WEDSTRIJD
22.04.19 | 1e ronde | Akira Santillan | Chien-Hsun Lo | 6-1, 6-2 | Nanchang Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Akira Santillan | Chien-Hsun Lo | |
1e Service % | 22/39 (56%) | 35/53 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/22 (82%) | 18/35 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/17 (71%) | 6/18 (33%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/53 (55%) | 9/39 (23%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/92 (64%) | 33/92 (36%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 5 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Chien-Hsun Lo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Akira Santillan | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Chien-Hsun Lo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Akira Santillan | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Chien-Hsun Lo | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-40, 40-40 | ||
Akira Santillan | 4-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Chien-Hsun Lo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Akira Santillan | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Chien-Hsun Lo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40 | ||
Akira Santillan | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Chien-Hsun Lo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Akira Santillan | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Chien-Hsun Lo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Akira Santillan | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
5-2 | Chien-Hsun Lo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Akira Santillan vs. Chien-Hsun Lo - onderlinge wedstrijden
22.04.19 | 1e ronde | Akira Santillan | Chien-Hsun Lo | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Nanchang Challenger | Clay |
28.01.15 | 3e ronde | Akira Santillan | Chien-Hsun Lo | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | Australian Open | Hard |
Akira Santillan form & Chien-Hsun Lo form
Akira Santillan - laatste wedstrijden
Lille Challenger - I. hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Henri Squire | 5-3, - Akira Santillan - scratch | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Dan Added | 6-2, 4-6, 1-4, - Akira Santillan - scratch | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Thanapet Chanta | 6-74, 1-4, - Akira Santillan - scratch | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Bernard Tomic | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nicholas David Ionel | 7-65, 7-63 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ramkumar Ramanathan | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hady Habib | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Sander Jong | 6-3, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Kyle Edmund | 7-63, 6-74, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Alexander Blockx | 6-3, 6-72, 6-74 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Sean Hodkin | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Tristan Lamasine | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Marvin Moeller | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Rudolf Molleker | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Khumoun Sultanov | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Wessels | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Martin Damm | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Peter Gojowczyk | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rudolf Molleker | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. John Echeverria | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Zakharov | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Yuttana Charoenphon | 4-6, 1-2, - Akira Santillan - scratch | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Kacper Zuk | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Mark Whitehouse | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jakub Krawczyk | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Dino Prizmic | 6-2, 3-6, 3-5, - Akira Santillan - scratch | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Yanaki Milev | 2-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Zeballos | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Chien-Hsun Lo - laatste wedstrijden
M15 Kuala - Hard | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel Leong Prickett | 2-4, - Chien-Hsun Lo - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Ipoh - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Antoine Berger | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ren Nakamura | 3-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Tainan - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Tomohiro Masabayashi | 7-5, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mert Alkaya | 2-5, - Chien-Hsun Lo - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Roland Stuurman | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Licitra | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.02.23 Kwalif. | vs. Gabriele Bosio | 7-62, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ainius Sabaliauskas | 6-1, 4-1, Ainius Sabaliauskas - scratch | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maj Premzl | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
25.01.23 1e ronde | vs. Arthur Weber | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.01.23 Kwalif. | vs. Thanapet Chanta | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tushar Madan | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
19.01.23 2e ronde | vs. Sidharth Rawat | 5-7, 6-1, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.01.23 1e ronde | vs. Corey Gaal | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.01.23 Kwalif. | vs. Ha Minh Duc Vu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cing-Yang Meng | 4-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nikita Ianin | 0-5, - Chien-Hsun Lo - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
10.11.22 2e ronde | vs. Daniil Ostapenkov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.11.22 1e ronde | vs. John Echeverria | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.22 Kwalif. | vs. Vladimir Korolev | Vladimir Korolev - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
07.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Shane Biddaiah | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.11.22 2e ronde | vs. Terence Atmane | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.11.22 1e ronde | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 7-65, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.10.22 Kwartfinale | vs. Finn Reynolds | 6-79, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.10.22 2e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 1-6, 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
26.10.22 1e ronde | vs. Karim El Feky | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.10.22 Kwartfinale | vs. Andrew Rogers | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.10.22 2e ronde | vs. Matteo Fondriest | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.22 1e ronde | vs. Lorenzo Rottoli | 6-1, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail |