Tennis live, tennis statistieken, live tennis uitslagen

Heren enkelspel Clay Colombia Ibague Challenger sets 1 2 3 4 5
25.06.24
18:00
1e ronde
Roberto Cid Subervi  
Adria Soriano Barrera  
25.06.24
18:00
1e ronde
Juan Sebastian Osorio [WC]  
Alvaro Guillen Meza [4]  
25.06.24
18:00
1e ronde
Garrett Johns  
Facundo Mena [5]  
25.06.24
18:00
1e ronde
Johan Alexander Rodriguez [WC]  
Nicolas Mejia [2]  
25.06.24
18:00
1e ronde
Nicolas Zanellato  
Matias Soto [8]  
Heren enkelspel Clay Germany M15 Kamen sets 1 2 3 4 5
25.06.24
11:30
1e ronde
Sebastian Prechtel [8]  
Tomas Lanik  
25.06.24
11:30
1e ronde
Karlo Cubelic [WC]  
Liam Gavrielides [6]  
25.06.24
13:00
1e ronde
Hazem Naow [1]  
Rafael Izquierdo Luque  
25.06.24
13:00
1e ronde
Vincent Marysko [WC]  
Lasse Poertner [JR]  
Heren enkelspel Hard China M15 Tianjin sets 1 2 3 4 5
25.06.24
12:00
Kwalif.
Stefan Vujic  
Yu Zhang 2  
25.06.24
12:00
Kwalif.
Yuquan Jin  
Jeremy Zhang  
25.06.24
12:00
Kwalif.
Yitao Cao  
Xing Dao Chen  
25.06.24
12:00
Kwalif.
Yan Cheng Chen  
Valentin Kopeikin  
25.06.24
13:30
Kwalif.
Yanjie Zheng  
Chen-Yu Lu  
25.06.24
15:00
1e ronde
Mukund Sasikumar [1]  
Bang Shuo Yin  
Heren enkelspel Hard Kazakhstan M15 Ust Kamenogorsk sets 1 2 3 4 5
25.06.24
08:00
Kwalif.
Islam Orynbasar  
Konstantin Zhzhenov  
25.06.24
08:00
Kwalif.
Amir Milushev  
Eyal Shumilov  
25.06.24
08:00
Kwalif.
Amirkhamza Nasridinov  
Ivan Gretskiy  
25.06.24
09:30
Kwalif.
Martin Borisiouk  
Ilgiz Kamchibekov  
25.06.24
09:30
Kwalif.
Giorgi Giorgadze  
Egor Khotchenkov  
Heren enkelspel Clay Poland M15 Wroclaw sets 1 2 3 4 5
25.06.24
11:00
1e ronde
Henri Laaksonen  
Olaf Pieczkowski [7]  
25.06.24
11:00
1e ronde
Michael Agwi [3]  
Filip Pieczonka [WC]  
25.06.24
12:30
1e ronde
Pietro Orlando Fellin  
Alex Barrena [5]  
25.06.24
12:30
1e ronde
Calin Teodor Stirbu [JR]  
Kacper Zuk  
25.06.24
15:30
1e ronde
Jasza Szajrych  
Giovanni Calvano  
Heren enkelspel Clay France M25 Bourg en sets 1 2 3 4 5
25.06.24
11:00
1e ronde
Antoine Hoang  
Gianmarco Ferrari  
25.06.24
11:00
1e ronde
Simon Reveniau [q]  
Axel Frechet [WC]  
25.06.24
11:00
1e ronde
Charlie Camus [q]  
Antoine Ghibaudo  
25.06.24
12:30
1e ronde
Dan Added [5]  
Antoine Berger [q]  
25.06.24
14:00
1e ronde
Buvaysar Gadamauri  
Lucas Bouquet  
25.06.24
18:30
1e ronde
Leo Raquillet [WC]  
Antoine Walch [q]  
Heren enkelspel Clay Belgium M25 Brussels sets 1 2 3 4 5
25.06.24
13:00
1e ronde
Simon Beaupain  
Mats Rosenkranz [6]  
25.06.24
13:00
1e ronde
Emilien Demanet  
Guy Den Ouden [2]  
25.06.24
15:00
1e ronde
Ergi Kirkin [1]  
Fadi Bidan  
25.06.24
15:00
1e ronde
Tibo Colson [7]  
Timo Legout  
Heren enkelspel Clay Romania M25 Satu Mare sets 1 2 3 4 5
25.06.24
09:30
1e ronde
Gheorghe Claudiu Schinteie [LL]  
Filip Gabriel Bara [q]  
25.06.24
09:30
1e ronde
Radu David Turcanu [WC]  
Eric David Verdes [q]  
25.06.24
09:30
1e ronde
Dominic Ducariu [q]  
Radovan Michalik [q]  
25.06.24
11:00
1e ronde
Sebastian Gima [7]  
Alexandru Cristian Dumitru [WC]  
25.06.24
11:00
1e ronde
David Cristian Carteputreda [q]  
Peter Nad [q]  
25.06.24
13:00
1e ronde
Federico Campana  
Gabriel Ghetu [WC]  
25.06.24
14:30
1e ronde
Radu Mihai Papoe  
Vlad Andrei Dancu [6]  
25.06.24
17:00
1e ronde
Bogdan Pavel  
Nicholas David Ionel [2]  
Heren enkelspel Grass Spain Mallorca sets 1 2 3 4 5
25.06.24
11:00
1e ronde
Yannick Hanfmann  
Adam Walton [q]  
25.06.24
11:00
1e ronde
Christopher Eubanks [8]  
Jakub Mensik  
25.06.24
13:00
2e ronde
Roberto Bautista Agut  
Ugo Humbert [2]  
25.06.24
14:30
2e ronde
Adrian Mannarino [3]  
Alex Michelsen  
Heren enkelspel Clay Italy Milan Challenger sets 1 2 3 4 5
25.06.24
13:00
1e ronde
Yaroslav Demin  
Vilius Gaubas  
25.06.24
14:00
1e ronde
Albert Ramos-Vinolas [1]  
Gonzalo Bueno  
25.06.24
14:00
1e ronde
Tristan Lamasine  
Elmer Moller  
25.06.24
14:00
1e ronde
Javier Barranco Cosano [6]  
Filip Cristian Jianu  
25.06.24
14:00
1e ronde
Andrea Picchione [WC]  
Nikolas Sanchez-Izquierdo [8]  
25.06.24
14:00
1e ronde
Samuel Vincent Ruggeri  
Michael Vrbensky [ALT]  
25.06.24
14:00
1e ronde
Maks Kasnikowski [4]  
Nicolas Alvarez Varona [PR]  
25.06.24
14:00
1e ronde
Federico Cina [WC]  
Marco Cecchinato [WC]  
Heren enkelspel Grass United Kingdom Eastbourne sets 1 2 3 4 5
25.06.24
11:00
1e ronde
Cameron Norrie  
Emil Ruusuvuori  
25.06.24
11:00
1e ronde
Arthur Rinderknech  
Flavio Cobolli  
25.06.24
11:00
1e ronde
Miomir Kecmanovic  
Zhizhen Zhang  
25.06.24
11:00
1e ronde
Alejandro Davidovich Fokina [8]  
Lorenzo Sonego  
25.06.24
11:00
1e ronde
Mariano Navone [6]  
Kei Nishikori [PR]  
25.06.24
13:00
1e ronde
Liam Broady [WC]  
Yoshihito Nishioka [q]  
25.06.24
13:00
1e ronde
James McCabe [q]  
Thiago Seyboth Wild  
Dames enkelspel Grass Germany Bad Homburg sets 1 2 3 4 5
25.06.24
11:00
1e ronde
Diane Parry [q]  
Veronika Kudermetova  
25.06.24
11:00
1e ronde
Peyton Stearns  
Yulia Putintseva  
25.06.24
14:10
2e ronde
Ekaterina Alexandrova [6]  
Donna Vekic  
25.06.24
14:10
2e ronde
Linda Noskova  
Viktoriya Tomova [q]  
25.06.24
18:30
2e ronde
Katerina Siniakova  
Liudmila Samsonova [2]  
Dames enkelspel Grass United Kingdom Eastbourne sets 1 2 3 4 5
25.06.24
13:00
1e ronde
Sloane Stephens  
Emma Raducanu [WC]  
25.06.24
13:00
1e ronde
Katie Boulter  
Petra Martic [LL]  
25.06.24
13:00
1e ronde
Daria Kasatkina [6]  
Xinyu Wang  
25.06.24
13:00
1e ronde
Karolina Muchova  
Elina Avanesyan [q]  
25.06.24
13:00
1e ronde
Yuriko Miyazaki [WC]  
Elise Mertens  
25.06.24
13:00
1e ronde
Ashlyn Krueger [q]  
Viktorija Golubic [q]  
Dames enkelspel Hard Hongkong W15 Hong Kong sets 1 2 3 4 5
25.06.24
05:00
Kwalif.
Bela Tamhankar  
Xiangruyi Ji  
25.06.24
06:30
Kwalif.
Shefali Arora  
Akari Inoue  
25.06.24
06:30
Kwalif.
Ashley Katz  
Cheuk Ying Shek  
25.06.24
06:30
Kwalif.
Annette Robertson  
Naomi Xu  
25.06.24
08:00
1e ronde
Saki Imamura [1]  
Mei Hasegawa  
25.06.24
08:00
1e ronde
Yuyun Chen  
Hwiwon Wi  
25.06.24
08:00
1e ronde
Gaeul Jang  
Yiming Dang  
25.06.24
09:30
1e ronde
Justine Leong [WC]  
Mao Mushika  
Dames enkelspel Clay Germany W15 Kamen sets 1 2 3 4 5
25.06.24
11:30
1e ronde
Maria Herazo Gonzalez [5]  
Anna Linn Puls [WC]  
25.06.24
11:30
1e ronde
Gaia Squarcialupi  
Chiara Scholl [6]  
25.06.24
15:00
1e ronde
Joelle Steur [7]  
Nina Radovanovic  
Dames enkelspel Clay Serbia W15 Kursumlijska Banja sets 1 2 3 4 5
25.06.24
12:00
1e ronde
Claudia Hoste Ferrer [5]  
Alexandra Azarko [WC]  
25.06.24
12:00
1e ronde
Ekaterina Kazionova [7]  
Jana Stojanova  
25.06.24
12:00
1e ronde
Anja Stankovic [1]  
Iva Rafailovic [WC]  
25.06.24
12:00
1e ronde
Alessia Popescu  
Julia Stamatova [6]  
Dames enkelspel Hard Taipei (CHN) W35 Taipei sets 1 2 3 4 5
25.06.24
05:00
1e ronde
Mayuka Aikawa  
Monique Barry [q]  
25.06.24
05:00
1e ronde
Yeon Woo Ku  
Gabriella Da Silva Fick  
25.06.24
05:00
1e ronde
Fang An Lin [WC]  
I-Hsuan Cho  
25.06.24
05:00
1e ronde
Tzeng Mu-Jie [WC]  
En Shuo Liang [2]  
25.06.24
06:30
1e ronde
Naho Sato [3]  
Yi Tsen Cho [WC]  
25.06.24
06:30
1e ronde
Nana Kawagishi [q]  
Lisa-Marie Rioux [q]  
Dames enkelspel Clay Italy W35 Tarvisio sets 1 2 3 4 5
25.06.24
13:30
1e ronde
Eleonora Alvisi [WC]  
Diletta Cherubini  
25.06.24
15:00
1e ronde
Oleksandra Oliynykova  
Mia Ristic [2]  
Dames enkelspel Clay Czech Republic Stare Splavy sets 1 2 3 4 5
25.06.24
11:00
Kwalif.
Jessie Aney  
Aneta Laboutkova  
25.06.24
11:00
Kwalif.
Daniela Vismane  
Qianhui Tang  
25.06.24
11:00
Kwalif.
Katrina Scott  
Michaela Bayerlova  
25.06.24
12:00
Kwalif.
Martha Matoula  
Ariana Geerlings  
25.06.24
12:30
Kwalif.
Anouk Koevermans  
Martina Okalova  
25.06.24
13:30
1e ronde
Kristina Dmitruk [SR]  
Sapfo Sakellaridi [8]  
25.06.24
14:00
1e ronde
Amandine Hesse [1]  
Allie Kiick  
Dames enkelspel Grass United Kingdom London sets 1 2 3 4 5
25.06.24
13:00
1e ronde van de kwal.
Zarina Diyas  
Mananchaya Sawangkaew  
25.06.24
13:00
1e ronde van de kwal.
Aliaksandra Sasnovich  
Veronika Erjavec  
25.06.24
13:00
1e ronde van de kwal.
Chloe Paquet  
Solana Sierra  
25.06.24
13:00
1e ronde van de kwal.
Lina Gjorcheska  
Sachia Vickery  
25.06.24
13:00
1e ronde van de kwal.
Elena Gabriela Ruse  
Emiliana Arango  
25.06.24
13:00
1e ronde van de kwal.
Iryna Shymanovich  
Kayla Day  
25.06.24
13:00
1e ronde van de kwal.
Lea Boskovic  
Lucija Ciric Bagaric  
25.06.24
13:00
1e ronde van de kwal.
Carole Monnet  
Marina Stakusic  
25.06.24
13:00
1e ronde van de kwal.
Elvina Kalieva  
Harmony Tan  
25.06.24
13:00
1e ronde van de kwal.
Elsa Jacquemot  
Emily Appleton  
25.06.24
13:00
1e ronde van de kwal.
Maria Timofeeva  
Olivia Gadecki  
25.06.24
13:00
1e ronde van de kwal.
Ya-Yi Yang  
Marina Bassols Ribera  
25.06.24
13:00
1e ronde van de kwal.
Zhuoxuan Bai  
Xinyu Gao  
25.06.24
13:00
1e ronde van de kwal.
Amarni Banks  
Kristina Mladenovic  
25.06.24
13:00
1e ronde van de kwal.
Lanlana Tararudee  
Julia Avdeeva  
25.06.24
13:00
1e ronde van de kwal.
Dominika Salkova  
Ann Li  
25.06.24
14:30
1e ronde van de kwal.
Varvara Lepchenko  
Astra Sharma  
25.06.24
14:30
1e ronde van de kwal.
Arina Rodionova  
Amelia Rajecki  
25.06.24
14:30
1e ronde van de kwal.
Vitalia Diatchenko  
Robin Montgomery  
25.06.24
14:30
1e ronde van de kwal.
Louisa Chirico  
Antonia Ruzic  
25.06.24
14:30
1e ronde van de kwal.
Arianne Hartono  
Kimberly Birrell  
25.06.24
14:30
1e ronde van de kwal.
Martina Capurro Taborda  
Leolia Jeanjean  
25.06.24
14:30
1e ronde van de kwal.
Gabriela Andrea Knutson  
Irina Maria Bara  
25.06.24
14:30
1e ronde van de kwal.
Tamara Zidansek  
Xiaodi You  
25.06.24
14:30
1e ronde van de kwal.
Yexin Ma  
Nuria Parrizas-Diaz  
25.06.24
14:30
1e ronde van de kwal.
Miriam Bianca Bulgaru  
Lulu Sun  
25.06.24
14:30
1e ronde van de kwal.
Justina Mikulskyte  
Sijia Wei  
25.06.24
14:30
1e ronde van de kwal.
Olga Danilovic  
Lucrezia Stefanini  
25.06.24
14:30
1e ronde van de kwal.
Kamilla Rakhimova  
Mona Barthel  
25.06.24
14:30
1e ronde van de kwal.
Ekaterina Makarova (1996)  
Anca Alexia Todoni  
25.06.24
14:30
1e ronde van de kwal.
Sonay Kartal  
Suzan Lamens  
25.06.24
14:30
1e ronde van de kwal.
Alexandra Eala  
Jessika Ponchet  
25.06.24
16:00
1e ronde van de kwal.
Dalila Jakupovic  
Panna Udvardy  
25.06.24
16:00
1e ronde van de kwal.
Laura Pigossi  
Anastasia Zakharova  
25.06.24
16:00
1e ronde van de kwal.
Katy Dunne  
Tena Lukas  
25.06.24
16:00
1e ronde van de kwal.
Priscilla Hon  
Linda Fruhvirtova  
25.06.24
16:00
1e ronde van de kwal.
Jil Teichmann  
Daria Snigur  
25.06.24
16:00
1e ronde van de kwal.
Hanna Chang  
Dalma Galfi  
25.06.24
16:00
1e ronde van de kwal.
Ipek Oz  
Mingge Xu  
25.06.24
16:00
1e ronde van de kwal.
Viktoria Hruncakova  
Polona Hercog  
25.06.24
16:00
1e ronde van de kwal.
Katarina Zavatska  
Celine Naef  
25.06.24
16:00
1e ronde van de kwal.
Mai Hontama  
Zeynep Sonmez  
25.06.24
16:00
1e ronde van de kwal.
Alycia Parks  
Katarzyna Kawa  
25.06.24
16:00
1e ronde van de kwal.
Elizabeth Mandlik  
Despina Papamichail  
25.06.24
16:00
1e ronde van de kwal.
Darja Semenistaja  
Tereza Martincova  
25.06.24
16:00
1e ronde van de kwal.
Erika Andreeva  
Polina Kudermetova  
25.06.24
16:00
1e ronde van de kwal.
Ella Seidel  
Gergana Topalova  
25.06.24
16:00
1e ronde van de kwal.
Hannah Klugman  
Petra Marcinko  
25.06.24
17:30
1e ronde van de kwal.
Rebecca Marino  
Mccartney Kessler  
25.06.24
17:30
1e ronde van de kwal.
Natalija Stevanovic  
Taylah Preston  
25.06.24
17:30
1e ronde van de kwal.
Renata Zarazua  
Leyre Romero Gormaz  
25.06.24
17:30
1e ronde van de kwal.
Maddison Inglis  
Sara Bejlek  
25.06.24
17:30
1e ronde van de kwal.
Raluca Georgiana Serban  
Eva Lys  
25.06.24
17:30
1e ronde van de kwal.
Destanee Aiava  
Anastasiya Soboleva  
25.06.24
17:30
1e ronde van de kwal.
Anna Bondar  
Yuliia Starodubtseva  
25.06.24
17:30
1e ronde van de kwal.
Amanda Anisimova  
Valentini Grammatikopoulou  
25.06.24
17:30
1e ronde van de kwal.
Simona Waltert  
Clervie Ngounoue  
25.06.24
17:30
1e ronde van de kwal.
Hailey Baptiste  
Noma Akugue Noha  
25.06.24
17:30
1e ronde van de kwal.
Anastasia Tikhonova  
Carol Zhao  
25.06.24
17:30
1e ronde van de kwal.
Katie Volynets  
Francisca Jorge  
25.06.24
17:30
1e ronde van de kwal.
Oksana Selekhmeteva  
Fiona Ferro  
25.06.24
17:30
1e ronde van de kwal.
Selena Janicijevic  
Mika Stojsavljevic  
25.06.24
17:30
1e ronde van de kwal.
Talia Gibson  
Jana Fett  
25.06.24
17:30
1e ronde van de kwal.
Maya Joint  
Andreea Mitu  
Heren dubbelspel Clay Colombia Ibague Challenger sets 1 2 3 4 5
25.06.24
18:00
1e ronde
Juan Sebastian Gomez/Andres Urrea [4]  
Leonardo Aboian/Valerio Aboian  
25.06.24
18:00
1e ronde
Dali Blanch/Ulises Blanch  
Tomas Farjat/Juan Carlos Prado Angelo  
25.06.24
18:00
1e ronde
Matheus Pucinelli De Almeida/Nicolas Zanellato  
Seita Watanabe/Takeru Yuzuki [3]  
25.06.24
18:00
1e ronde
Luis Britto/Gonzalo Villanueva [1]  
Aleksandr Lobanov/Alexey Nesterov  
25.06.24
18:00
1e ronde
Samuel Heredia/Nicolas Mejia [WC]  
Johan Alexander Rodriguez/Adria Soriano Barrera  
25.06.24
18:00
1e ronde
Brandon Perez/Noah Schachter  
Alvaro Guillen Meza/Alejo Lorenzo Lingua Lavallen  
Heren dubbelspel Grass Spain Mallorca sets 1 2 3 4 5
25.06.24
13:00
1e ronde
Sadio Doumbia/Fabien Reboul [3]  
Christian Harrison/Fabrice Martin [PR]  
25.06.24
13:00
1e ronde
Diego Hidalgo/Alejandro Tabilo  
Nicolas Barrientos/Francisco Cabral  
25.06.24
13:00
1e ronde
Constantin Frantzen/Hendrik Jebens  
Santiago Gonzalez/Miguel-Angel Reyes-Varela  
Heren dubbelspel Clay Italy Milan Challenger sets 1 2 3 4 5
25.06.24
11:00
1e ronde
Orlando Luz/Marcelo Zormann  
Markos Kalovelonis/Kelsey Stevenson  
25.06.24
11:00
1e ronde
Toshihide Matsui/Kaito Uesugi  
Gonzalo Bueno/Federico Agustin Gomez  
25.06.24
11:00
1e ronde
Rithvik Choudary Bollipalli/Niki Kaliyanda Poonacha  
Andre Begemann/Jonathan Eysseric [3]  
25.06.24
11:00
1e ronde
Scott Duncan/Hunter Reese  
Ivan Sabanov/Matej Sabanov  
25.06.24
11:00
1e ronde
Federico Cina/Federico Gaio [WC]  
Boris Arias/Federico Zeballos [2]  
25.06.24
11:00
1e ronde
Thomas Fancutt/Jose Statham  
Giorgio Ricca/Alexander Weis [WC]  
25.06.24
11:00
1e ronde
Matthew Christopher Romios/Reese Stalder [4]  
Petr Nouza/Patrik Rikl  
Heren dubbelspel Grass United Kingdom Eastbourne sets 1 2 3 4 5
25.06.24
11:00
1e ronde
Matthew Ebden/John Peers [3]  
Nicolas Mahut/Skander Mansouri  
25.06.24
11:00
1e ronde
Rajeev Ram/Joe Salisbury [1]  
Max Purcell/Emil Ruusuvuori  
25.06.24
11:00
1e ronde
Francisco Cerundolo/Tomas Martin Etcheverry  
Marcelo Arevalo/Mate Pavic [2]  
25.06.24
11:00
1e ronde
Rafael Matos/Marcelo Melo  
Neal Skupski/Michael Venus [4]  
25.06.24
11:00
1e ronde
Liam Broady/Billy Harris [WC]  
Austin Krajicek/Mackenzie McDonald  
Dames dubbelspel Grass Germany Bad Homburg sets 1 2 3 4 5
25.06.24
11:00
Kwartfinale
Oksana Kalashnikova/Yana Sizikova  
Ulrikke Eikeri/Ingrid Neel  
25.06.24
11:00
1e ronde
Hao-Ching Chan/Veronika Kudermetova  
Eri Hozumi/Sara Sorribes Tormo [4]  
Dames dubbelspel Grass United Kingdom Eastbourne sets 1 2 3 4 5
25.06.24
13:00
1e ronde
Cristina Bucsa/Makoto Ninomiya  
Marie Bouzkova/Magda Linette  
25.06.24
13:00
1e ronde
Elixane Lechemia/Kimberley Zimmermann  
Lyudmyla Kichenok/Jelena Ostapenko  
25.06.24
13:00
1e ronde
Harriet Dart/Maia Lumsden  
Demi Schuurs/Luisa Stefani [3]  
25.06.24
13:00
1e ronde
Leylah Annie Fernandez/Ena Shibahara  
Barbora Krejcikova/Laura Siegemund [2]  
<