WEDSTRIJD
20.11.19 | 1e ronde | Adrian Andreev | Manuel Pena Lopez | 4-6, 6-2, 6-2 | M25 Naples | Clay |
STATISTIEKEN
Adrian Andreev | Manuel Pena Lopez | |
1e Service % | 51/75 (68%) | 52/86 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/51 (59%) | 26/52 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/24 (50%) | 14/34 (41%) |
Benutte Breakpoints | 8/18 (44%) | 5/8 (63%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 46/86 (53%) | 33/75 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 88/161 (55%) | 73/161 (45%) |
Dubbele fouten | 3 | 1 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Manuel Pena Lopez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Adrian Andreev | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Manuel Pena Lopez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Adrian Andreev | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Manuel Pena Lopez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Adrian Andreev | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-4 | Manuel Pena Lopez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Adrian Andreev | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-5 | Manuel Pena Lopez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Adrian Andreev | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Manuel Pena Lopez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Adrian Andreev | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Manuel Pena Lopez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Adrian Andreev | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Manuel Pena Lopez | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Adrian Andreev | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Manuel Pena Lopez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Adrian Andreev | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Manuel Pena Lopez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Adrian Andreev | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Manuel Pena Lopez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Adrian Andreev | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Manuel Pena Lopez | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Adrian Andreev | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Manuel Pena Lopez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Adrian Andreev | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Adrian Andreev vs. Manuel Pena Lopez - onderlinge wedstrijden
20.11.19 | 1e ronde | Adrian Andreev | Manuel Pena Lopez | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Naples | Clay |
31.10.19 | 2e ronde | Adrian Andreev | Manuel Pena Lopez | 5-1, Manuel Pena Lopez - scratch | wedstrijd detail | M25 Naples | Clay |
Adrian Andreev form & Manuel Pena Lopez form
Adrian Andreev - laatste wedstrijden
Zadar Challenger - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Jozef Kovalik | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Timofey Skatov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Enrico Dalla Valle | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Matej Dodig | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Manuel Guinard | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Clement Chidekh | 2-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Matteo Gigante | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Giovanni Fonio | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Laurent Lokoli | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Damir Dzumhur | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Otto Virtanen | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lilian Marmousez | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Mikalai Haliak | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Tristan Lamasine | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Jan Choinski | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Guy Den Ouden | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Skander Mansouri | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Pablo Llamas Ruiz | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Valentin Royer | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Marius Copil | 2-6, 7-65, 6-76 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 6-3, 6-710, 3-6 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Filip Misolic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Pierre-Hugues Herbert | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Henri Squire | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Manuel Pena Lopez - laatste wedstrijden
M25 Hurlingham - Clay | ||||
06.03.20 Kwartfinale | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.03.20 2e ronde | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.03.20 1e ronde | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Cordoba - Clay | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Guido Ivan Justo | 0-2, - Manuel Pena Lopez - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
19.02.20 1e ronde | vs. Guido Ivan Justo | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lima - Clay | ||||
11.02.20 1e ronde | vs. Pedro Sakamoto | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lima - Clay | ||||
08.02.20 Kwartfinale | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.02.20 2e ronde | vs. Matias Zukas | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.02.20 1e ronde | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Weston - Clay | ||||
01.02.20 Halve finale | vs. Gianluigi Quinzi | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.01.20 Kwartfinale | vs. Alexander Ritschard | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.01.20 2e ronde | vs. Cristian Rodriguez | 6-73, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.01.20 1e ronde | vs. Lucas Gerch | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
26.01.20 Finale | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.01.20 Halve finale | vs. Jose Pereira | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.01.20 Kwartfinale | vs. Christian Langmo | 4-6, 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.01.20 2e ronde | vs. Mark Whitehouse | 3-6, 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.01.20 1e ronde | vs. Masood Eisa-Beygi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
15.01.20 1e ronde | vs. Rodrigo Banzer | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
20.11.19 1e ronde | vs. Adrian Andreev | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
11.11.19 1e ronde | vs. Keegan Smith | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Adrian Andreev | 1-5, - Manuel Pena Lopez - scratch | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Giles Hussey | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
27.10.19 Finale | vs. Nicholas David Ionel | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.10.19 Halve finale | vs. Mathieu Perchicot | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.10.19 2e ronde | vs. Stefano Battaglino | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.10.19 Kwartfinale | vs. Marlon Vankan | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.10.19 1e ronde | vs. Ignacio Monzon | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
19.10.19 Halve finale | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.19 Kwartfinale | vs. Lorenzo Bocchi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |