WEDSTRIJD
22.11.20 | Halve finale | Adrian Andreev | Tim Van Rijthoven | 6-0, 1-0, - scratch | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Tim Van Rijthoven | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Adrian Andreev | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Tim Van Rijthoven | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Adrian Andreev | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Tim Van Rijthoven | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Adrian Andreev | 5-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Tim Van Rijthoven | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Adrian Andreev | 1-0 | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Adrian Andreev vs. Tim Van Rijthoven - onderlinge wedstrijden
30.03.21 | 1e ronde | Tim Van Rijthoven | Adrian Andreev | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | M25 Biel | I. hard |
22.11.20 | Halve finale | Adrian Andreev | Tim Van Rijthoven | 6-0, 1-0, Tim Van Rijthoven - scratch | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Adrian Andreev form & Tim Van Rijthoven form
Adrian Andreev - laatste wedstrijden
Zadar Challenger - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Jozef Kovalik | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Timofey Skatov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Enrico Dalla Valle | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Matej Dodig | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Manuel Guinard | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Clement Chidekh | 2-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Matteo Gigante | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Giovanni Fonio | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Laurent Lokoli | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Damir Dzumhur | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Otto Virtanen | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lilian Marmousez | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Mikalai Haliak | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Tristan Lamasine | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Jan Choinski | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Guy Den Ouden | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Skander Mansouri | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Pablo Llamas Ruiz | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Valentin Royer | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Marius Copil | 2-6, 7-65, 6-76 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 6-3, 6-710, 3-6 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Filip Misolic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Pierre-Hugues Herbert | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Henri Squire | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Tim Van Rijthoven - laatste wedstrijden
Rotterdam - I. hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Maxime Cressy | 3-6, 7-62, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
04.02.23 | vs. Alex Molcan | 7-66, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leandro Riedi | 3-6, 0-3, - Tim Van Rijthoven - scratch | wedstrijd detail | |
Pune - Hard | ||||
04.01.23 2e ronde | vs. Aslan Karatsev | 6-77, 6-78 | wedstrijd detail | |
03.01.23 1e ronde | vs. Radu Albot | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
14.11.22 1e ronde | vs. Zizou Bergs | 6-79, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava Challenger - I. hard | ||||
11.11.22 Kwartfinale | vs. Cem Ilkel | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.11.22 2e ronde | vs. Viktor Durasovic | 6-74, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.22 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
31.10.22 1e ronde | vs. Dominic Stricker | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
18.10.22 1e ronde | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 7-67, 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
17.10.22 Kwalif. | vs. Alexander Erler | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Yevseyev | 6-3, 7-68 | wedstrijd detail | |
Florence - I. hard | ||||
11.10.22 1e ronde | vs. Mikael Ymer | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.22 Kwalif. | vs. Gianmarco Ferrari | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
08.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aziz Dougaz | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
04.10.22 1e ronde | vs. Jiri Lehecka | 6-79, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
27.09.22 1e ronde | vs. Holger Rune | 6-72, 6-76 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
31.08.22 2e ronde | vs. Casper Ruud | 7-64, 4-6, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.22 1e ronde | vs. Zhizhen Zhang | 3-6, 6-74, 7-69, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indianapolis Challenger - I. hard | ||||
21.07.22 2e ronde | vs. Ben Shelton | 7-67, 2-1, - Tim Van Rijthoven - scratch | wedstrijd detail | |
19.07.22 1e ronde | vs. Evan Zhu | 6-72, 7-65, 7-63 | wedstrijd detail | |
Newport - Grass | ||||
12.07.22 1e ronde | vs. Mitchell Krueger | 6-77, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
03.07.22 4e ronde | vs. Novak Djokovic | 2-6, 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.07.22 3e ronde | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-4, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.06.22 2e ronde | vs. Reilly Opelka | 6-4, 6-78, 7-67, 7-64 | wedstrijd detail | |
27.06.22 1e ronde | vs. Federico Delbonis | 7-67, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
12.06.22 Finale | vs. Daniil Medvedev | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.06.22 Halve finale | vs. Felix Auger Aliassime | 6-3, 1-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
10.06.22 Kwartfinale | vs. Hugo Gaston | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail |