Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Grass Germany Stuttgart sets 1 2 3 4 5
12.06.24
2e ronde
Alexander Bublik 2 6 7
Hamad Medjedovic 0 1 64
12.06.24
2e ronde
Frances Tiafoe 2 7 7
Yannick Hanfmann 0 5 65
12.06.24
2e ronde
Jack Draper 2 6 3 6
Marcos Giron 1 4 6 3
12.06.24
2e ronde
Lorenzo Musetti 2 6 7 6
Dominik Koepfer 1 79 65 3
Heren enkelspel Clay Slovakia Bratislava 1 Challenger sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Jozef Kovalik 2 6 7
Sebastian Gima 0 3 5
12.06.24
1e ronde
Dmitry Popko 2 7 6 6
Yanki Erel 1 62 75 4
12.06.24
1e ronde
Kamil Majchrzak 2 6 6
Ergi Kirkin 0 3 1
12.06.24
1e ronde
Alexey Zakharov 2 7 6
Zsombor Piros 0 61 1
12.06.24
1e ronde
Martin Krumich 2 6 6
Vitaliy Sachko 0 3 3
12.06.24
1e ronde
Jerome Kym 2 6 7 6
Valentin Royer 1 75 62 4
Heren enkelspel Grass Holland 's-Hertogenbosch sets 1 2 3 4 5
12.06.24
2e ronde
Gijs Brouwer 2 6 6
Adrian Mannarino 0 3 3
12.06.24
2e ronde
Tallon Griekspoor 2 6 7
Mackenzie Mcdonald 0 3 65
12.06.24
2e ronde
Ugo Humbert 2 6 7
Arthur Fils 0 3 61
Heren enkelspel Clay Peru Lima 1 Challenger sets 1 2 3 4 5
12.06.24
2e ronde
Facundo Mena 2 6 6
Pedro Sakamoto 0 4 4
12.06.24
2e ronde
Juan Manuel Cerundolo 2 6 6
Gonzalo Villanueva 0 4 1
12.06.24
2e ronde
Matheus Pucinelli De Almeida 2 6 6
Garrett Johns 0 0 3
12.06.24
2e ronde
Juan Bautista Torres 2 6 6
Juan Carlos Prado Angelo 0 0 2
Heren enkelspel Clay France Lyon Challenger sets 1 2 3 4 5
12.06.24
2e ronde
Nikoloz Basilashvili 2 7 6
Maxime Janvier 0 5 1
12.06.24
2e ronde
Alexandre Muller 2 6 6
Alibek Kachmazov 0 0 2
12.06.24
2e ronde
Hugo Gaston 2 6 6 6
Clement Tabur 1 2 71 3
12.06.24
2e ronde
Filip Cristian Jianu 2 6 6
Ugo Blanchet 0 4 3
Heren enkelspel Hard Republic of Korea M15 Anseong sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Ji Hoon Son 2 7 6
Venedikt Tsirikidze 0 65 4
12.06.24
1e ronde
Chan-Yeong Oh 2 6 6 6
Yeonsu Jeong 1 1 77 3
12.06.24
1e ronde
Masamichi Imamura 2 6 2 6
Seon Yong Han 1 4 6 4
12.06.24
1e ronde
Sanhui Shin 1 7 5 1
Minjong Park scratch 0 6 0
12.06.24
1e ronde
Naoki Tajima 2 6 6
Woohyuk Chang 0 1 2
12.06.24
1e ronde
Chase Ferguson 1 2 3
Sora Fukuda scratch 0 6 4
12.06.24
1e ronde
Sam Ryan Ziegann 2 7 6
Hong Chung 0 62 4
12.06.24
1e ronde
Karlis Ozolins 2 6 6
Jun Ha Hyun 0 1 2
12.06.24
1e ronde
Woobin Shin 2 1 6 7
Ezekiel Clark 1 6 4 68
12.06.24
1e ronde
Junhyun Lee 2 6 6
Woodam Song 0 2 3
12.06.24
1e ronde
Edward Winter 2 6 6
Seokhyeon Chu 0 2 1
12.06.24
1e ronde
Kokoro Isomura 2 6 6
Dongmin Kim 0 1 0
12.06.24
1e ronde
Kenta Miyoshi 2 6 4 7
Jangjun Kim 1 3 6 5
Heren enkelspel Clay Italy M15 Chieti sets 1 2 3 4 5
12.06.24
2e ronde
Gabriele Maria Noce 1 3 5
Seydina Andre scratch 0 6 4
12.06.24
1e ronde
Juan Bautista Otegui 2 6 6
Niccolo Catini 0 1 3
12.06.24
2e ronde
Luigi Sorrentino 2 6 7
Juan Bautista Otegui 0 3 64
12.06.24
2e ronde
Francesco Forti 2 6 6
Lorenzo Ferri 0 1 1
12.06.24
2e ronde
Oleksandr Ovcharenko 2 6 6
Andrea Paolini 0 1 2
12.06.24
2e ronde
Lilian Marmousez 2 6 6
Gianmarco Ferrari 0 1 4
12.06.24
2e ronde
Samuele Pieri 2 6 6
Andrea Picchione 0 4 2
12.06.24
2e ronde
Gabriele Vulpitta 2 6 6
Stefano D'Agostino 0 4 3
12.06.24
2e ronde
Michele Ribecai 2 6 6
Lorenzo Sciahbasi 0 1 4
Heren enkelspel Hard Hongkong M15 Hong Kong sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Nam Hoang Ly 2 6 7
Savriyan Danilov 0 2 5
12.06.24
1e ronde
Jake Delaney 2 6 7
Dev Javia 0 2 64
12.06.24
1e ronde
S D Prajwal Dev 1 6 5 6 3
Credit Chaiyarin scratch 0 7 4 1
12.06.24
1e ronde
Ryota Tanuma 2 6 6
Ko Suzuki 0 1 4
12.06.24
1e ronde
Ajeet Rai 2 6 6
Issei Okamura 0 1 1
12.06.24
1e ronde
Tomohiro Masabayashi 2 6 6
Adil Kalyanpur 0 4 3
12.06.24
1e ronde
Daisuke Sumizawa 2 6 6
Linghao Zhang 0 1 2
12.06.24
1e ronde
Thantub Suksumrarn 2 6 6
Jeremy Zhang 0 3 1
12.06.24
1e ronde
Bang Shuo Yin 2 3 6 7
Jesse Delaney 1 6 1 66
12.06.24
1e ronde
Pengyu Lu 2 3 7 6
Kwok Shun Dasson Chan 1 6 61 2
12.06.24
1e ronde
Taiyo Yamanaka 2 6 6
Jack Cheng 0 4 4
12.06.24
1e ronde
William Jansen 2 6 6
Yuichiro Inui 0 4 4
12.06.24
1e ronde
Ryotaro Taguchi 2 6 6
Shan-Yuan Ou 0 2 2
Heren enkelspel Clay Poland M15 Koszalin sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Maciej Rajski 2 7 6
Ignacio Monzon 0 64 3
12.06.24
Kwalif.
Maciej Rajski 2 6 6
Jonas Pelle Hartenstein 0 4 2
12.06.24
Kwalif.
Oscar Jose Gutierrez 2 6 6 10
Tanguy Genier 1 71 4 6
12.06.24
1e ronde
Pawel Juszczak 2 6 7
Yuvan Nandal 0 1 5
12.06.24
Kwalif.
Daniel De Jonge 2 4 6 10
Omar Brigida 1 6 2 8
12.06.24
1e ronde
Daniel De Jonge 2 6 4 6
Jakub Jedrzejczak 1 2 6 3
12.06.24
1e ronde
Kacper Zuk 2 6 2 6
Jiri Barnat 1 2 6 2
12.06.24
1e ronde
Patrick Zahraj 2 7 6
Markus Molder 0 5 0
12.06.24
1e ronde
Zura Tkemaladze 2 6 6
Oscar Jose Gutierrez 0 1 1
12.06.24
1e ronde
Daniel Paty 2 6 6
Bruno Kokot 0 3 2
12.06.24
1e ronde
Marcel Zielinski 2 6 6
Yurii Dzhavakian 0 4 3
12.06.24
1e ronde
Tanguy Genier 2 6 6
Filip Kosinski 0 1 2
12.06.24
1e ronde
Max Wiskandt 2 7 6
Jasza Szajrych 0 65 4
12.06.24
Kwalif.
John Hallquist Lithen 2 6 6
Mikolaj Lis 0 4 1
12.06.24
1e ronde
Filip Pieczonka 1 0 6 3
Georgii Kravchenko scratch 0 6 3 0
12.06.24
Kwalif.
Filip Pieczonka 2 6 6
Fryderyk Lechno-Wasiutynski 0 4 3
12.06.24
1e ronde
Viacheslav Bielinskyi 2 6 6
Lorenzo Carboni 0 2 4
12.06.24
1e ronde
Sebastian Sorger 2 6 6
John Hallquist Lithen 0 2 3
12.06.24
Kwalif.
Markus Molder 2 7 6
Stepan Baum 0 63 1
12.06.24
Kwalif.
Jack Karlsson Wistrand 2 6 7
Corban Crowther 0 1 5
12.06.24
1e ronde
Manas Manoj Dhamne 2 6 6
Szymon Kielan 0 2 3
12.06.24
Kwalif.
Manas Manoj Dhamne 2 6 6
Henrik Bladelius 0 3 4
12.06.24
1e ronde
Daniele Rapagnetta 2 6 6
Jack Karlsson Wistrand 0 4 2
12.06.24
1e ronde
Izan Almazan Valiente 2 4 6 6
Fermin Tenti 1 6 3 1
Heren enkelspel Clay Serbia M15 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Fred Simonsson 2 6 7
Nikola Lulic 0 2 5
12.06.24
1e ronde
Savva Polukhin 2 7 7
Stefan Popovic 0 67 5
12.06.24
1e ronde
Luka Pavlovic 2 6 3 6
Kristjan Tamm 1 4 6 4
12.06.24
1e ronde
Tommaso Compagnucci 2 6 7
Denis Constantin Spiridon 0 2 5
12.06.24
1e ronde
Maxim Krapivin 2 7 6
Todor Vukomanovic 0 5 2
12.06.24
1e ronde
Saba Purtseladze 2 7 6
Gorazd Srbljak 0 62 3
12.06.24
1e ronde
Benito Sanchez Martinez 2 6 3 6
Saveliy Ivanov 1 4 6 2
12.06.24
1e ronde
Dusan Obradovic 2 6 6
Shendrit Deari 0 2 3
12.06.24
1e ronde
Kirill Mishkin 2 6 1 6
Sergej Zivkovic 1 4 6 0
12.06.24
1e ronde
Marat Sharipov (RUS) 2 6 6
Gabriel Donev 0 1 4
12.06.24
1e ronde
Sascha Gueymard Wayenburg 2 6 7
Nikola Milojevic 0 4 65
12.06.24
1e ronde
Petar Jovanovic 2 6 6
Simon Anthony Ivanov 0 4 0
12.06.24
1e ronde
Dinko Dinev 2 7 6
Viktor Markov 0 63 4
12.06.24
1e ronde
Ignacio Parisca 2 6 4 6
Michael Bassem Sobhy 1 4 6 0
Heren enkelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Grigoriy Lomakin 2 6 6
Lohithaksha Bathrinath 0 3 2
12.06.24
1e ronde
Kris Van Wyk 2 3 6 6
Tianhui Zhang 1 6 4 1
12.06.24
1e ronde
Manish Sureshkumar 2 6 6
Paul Ender 0 1 2
12.06.24
1e ronde
Paulo Andre Saraiva Dos Santos 2 7 6
Abhinav Sanjeev Shanmugam 0 62 3
12.06.24
1e ronde
Etienne Donnet 2 6 6
Thomas Drayton 0 3 4
12.06.24
1e ronde
Natan Rodrigues 2 4 6 6
Aziz Ouakaa 1 6 3 2
12.06.24
1e ronde
Egor Agafonov 2 6 6
Lachlan Vickery 0 2 4
12.06.24
1e ronde
Amr Elsayed 2 6 6
Nicolas Ifi 0 2 3
12.06.24
1e ronde
Nicolas Jadoun 2 6 6
Maximo Oberto Calleri 0 4 3
12.06.24
1e ronde
Yanis Ghazouani Durand 2 6 6
Robin Boeckli 0 1 4
12.06.24
1e ronde
Daniel Khazime 2 7 1 6
Rudolf Niklas Christiansen 1 5 6 3
Heren enkelspel Clay Hungary M15 Nyiregyhaza sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Francesco Ferrari 2 6 6
Iiro Vasa 0 2 4
12.06.24
1e ronde
Eero Vasa 2 6 6
Gergely Madarasz 0 2 3
12.06.24
1e ronde
Franco Roncadelli 2 6 7
Abel Forger 0 4 5
12.06.24
2e ronde van de kwal.
Illya Beloborodko 2 6 6
Daniel Leong Prickett 0 2 0
12.06.24
1e ronde van de kwal.
Facundo Yunis 2 6 7
Alfred Almasi 0 3 64
12.06.24
2e ronde van de kwal.
Facundo Yunis 2 6 6
Oliver Varga-Toth 0 3 0
12.06.24
2e ronde van de kwal.
Jeremy Schifris 2 3 6 10
Edoardo Cherie Ligniere 1 6 1 4
12.06.24
1e ronde
Peter Fajta 2 6 6
Marcell Bartakovics 0 4 1
12.06.24
1e ronde van de kwal.
Michel Hopp 2 7 4 10
Nicolas Bruna 1 64 6 8
12.06.24
2e ronde van de kwal.
Michel Hopp 2 6 6
Rafael Kis Balazs 0 1 3
12.06.24
1e ronde
Branko Djuric 2 7 6
Vit Kalina 0 5 1
12.06.24
2e ronde van de kwal.
Zsombor Velcz 2 6 6
Filip Freitag 0 1 0
12.06.24
1e ronde
Thijmen Loof 2 6 6
Gabor Hornung 0 4 1
12.06.24
2e ronde van de kwal.
Peter Nad 2 6 5 10
Pietro Mugelli 1 2 7 8
12.06.24
2e ronde van de kwal.
Radovan Michalik 2 6 6 10
Botond Kisantal 1 2 78 8
12.06.24
2e ronde van de kwal.
Maximilian Homberg 2 6 2 10
Michal Novansky 1 2 6 7
12.06.24
1e ronde van de kwal.
Maximilian Homberg 2 6 7
Paul Barbier Gazeu 0 4 5
12.06.24
1e ronde van de kwal.
Botond Kisantal 2 5 6 10
Noel Pall 1 7 4 5
12.06.24
2e ronde van de kwal.
Attila Boros 2 7 6
Gabriel Schenekenberg 0 5 3
12.06.24
1e ronde
Juan Estevez 2 6 7 6
Matthias Ujvary 1 72 67 3
12.06.24
2e ronde van de kwal.
Andriy Poritskyy 2 7 6
Ondrej Horak 0 5 4
12.06.24
2e ronde van de kwal.
Aleksander Chayka 2 6 6
Ivo Vercik 0 1 0
12.06.24
1e ronde van de kwal.
Aleksander Chayka 2 2 6 10
Martin Zeljenka 1 6 4 7
12.06.24
2e ronde van de kwal.
Trisztan Gubi 2 7 7
Michal Krajci 0 64 5
12.06.24
1e ronde van de kwal.
Trisztan Gubi 2 6 6
Syl Gaxherri 0 3 0
12.06.24
1e ronde
Patrik Meszaros 2 6 6
Filippo Romano 0 2 4
12.06.24
1e ronde van de kwal.
David Bakonyi 2 6 6
Facundo Bermejo 0 1 1
12.06.24
2e ronde van de kwal.
David Bakonyi 2 7 6
Vitalii Hnidets 0 64 0
12.06.24
2e ronde van de kwal.
Ye Hongyu 2 6 6
Gabor Mathe 0 2 1
12.06.24
2e ronde van de kwal.
Tymur Bieldiugin 1 6 1
Volodymyr Iakubenko scratch 0 4 0
Heren enkelspel Clay Romania M15 Oradea sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Vlad Andrei Dancu 2 4 7 6
Alejandro Bancalari 1 6 60 0
12.06.24
1e ronde
Dan Alexandru Tomescu 2 6 6
Benjamin Torres 0 3 2
12.06.24
1e ronde
Michiel De Krom 2 4 6 6
Bogdan Pavel 1 6 2 2
12.06.24
1e ronde
Gabi Adrian Boitan 2 6 6
Ioan Alexandru Chirita 0 4 2
12.06.24
1e ronde
Maik Steiner 2 6 6
Adam Kresina 0 1 0
12.06.24
1e ronde
Mihai Alexandru Coman 2 7 6
Jose Murariu 0 5 2
12.06.24
1e ronde
Toprak Avcibasi 2 6 6
Eric David Verdes 0 3 1
12.06.24
1e ronde
Mateo Luis Alvarez Sarmiento 2 6 6
Pierre Delage 0 3 1
12.06.24
1e ronde
Keegan Rice 2 4 6 7
Filip Apltauer 1 6 1 63
12.06.24
1e ronde
Daniel Uta 2 6 6
Christian Teszari 0 4 1
12.06.24
1e ronde
Jonas Gundacker 2 6 6
Jordan Hasson 0 3 2
12.06.24
1e ronde
Gabriel Ghetu 2 6 6
Valentin Vanta 0 4 2
Heren enkelspel Hard USA M15 San Diego sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Collin Altamirano 2 6 6
Christopher Bulus 0 2 3
12.06.24
1e ronde
Strong Kirchheimer 2 6 6
Bryce Nakashima 0 4 1
12.06.24
1e ronde
Jacob Brumm 2 6 3 6
Ryan Dickerson 1 4 6 3
12.06.24
1e ronde
Alafia Ayeni 2 2 6 6
Blake Kasday 1 6 2 3
12.06.24
1e ronde
Patrick Maloney 2 7 6
Zhengqing Ji 0 5 3
12.06.24
1e ronde
Kyle Kang 2 3 6 6
Jeremy Jin 1 6 4 3
12.06.24
1e ronde
Alexander Petrov 2 6 6 7
Matthew Summers 1 72 2 5
12.06.24
1e ronde
Oliver Tarvet 2 6 6
Mitchell Lee 0 4 1
12.06.24
1e ronde
Colton Smith 2 6 6
Isaac Becroft 0 4 1
12.06.24
1e ronde
Jay Dylan Hara Friend 2 6 7 6
Alex Knaff 1 75 5 4
12.06.24
1e ronde
Stian Klaassen 2 6 1 6
James Tracy 1 2 6 4
12.06.24
1e ronde
Nikita Filin 2 6 6
Cash Hanzlik 0 3 4
Heren enkelspel Hard Dominican Republic M15 Santo Domingo sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Abraham Asaba 2 7 6
Romain Faucon 0 68 2
12.06.24
1e ronde
Peter Bertran 2 6 6
Mwendwa Mbithi 0 4 4
12.06.24
1e ronde
Arvid Nordquist 2 7 6
Taha Baadi 0 66 3
12.06.24
1e ronde
Juan Alejandro Hernandez 2 6 6
Enzo Camargo Lima 0 1 4
12.06.24
1e ronde
Spencer Gray 2 6 6
Kousuke Ogura 0 3 0
12.06.24
1e ronde
Daniel Antonio Nunez 2 6 6
Juan Sebastian Osorio 0 4 2
12.06.24
1e ronde
Fnu Nidunjianzan 2 6 6
Samuel Heredia 0 3 0
12.06.24
1e ronde
Lorenzo Claverie 2 7 6
Carson Baker 0 64 2
12.06.24
1e ronde
Luis Carlos Alvarez Valdes 1 3 7 6 3
Juan Jose Bianchi scratch 0 6 6 1
12.06.24
1e ronde
Kian Vakili 2 2 6 6
Matthew Thomson 1 6 4 1
12.06.24
1e ronde
Jelani Sarr 2 7 7
Miles Jones 0 65 5
Heren enkelspel Clay Denmark M25 Aarhus sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Mark Whitehouse 1 6
Jelle Sels scratch 0 4
12.06.24
1e ronde
Adrian Oetzbach 2 6 3 6
Sebastian Grundtvig 1 4 6 1
12.06.24
1e ronde
Buvaysar Gadamauri 2 6 6
Viktor Durasovic 0 2 3
12.06.24
1e ronde
Andrea Fiorentini 2 6 6
Filip Gustafsson 0 1 2
12.06.24
1e ronde
Eric Vanshelboim 2 6 6
Carl Emil Overbeck 0 2 2
12.06.24
1e ronde
Elmer Moller 2 6 6
Philip Hjorth 0 2 2
12.06.24
1e ronde
Sebastian Eriksson 1 3
Leyton Rivera scratch 0 3
12.06.24
1e ronde
Olle Sonesson Lidholt 2 6 6
Nikolaj Katic 0 1 4
Heren enkelspel Hard Portugal M25 Elvas sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Antoine Escoffier 2 6 6
Vasco Leote Prata 0 3 0
12.06.24
1e ronde
Jules Marie 2 6 7
David Perez Sanz 0 1 5
12.06.24
1e ronde
Joao Domingues 2 6 4 6
Diogo Morais 1 3 6 4
12.06.24
1e ronde
Frederico Ferreira Silva 2 6 6
Carles Hernandez 0 4 3
12.06.24
1e ronde
Miguel Garcia 2 0 6 6
Alan Magadan 1 6 4 4
12.06.24
1e ronde
Duarte Vale 2 4 6 6
Rodrigo Fernandes 1 6 4 2
12.06.24
1e ronde
Marek Gengel 2 7 6
Pedro Araujo 0 5 4
12.06.24
1e ronde
Diogo Marques 2 6 6
Amit Vales 0 3 3
12.06.24
1e ronde
Orel Kimhi 2 6 6
Ofek Shimanov 0 2 4
12.06.24
1e ronde
Tiago Silva 2 6 0 6
Goncalo Marques 1 1 6 2
12.06.24
1e ronde
Tiago Pereira 2 6 6
Daniel Batista 0 3 3
12.06.24
1e ronde
Patrick Schoen 2 6 6
Miguel Pereira Lopes 0 0 1
Heren enkelspel Hard Spain M25 Martos sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Roberto Chacon Huertas 2 6 6
Eneko Rios Perez 0 1 3
12.06.24
1e ronde
Michael Geerts 2 6 6
Nico Rating 0 1 1
12.06.24
1e ronde
Alberto Barroso Campos 2 6 3 6
Benjamin Winter Lopez 1 3 6 3
12.06.24
1e ronde
Sergi Perez Contri 2 6 6
Alexandre Ruscica 0 0 3
12.06.24
1e ronde
Andrea Guerrieri 2 6 6
Patricio Alvarado 0 2 0
12.06.24
1e ronde
Miguel Damas 2 7 6
Carlos Gimenez Perez 0 62 0
12.06.24
1e ronde
Siddhant Banthia 2 6 6
Marcos Castro Fabra 0 1 1
12.06.24
1e ronde
Pedro Vives Marcos 2 6 6
Mikel Martinez 0 3 3
12.06.24
1e ronde
Mario Mansilla Diez 2 6 7
Pablo Perez Navarro 0 4 5
12.06.24
1e ronde
Robin Bertrand 2 2 7 6
Diego Fernandez Flores 1 6 5 2
12.06.24
1e ronde
Alejandro Turriziani Alvarez 2 6 7 7
Bekkhan Atlangeriev 1 75 5 68
12.06.24
1e ronde
Alejo Sanchez Quilez 2 6 6
Dominik Palan 0 4 4
Heren enkelspel Clay Morocco M25 Rabat sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Elliot Benchetrit 2 7 6
Adam Panaras 0 5 0
12.06.24
1e ronde
Constantin Bittoun Kouzmine 2 6 6
Yazid Lahjomri 0 3 1
12.06.24
1e ronde
Carlos Lopez Montagud 2 6 6
Nicolas Garcia Longo 0 1 4
12.06.24
1e ronde
Alex Marti Pujolras 2 6 6
Youssef Kadiri Hassani 0 1 0
12.06.24
1e ronde
Maxence Bertimon 2 6 6
Matias Franco Descotte 0 3 2
12.06.24
1e ronde
Thomas Deschamps 2 6 6
Yassine Dlimi 0 3 3
12.06.24
1e ronde
Tibo Colson 2 6 6
Younes Lalami Laaroussi 0 4 2
12.06.24
1e ronde
Max Alcala Gurri 2 6 6
Ilyas Milad Fahim 0 2 2
12.06.24
1e ronde
Mario Gonzalez Fernandez 2 6 4 6
Hamza El Amine 1 0 6 2
12.06.24
1e ronde
Walid Ahouda 2 6 6
Samuel De Felipe Garcia 0 2 4
12.06.24
1e ronde
Valentin Lapalu 1 4
Pol Martin Tiffon scratch 0 5
12.06.24
1e ronde
Mehdi Benchakroun 2 6 7
Conor Gannon 0 3 5
12.06.24
1e ronde
Edas Butvilas 2 6 6
Pedro Rodenas 0 4 2
12.06.24
1e ronde
Karim Bennani 2 6 4 6
Mathieu Josserand 1 3 6 0
12.06.24
1e ronde
Reda Bennani 2 6 6
Dorian Tremblay 0 4 1
12.06.24
1e ronde
Igor Mandou Berranger 2 3 6 6
Yassine Smiej 1 6 1 4
Heren enkelspel Clay France M25 Villeneuve Loubet sets 1 2 3 4 5
12.06.24
2e ronde
Mohamed Safwat 2 5 6 7
Matisse Bobichon 1 7 2 5
12.06.24
2e ronde
Alexey Vatutin 1 1
Geoffrey Blancaneaux scratch 0 1
12.06.24
2e ronde
Laurent Lokoli 2 6 6 6
Thomas Faurel 1 73 3 2
12.06.24
2e ronde
Corentin Denolly 2 6 6
Eliakim Coulibaly 0 3 2
12.06.24
2e ronde
Remy Bertola 2 6 6
Luca Potenza 0 4 4
12.06.24
2e ronde
Evan Furness 2 7 6
Dan Added 0 65 2
12.06.24
2e ronde
Yshai Oliel 2 5 7 6
Raphael Perot 1 7 64 4
12.06.24
2e ronde
Timo Legout 2 6 6
Mehdi Sadaoui 0 1 1
Heren enkelspel Hard USA M25 Wichita sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Bernard Tomic 2 7 6
Alex Rybakov 0 65 3
12.06.24
1e ronde
Filip Peliwo 2 6 6
Samir Banerjee 0 4 3
12.06.24
1e ronde
Ernesto Escobedo 2 6 6
Chad Kissell 0 1 4
12.06.24
1e ronde
Christian Langmo 2 3 6 6
Aidan Kim 1 6 2 3
12.06.24
1e ronde
Kody Pearson 2 2 6 6
Bruno Kuzuhara 1 6 0 1
12.06.24
1e ronde
Axel Nefve 2 6 6
Alejandro Jacome Jaramillo 0 3 2
12.06.24
1e ronde
Liam Draxl 2 6 6
Govind Nanda 0 1 3
12.06.24
1e ronde
Andre Ilagan 2 6 1 6
Tyler Zink 1 4 6 1
12.06.24
1e ronde
Joshua Sheehy 2 7 7
Cannon Kingsley 0 63 65
12.06.24
1e ronde
Micah Braswell 2 6 6
Adhithya Ganesan 0 2 4
12.06.24
1e ronde
Eliot Spizzirri 2 6 6
Preston Stearns 0 2 3
12.06.24
1e ronde
Quinn Vandecasteele 2 7 6
Ramkumar Ramanathan 0 5 1
12.06.24
1e ronde
Alexander Kotzen 2 6 6
Nicolas Ian Kotzen 0 2 1
12.06.24
1e ronde
Ethan Quinn 2 6 6
Mykhailo Kvantaliani 0 0 3
12.06.24
1e ronde
Lui Maxted 2 6 7
Colin Sinclair 0 4 61
12.06.24
1e ronde
Sebastian Gorzny 2 6 7
Ozan Baris 0 4 5
Heren enkelspel Grass United Kingdom Nottingham 2 Challenger sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Mikhail Kukushkin 2 6 7 7
Patrick Kypson 1 73 5 63
12.06.24
2e ronde
Daniel Evans 2 7 7
Henry Searle 0 64 65
12.06.24
1e ronde
Billy Harris 2 6 6
Chak Lam Coleman Wong 0 3 4
12.06.24
2e ronde
Charles Broom 2 7 2 6
Lloyd Harris 1 62 6 4
12.06.24
2e ronde
Jacob Fearnley 2 6 6 6
Paul Jubb 1 1 714 3
12.06.24
2e ronde
Juncheng Shang 2 6 6
Alex Bolt 0 4 3
12.06.24
1e ronde
Joao Fonseca 2 6 7
Damir Dzumhur 0 1 5
Heren enkelspel Clay Italy Perugia Challenger sets 1 2 3 4 5
12.06.24
2e ronde
Laslo Djere 2 6 7
Jesper De Jong 0 4 5
12.06.24
2e ronde
Sumit Nagal 2 0 7 7
Alessandro Giannessi 1 6 5 65
12.06.24
2e ronde
Bernabe Zapata Miralles 2 6 6
Federico Arnaboldi 0 4 4
12.06.24
2e ronde
Maks Kasnikowski 2 7 6
Borna Coric 0 5 4
Dames enkelspel Clay Spain Valencia sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Martina Trevisan 2 6 6
Lucia Cortez Llorca 0 3 3
12.06.24
1e ronde
Renata Zarazua 2 6 6
Charo Esquiva Banuls 0 1 2
12.06.24
1e ronde
Iryna Shymanovich 2 6 6
Dominika Salkova 0 4 4
12.06.24
1e ronde
Seone Mendez 2 6 7
Irene Burillo Escorihuela 0 1 5
12.06.24
1e ronde
Ann Li 2 6 6 6
Guiomar Zuleta De Reales 1 4 73 1
Dames enkelspel Grass Holland 's-Hertogenbosch sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Veronika Kudermetova 2 7 6
Zhuoxuan Bai 0 5 1
12.06.24
2e ronde
Naomi Osaka 2 6 6
Suzan Lamens 0 2 2
12.06.24
1e ronde
Liudmila Samsonova 2 6 6
Alison Van Uytvanck 0 1 3
12.06.24
2e ronde
Greetje Minnen 2 6 0 7
Donna Vekic 1 1 6 5
12.06.24
2e ronde
Bianca Vanessa Andreescu 2 6 6
Yue Yuan 0 4 4
12.06.24
1e ronde
Jule Niemeier 2 6 6 6
Clara Tauson 1 4 73 4
12.06.24
1e ronde
Robin Montgomery 2 6 6 7
Magda Linette 1 74 3 5
Dames enkelspel Grass United Kingdom Nottingham sets 1 2 3 4 5
12.06.24
2e ronde
Karolina Pliskova 2 6 6
Heather Watson 0 4 4
12.06.24
2e ronde
Katie Boulter 2 6 6
Rebecca Marino 0 4 3
12.06.24
2e ronde
Kimberly Birrell 2 6 6 6
Lucrezia Stefanini 1 4 75 0
12.06.24
2e ronde
Diane Parry 2 6 6
Daria Saville 0 4 1
Dames enkelspel Clay France W100 Biarritz sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Andreea Mitu 2 6 6
Alice Rame 0 4 4
12.06.24
1e ronde
Amandine Hesse 2 6 5 6
Simona Waltert 1 3 7 4
12.06.24
1e ronde
Despina Papamichail 1 6
Victoria Mboko scratch 0 1
12.06.24
1e ronde
Kateryna Baindl 2 6 6
Selena Janicijevic 0 2 1
12.06.24
1e ronde
Leolia Jeanjean 1 6 2
Jil Teichmann scratch 0 1 1
12.06.24
1e ronde
Irina Maria Bara 2 0 6 6
Chloe Paquet 1 6 3 2
12.06.24
1e ronde
Xiaodi You 2 6 6
Audrey Albie 0 3 1
12.06.24
1e ronde
Dalila Spiteri 2 6 3 6
Gergana Topalova 1 3 6 3
12.06.24
1e ronde
Panna Udvardy 2 6 6 6
Francesca Curmi 1 3 74 2
12.06.24
1e ronde
Margaux Rouvroy 2 6 6
Aravane Rezai 0 3 3
12.06.24
1e ronde
Sapfo Sakellaridi 2 7 6
Carole Monnet 0 5 2
12.06.24
1e ronde
Elsa Jacquemot 2 6 6
Kathinka Von Deichmann 0 4 0
12.06.24
1e ronde
Ekaterina Makarova (1996) 2 6 6
Nahia Berecoechea 0 1 3
12.06.24
1e ronde
Victoria Jimenez Kasintseva 2 6 6
Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah 0 2 2
12.06.24
1e ronde
Petra Marcinko 2 4 6 6
Ipek Oz 1 6 2 2
12.06.24
1e ronde
Sara Saito 2 4 6 6
Kristina Mladenovic 1 6 3 0
Dames enkelspel Clay Serbia W15 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Pemra Ozgen 2 7 6
Dusica Popovski 0 62 4
12.06.24
1e ronde
Ani Vangelova 2 6 7
Andjela Lopicic 0 4 5
12.06.24
1e ronde
Ksenia Laskutova 2 6 6
Amelie Justine Hejtmanek 0 4 3
12.06.24
1e ronde
Draginja Vukovic 2 7 6
Valery Gynina 0 63 4
12.06.24
1e ronde
Liisa Varul 2 6 6
Yelyzaveta Chainykova 0 4 3
12.06.24
1e ronde
Amelie Smejkalova 2 6 6
Zuzanna Bednarz 0 1 1
12.06.24
1e ronde
Nikola Daubnerova 2 6 4 6
Arina Bulatova 1 4 6 4
12.06.24
1e ronde
Alexandra Shubladze 2 6 6
Elizabeth Danailova 0 2 0
12.06.24
1e ronde
Kateryna Lazarenko 2 2 6 6
Amelia Waligora 1 6 4 0
12.06.24
1e ronde
Olivia Bergler 2 6 6
Mariia Masiianskaia 0 4 3
12.06.24
1e ronde
Zuzanna Pawlikowska 2 6 6
Ralitsa Alexandrova 0 1 4
12.06.24
1e ronde
Andjelija Markovic 2 6 3 6
Jelena Cvijanovic 1 3 6 3
Dames enkelspel Clay Spain W15 Madrid sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Victoria Muntean 2 6 6
Vanja Gudelj 0 1 3
12.06.24
1e ronde
Angelica Raggi 2 6 6
Eleni Karantali 0 2 3
12.06.24
1e ronde
Noelia Bouzo Zanotti 2 7 6
Laia Petretic 0 5 4
12.06.24
1e ronde
Paula Arias Manjon 2 4 6 7
Maria Herazo Gonzalez 1 6 3 5
12.06.24
1e ronde
Emma Lene 2 6 6
Maria De La Paz Alberto 0 1 0
12.06.24
1e ronde
Judith Perello Saavedra 2 6 6
Eva Marie Desvignes 0 3 3
12.06.24
1e ronde
Lucie Nguyen Tan 2 7 6
Maelys Bougrat 0 5 2
12.06.24
1e ronde
Maria Martinez Vaquero 2 2 7 6
Diletta Cherubini 1 6 65 3
12.06.24
1e ronde
Carolina Kuhl 2 7 7
Ekaterina Kazionova 0 5 64
12.06.24
1e ronde
Francesca Pace 2 6 6
Lucia Ros Parres 0 2 1
12.06.24
1e ronde
Kaitlin Quevedo 2 6 6
Marie Mettraux 0 2 1
12.06.24
1e ronde
Eleejah Inisan 2 6 6
Maria Garcia Cid 0 4 3
12.06.24
1e ronde
Isabel Skoog 2 6 6
Mercedes Aristegui 0 4 2
Dames enkelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Eleanor Dean 2 7 4 6
Imogen Haddad 1 67 6 2
12.06.24
1e ronde
Yasmine Mansouri 1 6 4
Vladislava Andreevskaya scratch 0 0 0
12.06.24
1e ronde
Margaux Maquet 2 6 6
Dana Baidaulet 0 2 1
12.06.24
1e ronde
Katarina Kuzmova 2 6 6
Carolann Delaunay 0 1 3
12.06.24
1e ronde
Hania Abouelsaad 2 6 6
Vlada Stepanova 0 1 4
12.06.24
1e ronde
Mariia Tkacheva 2 6 7
Talia Neilson Gatenby 0 4 5
12.06.24
1e ronde
Janice Tjen 2 6 6
Merna Refaat 0 2 2
12.06.24
1e ronde
Luana Plaza Araujo 2 6 6
Zhanel Rustemova 0 3 1
12.06.24
1e ronde
Sandugash Kenzhibayeva 2 6 7
Marie Villet 0 4 64
12.06.24
1e ronde
Patricija Paukstyte 2 6 3 7
Rinko Matsuda 1 2 6 61
12.06.24
1e ronde
Kate Mansfield 2 6 6
Diana Demidova 0 4 3
12.06.24
1e ronde
Julia Adams 2 6 6
Mia Mack 0 4 1
12.06.24
1e ronde
Manon Favier 2 5 6 6
Tatyana Nikolenko 1 7 0 3
Dames enkelspel Hard France W15 Norges la sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Lea Tholey 2 6 6
Lea Aschenberger 0 1 3
12.06.24
1e ronde
Ekaterina Ovcharenko 2 7 6
Lea Bathellier 0 64 1
12.06.24
1e ronde
Alexandra Vecic 2 6 7
Alyssa Reguer 0 2 5
12.06.24
1e ronde
Marine Szostak 2 7 6
Maelle Leclercq 0 5 3
12.06.24
1e ronde
Alina Granwehr 2 6 6
Camilia Samel Druz 0 3 1
12.06.24
1e ronde
Celine Simunyu 2 6 6
Theo Gravouil 0 4 4
12.06.24
1e ronde
Elena Micic 2 4 7 6
Severine Deppner 1 6 64 2
12.06.24
1e ronde
Yelena Lebeau 2 6 6
Kristiana Sidorova 0 3 0
Dames enkelspel Hard USA W15 San Diego sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Tori Kinard 2 6 6
Alexandra Wolf 0 2 3
12.06.24
1e ronde
Basak Eraydin 2 6 6
Brandy Walker 0 1 0
12.06.24
1e ronde
Sara Daavettila 2 6 6
Filippa Bruu-Syversen 0 3 0
12.06.24
1e ronde
Haley Giavara 2 4 6 6
Kimmi Hance 1 6 1 2
12.06.24
1e ronde
Carolyn Campana 2 7 6
Klara Kosan 0 5 1
12.06.24
1e ronde
Fiona Crawley 2 6 6
Elyse Tse 0 2 3
12.06.24
1e ronde
Taylor Cataldi 2 6 6
Kelly Keller 0 2 2
12.06.24
1e ronde
India Houghton 2 6 6
Lily Fairclough 0 1 1
12.06.24
1e ronde
Vivian Yang 2 6 7
Anita Sahdiieva 0 3 5
12.06.24
1e ronde
Eryn Cayetano 2 6 6
Yilin Chen 0 2 2
12.06.24
1e ronde
Alyssa Ahn 2 6 7
Emily Deming 0 1 5
12.06.24
1e ronde
Nicole Weng 2 6 6
Stefani Webb 0 0 2
Dames enkelspel Hard Dominican Republic W15 Santo Domingo sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Yolande Leacock 2 6 6
Carolina Isabel Chiatti Reynoso 0 3 0
12.06.24
1e ronde
Riya Bhatia 2 6 6
Jamilah Snells 0 2 4
12.06.24
1e ronde
Sabastiani Leon 2 6 1 6
Marian Gomez Pezuela Cano 1 1 6 1
12.06.24
1e ronde
Katja Wiersholm 2 6 6
Kallista Liu 0 0 3
12.06.24
1e ronde
Darja Vidmanova 2 6 6
Mell Elizabeth Reasco Gonzalez 0 2 0
12.06.24
1e ronde
Julia Garcia 2 6 6
Kirsten-Andrea Weedon 0 3 4
12.06.24
1e ronde
Shria Atturu 1 6 3
Alessandra Crump scratch 0 3 4
12.06.24
1e ronde
Ana Carmen Zamburek 2 6 6
Maria Fernanda Martinez Hernandez 0 2 3
12.06.24
1e ronde
Olivia Lincer 2 6 7
Sofia Camila Rojas 0 1 64
12.06.24
1e ronde
Christasha McNeil 2 6 6
Saumya Vig 0 1 1
12.06.24
1e ronde
Maya Iyengar 2 6 6
Sia Cariov 0 2 2
Dames enkelspel Hard Japan W15 Tokyo sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Akiko Omae 2 6 6
Natsuho Arakawa 0 0 1
12.06.24
1e ronde
Michika Ozeki 2 6 7
Rio Tsuda 0 4 63
12.06.24
1e ronde
Yukina Saigo 2 7 7
Ayaka Ozeki 0 5 65
12.06.24
1e ronde
Chihiro Muramatsu 2 6 6
Tahlia Kokkinis 0 3 2
12.06.24
1e ronde
Kisa Yoshioka 2 6 6
Yuna Sugiyama 0 3 2
12.06.24
1e ronde
Rina Saigo 2 7 6
Na Hyun Kang 0 5 0
12.06.24
1e ronde
Ikumi Yamazaki 2 6 6
Nana Kawagishi 0 2 3
12.06.24
1e ronde
Aoi Ito 1 4
Mao Mushika scratch 0 1
12.06.24
1e ronde
Shiho Tsujioka 2 6 7
Anri Nagata 0 4 64
12.06.24
1e ronde
Aely Arai 2 5 6 7
Ayumi Miyamoto 1 7 1 66
12.06.24
1e ronde
Yujin Kim 2 6 6
Kanna Soeda 0 1 3
12.06.24
1e ronde
Sara Yoshida 2 6 6
Yui Ohwaki 0 4 2
Dames enkelspel Clay Poland W35 Gdansk sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Ana Sofia Sanchez 2 6 6
Anastasiia Firman 0 3 4
12.06.24
1e ronde
Kajsa Rinaldo Persson 2 7 1 6
Aneta Kladivova 1 63 6 4
12.06.24
1e ronde
Victoria Rodriguez 2 1 6 6
Carolina Meligeni Alves 1 6 2 4
12.06.24
1e ronde
Petra Hule 2 5 6 6
Ania Hertel 1 7 3 4
12.06.24
1e ronde
Jenny Duerst 2 6 6
Elena Malygina 0 4 2
12.06.24
1e ronde
Daria Kuczer 2 7 6
Mana Kawamura 0 63 4
12.06.24
1e ronde
Marcelina Podlinska 2 6 6
Diana Marcinkevica 0 4 2
12.06.24
1e ronde
Franziska Sziedat 2 1 6 6
Weronika Ewald 1 6 2 2
12.06.24
1e ronde
Alice Tubello 2 6 6
Sandra Samir 0 4 4
12.06.24
1e ronde
Weronika Falkowska 2 1 6 6
Irina Fetecau 1 6 4 4
12.06.24
1e ronde
Melisa Ercan 2 6 7
Carlota Martinez Cirez 0 3 5
12.06.24
1e ronde
Barbora Palicova 2 6 7
Anna Petkovic 0 1 61
12.06.24
1e ronde
Hanne Vandewinkel 2 7 6
Daniela Vismane 0 65 1
Dames enkelspel Hard China W50 Taizhou sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Jia-Jing Lu 2 3 7 6
Priska Madelyn Nugroho 1 6 5 1
12.06.24
1e ronde
Qiang Wang 2 6 6
Jing-Jing Lu 0 3 4
12.06.24
1e ronde
Wushuang Zheng 2 6 6
Xinxin Yao 0 4 2
12.06.24
1e ronde
Yidi Yang 2 6 6
Xichen Zhao 0 4 2
12.06.24
1e ronde
En Shuo Liang 2 6 6
Jiaqi Huang 0 4 2
12.06.24
1e ronde
Meiling Wang 2 6 3 6
Chengyiyi Yuan 1 4 6 2
12.06.24
1e ronde
Meiqi Guo 2 6 6
Yingqun Sun 0 4 4
12.06.24
1e ronde
Sohyun Park 2 6 6
I-Hsuan Cho 0 1 4
12.06.24
1e ronde
Saki Imamura 2 6 6
Anastasia Grechkina 0 4 1
12.06.24
1e ronde
Jiaqi Wang 2 6 7
Zongyu Li 0 0 5
12.06.24
1e ronde
Anastasia Zolotareva 2 6 4 7
Yi Tsen Cho 1 1 6 60
12.06.24
1e ronde
Meng Yi Chen 1 6
Jiayou Li scratch 0 4
12.06.24
1e ronde
Yiming Dang 2 7 6 7
Viktoria Morvayova 1 63 73 64
12.06.24
1e ronde
Han Shi 2 6 6
Fang Ying Xun 0 1 4
Dames enkelspel Hard Portugal W75 Guimaraes sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Iveta Dapkute 2 6 6
Analu Freitas 0 2 2
12.06.24
1e ronde
Ankita Raina 2 6 6
Angelina Voloshchuk 0 1 3
12.06.24
1e ronde
Priscilla Hon 2 6 5 6
Caroline Werner 1 1 7 2
12.06.24
1e ronde
Mariam Bolkvadze 2 7 5 6
Su Jeong Jang 1 5 7 4
12.06.24
1e ronde
Alana Parnaby 2 7 6
Sophie Chang 0 5 0
12.06.24
1e ronde
Gabriela Andrea Knutson 2 6 7
Rutuja Bhosale 0 2 65
12.06.24
1e ronde
Tessah Andrianjafitrimo 2 7 6
Lina Glushko 0 5 0
12.06.24
1e ronde
Katherine Sebov 2 3 6 6
Tamira Paszek 1 6 3 0
12.06.24
1e ronde
Maria Jose Portillo Ramirez 2 1 7 6
Manon Leonard 1 6 5 4
12.06.24
1e ronde
Francisca Jorge 2 6 6
Leonie Kung 0 3 0
12.06.24
1e ronde
Madison Sieg 2 6 6
Sara Lanca 0 2 0
12.06.24
1e ronde
Matilde Jorge 2 6 6
Sofya Lansere 0 4 1
12.06.24
1e ronde
Fangran Tian 2 6 6
Eudice Wong Chong 0 1 2
Heren dubbelspel Grass Germany Stuttgart sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Constantin Frantzen/Hendrik Jebens 2 2 7 10
Kevin Krawietz/Tim Puetz 1 6 65 8
12.06.24
1e ronde
Julian Cash/Robert Galloway 2 7 7
Ariel Behar/Adam Pavlasek 0 63 5
12.06.24
Kwartfinale
Yuki Bhambri/Albano Olivetti 2 6 6
Theo Arribage/Sadio Doumbia 0 3 2
Heren dubbelspel Clay Slovakia Bratislava 1 Challenger sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Petr Nouza/Patrik Rikl 2 6 6
Roman Jebavy/Dalibor Svrcina 0 4 3
12.06.24
1e ronde
Karol Drzewiecki/Piotr Matuszewski 2 7 6
Ergi Kirkin/Illya Marchenko 0 64 2
12.06.24
1e ronde
Jakob Schnaitter/Mark Wallner 2 4 6 10
Simon Freund/Johannes Ingildsen 1 6 4 6
12.06.24
1e ronde
Milos Karol/Tomas Lanik 2 7 6
Inigo Cervantes/Oriol Roca Batalla 0 5 2
12.06.24
1e ronde
Ivan Liutarevich/Sergio Martos Gornes 2 3 6 10
Pedro Cachin/Genaro Alberto Olivieri 1 6 3 7
12.06.24
1e ronde
Denys Molchanov/Philipp Oswald 2 7 7
Dmitry Popko/Vitaliy Sachko 0 61 68
Heren dubbelspel Grass Holland 's-Hertogenbosch sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Nathaniel Lammons/Jack Withrow 2 7 6 10
Sander Arends/Matwe Middelkoop 1 5 73 8
12.06.24
1e ronde
Wesley Koolhof/Nikola Mektic 2 7 6
Romain Arneodo/Tristan-Samuel Weissborn 0 68 2
12.06.24
1e ronde
Max Purcell/Jordan Thompson 2 6 7
Ryan Seggerman/Patrik Trhac 0 4 66
12.06.24
1e ronde
Zizou Bergs/David Goffin 2 6 6
Evan King/Reese Stalder 0 4 4
12.06.24
1e ronde
Nicolas Barrientos/Francisco Cabral 2 7 6
Stefano Napolitano/Luca Nardi 0 5 3
12.06.24
1e ronde
Andreas Mies/John-Patrick Smith 2 6 6 10
Ivan Dodig/Henry Patten 1 4 75 6
Heren dubbelspel Clay Peru Lima 1 Challenger sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Leonardo Aboian/Valerio Aboian 2 6 6
Igor Gimenez/Joao Lucas Reis Da Silva 0 3 2
12.06.24
1e ronde
Seita Watanabe/Takeru Yuzuki 2 7 6
Tomas Farjat/Alvaro Guillen Meza 0 5 2
12.06.24
1e ronde
Matheus Pucinelli De Almeida/Nicolas Zanellato 2 7 7
Roberto Cid Subervi/Roy Stepanov 0 65 5
12.06.24
1e ronde
Luis Britto/Gonzalo Villanueva 2 6 5 10
Gonzalo Bueno/Juan Carlos Prado Angelo 1 4 7 7
12.06.24
1e ronde
Hady Habib/Trey Hilderbrand 2 6 6
Emile Hudd/David Stevenson 0 3 3
12.06.24
1e ronde
Garrett Johns/Noah Schachter 2 6 6
Ignacio Carou/Facundo Mena 0 2 4
Heren dubbelspel Clay France Lyon Challenger sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Filip Bergevi/Mick Veldheer 2 6 6
Tristan Boyer/Juan Pablo Ficovich 0 4 1
12.06.24
1e ronde
Manuel Guinard/Gregoire Jacq 2 6 6
Mac Kiger/Alex Lawson 0 1 3
12.06.24
1e ronde
Markos Kalovelonis/Vladyslav Orlov 2 6 6
Mathias Bourgue/Calvin Hemery 0 3 1
12.06.24
1e ronde
George Goldhoff/Szymon Walkow 2 6 7
Thomas Fancutt/Maxime Janvier 0 3 65
12.06.24
1e ronde
David Jorda Sanchis/David Vega Hernandez 2 2 6 10
Jonathan Eysseric/Bart Stevens 1 6 4 8
12.06.24
1e ronde
Jose Statham/Kelsey Stevenson 2 6 7
Vladyslav Manafov/Luca Sanchez 0 4 65
Heren dubbelspel Hard Republic of Korea M15 Anseong sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Yeongseok Jeong/Min-Kyu Song 2 6 6
Sam Ryan Ziegann/Venedikt Tsirikidze 0 1 1
12.06.24
1e ronde
Woohyuk Chang/Woodam Song 2 6 4 11
Hyun Woo Cho/Moonbae Kim 1 4 6 9
12.06.24
1e ronde
Woobin Shin/Evan Zhu 2 6 7
Kokoro Isomura/Yunseok Jang 0 3 5
Heren dubbelspel Clay Italy M15 Chieti sets 1 2 3 4 5
12.06.24
Kwartfinale
Lorenzo Rottoli/Luigi Sorrentino 1 w/o
Andrea Militi Ribaldi/Alessandro Pecci 0
12.06.24
Kwartfinale
Giorgio Ricca/Augusto Virgili 2 7 6
Luca Castagnola/Matteo Fondriest 0 5 1
12.06.24
Kwartfinale
Stefano D'Agostino/Manuel Plunger 1 w/o
Niccolo Catini/Gabriele Maria Noce 0
12.06.24
Kwartfinale
Alessandro Spadola/Matteo Vavassori 2 6 6
Fabrizio Andaloro/Oleksandr Ovcharenko 0 3 4
Heren dubbelspel Clay Serbia M15 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Michael Bassem Sobhy/Faris Zakaryia 2 6 6
Nikola Lulic/Yutong Su 0 4 2
12.06.24
1e ronde
Kristijan Juhas/Marat Sharipov (RUS) 2 6 6
Dinko Dinev/Vardan Manukyan 0 3 4
12.06.24
1e ronde
Novak Novakovic/Stefan Skobelev 2 6 6
Zoran Ludoski/Viktor Markov 0 3 2
Heren dubbelspel Clay Hungary M15 Nyiregyhaza sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Eero Vasa/Iiro Vasa 2 6 6
Edoardo Cherie Ligniere/Francesco Ferrari 0 2 3
12.06.24
1e ronde
Adrian Bodmer/Dominik Kellovsky 2 6 6
Michal Krajci/Andriy Poritskyy 0 3 3
12.06.24
1e ronde
Gianluca Cadenasso/Filippo Romano 2 7 6
Gabor Hornung/Patrik Meszaros 0 67 2
12.06.24
1e ronde
Aleksander Chayka/Pietro Mugelli 2 7 5 11
Gabriele Bosio/Koki Matsuda 1 5 7 9
Heren dubbelspel Clay Romania M15 Oradea sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Dominic Ducariu/Eric David Verdes 2 6 6 10
Pietro Orlando Fellin/Valentin Vanta 1 3 71 7
12.06.24
1e ronde
Mateo Luis Alvarez Sarmiento/Martins Rocens 2 6 7
Matei Cristian Onofrei/Eduard Silviu Schipor 0 1 5
12.06.24
1e ronde
Filip Apltauer/Jakub Katuch 2 6 6
Alexandru Luca/Mihai Razvan Marinescu 0 3 3
12.06.24
1e ronde
Adam Bajurko/Thomas Patton 2 6 3 10
Darius Florin Pop/Gheorghe Claudiu Schinteie 1 4 6 8
Heren dubbelspel Hard USA M15 San Diego sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Johannes Seeman/Wally Thayne 2 6 6 10
Andrei Crabel/Elijah Strode 1 72 3 7
12.06.24
1e ronde
Christopher Bulus/Jared Thompkins 2 6 6
Alex Knaff/Jamie Vance 0 3 2
12.06.24
1e ronde
Jack Anthrop/Bryce Nakashima 2 6 7
Ewen Lumsden/Joe Tyler 0 1 64
12.06.24
1e ronde
Strong Kirchheimer/Patrick Maloney 2 2 6 14
Joshua Charlton/Mitchell Harper 1 6 3 12
12.06.24
1e ronde
Nathan Ponwith/James Tracy 2 6 7
Jay Dylan Hara Friend/Colton Smith 0 3 62
12.06.24
1e ronde
Enzo Aguiard/Derek Pham 2 6 7
Rohan Murali/Isaiah Strode 0 0 5
12.06.24
1e ronde
Stian Klaassen/Oliver Tarvet 2 6 6
Blake Kasday/William Kleege 0 2 1
12.06.24
1e ronde
Adam Jones/Matthew Summers 2 6 6
Anders Matta/Harsh Parikh 0 2 4
Heren dubbelspel Hard Dominican Republic M15 Santo Domingo sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Samuel Heredia/Johan Alexander Rodriguez 2 7 4 10
Aditya Govila/Enmanuel Munoz 1 61 6 7
12.06.24
1e ronde
Juan Carlos Manuel Aguilar/Nicaise Muamba 2 6 6
Enzo Camargo Lima/Lucca Pinto 0 2 4
Heren dubbelspel Clay Denmark M25 Aarhus sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
August Holmgren/Christian Sigsgaard 2 6 6
Thomas Joachim Hansen/Toby Martin 0 0 0
12.06.24
Kwartfinale
August Holmgren/Christian Sigsgaard 1 w/o
Buvaysar Gadamauri/Jelle Sels 0
12.06.24
1e ronde
Erik Grevelius/Adam Heinonen 2 3 6 10
Lucas Gerch/Adrian Oetzbach 1 6 3 8
12.06.24
1e ronde
Viktor Durasovic/Eric Vanshelboim 2 6 1 10
Vesa Ahti/James Markiewicz 1 2 6 5
Heren dubbelspel Hard Spain M25 Martos sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Alejandro Garcia/Mario Mansilla Diez 2 7 6
Gabriel Elicha Navas/Javier Molino 0 63 4
Heren dubbelspel Clay Morocco M25 Rabat sets 1 2 3 4 5
12.06.24
Kwartfinale
Ali Missoum/Yassine Smiej 1 w/o
Carlos Lopez Montagud/Pol Martin Tiffon 0
Heren dubbelspel Clay France M25 Villeneuve Loubet sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Alexander Merino/Christoph Negritu 2 6 6
Niccolo Festini Mira/Danylo Pustovoitenko 0 0 3
12.06.24
1e ronde
Remy Bertola/Jakub Paul 2 6 6
Mikail Alimli/Francois-Alexandre Rimbaud 0 4 1
12.06.24
1e ronde
Tristan Piombo/Matis Roche 1 5
Evan Furness/Timo Legout scratch 0 1
12.06.24
1e ronde
Corentin Denolly/Oscar Lacides 2 6 6
Nicolas Dispas/Sacha Lefebure 0 0 0
Heren dubbelspel Grass United Kingdom Nottingham 2 Challenger sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Andre Goransson/Sem Verbeek 2 6 6
Ray Ho/Calum Puttergill 0 2 3
12.06.24
1e ronde
Duje Ajdukovic/Damir Dzumhur 2 3 6 10
Christian Harrison/Fabrice Martin 1 6 3 7
12.06.24
1e ronde
Rithvik Choudary Bollipalli/Niki Kaliyanda Poonacha 2 7 6
Jacob Fearnley/Cameron Norrie 0 61 4
12.06.24
1e ronde
Charles Broom/Ben Jones 2 3 6 10
Jeevan Nedunchezhiyan/N. Vijay Sundar Prashanth 1 6 3 7
12.06.24
1e ronde
Gabriel Diallo/Emilio Nava 2 7 7
Anirudh Chandrasekar/Arjun Kadhe 0 5 65
12.06.24
1e ronde
John Peers/Marcus Willis 2 6 6
Tomas Barrios Vera/Patrick Kypson 0 2 3
12.06.24
1e ronde
Aidan McHugh/Jack Pinnington Jones 2 6 6 10
Blake Ellis/Joshua Paris 1 4 72 4
12.06.24
1e ronde
Harold Mayot/Luke Saville 2 6 2 10
Leandro Riedi/Dominic Stricker 1 2 6 8
Heren dubbelspel Clay Italy Perugia Challenger sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Toshihide Matsui/Kaito Uesugi 2 6 6
Francisco Comesana/Mariano Kestelboim 0 3 4
12.06.24
1e ronde
Mircea-Alexandru Jecan/David Pichler 2 6 3 10
Alessio De Bernardis/Stefano Travaglia 1 3 6 4
12.06.24
1e ronde
Luis David Martinez/Cristian Rodriguez 2 4 6 10
Marco Bortolotti/Matthew Christopher Romios 1 6 3 6
12.06.24
1e ronde
Federico Cina/Francesco Maestrelli 2 6 6
Franco Agamenone/Juan Pablo Paz 0 4 3
Dames dubbelspel Clay Spain Valencia sets 1 2 3 4 5
12.06.24
Kwartfinale
Angelica Moratelli/Renata Zarazua 2 7 5 10
Amina Anshba/Anastasia Detiuc 1 5 7 2
Dames dubbelspel Grass Holland 's-Hertogenbosch sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Suzan Lamens/Eva Vedder 2 6 6
Viktoria Hruncakova/Irina Khromacheva 0 4 2
12.06.24
1e ronde
Miriam Kolodziejova/Anna Siskova 2 6 4 10
Jessica Pegula/Demi Schuurs 1 3 6 8
12.06.24
1e ronde
Oksana Kalashnikova/Yana Sizikova 2 6 6
Zhuoxuan Bai/Yue Yuan 0 2 2
12.06.24
Kwartfinale
Liudmila Samsonova/Diana Shnaider 2 6 6
Magda Linette/Arantxa Rus 0 1 4
12.06.24
1e ronde
Ingrid Neel/Bibiane Schoofs 2 6 6
Elixane Lechemia/Kimberley Zimmermann 0 2 1
12.06.24
1e ronde
Magda Linette/Arantxa Rus 2 6 7
Eri Hozumi/Makoto Ninomiya 0 1 63
12.06.24
1e ronde
Tereza Mihalikova/Olivia Nicholls 2 6 3 10
Anna Danilina/Yifan Xu 1 1 6 5
Dames dubbelspel Grass United Kingdom Nottingham sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Magdalena Frech/Katarzyna Kawa 2 6 6
Quinn Gleason/Qianhui Tang 0 2 3
12.06.24
1e ronde
Naiktha Bains/Maia Lumsden 2 7 6
Nao Hibino/Samantha Murray 0 5 3
12.06.24
1e ronde
Clara Burel/Maria Camila Osorio Serrano 2 6 6
Hanyu Guo/Xinyu Jiang 0 3 2
12.06.24
1e ronde
Gabriela Dabrowski/Erin Routliffe 2 6 6
Alicia Barnett/Freya Christie 0 1 0
12.06.24
1e ronde
Ashlyn Krueger/Shuai Zhang 2 3 6 10
Caroline Dolehide/Desirae Krawczyk 1 6 3 4
Dames dubbelspel Clay France W100 Biarritz sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Irina Maria Bara/Andreea Mitu 2 6 6
Maryna Kolb/Nadiya Kolb 0 1 2
12.06.24
1e ronde
Francesca Curmi/Despina Papamichail 2 6 6
Jenny Lim/Margaux Rouvroy 0 1 1
12.06.24
1e ronde
Emeline Dartron/Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah 2 6 2 10
Audrey Albie/Nahia Berecoechea 1 3 6 5
12.06.24
1e ronde
Maria Kozyreva/Zhibek Kulambayeva 2 6 6
Ena Koike/Sara Saito 0 4 1
12.06.24
1e ronde
Eleni Christofi/Ekaterina Makarova (1996) 2 6 6
Soumeya Anane/Mariya Kostyuk 0 4 0
Dames dubbelspel Clay Serbia W15 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Anja Stankovic/Jana Stojanova 2 6 6
Amelie Justine Hejtmanek/Iva Rafailovic 0 1 3
12.06.24
1e ronde
Kaylah Mcphee/Zuzanna Pawlikowska 2 6 6
Nadine Martinez/Menuha Popovici 0 1 1
12.06.24
1e ronde
Nikol Mircheva/Luise Reisel 2 6 6
Kateryna Lazarenko/Ani Vangelova 0 3 4
Dames dubbelspel Clay Spain W15 Madrid sets 1 2 3 4 5
12.06.24
Kwartfinale
Marie Mettraux/Laia Petretic 2 6 6
Carolina Gomez/Jimena Gomez 0 3 3
12.06.24
Kwartfinale
Maria Martinez Vaquero/Alba Rey Garcia 2 6 4 11
Warona Mdlulwa/Wozuko Mdlulwa 1 1 6 9
12.06.24
Kwartfinale
Diletta Cherubini/Carolina Kuhl 2 4 6 11
Judith Hernandez Miranda/Claudia Sofia Martinez Solis 1 6 1 9
12.06.24
Kwartfinale
Maria Herazo Gonzalez/Francesca Pace 2 7 7
Eleejah Inisan/Cindy Langlais 0 64 65
Dames dubbelspel Hard USA W15 San Diego sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Anna Campana/Carolyn Campana 2 6 4 10
Teja Tirunelveli/Brandy Walker 1 4 6 7
12.06.24
1e ronde
Tenika Mcgiffin/Vivian Yang 2 6 6
Kimmi Hance/Anne Christine Lutkemeyer Obregon 0 1 4
12.06.24
1e ronde
Basak Eraydin/Anita Sahdiieva 2 6 6
Eryn Cayetano/Lily Fairclough 0 0 4
12.06.24
1e ronde
Filippa Bruu-Syversen/Alexandra Wolf 2 6 6
Meghna Arun Kumar/Andrea Quiroz 0 2 3
12.06.24
1e ronde
Jessica Bernales/Olivia Center 2 6 6
Abigail Amos/Kelly Keller 0 1 1
12.06.24
1e ronde
Emily Deming/Tianmei Wang 2 6 7
Lauren Friedman/Hong Yi Cody Wong 0 4 67
12.06.24
1e ronde
Chloe Noel/Elyse Tse 2 3 7 10
Madeline Atway/Taylor Cataldi 1 6 5 4
12.06.24
1e ronde
Fiona Crawley/Haley Giavara 2 6 6
Alyssa Ahn/Bianca Molnar 0 1 4
Dames dubbelspel Hard Dominican Republic W15 Santo Domingo sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Sia Cariov/Marika Jones 2 7 6
Alessandra Crump/Javiera Verdugo 0 5 2
Dames dubbelspel Hard Japan W15 Tokyo sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Akari Inoue/Michika Ozeki 2 7 6
Ari Matsumoto/Ayaka Ozeki 0 64 4
12.06.24
1e ronde
Aely Arai/Riko Kikawada 2 7 5 10
Yuno Kitahara/Honori Koyama 1 65 7 3
12.06.24
1e ronde
Natsuho Arakawa/Yukina Saigo 2 3 6 11
Na Hyun Kang/Nanari Katsumi 1 6 4 9
12.06.24
1e ronde
Mei Hasegawa/Miyu Nakashima 2 7 4 13
Tahlia Kokkinis/Belle Thompson 1 5 6 11
12.06.24
1e ronde
Yujin Kim/Hwiwon Wi 2 6 7
Ashley Katz/Kanako Osafune 0 1 66
12.06.24
1e ronde
Ayumi Miyamoto/Anri Nagata 2 5 6 11
Shiho Akita/Mana Ayukawa 1 7 2 9
12.06.24
1e ronde
Kanna Soeda/Rio Tsuda 2 7 6
Kanon Sawashiro/Shiho Tsujioka 0 5 0
12.06.24
1e ronde
Hikaru Sato/Kisa Yoshioka 2 7 6
Nagomi Higashitani/Robu Kajitani 0 65 2
Dames dubbelspel Clay Poland W35 Gdansk sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Jaimee Fourlis/Petra Hule 2 6 6
Hanna Koprowska/Aliaksandra Skapets 0 3 3
12.06.24
1e ronde
Gabriela Vilar/Daniela Vismane 2 7 6
Victoria Rodriguez/Ana Sofia Sanchez 0 64 2
Dames dubbelspel Hard China W50 Taizhou sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Saki Imamura/Fangzhou Liu 2 6 6
Ho Ching Wu/Yidi Yang 0 4 3
12.06.24
1e ronde
Gozal Ainitdinova/Viktoria Morvayova 2 6 6
Guyu Xu/Ruirui Zou 0 2 1
Dames dubbelspel Hard Portugal W75 Guimaraes sets 1 2 3 4 5
12.06.24
1e ronde
Rutuja Bhosale/Sofya Lansere 2 6 6
Sana Garakani/Sara Lanca 0 0 3
<