WEDSTRIJD
28.05.23 | 1e ronde van de kwal. | Adrian Oetzbach | Dan Radu Munteanu | 6-0, 6-2 | M15 Constanta | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
29.03.01, 23 Jaar
29.03.01, 23 Jaar
Adrian Oetzbach vs. Dan Radu Munteanu - onderlinge wedstrijden
28.05.23 | 1e ronde van de kwal. | Adrian Oetzbach | Dan Radu Munteanu | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Constanta | Clay |
Adrian Oetzbach form & Dan Radu Munteanu form
Adrian Oetzbach - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Alen Mujakic | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Kai Lemstra | 1-6, 6-3, 6-76 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Yevseyev | 7-61, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Joe Tyler | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Faris Zakaryia | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Szymon Kielan | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-1, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Mees Rottgering | 2-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Seydina Andre | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Glinka | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Kamil Majchrzak | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Gian Marco Moroni | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Noah Perfetti | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Federico Salomone | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Daniil Savelev | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Michael Agwi | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Deney Wassermann | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Kristjan Tamm | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Ali Habib | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Elgin Khoeblal | 1-6, 6-2, 6-77 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Dax Donders | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Ali Alshati | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Robin Bertrand | 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Romain Faucon | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Elmer Moller | 4-6, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
04.11.23 Finale | vs. Stefano Napolitano | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Halve finale | vs. Giovanni Oradini | 6-4, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail |
Dan Radu Munteanu - laatste wedstrijden
M15 Curtea - Clay | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rafael Giotis | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joan Nadal | 6-74, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. William Jucha | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Fiorentini | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cluj - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Oetzbach | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Niccolo Ciavarella | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Keanu Elias Immler | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Pazardzhik - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicola Ion | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dmitrii Vasilev | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Federico Bertuccioli | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aldin Jasarevic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yamato Sueoka | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mao Takada | 4-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
13.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Joseph White | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 3-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Joseph White | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hamid Reza Nadaf | 4-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mateusz Kulakowski | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carel Pieter Wessel | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Szabolcsveresmart - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alfred Almasi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Craiova - Clay | ||||
15.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Simone Cacciapuoti | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Calin Manda | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vlad Cristian Breazu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
27.07.22 1e ronde | vs. Oliver Crawford | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Skopje - Clay | ||||
07.06.22 Kwalif. | vs. Alexandros Skorilas | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Louis Allen | 1-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Goran Zivotic | 2-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Filip | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |