WEDSTRIJD
19.11.19 | Kwalif. | Alan Kohen | Jose Pereira | 4-6, 6-2, 10-4 | M25 Naples | Clay |
STATISTIEKEN
Alan Kohen | Jose Pereira | |
1e Service % | 50/82 (61%) | 54/79 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/50 (56%) | 27/54 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/32 (59%) | 13/25 (52%) |
Benutte Breakpoints | 4/9 (44%) | 3/11 (27%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/79 (49%) | 35/82 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 86/161 (53%) | 75/161 (47%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Jose Pereira | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alan Kohen | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Jose Pereira | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Alan Kohen | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Jose Pereira | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Alan Kohen | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Jose Pereira | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Alan Kohen | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Jose Pereira | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alan Kohen | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Jose Pereira | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alan Kohen | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Jose Pereira | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Alan Kohen | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Jose Pereira | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alan Kohen | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Jose Pereira | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alan Kohen | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Jose Pereira | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 5-3, 6-3, 7-3, 8-3, 8-4, 9-4 | ||
10-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alan Kohen vs. Jose Pereira - onderlinge wedstrijden
19.11.19 | Kwalif. | Alan Kohen | Jose Pereira | 4-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | M25 Naples | Clay |
13.09.17 | 1e ronde | Jose Pereira | Alan Kohen | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | Argentina F7 | Clay |
Alan Kohen form & Jose Pereira form
Alan Kohen - laatste wedstrijden
M15 Cordoba - Clay | ||||
24.11.21 1e ronde | vs. Valerio Aboian | 0-5, - Alan Kohen - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Vero - Clay | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Liam Draxl | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Ezekiel Clark | 7-63, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
06.10.21 1e ronde | vs. Marco De Rossi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Medellin - Clay | ||||
17.09.21 Kwartfinale | vs. Gilbert Klier Junior | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.09.21 2e ronde | vs. Adam El Mihdawy | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.09.21 1e ronde | vs. Alejandro Hoyos | 0-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Ibague - Clay | ||||
09.09.21 2e ronde | vs. Alejandro Hoyos | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.09.21 1e ronde | vs. Nicolas Nino Mendoza | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Weston - Clay | ||||
01.07.21 Kwalif. | vs. Cooper Williams | 2-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
01.07.21 1e ronde | vs. Cannon Kingsley | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Joshua Sheehy | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
08.06.21 Kwalif. | vs. Sergio Luis Hernandez Ramirez | 2-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jackson Ross | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
01.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Samuel Dickson | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.06.21 Kwalif. | vs. Kyle Seelig | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pensacola - Clay | ||||
18.05.21 Kwalif. | vs. Nicolas Kicker | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Agustin Gomez | 3-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
23.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 7-64, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
16.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
07.07.20 1e ronde | vs. Luis David Martinez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Shane Monroe | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Palm - Clay | ||||
04.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Julian Bradley | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.02.20 Kwalif. | vs. Jaume Pla Malfeito | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Weston - Clay | ||||
29.01.20 1e ronde | vs. Daniel Dutra Da Silva | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Chukang Wang | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.01.20 Kwalif. | vs. Nicolas Alberto Arreche | 6-3, 1-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
27.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Paty | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
20.11.19 1e ronde | vs. Sebastian Baez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.11.19 Kwalif. | vs. Jose Pereira | 4-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail |
Jose Pereira - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kaichi Uchida | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Maceio - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Quentin Folliot | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Laelson Rodrigues | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Lucio Ratti | 1-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Feira - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Joaquim Almeida | 5-7, 0-2, - Jose Pereira - scratch | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Rafael Ferreira | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Recife - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Paul Valsecchi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 3-6, 0-3, - Jose Pereira - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Juan Bautista Torres | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Daniel Dutra Da Silva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marcio Eduardo Silva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 4-6, 1-3, - Jose Pereira - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Lajeado - Clay | ||||
13.10.23 2e ronde | vs. Franco Roncadelli | 4-6, 2-3, - Jose Pereira - scratch | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Thiago Guglieri | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Francisco Comesana | 3-4, Francisco Comesana - scratch | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Pedro Sakamoto | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Jefferson Wendler Filho | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matheus Albieri | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Juan Sebastian Osorio | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Salvador Price | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Antofagasta Challenger - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Boscardin Dias | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Gonzalo Villanueva | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Wilson Leite | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Zeballos | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Eupen - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Marc Majdandzic | 6-4, 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kai Wehnelt | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Zug Challenger - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Guinard | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Amersfoort Challenger - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |