WEDSTRIJD
19.12.16 | Kwalif. | Agustin Suarez Gonzalez | Matias Soto | 6-3, 7-5 | Chile F8 | Clay |
STATISTIEKEN
Argentina
13.04.93, 30 Jaar
13.04.93, 30 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Agustin Suarez Gonzalez vs. Matias Soto - onderlinge wedstrijden
19.12.16 | Kwalif. | Agustin Suarez Gonzalez | Matias Soto | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | Chile F8 | Clay |
Agustin Suarez Gonzalez form & Matias Soto form
Agustin Suarez Gonzalez - laatste wedstrijden
Argentina F12 - Clay | ||||
05.12.17 1e ronde | vs. Federico Coria | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.12.17 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Rengel Sierra | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.12.17 Kwalif. | vs. Tomas Farjat | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Chile F2 - Clay | ||||
28.11.17 1e ronde | vs. Juan Carlos Saez | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
27.11.17 Kwalif. | vs. Martin Facundo Carrizo | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Cuevas | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Chile F1 - Clay | ||||
22.11.17 1e ronde | vs. Victor Nunez | 6-4, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Argentina F9 - Clay | ||||
14.11.17 1e ronde | vs. Tomas Gerini | 7-5, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Pairetti | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Pablo Ignacio Moine | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.11.17 Kwalif. | vs. Alexis Gurmendi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Argentina F8 - Clay | ||||
06.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Guido Ivan Justo | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Enzo Do Porto | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bolivia F3 - Clay | ||||
02.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Santiago Marcelino Solari | 4-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Felipe Santamaria | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bolivia F2 - Clay | ||||
25.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Santiago Arze | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Aranguren | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
25.09.17 Kwalif. | vs. Nicolas Bianchi | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Argentina F7 - Clay | ||||
11.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Pairetti | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Argentina F6 - Clay | ||||
04.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Mateo Nicolas Martinez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Argentina F5 - Clay | ||||
29.08.17 1e ronde | vs. Nicolas Alberto Arreche | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.08.17 Kwalif. | vs. Tomas Basail | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Agustin Adrian Madrid Rocca | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Argentina F4 - Clay | ||||
21.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Mateo Berne | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Mateo Galdon | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.17 Kwalif. | vs. Tomas Martin Etcheverry | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Argentina F3 - Clay | ||||
19.06.17 Kwalif. | vs. Alexandre Tsuchiya | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Santiago Pedro Franchini | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail |
Matias Soto - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Facundo Mena | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. James Kent Trotter | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
25.02.24 Kwalif. | vs. Juan Manuel Cerundolo | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Vavassori | 7-610, 7-66 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Tim Handel | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Thomas Fancutt | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kyle Kang | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Quinn Vandecasteele | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Fancutt | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Concepcion - Clay | ||||
14.12.23 Kwartfinale | vs. Valerio Aboian | 7-65, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Gino Romano | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Nikos Lehmann | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Concepcion - Clay | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Nicolas Kicker | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Tomas Barrios Vera | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Facundo Mena | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Austin - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Tyler Stewart | 3-6, - Matias Soto - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Fayetteville - Hard | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Garrett Johns | 5-7, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Alexander Petrov | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Marcus McDaniel | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Alexandre Reco | 6-2, Alexandre Reco - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Norman - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Warren Wood | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Gilbert Klier Junior | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Victor Lilov | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
Antofagasta Challenger - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Luciano Darderi | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Mariano Navone | 7-5, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lima Challenger - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fermin Tenti | 3-6, 6-1, 6-78 | wedstrijd detail |