Naam: Clement Tabur
Land: France
Geboortedag: 24.01.00, 24 Jaar
ATP Ranking: 202
TOP ranking positie: 202 (18.03.24, 298 punten)
Punten: 298
Premies: 143276 $
Aantal wedstrijden in totaal: 399
Overwinningen: 241
Successen: 60.4 %
Land: France
Geboortedag: 24.01.00, 24 Jaar
ATP Ranking: 202
TOP ranking positie: 202 (18.03.24, 298 punten)
Punten: 298
Premies: 143276 $
Aantal wedstrijden in totaal: 399
Overwinningen: 241
Successen: 60.4 %
jaar | samen. | Hard | Clay | I. hard | Carpet | Grass | Acrylic |
2024 | 10/8 | 0/3 | 10/5 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2023 | 62/25 | 16/7 | 45/14 | 1/4 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2022 | 45/26 | 20/8 | 16/11 | 9/7 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2021 | 35/22 | 9/4 | 25/17 | 1/1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2020 | 21/12 | 11/4 | 6/3 | 4/4 | 0/1 | 0/0 | 0/0 |
2019 | 31/29 | 5/5 | 23/18 | 3/6 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2018 | 17/16 | 10/5 | 4/6 | 2/3 | 1/1 | 0/1 | 0/0 |
2017 | 16/15 | 2/3 | 7/5 | 7/6 | 0/1 | 0/0 | 0/0 |
2016 | 3/3 | 0/0 | 0/1 | 1/1 | 2/1 | 0/0 | 0/0 |
2015 | 1/2 | 0/0 | 0/0 | 1/2 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
TOTAAL | 241/158 | 73/39 | 136/80 | 29/34 | 3/4 | 0/1 | 0/0 |
succ. % | 60.4 % | 65.18 % | 62.96 % | 46.03 % | 42.86 % | 0 % | 0 % |
Clement Tabur / niet gespeelde / laatste
geen wedstrijd gevonden |
Clement Tabur form / speelgrond: Clay
Clement Tabur / speelgrond: Clay
19.03.24 | 1e ronde | Stefano Travaglia | Clement Tabur | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Zadar Challenger | Clay | |
10.03.24 | Finale | Marco Trungelliti | Clement Tabur | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Kigali 2 | Clay | |
09.03.24 | Halve finale | Clement Tabur | Damien Wenger | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |||
08.03.24 | Kwartfinale | Clement Tabur | Calvin Hemery | 4-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |||
06.03.24 | 2e ronde | Clement Tabur | Hernan Casanova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |||
04.03.24 | 1e ronde | Clement Tabur | Emilien Voisin | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |||
27.02.24 | 1e ronde | Stefan Kozlov | Clement Tabur | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | Kigali 1 | Clay | |
16.02.24 | 2e ronde | Clement Tabur | Bautista Vilicich | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Antalya | Clay | |
16.02.24 | Kwartfinale | Nick Hardt | Clement Tabur | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |||
15.02.24 | 1e ronde | Clement Tabur | Louroi Martinez | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |||
11.02.24 | Finale | Nick Hardt | Clement Tabur | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Antalya | Clay | |
10.02.24 | Kwartfinale | Clement Tabur | Sebastian Gima | 7-5, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |||
10.02.24 | Halve finale | Clement Tabur | Mathys Erhard | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |||
08.02.24 | 2e ronde | Clement Tabur | Antonio Massara | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |||
06.02.24 | 1e ronde | Clement Tabur | Jorge Martinez Martinez | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |||
06.10.23 | Kwartfinale | Martin Krumich | Clement Tabur | 4-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | M25 Pazardzhik | Clay | |
05.10.23 | 2e ronde | Clement Tabur | Anthony Genov | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |||
04.10.23 | 1e ronde | Clement Tabur | Felipe Mikkelsen | 6-1, 1-0, Felipe Mikkelsen - scratch | wedstrijd detail | |||
01.10.23 | Finale | Clement Tabur | Yanaki Milev | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Pazardzhik | Clay | |
30.09.23 | Halve finale | Clement Tabur | Max Houkes | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |||
29.09.23 | Kwartfinale | Clement Tabur | Sandro Kopp | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |||
28.09.23 | 2e ronde | Clement Tabur | Alexander Vasilev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |||
27.09.23 | 1e ronde | Clement Tabur | Gabriel Donev | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |||
18.09.23 | 1e ronde | Ivan Gakhov | Clement Tabur | 6-1, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | Sibiu Challenger | Clay | |
10.09.23 | 1e ronde van de kwal. | Pawel Juszczak | Clement Tabur | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Szczecin Challenger | Clay | |
27.08.23 | Finale | Clement Tabur | Tim Handel | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | M25 Lesa | Clay | |
26.08.23 | Halve finale | Clement Tabur | Lorenzo Carboni | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |||
25.08.23 | Kwartfinale | Clement Tabur | Alessandro Pecci | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |||
24.08.23 | 2e ronde | Clement Tabur | Guy Den Heijer | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |||
23.08.23 | 1e ronde | Clement Tabur | Nikolay Vylegzhanin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |||
19.08.23 | Finale | Luciano Darderi | Clement Tabur | 6-4, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | Todi Challenger | Clay | |
18.08.23 | Halve finale | Clement Tabur | Giovanni Fonio | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |||
17.08.23 | Kwartfinale | Clement Tabur | Moez Echargui | 6-4, 3-6, 7-67 | wedstrijd detail | |||
16.08.23 | 2e ronde | Clement Tabur | Zsombor Piros | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |||
14.08.23 | 1e ronde | Clement Tabur | Salvatore Caruso | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |||
09.08.23 | 2e ronde | Fabian Marozsan | Clement Tabur | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Banja Luka | Clay | |
08.08.23 | 1e ronde | Clement Tabur | Kalin Ivanovski | 7-64, 7-63 | wedstrijd detail | |||
18.07.23 | 1e ronde | Matteo Gigante | Clement Tabur | 6-4, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | Trieste Challenger | Clay | |
17.07.23 | Kwalif. | Clement Tabur | Leonardo Rossi | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |||
16.07.23 | 1e ronde van de kwal. | Clement Tabur | Giammarco Gandolfi | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |||
16.07.23 | Finale | Clement Tabur | Samuel Vincent Ruggeri | 1-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Padova | Clay | |
15.07.23 | Halve finale | Clement Tabur | Kirill Kivattsev | 6-75, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |||
14.07.23 | Kwartfinale | Clement Tabur | Sergey Fomin | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |||
13.07.23 | 2e ronde | Clement Tabur | Franco Roncadelli | 6-3, 1-6, 6-0 | wedstrijd detail | |||
11.07.23 | 1e ronde | Clement Tabur | Filippo Speziali | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |||
07.07.23 | Halve finale | Lorenzo Carboni | Clement Tabur | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Biella | Clay | |
06.07.23 | Kwartfinale | Clement Tabur | Lorenzo Bocchi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |||
05.07.23 | 2e ronde | Clement Tabur | Alessandro Pecci | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |||
04.07.23 | 1e ronde | Clement Tabur | Maciej Rajski | 7-5, 2-6, 7-64 | wedstrijd detail | |||
20.06.23 | 1e ronde | Harold Mayot | Clement Tabur | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Blois Challenger | Clay | |
14.06.23 | 2e ronde | Alejandro Moro Canas | Clement Tabur | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Lyon Challenger | Clay | |
13.06.23 | 1e ronde | Clement Tabur | Ugo Blanchet | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |||
12.06.23 | Kwalif. | Tom Paris | Clement Tabur | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |||
11.06.23 | 1e ronde van de kwal. | Clement Tabur | Mae Malige | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |||
02.06.23 | Halve finale | Antoine Hoang | Clement Tabur | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | M25 Carnac | Clay | |
01.06.23 | Kwartfinale | Clement Tabur | Mathys Erhard | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |||
31.05.23 | 2e ronde | Clement Tabur | Federico Agustin Gomez | 7-64, 6-71, 6-2 | wedstrijd detail | |||
30.05.23 | 1e ronde | Clement Tabur | Mehdi Sadaoui | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |||
14.05.23 | Finale | Clement Tabur | Kalin Ivanovski | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Kursumlijska | Clay | |
13.05.23 | Halve finale | Clement Tabur | Samuel Vincent Ruggeri | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |||
12.05.23 | Kwartfinale | Clement Tabur | Mark Lajal | 6-2, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |||
11.05.23 | 2e ronde | Clement Tabur | Aleksei Khomich | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |||
09.05.23 | 1e ronde | Clement Tabur | Johan Alexander Rodriguez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |||
06.05.23 | Halve finale | Marko Topo | Clement Tabur | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Kursumlijska | Clay | |
05.05.23 | Kwartfinale | Clement Tabur | Adriano Dzhenev | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |||
04.05.23 | 2e ronde | Clement Tabur | Dali Blanch | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |||
02.05.23 | 1e ronde | Clement Tabur | Vuk Arnautovic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |||
23.04.23 | Finale | Clement Tabur | Maxime Chazal | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Angers | Clay | |
22.04.23 | Halve finale | Clement Tabur | Pierre Delage | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |||
21.04.23 | Kwartfinale | Clement Tabur | Lilian Marmousez | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |||
20.04.23 | 2e ronde | Clement Tabur | Mayeul Darras | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |||
18.04.23 | 1e ronde | Clement Tabur | Sean Cuenin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |||
12.04.23 | 1e ronde | Vilius Gaubas | Clement Tabur | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Telde | Clay | |
02.04.23 | 1e ronde van de kwal. | Pablo Llamas Ruiz | Clement Tabur | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | Murcia Challenger | Clay | |
13.08.22 | Halve finale | Bernabe Zapata Miralles | Clement Tabur | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | Meerbusch Challenger | Clay | |
12.08.22 | Kwartfinale | Clement Tabur | Mats Moraing | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |||
11.08.22 | 2e ronde | Clement Tabur | Yannick Hanfmann | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |||
09.08.22 | 1e ronde | Clement Tabur | Lukas Klein | 6-4, 2-6, 7-66 | wedstrijd detail | |||
08.08.22 | Kwalif. | Clement Tabur | Oscar Jose Gutierrez | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |||
07.08.22 | 1e ronde van de kwal. | Clement Tabur | Kody Pearson | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |||
03.08.22 | 1e ronde | Gauthier Onclin | Clement Tabur | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | M25 Wetzlar | Clay | |
24.07.22 | 1e ronde van de kwal. | Ugo Blanchet | Clement Tabur | 6-3, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | Zug Challenger | Clay | |
19.07.22 | 1e ronde | Jelle Sels | Clement Tabur | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Tampere Challenger | Clay | |
18.07.22 | Kwalif. | Clement Tabur | Lucas Renard | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |||
17.07.22 | 1e ronde van de kwal. | Clement Tabur | Jeevan Nedunchezhiyan | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |||
01.07.22 | 2e ronde | Michael Geerts | Clement Tabur | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Troyes Challenger | Clay | |
28.06.22 | 1e ronde | Clement Tabur | Andrey Chepelev | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |||
27.06.22 | Kwalif. | Clement Tabur | Giovanni Fonio | 6-77, 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |||
26.06.22 | 1e ronde van de kwal. | Clement Tabur | Theo Arribage | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |||
20.06.22 | Kwalif. | Alex Rybakov | Clement Tabur | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | Oeiras 3 | Clay | |
19.06.22 | 1e ronde van de kwal. | Clement Tabur | Fabio Coelho | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |||
16.06.22 | 2e ronde | Mathys Erhard | Clement Tabur | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Grasse | Clay | |
14.06.22 | 1e ronde | Clement Tabur | Arthur Gea | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |||
16.05.22 | 1e ronde van de kwal. | Sean Cuenin | Clement Tabur | 6-4, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | Paris | Clay | |
08.05.22 | 1e ronde van de kwal. | Martin Cuevas | Clement Tabur | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | Bordeaux Challenger | Clay | |
06.05.22 | Kwartfinale | Geoffrey Blancaneaux | Clement Tabur | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | Prague 2 | Clay | |
05.05.22 | 2e ronde | Clement Tabur | Vit Kopriva | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |||
03.05.22 | 1e ronde | Clement Tabur | Max Purcell | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |||
02.05.22 | Kwalif. | Clement Tabur | Tristan Lamasine | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |||
01.05.22 | 1e ronde van de kwal. | Clement Tabur | Go Soeda | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |||
19.04.22 | 1e ronde | Maxence Beauge | Clement Tabur | 7-65, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | M25 Angers | Clay | |
14.10.21 | 2e ronde | Pol Toledo Bague | Clement Tabur | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Platja | Clay | |
13.10.21 | 1e ronde | Clement Tabur | Rimpei Kawakami | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |||
08.10.21 | Kwartfinale | Jose Fco. Vidal Azorin | Clement Tabur | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Platja | Clay | |
07.10.21 | 2e ronde | Clement Tabur | Jorge Martinez Martinez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |||
06.10.21 | 1e ronde | Clement Tabur | Ivan Bas Mengual | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |||
01.10.21 | Kwartfinale | Louis Wessels | Clement Tabur | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | M25 Skopje | Clay | |
01.10.21 | 2e ronde | Clement Tabur | Lorenzo Bocchi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |||
28.09.21 | 1e ronde | Clement Tabur | Kalin Ivanovski | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |||
08.09.21 | 1e ronde | Ergi Kirkin | Clement Tabur | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | Kyiv Challenger | Clay | |
06.09.21 | Kwalif. | Clement Tabur | Vladyslav Orlov | 6-1, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |||
05.09.21 | 1e ronde van de kwal. | Clement Tabur | Jacopo Berrettini | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |||
02.09.21 | 2e ronde | Illya Beloborodko | Clement Tabur | 5-7, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Chornomorsk | Clay | |
31.08.21 | 1e ronde | Clement Tabur | Timur Mukhtarulin | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |||
10.08.21 | 1e ronde | Matias Zukas | Clement Tabur | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Curtea | Clay | |
04.08.21 | 1e ronde | Gabi Adrian Boitan | Clement Tabur | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Pitesti | Clay | |
16.07.21 | Kwartfinale | Calvin Hemery | Clement Tabur | 7-5, 2-1, Clement Tabur - scratch | wedstrijd detail | M25 Uriage | Clay | |
15.07.21 | 2e ronde | Clement Tabur | Mathys Erhard | 5-3, Mathys Erhard - scratch | wedstrijd detail | |||
14.07.21 | 1e ronde | Clement Tabur | Emilien Voisin | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |||
03.07.21 | Halve finale | Viktor Durasovic | Clement Tabur | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Bourg | Clay | |
02.07.21 | Kwartfinale | Clement Tabur | Jurgen Briand | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |||
01.07.21 | 2e ronde | Clement Tabur | Markus Eriksson | 7-64, 7-66 | wedstrijd detail | |||
30.06.21 | 1e ronde | Clement Tabur | Maik Steiner | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |||
18.06.21 | Kwartfinale | Valentin Royer | Clement Tabur | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Grasse | Clay | |
17.06.21 | 2e ronde | Clement Tabur | Antoine Escoffier | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |||
15.06.21 | 1e ronde | Clement Tabur | Kristjan Tamm | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |||
04.06.21 | Kwartfinale | Lucas Catarina | Clement Tabur | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Helsinki | Clay | |
03.06.21 | 2e ronde | Clement Tabur | Matvey Minin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |||
02.06.21 | 1e ronde | Clement Tabur | Eero Vasa | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |||
25.05.21 | 1e ronde | Oscar Jose Gutierrez | Clement Tabur | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Bucharest | Clay | |
09.05.21 | 1e ronde van de kwal. | Pierre Delage | Clement Tabur | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Valldoreix | Clay | |
11.04.21 | 1e ronde van de kwal. | Theo Arribage | Clement Tabur | 6-3, Clement Tabur - scratch | wedstrijd detail | M25 Reus | Clay | |
15.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Francesco Maestrelli | Clement Tabur | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Rovinj | Clay | |
11.03.21 | 2e ronde | Pavel Nejedly | Clement Tabur | 5-7, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Porec | Clay | |
09.03.21 | 1e ronde | Clement Tabur | Jean Thirouin | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |||
24.02.21 | 1e ronde | Rowland Phillips | Clement Tabur | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Naples | Clay | |
21.02.21 | Finale | Clement Tabur | Christian Harrison | 6-1, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Naples | Clay | |
20.02.21 | Halve finale | Clement Tabur | Mitchell Krueger | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |||
19.02.21 | Kwartfinale | Clement Tabur | Sekou Bangoura | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |||
18.02.21 | 2e ronde | Clement Tabur | Darian King | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |||
17.02.21 | 1e ronde | Clement Tabur | Govind Nanda | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |||
16.02.21 | Kwalif. | Clement Tabur | Alejandro Gomez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |||
15.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Clement Tabur | Tommaso Carnevale-Miino | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |||
02.12.20 | 1e ronde | Arthur Reymond | Clement Tabur | 7-65, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Madrid | Clay | |
01.12.20 | Kwalif. | Clement Tabur | Nathan Seateun | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |||
30.11.20 | 2e ronde van de kwal. | Clement Tabur | Bruno Pujol Navarro | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |||
29.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Clement Tabur | Youcef Rihane | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |||
09.09.20 | 1e ronde | Antoine Cornut-Chauvinc | Clement Tabur | 6-78, 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Bucharest | Clay | |
03.09.20 | 2e ronde | Sandro Ehrat | Clement Tabur | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Caslano | Clay | |
02.09.20 | 1e ronde | Clement Tabur | Thomaz Bellucci | 5-7, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |||
01.09.20 | Kwalif. | Clement Tabur | Yannik Steinegger | 4-6, 7-66, 10-5 | wedstrijd detail | |||
31.08.20 | 1e ronde van de kwal. | Clement Tabur | Kirill Kivattsev | 6-74, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |||
04.10.19 | Kwartfinale | Jonathan Eysseric | Clement Tabur | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | M25 Jounieh | Clay | |
03.10.19 | 2e ronde | Clement Tabur | Paul Valsecchi | 6-3, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |||
01.10.19 | 1e ronde | Clement Tabur | Mathieu Perchicot | 6-1, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |||
26.09.19 | 2e ronde | Corentin Denolly | Clement Tabur | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Jounieh | Clay | |
25.09.19 | 1e ronde | Clement Tabur | Alexis Boureau | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |||
18.09.19 | 1e ronde | Marco Bortolotti | Clement Tabur | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Santa | Clay | |
04.09.19 | 1e ronde | Mateus Alves | Clement Tabur | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay | |
10.08.19 | Halve finale | Corentin Denolly | Clement Tabur | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay | |
09.08.19 | Kwartfinale | Clement Tabur | Andrey Chepelev | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |||
08.08.19 | 2e ronde | Clement Tabur | Giacomo Dambrosi | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |||
07.08.19 | 1e ronde | Clement Tabur | Marco Mosciatti | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |||
01.08.19 | 2e ronde | Max Houkes | Clement Tabur | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay | |
31.07.19 | 1e ronde | Clement Tabur | Miles Jones | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |||
26.07.19 | Kwartfinale | Maxime Hamou | Clement Tabur | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | M25 Troyes | Clay | |
25.07.19 | 2e ronde | Clement Tabur | Sebastien Boltz | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |||
24.07.19 | 1e ronde | Clement Tabur | Lucas Poullain | 6-4, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |||
18.07.19 | 2e ronde | Gianni Mina | Clement Tabur | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Uriage | Clay | |
16.07.19 | 1e ronde | Clement Tabur | Mick Lescure | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |||
04.07.19 | 2e ronde | Maxime Hamou | Clement Tabur | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Bourg | Clay | |
03.07.19 | 1e ronde | Clement Tabur | Daniil Zarichanskyy | 6-1, 3-1, Daniil Zarichanskyy - scratch | wedstrijd detail | |||
28.06.19 | Kwartfinale | Thiago Seyboth Wild | Clement Tabur | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Montauban | Clay | |
27.06.19 | 2e ronde | Clement Tabur | Antoine Escoffier | 3-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |||
26.06.19 | 1e ronde | Clement Tabur | Benjamin Pietri | 6-3, 7-60 | wedstrijd detail | |||
10.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Pablo Llamas Ruiz | Clement Tabur | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | M25 Huelva | Clay | |
17.05.19 | Kwartfinale | Luca Giacomini | Clement Tabur | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay | |
16.05.19 | 2e ronde | Clement Tabur | Ivan Davydov | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |||
15.05.19 | 1e ronde | Clement Tabur | Nicolas Tepmahc | 3-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |||
09.05.19 | 2e ronde | Alessandro Ingarao | Clement Tabur | 7-64, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay | |
08.05.19 | 1e ronde | Clement Tabur | Mounir Ferchichi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |||
02.05.19 | 2e ronde | Yanais Laurent | Clement Tabur | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Grasse | Clay | |
30.04.19 | 1e ronde | Clement Tabur | Christoph Negritu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |||
25.04.19 | 2e ronde | Nikolas Sanchez-Izquierdo | Clement Tabur | 7-64, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | M25 Angers | Clay | |
24.04.19 | 1e ronde | Clement Tabur | Amaury Delmas | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |||
04.04.19 | 2e ronde | Markus Eriksson | Clement Tabur | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay | |
03.04.19 | 1e ronde | Clement Tabur | Mohamed Nazim Makhlouf | 6-3, 6-76, 6-3 | wedstrijd detail | |||
28.03.19 | 2e ronde | Geoffrey Blancaneaux | Clement Tabur | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay | |
26.03.19 | 1e ronde | Clement Tabur | Juan Pablo Paz | 6-3, Juan Pablo Paz - scratch | wedstrijd detail | |||
12.01.19 | Halve finale | Maxime Hamou | Clement Tabur | 4-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | M15+H Bagnoles | Clay | |
11.01.19 | Kwartfinale | Clement Tabur | Yanais Laurent | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |||
10.01.19 | 2e ronde | Clement Tabur | Lorenzo Frigerio | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |||
09.01.19 | 1e ronde | Clement Tabur | Paul Valsecchi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |||
26.07.18 | 2e ronde | Dan Added | Clement Tabur | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | France F15 | Clay | |
24.07.18 | 1e ronde | Clement Tabur | Luciano Doria | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |||
17.07.18 | 1e ronde | Titouan Droguet | Clement Tabur | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | France F14 | Clay | |
04.06.18 | 1e ronde | Alexey Zakharov | Clement Tabur | 7-67, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | French Open | Clay | |
15.05.18 | 1e ronde | Enrico Dalla Valle | Clement Tabur | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | Italy F10 | Clay | |
13.05.18 | Kwalif. | Clement Tabur | Gianmarco Capella | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |||
13.05.18 | 2e ronde van de kwal. | Clement Tabur | Andrea Palmese | 6-2, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |||
01.05.18 | 1e ronde | Laurent Lokoli | Clement Tabur | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | France F9 | Clay | |
26.04.18 | 2e ronde | Gregoire Barrere | Clement Tabur | 6-74, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | France F8 | Clay | |
24.04.18 | 1e ronde | Clement Tabur | Matteo Martineau | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |||
21.12.17 | 2e ronde | Oriol Roca Batalla | Clement Tabur | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | Tunisia F40 | Clay | |
20.12.17 | 1e ronde | Clement Tabur | Skander Mansouri | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |||
12.12.17 | 1e ronde | Marco Bortolotti | Clement Tabur | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | Tunisia F39 | Clay | |
11.07.17 | 1e ronde | Jorge Montero | Clement Tabur | 6-3, 3-6, 7-66 | wedstrijd detail | Belgium F4 | Clay | |
10.07.17 | Kwalif. | Clement Tabur | August Holmgren | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |||
10.07.17 | 1e ronde van de kwal. | Clement Tabur | Philippe Gelade | 6-4, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |||
10.07.17 | 2e ronde van de kwal. | Clement Tabur | Simon Musset | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |||
28.06.17 | 1e ronde | Lucas Bouquet | Clement Tabur | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | France F13 | Clay | |
08.06.17 | Kwartfinale | Alejandro Davidovich Fokina | Clement Tabur | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | French Open | Clay | |
07.06.17 | 3e ronde | Clement Tabur | Oliver Crawford | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |||
05.06.17 | 2e ronde | Clement Tabur | Danny Thomas | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |||
04.06.17 | 1e ronde | Clement Tabur | Abhimanyu Vannemreddy | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |||
13.06.16 | 1e ronde | Marcos Giraldi Requena | Clement Tabur | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | France F10 | Clay |