WEDSTRIJD
14.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Masood Eisa-Beygi | 6-0, 6-0 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Croatia
12.01.01, 23 Jaar
17554 $
12.01.01, 23 Jaar
17554 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Canada
13.02.95, 29 Jaar
13.02.95, 29 Jaar
Admir Kalender vs. Masood Eisa-Beygi - onderlinge wedstrijden
14.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Admir Kalender | Masood Eisa-Beygi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Admir Kalender form & Masood Eisa-Beygi form
Admir Kalender - laatste wedstrijden
M15 Bucharest - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Arthur Bonnaud | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Cezar Cretu | 1-4, - Admir Kalender - scratch | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dumitru | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Celje - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Jonas Trinker | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Litija - Clay | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Pawel Juszczak | 5-7, - Admir Kalender - scratch | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Gal Emersic Potocnik | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Roko Horvat | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Krsko - Clay | ||||
19.05.23 2e ronde | vs. Lucas Poullain | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.05.23 1e ronde | vs. Lukas Palovic | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Doboj - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daniele Minighini | 4-6, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Petr Nesterov | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karlo Cubelic | 1-6, 1-4, - Admir Kalender - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Vilnius - I. hard | ||||
16.01.23 Kwalif. | vs. Jesse De Jager | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Piatrouski | 6-2, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
20.10.22 2e ronde | vs. Simeon Terziev | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.10.22 1e ronde | vs. Calin Manda | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
12.10.22 1e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 1-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
04.10.22 1e ronde | vs. Valentin Vanta | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Cengiz Aksu | 6-1, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aaron Gil Garcia | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
31.08.22 1e ronde | vs. Valentin Royer | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Celje - Clay | ||||
28.08.22 Finale | vs. Roko Horvat | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.08.22 Halve finale | vs. Domagoj Biljesko | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.08.22 Kwartfinale | vs. Adam Jurajda | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.08.22 2e ronde | vs. Szymon Kielan | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.08.22 1e ronde | vs. Jan Kupcic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.22 Kwalif. | vs. Maj Premzl | 3-6, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gasper Bezjak | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gregor Hausberger | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Litija - Clay | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Gimenez | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail |
Masood Eisa-Beygi - laatste wedstrijden
M15 Santo - Hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Edoardo Lodovico Cattaneo | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Angel Josue Maleno Rosario | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jordi Garcia Mestre | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Wesley - Hard | ||||
23.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Drew Van Orderlain | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Shiva Swaroop | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
05.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksi Lofman | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Liborio | Pedro Liborio - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M25 Setubal - Hard | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Liborio | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.05.22 1e ronde | vs. Omar Brigida | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chukang Wang | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Farzan Amiri | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Darrshan Suresh | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Dellavedova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jae Hwan Kim | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Johnson | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
16.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eric Morris | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andrej Krajcik | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Admir Kalender | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lima - Clay | ||||
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Felipe Souza | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lima - Clay | ||||
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jorge Jorge | 6-3, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mattias Southcombe | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucca Pinto | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Dimitrov | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Matas Vasiliauskas | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Zhu | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sam Lapides | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
21.01.20 1e ronde | vs. Manuel Pena Lopez | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
12.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jose Antonio Rodriguez | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Lagos - Hard | ||||
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mohammed Mohammed | - Masood Eisa-Beygi - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
06.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Boruch Skierkier | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail |