Naam: Timofey Skatov
Land: Kazakhstan
Geboortedag: 21.01.01, 23 Jaar
ATP Ranking: 273
TOP ranking positie: 123 (18.09.23, 498 punten)
Punten: 205
Premies: 539703 $
Aantal wedstrijden in totaal: 335
Overwinningen: 182
Successen: 54.33 %
Land: Kazakhstan
Geboortedag: 21.01.01, 23 Jaar
ATP Ranking: 273
TOP ranking positie: 123 (18.09.23, 498 punten)
Punten: 205
Premies: 539703 $
Aantal wedstrijden in totaal: 335
Overwinningen: 182
Successen: 54.33 %
jaar | samen. | Hard | Clay | I. hard | Carpet | Grass | Acrylic |
2024 | 6/7 | 1/4 | 5/3 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2023 | 29/29 | 6/4 | 23/22 | 0/2 | 0/0 | 0/1 | 0/0 |
2022 | 34/32 | 4/3 | 30/27 | 0/2 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2021 | 35/28 | 0/2 | 33/21 | 2/5 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2020 | 38/16 | 3/1 | 35/14 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2019 | 23/27 | 3/4 | 20/23 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2018 | 11/9 | 4/3 | 2/2 | 3/3 | 0/0 | 2/1 | 0/0 |
2017 | 5/4 | 4/1 | 0/2 | 0/0 | 0/0 | 1/1 | 0/0 |
2016 | 1/1 | 0/0 | 1/1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
TOTAAL | 182/153 | 25/22 | 149/115 | 5/13 | 0/0 | 3/3 | 0/0 |
succ. % | 54.33 % | 53.19 % | 56.44 % | 27.78 % | 0 % | 50 % | 0 % |
Timofey Skatov / niet gespeelde / laatste
geen wedstrijd gevonden |
Timofey Skatov form / speelgrond: Clay
Timofey Skatov / speelgrond: Clay
24.03.24 | 1e ronde van de kwal. | Arthur Gea | Timofey Skatov | 6-0, 1-0, Timofey Skatov - scratch | wedstrijd detail | Naples Challenger | Clay | |
23.03.24 | Halve finale | Adrian Andreev | Timofey Skatov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Zadar Challenger | Clay | |
22.03.24 | Kwartfinale | Timofey Skatov | Sandro Kopp | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |||
20.03.24 | 2e ronde | Timofey Skatov | Alessandro Giannessi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |||
19.03.24 | 1e ronde | Timofey Skatov | Dennis Novak | 7-65, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |||
11.03.24 | 1e ronde | Andrea Pellegrino | Timofey Skatov | 6-72, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Szekesfehervar Challenger | Clay | |
04.02.24 | Timofey Skatov | Francisco Cerundolo | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | Davis Cup | Clay | ||
03.02.24 | Timofey Skatov | Tomas Martin Etcheverry | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | ||||
02.10.23 | 1e ronde | Riccardo Bonadio | Timofey Skatov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Lisbon Challenger | Clay | |
26.09.23 | 1e ronde | Jaime Faria | Timofey Skatov | 6-1, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | Braga Challenger | Clay | |
19.09.23 | 1e ronde | Rudolf Molleker | Timofey Skatov | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | Bad Waltersdorf | Clay | |
16.09.23 | Rubber 1 | Timofey Skatov | Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Davis Cup | Clay | |
07.09.23 | Kwartfinale | Valentin Royer | Timofey Skatov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Seville Challenger | Clay | |
06.09.23 | 2e ronde | Timofey Skatov | Mikhail Kukushkin | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |||
04.09.23 | 1e ronde | Timofey Skatov | Daniel Michalski | 6-1, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |||
03.08.23 | 2e ronde | Camilo Ugo Carabelli | Timofey Skatov | 6-3, 5-7, 7-65 | wedstrijd detail | Luedenscheid Challenger | Clay | |
01.08.23 | 1e ronde | Timofey Skatov | Oleksii Krutykh | 6-3, 6-75, 7-5 | wedstrijd detail | |||
23.07.23 | Kwalif. | Facundo Bagnis | Timofey Skatov | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Umag | Clay | |
22.07.23 | 1e ronde van de kwal. | Timofey Skatov | Jerko Brkic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |||
17.07.23 | 1e ronde van de kwal. | Timofey Skatov | Denis Yevseyev | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | Bastad | Clay | |
17.07.23 | Kwalif. | Hugo Dellien | Timofey Skatov | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |||
12.07.23 | 2e ronde | Benjamin Hassan | Timofey Skatov | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | Braunschweig Challenger | Clay | |
11.07.23 | 1e ronde | Timofey Skatov | Constantin Bittoun Kouzmine | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |||
08.07.23 | Halve finale | Alejandro Tabilo | Timofey Skatov | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Karlsruhe Challenger | Clay | |
07.07.23 | Kwartfinale | Timofey Skatov | Hady Habib | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |||
05.07.23 | 2e ronde | Timofey Skatov | Vitaliy Sachko | 3-6, 7-68, 7-67 | wedstrijd detail | |||
03.07.23 | 1e ronde | Timofey Skatov | Chris Rodesch | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |||
20.06.23 | 1e ronde | Arthur Gea | Timofey Skatov | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | Blois Challenger | Clay | |
12.06.23 | 1e ronde | Terence Atmane | Timofey Skatov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Lyon Challenger | Clay | |
07.06.23 | 2e ronde | Jaume Antoni Munar Clar | Timofey Skatov | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | Heilbronn Challenger | Clay | |
05.06.23 | 1e ronde | Timofey Skatov | Damir Dzumhur | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |||
30.05.23 | 1e ronde | Grigor Dimitrov | Timofey Skatov | 6-0, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Paris | Clay | |
26.05.23 | Kwalif. | Timofey Skatov | Felipe Meligeni Alves | 2-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |||
24.05.23 | 2e ronde van de kwal. | Timofey Skatov | Otto Virtanen | 4-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |||
23.05.23 | 1e ronde van de kwal. | Timofey Skatov | Gabriel Diallo | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |||
08.05.23 | 1e ronde van de kwal. | Fabian Marozsan | Timofey Skatov | 6-0, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | Rome | Clay | |
24.04.23 | 1e ronde van de kwal. | Marco Cecchinato | Timofey Skatov | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Madrid | Clay | |
16.04.23 | Kwalif. | Matteo Arnaldi | Timofey Skatov | 7-61, 7-5 | wedstrijd detail | Barcelona | Clay | |
15.04.23 | 1e ronde van de kwal. | Timofey Skatov | Michael Geerts | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |||
11.04.23 | 1e ronde | Alejandro Moro Canas | Timofey Skatov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Madrid Challenger | Clay | |
02.04.23 | Kwalif. | Pedro Sousa | Timofey Skatov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Estoril | Clay | |
01.04.23 | 1e ronde van de kwal. | Timofey Skatov | Adrian Andreev | 6-1, 3-1, Adrian Andreev - scratch | wedstrijd detail | |||
31.03.23 | Kwartfinale | Ivan Gakhov | Timofey Skatov | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | Girona Challenger | Clay | |
29.03.23 | 2e ronde | Timofey Skatov | Miljan Zekic | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |||
28.03.23 | 1e ronde | Timofey Skatov | Laurent Lokoli | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |||
18.02.23 | 1e ronde van de kwal. | Eduardo Ribeiro | Timofey Skatov | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | Rio de | Clay | |
11.02.23 | 1e ronde van de kwal. | Camilo Ugo Carabelli | Timofey Skatov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Buenos Aires | Clay | |
04.02.23 | Rubber 1 | Timofey Skatov | Cristian Garin | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | Davis Cup | Clay | |
29.01.23 | Finale | Federico Coria | Timofey Skatov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Concepcion Challenger | Clay | |
28.01.23 | Halve finale | Timofey Skatov | Facundo Diaz Acosta | 7-5, 1-1, Facundo Diaz Acosta - scratch | wedstrijd detail | |||
27.01.23 | Kwartfinale | Timofey Skatov | Alejandro Tabilo | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |||
26.01.23 | 2e ronde | Timofey Skatov | Nicolas Mejia | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |||
24.01.23 | 1e ronde | Timofey Skatov | Tung-Lin Wu | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |||
01.12.22 | 2e ronde | Maximilian Neuchrist | Timofey Skatov | 7-63, 6-74, 7-63 | wedstrijd detail | Maia Challenger | Clay | |
29.11.22 | 1e ronde | Timofey Skatov | Nicholas David Ionel | 3-6, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |||
22.11.22 | 1e ronde | Adrian Andreev | Timofey Skatov | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | Valencia Challenger | Clay | |
27.10.22 | 2e ronde | Santiago Rodriguez Taverna | Timofey Skatov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Lima 2 | Clay | |
25.10.22 | 1e ronde | Timofey Skatov | Gonzalo Bueno | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |||
22.10.22 | Halve finale | Facundo Diaz Acosta | Timofey Skatov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Coquimbo 2 | Clay | |
21.10.22 | Kwartfinale | Timofey Skatov | Federico Coria | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |||
19.10.22 | 2e ronde | Timofey Skatov | Nicolas Kicker | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |||
18.10.22 | 1e ronde | Timofey Skatov | Daniel Rincon | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |||
09.10.22 | Finale | Timofey Skatov | Jozef Kovalik | 7-5, 6-72, 6-4 | wedstrijd detail | Parma Challenger | Clay | |
08.10.22 | Halve finale | Timofey Skatov | Gianluca Mager | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |||
07.10.22 | Kwartfinale | Timofey Skatov | Mate Valkusz | 1-6, 7-5, 4-0, Mate Valkusz - scratch | wedstrijd detail | |||
06.10.22 | 2e ronde | Timofey Skatov | Carlos Taberner | 6-72, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |||
04.10.22 | 1e ronde | Timofey Skatov | Stefano Napolitano | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |||
01.10.22 | Halve finale | Marco Cecchinato | Timofey Skatov | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | Lisbon Challenger | Clay | |
30.09.22 | Kwartfinale | Timofey Skatov | Benoit Paire | 6-4, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |||
28.09.22 | 2e ronde | Timofey Skatov | Francesco Passaro | 6-1, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |||
27.09.22 | 1e ronde | Timofey Skatov | Oriol Roca Batalla | 7-68, 7-65 | wedstrijd detail | |||
24.09.22 | Halve finale | Nicolas Moreno De Alboran | Timofey Skatov | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | Braga Challenger | Clay | |
23.09.22 | Kwartfinale | Timofey Skatov | Carlos Taberner | 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |||
21.09.22 | 2e ronde | Timofey Skatov | Manuel Guinard | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |||
20.09.22 | 1e ronde | Timofey Skatov | Nick Hardt | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |||
12.09.22 | 1e ronde | Gianluca Mager | Timofey Skatov | 6-3, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | Szczecin Challenger | Clay | |
09.09.22 | Halve finale | Bernabe Zapata Miralles | Timofey Skatov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Seville Challenger | Clay | |
08.09.22 | Kwartfinale | Timofey Skatov | Jerzy Janowicz | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |||
07.09.22 | 2e ronde | Timofey Skatov | Javier Barranco Cosano | 6-2, 3-2, Javier Barranco Cosano - scratch | wedstrijd detail | |||
05.09.22 | 1e ronde | Timofey Skatov | Raul Brancaccio | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |||
30.08.22 | 1e ronde | Arthur Reymond | Timofey Skatov | 7-65, 7-67 | wedstrijd detail | Toulouse Challenger | Clay | |
09.08.22 | 1e ronde | Alexander Weis | Timofey Skatov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | San Marino | Clay | |
01.08.22 | 1e ronde | Nuno Borges | Timofey Skatov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | Liberec Challenger | Clay | |
27.07.22 | 2e ronde | Renzo Olivo | Timofey Skatov | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | San Benedetto | Clay | |
25.07.22 | 1e ronde | Timofey Skatov | Mattia Bellucci | 6-4, 2-6, 2-2, Mattia Bellucci - scratch | wedstrijd detail | |||
11.07.22 | 1e ronde | Max Houkes | Timofey Skatov | 7-61, 7-64 | wedstrijd detail | Amersfoort Challenger | Clay | |
06.07.22 | 2e ronde | Nicolas Kicker | Timofey Skatov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Todi Challenger | Clay | |
04.07.22 | 1e ronde | Timofey Skatov | Filip Horansky | 5-7, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |||
29.06.22 | 2e ronde | Nikolas Sanchez-Izquierdo | Timofey Skatov | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | Troyes Challenger | Clay | |
28.06.22 | 1e ronde | Timofey Skatov | Abel Hernandez-Aguila | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |||
15.06.22 | 2e ronde | Nikola Milojevic | Timofey Skatov | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Blois Challenger | Clay | |
14.06.22 | 1e ronde | Timofey Skatov | Facundo Diaz Acosta | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |||
06.06.22 | 1e ronde | Flavio Cobolli | Timofey Skatov | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | Perugia Challenger | Clay | |
31.05.22 | 1e ronde | Lorenzo Musetti | Timofey Skatov | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | Forli 6 | Clay | |
18.05.22 | 2e ronde van de kwal. | Santiago Rodriguez Taverna | Timofey Skatov | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | Paris | Clay | |
16.05.22 | 1e ronde van de kwal. | Timofey Skatov | Mitchell Krueger | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |||
03.05.22 | 1e ronde | Jiri Lehecka | Timofey Skatov | 6-73, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Mauthausen Challenger | Clay | |
25.04.22 | 1e ronde | Jack Draper | Timofey Skatov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Rome 1 | Clay | |
12.04.22 | 1e ronde | Oriol Roca Batalla | Timofey Skatov | 4-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | Madrid Challenger | Clay | |
04.04.22 | 1e ronde | Lukas Rosol | Timofey Skatov | 7-65, 7-65 | wedstrijd detail | Oeiras 2 | Clay | |
30.03.22 | 2e ronde | Thiago Moura Monteiro | Timofey Skatov | 6-75, 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | Oeiras 1 | Clay | |
28.03.22 | 1e ronde | Timofey Skatov | Tiago Cacao | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |||
19.03.22 | Halve finale | Chun Hsin Tseng | Timofey Skatov | 7-5, 2-6, 7-66 | wedstrijd detail | Roseto Degli | Clay | |
18.03.22 | Kwartfinale | Timofey Skatov | Nino Serdarusic | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |||
16.03.22 | 2e ronde | Timofey Skatov | Gastao Elias | 6-2, 0-6, 7-5 | wedstrijd detail | |||
15.03.22 | 1e ronde | Timofey Skatov | Andrea Del Federico | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |||
11.03.22 | Kwartfinale | Flavio Cobolli | Timofey Skatov | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Roseto Degli | Clay | |
10.03.22 | 2e ronde | Timofey Skatov | Joao Domingues | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |||
08.03.22 | 1e ronde | Timofey Skatov | Elmar Ejupovic | 2-6, 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |||
01.03.22 | 1e ronde | Carlos Gimeno Valero | Timofey Skatov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Gran Canaria | Clay | |
19.11.21 | Kwartfinale | Thiago Moura Monteiro | Timofey Skatov | 6-74, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | Campinas Challenger | Clay | |
17.11.21 | 2e ronde | Timofey Skatov | Andrea Collarini | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |||
15.11.21 | 1e ronde | Timofey Skatov | Renzo Olivo | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |||
11.11.21 | 2e ronde | Hugo Dellien | Timofey Skatov | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | Montevideo Challenger | Clay | |
09.11.21 | 1e ronde | Timofey Skatov | Alejandro Tabilo | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |||
12.10.21 | 1e ronde | Alvaro Lopez San Martin | Timofey Skatov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Napoli 2 | Clay | |
06.10.21 | 2e ronde | Alex Molcan | Timofey Skatov | 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | Barcelona Challenger | Clay | |
05.10.21 | 1e ronde | Timofey Skatov | Manuel Guinard | 3-6, 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |||
28.09.21 | 1e ronde | Nicola Kuhn | Timofey Skatov | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Murcia Challenger | Clay | |
11.09.21 | Halve finale | Franco Agamenone | Timofey Skatov | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | Kyiv Challenger | Clay | |
10.09.21 | Kwartfinale | Timofey Skatov | Nuno Borges | 6-75, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |||
08.09.21 | 2e ronde | Timofey Skatov | Georgii Kravchenko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |||
07.09.21 | 1e ronde | Timofey Skatov | Jay Clarke | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |||
24.08.21 | 1e ronde | Giulio Zeppieri | Timofey Skatov | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | Barletta Challenger | Clay | |
09.08.21 | 1e ronde | Dalibor Svrcina | Timofey Skatov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Prague 2 | Clay | |
02.08.21 | Kwalif. | Francesco Forti | Timofey Skatov | 6-72, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Cordenons Challenger | Clay | |
01.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Timofey Skatov | Michele Vianello | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |||
31.07.21 | Halve finale | Tomas Martin Etcheverry | Timofey Skatov | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | Trieste Challenger | Clay | |
30.07.21 | Kwartfinale | Timofey Skatov | Flavio Cobolli | 6-75, 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |||
28.07.21 | 2e ronde | Timofey Skatov | Lorenzo Giustino | 1-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |||
27.07.21 | 1e ronde | Timofey Skatov | Dominic Stricker | 7-5, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |||
26.07.21 | Kwalif. | Timofey Skatov | Nerman Fatic | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |||
25.07.21 | 1e ronde van de kwal. | Timofey Skatov | Uladzimir Ignatik | 6-73, 5-4, Uladzimir Ignatik - scratch | wedstrijd detail | |||
09.07.21 | Kwartfinale | Nino Serdarusic | Timofey Skatov | 6-76, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Perugia Challenger | Clay | |
08.07.21 | 2e ronde | Timofey Skatov | Renzo Olivo | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |||
06.07.21 | 1e ronde | Timofey Skatov | Lorenzo Giustino | 1-6, 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |||
05.07.21 | Kwalif. | Timofey Skatov | Arthur Cazaux | 3-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |||
04.07.21 | 1e ronde van de kwal. | Timofey Skatov | Lorenzo Claverie | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |||
15.06.21 | 1e ronde | Mirza Basic | Timofey Skatov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | Almaty 2 | Clay | |
13.06.21 | Finale | Zizou Bergs | Timofey Skatov | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Almaty 1 | Clay | |
12.06.21 | Halve finale | Timofey Skatov | Chun Hsin Tseng | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |||
11.06.21 | Kwartfinale | Timofey Skatov | Evan Furness | 4-6, 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |||
09.06.21 | 2e ronde | Timofey Skatov | Denis Yevseyev | 1-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |||
07.06.21 | 1e ronde | Timofey Skatov | Lorenzo Giustino | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |||
29.05.21 | Halve finale | Holger Rune | Timofey Skatov | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | Oeiras 4 | Clay | |
28.05.21 | Kwartfinale | Timofey Skatov | Nikolas Sanchez-Izquierdo | 7-64, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |||
26.05.21 | 2e ronde | Timofey Skatov | Goncalo Oliveira | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |||
25.05.21 | 1e ronde | Timofey Skatov | Igor Sijsling | 2-6, 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |||
24.05.21 | Kwalif. | Timofey Skatov | Michael Geerts | 7-66, 6-72, 6-2 | wedstrijd detail | |||
23.05.21 | 1e ronde van de kwal. | Timofey Skatov | Nicolas Alvarez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |||
14.05.21 | Kwartfinale | Alexander Erler | Timofey Skatov | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay | |
13.05.21 | 2e ronde | Timofey Skatov | Leo Borg | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |||
12.05.21 | 1e ronde | Timofey Skatov | Vladimir Korolev | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |||
06.05.21 | 2e ronde | Colin Sinclair | Timofey Skatov | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay | |
05.05.21 | 1e ronde | Timofey Skatov | Leo Borg | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |||
01.05.21 | Halve finale | Alvaro Lopez San Martin | Timofey Skatov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Las | Clay | |
30.04.21 | Kwartfinale | Timofey Skatov | Alexander Shevchenko | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |||
29.04.21 | 2e ronde | Timofey Skatov | Arthur Reymond | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |||
27.04.21 | 1e ronde | Timofey Skatov | Arthur Fils | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |||
14.04.21 | 1e ronde | Miguel Damas | Timofey Skatov | 6-72, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | M25 Reus | Clay | |
29.03.21 | Kwalif. | Nikolas Sanchez-Izquierdo | Timofey Skatov | 4-6, 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | Marbella Challenger | Clay | |
28.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Timofey Skatov | Lucas Gerch | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |||
16.03.21 | 1e ronde | Ben Patael | Timofey Skatov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | M25 La | Clay | |
09.03.21 | 1e ronde | Pol Martin Tiffon | Timofey Skatov | 6-76, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | M15 La | Clay | |
03.12.20 | 2e ronde | Miguel Damas | Timofey Skatov | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | M15 Madrid | Clay | |
02.12.20 | 1e ronde | Timofey Skatov | Thomas Deschamps | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |||
26.11.20 | 2e ronde | Marco Bortolotti | Timofey Skatov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Benicarlo | Clay | |
25.11.20 | 1e ronde | Timofey Skatov | Xavi Matas Ortega | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |||
17.11.20 | 1e ronde | Pol Martin Tiffon | Timofey Skatov | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Villena | Clay | |
13.11.20 | Kwartfinale | Holger Rune | Timofey Skatov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Valldoreix | Clay | |
12.11.20 | 2e ronde | Timofey Skatov | Jaime Caldes | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |||
11.11.20 | 1e ronde | Timofey Skatov | Mathieu Perchicot | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |||
27.09.20 | Finale | Timofey Skatov | Holger Rune | 3-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Melilla | Clay | |
26.09.20 | Halve finale | Timofey Skatov | Max Houkes | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |||
25.09.20 | Kwartfinale | Timofey Skatov | Valentin Royer | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |||
24.09.20 | 2e ronde | Timofey Skatov | Pablo Alemany | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |||
23.09.20 | 1e ronde | Timofey Skatov | Benjamin Winter Lopez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |||
17.09.20 | 2e ronde | Nicolae Frunza | Timofey Skatov | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Curtea | Clay | |
15.09.20 | 1e ronde | Timofey Skatov | Sebastian Gima | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |||
13.09.20 | Finale | Timofey Skatov | Franco Agamenone | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Bucharest | Clay | |
12.09.20 | Halve finale | Timofey Skatov | Antoine Cornut-Chauvinc | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |||
11.09.20 | Kwartfinale | Timofey Skatov | Dragos Dima | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |||
10.09.20 | 2e ronde | Timofey Skatov | Manuel Guinard | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |||
08.09.20 | 1e ronde | Timofey Skatov | Matei Adrian Georgescu | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |||
28.08.20 | Kwartfinale | Lucas Miedler | Timofey Skatov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Anif | Clay | |
27.08.20 | 2e ronde | Timofey Skatov | Enrico Dalla Valle | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |||
26.08.20 | 1e ronde | Timofey Skatov | Holger Rune | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |||
24.08.20 | Kwalif. | Timofey Skatov | Tim Heger | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |||
23.08.20 | 2e ronde van de kwal. | Timofey Skatov | Philip Bachmaier | 7-5, 3-0, Philip Bachmaier - scratch | wedstrijd detail | |||
20.08.20 | 2e ronde | Jelle Sels | Timofey Skatov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Vogau | Clay | |
19.08.20 | 1e ronde | Timofey Skatov | Geoffrey Blancaneaux | 4-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |||
18.08.20 | Kwalif. | Timofey Skatov | Alexander Weis | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |||
17.08.20 | 2e ronde van de kwal. | Timofey Skatov | Karlis Ozolins | 6-75, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |||
16.08.20 | 1e ronde van de kwal. | Timofey Skatov | Rafael Kis Balazs | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |||
30.07.20 | 1e ronde | Guillermo Garcia-Lopez | Timofey Skatov | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | All Lower | Clay | |
23.07.20 | 1e ronde | Bernabe Zapata Miralles | Timofey Skatov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |||
22.07.20 | 1e ronde | Timofey Skatov | Jaume Pla Malfeito | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |||
12.03.20 | 2e ronde | Timofey Skatov | Sandro Kopp | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay | |
11.03.20 | 1e ronde | Timofey Skatov | Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |||
04.03.20 | 1e ronde | Carlos Boluda-Purkiss | Timofey Skatov | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | M25 Murcia | Clay | |
19.02.20 | 1e ronde | Carlos Sanchez Jover | Timofey Skatov | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Paguera | Clay | |
11.02.20 | 1e ronde | Carlos Boluda-Purkiss | Timofey Skatov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Palmanova | Clay | |
31.01.20 | Kwartfinale | Carlos Alcaraz | Timofey Skatov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay | |
30.01.20 | 1e ronde | Timofey Skatov | Gustaf Strom | 2-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |||
30.01.20 | 2e ronde | Timofey Skatov | Justin Eleveld | 5-1, Justin Eleveld - scratch | wedstrijd detail | |||
26.01.20 | Finale | Timofey Skatov | Miljan Zekic | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay | |
25.01.20 | Halve finale | Timofey Skatov | Dragos Nicolae Madaras | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |||
24.01.20 | Kwartfinale | Timofey Skatov | Pol Martin Tiffon | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |||
23.01.20 | 2e ronde | Timofey Skatov | Cayetano March | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |||
22.01.20 | 1e ronde | Timofey Skatov | Julien Cagnina | 5-7, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |||
17.01.20 | Kwartfinale | Dan Alexandru Tomescu | Timofey Skatov | 3-6, 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay | |
16.01.20 | 2e ronde | Timofey Skatov | Taiyo Yamanaka | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |||
15.01.20 | 1e ronde | Timofey Skatov | Zakhar Trapeznikov | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |||
06.11.19 | 1e ronde | Nicolas Moreno De Alboran | Timofey Skatov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Castellon | Clay | |
30.10.19 | 1e ronde | Matthew Mendez | Timofey Skatov | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Nules | Clay | |
23.10.19 | 1e ronde | Georgii Kravchenko | Timofey Skatov | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Benicarlo | Clay | |
09.10.19 | 1e ronde | Oriol Roca Batalla | Timofey Skatov | 7-65, 6-75, 7-5 | wedstrijd detail | Roja de | Clay | |
29.09.19 | Finale | Ricardo Ojeda Lara | Timofey Skatov | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Melilla | Clay | |
28.09.19 | Halve finale | Timofey Skatov | Imanol Lopez Morillo | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |||
27.09.19 | Kwartfinale | Timofey Skatov | Benjamin Winter Lopez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |||
26.09.19 | 2e ronde | Timofey Skatov | Simon Anthony Ivanov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |||
25.09.19 | 1e ronde | Timofey Skatov | Xavier Gabarro | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |||
17.09.19 | 1e ronde | Alejandro Gonzalez | Timofey Skatov | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Madrid | Clay | |
12.09.19 | 2e ronde | Bogdan Bobrov | Timofey Skatov | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Seville | Clay | |
11.09.19 | 1e ronde | Timofey Skatov | Luis Humberto Lopez | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |||
28.08.19 | 1e ronde | Daniel Dutra Da Silva | Timofey Skatov | 6-75, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Donostia | Clay | |
24.08.19 | Kwartfinale | Imanol Lopez Morillo | Timofey Skatov | 4-6, 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | M25 Santander | Clay | |
22.08.19 | 2e ronde | Timofey Skatov | Conner Huertas Del Pino | 6-2, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |||
21.08.19 | 1e ronde | Timofey Skatov | Carlos Boluda-Purkiss | 2-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |||
03.08.19 | Halve finale | Pol Toledo Bague | Timofey Skatov | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Xativa | Clay | |
02.08.19 | Kwartfinale | Timofey Skatov | Benjamin Winter Lopez | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |||
01.08.19 | 2e ronde | Timofey Skatov | Ivan Davydov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |||
31.07.19 | 1e ronde | Timofey Skatov | Vicente Oliver Moratalla | 7-5, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |||
28.07.19 | Finale | Carlos Alcaraz | Timofey Skatov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Denia | Clay | |
27.07.19 | Halve finale | Timofey Skatov | Jaume Pla Malfeito | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |||
26.07.19 | Kwartfinale | Timofey Skatov | Pablo Llamas Ruiz | 7-65, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |||
25.07.19 | 2e ronde | Timofey Skatov | Alberto Barroso Campos | 6-1, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |||
23.07.19 | 1e ronde | Timofey Skatov | Rishab Agarwal | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |||
18.07.19 | 2e ronde | Pedro Vives Marcos | Timofey Skatov | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | M25 Gandia | Clay | |
17.07.19 | 1e ronde | Timofey Skatov | Imanol Lopez Morillo | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |||
10.07.19 | 1e ronde | Hugo Gaston | Timofey Skatov | 6-0, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Getxo | Clay | |
10.06.19 | 1e ronde | Andrea Collarini | Timofey Skatov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Shymkent Challenger | Clay | |
03.06.19 | 1e ronde | Andrea Collarini | Timofey Skatov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Almaty Challenger | Clay | |
08.05.19 | 2e ronde | Aleksandr Nedovyesov | Timofey Skatov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Shymkent Challenger | Clay | |
06.05.19 | 1e ronde | Timofey Skatov | Ben Patael | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |||
18.04.19 | 2e ronde | Fabrizio Ornago | Timofey Skatov | 7-65, 5-7, 7-65 | wedstrijd detail | M25 Shymkent | Clay | |
16.04.19 | 1e ronde | Timofey Skatov | Manish Sureshkumar | 6-0, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |||
12.04.19 | Kwartfinale | Dejan Katic | Timofey Skatov | 3-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | M25 Shymkent | Clay | |
11.04.19 | 2e ronde | Timofey Skatov | George Tsivadze | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |||
10.04.19 | 1e ronde | Timofey Skatov | Sharobiddin Abzalov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |||
19.03.19 | 1e ronde | Javier Barranco Cosano | Timofey Skatov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Murcia | Clay | |
20.02.19 | 1e ronde | Jeroen Vanneste | Timofey Skatov | 6-3, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay | |
15.02.19 | 1e ronde | Ronald Slobodchikov | Timofey Skatov | 5-7, 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay | |
25.01.19 | 1e ronde | Maciej Rajski | Timofey Skatov | 6-3, 6-72, 10-7 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay | |
17.01.19 | 2e ronde | Nicolae Frunza | Timofey Skatov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay | |
16.01.19 | 1e ronde | Timofey Skatov | Nikita Mashtakov | 6-4, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |||
12.06.18 | 1e ronde | Tsung-Hua Yang | Timofey Skatov | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | Almaty Challenger | Clay | |
06.06.18 | 3e ronde | Nicolas Mejia | Timofey Skatov | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | French Open | Clay | |
05.06.18 | 2e ronde | Timofey Skatov | Wojciech Marek | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |||
03.06.18 | 1e ronde | Timofey Skatov | Mateo Barreiros Reyes | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |||
15.08.17 | 1e ronde | Artur Shakhnubaryan | Timofey Skatov | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | Russia F7 | Clay | |
05.06.17 | 1e ronde | Yuta Shimizu | Timofey Skatov | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | French Open | Clay | |
08.08.16 | Kwalif. | Dmitry Surchenko | Timofey Skatov | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | Russia F5 | Clay | |
08.08.16 | 1e ronde van de kwal. | Timofey Skatov | Sergey Teteryukov | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |