Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Clay France Paris sets 1 2 3 4 5
30.05.24
12:00
2e ronde
Fabio Fognini  
Tommy Paul [14]  
30.05.24
12:00
2e ronde
Gael Monfils  
Lorenzo Musetti [30]  
30.05.24
12:00
2e ronde
Novak Djokovic [1]  
Roberto Carballes Baena  
30.05.24
12:00
2e ronde
Jan-Lennard Struff  
Alexander Bublik [19]  
30.05.24
12:00
2e ronde
Thanasi Kokkinakis  
Giulio Zeppieri [q]  
30.05.24
12:00
2e ronde
Alexander Zverev [4]  
David Goffin  
30.05.24
12:00
2e ronde
Karen Khachanov [18]  
Jozef Kovalik [LL]  
30.05.24
12:00
2e ronde
Taylor Harry Fritz [12]  
Dusan Lajovic  
30.05.24
12:00
2e ronde
Miomir Kecmanovic  
Daniil Medvedev [5]  
30.05.24
12:00
2e ronde
Tomas Martin Etcheverry [28]  
Arthur Rinderknech  
30.05.24
12:00
2e ronde
Alex De Minaur [11]  
Jaume Antoni Munar Clar  
30.05.24
12:00
2e ronde
Mariano Navone [31]  
Tomas Machac  
30.05.24
12:00
2e ronde
Flavio Cobolli  
Holger Rune [13]  
30.05.24
12:00
2e ronde
Luciano Darderi  
Tallon Griekspoor [26]  
Heren enkelspel Hard USA Little Rock Challenger sets 1 2 3 4 5
30.05.24
02:00
2e ronde
Aidan Mayo  
Mitchell Krueger [6]  
30.05.24
18:00
2e ronde
Nishesh Basavareddy  
Christian Langmo [q]  
30.05.24
18:00
2e ronde
Trevor Svajda [WC]  
Andres Martin [q]  
30.05.24
18:00
2e ronde
Rudy Quan [q]  
Andres Andrade  
Heren enkelspel Clay Italy Vicenza Challenger sets 1 2 3 4 5
30.05.24
11:00
2e ronde
Francesco Passaro [1]  
Marco Cecchinato [WC]  
Dames enkelspel Clay France Paris sets 1 2 3 4 5
30.05.24
12:00
2e ronde
Sara Errani [q]  
Emma Navarro [22]  
30.05.24
12:00
2e ronde
Victoria Azarenka [19]  
Mirra Andreeva  
30.05.24
12:00
2e ronde
Irina-Camelia Begu  
Linda Noskova [27]  
30.05.24
12:00
2e ronde
Arantxa Rus  
Elena Rybakina [4]  
30.05.24
12:00
2e ronde
Ana Bogdan  
Anastasia Pavlyuchenkova [20]  
30.05.24
12:00
2e ronde
Elina Svitolina [15]  
Diane Parry  
30.05.24
12:00
2e ronde
Madison Keys [14]  
Mayar Sherif  
30.05.24
12:00
2e ronde
Elise Mertens [25]  
Petra Martic  
30.05.24
12:00
2e ronde
Paula Badosa Gibert  
Yulia Putintseva  
30.05.24
12:00
2e ronde
Anna Kalinskaya [23]  
Bianca Vanessa Andreescu  
30.05.24
12:00
2e ronde
Varvara Gracheva  
Bernarda Pera  
30.05.24
12:00
2e ronde
Hailey Baptiste [LL]  
Jasmine Paolini [12]  
30.05.24
12:00
2e ronde
Moyuka Uchijima [q]  
Aryna Sabalenka [2]  
30.05.24
12:00
2e ronde
Qinwen Zheng [7]  
Tamara Korpatsch  
30.05.24
12:00
2e ronde
Peyton Stearns  
Daria Kasatkina [10]  
30.05.24
12:00
2e ronde
Elina Avanesyan  
Anna Blinkova  
Dames enkelspel Clay Brazil W15 Rio Claro sets 1 2 3 4 5
30.05.24
01:30
1e ronde
Maria Eduarda Lages [q]  
Amy Zhu [4]  
Heren dubbelspel Clay France Paris sets 1 2 3 4 5
30.05.24
12:00
1e ronde
Sadio Doumbia/Fabien Reboul [16]  
Dan Added/Theo Arribage [WC]  
30.05.24
12:00
1e ronde
Petros Tsitsipas/Stefanos Tsitsipas  
Denys Molchanov/John-Patrick Smith  
30.05.24
12:00
1e ronde
Dustin Brown/Frances Tiafoe  
Marcus Daniell/Mackenzie Mcdonald  
30.05.24
12:00
1e ronde
Diego Hidalgo/Alejandro Tabilo  
Kevin Krawietz/Tim Puetz [6]  
30.05.24
12:00
1e ronde
Sebastian Baez/Thiago Seyboth Wild  
Daniel Evans/Andy Murray [WC]  
30.05.24
12:00
1e ronde
Ivan Dodig/Austin Krajicek [4]  
Julian Cash/Robert Galloway  
30.05.24
12:00
1e ronde
Jamie Murray/Michael Venus [13]  
Pedro Martinez Portero/Jaume Antoni Munar Clar  
30.05.24
12:00
1e ronde
Ariel Behar/Adam Pavlasek  
Rajeev Ram/Joe Salisbury [3]  
30.05.24
12:00
1e ronde
Alexander Bublik/Alexander Shevchenko  
Miomir Kecmanovic/Dusan Lajovic  
30.05.24
12:00
1e ronde
Rafael Matos/Marcelo Melo  
Constantin Frantzen/Hendrik Jebens  
30.05.24
12:00
1e ronde
Lloyd Glasspool/Jean-Julien Rojer  
Maximo Gonzalez/Andres Molteni [8]  
30.05.24
12:00
1e ronde
Alexandre Muller/Luca Sanchez [WC]  
Robin Haase/Botic Van de Zandschulp  
30.05.24
12:00
1e ronde
Andreas Mies/Neal Skupski [12]  
Tomas Machac/Zhizhen Zhang  
30.05.24
12:00
1e ronde
Thanasi Kokkinakis/Denis Shapovalov  
Nathaniel Lammons/Jack Withrow [14]  
30.05.24
12:00
1e ronde
Fabian Marozsan/Fernando Romboli  
Simone Bolelli/Andrea Vavassori [11]  
30.05.24
12:00
1e ronde
Pablo Carreno-Busta/Sergio Martos Gornes  
Gonzalo Escobar/Aleksandr Nedovyesov  
Heren dubbelspel Hard USA Little Rock Challenger sets 1 2 3 4 5
30.05.24
01:00
1e ronde
Nishesh Basavareddy/Cooper Williams [WC]  
Rithvik Choudary Bollipalli/Hans Hach Verdugo [2]  
30.05.24
03:30
1e ronde
Bruno Kuzuhara/Dennis Novikov [PR]  
Nick Chappell/Tung-Lin Wu  
Dames dubbelspel Clay France Paris sets 1 2 3 4 5
30.05.24
12:00
1e ronde
Oceane Dodin/Tatjana Maria  
Ekaterina Alexandrova/Anastasia Pavlyuchenkova  
30.05.24
12:00
1e ronde
Elisabetta Cocciaretto/Martina Trevisan  
Ana Bogdan/Jaqueline Cristian  
30.05.24
12:00
1e ronde
Anastasia Potapova/Yana Sizikova  
Caroline Garcia/Kristina Mladenovic  
30.05.24
12:00
1e ronde
Leylah Annie Fernandez/Erin Routliffe [9]  
Hanyu Guo/Xinyu Jiang  
30.05.24
12:00
1e ronde
Marta Kostyuk/Elena Gabriela Ruse  
Clara Burel/Chloe Paquet [WC]  
30.05.24
12:00
1e ronde
Fang-Hsien Wu/Lin Zhu  
Maia Lumsden/Yafan Wang  
30.05.24
12:00
1e ronde
Cristina Bucsa/Monica Niculescu  
Lauren Davis/Sabrina Santamaria  
30.05.24
12:00
1e ronde
Ashlyn Krueger/Sloane Stephens  
Lyudmyla Kichenok/Jelena Ostapenko [6]  
30.05.24
12:00
1e ronde
Asia Muhammad/Aldila Sutjiadi [15]  
Anhelina Kalinina/Dayana Yastremska  
30.05.24
12:00
1e ronde
Ingrid Martins/Olivia Nicholls  
Nicole Melichar/Ellen Perez [2]  
30.05.24
12:00
1e ronde
Magdalena Frech/Viktoriya Tomova  
Sofia Kenin/Bethanie Mattek-Sands [14]  
30.05.24
12:00
1e ronde
Maria Lourdes Carle/Diane Parry  
Marie Bouzkova/Sara Sorribes Tormo [7]  
30.05.24
12:00
1e ronde
Cori Gauff/Katerina Siniakova [5]  
Anna Danilina/Yifan Xu  
30.05.24
12:00
1e ronde
Elina Avanesyan/Maria Camila Osorio Serrano  
Estelle Cascino/Carole Monnet [WC]  
30.05.24
12:00
1e ronde
Leolia Jeanjean/Jessika Ponchet [WC]  
Xiyu Wang/Yue Yuan  
<