WEDSTRIJD
06.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Amar Huseinovikj | 6-1, 6-0 | M15 Skopje | Clay |
STATISTIEKEN
Croatia
12.01.01, 23 Jaar
17554 $
12.01.01, 23 Jaar
17554 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Macedonia
02.05.07, 16 Jaar
02.05.07, 16 Jaar
Admir Kalender vs. Amar Huseinovikj - onderlinge wedstrijden
06.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Amar Huseinovikj | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Skopje | Clay |
Admir Kalender form & Amar Huseinovikj form
Admir Kalender - laatste wedstrijden
M15 Bucharest - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Arthur Bonnaud | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Cezar Cretu | 1-4, - Admir Kalender - scratch | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dumitru | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Celje - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Jonas Trinker | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Litija - Clay | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Pawel Juszczak | 5-7, - Admir Kalender - scratch | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Gal Emersic Potocnik | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Roko Horvat | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Krsko - Clay | ||||
19.05.23 2e ronde | vs. Lucas Poullain | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.05.23 1e ronde | vs. Lukas Palovic | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Doboj - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daniele Minighini | 4-6, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Petr Nesterov | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karlo Cubelic | 1-6, 1-4, - Admir Kalender - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Vilnius - I. hard | ||||
16.01.23 Kwalif. | vs. Jesse De Jager | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Piatrouski | 6-2, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
20.10.22 2e ronde | vs. Simeon Terziev | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.10.22 1e ronde | vs. Calin Manda | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
12.10.22 1e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 1-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
04.10.22 1e ronde | vs. Valentin Vanta | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Cengiz Aksu | 6-1, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aaron Gil Garcia | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
31.08.22 1e ronde | vs. Valentin Royer | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Celje - Clay | ||||
28.08.22 Finale | vs. Roko Horvat | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.08.22 Halve finale | vs. Domagoj Biljesko | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.08.22 Kwartfinale | vs. Adam Jurajda | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.08.22 2e ronde | vs. Szymon Kielan | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.08.22 1e ronde | vs. Jan Kupcic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.22 Kwalif. | vs. Maj Premzl | 3-6, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gasper Bezjak | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gregor Hausberger | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Litija - Clay | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Gimenez | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail |
Amar Huseinovikj - laatste wedstrijden
M25 Skopje - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Tymur Bieldiugin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lior Goldenberg | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Skopje - Clay | ||||
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Admir Kalender | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |