Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Grass United Kingdom London sets 1 2 3 4 5
23.06.24
Finale
Tommy Paul 2 6 7
Lorenzo Musetti 0 1 68
Heren enkelspel Clay Colombia Ibague Challenger sets 1 2 3 4 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Juan Sebastian Gomez 1 3
Luis Britto scratch 0 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Arvid Nordquist 2 6 6
Mateo Castaneda 0 4 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Kousuke Ogura 2 6 6
Imran Sibille 0 4 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Noah Schachter 2 3 6 6
Andres Urrea 1 6 0 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Alexander Stater 2 6 6
Nicolas Buitrago 0 4 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Juan Alejandro Hernandez 2 6 6
Salvador Price 0 3 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Mateo Barreiros Reyes 2 6 7
Juan Trujillo Hernandez 0 3 63
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Daniel Antonio Nunez 2 7 6
Enrique Pena 0 5 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Bautista Vilicich 2 6 6
Michael Beltran Rubio 0 1 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Aleksandr Lobanov 2 6 6
Alexey Nesterov 0 4 4
Heren enkelspel Clay Holland M15 Alkmaar sets 1 2 3 4 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Alp Horoz 2 6 6
Moritz Schroeter 0 4 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Niels Lootsma 2 6 6
Raffael Schaer 0 2 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Lodewijk Weststrate 1 6 2
Steffan Van Weldam scratch 0 1 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Rostislav Galfinger 2 6 6
Jabari Stafford 0 3 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Mikail Alimli 2 5 6 10
Rein Koenders 1 7 1 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Mika Lipp 2 6 6
Felix Einig 0 2 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Tomi Van Den Ham 2 6 3 10
Jakub Wojcik 1 3 6 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Alexander Orlov 2 7 6
Wout Vermeer 0 5 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Daniel Verbeek 1 6 5
Loan Lestir scratch 0 2 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Edward Etty 2 6 6
Aydan Gomez Osorio 0 2 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Stian Klaassen 2 6 6
Kiet Janssen 0 2 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Benjamin Martin 2 4 6 10
Roland Stuurman 1 6 3 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Milan Markovits 2 7 6
Freek Van Donselaar 0 5 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Noah Gabriel 2 6 6
Yannik Kelm 0 3 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Stijn Paardekooper 2 6 1 10
Manvydas Balciunas 1 1 6 8
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Claus Piening 2 6 7
Julian Desousa 0 4 5
Heren enkelspel Clay Serbia M15 Belgrade sets 1 2 3 4 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Enrique Bogo 2 7 6
Sebastian Huggins 0 5 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Daniel Batista 2 6 6
Rejhan Gicic 0 2 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Stefan Latinovic 2 6 6
Sasa Markovic 0 4 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Leonardo Taddia 2 6 6
Boris Stojanovic 0 0 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Pijus Vaitiekunas 2 6 6
Marko Milosavljevic (SRB) 0 2 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Ainius Sabaliauskas 2 7 7
Milan Drinic 0 5 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Alexandar Balj 2 6 3 10
Yile Li 1 2 6 6
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Ivan Sodan 2 6 4 10
Niksa Arsic 1 3 6 6
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Ricardo Batista 2 6 6
Filip Malis 0 2 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Alejandro Bancalari 2 6 6 10
Jacques-Kai Inoue 1 74 2 8
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Benjamin Torres 2 7 6
Tadija Radovanovic 0 61 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Gino Romano 2 6 7
Oliver Jevtovic 0 0 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Aleksandar Mihailovic 2 1 6 10
Noa Vukadin 1 6 1 6
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Mihailo Savic 2 4 6 10
Vanja Petrov 1 6 4 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Milos Mikovic 2 6 6
Nikola Mitrovic 0 3 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Romeo Hadzimehmedovic 2 6 6
Luka Licina 0 1 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Novak Novakovic 2 6 2 10
Andreja Petrovic 1 4 6 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Stefan Skobelev 2 6 6
Yutong Su 0 2 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Petar Belosevic 2 6 6
Allan Dimov 0 1 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Aleksandar Mitric 2 7 3 10
Max Batyutenko 1 68 6 8
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Benjamin Torrealba 2 6 6
Lazar Nikodijevic 0 0 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Radomir Tomic 2 6 6 15
Veljko Krstic 1 4 72 13
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Carlos Giraldi 2 3 6 10
Thomas Patton 1 6 2 6
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Ivan Kremenchutskyi 2 6 7
Cahir Warik 0 1 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Simeon Stankovic 2 6 6
Dejan Mihajlovic 0 2 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Aleksandar Ljubojevic 2 6 7
Yuki Ikeda 0 3 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Nazar Oliynykov 2 4 7 10
Obrad Markovski 1 6 611 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Benjamin Herrera Delucchi 2 6 6
Marko Mileticki 0 4 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Vlado Jankanj 2 6 6
Aleksandar Daskalovic 0 3 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Marko Nikolic 2 6 6
Kirill Mishkin 0 0 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Aleksandar Hudjec 2 7 6
Aleksa Mardjonovic 0 5 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Nikola Lulic 2 6 6
Lazar Dimitrijevic 0 3 2
Heren enkelspel Clay Italy M15 Bergamo sets 1 2 3 4 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Andrej Martin 2 6 6
Francesco Casilli 0 0 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Filippo Giovannini 2 6 6
Pasquale De Giorgio 0 3 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Filippo Speziali 2 6 6
Chinmaya Dev Chauhan 0 2 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Simone Agostini 2 6 6
Andrea Fermi 0 1 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Alexandr Binda 2 6 6
Gianluca Filoramo 0 1 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Alessandro Spadola 2 7 6
Andrea Militi Ribaldi 0 61 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Lucio Carnevalle 2 6 6
Umberto Giovannini 0 2 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Giulio Perego 2 3 6 10
Tommaso Vola 1 6 3 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Matteo Liusso 2 6 6
Alessandro Bellifemine 0 3 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Niccolo Baroni 2 6 6
Tancredi Alfano 0 0 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Niccolo Ciavarella 2 6 6
Cosimo Banti 0 4 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Daniele Minighini 2 6 6
Leonardo Pisa 0 3 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Alessandro Coccioli 2 6 6
Emanuele Turconi 0 4 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Juan Cruz Martin Manzano 2 6 6
Riccardo Di Vita 0 0 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Felipe Virgili Berini 2 4 6 10
Emilio Junior Sanchez Bronzetti 1 6 0 6
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Filippo Francesco Garbero 2 7 3 10
Rafael Ymer 1 64 6 6
Heren enkelspel Clay Morocco M15 Casablanca sets 1 2 3 4 5
23.06.24
Finale
Stijn Slump 2 6 7
Mario Gonzalez Fernandez 0 3 63
Heren enkelspel Clay Romania M15 Cluj Napoca sets 1 2 3 4 5
23.06.24
Finale
Bogdan Pavel 2 6 2 6
Mariano Tammaro 1 3 6 3
Heren enkelspel Hard JAR M15 Hillcrest sets 1 2 3 4 5
23.06.24
Finale
Philip Henning 2 6 6
Connor Henry Van Schalkwyk 0 4 4
Heren enkelspel Hard Hongkong M15 Hong Kong sets 1 2 3 4 5
23.06.24
Finale
Shintaro Imai 2 6 6
Jake Delaney 0 4 4
Heren enkelspel Clay Germany M15 Kamen sets 1 2 3 4 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Mariano Dedura-Palomero 1 1
Paul Werren scratch 0 1
Heren enkelspel Clay Poland M15 Koszalin sets 1 2 3 4 5
23.06.24
Finale
John Hallquist Lithen 2 6 7 6
Luca Staeheli 1 70 5 0
Heren enkelspel Clay Serbia M15 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
23.06.24
Finale
Tommaso Compagnucci 2 6 6
Andrej Nedic 0 4 4
Heren enkelspel Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Robin Hao Nguy 2 6 6
Anas Ben Chiekh 0 2 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Joao Graca 2 6 6
Julius Augunas 0 0 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Valentin De Carvalho 2 6 6
Andre Coopersmith 0 4 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Tomas Antonio Serrano Luis 2 6 6
Tomas Pinho 0 3 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Harry Thursfield 2 6 4 10
Joao Portugal 1 1 6 6
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Alan Magadan 2 6 6
Ishak Mahfoudh 0 0 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Natan Rodrigues 2 6 6
Finn Lester 0 3 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Karim Ibrahim 2 6 6
Yosri Abdelmoula 0 1 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Yujiro Onuma 2 6 6
Kyvan Rietkerk 0 3 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Artur Martsinkevich 2 7 6
Mukkesh Sabaresh Vijay Shankar 0 5 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Victor Sklenka 2 6 4 10
Photos Photiades (2003) 1 4 6 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Jackson Ross 1 6
Daniel Blazka scratch 0 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Freddie Ridout 2 4 7 11
Will Mayew 1 6 5 9
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Rayen Hermassi 2 6 6
Zakhar Martsinkevich 0 0 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Tiago Boschmans 2 6 6
Tommy Ginzburg 0 2 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Jaden Weekes 2 6 6
Takahiro Kubo 0 1 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Otso Martikainen 2 6 6
Sai Karteek Reddy Ganta 0 3 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Mohamed Sanad Bouhlel 2 6 4 10
Samat Mustafin 1 4 6 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Amrutjay Mohanty 2 6 6
Seiichiro Ichikawa 0 1 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Mateo Matulovich 2 7 6
Scott Cameron 0 5 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Tiago Silva 2 6 6
Alexander Tokar 0 1 0
23.06.24
Finale
Tiago Pereira 2 6 6
Jack Loutit 0 2 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Aleksandar Andic 2 7 6
Ahmed Mouhan 0 5 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Sam Baldwin 1 6 3
William Mclennaghan scratch 0 1 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Sasha Trkulja 2 6 6
Safwan Alzeyadi 0 1 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Jake Trondson 2 7 7
Brar Navraj Singh Nav 0 610 61
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Lachlan Vickery 2 6 3 10
Omar Knani 1 3 6 7
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Filippo Alberti 2 6 6
Julian Peter 0 1 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Lleyton Richards 2 2 6 15
Artom Mukhtarulin 1 6 1 13
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Gil Brahier 2 6 7
Itay Bity 0 4 63
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Aniketh Venkataraman 2 6 6
Leon Formella 0 4 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Joel Mark Gibson 2 6 6
Paolo Schiavone 0 2 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Stephan Noale 2 6 6
Samir Mustafin 0 1 0
Heren enkelspel Clay Hungary M15 Nyiregyhaza sets 1 2 3 4 5
23.06.24
Finale
Franco Roncadelli 2 7 6
Dan Alexandru Tomescu 0 63 1
Heren enkelspel Hard USA M15 Rancho Santa sets 1 2 3 4 5
23.06.24
Finale
Learner Tien 2 6 6
Matthew Summers 0 3 1
Heren enkelspel Clay Germany M15 Saarlouis sets 1 2 3 4 5
23.06.24
Finale
Michael Vrbensky 2 6 7
Lucas Gerch 0 3 63
Heren enkelspel Clay Morocco M15 Tanger sets 1 2 3 4 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Angel Guerrero Melgar 2 6 6
Camil Guessous 0 0 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Emiliano Jorquera 2 6 1 10
Othman Bezzaz 1 4 6 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Benedikt Steudter 1 w/o
Carlos Diaz Ruiz 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Kamran Hanif 2 6 7
Zavan Fahim 0 4 65
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Ghouse Ali Faisal 2 6 6
Ghali Salah-Eddine 0 2 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Joshua Schaefer 2 6 6
Pierre Gimla 0 0 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Lautaro Correa Beguerie 2 3 6 11
Hakim El Khoumri 1 6 4 9
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Amine Jamji 2 6 6
Rocco Mariani 0 3 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Freddy Murray 2 6 6
Mohamed Adnaoui 0 0 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Yazid Lahjomri 2 6 6
Bryan Lap Yin Hui 0 0 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Ali Missoum 2 6 6
David Knezevic 0 3 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Luciano Barbarino 2 6 6
Faris Hadir Jr 0 0 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Ricard Rodolfo Garavi Yepez 1 w/o
Phillipp-Maximilian Huebert 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Leandro Zgraggen 2 6 6
Alvaro Peiro Serrano 0 2 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Abdelaziz Guennouni 2 6 6
Jonas Helpferer 0 1 1
Heren enkelspel Hard China M15 Tianjin sets 1 2 3 4 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Alberto Lim 2 6 6
Xin Hu 0 0 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Stefan Vujic 2 6 2 10
Weiwen Pan 1 3 6 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Arjun Mehrotra 2 6 6 10
Xirui Liu 1 71 1 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Ki Lung Ng 2 6 6
Shenglin Zhuo 0 3 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Julien De Cuyper 2 6 2 10
Ruijie Huang 1 4 6 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Yi Wei Zhang 2 7 7
You Du 0 5 64
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Zijiang Yang 1 4
Wai Yu Kai scratch 0 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Zhenxiong Dong 2 2 6 10
Jeffrey Hsu 1 6 3 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Yaojie Zeng 2 4 6 10
Yuchen Pan 1 6 4 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Yanjie Zheng 2 6 7
Jianhao Sheng 0 2 63
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Yuquan Jin 2 6 6
Zi Hui Chen 0 4 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Zekai Li 2 6 6
Yutian Ji 0 2 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Zhou Mingzhou 2 3 6 10
Sergei Pogosian 1 6 4 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Dingzheng Nima 1 6 4
Pengyu Lu scratch 0 2 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Yu Zhang 2 2 6 6
Zhan Zheng 0 3 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Valentin Kopeikin 2 6 6
Tzu Li Chang 0 4 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Zachary Viiala 2 6 6
Min Seong Kim 0 3 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Jack Bruce-Smith 2 6 6
Yi Xin Gao 0 1 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Jeremy Zhang 2 4 6 10
Jiaji Wang 1 6 0 6
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Chen-Yu Lu 2 6 4 12
Xiuyuan Ye 1 2 6 10
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Wenfu Li 2 6 3 10
Renlong Pang 1 4 6 8
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Wenze Li 2 6 6
Li Jiazuo 0 1 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Chenyang Li 2 6 6
Lance Jacob Fernandez 0 2 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Yitao Cao 2 6 6
Yamato Sueoka 0 4 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Yutong Han 2 6 4 10
Yukun Wang 1 0 6 8
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Xiaoyin Yang 2 7 7
Runyu Zhao 0 5 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Xing Dao Chen 2 6 6
Xinyuan Xie 0 3 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Yi Ke Li 2 6 6
Loucas Julian Fernandez 0 3 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Yifeng Li 2 7 1 10
Jiayang Dong 1 5 6 8
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Luoyuanxiang Luo 2 6 6
Wending Deng 0 1 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Yan Cheng Chen 2 6 6
Daniil Golubev 0 1 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Jilong Huang 1 6 1
He Ziheng scratch 0 2 0
Heren enkelspel Clay Poland M15 Wroclaw sets 1 2 3 4 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Petr Michnev 2 6 6
Richard Bottlik 0 1 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Karol Drzewiecki 2 6 6
Mikolaj Kowal 0 3 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Caspar Schuetze 2 6 5 10
Ondrej Hujo 1 1 7 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Nikita Mashtakov 2 6 6
Krzysztof Szubert 0 3 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Igor Dudun 2 7 2 10
Andriy Poritskyy 1 5 6 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Przemyslaw Michocki 2 6 6
Vitalii Hnidets 0 4 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Vito Dell'Elba 2 3 7 10
Jakub Jedrzejczak 1 6 65 6
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Herman Hoeyeraal 2 6 6
Juliusz Bienkiewicz 0 2 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Facundo Bermejo 2 6 3 10
Oliver Pivnik 1 2 6 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Alan Bojarski 2 6 6
Mateusz Cislo 0 1 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Piotr Pawlak 2 6 6
Kamil Kowal 0 1 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Arthur Bonnaud 2 6 4 10
Samuel Paulovcak 1 2 6 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Jakub Kroslak 2 6 6
Aryan Lakshmanan 0 2 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Jakub Novak (2003) 2 6 6
Vadym Konovchuk 0 1 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Mateusz Kulakowski 2 3 6 10
Alexander Vlahos 1 6 2 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Mikolaj Lis 2 6 6
Filip Kana 0 4 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Markus Malaszszak 2 6 6
Mariano Andres Bibiloni 0 2 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Stepan Baum 2 6 6
Samuel Stolarik 0 2 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Sebastian Eriksson 2 6 6
Michal Matuszewski 0 1 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Patrik Homola 2 6 6
Otto Jandera 0 1 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Nikodem Barcik 2 7 6
Tobiasz Sopolinski 0 61 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Kacper Szymkowiak 2 6 6
Maciej Smola 0 3 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Tommy Czaplinski 2 6 6
Dusan Baranec 0 4 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Daniel Leong Prickett 2 6 6
Zachary Mintz 0 3 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Filip Paroulek 2 6 6
Aleksander Orlikowski 0 4 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Adam Bajurko 2 7 6 10
Dorian Juszczak 1 5 74 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Simon Norrman 2 6 6
Josef Vagner 0 3 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
David Schwarc 2 6 6
Gabriel Matuszewski 0 2 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Kabeer Kapasi 2 6 6
Maciej Matuszczyk 0 1 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Jakub Wlodarczyk 2 6 7
Wojciech Biela 0 2 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Kacper Knitter 2 6 6
Mikolaj Plenkiewicz 0 2 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Antoni Pankowski 2 6 7
Filip Bojko 0 2 5
Heren enkelspel Clay France M25 Bourg en sets 1 2 3 4 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Antoine Walch 2 4 7 10
Arthur Bellegy 1 6 5 7
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Francois Musitelli 2 6 6
Robinson Le Meur 0 2 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Simon Reveniau 2 6 6
Attila Hueller-Varga 0 4 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Adan Freire Da Silva 2 6 6
Christian Kuehne 0 3 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Alexandre Ruscica 2 6 7
Marcel Marlon Sudzum 0 2 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Antoine Berger 2 3 6 14
Anthony Popyrin 1 6 1 12
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Maxime Contet 2 1 6 11
Philippe Renard 1 6 1 9
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Matteo Fondriest 2 6 6
Enzo Fouilloux 0 1 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Charlie Camus 2 6 6
Kilian Martinez 0 0 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Rodrigo Alujas 2 6 6
Sacha Grandvincent 0 4 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Gatien Chaine 2 3 6 11
Paul-Antoine Brazet 1 6 4 9
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Nicolas Colne 2 6 6 10
Valentin Faure 1 75 2 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Timeo Bretin 2 6 6
Victor Bonnet Eymard 0 4 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Solal Pont 1 4
Thomas Gerbaud scratch 0 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Diego Jarry Fillol 2 7 2 10
Sabi Roi 1 63 6 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Alexander Aney 2 7 6
Antoni Fabre 0 5 2
Heren enkelspel Clay Belgium M25 Brussels sets 1 2 3 4 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Robin Ebeling 2 6 6
Yannick Baluska 0 2 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Louis Herman 2 6 6
Otakar Ungerman 0 1 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
David Tixhon 2 6 6
Harry Leruth 0 1 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Max Van Nunen 2 7 6
Bert Nuyts 0 65 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Martin Van Der Meerschen 2 6 7
Paulo Knippling 0 2 65
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Leonardo Mileikowsky 2 6 6
Matthieu Wehner 0 4 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Nino Toto 2 6 6
Axel Huysmans 0 1 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Natan D'Hulst 2 6 6
Ismael Soussi 0 4 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Kalomm Panzo 1 6 2
Richard Antoni scratch 0 2 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Idriss Haddouch 2 6 6
Jules Melot 0 2 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Piet Steveker 2 6 6
Ilian Borlee 0 3 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Mathieu Strauss 2 6 3 12
Felix Romeo 1 4 6 10
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Mao Poels 2 3 6 10
Ids Waterbolk 1 6 2 8
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Christos Glavas 2 6 6
Louis-Lou Langenaken 0 2 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Arsene Pougault 2 6 6
Zian Vanderstappen 0 3 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Timo De Visser 2 6 6
Andre Kock 0 3 1
Heren enkelspel Hard Republic of Korea M25 Changwon sets 1 2 3 4 5
23.06.24
Finale
Kaichi Uchida 2 6 5 6
Masamichi Imamura 1 2 7 3
Heren enkelspel Clay Belgium M25 Duffel sets 1 2 3 4 5
23.06.24
Finale
Sandro Kopp 2 6 6
Khumoun Sultanov 0 4 3
Heren enkelspel Hard JAR M25 Hillcrest sets 1 2 3 4 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Lawrence Bataljin 2 6 6
Francois Van Wyk 0 1 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Alexey Aleshchev 2 6 3 10
Charl Morgan 1 3 6 6
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Alex Kobelt 2 6 6
Jason Harris 0 4 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Yash Yadav 2 5 7 10
Valentino Conte 1 7 5 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Darrshan Suresh 2 7 6
Daniel Calver 0 5 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Khololwam Montsi 2 6 6
Jay Lin Gibson 0 1 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Guelfo Baldovinetti 2 6 6
Om Gupta 0 0 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Adrian Arcon 2 6 6
Rudiger Dusselberg 0 3 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Matthew Harris 2 6 6
Vasilios Caripi 0 3 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
James Beaven 2 6 6
Luke Oosthuizen 0 2 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Luca Bluett 2 6 6
Wian Roothman 0 1 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Nicholas Van Aken 2 6 6 10
George Gregoriou 1 2 710 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Marc Van Der Merwe 2 6 7
Max Benaim 0 3 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Reuben Bakker 2 6 7
Franco Marini 0 1 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Guy Vorwerk 2 6 6
Tobias Sonne 0 2 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
John Bothma 2 6 6
Ruben Joubert 0 3 1
Heren enkelspel Clay Switzerland M25 Klosters sets 1 2 3 4 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Raphael Baltensperger 2 3 6 10
Ying Hou 1 6 2 8
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Nicola Rispoli 2 6 6
Justin Lenders 0 0 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Laurin Aerne 2 7 6
Robin Bulant 0 64 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Gian Gruenig 2 7 6
Luca Parenti 0 5 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Mischa Lanz 2 6 6
Roman Glarner 0 1 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Jeremy Schifris 2 7 6
Matteo Meneghetti 0 5 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Christian Fellin 2 6 6
Noah Karma 0 3 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Niklas Waldner 2 6 6
Alexander Carlos Parker 0 4 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Tanguy Genier 2 6 7
Tymur Bieldiugin 0 3 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Noah Schlagenhauf 2 4 6 10
Nicola Senn 1 6 1 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Maurus Malgiaritta 2 6 6
Nicolas Affolter 0 4 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Timofey Stepanov 2 6 6 14
Gregor Hausberger 1 3 75 12
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Maximilian Homberg 2 6 6
Arenui Luethi 0 3 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Batiste Guerra 2 6 6
Medhir Goyal 0 0 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Arthur Laborde 2 6 6
Erwin Troebinger 0 4 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Hugo Ouzilou 2 6 6
Yannick Castelnuovo 0 3 1
Heren enkelspel Hard China M25 Luzhou sets 1 2 3 4 5
23.06.24
Finale
Yan Bai 2 7 7
Yi Zhou 0 64 66
Heren enkelspel Clay France M25 Montauban sets 1 2 3 4 5
23.06.24
Finale
Maxime Chazal 2 6 6
Arthur Reymond 0 4 2
Heren enkelspel Clay Romania M25 Satu Mare sets 1 2 3 4 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Vasil Yehorov 2 6 6
Dan Radu Munteanu 0 2 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Alexandru Luca 2 6 6
Matei Cristian Onofrei 0 4 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Gheorghe Claudiu Schinteie 2 6 7
Alejandro Mateo Berge Nourescu 0 3 67
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Eric David Verdes 2 6 6
Mircea Mortasifu 0 2 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Filip Gabriel Bara 2 6 6
Bence Kutasi 0 1 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Andrei Cuceu 2 6 6
Martin-Klaus Funkenhauser 0 1 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Csongor Hejjas 2 7 6
Adam Gabor Szoke 0 65 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Kornel Halmos 1 6 4 2
Federico Valle scratch 0 2 6 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Darius Florin Pop 2 6 6
Robert Paul Betuker 0 2 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Dominic Ducariu 2 6 6
Daniel Kabos 0 0 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
David Cristian Carteputreda 2 6 6
Christian Teszari 0 0 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Mihai David Haita 2 3 7 10
Ioan Alexandru Teglas 1 6 65 8
Heren enkelspel Hard USA M25 Tulsa sets 1 2 3 4 5
23.06.24
Finale
Eliot Spizzirri 2 6 3 7
Bernard Tomic 1 4 6 63
Heren enkelspel Grass Spain Mallorca sets 1 2 3 4 5
23.06.24
1e ronde
Roberto Bautista Agut 2 6 6
Taro Daniel 0 1 0
23.06.24
Kwalif.
Constant Lestienne 2 6 6
Gijs Brouwer 0 3 3
23.06.24
1e ronde
Roberto Carballes Baena 2 7 4 7
Pablo Carreno-Busta 1 64 6 63
23.06.24
Kwalif.
Maximilian Marterer 2 6 3 6
Abedallah Shelbayh 1 4 6 2
23.06.24
Kwalif.
Adam Walton 2 6 7
Daniel Masur 0 2 64
23.06.24
Kwalif.
Paul Jubb 2 6 6
Thiago Moura Monteiro 0 3 4
23.06.24
1e ronde
Alex Michelsen 2 6 7
Nuno Borges 0 3 64
Heren enkelspel Clay Italy Milan Challenger sets 1 2 3 4 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Alessandro Giannessi 2 7 2 6
Gerald Melzer 1 65 6 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Federico Gaio 2 6 6
Blake Mott 0 4 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Riccardo Bonadio 2 6 5 6
Gabriele Piraino 1 2 7 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Federico Agustin Gomez 2 6 6
Marko Topo 0 0 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Ignacio Buse 2 7 6
Alexey Zakharov 0 611 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Gabriel Debru 2 7 6 6
Nino Serdarusic 1 5 74 2
Heren enkelspel Grass United Kingdom Eastbourne sets 1 2 3 4 5
23.06.24
Kwalif.
Yoshihito Nishioka 2 7 6
Aleksandar Vukic 0 63 4
23.06.24
Kwalif.
Max Purcell 2 7 6
Henry Searle 0 66 4
23.06.24
Kwalif.
James McCabe 2 6 7 7
Charles Broom 1 71 64 5
23.06.24
Kwalif.
Juncheng Shang 2 7 7
Giles Hussey 0 5 65
Heren enkelspel Grass Germany Halle sets 1 2 3 4 5
23.06.24
Finale
Jannik Sinner 2 7 7
Hubert Hurkacz 0 68 62
Heren enkelspel Grass United Kingdom London sets 1 2 3 4 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Luca Van Assche 2 6 3 7
Jules Marie 1 1 6 68
Dames enkelspel Grass Germany Bad Homburg sets 1 2 3 4 5
23.06.24
1e ronde
Viktoriya Tomova 2 6 6
Tatjana Maria 0 1 3
23.06.24
1e ronde
Donna Vekic 2 6 6
Lucia Bronzetti 0 3 4
23.06.24
1e ronde
Ekaterina Alexandrova 2 6 6
Nadia Podoroska 0 3 0
23.06.24
1e ronde
Paula Badosa Gibert 2 6 6
Arantxa Rus 0 4 1
23.06.24
1e ronde
Dayana Yastremska 2 4 6 6
Mirra Andreeva 1 6 4 3
23.06.24
1e ronde
Emma Navarro 2 6 6
Jaqueline Cristian 0 3 1
Dames enkelspel Grass Germany Berlin sets 1 2 3 4 5
23.06.24
Finale
Jessica Pegula 2 6 6 7
Anna Kalinskaya 1 70 4 63
23.06.24
Halve finale
Jessica Pegula 2 7 7
Cori Gauff 0 5 62
Dames enkelspel Grass United Kingdom Birmingham sets 1 2 3 4 5
23.06.24
Finale
Yulia Putintseva 2 6 7
Ajla Tomljanovic 0 1 68
Dames enkelspel Grass United Kingdom Eastbourne sets 1 2 3 4 5
23.06.24
Kwalif.
Magda Linette 2 6 4 6
Ranah Akua Stoiber 1 3 6 2
23.06.24
Kwalif.
Viktorija Golubic 2 6 6
Sofia Kenin 0 1 0
23.06.24
Kwalif.
Anhelina Kalinina 2 7 6
Lauren Davis 0 62 4
23.06.24
Kwalif.
Greetje Minnen 1 w/o
Maria Camila Osorio Serrano 0
23.06.24
Kwalif.
Elina Avanesyan 2 6 6
Petra Martic 0 3 4
23.06.24
Kwalif.
Ashlyn Krueger 2 6 6
Ella Mcdonald 0 4 0
Dames enkelspel Grass Italy Gaiba sets 1 2 3 4 5
23.06.24
Finale
Alycia Parks 2 6 6
Bernarda Pera 0 3 1
Dames enkelspel Clay Holland W15 Alkmaar sets 1 2 3 4 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Michaella Krajicek 2 6 6
Safien Boulonois 0 1 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Selina Atay 2 6 6
Dunya Charalampopoulos 0 1 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Gina Marie Dittmann 2 6 6
Monika Wojcik 0 4 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Valentina Ivanov 2 6 6
Jade Groen 0 2 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Madelief Hageman 2 6 6
Kayleigh Didderiens 0 1 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Anet Angelika Koskel 2 6 6
Louna Zoppas 0 2 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Madison Schwarz 2 7 0 10
Emma Van Poppel 1 5 6 8
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Klara Veldman 2 6 6
Ivet Stancheva 0 0 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Dilara Okur 1 6 1
Oceanne Lopez scratch 0 0 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Viola Turini 2 6 6
Min Chae Kim 0 4 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Cristina Diaz Adrover 2 6 6
Eloise De Mooij 0 2 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Karolina Mrazikova 2 6 7
Rachelle Starreveld 0 1 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Danique Havermans 2 6 6
Sanne Rutten 0 0 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Anouck Vrancken Peeters 2 6 6
Charlotte Pikkaart 0 4 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Alice Nicoleta Petrache 2 6 6
Sarah Victoria Majesty Nita 0 2 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Antonia Stoyanov 2 6 6
Briana Szabo 0 2 1
Dames enkelspel Clay Romania W15 Bucharest sets 1 2 3 4 5
23.06.24
Finale
Georgia Andreea Craciun 1 6
Patricia Maria Tig scratch 0 1
Dames enkelspel Hard JAR W15 Hillcrest sets 1 2 3 4 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Niditra Rajmohan 2 6 6
Tiana Philippides 0 4 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Chanel Janssen 2 6 6
Sophia Fuller 0 1 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Noa Liauw A Fong 2 6 6
Talita Swart 0 2 0
23.06.24
Finale
Matilde Mariani 2 6 6
Elena Jamshidi 0 2 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Jessica Marmorstein 2 6 6
Ashtyn Cason 0 1 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Natalia Fehr 2 6 6
Iris Julia-Antje Verweij 0 2 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Vasilisa Borisova 2 6 6
Kudzai Erin Patience Chapepa 0 1 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Marilouise Van Zyl 2 6 6
Grace Koenig 0 0 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Isabella Venter 2 6 6
Paavanii Paathak 0 2 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Erin Mckenzie 2 6 6
Nao Phang Ziyi 0 2 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Ekua Youri 2 6 6
Isabella Basson 0 4 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Morgan Jordaan 2 7 7
Christine Gouws 0 65 61
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Lucia Tognoni 2 6 6
Ntokozo Zungu 0 2 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Koronayashe Rugara 2 6 4 10
Tanika Tyra Panaino 1 4 6 7
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Luise Helena Janse Van Rensburg 2 6 6
Lilitha Sithenkosi Ndungane 0 3 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Linge Steenkamp 2 6 6
Liana Cammilleri 0 1 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Donna Le Roux 2 6 6
Alicja Formella 0 0 3
Dames enkelspel Clay Serbia W15 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Kateryna Diatlova 1 w/o
Martina Gledacheva 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Doroteja Petrovic 2 6 6
Basant Kaur 0 3 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Darya Volkova 2 6 6
Lucia Gabriela Serrano 0 2 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Maria Eleni Poulka 2 6 6
Nina Mrdovic 0 0 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Mia Popovic 2 7 6
Sarah Barry 0 5 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Elina Popescu 2 6 6
Sophia Sarac 0 0 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Sara Pantelic 2 3 6 10
Mariia Hlahola 1 6 4 8
23.06.24
Finale
Alexandra Shubladze 1 6 1
Natalija Senic scratch 0 2 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Adi Bitton 2 6 6
Maya Alexandrova 0 1 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Nina Zabrdac 2 6 7
Sofija Milenkovic 0 1 61
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Lara Stojanovski 2 6 6
Nadja Mladenovic 0 4 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Viktoria Lackova 2 6 6
Jevrosima Mitic 0 3 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Andjela Raznatovic 2 6 6
Sonia Marina Popyrin 0 0 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Daria Maria Tudor 2 6 6
Daria Diatlova 0 4 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Lucia Natal 2 6 6
Jana Mrdovic 0 0 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Marina Lubsheva 2 6 6
Mile Cibulskyte 0 1 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Tara Mihaljevic 2 6 6
Leontina Stojanovic 0 1 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Mia Sarcev 2 6 6 12
Andjelija Markovic 1 2 73 10
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Milica Stosovic 2 5 6 10
Nicole Giannini 1 7 0 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Anastasia Bertacchi 2 6 6
Kseniia Saenko 0 1 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Jelena Gojkovic 2 6 6
Paula Ortega Redondo 0 3 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Ana Cristiana Mocanu 2 6 7
Sofija Krstic 0 1 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Kaat Coppez 2 3 6 16
Aleksandra Stevanovic 1 6 4 14
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Yelyzaveta Chainykova 2 6 6
Mina Randjelovic 0 1 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Olga Danilova 1 w/o
Anna Lanciaprima 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Lavinia Luciano 2 6 6
Majra Djokic 0 1 1
Dames enkelspel Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Michaela Gordon 1 w/o
Giulia Caramelli 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Esther Adeshina 2 6 6
Sihyeong Cho 0 3 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Aya El Sayed 2 6 6
Maya Prlja 0 0 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Annabelle Lammas 2 6 6
Charlotte Nicholls 0 0 1
23.06.24
Finale
Janice Tjen 2 6 6
Marine Szostak 0 1 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Ana Karen Guadiana Campos 2 6 6
Fayrouz Ben Hassine 0 0 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Elizabeth Kapari Bagerbaseh 2 6 6
Aimee Bromfield 0 4 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Tiziana Rossini 2 6 6
Matira Ferrarini 0 3 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Milla Sequeira 2 6 6
Andra Sutherland 0 2 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Linda Ajimi 2 7 6
Mio Kijima 0 64 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Lina Soussi 2 6 6
Yifei Huang 0 1 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Lucy Dawson 2 6 6
Paris Renaudet Sorbet 0 1 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Sarah Ben Aba 2 6 7
Priscilla Stojanovska 0 2 63
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Yana Tsion 2 6 6
Vlada Stepanova 0 2 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Jasmine Ben Aba 1 w/o
Maxine Sophie Kammerer 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Pauline Greta Bruns 2 6 7
Klaudia Fedosenkova 0 0 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Alaa Essid 1 w/o
Sophia Cisse-Ignatiev 0
Dames enkelspel Hard USA W15 Rancho Santa sets 1 2 3 4 5
23.06.24
Finale
Julieta Pareja 2 5 6 6
Kimmi Hance 1 7 1 4
Dames enkelspel Hard China W15 Tianjin sets 1 2 3 4 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Na-Ri Kim 2 6 3 10
Sunam Jeong 1 3 6 6
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Ai Qi Chen 2 6 6
Jun Zhi Le Dong 0 3 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Xinyi Nong 2 6 6
Jingyi Li 0 1 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Krystal Blanch 2 6 6
Patricia Gui 0 3 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Tian Xin Chang 2 6 6
Yu Yang Jin 0 0 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Tiana Tian Deng 2 6 6
Yuhan Chen 0 2 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Hao Liang 2 7 6
Xiaochuan Nie 0 63 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Shuchi Chen 2 6 6
Yilin Zheng 0 2 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Xiaowei Li 2 6 6
Yuxin Zhang 2 0 2 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Jiatong Han 2 6 6
Yuping Wang 0 0 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Liangling Yan 1 w/o
Meixi Wang 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Junlu Sun 2 6 6
Guan Yu Lin 0 2 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Zhirui Liu 2 6 6
Asia Angela Ting Fontana 0 2 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Yiru Chen 1 w/o
Xue Cao 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Chusiting Tong 2 6 6
Ruixi Zhang 0 0 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Haoyan Wu 2 7 6
Chang Ao 0 5 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Mengke Li 2 6 6
Qianqian Li 0 3 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Yishuang Lin 2 6 6
Liang Sun 0 2 4
Dames enkelspel Clay Switzerland W35 Klosters sets 1 2 3 4 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Alana Parnaby 2 6 6
Estelle Bezos 0 1 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Naima Karamoko 2 6 6
Livia Airoldi 0 3 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Giuliana Bestetti 2 6 6
Isabella Kellenberger 0 0 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Arlinda Rushiti 2 6 6
Josephine Kunz 0 4 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Emma Mazzoni 2 6 6
Francesca Saroli 0 1 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Jana Bojovic 2 6 6
Stefaniya Pushkar 0 0 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Ayline Esina Samardzic 2 4 6 10
Sherin Scheerle 1 6 2 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Sina Herrmann 2 6 6
Chiara Talleri 0 4 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Laura Mair 2 6 6
Annika Kannan 0 2 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Krystyna Pochtovyk 2 6 6 10
Ellen Hirschi 1 3 73 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Jasmijn Gimbrere 2 6 6
Anina Lanz 0 4 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Linda Salvi 2 6 6
Costanza Traversi 0 2 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Sylvie Zund 2 6 6
Laura Heutschi 0 0 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Elena Giovanna Giessler 2 6 2 10
Lara Russiniello 1 2 6 7
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Mia Mack 2 6 6
Juliette Mazzoni 0 1 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Elena Grekul 2 6 6
Zoe Kaegi 0 4 2
Dames enkelspel Hard China W35 Luzhou sets 1 2 3 4 5
23.06.24
Finale
Anastasia Zolotareva 2 6 6
Xinxin Yao 0 2 4
Dames enkelspel Clay France W35 Perigueux sets 1 2 3 4 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Evita Ramirez 2 6 6
Maria Pia Orga Nebra 0 1 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Elisa Bourdeilletas 2 6 6 10
Daria Litvinova 1 70 0 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Lena Deleval 2 6 6
Mia Rosenberg 0 0 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Massiva Boukirat 2 6 6
Coline Briand 0 0 1
Dames enkelspel Hard Taipei (CHN) W35 Taipei sets 1 2 3 4 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Jessy Rompies 2 6 7
Peng Yu Lai 0 3 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Beatrice Gumulya 1 6
Natsuho Arakawa scratch 0 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Yukina Saigo 1 6 4
Yu Hua Cheng scratch 0 2 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Eunji Lee (2001) 2 7 7
Ya Hsin Lee 0 64 5
23.06.24
Finale
Himeno Sakatsume 2 6 6
Kyoka Okamura 0 4 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
On Yu Choi 2 6 6
Liya Chu 0 0 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Yu-Chen Lin 2 6 6
Tzu-Ying Tseng 0 2 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Yu-Ning Tsai 1 w/o
Yu-Yun Li 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Yu Yun Tsai 2 6 7
Yu-Chieh Hsieh 0 2 5
Dames enkelspel Hard USA W35 Wichita sets 1 2 3 4 5
23.06.24
Finale
Cadence Brace 2 7 4 6
Victoria Hu 1 5 6 3
Dames enkelspel Hard Spain W50 Palma del sets 1 2 3 4 5
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Ekaterina Yashina 2 6 6
Laura Rabasco Segura 0 0 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Caroline Werner 2 6 6
Sara Lanca 0 2 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Alexandra Bozovic 2 6 6
Sandra Alonso 0 0 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Lara Salden 2 6 6
Maria Berlanga Bandera 0 1 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Maria Jose Portillo Ramirez 2 6 6
Alexia Gonzalez Galino 0 0 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Mihaela Djakovic 2 6 6
Jimar Gerald Gonzalez 0 3 3
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Judith Perello Saavedra 2 6 6 6
Anna Sinclair Rogers 1 0 74 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Radka Zelnickova 2 6 6
Alice Ferlito 0 3 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Chiara Girelli 2 6 6
Isabella Barrera Aguirre 0 2 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Fangran Tian 1 1
Alica Rusova scratch 0 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Ekaterina Maklakova 2 6 6
Warona Mdlulwa 0 1 0
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Demi Tran 2 6 6
Cayetana Gutierrez Imaz 0 1 2
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Elena Micic 2 6 6
Elizabeth Jurna 0 1 1
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Tamara Kostic 2 6 6
Wozuko Mdlulwa 0 4 4
23.06.24
1e ronde van de kwal.
Rinko Matsuda 2 7 6
Claudia Sofia Martinez Solis 0 63 3
Dames enkelspel Clay Sweden W50 Ystad sets 1 2 3 4 5
23.06.24
Finale
Berfu Cengiz 2 6 3 6
Irene Burillo Escorihuela 1 3 6 3
Dames enkelspel Clay Czech Republic W75 Olomouc sets 1 2 3 4 5
23.06.24
Finale
Anna Bondar 2 6 7
Su Jeong Jang 0 3 64
Heren dubbelspel Grass United Kingdom London sets 1 2 3 4 5
23.06.24
Finale
Neal Skupski/Michael Venus 2 4 7 10
Taylor Harry Fritz/Karen Khachanov 1 6 65 8
Heren dubbelspel Clay Poland M15 Koszalin sets 1 2 3 4 5
23.06.24
Finale
Henrik Bladelius/Jack Karlsson Wistrand 2 6 6
Pawel Juszczak/Bruno Kokot 0 4 3
Heren dubbelspel Clay Germany M15 Saarlouis sets 1 2 3 4 5
23.06.24
Finale
Sidane Pontjodikromo/Niels Visker 2 4 6 10
Lars Johann/Milan Welte 1 6 0 7
Heren dubbelspel Hard Republic of Korea M25 Changwon sets 1 2 3 4 5
23.06.24
Finale
Hong Chung/Ji Hoon Son 2 7 4 11
Masamichi Imamura/Woobin Shin 1 5 6 9
Heren dubbelspel Clay France M25 Montauban sets 1 2 3 4 5
23.06.24
Finale
Johan Nikles/Damien Wenger 2 7 7
Dan Added/Arthur Reymond 0 61 63
Heren dubbelspel Grass Spain Mallorca sets 1 2 3 4 5
23.06.24
1e ronde
Pedro Martinez Portero/Jaume Antoni Munar Clar 2 6 6
Lucas Miedler/Dominic Thiem 0 3 1
23.06.24
1e ronde
Nathaniel Lammons/Jack Withrow 2 6 7
Luciano Darderi/Sebastian Ofner 0 4 66
Heren dubbelspel Grass Germany Halle sets 1 2 3 4 5
23.06.24
Finale
Simone Bolelli/Andrea Vavassori 2 7 7
Kevin Krawietz/Tim Puetz 0 63 65
Dames dubbelspel Grass Germany Bad Homburg sets 1 2 3 4 5
23.06.24
1e ronde
Ulrikke Eikeri/Ingrid Neel 2 6 6
Diana Shnaider/Elena Vesnina 0 4 4
23.06.24
1e ronde
Shuko Aoyama/Aleksandra Krunic 2 6 6
Anna Blinkova/Tereza Mihalikova 0 2 4
23.06.24
1e ronde
Oksana Kalashnikova/Yana Sizikova 2 6 6 10
Giuliana Olmos/Alexandra Panova 1 73 3 4
23.06.24
1e ronde
Anna Danilina/Yifan Xu 2 6 7
Irina Khromacheva/Ingrid Martins 0 4 5
Dames dubbelspel Grass Germany Berlin sets 1 2 3 4 5
23.06.24
Finale
Xinyu Wang/Saisai Zheng 2 6 7
Hao-Ching Chan/Veronika Kudermetova 0 2 5
Dames dubbelspel Grass United Kingdom Birmingham sets 1 2 3 4 5
23.06.24
Finale
Su-Wei Hsieh/Elise Mertens 2 6 6
Miyu Kato/Shuai Zhang 0 1 3
Dames dubbelspel Hard Spain W35+H Tauste sets 1 2 3 4 5
23.06.24
Finale
Rutuja Bhosale/Fangran Tian 2 6 6
Alana Parnaby/Victoria Rodriguez 0 2 4
<