WEDSTRIJD
31.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Jannik Opitz | 4-6, 6-3, 10-8 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Croatia
12.01.01, 23 Jaar
17554 $
12.01.01, 23 Jaar
17554 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
15.04.98, 25 Jaar
15.04.98, 25 Jaar
Admir Kalender vs. Jannik Opitz - onderlinge wedstrijden
31.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Jannik Opitz | 4-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Admir Kalender form & Jannik Opitz form
Admir Kalender - laatste wedstrijden
M15 Bucharest - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Arthur Bonnaud | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Cezar Cretu | 1-4, - Admir Kalender - scratch | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dumitru | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Celje - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Jonas Trinker | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Litija - Clay | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Pawel Juszczak | 5-7, - Admir Kalender - scratch | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Gal Emersic Potocnik | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Roko Horvat | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Krsko - Clay | ||||
19.05.23 2e ronde | vs. Lucas Poullain | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.05.23 1e ronde | vs. Lukas Palovic | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Doboj - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daniele Minighini | 4-6, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Petr Nesterov | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karlo Cubelic | 1-6, 1-4, - Admir Kalender - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Vilnius - I. hard | ||||
16.01.23 Kwalif. | vs. Jesse De Jager | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Piatrouski | 6-2, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
20.10.22 2e ronde | vs. Simeon Terziev | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.10.22 1e ronde | vs. Calin Manda | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
12.10.22 1e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 1-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
04.10.22 1e ronde | vs. Valentin Vanta | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Cengiz Aksu | 6-1, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aaron Gil Garcia | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
31.08.22 1e ronde | vs. Valentin Royer | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Celje - Clay | ||||
28.08.22 Finale | vs. Roko Horvat | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.08.22 Halve finale | vs. Domagoj Biljesko | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.08.22 Kwartfinale | vs. Adam Jurajda | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.08.22 2e ronde | vs. Szymon Kielan | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.08.22 1e ronde | vs. Jan Kupcic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.22 Kwalif. | vs. Maj Premzl | 3-6, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gasper Bezjak | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gregor Hausberger | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Litija - Clay | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Gimenez | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail |
Jannik Opitz - laatste wedstrijden
M25 Saint - I. hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arsene Pougault | 2-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
11.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Matthew William Donald | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dennis Dragomirov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Henri Haupt | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Henrik Bladelius | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Vit Kalina | 1-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Noah Schmiedel | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Janousek | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Khumoun Sultanov | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Nikolay Vylegzhanin | 7-61, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Yanis Ghazouani Durand | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Attila Hueller-Varga | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Alexis Gautier | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Trier - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Stepan Baum | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. David Eichenseher | 4-6, 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Wetzlar - Clay | ||||
03.08.23 1e ronde | vs. Niklas Schell | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Uslar - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Esteban Bruna | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Braunschweig Challenger - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Masur | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
27.01.23 Kwartfinale | vs. Hazem Naow | 4-6, 6-1, 6-73 | wedstrijd detail | |
26.01.23 2e ronde | vs. Dominik Recek | 6-72, 7-63, 7-62 | wedstrijd detail | |
25.01.23 1e ronde | vs. Tim Sandkaulen | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.01.23 Kwalif. | vs. Lukas Pokorny | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
23.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Niklas Koch | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Veigy - Carpet | ||||
10.01.23 1e ronde | vs. Matthias Bachinger | 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.11.22 2e ronde | vs. Adria Soriano Barrera | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.11.22 1e ronde | vs. Mousa Alkotop | 6-3, 6-75, 7-63 | wedstrijd detail | |
07.11.22 Kwalif. | vs. Matthew Howse | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Artsiom Dabryian | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Ithaca - I. hard | ||||
09.10.22 Finale | vs. Joshua Goodger | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |