WEDSTRIJD
20.05.21 | 2e ronde | Adrian Andreev | Dayne Kelly | 6-2, 6-2 | M25 Pensacola | Clay |
STATISTIEKEN
Adrian Andreev | Dayne Kelly | |
1e Service % | 29/38 (76%) | 33/58 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/29 (76%) | 19/33 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/9 (67%) | 7/25 (28%) |
Benutte Breakpoints | 5/13 (38%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/58 (55%) | 10/38 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/96 (63%) | 36/96 (38%) |
Dubbele fouten | 0 | 7 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Adrian Andreev | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Dayne Kelly | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Adrian Andreev | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Dayne Kelly | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Adrian Andreev | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Dayne Kelly | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Adrian Andreev | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Dayne Kelly | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Adrian Andreev | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Dayne Kelly | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Adrian Andreev | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
2-1 | Dayne Kelly | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Adrian Andreev | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Dayne Kelly | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Adrian Andreev | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Dayne Kelly | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Adrian Andreev vs. Dayne Kelly - onderlinge wedstrijden
20.05.21 | 2e ronde | Adrian Andreev | Dayne Kelly | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Pensacola | Clay |
Adrian Andreev form & Dayne Kelly form
Adrian Andreev - laatste wedstrijden
Oeiras 3 - Clay | ||||
16.04.24 1e ronde | vs. Valentin Royer | 0-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.04.24 Kwalif. | vs. Enrico Dalla Valle | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Jozef Kovalik | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Timofey Skatov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Enrico Dalla Valle | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Matej Dodig | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Manuel Guinard | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Clement Chidekh | 2-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Matteo Gigante | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Giovanni Fonio | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Laurent Lokoli | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Damir Dzumhur | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Otto Virtanen | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lilian Marmousez | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Mikalai Haliak | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Tristan Lamasine | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Jan Choinski | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Guy Den Ouden | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Skander Mansouri | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Pablo Llamas Ruiz | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Valentin Royer | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Marius Copil | 2-6, 7-65, 6-76 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 6-3, 6-710, 3-6 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Filip Misolic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail |
Dayne Kelly - laatste wedstrijden
M25 Darwin - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Henrik Wiersholm | 4-4, - Dayne Kelly - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
03.08.23 1e ronde | vs. Isaac Becroft | 6-4, 3-6, - Dayne Kelly - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Jack Loutit | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Cihan Akay | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
Gwangju Challenger - Hard | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Daniel Masur | 7-5, 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Seon Yong Han | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
Seoul Challenger - Hard | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-76, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sanhui Shin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Jea Moon Lee | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
16.04.23 Finale | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.04.23 Halve finale | vs. Yuta Shimizu | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.04.23 Kwartfinale | vs. Tristan Schoolkate | 3-6, 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.04.23 2e ronde | vs. Patrik Rikl | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.04.23 1e ronde | vs. Makoto Ochi | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Singapore - Hard | ||||
09.04.23 Finale | vs. Arthur Weber | 7-5, 2-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
08.04.23 Halve finale | vs. Sanhui Shin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.04.23 Kwartfinale | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.04.23 2e ronde | vs. Ray Ho | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.04.23 1e ronde | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Canberra - Clay | ||||
24.03.23 Kwartfinale | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.03.23 2e ronde | vs. Charlie Camus | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 Canberra - Clay | ||||
17.03.23 Kwartfinale | vs. Marc Polmans | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Naoki Tajima | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Jake Delaney | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
27.02.23 Kwalif. | vs. Nikola Milojevic | 6-70, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sidharth Rawat | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yunseong Chung | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Burnie Challenger - Hard | ||||
02.02.23 2e ronde | vs. James McCabe | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.01.23 1e ronde | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |