Naam: Admir Kalender
Land: Croatia
Geboortedag: 12.01.01, 23 Jaar
Premies: 17554 $
Aantal wedstrijden in totaal: 134
Overwinningen: 65
Successen: 48.51 %
Land: Croatia
Geboortedag: 12.01.01, 23 Jaar
Premies: 17554 $
Aantal wedstrijden in totaal: 134
Overwinningen: 65
Successen: 48.51 %
jaar | samen. | Hard | Clay | I. hard | Carpet | Grass | Acrylic |
2023 | 5/9 | 0/1 | 4/7 | 1/1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2022 | 19/17 | 2/4 | 17/13 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2021 | 24/18 | 0/0 | 24/18 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2020 | 11/7 | 5/4 | 6/3 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2019 | 6/12 | 4/3 | 2/9 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2018 | 0/5 | 0/1 | 0/4 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2017 | 0/1 | 0/0 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
TOTAAL | 65/69 | 11/13 | 53/55 | 1/1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
succ. % | 48.51 % | 45.83 % | 49.07 % | 50 % | 0 % | 0 % | 0 % |
Admir Kalender / niet gespeelde / laatste
geen wedstrijd gevonden |
Admir Kalender form / speelgrond: Clay
Admir Kalender / speelgrond: Clay
30.08.23 | 1e ronde | Arthur Bonnaud | Admir Kalender | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Bucharest | Clay | |
10.08.23 | 2e ronde | Cezar Cretu | Admir Kalender | 4-1, Admir Kalender - scratch | wedstrijd detail | M15 Curtea | Clay | |
09.08.23 | 1e ronde | Admir Kalender | Vlad Andrei Dumitru | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |||
28.06.23 | 1e ronde | Jonas Trinker | Admir Kalender | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Celje | Clay | |
16.06.23 | Kwartfinale | Pawel Juszczak | Admir Kalender | 7-5, Admir Kalender - scratch | wedstrijd detail | M15 Litija | Clay | |
15.06.23 | 2e ronde | Admir Kalender | Gal Emersic Potocnik | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |||
13.06.23 | 1e ronde | Admir Kalender | Roko Horvat | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |||
19.05.23 | 2e ronde | Lucas Poullain | Admir Kalender | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Krsko | Clay | |
18.05.23 | 1e ronde | Admir Kalender | Lukas Palovic | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |||
08.05.23 | 2e ronde van de kwal. | Daniele Minighini | Admir Kalender | 6-4, 3-6, 10-2 | wedstrijd detail | M15 Doboj | Clay | |
26.04.23 | 1e ronde | Petr Nesterov | Admir Kalender | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | M15 Kursumlijska | Clay | |
31.08.22 | 1e ronde | Valentin Royer | Admir Kalender | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Maribor | Clay | |
28.08.22 | Finale | Roko Horvat | Admir Kalender | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Celje | Clay | |
27.08.22 | Halve finale | Admir Kalender | Domagoj Biljesko | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |||
26.08.22 | Kwartfinale | Admir Kalender | Adam Jurajda | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |||
25.08.22 | 2e ronde | Admir Kalender | Szymon Kielan | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |||
24.08.22 | 1e ronde | Admir Kalender | Jan Kupcic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |||
22.08.22 | Kwalif. | Admir Kalender | Maj Premzl | 3-6, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |||
21.08.22 | 1e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Gasper Bezjak | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |||
14.08.22 | 1e ronde van de kwal. | Gregor Hausberger | Admir Kalender | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Bad | Clay | |
10.07.22 | 1e ronde van de kwal. | Igor Gimenez | Admir Kalender | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | M15 Litija | Clay | |
04.07.22 | 2e ronde van de kwal. | Igor Shrolik | Admir Kalender | 3-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | M15 Velenje | Clay | |
03.07.22 | 1e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Maxim Zhukov | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |||
24.05.22 | Kwalif. | Andrej Nedic | Admir Kalender | 7-5, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | M15 Brcko | Clay | |
23.05.22 | 2e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Kirill Mishkin | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |||
22.05.22 | 1e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Luka Cvjetkovic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |||
19.05.22 | 2e ronde | Matyas Fuele | Admir Kalender | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | M25 Osijek | Clay | |
18.05.22 | 1e ronde | Admir Kalender | Luka Todorovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |||
17.04.22 | 1e ronde van de kwal. | Berk Ilkel | Admir Kalender | 4-6, 6-4, 13-11 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay | |
11.04.22 | 2e ronde van de kwal. | Jan Sebesta | Admir Kalender | 0-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay | |
10.04.22 | 1e ronde van de kwal. | Admir Kalender | John Sperle | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |||
06.04.22 | 1e ronde | Hamad Medjedovic | Admir Kalender | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay | |
20.03.22 | 1e ronde van de kwal. | Ergi Kirkin | Admir Kalender | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | Zadar Challenger | Clay | |
09.03.22 | 1e ronde | Marsel Ilhan | Admir Kalender | 7-63, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | M25 Antalya | Clay | |
08.03.22 | Kwalif. | Admir Kalender | Stefan Popovic | 3-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |||
07.03.22 | 2e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Igor Shrolik | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |||
06.03.22 | 1e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Kemal Arda Karakas | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |||
03.03.22 | 1e ronde | Manuel Mazza | Admir Kalender | 7-5, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay | |
01.03.22 | Kwalif. | Admir Kalender | Stevan Popovic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |||
28.02.22 | 2e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Enes Donmezer | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |||
27.02.22 | 1e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Andrei Cuceu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |||
17.11.21 | 1e ronde | Yanki Erel | Admir Kalender | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay | |
16.11.21 | Kwalif. | Admir Kalender | Gorazd Srbljak | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |||
15.11.21 | 2e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Marco Mania | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |||
14.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Masood Eisa-Beygi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |||
10.11.21 | 1e ronde | Rrezart Cungu | Admir Kalender | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay | |
09.11.21 | Kwalif. | Admir Kalender | Francesco Ferrari | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |||
08.11.21 | 2e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Luca Fantini | 6-1, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |||
07.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Mile Matic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |||
02.11.21 | 2e ronde van de kwal. | Anthony Genov | Admir Kalender | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay | |
31.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Jannik Opitz | 4-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |||
17.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Fabien Reboul | Admir Kalender | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | Losinj Challenger | Clay | |
12.09.21 | 1e ronde van de kwal. | Alexandre Aubriot | Admir Kalender | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Ulcinj | Clay | |
25.08.21 | 1e ronde | Lucas Krainer | Admir Kalender | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Bad | Clay | |
23.08.21 | Kwalif. | Admir Kalender | Fletcher Scott | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |||
23.08.21 | 2e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Luigi Sorrentino | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |||
22.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Adrian Vorhemus | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |||
16.08.21 | 2e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Gabriel Bilinski | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Lodz | Clay | |
16.08.21 | Kwalif. | Taiyo Yamanaka | Admir Kalender | 3-6, 7-64, 10-7 | wedstrijd detail | |||
01.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Alex Knaff | Admir Kalender | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Novi | Clay | |
10.06.21 | 1e ronde | Nicholas David Ionel | Admir Kalender | 6-2, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Skopje | Clay | |
08.06.21 | Kwalif. | Admir Kalender | Aziz Ouakaa | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |||
07.06.21 | 2e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Luka Pavlovic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |||
06.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Amar Huseinovikj | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |||
03.06.21 | 2e ronde | Alexandar Lazarov | Admir Kalender | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Skopje | Clay | |
02.06.21 | 1e ronde | Admir Kalender | Savriyan Danilov | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |||
01.06.21 | Kwalif. | Admir Kalender | Rrezart Cungu | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |||
31.05.21 | 2e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Luka Stojanovic (SRB) | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |||
30.05.21 | 1e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Stefan Micov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |||
17.05.21 | 2e ronde van de kwal. | Duje Kekez | Admir Kalender | 6-4, 0-6, 10-8 | wedstrijd detail | M15 Sibenik | Clay | |
16.05.21 | 1e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Caspar Schuetze | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |||
19.04.21 | 1e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Dominik Simunovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Sibenik | Clay | |
19.04.21 | 2e ronde van de kwal. | Alexis Boureau | Admir Kalender | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |||
23.03.21 | 1e ronde | Davide Galoppini | Admir Kalender | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Opatija | Clay | |
17.03.21 | 1e ronde | Pietro Rondoni | Admir Kalender | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Rovinj | Clay | |
10.03.21 | 1e ronde | Pavel Nejedly | Admir Kalender | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Porec | Clay | |
03.02.21 | Kwalif. | Gabriele Maria Noce | Admir Kalender | 6-3, 6-74, 10-8 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay | |
02.02.21 | 2e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Alexander Weis | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |||
01.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Umit Sarifi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |||
28.01.21 | 1e ronde van de kwal. | Jordan Hasson | Admir Kalender | 7-68, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay | |
19.01.21 | Kwalif. | Georgii Kravchenko | Admir Kalender | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay | |
18.01.21 | 2e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Dostanbek Tashbulatov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |||
17.01.21 | 1e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Alexandr Binda | 5-7, 7-5, 11-9 | wedstrijd detail | |||
16.12.20 | 1e ronde | Nerman Fatic | Admir Kalender | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay | |
16.12.20 | 2e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Mile Matic | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |||
16.12.20 | Kwalif. | Admir Kalender | Vasil Dimitrov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |||
15.12.20 | 1e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Hifzi Riza Cikikci | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |||
01.12.20 | Kwalif. | Baran Cengiz | Admir Kalender | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay | |
30.11.20 | 2e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Bora Sengul | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |||
29.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Kaan Cepel | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |||
09.03.20 | 2e ronde van de kwal. | Gorazd Srbljak | Admir Kalender | 6-4, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | M15 Porec | Clay | |
08.03.20 | 1e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Patrik Stepanic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |||
02.10.19 | 1e ronde | Kristof Minarik | Admir Kalender | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay | |
26.09.19 | 1e ronde | Sebastian Prechtel | Admir Kalender | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay | |
05.09.19 | 2e ronde | Kirill Kivattsev | Admir Kalender | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Szekesfehervar | Clay | |
03.09.19 | 1e ronde | Admir Kalender | Li-Wie Tan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |||
14.08.19 | 1e ronde | Matvey Khomentovskiy | Admir Kalender | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Novi | Clay | |
07.08.19 | 1e ronde | Dante Gennaro | Admir Kalender | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | M15 Novi | Clay | |
14.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Attila Balazs | Admir Kalender | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | Umag | Clay | |
28.03.19 | 2e ronde | Martins Podzus | Admir Kalender | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Opatija | Clay | |
26.03.19 | 1e ronde | Admir Kalender | Jonas Trinker | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |||
20.03.19 | 1e ronde | Martins Podzus | Admir Kalender | 5-7, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Rovinj | Clay | |
12.03.19 | 1e ronde | Pavel Nejedly | Admir Kalender | 1-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Porec | Clay | |
15.07.18 | 1e ronde van de kwal. | Rogerio Dutra Da Silva | Admir Kalender | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Umag | Clay | |
03.06.18 | 1e ronde | Andrew Fenty | Admir Kalender | 6-2, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | French Open | Clay | |
14.03.18 | 1e ronde | Cezar Cretu | Admir Kalender | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Croatia F2 | Clay | |
09.03.18 | 1e ronde | Alexandar Lazarov | Admir Kalender | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Croatia F1 | Clay | |
20.03.17 | Manuel Pena Lopez | Admir Kalender | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Croatia F3 | Clay |