WEDSTRIJD
24.08.20 | 2e ronde van de kwal. | Adrian Oetzbach | Makary Adamek | 6-0, 6-2 | M25 Poznan | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Poland
21.05.01, 22 Jaar
21.05.01, 22 Jaar
Adrian Oetzbach vs. Makary Adamek - onderlinge wedstrijden
24.08.20 | 2e ronde van de kwal. | Adrian Oetzbach | Makary Adamek | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Poznan | Clay |
Adrian Oetzbach form & Makary Adamek form
Adrian Oetzbach - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Alen Mujakic | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Kai Lemstra | 1-6, 6-3, 6-76 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Yevseyev | 7-61, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Joe Tyler | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Faris Zakaryia | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Szymon Kielan | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-1, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Mees Rottgering | 2-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Seydina Andre | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Glinka | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Kamil Majchrzak | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Gian Marco Moroni | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Noah Perfetti | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Federico Salomone | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Daniil Savelev | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Michael Agwi | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Deney Wassermann | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Kristjan Tamm | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Ali Habib | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Elgin Khoeblal | 1-6, 6-2, 6-77 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Dax Donders | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Ali Alshati | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Robin Bertrand | 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Romain Faucon | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Elmer Moller | 4-6, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
04.11.23 Finale | vs. Stefano Napolitano | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Halve finale | vs. Giovanni Oradini | 6-4, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail |
Makary Adamek - laatste wedstrijden
M25 Bielsko - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Kana | 5-7, 7-65, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Agwi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Shunsuke Wakita | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Grodzisk - Clay | ||||
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Giacomo Revelli | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Wroclaw - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Timo Stodder | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Aristotelis Thanos | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sacha Modica | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
24.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Adrian Oetzbach | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jarek Andrzejczak | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Pleva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Shamirul Shahril Mohd Adam Das | 4-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
26.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Taha Kapadia | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Bakir Habul | 2-6, 6-1, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
20.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Gianmarco Ferrari | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Youssef Abdellatif | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Bydgoszcz - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Jermar | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Poland F3 - Clay | ||||
14.05.18 Kwalif. | vs. Martin Fekiac | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |