Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Clay France Blois Challenger sets 1 2 3 4 5
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Norbert Gombos 2 6 6
Jose Statham 0 2 3
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Evgeny Karlovskiy 2 3 6 6
Oliver Ojakaar 1 6 4 3
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Lucas Bouquet 2 6 0 6
Alexey Zakharov 1 4 6 3
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Siddhant Banthia 2 3 7 7
Thomas Fancutt 1 6 5 60
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Federico Iannaccone 2 7 2 6
Antoine Ghibaudo 1 66 6 3
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Blake Bayldon 2 6 6 6
Isaac Lhomond 1 3 75 3
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Peter Benjamin Privara 2 7 6
Andrea Guerrieri 0 65 3
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Edas Butvilas 2 6 6 6
Thomas Yaka Kofi Setodji 1 1 77 1
Heren enkelspel Grass United Kingdom London sets 1 2 3 4 5
17.06.24
1e ronde
Milos Raonic 2 6 6 7
Cameron Norrie 1 76 3 69
17.06.24
1e ronde
Grigor Dimitrov 2 6 6
Adrian Mannarino 0 1 2
17.06.24
1e ronde
Jordan Thompson 2 4 7 6
Holger Rune 1 6 64 3
17.06.24
1e ronde
Rinky Hijikata 1 7 4 1
Frances Tiafoe scratch 0 5 6 0
Heren enkelspel Grass United Kingdom Ilkley Challenger sets 1 2 3 4 5
17.06.24
1e ronde
Dominic Stricker 2 6 6 6
Felix Gill 1 3 73 1
Heren enkelspel Clay Morocco M15 Casablanca sets 1 2 3 4 5
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Hamza Karmoussi 2 6 4 10
Mark Vervoort 1 0 6 8
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Jean-Christian Morandais 2 6 6
Adam Nizar Bouyacoub 0 1 4
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Conor Gannon 2 6 6
Hamza El Amine 0 1 3
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Valentin Lapalu 2 6 6
Alberto Nordio 0 2 0
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Julian Desousa 2 6 6
Gustavo Masiero 0 1 0
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Arthur Bonnaud 1 6 4
Samuel De Felipe Garcia scratch 0 3 0
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Eneko Rios Perez 2 6 6
Louis Larue 0 2 4
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Adam Briant 2 6 6
Andrea M'Chich 0 2 3
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Adam Panaras 2 6 6
Ruben Gospodjinacki 0 4 3
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Arthur Bellegy 2 7 6
Goncalo Marques 0 65 4
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Othman Bezzaz 2 6 6
Niels Villard 0 2 3
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Mathieu Josserand 2 6 6
Rayan El Khalifi 0 3 2
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Matthieu Chambonniere 2 6 6
Amine Jamji 0 3 1
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Ali Missoum 2 6 6
Moritz Schroeter 0 4 4
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Ilyas Milad Fahim 2 7 6
Oliver Varga-Toth 0 62 2
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Oscar Brown 2 6 6
Luciano Barbarino 0 2 3
Heren enkelspel Clay Romania M15 Cluj Napoca sets 1 2 3 4 5
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Samuil Konov 2 6 6
Eduard Vlasceanu 0 0 2
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Mihai Alexandru Coman 2 6 6
Eduard Gabriel Coreisa 0 4 1
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Gheorghe Claudiu Schinteie 2 6 6
Denis Constantin Spiridon 0 2 3
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Toprak Avcibasi 2 7 6
Theodor-Matei Ene 0 5 2
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Eric David Verdes 2 7 6
Jose Murariu 0 5 2
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Alejandro Bancalari 2 6 6
Dragos Bucurescu 0 4 0
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Filip Gabriel Bara 2 7 6
Tommaso Vola 0 5 1
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Filip Apltauer 2 6 6
Daniel Uta 0 1 2
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Benjamin Torrealba 2 6 6
Adrian Constantin 0 2 2
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Sergi Fita Juan 2 6 6
Marco Furlanetto 0 4 4
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Cezar Gabriel Papoe 2 6 7
Riccardo Campagnola 0 4 5
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Mateo Luis Alvarez Sarmiento 2 6 6
Christian Teszari 0 2 4
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Constantin Radu 2 6 6
Neo Niedner 0 3 3
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Richard Antoni 2 6 4 10
Dominic Ducariu 1 4 6 8
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Gabriel Ghetu 2 6 6
Mihai David Haita 0 3 2
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Tristan Stringer 2 6 6
Martins Rocens 0 4 3
Heren enkelspel Hard JAR M15 Hillcrest sets 1 2 3 4 5
17.06.24
Kwalif.
Alex Kobelt 2 7 6
Adrian Arcon 0 5 3
17.06.24
Kwalif.
Max Benaim 2 2 6 10
Denzel Seetso 1 6 1 4
17.06.24
Kwalif.
Charl Morgan 1 6 1
Carl Roothman scratch 0 1 0
17.06.24
Kwalif.
Connor Henry Van Schalkwyk 2 6 6
Reuben Bakker 0 4 4
17.06.24
Kwalif.
Matthew Harris 2 6 1 10
Yash Yadav 1 2 6 4
17.06.24
Kwalif.
James Beaven 2 6 6
Calum Jestin 0 3 2
17.06.24
Kwalif.
Reuben De Klerk 2 6 7 10
Darrshan Suresh 1 75 5 4
17.06.24
Kwalif.
Marc Van Der Merwe 2 6 6
Cooper Mccarthy 0 0 0
Heren enkelspel Hard Hongkong M15 Hong Kong sets 1 2 3 4 5
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Rishi Reddy 2 6 6
Man Lok Yang 0 1 3
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Shan-Yuan Ou 2 7 6
Guntinun Sootinun-Opart 0 65 4
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Hien Pham 2 6 6
Credit Chaiyarin 0 4 1
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Natthayut Nithithananont 2 1 6 10
Chun-Ming Yam 1 6 3 7
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Rohan Mehra 2 6 6
Sui Lun Wang 0 2 0
17.06.24
1e ronde van de kwal.
William Jansen 2 6 6
Daniil Golubev 0 2 0
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Aditya Vishal Balsekar 1 6
Yuttana Charoenphon scratch 0 3
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Zachary Viiala 2 6 6
Bosco Lee 0 0 0
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Jeremy Zhang 2 6 6
Richards Emulins 0 1 2
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Kai-I Wang 2 6 6
Ching Ho Sunny Yue 0 1 3
17.06.24
1e ronde van de kwal.
James Van Herzeele 2 6 6
Ren Nakamura 0 3 1
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Aayush P Bhat 2 7 6
Sin Hang Tam 0 5 3
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Siwanat Auytayakul 2 6 6
Christian Sean Wong 0 3 3
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Xirui Han 2 6 5 10
Ethan Yi Hang Leung 1 4 7 7
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Tzu Li Chang 2 6 6
Hong Kiu Lau 0 2 3
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Charlie Pade 2 6 6
Cooper Wilkinson 0 4 3
Heren enkelspel Clay Poland M15 Koszalin sets 1 2 3 4 5
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Peetu Pohjola 2 6 6 10
Timofey Stepanov 1 4 71 7
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Adan Freire Da Silva 2 6 7
Jakub Hrynkiewicz 0 3 63
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Luca Staeheli 2 5 6 10
Daniel Salazar Martinez 1 7 1 3
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Juliusz Bienkiewicz 2 6 6 10
Vincent Jonah Strauch 1 74 1 6
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Tanguy Genier 2 6 6
Bartlomiej Andrzejczak 0 0 3
17.06.24
2e ronde van de kwal.
John Hallquist Lithen 2 6 4 10
Henrik Bladelius 1 0 6 6
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Filip Pieczonka 2 6 6
Oskar Jansson 0 2 1
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Georgios Valaris 2 6 6
Robin Mick Bucher 0 0 1
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Dimitris Sakellaridis 2 2 6 10
Goran Zgola 1 6 4 6
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Filip Kana 2 6 3 10
Tommy Czaplinski 1 2 6 4
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Markus Malaszszak 2 6 6
Mikolaj Lis 0 3 0
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Sebastian Eriksson 2 6 6
Antoine Berger 0 3 3
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Jack Karlsson Wistrand 2 6 6
Numa Lemieux-Monette 0 4 3
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Filip Gustafsson 1 6 4
Kacper Szymkowiak scratch 0 4 2
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Jakub Krawczyk 2 7 7
Rodrigo Alujas 0 5 5
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Jack Mcgary 1 6 1
Nicolas Kobelt scratch 0 1 0
Heren enkelspel Clay Serbia M15 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Stefan Micov 2 6 6
Astro Pilipovic 0 2 4
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Fred Simonsson 2 6 6
Uros Zivkovic 0 0 2
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Samuel Martinez Arjona 2 6 6
Drazen Petrovic 0 3 1
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Pijus Vaitiekunas 2 6 2 10
Stefan Latinovic 1 4 6 8
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Benito Sanchez Martinez 2 6 6
Veljko Krstic 0 4 3
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Obrad Markovski 2 2 6 10
Pablo Roche Alcaya 1 6 1 7
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Luka Petrovic 2 3 6 14
Milos Mikovic 1 6 3 12
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Viktor Markov 2 6 6
Dinko Dinev 0 3 3
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Aleksa Mardjonovic 2 6 2 10
Lucca Helguera Casado 1 2 6 5
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Aleksandar Mihailovic 2 5 6 10
Lazar Dimitrijevic 1 7 1 5
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Aleksa Pisaric 2 6 6 10
Novak Novakovic 1 4 77 4
17.06.24
2e ronde van de kwal.
David Naharro 2 6 5 10
Aleksandar Ljubojevic 1 1 7 2
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Joan Torres Espinosa 2 6 6
Vasil Shandarov 0 4 3
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Radomir Tomic 2 6 6
Romeo Hadzimehmedovic 0 2 4
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Carlos Giraldi 2 6 6
Ivan Kazakov 0 2 3
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Simeon Stankovic 2 6 6
Davud Amirov 0 3 2
Heren enkelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Abhinav Sanjeev Shanmugam 2 7 6
Ruslan Serazhetdinov 0 5 3
17.06.24
Kwalif.
Abhinav Sanjeev Shanmugam 2 6 6 10
Peter Alam 1 3 76 3
17.06.24
Kwalif.
Jordan Chiu 2 6 6
Rayen Hermassi 0 4 4
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Jordan Chiu 2 6 6
Kaivalya Raval 0 2 2
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Alan Magadan 2 1 7 10
Tomas Pinho 1 6 68 6
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Tai Sach 2 6 6
Artom Mukhtarulin 0 1 0
17.06.24
Kwalif.
Tai Sach 2 6 6
Joel Mark Gibson 0 2 2
17.06.24
Kwalif.
Ammar Elamin 2 6 6
Jake Trondson 0 3 3
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Ammar Elamin 2 6 6
Andre Coopersmith 0 2 1
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Peter Alam 2 6 6 10
Timothe Barthes 1 74 1 3
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Photos Photiades (2003) 2 6 6 10
Felix Mischker 1 4 77 5
17.06.24
Kwalif.
Photos Photiades (2003) 2 6 6
Paul Ender 0 3 3
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Haithem Rabbouche 1 w/o
Marino Jakic 0
17.06.24
Kwalif.
Haithem Rabbouche 2 7 3 11
Mateo Matulovich 1 5 6 9
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Victor Sklenka 2 6 6
Aleksandar Andic 0 1 1
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Rayen Hermassi 2 6 6
Luke Cripps 0 1 1
17.06.24
Kwalif.
Jaden Weekes 2 6 6 10
Victor Sklenka 1 1 73 7
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Jaden Weekes 1 3
Robin Hao Nguy scratch 0 1
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Paul Ender 2 6 6
Samir Mustafin 0 1 0
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Mateo Matulovich 2 6 7
Lleyton Richards 0 1 5
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Jake Trondson 2 7 6
Ahmed Mouhan 0 64 1
17.06.24
Kwalif.
Lachlan Vickery 2 6 7
Alan Magadan 0 2 5
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Lachlan Vickery 2 7 6
Jackson Ross 0 5 3
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Joel Mark Gibson 2 6 6
Lohithaksha Bathrinath 0 3 4
Heren enkelspel Clay Hungary M15 Nyiregyhaza sets 1 2 3 4 5
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Nikita Mashtakov 2 6 6
Ruben Hartig 0 2 3
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Marcell Bartakovics 2 6 6
Joao Vitor Goncalves Ceolin 0 3 0
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Nicolas Bruna 2 6 6
Alexandru Cristian Dumitru 0 3 2
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Peter Makk 2 6 6
Jeremy Schifris 0 2 2
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Samuel Puskar 2 6 6
Gregor Hausberger 0 2 3
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Facundo Yunis 2 6 6
Adam Gabor Szoke 0 0 2
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Lucio Carnevalle 2 6 6
Samuel Kyjaci 0 2 0
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Peter Nad 1 7 1
Maj Najvirt Kolaric scratch 0 5 0
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Radovan Michalik 2 6 6
Michal Novansky 0 4 4
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Noa Vukadin 2 6 6
Gabor Mathe 0 0 1
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Botond Kisantal 2 6 6
Dusan Baranec 0 4 2
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Attila Boros 2 6 6
Gabriel Schenekenberg 0 3 2
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Edoardo Cherie Ligniere 2 6 6
Aleksander Chayka 0 3 2
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Gabor Hornung 2 6 6
Jakub Kroslak 0 4 2
17.06.24
2e ronde van de kwal.
David Bakonyi 2 7 6
Josef Vagner 0 5 3
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Jonas Gundacker 2 6 6
Botond Kisantal 0 3 1
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Tymur Bieldiugin 2 4 7 10
Illya Beloborodko 1 6 69 6
Heren enkelspel Hard USA M15 Rancho Santa sets 1 2 3 4 5
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Oliver Anderson 2 6 6
Christopher Papa 0 3 3
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Mitchell Harper 2 6 6
Kyle Overmyer 0 2 3
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Isaiah Strode 2 6 6
Stefan Menichella 0 0 3
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Christopher Bulus 2 6 6
Andrei Crabel 0 2 2
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Matthew Summers 2 6 6
Anders Matta 0 2 1
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Karl Lee 2 6 6
Daniel Vishnick 0 3 2
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Wally Thayne 2 6 6
Alfredo Casso 0 0 3
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Ryan Dickerson 2 6 6
Marco Alvarez 0 3 1
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Alexander Petrov 2 6 6
Alexander Stafford 0 2 3
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Colton Smith 2 6 6
Nick Lagaev 0 2 2
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Jay Dylan Hara Friend 2 7 6
Ali Amiri 0 5 2
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Elijah Strode 2 5 7 10
Jacob Bullard 1 7 61 8
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Bryce Nakashima 2 6 6
Adam Jones 0 2 1
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Phoenix Weir 2 6 6
Avery Tallakson 0 3 1
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Noah Zamora 2 4 6 11
Emon Van Loben Sels 1 6 4 9
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Aadarsh Tripathi 2 6 6
Joshua Charlton 0 3 2
Heren enkelspel Clay Germany M15 Saarlouis sets 1 2 3 4 5
17.06.24
Kwalif.
Peter Goldsteiner 2 6 6
Maxwell Benson 0 2 4
17.06.24
Kwalif.
Milan Welte 2 6 6
Oren Vasser 0 2 3
17.06.24
Kwalif.
Alen Mujakic 2 6 6
Maximilian Oezcelik 0 0 3
17.06.24
Kwalif.
Fons Van Sambeek 2 6 3 10
Karlo Cubelic 1 4 6 2
17.06.24
Kwalif.
Mika Lipp 1 7 4
Leopold Zima scratch 0 5 0
17.06.24
Kwalif.
Vincent Marysko 2 6 7
Giovanni Branchetti 0 4 5
17.06.24
Kwalif.
Oskar Oliver Stuchlik 2 7 5 12
Oscar Galimardanov 1 62 7 10
17.06.24
Kwalif.
Yorrick Veldkamp 2 6 6
Theo Herrmann 0 0 4
Heren enkelspel Clay Italy M25 Cattolica sets 1 2 3 4 5
17.06.24
Kwalif.
Enrique Bogo 2 6 7
Silvio Mencaglia 0 3 62
17.06.24
1e ronde
Mariano Kestelboim 2 6 7
Niccolo Ciavarella 0 1 5
17.06.24
1e ronde
Tim Handel 2 6 6
Daniele Minighini 0 1 2
17.06.24
Kwalif.
Federico Bove 2 5 7 10
Christian Fellin 1 7 5 1
17.06.24
Kwalif.
Alberto Bronzetti 2 6 6
Cosimo Banti 0 4 2
17.06.24
1e ronde
Francesco Forti 2 3 7 6
Jacopo Bilardo 1 6 66 3
17.06.24
Kwalif.
Lorenzo Vatteroni 2 6 6
Andrea Militi Ribaldi 0 3 0
17.06.24
Kwalif.
Stefano D'Agostino 2 6 7
Chinmaya Dev Chauhan 0 3 5
17.06.24
1e ronde
Alessandro Pecci 2 6 6
Filippo Mazzola 0 1 3
17.06.24
1e ronde
Niccolo Baroni 2 6 6
Pietro Pampanin 0 0 2
17.06.24
Kwalif.
Leonardo Malgaroli 1 w/o
Alberto Morolli 0
17.06.24
1e ronde
Joao Eduardo Schiessl 2 6 6
Marko Topo 0 4 3
17.06.24
Kwalif.
Matteo Vavassori 2 7 5 10
Leonardo Taddia 1 5 7 6
17.06.24
Kwalif.
Pierluigi Basile 2 6 7
Filippo Alberti 0 4 5
Heren enkelspel Hard Republic of Korea M25 Changwon sets 1 2 3 4 5
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Chan-Yeong Oh 2 6 6
Jiho Lee 0 2 1
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Seon Yong Han 2 3 6 10
Suk Ann 1 6 1 7
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Young Seok Lee 2 6 6
Junhyun Lee 0 2 1
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Taketo Takamisawa 2 6 6
Min Seong Kim 0 2 3
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Seongbin Sim 2 6 6
Seungjun Yu 0 2 2
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Geun Jun Kim 2 6 6
Jeong Heon Lee 0 3 3
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Dong Ju Kim 2 6 6
Wanseok Kang 0 4 4
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Sam Ryan Ziegann 2 6 6
Sooyoung Yang 0 1 4
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Homin Kwag 2 5 6 10
Haesun Lee 1 7 3 8
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Seokhyeon Chu 2 6 6
Junsu Kang 0 1 0
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Jun Ha Hyun 2 6 6
Woodam Song 0 1 3
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Jaesung Choe 2 6 6
Juwan Bae 0 2 2
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Venedikt Tsirikidze 2 6 6
Woong Bi Lee 0 4 1
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Seungmin Park 2 6 6
Minhyeok Kim 0 3 2
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Ji Han Lee 2 6 6
Sukhee Ann 0 2 3
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Finley Hall 2 7 6
Sung Woo Cho 0 5 2
Heren enkelspel Clay Belgium M25 Duffel sets 1 2 3 4 5
17.06.24
Kwalif.
Cedric Stanke 2 6 6 10
Marcel Hornung 1 2 76 7
17.06.24
Kwalif.
Louis Herman 2 6 7
Noah Martens 0 4 63
17.06.24
Kwalif.
Felix Romeo 2 0 6 10
Tomi Van Den Ham 1 6 4 2
17.06.24
Kwalif.
Kylian Collignon 2 6 6
Benoit Torcq 0 3 3
17.06.24
Kwalif.
Steffan Van Weldam 2 6 6
Max Van Nunen 0 4 3
17.06.24
Kwalif.
Harold Huens 2 7 6
Noah Gabriel 0 64 4
17.06.24
Kwalif.
Fadi Bidan 2 3 6 10
Noah Schlagenhauf 1 6 3 4
17.06.24
Kwalif.
Niels Ratiu 2 7 6
Martin Van Der Meerschen 0 5 3
Heren enkelspel Hard China M25 Luzhou sets 1 2 3 4 5
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Xirui Liu 2 6 6
Yi Xin Gao 0 2 1
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Jeffrey Hsu 2 6 6
Jilong Huang 0 0 4
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Bingyu Yu 2 6 6
Yi Wei Zhang 0 4 1
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Chanon Phunsawat 2 6 6
Yuan Lu 0 3 3
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Shaoyun Liu 2 6 6
Xin Hu 0 2 0
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Yanjie Zheng 2 6 6
Boda Zheng 0 2 3
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Yuquan Jin 2 6 6
Jiayou Luo 0 1 4
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Zekai Li 2 6 7
Wenbo Bai 0 2 62
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Yu Zhang 2 2 6 6
Yi Ke Li 0 0 0
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Zi Hui Chen 2 7 6
Zhou Mingzhou 0 65 1
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Yuchen Pan 2 6 6
Mingliang Yue 0 2 2
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Zhan Zheng 2 6 6
Yanxiukang Dou 0 0 1
17.06.24
2e ronde van de kwal.
You Du 2 6 6
Shenglin Zhuo 0 4 1
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Xing Dao Chen 2 7 6
Jiaji Wang 0 5 1
17.06.24
2e ronde van de kwal.
He Ziheng 2 6 6
Muyou Zou 0 1 2
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Yongming Zhang 2 6 6 10
Jiayang Dong 1 74 2 5
Heren enkelspel Clay France M25 Montauban sets 1 2 3 4 5
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Umberto Giovannini 2 6 6 10
Hugo Cardinaud 1 72 3 6
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Filippo Giovannini 2 6 6
Timeo Bretin 0 3 1
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Thiago Agustin Pernas 2 6 6
Cameron Price 0 0 1
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Max Cunat 2 6 6
Giuliano Basile Lobartolo 0 3 1
17.06.24
Kwalif.
Matteo Fondriest 2 6 6
Daniel Verbeek 0 4 3
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Matteo Fondriest 2 6 6
Christoph Gayk 0 2 1
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Daniel Verbeek 2 4 6 11
Maxime Contet 1 6 2 9
17.06.24
Kwalif.
Robinson Le Meur 2 6 4 10
Umberto Giovannini 1 2 6 8
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Robinson Le Meur 2 7 6
Liam Branger 0 60 3
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Evan Jarzaguet 2 6 6
Sacha Grandvincent 0 1 1
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Clement Kubiak 2 4 6 10
Thomas Chibrac 1 6 3 8
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Tristan Piombo 2 6 6
Albin Colette 0 0 2
17.06.24
Kwalif.
Tristan Piombo 2 7 6
Max Cunat 0 5 4
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Mat Epee 2 7 6
Jules Auffray 0 5 1
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Philippe Renard 2 7 7
Matis Roche 0 66 5
17.06.24
Kwalif.
Andrea Colombo 2 6 3 10
Clement Kubiak 1 4 6 7
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Andrea Colombo 2 6 6
Enzo Fouilloux 0 2 0
17.06.24
Kwalif.
Thomas Gerbaud 2 6 6
Evan Jarzaguet 0 1 4
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Thomas Gerbaud 2 6 6
Louka Krynen 0 1 4
17.06.24
Kwalif.
Nicolas Recoura 2 6 6 11
Philippe Renard 1 77 4 9
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Nicolas Recoura 2 7 1 10
Paul-Antoine Brazet 1 5 6 6
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Diego Jarry Fillol 2 6 6 10
Damien Nogue 1 75 1 7
17.06.24
Kwalif.
Diego Jarry Fillol 1 6 1 8
Thiago Agustin Pernas scratch 0 1 6 8
Heren enkelspel Clay Spain M25 Mungia Laukariz sets 1 2 3 4 5
17.06.24
Kwalif.
Mario Mansilla Diez 2 6 4 11
Alberto Colas Sanchez 1 0 6 9
17.06.24
1e ronde
John Echeverria 2 6 6
Sergi Perez Contri 0 3 4
17.06.24
1e ronde
Benjamin Winter Lopez 2 6 6
Oscar Jose Gutierrez 0 3 1
17.06.24
Kwalif.
Alvaro Bueno Gil 2 3 6 15
Ivan Lopez 1 6 1 13
17.06.24
Kwalif.
Ian Luca Cervantes Tomas 2 2 6 10
Ignasi Forcano 1 6 0 6
17.06.24
Kwalif.
Nacho Serra Sanchez 2 6 2 10
Ander Tarrio Ponte 1 4 6 3
17.06.24
Kwalif.
Antonio Prat 2 6 6
Alan Postay 0 3 3
17.06.24
Kwalif.
Iliyan Radulov 2 6 6
Pedro Andre De Almeida Santos 0 4 1
17.06.24
Kwalif.
Ye Hongyu 2 6 6
Guilherme Valdoleiros 0 1 2
17.06.24
Kwalif.
Iker Gaztambide Arrastia 2 7 6
Edouard Villoslada 0 64 4
Heren enkelspel Hard USA M25 Tulsa sets 1 2 3 4 5
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Nicaise Muamba 2 6 6
Ian Bracks 0 4 1
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Pierce Brazil Rollins 2 6 6
Osgar O'Hoisin 0 4 2
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Connor Bruce 2 5 6 10
Asahi Harazaki 1 7 3 2
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Cleeve Harper 2 6 6
Eric Hadigian 0 4 2
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Ishaan Ravichander 2 7 6
Gus Tettamble 0 65 0
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Gabrielius Guzauskas 2 6 7
Henry Ren 0 4 5
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Oliver Okonkwo 2 6 7
Esunge Ndumbe 0 2 60
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Aidan Kim 2 4 6 10
Dakotah Bobo 1 6 3 4
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Azuma Visaya 2 6 6
David Krasner 0 2 1
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Bjorn Swenson 2 6 6
Anirudh Rao 0 2 4
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Rohan Murali 2 6 6
William Mroz Mroz 0 3 3
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Luis Carlos Alvarez Valdes 2 6 6
Luke Bracks 0 2 2
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Eric Perkowski 2 6 6
Rahul Machavarapu 0 1 4
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Jerry Roddick 2 6 6
Preston Stearns 0 4 0
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Evan Sharygin 1 4 6
Alejandro Moreno (USA) scratch 0 6 3
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Nicolas Ian Kotzen 2 6 6
Miles Groom 0 3 2
Heren enkelspel Clay Poland Poznan Challenger sets 1 2 3 4 5
17.06.24
Kwalif.
Daniel Dutra Da Silva 1 6 4
James McCabe scratch 0 0 0
17.06.24
Kwalif.
Gastao Elias 2 6 6
Lorenzo Carboni 0 0 1
17.06.24
1e ronde
Gianluca Mager 2 7 7
Orlando Luz 0 5 61
17.06.24
1e ronde
Giovanni Fonio 2 6 6
Toby Alex Kodat 0 3 4
17.06.24
Kwalif.
Matthew Dellavedova 2 6 1 6
Timo Stodder 1 4 6 4
17.06.24
1e ronde
Filip Cristian Jianu 2 6 6
Rudolf Molleker 0 4 2
17.06.24
Kwalif.
Daniel Michalski 2 4 7 7
Mircea-Alexandru Jecan 1 6 65 5
17.06.24
1e ronde
Dalibor Svrcina 2 6 6 7
Timofey Skatov 1 2 73 64
17.06.24
1e ronde
Samuel Vincent Ruggeri 2 6 6
Rio Noguchi 0 1 4
17.06.24
1e ronde
Maks Kasnikowski 2 6 7
Albert Ramos-Vinolas 0 3 67
17.06.24
Kwalif.
Hynek Barton 2 5 6 6
Ji Sung Nam 1 7 3 1
17.06.24
Kwalif.
Matej Dodig 2 6 6 6
Mateus Alves 1 4 72 4
Heren enkelspel Clay Bolivia Santa Cruz de sets 1 2 3 4 5
17.06.24
Kwalif.
Jose Pereira 2 6 6
Emile Hudd 0 3 1
17.06.24
1e ronde
Andrea Collarini 2 6 7
Emilio Gomez 0 2 5
17.06.24
1e ronde
Facundo Mena 2 7 6
Nicolas Zanellato 0 66 1
17.06.24
Kwalif.
Leonardo Aboian 2 6 6
Wilson Leite 0 2 2
17.06.24
1e ronde
Garrett Johns 2 6 6
Raul Garcia 0 4 1
17.06.24
Kwalif.
Noah Schachter 2 6 2 6
Bautista Vilicich 1 2 6 4
17.06.24
Kwalif.
Guido Ivan Justo 2 6 6
Marcos Lee Chan Baratau 0 2 4
17.06.24
1e ronde
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen 2 6 6
Gonzalo Villanueva 0 4 2
17.06.24
1e ronde
Alvaro Guillen Meza 2 7 6
Adria Soriano Barrera 0 65 3
17.06.24
Kwalif.
Diego Barreto Sanchez 2 6 6
Franco Ribero 0 1 1
17.06.24
Kwalif.
Dali Blanch 2 6 6
Ulises Blanch 0 4 4
Heren enkelspel Clay Italy Sassuolo Challenger sets 1 2 3 4 5
17.06.24
1e ronde
Fabio Fognini 2 6 6
Maxime Janvier 0 2 2
17.06.24
Kwalif.
Martin Klizan 2 6 6 7
Luka Mikrut 1 2 73 65
17.06.24
Kwalif.
Guido Andreozzi 2 6 6
Blake Ellis 0 3 1
17.06.24
Kwalif.
Riccardo Bonadio 2 6 6
Federico Agustin Gomez 0 3 2
17.06.24
1e ronde
Federico Coria 2 6 6
Francesco Maestrelli 0 1 3
17.06.24
Kwalif.
Marco Cecchinato 2 7 7
David Jorda Sanchis 0 67 60
17.06.24
1e ronde
Juan Pablo Ficovich 2 6 6 6
Borna Coric 1 4 75 4
17.06.24
Kwalif.
Alexander Weis 2 6 2 6
Blake Mott 1 2 6 3
17.06.24
1e ronde
Tristan Boyer 2 6 6
Andrea Pellegrino 0 3 2
17.06.24
Kwalif.
Valentin Royer 2 6 4 6
Ryan Seggerman 1 4 6 4
17.06.24
1e ronde
Gerard Campana Lee 2 6 6
Egor Gerasimov 0 3 2
Heren enkelspel Grass Germany Halle sets 1 2 3 4 5
17.06.24
1e ronde
Daniil Medvedev 2 7 6
Nuno Borges 0 64 4
17.06.24
1e ronde
Zhizhen Zhang 2 7 6 6
Sebastian Ofner 1 68 73 4
17.06.24
1e ronde
Hubert Hurkacz 2 7 7
Flavio Cobolli 0 5 62
17.06.24
1e ronde
Lorenzo Sonego 2 7 7
Miomir Kecmanovic 0 66 65
17.06.24
1e ronde
Dominik Koepfer 1 6 4
Felix Auger Aliassime scratch 0 4 3
17.06.24
1e ronde
Fabian Marozsan 2 7 4 6
Roman Safiullin 1 5 6 1
Dames enkelspel Grass Germany Berlin sets 1 2 3 4 5
17.06.24
1e ronde
Katerina Siniakova 2 6 6
Emma Navarro 0 4 3
17.06.24
1e ronde
Daria Kasatkina 2 4 7 6
Marta Kostyuk 1 6 66 3
17.06.24
1e ronde
Marketa Vondrousova 2 6 6
Rebeka Masarova 0 4 3
17.06.24
1e ronde
Anna Kalinskaya 2 2 6 6
Nao Hibino 1 6 4 2
17.06.24
1e ronde
Zeynep Sonmez 2 3 6 6
Arantxa Rus 1 6 2 1
Dames enkelspel Grass United Kingdom Birmingham sets 1 2 3 4 5
17.06.24
1e ronde
Ajla Tomljanovic 2 6 6
Anna Blinkova 0 2 1
17.06.24
1e ronde
Sloane Stephens 2 6 6
Yue Yuan 0 3 3
17.06.24
1e ronde
Viktorija Golubic 2 6 1 6
Maria Camila Osorio Serrano 1 4 6 3
17.06.24
1e ronde
Lin Zhu 2 7 6
Sorana Cirstea 0 62 2
17.06.24
1e ronde
Lucia Bronzetti 2 2 6 6
Magdalena Frech 1 6 3 4
17.06.24
1e ronde
Anastasia Potapova 2 6 6
Elina Avanesyan 0 4 4
17.06.24
1e ronde
Leylah Annie Fernandez 2 6 6
Sara Sorribes Tormo 0 1 1
17.06.24
1e ronde
Elisabetta Cocciaretto 2 6 6
Jelena Ostapenko 0 3 3
Dames enkelspel Grass Italy Gaiba sets 1 2 3 4 5
17.06.24
1e ronde
Ankita Raina 2 7 6
Dominika Salkova 0 5 3
17.06.24
1e ronde
Alison Van Uytvanck 2 7 6
Celine Naef 0 5 1
17.06.24
1e ronde
Susan Bandecchi 2 6 6
Lulu Sun 0 3 4
17.06.24
1e ronde
Aliona Falei 2 1 6 6
Varvara Lepchenko 1 6 1 2
17.06.24
1e ronde
Erika Andreeva 2 4 6 6
Camilla Rosatello 1 6 3 3
Dames enkelspel Grass United Kingdom W100 Ilkley sets 1 2 3 4 5
17.06.24
Kwalif.
Harmony Tan 2 6 6 6
Valentina Ryser 1 73 4 4
17.06.24
Kwalif.
Mariam Bolkvadze 2 7 7
Naiktha Bains 0 5 64
17.06.24
Kwalif.
Ipek Oz 2 6 2 6
Carol Zhao 1 1 6 4
17.06.24
Kwalif.
Destanee Aiava 2 5 6 6
Gabriela Andrea Knutson 1 7 1 2
17.06.24
Kwalif.
Lanlana Tararudee 2 7 6
Anna Sinclair Rogers 0 5 4
17.06.24
Kwalif.
Maya Joint 2 6 2 6
Lauryn John-Baptiste 1 3 6 2
17.06.24
Kwalif.
Ranah Akua Stoiber 2 5 7 6
Talia Gibson 1 7 61 4
17.06.24
Kwalif.
Ella Mcdonald 2 6 6
Nigina Abduraimova 0 2 4
Dames enkelspel Clay Romania W15 Bucharest sets 1 2 3 4 5
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Laura Svatikova 2 6 6
Patricia Rodriguez Carretero 0 2 1
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Oana Georgeta Simion 2 6 7
Sofia Maria Barbulescu 0 0 5
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Maria Vittoria Viviani 2 6 6
Luna Dinoto Fernandez 0 1 1
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Vlada Zvereva 2 6 6
Cristiana Nicoleta Todoni 0 4 2
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Mavie Osterreicher 2 2 6 10
Carlotta Bassotti 1 6 1 3
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Giulia Paterno 2 6 6
Emma Valletta 0 4 3
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Karolina Mrazikova 2 6 6
Alexandra Mihaela Mazilu 0 0 1
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Ines Faltinger 2 6 7
Denisa Elena Plesa 0 1 65
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Bianca Elena Barbulescu 2 6 6
Daria Maria Tudor 0 0 3
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Elena Ruxandra Bertea 2 6 6
Ana Sofia Ciobanu 0 3 1
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Anamaria Federica Oana 2 6 6
Ioana Maria Alexandrescu 0 1 2
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Alexia Iulia Marginean 2 7 6
Sophie Isabele Jurca 0 5 3
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Lidia Encheva 2 6 6
Viktorie Zidelova 0 0 1
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Alexandra Irina Anghel 2 4 6 11
Ioana Teodora Sava 1 6 3 9
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Giulia Safina Popa 2 6 6
Simona Ogescu 0 2 2
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Ioana Stefania Boian 2 6 6
Bianca Bulat 0 2 3
Dames enkelspel Hard JAR W15 Hillcrest sets 1 2 3 4 5
17.06.24
Kwalif.
Liana Cammilleri 2 3 6 10
Tanika Tyra Panaino 1 6 2 5
17.06.24
Kwalif.
Tayla Wilmot 2 6 6
Ashtyn Cason 0 1 1
17.06.24
Kwalif.
Erin Mckenzie 2 6 7
Alicja Formella 0 1 5
17.06.24
Kwalif.
Nao Phang Ziyi 2 6 6
Lara Claudia Van Der Merwe 0 4 3
17.06.24
Kwalif.
Kaitlyn Leigh Ramduth 2 7 6
Isabella Basson 0 63 2
17.06.24
Kwalif.
Linge Steenkamp 2 6 6
Grace Koenig 0 1 0
17.06.24
Kwalif.
Sophia Fuller 2 6 7
Luise Helena Janse Van Rensburg 0 4 63
17.06.24
Kwalif.
Jahnie Van Zyl 2 6 6
Ekua Youri 0 4 0
Dames enkelspel Clay Serbia W15 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Elizabeth Danailova 2 2 6 10
Mariia Hlahola 1 6 4 5
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Anastasiya Zaparyniuk 2 6 6
Kseniia Saenko 0 3 3
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Ralitsa Alexandrova 2 6 4 10
Anastasija Radojevic 1 1 6 8
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Darya Velikova 2 6 4 10
Nadine Martinez 1 3 6 7
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Alexandra Azarko 2 7 6
Jevrosima Mitic 0 62 4
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Alexa Karatancheva 2 6 6
Daria Diatlova 0 3 4
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Nicole Giannini 2 6 6
Olga Danilova 0 2 4
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Jovana Grujic 2 6 6
Milana Dejanovic 0 1 1
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Adi Bitton 2 7 6
Emma Van Poppel 0 5 2
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Amelie Justine Hejtmanek 2 6 6
Andjela Lopicic 0 0 1
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Marina Lubsheva 2 6 3 10
Sara Pantelic 1 2 6 3
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Iva Lakic 1 6
Luise Reisel scratch 0 3
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Teodora Kostovic 2 6 6
Kateryna Diatlova 0 2 1
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Kaat Coppez 2 3 6 12
Nikola Daubnerova 1 6 1 10
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Iva Rafailovic 2 6 7
Menuha Popovici 0 4 64
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Nadja Mladenovic 2 2 6 10
Jelena Cvijanovic 1 6 0 6
Dames enkelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Margaux Maquet 2 6 6
Imogen Haddad 0 2 2
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Ana Karen Guadiana Campos 1 6 3
Carola Cavelli scratch 0 0 0
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Gala Arangio 2 6 6
Paris Renaudet Sorbet 0 0 2
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Noemi La Cagnina 2 6 6
Eun Ji Lee 0 3 1
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Severine Deppner 2 6 6
Ivana Gombitova 0 2 0
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Isabelle Cherny 2 6 6
Anna Jakovleva 0 2 1
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Britney Chiu 2 6 6
Raiyah Omar 0 0 1
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Kate Mansfield 2 6 6
Ella Simmons 0 0 1
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Meshkatolzahra Safi 1 6 1
Elena Karner scratch 0 4 0
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Aaddi Gupta 2 6 6
Izabelle Persson 0 3 1
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Mirabelle Tahiri 1 w/o
Sofia Jane Thorne 0
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Emma Martellenghi 1 w/o
Kyara Belhadj 0
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Julia Adams 2 6 6
Sihyeong Cho 0 3 3
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Tian Jialin 2 6 6
Elizabeth Kapari Bagerbaseh 0 1 1
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Ametmarie Perez 1 7 4 2
Diva Bhatia scratch 0 6 1
Dames enkelspel Hard USA W15 Rancho Santa sets 1 2 3 4 5
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Ema Burgic Bucko 2 6 6
Olivia Center 0 1 0
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Elise Wagle 2 6 6
Sophie Hernandez 0 2 0
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Julia Ronney 2 6 6
Ginger Foster 0 2 1
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Sophie Luescher 2 6 6
Sonia Mangat 0 1 2
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Seha Yu 2 6 6
Kalli Minor 0 3 3
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Klara Kosan 2 2 6 10
Andrea Quiroz 1 6 0 8
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Emma Kamper Malmkjaer 2 6 6
Karine Kulidjian 0 1 0
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Bianca Molnar 2 6 6
Theresa Papikian 0 1 0
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Sarah Rokusek 2 6 6
Elena Zhao 0 1 4
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Aanya Goel 2 5 7 10
Anna Pallencaoe 1 7 5 4
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Anne Christine Lutkemeyer Obregon 2 6 6
Midori Castillo Meza 0 4 0
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Kaila Barksdale 2 6 6
Patsy Daughters 0 0 1
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Daniela Borruel 2 4 6 10
Emily Deming 1 6 1 7
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Gianna Oboniye 2 6 6
Meghna Arun Kumar 0 0 0
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Zoe Clydesdale-Eberle 1 1 3
Kelly Keller scratch 0 6 0
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Daniela Navarro 2 4 6 10
Sophia Bursulaya 1 6 1 6
Dames enkelspel Hard China W35 Luzhou sets 1 2 3 4 5
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Elina Nepliy 2 6 6
Song Fanshi 0 2 3
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Zhuoma Ni Ma 2 6 7
Xin Tong Wang 0 3 60
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Jiaying He 2 7 6
Sin Yu Che 0 5 3
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Xue Cao 2 6 3 11
Gozal Ainitdinova 1 2 6 9
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Yu Shan 2 6 6
Yehua Zhou 0 3 3
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Jiayu Xu 2 6 6
Wei Zheng 0 1 0
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Zhenghua Xiao 2 6 6
Yanan Hou 0 1 2
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Zixuan Zeng 1 w/o
Jiale Zhang 0
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Priska Madelyn Nugroho 2 6 6
Chusiting Tong 0 1 0
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Anastasia Grechkina 2 6 7
Liangling Yan 0 2 5
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Yu-Yun Li 2 6 6
Shuchi Chen 0 3 1
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Yifan Sun 2 6 6
Hu Yahui 0 1 4
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Ruien Zhang 2 6 6
Xiling Peng 0 3 0
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Duanrui Gao 2 6 2 10
Jin Zhang 1 2 6 2
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Zhirui Liu 2 6 6
Yuxuan Luo 0 0 1
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Yichen Zhao 2 7 6
Le Yi Liu 0 5 3
Dames enkelspel Hard Taipei (CHN) W35 Taipei sets 1 2 3 4 5
17.06.24
Kwalif.
Natsuho Arakawa 2 6 7
Chihiro Muramatsu 0 3 5
17.06.24
Kwalif.
Lisa-Marie Rioux 2 6 2 10
On Yu Choi 1 2 6 3
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Lisa-Marie Rioux 2 6 6
Yu-Chieh Hsieh 0 0 2
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Yuka Hosoki 2 6 6
Li Hsin Lin 0 2 2
17.06.24
Kwalif.
Yuka Hosoki 2 6 6
I Wen Wan 0 2 4
17.06.24
Kwalif.
Mayuka Aikawa 2 6 6
Yukina Saigo 0 3 1
17.06.24
Kwalif.
Ikumi Yamazaki 2 5 6 10
Hwiwon Wi 1 7 1 8
17.06.24
Kwalif.
Nana Kawagishi 2 6 6
Yu-Ning Tsai 0 4 1
17.06.24
Kwalif.
Rinon Okuwaki 2 6 6
Yuyun Chen 0 4 2
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Rinon Okuwaki 2 6 6
Yu Hua Cheng 0 2 3
17.06.24
1e ronde van de kwal.
On Yu Choi 2 7 6
Eunji Oh 0 5 4
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Yuyun Chen 2 6 6
Tian Xin Chang 0 1 2
17.06.24
1e ronde van de kwal.
I Wen Wan 2 6 6
Kanako Morisaki 0 3 4
17.06.24
Kwalif.
Tzeng Mu-Jie 2 6 6
Gaeul Jang 0 4 3
Dames enkelspel Hard USA W35 Wichita sets 1 2 3 4 5
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Jada Robinson 2 6 6
Jayden Jagolinzer 0 3 0
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Mary Lewis 2 3 7 10
Susanna Maltby 1 6 64 5
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Paris Corley 1 w/o
Maya Dutta 0
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Malkia Menguene 2 6 6
Joelle Kissell 0 2 4
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Kristina Novak 2 6 3 10
Alicia Herrero Linana 1 0 6 8
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Bronte Murgett 2 1 6 10
Gracie Epps 1 6 4 3
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Camille Kiss 2 4 6 10
Karma Yacavino 1 6 3 5
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Jada Bui 2 6 6
Julie Adele Bedard 0 1 3
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Emma Staker 2 4 6 10
Csilla Fodor 1 6 2 5
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Dasha Plekhanova 2 6 6
Theodora Xantava 0 2 2
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Mckenna Schaefbauer 2 4 6 10
Usue Maitane Arconada 1 6 1 6
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Claire Hill 2 7 6
Lexington Reed 0 68 4
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Sophia Webster 2 4 6 10
Maria Kononova 1 6 4 8
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Mary Boyce Deatherage 1 w/o
Anna Grigoreva 0
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Sydni Ratliff 2 6 6
Chieh-Yu Hsu 0 1 4
17.06.24
2e ronde van de kwal.
Rachael Smith 2 6 6
Zoe Hitt 0 3 2
Dames enkelspel Hard Spain W35+H Tauste sets 1 2 3 4 5
17.06.24
Kwalif.
Ekaterina Yashina 2 6 6
Isabel Skoog 0 4 4
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Ekaterina Yashina 2 6 6
Jimena Gomez 0 4 2
17.06.24
Kwalif.
Rebeca Pereira 2 6 0 10
Maria Toma 1 3 6 5
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Rebeca Pereira 2 6 6
Nahia Echaide Gonzalez 0 3 1
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Maria Herazo Gonzalez 2 6 6
Nina Ugrelidze 0 2 3
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Alana Parnaby 2 6 6
Sandra Fernandez Acebes 0 1 1
17.06.24
Kwalif.
Alana Parnaby 2 7 4 10
Esther Lopez Alcaraz 1 63 6 7
17.06.24
Kwalif.
Alexandra Bozovic 2 6 7
Cayetana Gay 0 2 5
17.06.24
1e ronde
Tessah Andrianjafitrimo 2 7 6
Manon Leonard 0 66 2
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Maria Toma 2 6 6
Leire San Jose 0 3 3
17.06.24
1e ronde
Lucia Cortez Llorca 2 6 6
Andrea Palazon 0 2 0
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Esther Lopez Alcaraz 2 7 6
Isabella Barrera Aguirre 0 5 2
17.06.24
Kwalif.
Chiara Girelli 2 6 6
Maria Oliver Sanchez 0 4 1
17.06.24
Kwalif.
Maria Andrienko 2 4 6 10
Laia Petretic 1 6 2 8
17.06.24
Kwalif.
Maria Martinez Vaquero 2 6 7
Carmen Lopez Martinez 0 0 5
17.06.24
1e ronde
Fangran Tian 2 6 6
Sebastianna Scilipoti 0 2 2
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Raquel Gonzalez Vilar 2 6 6
Alexia Gonzalez Galino 0 3 2
17.06.24
Kwalif.
Raquel Gonzalez Vilar 2 6 6
Maria Herazo Gonzalez 0 3 3
17.06.24
1e ronde
Sayaka Ishii 2 6 6
Silvia Alejo 0 1 1
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Isabel Skoog 2 6 6
Warona Mdlulwa 0 1 0
Dames enkelspel Clay Sweden W50 Ystad sets 1 2 3 4 5
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Andrea Lazaro Garcia 2 6 6
Stina Larsson 0 0 0
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Sandra Samir 2 6 6
Isabella Svahn 0 2 3
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Eleni Christofi 2 6 6
Sarafina Olivia Hansen 0 0 3
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Angela Fita Boluda 2 6 6
Bella Bergkvist Larsson 0 2 4
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Emma Lene 2 6 6
Victoria Kapcia 0 0 0
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Alice Tubello 2 6 6
Anna Zyryanova 0 2 3
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Alexandra Vecic 2 6 6
Tilda Hessleryd 0 4 2
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Weronika Falkowska 2 6 6
Adesuwa Osabuohien 0 0 0
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Lia Karatancheva 2 6 6
Hannah Viller Moller 0 1 4
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Valentina Ivanov 2 6 3 6
Maileen Nuudi 1 4 6 4
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Olivia Gram 1 7 1
Yasmine Kabbaj scratch 0 5 0
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Sofia Rocchetti 2 6 6
Fanny Norin 0 3 1
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Nina Vargova 2 6 6
Emilie Elde 0 0 0
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Rebecca Munk Mortensen 2 6 6
Julia Orswall 0 0 1
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Alevtina Ibragimova 2 6 6
Anna Klasen 0 3 1
Dames enkelspel Clay Czech Republic W75 Olomouc sets 1 2 3 4 5
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Cagla Buyukakcay 2 6 6
Mina Hodzic 0 4 4
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Victoria Kan 2 6 6 10
Daniela Vismane 1 75 3 0
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Jesika Maleckova 2 6 6
Salma Drugdova 0 3 4
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Amina Anshba 2 6 6
Jana Denisenko 0 2 4
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Alice Rame 2 6 7
Polina Leykina 0 3 5
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Martina Okalova 2 6 6
Daniela Darta Feldmane 0 3 0
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Aneta Kladivova 2 4 7 6
Ania Hertel 1 6 63 0
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Lara Schmidt 2 6 6
Ivana Sebestova 0 3 1
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Yuki Naito 2 6 7
Tereza Krejcova 0 4 5
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Nikola Breckova 2 6 7
Ziva Falkner 0 2 63
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Denisa Hindova 2 6 6
Shuo Feng 0 3 4
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Eszter Meri 2 6 6
Michaela Bayerlova 0 0 3
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Katerina Mandelikova 2 5 6 6
Jessie Aney 1 7 4 3
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Anika Jaskova 2 7 7
Sofia Shapatava 0 64 5
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Carolina Kuhl 2 6 6
Natalia Siedliska 0 1 1
17.06.24
1e ronde van de kwal.
Ariana Geerlings 2 6 7
Verena Meliss 0 3 5
Heren dubbelspel Grass Germany Halle sets 1 2 3 4 5
17.06.24
1e ronde
Yannick Hanfmann/Dominik Koepfer 2 6 2 10
Andrey Rublev/Alexander Zverev 1 4 6 3
17.06.24
1e ronde
Alexander Bublik/Arthur Fils 2 6 7
Ariel Behar/Adam Pavlasek 0 4 5
Dames dubbelspel Grass Germany Berlin sets 1 2 3 4 5
17.06.24
1e ronde
Xinyu Wang/Saisai Zheng 2 6 7 10
Ingrid Martins/Beatriz Haddad Maia 1 75 65 5
17.06.24
1e ronde
Nicole Melichar/Ellen Perez 2 4 6 11
Shuko Aoyama/Fang-Hsien Wu 1 6 0 9
17.06.24
1e ronde
Jule Niemeier/Noma Akugue Noha 2 4 6 10
Eri Hozumi/Makoto Ninomiya 1 6 4 6
17.06.24
1e ronde
Hao-Ching Chan/Veronika Kudermetova 2 6 6
Giuliana Olmos/Alexandra Panova 0 1 4
Dames dubbelspel Grass United Kingdom Birmingham sets 1 2 3 4 5
17.06.24
1e ronde
Anastasia Potapova/Yulia Putintseva 2 3 6 10
Barbora Krejcikova/Diana Shnaider 1 6 1 7
17.06.24
1e ronde
Su-Wei Hsieh/Elise Mertens 2 6 6
Alicia Barnett/Freya Christie 0 1 1
Dames dubbelspel Hard Spain W35+H Tauste sets 1 2 3 4 5
17.06.24
1e ronde
Isabella Barrera Aguirre/Maria Herazo Gonzalez 1 w/o
Maria Oliver Sanchez/Maria Toma 0
<