Naam: Admir Kalender
Land: Croatia
Geboortedag: 12.01.01, 23 Jaar
Premies: 17554 $
Aantal wedstrijden in totaal: 134
Overwinningen: 65
Successen: 48.51 %
Land: Croatia
Geboortedag: 12.01.01, 23 Jaar
Premies: 17554 $
Aantal wedstrijden in totaal: 134
Overwinningen: 65
Successen: 48.51 %
jaar | samen. | Hard | Clay | I. hard | Carpet | Grass | Acrylic |
2023 | 5/9 | 0/1 | 4/7 | 1/1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2022 | 19/17 | 2/4 | 17/13 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2021 | 24/18 | 0/0 | 24/18 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2020 | 11/7 | 5/4 | 6/3 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2019 | 6/12 | 4/3 | 2/9 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2018 | 0/5 | 0/1 | 0/4 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2017 | 0/1 | 0/0 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
TOTAAL | 65/69 | 11/13 | 53/55 | 1/1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
succ. % | 48.51 % | 45.83 % | 49.07 % | 50 % | 0 % | 0 % | 0 % |
Admir Kalender / niet gespeelde / laatste
geen wedstrijd gevonden |
Admir Kalender form / jaar 2021
Admir Kalender / jaar 2021
17.11.21 | 1e ronde | Yanki Erel | Admir Kalender | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay | |
16.11.21 | Kwalif. | Admir Kalender | Gorazd Srbljak | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |||
15.11.21 | 2e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Marco Mania | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |||
14.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Masood Eisa-Beygi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |||
10.11.21 | 1e ronde | Rrezart Cungu | Admir Kalender | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay | |
09.11.21 | Kwalif. | Admir Kalender | Francesco Ferrari | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |||
08.11.21 | 2e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Luca Fantini | 6-1, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |||
07.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Mile Matic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |||
02.11.21 | 2e ronde van de kwal. | Anthony Genov | Admir Kalender | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay | |
31.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Jannik Opitz | 4-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |||
17.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Fabien Reboul | Admir Kalender | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | Losinj Challenger | Clay | |
12.09.21 | 1e ronde van de kwal. | Alexandre Aubriot | Admir Kalender | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Ulcinj | Clay | |
25.08.21 | 1e ronde | Lucas Krainer | Admir Kalender | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Bad | Clay | |
23.08.21 | 2e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Luigi Sorrentino | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |||
23.08.21 | Kwalif. | Admir Kalender | Fletcher Scott | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |||
22.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Adrian Vorhemus | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |||
16.08.21 | Kwalif. | Taiyo Yamanaka | Admir Kalender | 3-6, 7-64, 10-7 | wedstrijd detail | M15 Lodz | Clay | |
16.08.21 | 2e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Gabriel Bilinski | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |||
01.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Alex Knaff | Admir Kalender | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Novi | Clay | |
10.06.21 | 1e ronde | Nicholas David Ionel | Admir Kalender | 6-2, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Skopje | Clay | |
08.06.21 | Kwalif. | Admir Kalender | Aziz Ouakaa | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |||
07.06.21 | 2e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Luka Pavlovic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |||
06.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Amar Huseinovikj | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |||
03.06.21 | 2e ronde | Alexandar Lazarov | Admir Kalender | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Skopje | Clay | |
02.06.21 | 1e ronde | Admir Kalender | Savriyan Danilov | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |||
01.06.21 | Kwalif. | Admir Kalender | Rrezart Cungu | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |||
31.05.21 | 2e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Luka Stojanovic (SRB) | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |||
30.05.21 | 1e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Stefan Micov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |||
17.05.21 | 2e ronde van de kwal. | Duje Kekez | Admir Kalender | 6-4, 0-6, 10-8 | wedstrijd detail | M15 Sibenik | Clay | |
16.05.21 | 1e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Caspar Schuetze | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |||
19.04.21 | 2e ronde van de kwal. | Alexis Boureau | Admir Kalender | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Sibenik | Clay | |
19.04.21 | 1e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Dominik Simunovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |||
23.03.21 | 1e ronde | Davide Galoppini | Admir Kalender | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Opatija | Clay | |
17.03.21 | 1e ronde | Pietro Rondoni | Admir Kalender | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Rovinj | Clay | |
10.03.21 | 1e ronde | Pavel Nejedly | Admir Kalender | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Porec | Clay | |
03.02.21 | Kwalif. | Gabriele Maria Noce | Admir Kalender | 6-3, 6-74, 10-8 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay | |
02.02.21 | 2e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Alexander Weis | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |||
01.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Umit Sarifi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |||
28.01.21 | 1e ronde van de kwal. | Jordan Hasson | Admir Kalender | 7-68, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay | |
19.01.21 | Kwalif. | Georgii Kravchenko | Admir Kalender | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay | |
18.01.21 | 2e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Dostanbek Tashbulatov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |||
17.01.21 | 1e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Alexandr Binda | 5-7, 7-5, 11-9 | wedstrijd detail |