Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Clay France Paris sets 1 2 3 4 5
26.05.24
1e ronde
Richard Gasquet 3 7 7 6
Borna Coric 0 65 62 4
26.05.24
1e ronde
Stan Wawrinka 3 6 6 6
Andy Murray 0 4 4 2
26.05.24
1e ronde
Kei Nishikori 3 7 7 3 1 7
Gabriel Diallo 2 5 63 6 6 5
26.05.24
1e ronde
Grigor Dimitrov 3 6 6 6
Aleksandar Kovacevic 0 4 3 4
26.05.24
1e ronde
Maximilian Marterer 3 6 6 6
Jordan Thompson 0 3 2 0
26.05.24
1e ronde
Zhizhen Zhang 3 6 4 6 7
Aleksandar Vukic 1 4 6 3 5
26.05.24
1e ronde
Hubert Hurkacz 3 4 6 3 6 6
Shintaro Mochizuki 2 6 3 6 0 3
26.05.24
1e ronde
Pedro Martinez Portero 3 5 6 3 6 6
Thiago Agustin Tirante 2 7 4 6 4 3
26.05.24
1e ronde
Sebastian Ofner 3 3 4 7 6 7
Terence Atmane 2 6 6 62 2 5
26.05.24
1e ronde
Alexandre Muller 3 6 6 6
Luca Nardi 0 4 1 3
26.05.24
1e ronde
Andrey Rublev 3 6 6 6 7
Taro Daniel 1 2 73 3 5
26.05.24
1e ronde
Daniel Altmaier 3 7 6 6 5 7
Laslo Djere 2 5 4 76 7 66
26.05.24
1e ronde
Lorenzo Sonego 3 6 2 6 6
Ugo Humbert 1 4 6 4 3
26.05.24
1e ronde
Corentin Moutet 3 6 6 3 6
Nicolas Jarry 1 2 1 6 0
26.05.24
1e ronde
Zizou Bergs 3 3 7 6 6
Alejandro Tabilo 1 6 65 2 2
26.05.24
1e ronde
Sebastian Korda 3 6 7 6
Harold Mayot 0 2 64 4
26.05.24
1e ronde
Fabian Marozsan 3 6 6 6
Mikhail Kukushkin 0 2 2 3
26.05.24
1e ronde
Brandon Nakashima 3 6 6 6 6
Nicolas Moreno De Alboran 1 1 76 3 2
26.05.24
1e ronde
Jesper De Jong 3 7 6 6 3 6
Jack Draper 2 5 4 73 6 3
26.05.24
1e ronde
Carlos Alcaraz 3 6 6 6
Jeff Wolf 0 1 2 1
Heren enkelspel Hard USA Little Rock Challenger sets 1 2 3 4 5
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Filip Peliwo 2 6 6
Tennyson Whiting 0 4 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Ernesto Escobedo 2 6 6
Noah Becker 0 3 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Yusuke Takahashi 2 6 6
Hans Hach Verdugo 0 0 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Christian Langmo 2 6 6 6
Pranav Kumar 1 74 4 3
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Axel Nefve 2 6 7
Strong Kirchheimer 0 4 63
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Moerani Bouzige 2 6 6
Keenan Mayo 0 3 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Keegan Smith 2 7 6
Andres Urrea 0 5 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Adam Neff 2 6 6
Harrison Adams 0 3 3
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Quinn Vandecasteele 2 6 6
Alex Lawson 0 0 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Andres Martin 2 6 6
Osgar O'Hoisin 0 4 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Bruno Kuzuhara 2 3 6 6
Boris Kozlov 1 6 2 3
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Rudy Quan 2 4 6 6
Shintaro Imai 1 6 4 2
Heren enkelspel Clay Croatia M15 Bol sets 1 2 3 4 5
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Filippo Giovannini 2 6 6
Ye Hongyu 0 2 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Benjamin O'Connell 2 6 6
Alex Sklizovic 0 1 3
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Facundo Bermejo 2 6 6
Matias Riva 0 1 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Noah Thurner 1 w/o
Denny Vojtischek 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Gregorio Biondolillo 2 6 6
Ivon Jovanovic 0 1 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Paulo Knippling 2 6 6
Vishal Saravanan 0 2 3
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Janos Fekete 2 6 6
Lucas Gustin 0 0 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Conor Gannon 2 6 6
Stjepan Anisic 0 0 3
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Filip Krolo 2 6 2 10
Max Batyutenko 1 1 6 6
26.05.24
Finale
Viacheslav Bielinskyi 2 6 6
Gabriele Pennaforti 0 1 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Marino Jakic 2 6 6
Hugo Nieto Alonso 0 1 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Danylo Semenov 2 4 7 10
Luke Cripps 1 6 5 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Gabriel Matuszewski 2 4 7 10
Lawrence Bataljin 1 6 5 5
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Maj Najvirt Kolaric 2 2 7 10
Elias Julian Werner 1 6 5 7
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Daniel Verbeek 2 6 6
Christoph Gayk 0 3 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Henrik Bladelius 2 5 6 10
Borys Zgola 1 7 3 8
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Filip Stidell 1 w/o
Daan Meijer 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Sacha Ouzilou 2 6 6
Fabio Karner 0 2 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Sicheng Li 2 6 6
Pero Zuljevic 0 2 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
David Eichenseher 2 6 6
Mason Foxman 0 0 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Oskar Jansson 2 6 6
Jose Manuel Sastron Sastron 0 1 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Filip Gustafsson 2 6 6
Eemil Pasanen 0 2 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Maties Torres Ramis 2 6 6
Ilian Nader 0 0 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Marko Milosavljevic 2 6 6
Ivan Kremenchutskyi 0 1 3
Heren enkelspel Clay Bosnia and Herzeg. M15 Brcko sets 1 2 3 4 5
26.05.24
Finale
Miljan Zekic 1 2 6 5
Pawel Juszczak scratch 0 6 2 1
Heren enkelspel Clay Romania M15 Bucharest sets 1 2 3 4 5
26.05.24
Finale
Petr Nesterov 2 6 6
Elliot Benchetrit 0 1 2
Heren enkelspel Clay Slovenia M15 Celje sets 1 2 3 4 5
26.05.24
Finale
Joao Eduardo Schiessl 2 4 7 6
Blaz Rola 1 6 64 1
Heren enkelspel Clay Italy M15 Cervia sets 1 2 3 4 5
26.05.24
Halve finale
Alessandro Pecci 2 6 6
Niccolo Baroni 0 3 4
26.05.24
Finale
Alessandro Pecci 2 7 4 6
Peter Buldorini 1 5 6 3
Heren enkelspel Clay Romania M15 Constanta sets 1 2 3 4 5
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Vasile Antonescu 2 6 6
Camil Slataru 0 4 3
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Dragos Constantin Ignat 2 6 6
Cezar Stefan Bentzel 0 1 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Matteo De Vincentis 2 6 6
Mihnea Maftei 0 3 3
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Chinmaya Dev Chauhan 2 6 6
Mircea Mortasifu 0 1 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Vlad Stoica 2 4 6 10
Dominic Ducariu 1 6 3 7
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Edoardo Zanada 2 6 6
Ioan Gabriel Ispasescu 0 1 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Stefan Adrian Andreescu 2 6 6
Riccardo Campagnola 0 3 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Louis Allen 2 6 7
Frederick Mcrae 0 2 5
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Lorenzo Ferri 1 w/o
Razvan Marius Codescu 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Luca Mindrut 2 6 6
Robert Beznea 0 3 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Alexandru Luca 2 7 6
Alexandru Rares Giurea 0 61 3
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Gheorghe Claudiu Schinteie 2 6 6
Cristian Magureanu 0 2 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Eric David Verdes 2 6 6
Raffaele Cecchini 0 1 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Niccolo Ciavarella 2 6 6
Dan Radu Munteanu 0 4 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Alexandru Cristian Dumitru 1 6 3 7 8
Jose Murariu scratch 0 7 5 3
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Filip Gabriel Bara 2 6 6
Alin Butnaru 0 1 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Federico Valle 2 6 6
Nino Valentino Agape 0 1 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Christian Teszari 2 6 6
Ivan Anhelov 0 4 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Dario Alexandru Ciobotaru 2 6 6
Ilie Babinciuc 0 0 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Radu Daniel Florea 2 6 6
Parsifal Fabris 0 0 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Thomas Drayton 2 6 1 10
Alexandru Marinescu 1 3 6 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Eduard Silviu Schipor 2 6 6
Matei Andrei Ganea 0 2 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Cezar Gabriel Papoe 2 6 3 10
Andrei Cuceu 1 4 6 7
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Ioan Alexandru Teglas 2 6 6
Vlad Andrei Claudiu Moroi 0 0 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Rafael Grosu 1 w/o
Claudio Mircea 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Mariano Andres Bibiloni 2 6 6
Iuliu Ispasescu 0 2 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Rares Teodor Pieleanu 2 6 6
Andrei-Cristian Jinga 0 0 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
David Cristian Carteputreda 2 6 7
Eduard Gabriel Coreisa 0 2 62
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Andrei Dumitrescu 2 6 6
David Gabor 0 1 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Luciano Barbarino 2 6 6
Mihai Cosmin Ghetu 0 0 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Obretin Cristian Eduard 2 6 6
Matei Varbanciu 0 4 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Jamie Forrest 2 6 6
Cristi Junior Zlotea 0 1 0
Heren enkelspel Clay Hungary M15 Gyula sets 1 2 3 4 5
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Marcell Bartakovics 2 6 7
Rafael Kis Balazs 0 3 63
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Michalis Sakellaridis 2 6 6
Andriy Poritskyy 0 0 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Daniel Salazar Martinez 2 6 6
Oliver Varga-Toth 0 2 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Gregor Ramskogler 2 6 6
Dennis Philip Bogdan 0 0 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Tobias Sonne 2 6 4 10
Bence Toth 1 4 6 8
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Kolos Kincses 2 6 6
Filip Apltauer 0 4 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Kornel Halmos 2 3 6 10
Freek Van Donselaar 1 6 1 5
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Zalan Sandor Savay 2 6 6
Ying Hou 0 3 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Adam Gabor Szoke 2 6 6
Lukas Rohseano 0 4 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Gabor Hornung 2 6 4 10
Patrik Meszaros 1 4 6 7
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Samuel Kyjaci 2 6 6
Bartosz Wojnar 0 2 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Hugo Ruiz Rodriguez 1 6 3
Nikita Repkin scratch 0 2 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Achilles Belkovics 2 0 7 13
Norbert Marosik 1 6 5 11
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Aron Janos Major 2 6 6
Vitalii Hnidets 0 0 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Barnabas Sift 2 6 6
Juan Pablo Jaramillo 0 1 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Botond Nagy 2 6 5 10
Martin Zeljenka 1 1 7 1
Heren enkelspel Clay Japan M15 Karuizawa sets 1 2 3 4 5
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Issei Okamura 2 6 6
Antoine Voisin 0 1 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Toru Horie 2 6 6
Sena Sasaki 0 0 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Daiki Yoshimura 2 3 7 11
Woojun Kang 1 6 66 9
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Taketo Takamisawa 2 6 7
Mao Takada 0 4 5
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Seongbin Sim 2 3 7 10
Yuhei Kono 1 6 64 7
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Sam Ryan Ziegann 2 6 6
Ashkan Ghorbanzadeh 0 0 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Elijah Poritzky 2 7 6
Ryo Minakata 0 5 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Yusuke Kusuhara 2 6 6
Goki Niinomi 0 2 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Junhyun Lee 2 6 4 10
Satoru Nakajima 1 3 6 5
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Shunsuke Nakagawa 2 6 6
Aoi Kambara 0 0 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Geni Inoue 2 6 7
Kazuya Tamura 0 4 5
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Zachary Adam-Gedge 2 7 6
Taki Adachi 0 5 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Yusaku Sugaya 2 6 7 10
Yua Taka 1 72 5 5
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Jay Lin Gibson 2 6 3 10
Natsuki Yamamoto 1 3 6 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Noritaka Koizumi 2 6 6
Masaru Higuchi 0 1 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Yuki Karatsu 2 6 6
Anthony Shumsky 0 3 2
Heren enkelspel Hard Jamaica M15 Kingston sets 1 2 3 4 5
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Abraham Asaba 2 6 6
Jaden Cephas 0 2 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Max Benaim 2 6 6
David Goldsmith 0 1 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Aurel Ciocanu 2 6 6
Jabari Stafford 0 1 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Brandon Perez 2 6 6
Teodor Cariov 0 3 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Xavier Lawrence 2 6 7
Eugenio Almeida Junior 0 4 65
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Jera Staley 2 7 6
Victor Braga 0 5 3
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Alexey Shtengelov 2 6 6
Blake Shoucair 0 2 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Gabriel Hurtado 2 6 6
Alfredo Casso 0 3 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Reece Falck 2 6 6
Sibi Junior Soumahoro 0 4 4
26.05.24
Finale
Leo Borg 2 3 6 6
Corey Craig 1 6 4 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Timothy Gray 2 6 6
Jonathan March 0 0 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Lucca Pinto 2 6 6
Breno Braga 0 4 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Shu Matsuoka 2 6 7 11
Gabriel Porras 1 78 66 9
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Daniel Vishnick 2 6 6
Duainne Miller 0 2 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Victor Hugo Remondy Pagotto 2 6 6
Leonardo Vega 0 2 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Richard Mallory 2 6 6
Fabio Nestola 0 3 0
Heren enkelspel Clay Serbia M15 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Vladimir Uzhylovsky 2 6 6
Mikhail Malakhovich 0 2 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Shendrit Deari 2 6 6
Sergei Pogosian 0 3 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Vasil Shandarov 2 6 6
Will Cowan 0 2 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Eleftherios Neos 2 6 6
Igor Stablovic 0 1 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Nicholas Campbell 2 7 6
Mal Agushi 0 61 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Lazar Vojinovic 2 6 6
Astro Pilipovic 0 4 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Gorazd Srbljak 2 6 6
Andrej Komnenic 0 2 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Stevan Popovic 2 7 3 10
Alejandro Bancalari 1 5 6 7
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Gabriele Camilli 2 6 6 10
Nicolas Villalon 1 71 4 6
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Ioannis Kountourakis 2 6 6
Vuk Arnautovic 0 1 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Lazar Radenkovic 2 6 7
Tadej Mihajlovic 0 3 5
26.05.24
Finale
Marat Sharipov (RUS) 2 6 0 6
Hayato Matsuoka 1 1 6 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Oskari Eerola 2 6 6
Yile Li 0 2 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Benjamin Torres 2 6 6
Aleksandar Ljubojevic 0 3 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Romeo Hadzimehmedovic 2 6 6
William Mclennaghan 0 3 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Miguel Angel Madrid Torres 2 3 7 10
Ilija Zoroja 1 6 5 5
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Novak Novakovic 2 7 6
Erik Vladimirov 0 5 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Stefan Skobelev 2 7 6
Aleksandar Daskalovic 0 62 3
26.05.24
1e ronde van de kwal.
George Lazarov 2 6 6
Sergis Kyratzis 0 4 3
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Stylianos Christodoulou 2 6 6 10
Deren Yigin 1 73 1 3
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Zelimir Rudan 2 6 1 10
Aleksandar Mihailovic 1 2 6 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Javier Guzman 2 6 5 11
Ivan Goncharov 1 0 7 9
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Benjamin Torrealba 2 6 6
Alexandar Balj 0 2 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Aleksandar Andic 2 6 6
Nikola Mitrovic 0 4 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Carlos Giraldi 2 6 6
Dmitrii Vasilev 0 0 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Mihail Ivanov 2 7 6
Luka Todorovic 0 5 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Vuk Radjenovic 2 6 6
Jun Ji He 0 4 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Vanja Petrov 2 6 4 10
Obrad Markovski 1 3 6 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Benjamin Herrera Delucchi 2 6 6
Jovan Cirkovic 0 4 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Cahir Warik 2 4 6 10
Aleksandar Hudjec 1 6 3 7
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Mateja Stefanovic 2 6 6
Ognjen Belic 0 0 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Mateya Stanisavljevic 2 6 6 10
Nini Gabriel Dica 1 72 2 6
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Novak Ivanovic 2 6 6
Andrej Tasevski 0 1 1
Heren enkelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Maksim Tikhomirov 2 6 6
Lleyton Richards 0 2 3
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Alp Horoz 2 6 4 10
Vaclav Schneider 1 4 6 3
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Marcus Walters 2 6 6
Charles Dossetter 0 1 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Grigoriy Lomakin 2 6 6
Bader Idrees 0 1 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Abhinav Sanjeev Shanmugam 2 6 6
Thomas George Brun 0 0 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Dominic West 2 7 6
Darrshan Suresh 0 65 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Patrick Foley 2 6 6
Lyle Zaloumis 0 3 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Diogo Marques 2 6 6
Karam Hatamleh 0 0 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Valentin De Carvalho 1 w/o
Mahmut Emre Gurmeric 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Tomas Antonio Serrano Luis 2 6 7
Birtan Duran 0 4 5
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Jordan Chiu 2 6 6
Fred Barnett 0 4 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Tai Sach 1 w/o
Saud Alhogbani 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Ammar Elamin 2 6 6
Jake Trondson 0 3 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Leon Formella 2 6 6
Aniketh Venkataraman 0 3 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
George Gregoriou 2 6 6
Seiichiro Ichikawa 0 0 3
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Lohithaksha Bathrinath 2 6 6
Scott Cameron 0 2 3
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Ilia Simakin 2 6 1 10
Omar Knani 1 3 6 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Rayen Hermassi 2 6 6
Haithem Rabbouche 0 4 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Youssef Boubaker 1 7
Imran Sibille scratch 0 5
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Rohan Mehra 2 6 6
Francois Van Wyk 0 0 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Nikita Ianin 2 6 6
Raphael Nii Nortei Dowuona 0 1 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Mateo Matulovich 2 6 6
Bouraoui Fares 0 0 0
26.05.24
Finale
Tiago Pereira 2 7 6
Arthur Bouquier 0 61 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Sam Baldwin 2 7 6
Amrutjay Mohanty 0 5 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Youssef Kadiri Hassani 2 6 6
Josh Roe Flannelly 0 3 3
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Nicolas Philibert 2 6 6
Casper Nicolle 0 1 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Rushil Khosla 2 6 6
Oluwaseun Peter Ogunsakin 0 4 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Patrick Schoen 2 6 6
Cian Maguire 0 2 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Brar Navraj Singh Nav 2 6 6
Leonardo Ciriaci 0 3 3
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Declan Townsend 2 4 6 10
William Rassat 1 6 2 8
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Mohammad Alkotop 1 w/o
Takahiro Kubo 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Carlos Maria Zarate 2 6 3 10
Ahmed Mouhan 1 2 6 8
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Zaid Mashni 2 7 6
Rishikrishna Ayyappan 0 5 2
Heren enkelspel Clay Ethiopia M25 Addis Ababa sets 1 2 3 4 5
26.05.24
Finale
Philip Henning 2 6 6
Siddharth Vishwakarma 0 2 2
Heren enkelspel Clay China M25 Anning sets 1 2 3 4 5
26.05.24
Finale
Jie Cui 2 6 6
Yan Bai 0 3 4
Heren enkelspel Clay China M25 Baotou sets 1 2 3 4 5
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Bingyu Yu 2 6 6
Zhou Mingzhou 0 1 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Stefan Vujic 2 6 7
Xirui Liu 0 1 5
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Ki Lung Ng 2 7 6
Zijiang Yang 0 5 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Nico Hornitschek 2 6 6
Jack Bruce-Smith 0 4 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Shaoyun Liu 2 6 6 10
James Elia 1 4 77 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Yaojie Zeng 2 6 6
Shenglin Zhuo 0 3 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Pengyu Lu 2 6 4 10
Jeffrey Hsu 1 3 6 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Yuquan Jin 2 6 3 10
Xin Hu 1 4 6 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Adrian Arcon 2 7 5 10
Yanjie Zheng 1 65 7 5
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Chen-Yu Lu 2 7 7
Zhan Zheng 0 65 64
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Xirui Han 2 6 6
Leroy Yong 0 2 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Hao Duan 2 6 5 10
Jianhao Sheng 1 4 7 7
26.05.24
1e ronde van de kwal.
You Du 2 6 7
Hong-Lin Fu 0 4 68
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Xing Dao Chen 2 6 6
Hangyu Ai 0 1 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Ke Hau Hung 2 6 6
Runyu Zhao 0 1 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Ruijie Huang 2 6 6 11
Jiayang Dong 1 3 76 9
Heren enkelspel Clay France M25 Carnac sets 1 2 3 4 5
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Romain Gales 2 6 6
Strahinja Cejovic 0 2 3
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Mathis Debru 2 3 6 10
Zaccharie Cado 1 6 4 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Theo Mottier 2 6 6
Cameron Price 0 4 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Antoni Fabre 2 6 6
Enguerrand Grimaud 0 0 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Christophe Pognon 2 6 6
Nolhan Col-Destailleur 0 1 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Ferdinand Livet Novkirichka 2 6 6
Emile Favre 0 0 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Aaron Gabet 2 0 7 12
Emilien Burnel 1 6 5 10
Heren enkelspel Clay France M25 Deauville sets 1 2 3 4 5
26.05.24
Finale
Alexey Vatutin 2 6 6
Raphael Collignon 0 3 4
Heren enkelspel Clay Bosnia and Herzeg. M25 Kiseljak sets 1 2 3 4 5
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Boris Stojanovic 2 6 6
Kemal Asotic 0 0 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Gasper Skof 1 w/o
Vansh Janghu 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Albert Calin 1 w/o
Kai Stetzer 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Amir Skrijelj 2 6 6
Nikola Lazetic 0 0 0
Heren enkelspel Clay Spain M25 La Nucia sets 1 2 3 4 5
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Mario Mansilla Diez 2 6 6
Fernando Martinez Belinchon 0 3 3
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Martins Rocens 2 6 6
Asier Meneses Perny 0 4 3
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Axel Herberg 2 6 6
Dino Molokova Ferreira 0 3 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Carles Hernandez 2 6 6
Samuel Martinez Arjona 0 0 3
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Higinio Sanchis Melero 2 7 6
Luka Van Geel 0 5 3
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Sebastian Pino 2 6 6
Florin Cristian Lucaciu 0 4 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Carlos Gimenez Perez 1 w/o
Valentin Bianciotti 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Toprak Avcibasi 2 6 6
Arturo Ros Salvatierra 0 0 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Pavel Petrov (RUS) 2 7 3 10
Ivan Lopez 1 63 6 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
David Totikashvili 2 6 7
Oscar Baumgartner 0 2 5
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Arystanbek Kaparov 1 w/o
Zhengqing Ji 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Laurent Julia Calac 2 6 6
Jose Miguel Martinez Romera 0 1 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Eneko Rios Perez 2 6 6
Nico Rating 0 4 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Roger Pascual Ferra 2 6 6
Andreu Sanchez Ferre 0 0 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Mario Martinez Serrano 2 6 6
Mario Arce Fernandez 0 2 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Lucca Helguera Casado 2 7 6
Joseph Puig Mccallan 0 64 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Yoav Versloot 2 6 6
Mario Lozano 0 3 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Adam Kaczmarek 2 6 6
Pavel Zhadan 0 0 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Pedro Andre De Almeida Santos 1 w/o
Pablo Perez Navarro 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Hugo Garcia Gomez 2 2 6 10
Ivan Abramov 1 6 0 6
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Manel Lazaro Juncadella 2 7 4 11
Xavier Ferrer Mateo 1 63 6 9
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Rohan Belday 2 6 6
Vicent Llobell 0 0 3
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Luka Talan Lopatic 1 w/o
Carlos Alonso 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Robert Watzka 2 6 6
Nithilan Eric Kinattuvilai 0 2 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Andy Allen 2 6 3 10
David Munoz Botia 1 4 6 8
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Mingliang Yue 2 6 6
Lucas Sanchez Lopez 0 0 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Pablo Aunion 2 1 6 11
Ghouse Ali Faisal 1 6 3 9
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Miguel Angel Machado 2 6 6
Nil Boixader Roca 0 4 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Nikola Djukic Valera 2 6 5 10
Kenay Ortiz Gonzalez 1 3 7 6
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Riccardo Ciulli 2 6 3 10
Ayush Sharma 1 1 6 5
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Angel Hernandez 1 6 3
Marcos Moreno Diaz scratch 0 4 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Hector Salvador Civera 2 0 6 10
Areg Stepanian 1 6 4 7
Heren enkelspel Clay Spain M25 Mataro sets 1 2 3 4 5
26.05.24
Finale
Guy Den Ouden 2 6 5 6
Lorenzo Giustino 1 1 7 0
Heren enkelspel Clay Italy Vicenza Challenger sets 1 2 3 4 5
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Alessandro Giannessi 2 6 6
Giovanni Oradini 0 3 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Riccardo Bonadio 2 6 6
Marcello Serafini 0 4 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Nino Serdarusic 2 7 6
Kirill Kivattsev 0 64 3
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Remy Bertola 2 6 6
Luca Giacomini 0 2 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Giovanni Fonio 2 6 6
Ryan Seggerman 0 2 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Hazem Naow 2 6 6
Nicolas Alvarez Varona 0 3 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Federico Iannaccone 2 6 6
Alexander Weis 0 1 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Federico Arnaboldi 2 6 6
Renzo Olivo 0 0 3
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Alibek Kachmazov 2 7 6
Alessandro Battiston 0 64 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Vilius Gaubas 2 4 7 6
Franco Roncadelli 1 6 5 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Samuel Vincent Ruggeri 2 6 6
Thomas Nucera 0 0 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Arthur Gea 2 7 4 6
Sandro Kopp 1 67 6 2
Dames enkelspel Clay France Paris sets 1 2 3 4 5
26.05.24
1e ronde
Caroline Garcia 2 4 7 6
Eva Lys 1 6 5 2
26.05.24
1e ronde
Viktorija Golubic 2 7 6
Barbora Krejcikova 0 63 4
26.05.24
1e ronde
Yafan Wang 2 6 6
Maria Timofeeva 0 3 3
26.05.24
1e ronde
Donna Vekic 1 6
Lesya Tsurenko scratch 0 5
26.05.24
1e ronde
Chloe Paquet 2 6 6
Diana Shnaider 0 3 1
26.05.24
1e ronde
Naomi Osaka 2 6 4 7
Lucia Bronzetti 1 1 6 5
26.05.24
1e ronde
Jelena Ostapenko 2 6 7
Jaqueline Cristian 0 4 5
26.05.24
1e ronde
Katerina Siniakova 2 7 7
Dalma Galfi 0 5 63
26.05.24
1e ronde
Sofia Kenin 2 4 6 6
Laura Siegemund 1 6 2 2
26.05.24
1e ronde
Jana Fett 2 6 3 7
Jessica Bouzas Maneiro 1 2 6 5
26.05.24
1e ronde
Marie Bouzkova 2 6 6
Veronika Kudermetova 0 2 4
26.05.24
1e ronde
Tamara Zidansek 2 6 2 6
Alison Van Uytvanck 1 2 6 1
26.05.24
1e ronde
Dayana Yastremska 2 3 6 6
Ajla Tomljanovic 1 6 3 3
26.05.24
1e ronde
Olga Danilovic 2 6 6
Martina Trevisan 0 1 2
26.05.24
1e ronde
Amanda Anisimova 2 7 6
Rebecca Sramkova 0 66 4
26.05.24
1e ronde
Xiyu Wang 2 7 6 6
Zhuoxuan Bai 1 5 74 3
26.05.24
1e ronde
Xinyu Wang 2 0 6 6
Jule Niemeier 1 6 2 4
26.05.24
1e ronde
Marta Kostyuk 2 7 6 6
Laura Pigossi 1 5 74 4
26.05.24
1e ronde
Katie Volynets 2 7 6
Aleksandra Krunic 0 64 2
26.05.24
1e ronde
Clara Tauson 2 6 6
Tatjana Maria 0 2 3
Dames enkelspel Clay Croatia W15 Bol sets 1 2 3 4 5
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Natalie Barbir 1 w/o
Mia Munivrana 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Eleanor Dean 2 6 6
Manuela Mijovic 0 2 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Frederikke Svarre 2 6 6
Petra Skokic 0 1 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Aino Alkio 2 6 6
Matira Ferrarini 0 0 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Virginia Zamberlani 2 6 6
Theodora Degelow 0 4 3
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Sara Mikaca 2 6 6
Lena Ramharter 0 1 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Tea Nikcevic 2 6 6
Nikola Koprivova 0 2 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Katharina Rothacker 2 5 7 10
Friederike Nolte 1 7 63 7
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Elena Karner 2 6 6
Maria Eleni Poulka 0 3 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Zuzana Sopkova 2 6 6
Fabienne Kim Degroot 0 0 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Ida Johansson 2 6 6
Milana Dejanovic 0 3 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Stella Knez 2 6 6
Liv Sumak 0 1 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Carolina Troiano 2 6 6
Natalia Fehr 0 0 2
26.05.24
Finale
Laura Samsonova 2 6 6
Sara Svetac 0 1 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Vlada Kozak 2 6 6
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez 0 4 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Manuella Persson 2 6 7
Alissia Chiara Gleixner 0 2 66
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Michelle Khomich 2 6 6
Klara Vukicevic 0 2 0
Dames enkelspel Clay Romania W15 Bucharest sets 1 2 3 4 5
26.05.24
Finale
Emily Welker 2 6 6
Eva Maria Ionescu 0 1 3
Dames enkelspel Hard Spain W15 Estepona sets 1 2 3 4 5
26.05.24
Finale
Jacqueline Cabaj Awad 2 6 6
Alice Gillan 0 2 4
Dames enkelspel Hard Japan W15 Fukui sets 1 2 3 4 5
26.05.24
Finale
Mio Mushika 2 7 6
Shiho Akita 0 5 4
Dames enkelspel Clay Romania W15 Galati sets 1 2 3 4 5
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Evelyne Atticia Tiron 2 6 6
Daria Tudor 0 2 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Giulia Paterno 2 6 6
Andra Maria Simion 0 0 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Krystyna Pochtovyk 2 6 6
Ana Cristiana Mocanu 0 1 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Denisa Elena Plesa 2 6 7
Anca Stefania Sauciuc 0 4 5
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Alexia-Shara Iancu 2 7 6
Andreea Diana Soare 0 5 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Sofia Maria Barbulescu 2 6 6
Ana Maria Chirita 0 4 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Ioana Teodora Sava 2 6 6
Eva Maria Soacate 0 2 3
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Maria Teodorescu 2 6 7
Maria Theodora Stancescu 0 1 5
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Cristiana Nicoleta Todoni 2 6 6
Sara Maria Dragnea 0 3 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Sophie Isabele Jurca 2 6 6
Gabriela Aura Zarnoveanu 0 1 3
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Alexandra Irina Anghel 2 6 6
Kanako Osafune 0 0 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Alice Nicoleta Petrache 2 7 6
Alessia Marinescu 0 5 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Lavinia Luciano 2 6 6
Antonia Aragosa 0 0 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Ilinca Sagmar 2 3 6 15
Stefana Lazar 1 6 1 13
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Alexia Clara Adascalitei 2 6 1 10
Diana Maria Mihail 1 4 6 8
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Alexia Patru 2 4 6 10
Noemi La Cagnina 1 6 4 1
Dames enkelspel Clay Serbia W15 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Doroteja Petrovic 2 6 6
Helena Muzinic 0 0 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Anastasija Arsic 2 6 6
Ralitsa Alexandrova 0 4 3
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Lana Stanisic 2 6 6
Sofia Kandela 0 1 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Patricia Georgiana Goina 2 6 6
Kate Zueva 0 0 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Andjela Raznatovic 2 6 6
Darija Ilic 0 4 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Hao Liang 2 6 6
Saska Savic 0 1 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Mia Sarcev 2 6 6
Viola Hajna Jeck 0 3 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Gala Ilic 2 7 6
Milica Martinovic 0 5 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Klara Vaja 2 6 6
Maria Eduarda Mauad 0 3 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Nadja Mladenovic 2 6 6
Helena Sarkis 0 0 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Milica Popovski 2 6 6
Mia Milisavljevic 0 3 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Sofija Milenkovic 2 0 6 11
Nika Ilic 1 6 4 9
Dames enkelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Alisa Yakimakho 2 6 7
Mio Kijima 0 2 5
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Alice Amendola 1 w/o
Kyara Belhadj 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Leena Bennetto 2 3 7 11
Elena Michel 1 6 5 9
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Linda Ajimi 1 w/o
Nora Mitrea Gerocz 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Lina Soussi 1 w/o
Yifei Huang 0
26.05.24
Finale
Ella Mcdonald 2 6 6
Daria Khomutsianskaya 0 4 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Meshkatolzahra Safi 2 6 6
Vibhasree Gowda 0 0 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Fayrouz Ben Hassine 2 7 5 10
Gemma Elisabetta Ricci 1 62 7 8
26.05.24
2e ronde van de kwal.
Manal Ennaciri 1 w/o
Marie Lou Peyre 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Cleanne Pickel 1 w/o
Adithi Are 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Dilana Rsovac 2 6 6
Yuping Wang 0 4 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Sasha Natalie Chimedza 2 6 3 10
Hania Abouelsaad 1 2 6 5
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Guyu Xu 2 6 6 10
Mirabelle Tahiri 1 72 4 5
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Farah Rebai 2 7 6
Alaa Essid 0 5 2
Dames enkelspel Hard Republic of Korea W35 Changwon sets 1 2 3 4 5
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Ji-Hee Choi 2 6 6
Annette Robertson 0 0 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Dabin Kim 2 6 6
Gyeong Seo Lee 0 2 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Sunam Jeong 2 6 6
Maralgoo Chogsomjav 0 2 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Haruna Arakawa 2 6 6
Na Hyun Kang 0 1 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
I-Hsuan Cho 2 2 6 10
Cherry Kim 1 6 3 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Xiangruyi Ji 2 6 6
Eun Se Jang 0 1 3
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Kisa Yoshioka 2 6 6
Ju-Yun Jeng 0 2 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Yi Tsen Cho 2 6 6
Kahyeon Han 0 3 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Eunji Lee (2001) 2 6 6
Natsuho Arakawa 0 1 3
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Mayuka Aikawa 2 6 6
Yujin Ahn 0 3 3
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Eunji Oh 2 6 6
Ye Eun Kim 0 0 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Rina Saigo 2 6 6
Yukina Saigo 0 1 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Yeon Woo Ku 2 6 6
Han Hyeongju 0 1 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Dayeon Back 2 6 6
Eun Ji Lee 0 1 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Jeong Moon 2 7 0 10
Ayumi Koshiishi 1 63 6 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Hwiwon Wi 2 6 6
Naoko Eto 0 3 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Hikaru Sato 2 6 7
Heerae Im 0 1 63
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Ha Yeong Ryu 2 6 6
Jieon Oh 0 1 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
A Young Jang 2 6 6
Eunji Lim 0 4 3
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Han Shi 2 6 6
Ji Eun Lee (2005) 0 1 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
On Yu Choi 2 6 6
Haram Kim 0 3 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Eunchae Kim 2 6 6
Ryeong Gyeong Park 0 2 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Sarah Victoria Majesty Nita 2 6 4 12
Sun Min Ha 1 4 6 10
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Hee Won Ju 2 6 6
Dain Kim 0 2 4
Dames enkelspel Clay Austria W35 Klagenfurt sets 1 2 3 4 5
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Oana Gavrila 2 6 6
Nikola Kollaritsch 0 1 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Manca Pislak 2 6 6
Alexa Volkov 0 2 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Katerina Tsygourova 2 6 6
Laura Pasterk 0 0 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Lauryn John-Baptiste 1 6 4
Anna Ozerova scratch 0 1 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Luisa Meyer Auf Der Heide 2 6 6
Sarah Kanduth 0 1 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Julie Belgraver 2 6 6
Anna Lena Ebster 0 3 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Kristina Dmitruk 2 6 6
Lisa Gruber 0 3 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Stella Kovacicova 2 6 6
Barbora Michalkova 0 4 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Eszter Meri 2 6 6
Miriam-Katharina Opris 0 0 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Jasmijn Gimbrere 2 6 6
Lena Stultschnig 0 0 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Amandine Monnot 2 6 6
Gabriela Vilar 0 0 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Sylvie Zund 2 6 6
Kasandra Leoni Djekic 0 2 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Elena Korokozidi 2 6 4 10
Veronika Kulhava 1 3 6 8
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Stefanie Auer 2 6 6
Gabriela Nanova 0 1 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Rinon Okuwaki 2 6 6
Jasmin-Sabrina Opris 0 0 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Wakana Sonobe 2 6 6
Karina Kovalchuk 0 0 2
Dames enkelspel Clay Serbia W35 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
26.05.24
Finale
Lola Radivojevic 2 6 6
Sara Cakarevic 0 3 4
Dames enkelspel Hard Tunisia W35 La Marsa sets 1 2 3 4 5
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Alica Rusova 2 6 6
Florence Fedeli 0 1 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Victoria Mikhaylova 2 6 6
Sandra Mahbouli 0 0 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Zoziya Kardava 2 6 6
Amira Bartaguiz 0 0 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Anastasiya Poplavska 2 6 6
Sofia Dement 0 0 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Meriem Makhlouf 2 6 6
Jasmine Ben Aba 0 0 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Lan Mi 2 6 6
Oceanne Lopez 0 3 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Giulia Alessia Monteleone 2 6 6
Madison Frahn 0 4 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Sophia Ksandinov 2 6 6
Ella Simmons 0 0 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Chrystal Lopez 2 6 7
Jessy Rompies 0 3 63
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Chahd Tourkhani 2 6 4 10
Bianca Compuesto 1 2 6 4
Dames enkelspel Hard Dominican Republic W35 Santo Domingo sets 1 2 3 4 5
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Riya Bhatia 2 6 6
Alessandra Crump 0 3 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Mary Lewis 2 6 6
Taylor Marie Gales 0 1 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Ana M Becerra 2 6 3 10
Shria Atturu 1 0 6 8
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Lilian Poling 2 6 6
Yolande Leacock 0 3 3
26.05.24
Finale
Victoria Hu 2 5 6 6
Noelia Zeballos 1 7 3 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Barakat Oyinlomo Quadre 2 6 6
Martina Maria Bovio 0 2 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Savanna Ly 2 7 6
Sia Cariov 0 5 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Jada Bui 2 6 6
Nicole Poj 0 3 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Emma Van Poppel 2 6 6
Leela Cline 0 0 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Elsa Wan 2 6 7
Ema Burgic Bucko 0 3 64
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Lexington Reed 2 6 6
Jordan Fenton 0 1 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Gabriella Vannessa Lindgren 2 6 6
Mansi Vadyala 0 4 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Love-Star Alexis 2 6 7
Saumya Vig 0 4 64
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Maria Jose Sanchez Uribe 2 6 6
Adaugo Ukaegbu 0 3 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Brianna Baldi 2 3 6 10
Ximena Senties 1 6 4 7
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Sophie Llewellyn 2 6 6
Marika Jones 0 2 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Oziera Ahmad 2 6 6
Javiera Verdugo 0 0 2
Dames enkelspel Hard Republic of Korea W50 Goyang sets 1 2 3 4 5
26.05.24
Finale
Hanna Chang 2 7 6
Aoi Ito 0 62 4
Dames enkelspel Clay Slovenia W50 Otocec sets 1 2 3 4 5
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Iva Primorac 2 6 6
Lara Smejkal 0 1 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Rasheeda Mcadoo 2 6 6
Emily Webley-Smith 0 0 3
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Angelica Raggi 2 6 6
Katherine Barnes 0 4 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Irene Lavino 2 6 7
Kali Supova 0 2 64
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Jana Bojovic 2 4 6 6
Laura Svatikova 1 6 3 4
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Mina Hodzic 2 6 6
Kaja Najzer 0 2 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Monique Barry 2 6 6
Ingrid Vojcinakova 0 3 3
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Mara Guth 2 6 6
Costanza Traversi 0 2 1
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Chiara Girelli 2 6 6
Meta Marenk 0 0 3
26.05.24
Finale
Anouk Koevermans 2 1 6 7
Victoria Jimenez Kasintseva 1 6 4 5
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Anika Jaskova 2 6 6
Marija Djurasic 0 0 0
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Denise Hrdinkova 2 6 6
Martina Marusinova 0 3 3
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Johanne Svendsen 2 7 6
Natalia Krockova 0 5 3
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Panna Bartha 2 6 6
Isabella Barrera Aguirre 0 2 3
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Ana Grubor 2 6 6
Ana Lanisek 0 1 2
26.05.24
1e ronde van de kwal.
Laura Cilekova 2 6 6
Petja Drame 0 2 4
Dames enkelspel Clay Italy W75 Grado sets 1 2 3 4 5
26.05.24
Finale
Francesca Jones 2 6 7
Kathinka Von Deichmann 0 1 5
Heren dubbelspel Clay Italy M15 Cervia sets 1 2 3 4 5
26.05.24
Finale
Jacopo Bilardo/Gianluca Cadenasso 1 w/o
Federico Bondioli/Rei Sakamoto 0
Dames dubbelspel Clay Austria W35 Annenheim sets 1 2 3 4 5
26.05.24
Finale
Laura Hietaranta/Elena Malygina 2 3 6 10
Nika Radisic/Daniela Vismane 1 6 3 6
Dames dubbelspel Hard Dominican Republic W35 Santo Domingo sets 1 2 3 4 5
26.05.24
Halve finale
Jessica Hinojosa Gomez/Mell Elizabeth Reasco Gonzalez 2 5 6 10
Zoe Hitt/Yuliana Monroy 1 7 2 4
<