WEDSTRIJD
12.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Akram El Sallaly | Razvan Baiant | 6-3, 6-2 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Egypt
13.11.97, 26 Jaar
21214 $
13.11.97, 26 Jaar
21214 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Canada
17.09.00, 23 Jaar
17.09.00, 23 Jaar
Akram El Sallaly vs. Razvan Baiant - onderlinge wedstrijden
12.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Akram El Sallaly | Razvan Baiant | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Akram El Sallaly form & Razvan Baiant form
Akram El Sallaly - laatste wedstrijden
Kigali 2 - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. David Pichler | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Kelsey Stevenson | 7-64, 7-61 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lawrence Bataljin | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alafia Ayeni | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sergei Pogosian | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Varzandeh | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Luca Tomasetto | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ahmet Atabay | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jan Kupcic | 6-4, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Evseev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ken Cavrak | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Meneghetti | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ken Cavrak | 5-7, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Thorben Sannen | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Marek Gengel | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Erik Arutiunian | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Saveliy Ivanov | 6-2, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Ifi | 6-4, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dean Thurner | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Biagio Gramaticopolo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Gian Luca Tanner | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tom Varzandeh | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ali Faizy | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mateo Luis Alvarez Sarmiento | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Petr Michnev | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Vitek Horak | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kostiantyn Aksonov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lech Gontar | 3-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Rabat - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karim El Feky | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Addis - Clay | ||||
22.05.23 Kwalif. | vs. Breno Rossetto Urvaneja | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Razvan Baiant - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Borys Zgola | 6-4, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thorben Sannen | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Moritz Schroeter | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Lorenzo Lorusso | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Manuele Ferrari | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Evseev | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Anton Chekhov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Skripaev | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Pavel Verbin | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Fayzullo Mirzaganiyev | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zhanger Almashev | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Javier Barranco Cosano | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. S Mert Ozdemir | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Maximilian Figl | 0-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Melih Anavatan | 3-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ilya Filichev | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Dinko Dinev | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-74, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michel Hopp | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Matthias Ujvary | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 Kwalif. | vs. Mika Lipp | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Bove | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 Kwalif. | vs. Aaron Gil Garcia | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Paulo Knippling | 3-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marc Popescu | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Plamen Milushev | 4-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
24.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Plamen Milushev | 6-4, 1-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Satu - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Dominic Ducariu | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |