lago 1 w/o
William Jansen/Stuart Parker 0
23.05.24
Kwartfinale
Mohammad Alkotop/Mousa Alkotop 2 6 6
Charles Dossetter/Nikita Ianin 0 2 1
23.05.24
Kwartfinale
Samir Hamza Reguig/Mohamed Nazim Makhlouf 2 0 6 10
Daniel Little/Matthew Summers 1 6 4 2
23.05.24
Kwartfinale
Diogo Marques/Tiago Pereira 2 6 6
Ethan Cook/Tai Sach 0 4 4
Heren dubbelspel Clay China M25 Anning sets 1 2 3 4 5
23.05.24
Kwartfinale
Francis Casey Alcantara/Christopher Rungkat 2 2 7 10
Yaojie Zeng/Zhan Zheng 1 6 65 5
23.05.24
Kwartfinale
Jie Cui/Fajing Sun 2 6 7
Ye Cong Mo/Jimmy Yang 0 2 63
23.05.24
Kwartfinale
Qian Sun/Wishaya Trongcharoenchaikul 2 6 7 10
Ajeet Rai/Aoran Wang 1 77 5 7
23.05.24
Kwartfinale
Jeffrey Hsu/Woobin Shin 2 7 6
Dingzheng Nima/Xiaoyin Yang 0 5 0
Heren dubbelspel Clay France M25 Deauville sets 1 2 3 4 5
23.05.24
Halve finale
Sander Jong/Fons Van Sambeek 2 3 6 10
Stefan Cooper/Michael Shaw 1 6 2 6
23.05.24
Halve finale
Alexey Vatutin/Alexander Zgirovsky 2 7 6
Maxence Beauge/Lucas Bouquet 0 5 2
Heren dubbelspel Clay Spain M25 Mataro sets 1 2 3 4 5
23.05.24
Kwartfinale
Axel Herberg/Alex Marti Pujolras 1 w/o
Alvaro Bueno Gil/Lorenzo Giustino 0
23.05.24
Kwartfinale
Giorgio Ricca/Augusto Virgili 2 6 7
Tristan Mccormick/David Perez Sanz 0 2 61
23.05.24
Kwartfinale
Anthony Genov/Bruno Pujol Navarro 2 7 6
Max Alcala Gurri/Imanol Lopez Morillo 0 62 2
23.05.24
Kwartfinale
Diego Fernandez Flores/Julio Cesar Porras 2 6 7
Ignasi Forcano/Jordi Mas De Ugarte 0 3 61
Heren dubbelspel Clay France Lyon sets 1 2 3 4 5
23.05.24
Halve finale
Harri Heliovaara/Henry Patten 2 7 6
Maximo Gonzalez/Andres Molteni 0 69 2
Heren dubbelspel Clay Macedonia Skopje Challenger sets 1 2 3 4 5
23.05.24
Kwartfinale
Andrew Paulson/Patrik Rikl 2 6 6
George Goldhoff/Mircea-Alexandru Jecan 0 4 3
23.05.24
Kwartfinale
Luis David Martinez/Cristian Rodriguez 2 6 6
Orlando Luz/Petros Tsitsipas 0 2 4
23.05.24
Kwartfinale
Ryan Seggerman/Patrik Trhac 2 7 7
Jeevan Nedunchezhiyan/N. Vijay Sundar Prashanth 0 5 65
23.05.24
Kwartfinale
Marco Bortolotti/David Pel 2 6 3 10
Guido Andreozzi/Miguel-Angel Reyes-Varela 1 4 6 8
Dames dubbelspel Clay Morocco Rabat sets 1 2 3 4 5
23.05.24
Halve finale
Anna Danilina/Yifan Xu 2 6 6
Eri Hozumi/Makoto Ninomiya 0 4 4
23.05.24
Halve finale
Irina Khromacheva/Yana Sizikova 2 1 7 10
Hanyu Guo/Xinyu Jiang 1 6 5 6
Dames dubbelspel Clay France Strasbourg sets 1 2 3 4 5
23.05.24
Kwartfinale
Demi Schuurs/Luisa Stefani 2 6 6
Giuliana Olmos/Alexandra Panova 0 2 3
Dames dubbelspel Clay Croatia W15 Bol sets 1 2 3 4 5
23.05.24
Kwartfinale
Xenia Bandurowska/Panna Bartha 2 6 6
Olga Golas/Kateryna Lazarenko 0 3 4
23.05.24
Kwartfinale
Ria Dernikovic/Dora Miskovic 2 6 6
Laura Boehner/Tessa Johanna Brockmann 0 4 1
23.05.24
Kwartfinale
Marie Mettraux/Stephanie Judith Visscher 2 6 6
June Bjork/Jacquline Nylander Altelius 0 2 1
23.05.24
1e ronde
Olga Golas/Kateryna Lazarenko 2 7 6
Soumeya Anane/Nicole Gadient 0 63 3
23.05.24
Kwartfinale
Ania Hertel/Aneta Laboutkova 2 6 6
Elena Karner/Fanny Norin 0 3 1
Dames dubbelspel Clay Romania W15 Bucharest sets 1 2 3 4 5
23.05.24
Kwartfinale
Marcelina Podlinska/Emily Welker 2 6 6
Victoria Bosio/Patricia Maria Tig 0 4 2
23.05.24
Kwartfinale
Stefania Bojica/Cara Maria Mester 2 6 6
Alexandra Irina Anghel/Alexia-Shara Iancu 0 3 4
23.05.24
Kwartfinale
Yoana Konstantinova/Kristiana Sidorova 2 6 6
Michelle Dzjachangirova/Stefana Lazar 0 3 3
23.05.24
Kwartfinale
Eva Maria Ionescu/Anamaria Federica Oana 2 6 7
Bianca Elena Barbulescu/Lavinia Tanasie 0 2 5
Dames dubbelspel Hard Spain W15 Estepona sets 1 2 3 4 5
23.05.24
Halve finale
Jacqueline Cabaj Awad/Marie Weckerle 2 4 7 10
Isabella Barrera Aguirre/Katarina Stresnakova 1 6 66 7
23.05.24
Halve finale
Gozal Ainitdinova/Elina Nepliy 2 7 6
Olga Parres Azcoitia/Ana Filipa Santos 0 62 3
Dames dubbelspel Hard Japan W15 Fukui sets 1 2 3 4 5
23.05.24
Kwartfinale
Hiromi Abe/Anri Nagata 2 6 6
Yuno Kitahara/Honori Koyama 0 3 2
23.05.24
Kwartfinale
Mei Hasegawa/Ho Ching Wu 2 7 7
Miyu Nakashima/Man Ying Maggie Ng 0 66 63
23.05.24
Kwartfinale
Yujin Kim/Fang An Lin 1 w/o
Shiho Akita/Mana Ayukawa 0
23.05.24
Kwartfinale
Nanari Katsumi/Belle Thompson 1 3
Yui Chikaraishi/Himari Sato scratch 0 0
Dames dubbelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
23.05.24
Kwartfinale
Zeel Desai/Daria Khomutsianskaya 2 6 6
Yanan Hou/Zhenghua Xiao 0 4 4
23.05.24
Kwartfinale
Le Yi Liu/Jiayu Xu 2 6 6
Margaux Komano/Wei Zheng 0 3 1
23.05.24
Kwartfinale
Alyssa Reguer/Arlinda Rushiti 2 5 6 10
Luiza Fullana/Maria Herazo Gonzalez 1 7 3 8
Dames dubbelspel Clay Serbia W35 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
23.05.24
Kwartfinale
Michaela Bayerlova/Lia Karatancheva 2 7 6
Natalija Senic/Anja Stankovic 0 5 4
23.05.24
Kwartfinale
Karola Patricia Bejenaru/Sandra Samir 2 6 6
Andrea Roots/Liisa Varul 0 1 1
23.05.24
Kwartfinale
Ksenia Laskutova/Radka Zelnickova 2 6 6
Dimitra Pavlou/Lola Radivojevic 0 4 2
23.05.24
Kwartfinale
Elena Milovanovic/Andreea Prisacariu 2 7 7
Daria Kuczer/Ioana Zvonaru 0 60 5
Dames dubbelspel Hard Dominican Republic W35 Santo Domingo sets 1 2 3 4 5
23.05.24
Kwartfinale
Kolie Allen/Sabastiani Leon 2 6 7
Ana Carmen Zamburek/Noelia Zeballos 0 3 5
23.05.24
Kwartfinale
Alexandra Bozovic/Hong Yi Cody Wong 2 7 4 10
Mia Horvit/Malkia Menguene 1 5 6 2
Dames dubbelspel Hard Republic of Korea W50 Goyang sets 1 2 3 4 5
23.05.24
Kwartfinale
Luksika Kumkhum/Peangtarn Plipuech 2 6 6
Anastasia Gasanova/Polina Iatcenko 0 1 3
23.05.24
Kwartfinale
Eudice Wong Chong/En Shuo Liang 2 7 6
Meiqi Guo/Gyeong Seo Lee 0 61 4
23.05.24
Kwartfinale
Lizette Cabrera/Gabriella Da Silva Fick 2 6 6
Vaidehi Chaudhari/Yukina Saigo 0 4 2
23.05.24
Kwartfinale
Na-Lae Han/Sohyun Park 2 6 7
Misaki Matsuda/Naho Sato 0 1 5
Dames dubbelspel Clay Slovenia W50 Otocec sets 1 2 3 4 5
23.05.24
Kwartfinale
Anastasiia Gureva/Anastasia Kovaleva 2 6 6
Ana Lanisek/Meta Marenk 0 3 3
Dames dubbelspel Clay Italy W75 Grado sets 1 2 3 4 5
23.05.24
Kwartfinale
Jessie Aney/Lena Papadakis 2 6 7
Anastasia Abbagnato/Deborah Chiesa 0 2 64
23.05.24
Kwartfinale
Amina Anshba/Emily Appleton 2 6 6
Veronika Podrez/Anastasiya Soboleva 0 4 4
23.05.24
Kwartfinale
Ivonne Cavalle-Reimers/Aurora Zantedeschi 2 2 7 11
Nicole Fossa Huergo/Anita Wagner 1 6 63 9
23.05.24
Kwartfinale
Ali Collins/Maria Paulina Perez Garcia 2 6 2 12
Alicia Barnett/Freya Christie 1 1 6 10
<