Naam: Arthur Gea
Land: France
Geboortedag: 02.01.05, 19 Jaar
ATP Ranking: 441
TOP ranking positie: 441 (18.03.24, 101 punten)
Punten: 101
Premies: 39486 $
Aantal wedstrijden in totaal: 107
Overwinningen: 65
Successen: 60.75 %
Land: France
Geboortedag: 02.01.05, 19 Jaar
ATP Ranking: 441
TOP ranking positie: 441 (18.03.24, 101 punten)
Punten: 101
Premies: 39486 $
Aantal wedstrijden in totaal: 107
Overwinningen: 65
Successen: 60.75 %
jaar | samen. | Hard | Clay | I. hard | Carpet | Grass | Acrylic |
2024 | 11/7 | 0/0 | 8/5 | 3/2 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2023 | 44/21 | 26/4 | 15/13 | 1/3 | 0/0 | 2/1 | 0/0 |
2022 | 7/11 | 4/4 | 3/5 | 0/1 | 0/0 | 0/1 | 0/0 |
2021 | 3/3 | 0/0 | 1/1 | 2/2 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
TOTAAL | 65/42 | 30/8 | 27/24 | 6/8 | 0/0 | 2/2 | 0/0 |
succ. % | 60.75 % | 78.95 % | 52.94 % | 42.86 % | 0 % | 50 % | 0 % |
Arthur Gea / niet gespeelde / laatste
28.03.24 15:00 | 2e ronde | Fabio Fognini | Arthur Gea | wedstrijd detail | Naples Challenger | Clay |
Arthur Gea form
Arthur Gea / laatste 50 wedstrijden
27.03.24 | 1e ronde | Arthur Gea | Stefano Travaglia | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Naples Challenger | Clay | |
25.03.24 | Kwalif. | Arthur Gea | Laurent Lokoli | 0-0, Laurent Lokoli - scratch | wedstrijd detail | |||
24.03.24 | 1e ronde van de kwal. | Arthur Gea | Timofey Skatov | 6-0, 1-0, Timofey Skatov - scratch | wedstrijd detail | |||
19.03.24 | 1e ronde | Enrico Dalla Valle | Arthur Gea | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | Zadar Challenger | Clay | |
18.03.24 | Kwalif. | Arthur Gea | Johan Nikles | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |||
17.03.24 | 1e ronde van de kwal. | Arthur Gea | Lukas Rohseano | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |||
10.03.24 | 1e ronde van de kwal. | Chun Hsin Tseng | Arthur Gea | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | Szekesfehervar Challenger | Clay | |
07.03.24 | 2e ronde | Daniel Masur | Arthur Gea | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Lugano Challenger | I. hard | |
05.03.24 | 1e ronde | Arthur Gea | Lloyd Harris | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |||
04.03.24 | Kwalif. | Arthur Gea | Yasutaka Uchiyama | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |||
03.03.24 | 1e ronde van de kwal. | Arthur Gea | Marius Copil | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |||
26.02.24 | 1e ronde | Billy Harris | Arthur Gea | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | Lille Challenger | I. hard | |
15.02.24 | 1e ronde | Dan Alexandru Tomescu | Arthur Gea | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Antalya | Clay | |
08.02.24 | 2e ronde | Gerald Melzer | Arthur Gea | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Antalya | Clay | |
07.02.24 | 1e ronde | Arthur Gea | Simon Knezevic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |||
02.02.24 | Kwartfinale | Bautista Vilicich | Arthur Gea | 6-1, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | M25 Antalya | Clay | |
01.02.24 | 2e ronde | Arthur Gea | Manuel Plunger | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |||
31.01.24 | 1e ronde | Arthur Gea | Michel Hopp | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |||
26.11.23 | Finale | Arthur Gea | Alastair Gray | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard | |
25.11.23 | Halve finale | Arthur Gea | Mili Poljicak | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |||
24.11.23 | Kwartfinale | Arthur Gea | Rodrigo Alujas | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |||
24.11.23 | 2e ronde | Arthur Gea | Jannik Maute | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |||
21.11.23 | 1e ronde | Arthur Gea | Stefanos Sakellaridis | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |||
19.11.23 | Finale | Arthur Gea | Jakub Nicod | 5-2, Jakub Nicod - scratch | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard | |
18.11.23 | Halve finale | Arthur Gea | Younes Lalami Laaroussi | 0-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |||
17.11.23 | Kwartfinale | Arthur Gea | Sebastian Gima | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |||
16.11.23 | 2e ronde | Arthur Gea | Harry Wendelken | 2-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |||
15.11.23 | 1e ronde | Arthur Gea | Sasa Markovic | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |||
12.11.23 | Finale | Arthur Gea | Cezar Cretu | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Heraklion | Hard | |
11.11.23 | Halve finale | Arthur Gea | Vladyslav Orlov | 6-4, 2-0, Vladyslav Orlov - scratch | wedstrijd detail | |||
10.11.23 | Kwartfinale | Arthur Gea | Yshai Oliel | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |||
09.11.23 | 2e ronde | Arthur Gea | Sasa Markovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |||
08.11.23 | 1e ronde | Arthur Gea | Elmer Moller | 7-65, 6-70, 6-3 | wedstrijd detail | |||
05.11.23 | Finale | Guy Den Ouden | Arthur Gea | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Heraklion | Hard | |
04.11.23 | Halve finale | Arthur Gea | Niels Visker | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |||
03.11.23 | Kwartfinale | Arthur Gea | Sebastian Gima | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |||
02.11.23 | 2e ronde | Arthur Gea | Laurent Lokoli | Laurent Lokoli - niet aangetreden | wedstrijd detail | |||
31.10.23 | 1e ronde | Arthur Gea | Thiemo de Bakker | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |||
01.10.23 | 1e ronde van de kwal. | Robin Bertrand | Arthur Gea | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | Mouilleron Le | I. hard | |
24.09.23 | 1e ronde van de kwal. | Frederico Ferreira Silva | Arthur Gea | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Orleans Challenger | I. hard | |
19.09.23 | 1e ronde | Gregoire Barrere | Arthur Gea | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | St. Tropez | Hard | |
08.09.23 | Halve finale | Learner Tien | Arthur Gea | 7-65, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | U.S. Open | Hard | |
07.09.23 | Kwartfinale | Arthur Gea | Alexander Frusina | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |||
06.09.23 | 3e ronde | Arthur Gea | Trevor Svajda | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |||
05.09.23 | 2e ronde | Arthur Gea | Federico Bondioli | 7-65, 7-65 | wedstrijd detail | |||
03.09.23 | 1e ronde | Arthur Gea | Kaylan Bigun | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |||
26.07.23 | 1e ronde | Alejandro Garcia | Arthur Gea | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Denia | Clay | |
12.07.23 | 3e ronde | Henry Searle | Arthur Gea | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Wimbledon (juniors) | Grass | |
11.07.23 | 2e ronde | Arthur Gea | Federico Bondioli | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |||
08.07.23 | 1e ronde | Arthur Gea | David Fix | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |