WEDSTRIJD
30.07.18 | 2e ronde van de kwal. | Alan Bzarov | Bulat Galiev | 6-2, 6-4 | Russia F4 | Clay |
STATISTIEKEN
Russia
02.02.95, 29 Jaar
02.02.95, 29 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
16.10.97, 26 Jaar
16.10.97, 26 Jaar
Alan Bzarov vs. Bulat Galiev - onderlinge wedstrijden
13.08.18 | Kwalif. | Alan Bzarov | Bulat Galiev | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | Russia F6 | Clay |
30.07.18 | 2e ronde van de kwal. | Alan Bzarov | Bulat Galiev | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Russia F4 | Clay |
Alan Bzarov form & Bulat Galiev form
Alan Bzarov - laatste wedstrijden
M15 Telavi - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. David Georgadze | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dostanbek Tashbulatov | 0-6, 0-2, - Alan Bzarov - scratch | wedstrijd detail | |
Egypt F24 - Hard | ||||
24.10.18 1e ronde | vs. Alexander Zhurbin | 7-62, 0-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Egypt F23 - Hard | ||||
13.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Eleftherios Theodorou | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F22 - Hard | ||||
07.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Mattia Rossi | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Tim Riedel | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F8 - Clay | ||||
23.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Vladislav Dubinsky | 6-711, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Rostislav Galfinger | 5-7, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Russia F6 - Clay | ||||
14.08.18 1e ronde | vs. Oleg Khotkov | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.18 Kwalif. | vs. Bulat Galiev | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Stepan Beresnev | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
Russia F5 - Clay | ||||
05.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Russia F4 - Clay | ||||
31.07.18 1e ronde | vs. Anton Zaitcev | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.07.18 Kwalif. | vs. Sergey Dorozhkin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Bulat Galiev | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Georgia F2 - Clay | ||||
16.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Grigoriy Lomakin | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.07.18 Kwalif. | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Renat Sakhabutdinov | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Turkey F22 - Clay | ||||
03.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Krivic | 5-7, 6-2, 6-76 | wedstrijd detail | |
02.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Scott Duncan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Turkey F21 - Clay | ||||
28.05.18 Kwalif. | vs. Igor Saveljic | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Erwin Troebinger | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Philip Bachmaier | 6-73, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Egypt F17 - Clay | ||||
07.05.18 Kwalif. | vs. Anton Magnusson | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Omar Magdy Ezzeldin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Egypt F16 - Clay | ||||
28.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vladislav Dubinsky | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F15 - Clay | ||||
22.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jeff Guerrero | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F14 - Hard | ||||
15.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Rebecchini | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F13 - Hard | ||||
08.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Romain Bauvy | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Bulat Galiev - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Emil Pristauz | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Timofei Akhlamenok | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.22 Kwalif. | vs. Evgenii Tiurnev | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-712, 6-0, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
31.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Louroi Martinez | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
26.05.21 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.05.21 Kwalif. | vs. Antonio Campo | 6-3, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
24.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Motin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
12.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alberto Orso | 6-73, 0-3, - Bulat Galiev - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
08.04.21 2e ronde | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.04.21 1e ronde | vs. Danil Ozernoy | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.04.21 Kwalif. | vs. Ivan Zaytsev | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yerassyl Murat | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Ovcharov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
10.03.20 Kwalif. | vs. Daniel Litvinov | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Naskidashvili | 4-6, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Aktobe - I. hard | ||||
17.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Danil Ozernoy | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Aktobe - I. hard | ||||
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Nashatyrkin | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
20.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Andrey Budanov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Almaty - Hard | ||||
10.07.19 1e ronde | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-73, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.05.19 Kwalif. | vs. Mert Alkaya | 1-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mate Voros | 6-1, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.05.19 2e ronde | vs. Ivan Nedelko | 3-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
01.05.19 1e ronde | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.04.19 Kwalif. | vs. Mert Naci Turker | 7-65, 7-65 | wedstrijd detail | |
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Moritz Thiem | 3-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail |