Naam: Arthur Weber
Land: France
Geboortedag: 09.05.92, 31 Jaar
ATP Ranking: 365
TOP ranking positie: 303 (16.10.23, 178 punten)
Punten: 135
Premies: 55982 $
Aantal wedstrijden in totaal: 156
Overwinningen: 102
Successen: 65.38 %
Land: France
Geboortedag: 09.05.92, 31 Jaar
ATP Ranking: 365
TOP ranking positie: 303 (16.10.23, 178 punten)
Punten: 135
Premies: 55982 $
Aantal wedstrijden in totaal: 156
Overwinningen: 102
Successen: 65.38 %
jaar | samen. | Hard | Clay | I. hard | Carpet | Grass | Acrylic |
2024 | 6/5 | 6/5 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2023 | 33/22 | 33/17 | 0/4 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2022 | 33/11 | 18/5 | 15/6 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2021 | 1/1 | 0/0 | 1/1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2019 | 7/2 | 7/2 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2018 | 4/2 | 4/2 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2017 | 18/11 | 18/10 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
TOTAAL | 102/54 | 86/41 | 16/12 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
succ. % | 65.38 % | 67.72 % | 57.14 % | 0 % | 0 % | 0 % | 0 % |
Arthur Weber / niet gespeelde / laatste
geen wedstrijd gevonden |
Arthur Weber form
Arthur Weber / laatste 50 wedstrijden
05.02.24 | 1e ronde | Dominik Palan | Arthur Weber | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | Chennai Challenger | Hard | |
26.01.24 | Kwartfinale | Jelle Sels | Arthur Weber | 7-62, 6-71, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Chennai | Hard | |
25.01.24 | 2e ronde | Arthur Weber | Luca Castelnuovo | 7-65, Luca Castelnuovo - scratch | wedstrijd detail | |||
24.01.24 | 1e ronde | Arthur Weber | Manish Sureshkumar | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |||
16.01.24 | 1e ronde | Matteo Gigante | Arthur Weber | 1-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Nonthaburi 3 | Hard | |
15.01.24 | Kwalif. | Arthur Weber | Evgeny Donskoy | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |||
14.01.24 | 1e ronde van de kwal. | Arthur Weber | Christian Langmo | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |||
07.01.24 | 1e ronde van de kwal. | Makoto Ochi | Arthur Weber | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Nonthaburi 2 | Hard | |
02.01.24 | 1e ronde | Ivan Gakhov | Arthur Weber | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Nonthaburi 1 | Hard | |
01.01.24 | Kwalif. | Arthur Weber | Christian Langmo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |||
31.12.23 | 1e ronde van de kwal. | Arthur Weber | Alafia Ayeni | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |||
12.11.23 | 1e ronde van de kwal. | Yan Bai | Arthur Weber | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Kobe Challenger | I. hard | |
07.11.23 | 1e ronde | Moez Echargui | Arthur Weber | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | Matsuyama Challenger | Hard | |
01.11.23 | 2e ronde | Marc Polmans | Arthur Weber | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Sydney Challenger | Hard | |
30.10.23 | 1e ronde | Arthur Weber | Jacob Bradshaw | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |||
23.10.23 | 1e ronde | Rio Noguchi | Arthur Weber | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Playford Challenger | Hard | |
16.10.23 | 1e ronde | Yan Bai | Arthur Weber | 6-4, 6-72, 7-63 | wedstrijd detail | Shenzhen 2 | Hard | |
03.10.23 | Kwalif. | Philip Sekulic | Arthur Weber | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Shanghai | Hard | |
02.10.23 | 1e ronde van de kwal. | Arthur Weber | Sho Shimabukuro | 6-2, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | |||
20.09.23 | Kwalif. | Marc Polmans | Arthur Weber | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | Zhuhai | Hard | |
19.09.23 | 1e ronde van de kwal. | Arthur Weber | Robert Strombachs | 4-6, 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |||
11.09.23 | 1e ronde | Marc Polmans | Arthur Weber | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | Guangzhou Challenger | Hard | |
04.09.23 | 1e ronde van de kwal. | Alexey Zakharov | Arthur Weber | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | Shanghai Challenger | Hard | |
29.08.23 | 1e ronde | Alafia Ayeni | Arthur Weber | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Zhangjiagang Challenger | Hard | |
26.08.23 | Finale | Arthur Weber | Jason Jung | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | Zhuhai Challenger | Hard | |
25.08.23 | Halve finale | Arthur Weber | Stefanos Sakellaridis | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |||
24.08.23 | Kwartfinale | Arthur Weber | Aliaksandr Liaonenka | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |||
23.08.23 | 2e ronde | Arthur Weber | Alexander Zgirovsky | 7-62, 7-64 | wedstrijd detail | |||
21.08.23 | 1e ronde | Arthur Weber | Filip Peliwo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |||
17.08.23 | 2e ronde | Sora Fukuda | Arthur Weber | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Jakarta | Hard | |
16.08.23 | 1e ronde | Arthur Weber | Pruchya Isarow | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |||
13.08.23 | Finale | Arthur Weber | Leo Borg | 4-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | M25 Jakarta | Hard | |
12.08.23 | Halve finale | Arthur Weber | Palaphoom Kovapitukted | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |||
11.08.23 | Kwartfinale | Arthur Weber | S D Prajwal Dev | 6-0, 2-0, S D Prajwal Dev - scratch | wedstrijd detail | |||
10.08.23 | 2e ronde | Arthur Weber | Mitsuki Wei Kang Leong | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |||
09.08.23 | 1e ronde | Arthur Weber | Koki Matsuda | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |||
23.07.23 | Finale | Arthur Weber | Maximus Jones | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Nakhon | Hard | |
22.07.23 | Halve finale | Arthur Weber | Palaphoom Kovapitukted | 4-6, 7-65, Palaphoom Kovapitukted - scratch | wedstrijd detail | |||
21.07.23 | Kwartfinale | Arthur Weber | Chase Ferguson | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |||
20.07.23 | 2e ronde | Arthur Weber | Pawit Sornlaksup | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |||
19.07.23 | 1e ronde | Arthur Weber | Patorn Hanchaikul | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |||
11.06.23 | 1e ronde van de kwal. | Dmitry Popko | Arthur Weber | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Perugia Challenger | Clay | |
07.06.23 | 1e ronde | Enrico Dalla Valle | Arthur Weber | 4-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Frascati | Clay | |
30.05.23 | 1e ronde | Matteo Martineau | Arthur Weber | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Carnac | Clay | |
24.05.23 | 1e ronde | Federico Iannaccone | Arthur Weber | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Mataro | Clay | |
20.04.23 | 2e ronde | Duckhee Lee | Arthur Weber | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Jakarta | Hard | |
18.04.23 | 1e ronde | Arthur Weber | Nathan Anthony Barki | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |||
13.04.23 | 2e ronde | Duckhee Lee | Arthur Weber | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | M25 Jakarta | Hard | |
12.04.23 | 1e ronde | Arthur Weber | Christopher Rungkat | 7-5, 1-0, Christopher Rungkat - scratch | wedstrijd detail | |||
09.04.23 | Finale | Dayne Kelly | Arthur Weber | 7-5, 2-6, 7-66 | wedstrijd detail | M15 Singapore | Hard |